Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Termalica Nieciecza - WISŁA Kraków, 14 marca, godz.18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9594)

Matti1231 12.03.2016 09:51

1 miejsce w aucie na wyjazd do Niecieczy! priv

FraMat 12.03.2016 13:01

Przejedziemy się na tych słonikach. A co!

sayek89 12.03.2016 13:10

Każdy o nowej grafice bo o samem meczu nie ma co mówić. Kolejna wtopa się szykuję.

silver03 12.03.2016 14:24

No to jak o grafice to o grafice. Kolorystka mi się nie podoba.

bridgeburner 12.03.2016 14:27

Wszystko ładnie pieknie, tylko kolejka zdaje sie juz 27 a nie jak w temacie...
A co do meczu, jednym slowem powtorze kilkoro przedmówców
Agrowp.ierdol

19sebawro06 12.03.2016 16:04

nie wiem czy nikt nie zauważył ale w tabeli jest błąd. zamiana miejsc Górnik Śląsk

wolfu 12.03.2016 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1433759)
nie wiem czy nikt nie zauważył ale w tabeli jest błąd. zamiana miejsc Górnik Śląsk

owszem, zauważyli wcześniej :)

SlawekS 12.03.2016 22:45

Grafika OK, dołożenie pauzujących i zagrożonych konieczne.
Jeszcze jedno: statystyki po meczu. Nie dałoby rady ich tutaj wrzucać? Podnosiłoby to poziom komentarzy (mam nadzieję). Są wrzucane na oficjalnej ale w takiej rozdzielczości, że ciężko czytać.

Co do meczu: jak niie wygramy na wsi to \ Jagą u siebie znowu nasze gwiazdy wyjdą na miękkich nogach. Termalica jest do ogrania.

radek2323 13.03.2016 00:30

„Kto z was nie czuje się na siłach, aby w drugiej połowie meczu wydać z siebie wszystkie siły dla zmazania hańby, jaka w tej chwili wisi nad nami - to niech lepiej nie wychodzi na boisko”.

„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”

W drugiej połowie Biała Gwiazda rozegrała zupełnie inny mecz i dzięki czterem trafieniom z rzędu udało się go zremisować 5:5. Bohaterem tego spotkania był bez wątpienia Reyman, dla którego, jak później przyznał, był to jeden z najważniejszych meczy, również z powodu czterokrotnego pokonania bramkarza przeciwników.


Wisła Kraków 5:5 (1:5) Cracovia

bramki dla Wisły:

Henryk Reyman 27', 56', 67',79'

Mieczysław Balcer 62

Henryk Reyman .....ale by się teraz przydał piłkarze powinni mieć obowiązek czytania jego słów przed meczem w szatni na głos .

dj_ibutti 13.03.2016 00:38

Powiem tyle: Jeżeli strzelimy jedną bramkę więcej niż przeciwnik, to wygramy.

s1mone 13.03.2016 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1433651)
Przeważnie podają od najświeższych wyników po lewej do starszych po prawej i tak jest w tej grafice przecież, Kielce, Piast, Podbeskidzie itd. No chyba że koledze przez ten ruch lewostronny w Londynie po prostu się pomyliło.

Ja też się przez ułamek sekundy głowiłem, że przecież nie przegraliśmy ostatnio :)

Przeważnie przy robieniu takiego zestawienia, najświeższe wyniki są właśnie podawane po prawej stronie. Chociażby we wszelkiego typu managerach piłkarskich czy nba. Podobnie w większości zestawień finansowych piszę się od lewej starsze dane, po prawej nowsze (bo generalnie tak jest prościej - wszak piszemy od lewej do prawej strony, nie odwrotnie).

Nie żeby to miało jakieś większe znaczenie, kwestia przyzwyczajenia przy czytaniu.

Grafika wyśmienita, miejmy nadzieję, że nasi dostosują się poziomem i w końcu wygrają. Czas najwyższy.
Nie da się przy takim potencjale i optycznej przewadze w większości meczów wszystkiego przegrywać i remisować.
Liczę na stosunek prawdopodobieństwa.

Do boju Wisełko!

Barti 13.03.2016 08:07

Tak bez kolorowania rzeczywistości, krótko i brutalnie: tkwimy w gównie po same uszy. Nie ma co się pocieszać małymi różnicami punktowymi. Sytuacja jaka jest, to każdy widzi patrząc na nasze miejsce w tabeli, a ona nie kłamie. Liczę tylko na jedno- na honor naszych piłkarzy i to że potrafią zachować się w sytuacjach kryzysowych jak prawdziwi mężczyźni. W poniedziałek walka o życie. Żarty już dawno się skończyły.

ABGwislakABG 13.03.2016 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1433885)
Powiem tyle: Jeżeli strzelimy jedną bramkę więcej niż przeciwnik, to wygramy.

Tadeusz, to Ty? :lol:

Barti 13.03.2016 08:37

Chciałem jeszcze dodać, że "gwiazdy" jak zwykle nie zagrały wczoraj w meczu rezerw z Koroną. Tradycji stało się zadość. Pewnie, zajęcia z Panami Broniszewskim i Sage wnoszą więcej pożytku. Jutro pewnie w związku z tym nastąpi eksplozja formy.

mitmichael 13.03.2016 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1433885)
Powiem tyle: Jeżeli strzelimy jedną bramkę więcej niż przeciwnik, to wygramy.

Raczej dwie wiecej

siemstein 13.03.2016 09:38

Raz się remisuje, raz się remisuje

Elefant 13.03.2016 09:53

Żadnych złudzeń.
Znów wyjdzie skład ze świętymi krowami a zmiany będą 98 minucie po konsultacji z nadtrenerem Boguskim.
Piłkarze dostaną bramkę i stracą ochotę do gry a trener zamiast kombinować będzie stał ze spuszczoną głową.
Sadlok poda do przeciwnika (a może Guzmics - dawno dużego błędu nie popełnił), Małecki strzeli w trybuny a Czech nie wygra główki.

Oczywiście lepiej by było mile się rozczarować, ale rozum mówi, że szczęśliwy remis to max co można wyciągnąć z tego meczu.

El'kabat 13.03.2016 12:10

Agrow......., tyle w temacie.

Rustin 13.03.2016 14:20

Dzięki naszemu nowemu trenerowi o wynik jestem spokojny. Pół żartem, pół serio. Wiecie o co chodzi.

wolfu 13.03.2016 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1433877)
Jeszcze jedno: statystyki po meczu. Nie dałoby rady ich tutaj wrzucać? Podnosiłoby to poziom komentarzy

z cyklu - daj komuś palec, a weźmie całą rękę...

FraMat 13.03.2016 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1434104)
z cyklu - daj komuś palec, a weźmie całą rękę...

Niby tak... ale znam kilka for piłkarskich, gdzie tematy meczowe zawsze są co najmniej dwa.
Pierwszy - rozpoczyna się od omówienia i potem są dyskusje.
Drugi - rozpoczyna się od statystyk i dopiero po nich zaczynają się dyskusje.

Pewnie, że to wymaga dużo pracy i sprawnej ekipy, ale pomarzyć można.

Zwitter 13.03.2016 16:57

Wdowczyk za sterami wiec dajemy wszyscy czystą dwójkę u buka :-)

Swoją drogą nisko upadliśmy jak taka Nieciecza (z całym szacunkiem dla nich) jest w tym meczu faworytem, kiedyś niepojęte.

arti 13.03.2016 17:09

Może skończą się dziwne sytuacje typu zdychający po max godzinie Mały i Rafał grający 90 minut. No i Alan niech wyciera ławkę dopóki się na serio nie weźmie za siebie.

wolfu 13.03.2016 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1434128)
Pewnie, że to wymaga dużo pracy i sprawnej ekipy, ale pomarzyć można.

Po prostu to zbyt czasochłonne, przedmeczowa oprawa graficzna to ciekawa sprawa, miła dla oka, zaś statystyki pomeczowe (w poście wrzuconym w środek tematu, który przeczyta co 3 użytkownik) to bezsens. Jak mówiłeś, należałoby zakładać dwa oddzielne tematy, ale obawiam się że za dużo cyrku w tym wszystkim :)

Festence 13.03.2016 19:22

Uryga poza 18, drobny uraz kolana.

KrzychooR 13.03.2016 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Festence (Post 1434195)
Uryga poza 18, drobny uraz kolana.

Efekt nowej miotły :D

PiVoSH92 13.03.2016 19:38

JEZU JAK DOBRZE! Jeszcze tylko Boguś na ławce (Bałaszow słabszy nie będzie) i będę oglądał to z przyjemnością.

mitmichael 13.03.2016 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Festence (Post 1434195)
Uryga poza 18, drobny uraz kolana.

Najpierw zmeczony, teraz uraz kolana, Alanek nie wytrzymuje tempa :rotfl:

tommiyacht 13.03.2016 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1434198)
Efekt nowej miotły :D

Wdowiec go zdzielił miotłą po kolanie

szprotson 13.03.2016 20:27

Wdowiec kupił czy będziemy walczyc?

Ku pokrzepieniu serc
https://www.youtube.com/watch?v=irAMTtpTUCA

Wojtas 14.03.2016 00:53

Termalica nas zlekceważy i wygramy:)

P.S Zeby pisać cos takiego,do czego to Wisełko doszło.

serek_dj 14.03.2016 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1434215)
Wdowiec kupił czy będziemy walczyc?

Ku pokrzepieniu serc
https://www.youtube.com/watch?v=irAMTtpTUCA

kupował do tej pory Alana i Bogusia w 1 składzie. Teraz mają iść w odstawkę bo ma znowu robote. Pewne info.

!!IRIVER!! 14.03.2016 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Festence (Post 1434195)
Uryga poza 18, drobny uraz kolana.

Jaka jest osiemnastka meczowa na dziś?

tofik 14.03.2016 10:19

Nowa miotłą i motywacja. Jak nie wygramy, to oznacza, że do końca będzie nerwówka w walce o utrzymanie. Tak to widzę.

wolfu 14.03.2016 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1434309)
Termalica nas zlekceważy i wygramy:)

aż serce boli czytając takie (prawdziwe niestety) opinie...

7 kotów 14.03.2016 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1434202)
Boguś na ławce (Bałaszow słabszy nie będzie)

Oczywiscie ze bedzie slabszy.
W tydzien sie w pilke nie nauczyl grac.

Blaszczu16 14.03.2016 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1434347)
Oczywiscie ze bedzie slabszy.
W tydzien sie w pilke nie nauczyl grac.

Przynajmniej robi wiatr na skrzydle, a Boguś co?

FraMat 14.03.2016 11:16

Boguski powinien zostać przestawiony na defensywnego pomocnika. Tak zagrał kilka meczów za Moskala i było ok. Nie przeszkadzał z przodu, a z tyłu harował za dwóch. Na pewno lepiej wypadał niż Uryga na dzień dzisiejszy.

funkykoval 14.03.2016 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1434360)
Boguski powinien zostać przestawiony na defensywnego pomocnika. Tak zagrał kilka meczów za Moskala i było ok. Nie przeszkadzał z przodu, a z tyłu harował za dwóch. Na pewno lepiej wypadał niż Uryga na dzień dzisiejszy.

Chyba tak było u Smudy i przynajmniej walczył, bo na skrzydle niestety nie nadawał się

silver03 14.03.2016 12:03

Z Boguskiego jest dobry przeszkadzacz, więc w sumie czemu by nie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl