![]() |
1 miejsce w aucie na wyjazd do Niecieczy! priv
|
Przejedziemy się na tych słonikach. A co!
|
Każdy o nowej grafice bo o samem meczu nie ma co mówić. Kolejna wtopa się szykuję.
|
No to jak o grafice to o grafice. Kolorystka mi się nie podoba.
|
Wszystko ładnie pieknie, tylko kolejka zdaje sie juz 27 a nie jak w temacie...
A co do meczu, jednym slowem powtorze kilkoro przedmówców Agrowp.ierdol |
nie wiem czy nikt nie zauważył ale w tabeli jest błąd. zamiana miejsc Górnik Śląsk
|
Cytat:
|
Grafika OK, dołożenie pauzujących i zagrożonych konieczne.
Jeszcze jedno: statystyki po meczu. Nie dałoby rady ich tutaj wrzucać? Podnosiłoby to poziom komentarzy (mam nadzieję). Są wrzucane na oficjalnej ale w takiej rozdzielczości, że ciężko czytać. Co do meczu: jak niie wygramy na wsi to \ Jagą u siebie znowu nasze gwiazdy wyjdą na miękkich nogach. Termalica jest do ogrania. |
„Kto z was nie czuje się na siłach, aby w drugiej połowie meczu wydać z siebie wszystkie siły dla zmazania hańby, jaka w tej chwili wisi nad nami - to niech lepiej nie wychodzi na boisko”.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki” W drugiej połowie Biała Gwiazda rozegrała zupełnie inny mecz i dzięki czterem trafieniom z rzędu udało się go zremisować 5:5. Bohaterem tego spotkania był bez wątpienia Reyman, dla którego, jak później przyznał, był to jeden z najważniejszych meczy, również z powodu czterokrotnego pokonania bramkarza przeciwników. Wisła Kraków 5:5 (1:5) Cracovia bramki dla Wisły: Henryk Reyman 27', 56', 67',79' Mieczysław Balcer 62 Henryk Reyman .....ale by się teraz przydał piłkarze powinni mieć obowiązek czytania jego słów przed meczem w szatni na głos . |
Powiem tyle: Jeżeli strzelimy jedną bramkę więcej niż przeciwnik, to wygramy.
|
Cytat:
Przeważnie przy robieniu takiego zestawienia, najświeższe wyniki są właśnie podawane po prawej stronie. Chociażby we wszelkiego typu managerach piłkarskich czy nba. Podobnie w większości zestawień finansowych piszę się od lewej starsze dane, po prawej nowsze (bo generalnie tak jest prościej - wszak piszemy od lewej do prawej strony, nie odwrotnie). Nie żeby to miało jakieś większe znaczenie, kwestia przyzwyczajenia przy czytaniu. Grafika wyśmienita, miejmy nadzieję, że nasi dostosują się poziomem i w końcu wygrają. Czas najwyższy. Nie da się przy takim potencjale i optycznej przewadze w większości meczów wszystkiego przegrywać i remisować. Liczę na stosunek prawdopodobieństwa. Do boju Wisełko! |
Tak bez kolorowania rzeczywistości, krótko i brutalnie: tkwimy w gównie po same uszy. Nie ma co się pocieszać małymi różnicami punktowymi. Sytuacja jaka jest, to każdy widzi patrząc na nasze miejsce w tabeli, a ona nie kłamie. Liczę tylko na jedno- na honor naszych piłkarzy i to że potrafią zachować się w sytuacjach kryzysowych jak prawdziwi mężczyźni. W poniedziałek walka o życie. Żarty już dawno się skończyły.
|
Cytat:
|
Chciałem jeszcze dodać, że "gwiazdy" jak zwykle nie zagrały wczoraj w meczu rezerw z Koroną. Tradycji stało się zadość. Pewnie, zajęcia z Panami Broniszewskim i Sage wnoszą więcej pożytku. Jutro pewnie w związku z tym nastąpi eksplozja formy.
|
Cytat:
|
Raz się remisuje, raz się remisuje
|
Żadnych złudzeń.
Znów wyjdzie skład ze świętymi krowami a zmiany będą 98 minucie po konsultacji z nadtrenerem Boguskim. Piłkarze dostaną bramkę i stracą ochotę do gry a trener zamiast kombinować będzie stał ze spuszczoną głową. Sadlok poda do przeciwnika (a może Guzmics - dawno dużego błędu nie popełnił), Małecki strzeli w trybuny a Czech nie wygra główki. Oczywiście lepiej by było mile się rozczarować, ale rozum mówi, że szczęśliwy remis to max co można wyciągnąć z tego meczu. |
Agrow......., tyle w temacie.
|
Dzięki naszemu nowemu trenerowi o wynik jestem spokojny. Pół żartem, pół serio. Wiecie o co chodzi.
|
Cytat:
|
Cytat:
Pierwszy - rozpoczyna się od omówienia i potem są dyskusje. Drugi - rozpoczyna się od statystyk i dopiero po nich zaczynają się dyskusje. Pewnie, że to wymaga dużo pracy i sprawnej ekipy, ale pomarzyć można. |
Wdowczyk za sterami wiec dajemy wszyscy czystą dwójkę u buka :-)
Swoją drogą nisko upadliśmy jak taka Nieciecza (z całym szacunkiem dla nich) jest w tym meczu faworytem, kiedyś niepojęte. |
Może skończą się dziwne sytuacje typu zdychający po max godzinie Mały i Rafał grający 90 minut. No i Alan niech wyciera ławkę dopóki się na serio nie weźmie za siebie.
|
Cytat:
|
Uryga poza 18, drobny uraz kolana.
|
Cytat:
|
JEZU JAK DOBRZE! Jeszcze tylko Boguś na ławce (Bałaszow słabszy nie będzie) i będę oglądał to z przyjemnością.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wdowiec kupił czy będziemy walczyc?
Ku pokrzepieniu serc https://www.youtube.com/watch?v=irAMTtpTUCA |
Termalica nas zlekceważy i wygramy:)
P.S Zeby pisać cos takiego,do czego to Wisełko doszło. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nowa miotłą i motywacja. Jak nie wygramy, to oznacza, że do końca będzie nerwówka w walce o utrzymanie. Tak to widzę.
|
Cytat:
|
Cytat:
W tydzien sie w pilke nie nauczyl grac. |
Cytat:
|
Boguski powinien zostać przestawiony na defensywnego pomocnika. Tak zagrał kilka meczów za Moskala i było ok. Nie przeszkadzał z przodu, a z tyłu harował za dwóch. Na pewno lepiej wypadał niż Uryga na dzień dzisiejszy.
|
Cytat:
|
Z Boguskiego jest dobry przeszkadzacz, więc w sumie czemu by nie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl