![]() |
W sobotę wybieram się pierwszy raz na mecz Wisły, powiedzcie mi o której bezpiecznie będzie pojawić się w Krakowie żeby na spokojnie kupić bilety?
|
Zawsze są cholerne kolejki. Jeśli nie wyrobiłeś karty kibica to idź wcześniej (półtorej, dwie godziny przed meczem). Wyrobienie karty + kolejka po bilet + kolejka na bramkę stadionową trwa zawsze sporo czasu. Jeśli masz możliwość załatw już wszystko dziś, jeśli nie - jedź wcześniej, lepiej przesiedzieć te pół godziny przed meczem na trybunie niż wejść na drugą połowę (mnie to spotkało). + pamiętaj o promocji dziesięciu złotych za bilet przy pierwszym meczu :)
|
Bądź 3 godziny przed meczem, możesz wyrobić Kartę Kibica, ale nie musisz, bo bilety można kupić na pesel. Jeśli wy robisz kartę kibica to możesz później kupować bilety online. Jeśli jesteś 1 raz na stadionie to bilet na każdy sektor to tylko 5 zł.
|
Planuje być ok 15 już w Krakowie, wiec mam nadzieje że wszystko się ułoży, jakby co mam jedno wolne miejsce w aucie,jadę od Oświęcimia/ Ket
|
Przez neta się lepiej nie umawiaj na miejsce w aucie jak nikogo nie znasz.
|
Cytat:
pasożydy - brzmi całkiem fajnie (moim zdaniem) |
Przeglądałem sobie skróty naszych spotkań ze Stefańskim i wydaje się, że sędzia w miarę sprawiedliwie sędziował, szczególnie w krytycznych sytuacjach. Potrafił podyktować karnego Niecieczy za wątpliwą rękę, ale nie wahał się dać nam karnego przeciw Legii, więc trzeba sie cieszyć że nie wyznaczyli nam takiego jednego rudego:D
|
|
Jest gdies licznik biletów czy ja juz mam problemy ze wzrokiem?ehh:)
Filmik fajny,widac ze pilkarze sa/beda bojowo nastawieni,takze nastawiać sie na porządną korbe na C.Razem damy radę. |
Cytat:
|
|
My kibice
Pomożemy!!! Mistrza Polski Zdobędziemy, Ani Legia, nie Zagłębie, Tylko Wisła Mistrzem będzie!!! Wszyscy na stadion qrwaaaaaaaaaaaaaaa :tsw_wisla_flaga::tsw_wisla_flaga: :tsw_wisla_flaga: |
Cytat:
Cytat:
|
Podoba mi się, że do 18stki dołączył Krzysiu Drzazga i fakt, że nadal nie ma w niej Donalda, który musi zrozumieć, że teraz jest konkurencja w składzie i luz chłopaka z Hawajów w podejściu do swoich obowiązków mu nie da placu z automatu. Ktoś pamięta jego ostatni dobry mecz?
Trener Wdowczyk wysyła jasny sygnał, że jeśli jesteś dobry, możesz wskoczyć do osiemnastki meczowej. To motywuje do ciężkich treningów. Nie tak jak u Smudy, że jak jedenastka ustalona na sparingu w Turcji jest zdrowa to gra cały sezon, nieważne kto w jakiej jest formie. Wracają zdrowe zasady. |
Dobrze powiedziane, polać mu wódki. A Donaldowi trybuny dobrze zrobią.
|
Zrobią dobrze albo nie zrobią. On sprawia wrażenie, jakby mu było obojętne, czy zagra, czy nie. W Wiśle, bo w reprezentacji to wiadomo, inny poziom :D
|
Cytat:
Co do reszty to pelna zgoda ;) Papiery na granie to on ma, ale łeb pusty jak bęben. Trybuny mu dobrze zrobią. |
Informacja dla tych co nie idą na mecz.
Transmisja będzie nie jak podano na kanale 38, ale na nsport. Taką informację podali właśnie w wiadomościach sportowych na tvn. |
Cytat:
|
przed chwilą w tvn-ie mówili że na nsport+ leci wisła - zagłębie
|
Cytat:
|
Byle tylko tego nie zmarnowac
Byle wykorzystac sytuacje, ten tworzacy sie znowu hype na Wisle, Gramy z Zaglebiem, gramy ledwo o 8 miejsce , o awans do grupy mistrzowskiej a tu sie zanosi na 23-24 tys widzow Takie zainteresowanie pokazuje jaki potencjal ma nasz klub jak kilkoma udanymi meczami mozna ten potencjal uwolnic Zanosi sie na to, ze jutrzejszy mecz jest meczem o lepsza dlugoterminowa przyszlosc, o powrot na nasze miejsce |
Odstawienie Guerriera poza 18-stkę może być kosztownym błędem. Skoro jest w niej miejsce dla Cywki, tym bardziej powinno być dla niego, nawet w obecnej sytuacji.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Guerrier jest może szybki i zwinny, ale we łbie ma tyle co baran w torbie, więc powinno się go trzymać jak najdalej od takich meczy, gdzie nie ma miejsca na żadną pomyłke
|
Cytat:
|
Cytat:
3 mecze bez Donka 3 wygrane... tyle w temacie... |
Jak będzie odpier.dalał takie akcje jak z kadrą i kontuzjami, to o zaufaniu trenera sobie może pomarzyć. Jak niedługo druga mudżina odejdzie to może w końcu się ogarnie.
.... z dolce imbecylem77. To jest temat meczowy. Zapowiada się naprawdę epicki mecz i fantastyczna atmosfera. Oby jutro lepsza część Krakowa nie położyła się szybko spać :) |
Cytat:
Nie chce go widziec wiecej w koszulce z Biala Gwiazda! o graniu ma decydowac aktualna forma, zaangazowanie na treningach a nie statystyki sprzed zeszlorocznego sniegu (notabene 1 asysta za 2 lata) Czarnuch ma na Wisle wyjebane, ma wyjebane na Nas kibicow, na nowego trenera, kolegow z druzyny i pracodawce. I pomyslec ze jako jeden z nielicznych mial placone na czas, kiedy inni pilkarze martwili sie kiedy cos wplynie na konto. Ja go juz kiedys we franticu wyprostowalem zeby sie zabral za granie a nie za wluczenie, teraz jak go spotkam to mu napluje w ryj. |
Cytat:
|
Juz 20 000 tys bilecikow .
Tak jak mówiłem, cały te mity o marketingu trza sobie w dupe wsadzic. Dobra gra i tyle wystarczy. |
Cytat:
Cytat:
Nie tylko ty :D |
Ciężka sprawa z tym Guerrierem. Z jednej strony Markus ma rację, a z drugiej jest np. kwestia dyscypliny - gość robi co chce i jak mu trener ma ufać? Moim marzeniem jest żeby ktoś go zobaczył na copa america - haiti zagra w grupie z Brazylią, Ekwadorem i Peru i wyłoży parę talarów, a my kupimy kogoś o podobnym albo wyższym potencjale i hmm... bardziej zrównoważonego.
|
Cytat:
Cytat:
|
To może być dobry dzień... i pełny stadion
|
Cytat:
|
Z jakiej paki Guerrier ma być w składzie? Za zasługi? Wdowczyk to pierwszy trener od nie pamiętam kiedy, który nie wrzuca piłkarzy do składu tylko dlatego, że kiedyś dobrze grali.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl