Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 18 marca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9597)

Karherop 17.03.2016 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1434947)
Czuje w kosciach zimny prysznic. Z drugiej strony nasza liga jest tak nieprzewidywalna ze wszystko moze sie zdarzyc.


Zimny prysznic to ma drużyna każdego ranka gdy spojrzy w tabelę i na wyniki które osiągała w tym sezonie.

Jak przegrają to przegrają. Byle to było po zacięte walce. Sportowo na pewno nie jesteśmy gorsi od Jagielloni.

Bene Nati 17.03.2016 20:28

Wolfu świetna robota!

Co do samego meczu... wyjdziemy wysoko, ofensywnie. Musimy uważać na kontry i stałe fragmenty gry. Vassiljev jest groźny.

Brakuje nam typowego, solidnego defensywnego pomocnika, który pomógłby zachować równowagę.
Tak, pamiętam o Alanie.

Mój typ: 2:1 dla Wisły.

Elefant 17.03.2016 20:40

Czyli jutro test czy przełamanie było czy tylko Nieciecza taka słaba.

Obawiam gry naszej obrony.
Obawiam się, że Dariusz W. będzie się kierował w doborze zawodników wciąż nie przemijającą legendą a nie potrzebami meczu.
Ogólnie obawiam się tego meczu.

Chciałbym wreszcie zobaczyć jak gra Drzazga.

WISŁAZWE 17.03.2016 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1434970)
Czyli jutro test czy przełamanie było czy tylko Nieciecza taka słaba.

Obawiam gry naszej obrony.
Obawiam się, że Dariusz W. będzie się kierował w doborze zawodników wciąż nie przemijającą legendą a nie potrzebami meczu.
Ogólnie obawiam się tego meczu.

Chciałbym wreszcie zobaczyć jak gra Drzazga.


To nie zobaczysz, jest poza kadrą.

whitestar1990 17.03.2016 21:02

Deobny szczegół dotyczący grafiki: "meczów", nie "meczy".

KrzychooR 17.03.2016 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whitestar1990 (Post 1434972)
Deobny szczegół dotyczący grafiki: "meczów", nie "meczy".

A huj z tym :D

FraMat 17.03.2016 21:16

A już miało być, że Z a nie W. Wiem, detal. Ale jakoś tak przywykłem

Elefant 17.03.2016 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434971)
To nie zobaczysz, jest poza kadrą.


A właśnie doczytałem, że zastąpił go Alan. Ciemność widzę...

luke1906 17.03.2016 22:33

Nie kumam tej zmiany. Jak zagra ten sam skład co w Niecieczy to na ławce będzie 3 defensywnych (Brlek, Cywka, Uryga) i zero napastników.
Chłopak tak był chwalony podczas przygotowań, nawet Głowa się pochlebnie wypowiadał i nic, w zasadzie nie dostał szansy.

PiVoSH92 17.03.2016 22:34

Czy to kolejny ślepy trener czy Alan ma na nich wszystkich kwity? Bo ja nie wierzę, że można w nim jeszcze coś widzieć, w chłopie, który od 3 lat gra tak samo... jakby on miał 18-19 lat to może bym wybaczył, ale mając 21 lat i zero umiejętności dogrania do przodu mieć w zasadzie pewny plac w Wiśle Kraków... co tu się odjebuje na bieżąco?!

wolfu 17.03.2016 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1434990)
Czy to kolejny ślepy trener czy Alan ma na nich wszystkich kwity? Bo ja nie wierzę, że można w nim jeszcze coś widzieć, w chłopie, który od 3 lat gra tak samo... jakby on miał 18-19 lat to może bym wybaczył, ale mając 21 lat i zero umiejętności dogrania do przodu mieć w zasadzie pewny plac w Wiśle Kraków... co tu się odjebuje na bieżąco?!

Na trenera Dornę w takim razie też ma kwity

Markfire20 18.03.2016 00:27

Kiedy przeczytałem, że Drzazgę w 18 meczowej zastępuje Uryga to mnie szlag jasny trafił... Alan niczego sobą nie prezentuje, gdy chce zagrać do przodu to zawsze kończy się to dla nas stratą. Naprawdę nie wiem co oni w nim widzą...

msn 18.03.2016 00:53

Czy naprawdę przy każdej okazji musi znaleźć się grono frustratów, które jeździ po własnych piłkarzach? Raz Boguski, innym razem Brożek, Uryga itp. itd. Każdy ma lepsze lub gorsze okresy, a przy tym co ostatnio prezentujemy niewielu piłkarzy zasługuje na pozytywne opinie. Też nie jestem entuzjastą tego co niektórzy zawodnicy prezentują na boisku, ale czy koniecznie trzeba dawać temu wyraz w ten sposób poniżając lub prowadząc ciągłą nagonkę? Zacznijcie jeszcze gwizdać na meczu, jak będą przy piłce...

Jak piłkarz znalazł się w kadrze meczowej, albo na boisku, to powinien czuć wsparcie własnych kibiców.

Vinci 18.03.2016 06:38

Podpowie ktoś, na ile przewidziana jest jeszcze przerwa w grze Mączyńskiego?

serek_dj 18.03.2016 07:07

W. sam jeszcze nie wie - tak na podstawie wpisu na głownej wnioskuje.


Co ten DG77 odpieprza? Jak tęskni za mamą to niech ją sprowadzi do Polski...

SlawekS 18.03.2016 09:23

Niestety to Jaga jest faworytem w tym meczu.
Mam nadzieję na zwycięstwo, chyba że będzie to kolejny mecz w którym słupki i poprzeczka będą szukać naszych strzałów a nasi z 5 metrów będą mieli problem z wepchnięciem piłki do bramki.
Ostatnie mecze na R22 poszły nie tak bo był problem z psychiką u piłkarzy (plus brak sił). Po trzech punktach w Niecieczy jest szansa, że będzie im łatwiej grać.
Dużo zależy od dopingu. Jesli będzie pozytywny a nie taki jak na ostatnim meczu u nas to powinno być dobrze

rozarian 18.03.2016 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1435015)
Niestety to Jaga jest faworytem w tym meczu.

No cóż, każdy może mieć takie lub inne zdanie na ten temat, ale np.buki widzą to inaczej.
Średnia dla ok.250 bukmacherów. Widać, że kurs na Wisłę spada:

https://i.imgur.com/XL99M91.jpg

Arleton 18.03.2016 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whitestar1990 (Post 1434972)
Deobny szczegół dotyczący grafiki: "meczów", nie "meczy".

obie formy są poprawne

Rustin 18.03.2016 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arleton (Post 1435021)
obie formy są poprawne

Rzeczywiście tak jest, nawet sprawdzałem to ostatnio, co nie zmienia faktu, że brzmi i wygląda to słabo. Mimo wszystko oficjalnie obie wersje się bronią. Jak dla mnie - meczy to koza :lol:

Niecałe 10h do meczu, przeglądam ostatnie wyniki Jagiellonii i naprawdę nie wiem czego się dziś spodziewać. Niby mamy Dariusza W., ale czy to wystarczy? Typuję 3:1 dla nas. Do zobaczenia.

skawaaa 18.03.2016 10:50

Przeczuwam dobry mecz, wszystko będzie szło po naszej myśli. Wejdzie Uryga żeby uspokoić grę w defensywie i popełni jakiś błąd i stracimy zwycięstwo.

7 kotów 18.03.2016 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1434990)
Czy to kolejny ślepy trener czy Alan ma na nich wszystkich kwity? Bo ja nie wierzę, że można w nim jeszcze coś widzieć, w chłopie, który od 3 lat gra tak samo... jakby on miał 18-19 lat to może bym wybaczył, ale mając 21 lat i zero umiejętności dogrania do przodu mieć w zasadzie pewny plac w Wiśle Kraków... co tu się odjebuje na bieżąco?!

Mysle, ze odjebuje sie to, ze w Polsce jest 20mln osob ktore mysla o sobie w kategoriach trenera pilkarskiego, a tak naprawde osob ktore moga o sobie tak myslec jest kilkaset. I te osoby widza to czego inni nie widza.

Skoro fachowcy mowia, ze cos w Urydze jest, to tak widocznie jest. Z calym szacunkiem, ale bardziej wierze osadom Smudy, Moskala, Probierza czy Broniszewskiego niz 20-letniego forumowicza ktorego znajomosc pilki noznej zawiera sie w rozumieniu silnika komputerowych managerow.

Uryga predzej czy pozniej odpali. Jak bedzie jebany z trybun wlasnego stadionu albo wyzywany po internetach to moze nie odpalic nigdy.

21 lat to nie dziadek, jeszcze ma czas. Sobolewski tez nie eksplodowal forma w wieku 21 lat.

Ja tam w Alana wierze, a i czas dziala na jego korzysc.

nesta 18.03.2016 12:00

Problem bardziej leży nawet nie w tym czy Uryga odpali czy nie tylko w tym, że teraz takich zawodników już po prostu nie ma. Nawet jak zacznie grać świetnie w odbiorze i jakimś cudem zyska lepszą zwrotność (tylko, że imo to są geny i tego już nie poprawi znacząco) to wciąż będzie typem def. pomocnika z lat 90. Czyli osłabi drużynę w ofensywie. Teraz def. pomocnik lub generalnie środkowy to ktoś kto ma również wpływ na ofensywę. Nie oczekujemy kreatywności Zidana, ale gry do przodu czy to podaniem czy wyjściem z piłką. Z zachowaniem propocji - styl Krychowiaka - świetny w defensywie, mało kreatywny z przodu, ale potrafi np. rozpędzić się z piłką, wykorzystać warunki fizyczne i pociągnąć zespół do przodu.
Obawiam się, że Uryga jeśli nie ma tego teraz to mieć już nie będzie. W tym wieku poprawia się taktykę, organizację gry, mentalność (choć w mniejszym stopniu). Na technikę był czas za młodu, motorykę i pewne uwarunkowania szybkościowe dała lub nie mamusia z tatusiem.

Dlaczego wciąż jest ciągnięty za uszy przez trenerów? Wcale nie zdziwiłbym się jakby trenerzy mieli może nie nakaz, ale delikatną sugestię z góry, że to jeden z niewielu zawodników, na którym Wisła może zarobić. Więc trzeba go promować, bo kasa w obecnej sytuacji jest w Wiśle bardzo ważna. I fajnie byłoby powtórzyć np. transfer Chrapka.

wolfu 18.03.2016 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1435023)
co nie zmienia faktu, że brzmi i wygląda to słabo.

nie rozumiem, miałem wybrać tę drugą formę, bo brzmi i wygląda mniej słabo? :D

mee 18.03.2016 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1435032)
Mysle, ze odjebuje sie to, ze w Polsce jest 20mln osob ktore mysla o sobie w kategoriach trenera pilkarskiego, a tak naprawde osob ktore moga o sobie tak myslec jest kilkaset. I te osoby widza to czego inni nie widza.

Skoro fachowcy mowia, ze cos w Urydze jest, to tak widocznie jest. Z calym szacunkiem, ale bardziej wierze osadom Smudy, Moskala, Probierza czy Broniszewskiego niz 20-letniego forumowicza ktorego znajomosc pilki noznej zawiera sie w rozumieniu silnika komputerowych managerow.

Uryga predzej czy pozniej odpali. Jak bedzie jebany z trybun wlasnego stadionu albo wyzywany po internetach to moze nie odpalic nigdy.

21 lat to nie dziadek, jeszcze ma czas. Sobolewski tez nie eksplodowal forma w wieku 21 lat.

Ja tam w Alana wierze, a i czas dziala na jego korzysc.

Ale tu chodzi o predyspozycje piłkarskie. W jego wieku to Sobol biegał jak łania z piłką po boisku. Przepaść. Lepsza technika, strzał z OBU nóg, inteligencja, intensywność. Dzisiaj ma 39 lat i pewnie Urydze dałby radę. O czym my mówimy.
A co do meczu liczę na jakieś 3:1

PiVoSH92 18.03.2016 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1435032)
Mysle, ze odjebuje sie to, ze w Polsce jest 20mln osob ktore mysla o sobie w kategoriach trenera pilkarskiego, a tak naprawde osob ktore moga o sobie tak myslec jest kilkaset. I te osoby widza to czego inni nie widza.

Skoro fachowcy mowia, ze cos w Urydze jest, to tak widocznie jest. Z calym szacunkiem, ale bardziej wierze osadom Smudy, Moskala, Probierza czy Broniszewskiego niz 20-letniego forumowicza ktorego znajomosc pilki noznej zawiera sie w rozumieniu silnika komputerowych managerow.

Uryga predzej czy pozniej odpali. Jak bedzie jebany z trybun wlasnego stadionu albo wyzywany po internetach to moze nie odpalic nigdy.

21 lat to nie dziadek, jeszcze ma czas. Sobolewski tez nie eksplodowal forma w wieku 21 lat.

Ja tam w Alana wierze, a i czas dziala na jego korzysc.

Ja nie mówię, że on nie ma talentu. Może i ma, ale od 3 lat się nie rozwija, czy to wizualnie (jego gra w....ia, patrzenie na nią boli) czy to w statystykach - te ma dość słabe niestety, i to cały czas, nie tylko w kilku ostatnich meczach. Moim zdaniem to kwestia psychiki, ale to jest chyba najważniejszy aspekt piłkarza na tym poziomie - ambicją, zaangażowaniem i W....IENIEM (czy on wygląda, jakby był zły?) można spokojnie utrzymać się na poziomie E-Klapy, czego dowodem jest pół Podpiździa czy Łęcznej. Z resztą - Burliga, też drewniany, też niespecjalnie dynamiczny, ale zapierdalacz, wiecznie w....iony osiąga na tym poziomie b. dobre rezultaty.

Krotochwila 18.03.2016 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mee (Post 1435036)
Ale tu chodzi o predyspozycje piłkarskie. W jego wieku to Sobol biegał jak łania z piłką po boisku. Przepaść. Lepsza technika, strzał z OBU nóg, inteligencja, intensywność. Dzisiaj ma 39 lat i pewnie Urydze dałby radę. O czym my mówimy.
A co do meczu liczę na jakieś 3:1

Często jest tak, że młody piłkarz potrzebuje jednego przełomowego spotkania, czasami nawet jednego gola, właściwego trenera albo partnera na boisku i nagle w "cudowny" sposób winduje się na poziom wyżej. Albo zmiany pozycji. Wielu już było takich, którzy potrzebowali takiego języczka spustowego.I być może Uryga się jeszcze tego nie doczekał. Żeby daleko nie szukać - spójrzcie na Mączyńskiego i to to z nim zrobił Nawałka.

Ja mam od długiego czasu nieodparte wrażenie, że babole Alana i jego nerwowe zachowanie na boisku mają źródło w sferze mentalnej a nie piłkarskiej. Panicznie boi się popełnić błąd i to karze mu unikać wszelkiego ryzyka (vide wyłącznie bezpieczniejsze z natury podania do tyłu) lub każe być gdzieś poza grą. Byle poza odpowiedzialnością. A jak ktoś nie ma na tak odpowiedzialnej pozycji pewności siebie, to błędy będzie popełniał właśnie przez spętane strachem nogi.Taki paradoks. Każdy kto uprawiał jakiś sport drużynowy zna ten typ.

Reasumując, sam się na niego regularnie w......m, ale sądzę, że ma duży potencjał.

7 kotów 18.03.2016 13:21

Ja sie na pilce noznej nie znam, mnie sie moze mecz podobac albo i nie. Gdzies podobno istnieje software analizujacy gre danych pilkarzy / koszykarzy itd ktory wylicza w sobie tylko znany sposob kto jest najbardziej zajebistym kozakiem w danej klasie.
Chyba w Mijdtylland (czy jak sie to pisze) z tego korzystaja, i cale NBA.
Nie wiem, moze ktos przeanalizowal gre Urygi tym magicznym programem i mu wyszlo to czego zwykly smiertelnik nie widzi a co ma wielki wplyw na gre.
Ja tez bym wolal zeby Alan gral jak Vieira czy Toure, ale mamy to co mamy i trzeba na chlopaka chuchac i dmuchac a nie jebac go od paralitykow i niedojd.
Chociazby z tego powodu ze jest nasz, wlasny, a nie przybleda jak Lobodzinski czy Jankowski.

Robbie92 18.03.2016 14:23

Liczę dziś na dokładne wrzuty w pole karne, Małecki jak i Jovic (Boguski na Termalice nie wrzucał) muszą to dokładnie robić! Wolski, Ondrasek, Brożek, ktoś się napałęta i powinien zrobić co trzeba.. Byle do 20:30!

Powstaje konflikt zdań na tym forum apropo Urygi, tak to nasz chłopak jak wspomniał użytkownik "7 kotów", a z drugiej strony ostatnie słabe występy.. Pamiętajmy on ma dopiero 22 lata! Rozegrał już ponad 60 meczów w polskiej lidze w tym wieku..
Najlepszym wyjściem z tego wydaje się wypożyczenie do I ligi, gdzie powinien nabrać większej waleczności itp.. Racja to nasz wychowanek ale no przykro mi bardzo, irytujące jest to że chłop prawie 190cm przegrywa główki!!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mee (Post 1435036)
Ale tu chodzi o predyspozycje piłkarskie. W jego wieku to Sobol biegał jak łania z piłką po boisku. Przepaść. Lepsza technika, strzał z OBU nóg, inteligencja, intensywność. Dzisiaj ma 39 lat i pewnie Urydze dałby radę. O czym my mówimy.
A co do meczu liczę na jakieś 3:1

Sprawdziłem temat, w wieku 22 lat (sezon 97/98) Sobolewski miał rozegrane w całej karierze 17meczów i jeden gol. Oczywiście nie wiem czy 17meczów po 15minut czy po 90minut :P
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1955

lorddavy 18.03.2016 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 1435045)

Sprawdziłem temat, w wieku 22 lat (sezon 97/98) Sobolewski miał rozegrane w całej karierze 17meczów i jeden gol. Oczywiście nie wiem czy 17meczów po 15minut czy po 90minut :P
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1955

Tu masz dokładną statystykę:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=1955&id_sezon=51

Podsumowując Sobolewski w obecnym wieku Urygi debiutował w Ekstraklasie. Porównywanie ich wypada na korzyść tego drugiego. Chociaż w obecnym sezonie delikatnie mówiąc Uryga nie przekonuje to robienie na tym forum z niego mega paralityka jest słabe. Ilość błędów jakie popełnił jest porównywalna z Głowackim. I nie piszę tego bo jestem jego jakimś zwolennikiem, w tym sezonie również mnie irytuje.

Wojtas 18.03.2016 14:49

Mam nadzieje ze dzis kazdy wybiera sie na R22 ,pomoc jest im teraz potrzebna.

Natomiast to kto zagra ,...niech zagra nawet pan magazynier,byle dal z siebie 200% i walczyl jak kiedys Sobolewski.

A wygrac ,poprostu dzis trzeba.

Rustin 18.03.2016 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1435035)
nie rozumiem, miałem wybrać tę drugą formę, bo brzmi i wygląda mniej słabo? :D

Po prostu w mojej opinii forma "meczy" jest słaba jak zawodnik z numerem 8 i nigdy nie słyszałem na żywo jak ktoś jej używa, ale skoro według specjalistów jest poprawna, to zajmę się lepiej przygotowaniem koszulki na mecz :alleluja:

Co do Urygi, to chciałbym, żeby w końcu strzelił bramkę. Kto wie, może właśnie tego potrzebuje, skoro opowiadał o blokadzie psychicznej. Na ten moment to nie jest nawet poziom I ligi, bo wygląda gorzej od Popovicia. Jeśli strzeli (tak, teoretycznie jest szansa na taki cud) bramkę i się nie odblokuje, to jak dla mnie nic już mu nie pomoże.

AntyMod 18.03.2016 14:55

Alan Uryga nie tylko nie powinien grac w Wisle, ten chlopak wogole nie powinien grac w pilke - byc moze ten chlopak nie powinien wogole uprawiac sportu - bo z niego taki pilkarz zawodowy jak ze mnie kosmonauta

Griszka30KR 18.03.2016 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1435051)
Alan Uryga nie tylko nie powinien grac w Wisle, ten chlopak wogole nie powinien grac w pilke - byc moze ten chlopak nie powinien wogole uprawiac sportu - bo z niego taki pilkarz zawodowy jak ze mnie kosmonauta

Weź przestan,bo jak czytam takie teksty to zaczynam wierzyc ,ze piszesz z kosmosu....

wiesniak842 18.03.2016 15:11

W takim razie witam i pozdrawiam z przestrzeni kosmicznej. wiesniak
Uryga to pilkarski paralityk.

Prezydentowa 18.03.2016 15:38

Zgadzam się, że PÓKI CO Uryga jest paralitykiem :D To nie oznacza, że będzie zawsze, ale jeśli nie pójdzie np. na wypożyczenie, gdzie nabierze pewności siebie i umiejętności jakiegokolwiek rozegrania piłki, to paralitykiem pozostanie i skończy jak Polski Stiwen Dżerard, Daniel Brud albo inne jemu podobne tuzy, które było do ekstralkasowych składów wciskane na siłę, zupełnie się do tego nie nadając.

Szajba_ 18.03.2016 15:50

jakie wypozyczenie? Jemu sie kontrakt konczy po tym sezonie

Prezydentowa 18.03.2016 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szajba_ (Post 1435057)
jakie wypozyczenie? Jemu sie kontrakt konczy po tym sezonie

No i co z tego? Założysz się, że mu przełużą?
Poza tym mówię o tym już nawet abstrahując od jego...kariery w Wiśle. Po prostu, jako piłkarz. Jeśli nie pogra w niższej lidze teraz, to zniknie.

Revolver 18.03.2016 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1435056)
Zgadzam się, że PÓKI CO Uryga jest paralitykiem :D To nie oznacza, że będzie zawsze, ale jeśli nie pójdzie np. na wypożyczenie, gdzie nabierze pewności siebie i umiejętności jakiegokolwiek rozegrania piłki, to paralitykiem pozostanie i skończy jak Polski Stiwen Dżerard, Daniel Brud albo inne jemu podobne tuzy, które było do ekstralkasowych składów wciskane na siłę, zupełnie się do tego nie nadając.

Poważnie...? Cały "problem" z Alanem polega na tym, że - pomimo relatywnie młodego wieku - ma już prawie 70 rozegranych spotkań w E-klasie! Jeżeli to nie wystarczyło, żeby nabrał pewności, to wypożyczenie na rok do jakiegoś Chrobrego Głogów też mu w tym raczej nie pomoże. On nie ma (już) 18 lat, żeby nagle miał eksplodować talentem i geniuszem.

Ktoś powie, że Uryga regularnie gra w kadrze Dorny, OK, ale ktokolwiek widział któryś z ostatnich meczów U-21 doskonale wie, jaka tragiczna jest to kopanina, więc to żaden argument.

WIEM, byłoby mega, gdyby jakiś wychowanek znaczył dużo dla pierwszej drużyny, ale ku*wa - Alan jest i będzie co najwyżej pomiędzy kaleką, a słabym rzemieślnikiem. Nic więcej.

arti 18.03.2016 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1435051)
Alan Uryga nie tylko nie powinien grac w Wisle, ten chlopak wogole nie powinien grac w pilke - byc moze ten chlopak nie powinien wogole uprawiac sportu - bo z niego taki pilkarz zawodowy jak ze mnie kosmonauta

A moim zdaniem jak zaczynał grać w wieku 17 to fajnie wyglądał i widziałem duży potencjał, a potem więzadła i jeszcze coś i coś się z nim stało. Może na stoperze wyglądało to trochę lepiej... może. Jak Wisła z nim nie przedłuży to dla mnie niestety żadna strata.
Strąk mi się przypomniał (choć to jak się wydaje zupełnie inna historia).

wolfu 18.03.2016 19:36

Wychodzimy tym samym składem. Jeśli zagramy tak samo jak z Termalicą - przegramy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl