![]() |
Cytat:
Reasumując to nie użytkownicy jak krzaq12, ja czy Ty robią problem. Wina leży tylko i wyłącznie po stronie klubu, który nie potrafi zadbać o tak podstawowe rzeczy. |
ale przecież łatwiej jest obrażać innych kibiców Wisły niż pomyśleć.
|
Klub to zlecił profesjonalistom. To, że oni dali dupy, to już nie jest wina klubu.
|
Oczywiście, że jest to wina klubu. A dokładniej wybór "profesjonalistów" i brak reakcji na ciągle powtarzające się sytuację. Jeśli problem leży po stronie serwerowni/warstwie aplikacyjnej na serwerze związanej z przykładowo obsługą bazy danych i przez to powstające podatności na tego typu ataki to sprawę da się rozwiązać bardzo szybko i to naprawdę niskim nakładem finansowym, tylko trzeba to zlecić odpowiednim ludziom, którzy się znają na rzeczy...
Gorzej jeżeli problem leży ogólnie w całym systemie sprzedaży biletów przygotowanym przez web developerów. |
Cytat:
Nie nazywaj brata po szalu debilem szacunek k... musi byc!!! |
Reagują? Poszło info o godzinnej przerwie jutro rano w działaniu sprzedaży biletów online.
|
Cytat:
|
11 tysięcy sprzedanych wejściówek, jedziemy dalej!
Cytat:
|
Cytat:
|
Funkcjonalność systemu biletowego online została przywrócona - można spowrotem kupować bilety na : www.bilety.wisla.krakow.pl
NIE ZWALNIAMY TEMPA! |
STAN NA 6 KWIETNIA GODZINA 15:30
SEKTOR C - 3 653 SZT SEKTOR D - 416 SZT STAN NA 7 KWIETNIA, GODZINA 9:50 SEKTOR C 3 221 SZT SEKTOR D 18 SZT Brak biletów na D21, D23. Dziś rano do systemu trafił zwrot trzech biletów na D24! |
Tak od siebie dla przypomnienia, jutro ludzie dostają wypłatę, więc sądzę, że jutro pójdzie znowu bardzo duża ilość biletów
|
Nakręciłem na mecz 5 osób, z czego 2 pierwszy raz na R22. Potencjalnie jeszcze 2 kolejne wpadną. Jest moc.
|
Temat do góry. Nakręcamy się.
https://www.youtube.com/watch?v=i91UvPhzFAg Pamiętny mecz z Górnikiem i obłędny doping. Kto pamięta? W sobotę jest szansa to powtórzyć! |
Na godzine 14 jest sprzedanych cos około 13100 biletow;)
|
Cytat:
Akcja "Ruszcie d**y" - czyli raport frekwencyjny. Mamy w tym momencie 12692 wejściówki sprzedane, czyli ponad 1000 biletów w dniu dzisiejszym; do lepszy wynik niż wczoraj na godzinę 14.00. Nadal oczekuję na otwarcie górnych części sektorów E2. Został ostatni bilet na C3 (przynajmniej pięć minut temu tak było) oraz 50 biletów na trybunę D. Za niedługo powinny również zostać otwarte do sprzedaży sektory oznaczone jako F1 oraz sektor F24, gdyż na dostępne do tej pory rejony sektora rodzinnego zaczyna brakować wejściówek. Wciąż nie wiem, jak wygląda sytuacja z tzw. sektorem szkolnym. Przekroczenie 20 000 - coraz bardziej prawdopodobne! Kolejny raport o 18.00... chyba, że wydarzy się coś "specjalnego" |
O godzinie 9;30 nasz licznik wskazywal 5780 biletow i klub podal ze jest wtedy sprzedanych 12023 wiec odejmnij sobie ile poszlo od tej sumy 5780 bedziesz mial prosty wynik
|
Cytat:
|
Właśnie wskoczyło z 4300 na 6600. Dodali nowe sektory
|
|
Nie ma już biletów na narożnik D.
Natomiast na młynie nadal do kupienia dość sporo wejściówek. Ponad 2800. W sobotę wieczorem piłkarzy Białej Gwiazdy na ich obiekcie będą dopingować pełne sektory: A22, A23, C3, D11, D12, D21, D22, D23, D24, E11, E12, E16, E23, E24, F21, F22 i F23. Do sprzedaży trafiły natomiast dodatkowe sektory: E21, E26, F11, F12 i F24. |
2539 wolnych biletów na młyn. Myślę że jutro sprzedaż biletów na ten sektor bardzo przyspieszy bo nie ma już biletów na narożnik chyba że otworzą B
|
Cytat:
2539 biletów za duzo .powinno to znacznie szybciej ubywać. |
Co to się dzieje, że piknikowe sektory wyprzedają się szybciej niż sektor C, przeznaczony dla jedynych słusznych prawdziwych kibiców Wisełki? Przypomnijmy sobie tę sytuację, gdy znów jakiś kumaty będzie twierdził, że klub utrzyma się z samych ultrasów ;)
|
Cytat:
|
spokojnie młyn bedzie pełny
|
Wkurza mnie ze sie dzielimy na lepszych i gorszych ... Tak byc nie powinno, zwłaszcza teraz powinnismy sie zjednoczyć.
Gdzie były ? Na stadionie, kiedy teraz nam nie szło frekwencja nie spadała poniżej 9k z czego 3k przeważnie było na C a reszta to "pikniki" wiec po co to sapanie ? |
Cytat:
Kiedy wy się k..wa nauczycie, że fanatyków (nie, nie chodzi mi o młyn, tylko o ogół), którzy przychodzą na każdy mecz, niezależnie od wyników, w obecnej sytuacji jest ok 10 tys. I zamiast się dzielić na kumaterie i pikników cieszcie się po prostu, że kasa klubowa się zapełnia. A nuż po tym meczu osób takich jak wspomniałem będzie nie 10 tys. a 10 100. |
Nie dzielcie kibiców na pikników i kumatych. Wszyscy jesteśmy Wislakami. Tak trudno to zrozumieć? Na typowo piknikowych sektorach też chodzą jedni i ci sami, bo nie jednokrotnie widzę te same twarze.wtedy jak frekwencja ledwo przekraczała 10k.
|
Kilka osób na tym forum zapowiadało, że wybiera się na mecz na sektor C, ale jadą z daleka i bilet kupią dopiero w dniu meczu. Myślę, że w miarę szczelnie wypełnimy młyn jednak.
|
Cytat:
|
Ło ....a zaczyna się. Utnijcie tę bajerę i skoncentrujcie się na jutrzejszym finale - kupujcie bilety na jakikolwiek sektor chcecie i namawiajcie kumpli.
Cała Wisła zawsze razem! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Otwarto górne sektory na trybunie E (E22-E25)
|
Otwarto Gorne rzedy w sektorach (E22-E25) oraz reszte tez tak samo zablokowanych na H22 i A11 ;) A wiec na chwile obecna jedyne zamkniete sektory to G2,G3 oraz skrajne H21,H11 i te sektory na pewno nie zostana otwarte bo na komplet nie idziemy ;> zamkniete jest rowniez cale B ktore pewnie tez raczej nie bedzie otwarte skoro sa jeszcze bilety na G1 w tej samej cenie i na C
|
To po co byla informacja ze bilety na te sektory zostaly wyprzedane skoro to te same sektory ?
|
Wg mnie klub nie powinien otwierać już kolejnych sektorów. Teraz zostało jeszcze około 6900 biletów, biorąc pod uwagę tempo sprzedaży uda nam się jeszcze sprzedać max 6 tys biletów, więc i tak nie wyprzedamy tej puli w całości.
Zastanawia mnie tylko, czy licznik biletowy uwzględnia sektor szkolny i VIP?. Zakładam że nie uwzględnia sektora gości. |
Znajomy pisał, ze poszło ok.13.500 biletów do wczoraj.
A dopiero dzisiaj będzie on line najwiecej. Jutro tylko w kasach, ale jak wiadomo, gro ludzi nie umie sobie dalej kupić tego biletu i traktują stanie w kolejce podczas meczu jak najwyższy zaszczyt jaki może spotkać kibica... :D |
Klub poinformował, że do wczoraj do godziny 20:00 zeszło ponad 14 tyś. Ale licząc cały dzień do 24:00 zeszło więcej (+ sprzedaż online) Ale może znajomy ma lepsze info :D
Pewne info dotyczące sprzedaży biletów na stronie www.facebook.com/WislaKrakow |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl