Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] WISŁA KRAKÓW- Podbeskidzie, 27 lutego, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9583)

chimba 25.02.2016 20:08

Tylko nie Uryga, blagam.

sayek89 25.02.2016 20:34

Z Urygą w obronie są takie możliwości:

- dostanie czerwoną kartkę po faulu w polu karnym
- sprokuruje karnego
- przez jego błędy w obronie stracimy co najmniej dwie bramki.
- dostanie dwie żółte kartki i zejdzie z boiska
- strzeli bramkę samobójczą
- 1 % szans że zagra przyzwoicie w obronie

chimba 25.02.2016 20:52

Ja bym wogole dal Uryge na sezon do 1 ligi niech tam sie ogrywa.

Robbie92 25.02.2016 20:53

Dla naszych grajków, jeśli nie wiedzą co zrobić z
bezpańską piłką przed polem karnym przeciwnika,
nasz prezio Boniek demonstruje ;)
1:08
https://www.youtube.com/watch?v=-nSoGBPkx_I

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1430618)
Mój skład:
Misiek- Jovic- Uryga-Sadlok-Pietrzak- Bałaszow-Wolski-Popović-Małecki-Brożek-Ondraszek

Lepiej tego nie da się wymyślić, chyba.. Co do zmian: dobrze by dać Drzazdze szansę około 60ktorejś minuty, a nie że wpuści chłopaka na 10,15min bo to jak kara, co zawodnik pokaże przez kwadrans? Ja bym się tylko wściekł..

funkykoval 25.02.2016 21:24

Uryga na stoperze ???? Przecież on podaje tylko do tyłu, a jak będzie stoperem to za nim już tylko Miśkiewicz - mistrz gry nogami i wykopów!!!!!!!!!! Czarno to widzę.............

Żebyśmy nie roztrwonili w tym meczu naszego dodatniego bilansu bramkowego!!!!!!!!!

stary zgred 25.02.2016 21:51

Nie no bez jaj że w środku pola postawimy na wielką niewiadomą Wolskiego i niemającego pojęcia o
grze defensywnej Popovica :shock:. To byłoby samobójstwo

Chcąc nie chcąc Cywka jest niezbędny w środku pola i to mocno wspomagający Urygę - który wiadomo że zagra na DC

AntyMod 25.02.2016 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1430605)
No jasne z Warszawy bo przeciez w Polsce innych sedziow nie ma


obecni parodysci pilkarscy dowodzeni przez Tadzia P. nie wygraliby nawet jakby im Kapka mecze sedziowal :p

SlawekS 25.02.2016 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1430632)
Żebyśmy nie roztrwonili w tym meczu naszego dodatniego bilansu bramkowego!!!!!!!!!

No, Tadziu straciłby jedyny handicap

piotek 25.02.2016 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 1430628)
Dla naszych grajków, jeśli nie wiedzą co zrobić z
bezpańską piłką przed polem karnym przeciwnika,
nasz prezio Boniek demonstruje ;)
1:08
https://www.youtube.com/watch?v=-nSoGBPkx_I



Lepiej tego nie da się wymyślić, chyba.. Co do zmian: dobrze by dać Drzazdze szansę około 60ktorejś minuty, a nie że wpuści chłopaka na 10,15min bo tak jak kara, co zawodnik pokaże przez kwadrans? Ja bym się tylko wściekł..

W sumie ten karny Deyny podobny do tego Rafaela z Łęczna :D

markowywislak 26.02.2016 00:38

Oby to poszło do przodu. Z jednej strony nie ma optymizmu bo przecież wypada 2 stoperów,znowu będzie grał Uryga a zbawić mogą nas tylko dobre prostopadłe podania Wolskiego i skuteczność Zdenka i Pawła. Z drugiej strony właśnie miejmy nadzieje ze coś ruszy po przyjściu RW a nasi napastnicy zaczną strzelać

ABG22 26.02.2016 06:28

--------------Miskiewicz----------------
Jovic------Guzmics-----Sadlok-------Pietrzak
---------------------------Uryga----------------
-----------Brlek-------------------------------
------------------Wolski-----------------
Bala----------------------------------WDG
-----------------Drzazga-----------

Paweł 26.02.2016 07:15

I walkower za Guzmicsa. Świetnie.

ArturBarlinek 26.02.2016 07:26

i Guerriera, który nie zagra :)

ps. jeśli tego nie wygramy, to jesteśmy totalnymi patałachami. To już byłaby jakaś katastrofa.

7 kotów 26.02.2016 07:34

Środek Boguski i Cywka.
Inaczej kolejna kostka masła w naszej pomocy.

Skrzydła Małecki i Ukrainiec.

sandomingo 26.02.2016 08:25

Tak jak pisze 7 kotów - mając na środku obrony Sadloka z Urygą pomoc musi bardzo pomagać w defensywie.
A Wolski w obronie nie da żadnej wartości, pewnie wejdzie w 2 połówce za Brożka względnie za Małeckiego.
Teddy jak widać odstawił całkowicie Crivellaro, na którego stawiał w sparingach (...) więc pozostaje wybór między Cywka, Boguskim a Popovicem. Z tej trójki w obronie faktycznie najwięcej da tych dwóch pierwszych. Inna sprawa że w ataku pozostaje liczyć tylko na dzidy i farty.

serek_dj 26.02.2016 08:27

Cytat:



Ciekawa myśl, ale Żemło kontuzję niestety lub stety ma..



A to tego niestety nie wiedziałem. To dupa... bo Kujawa z Chorzowem grał taki piach, że raczej piłkarz na poziomie (haha!) ekstraklasy to z niego nie będzie.

Lukasz 26.02.2016 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1430632)
Uryga na stoperze ???? (...)

A może Alana przesunąć do ataku?
Notorycznie gubi krycie, może cos z tego będzie.

swiety37 26.02.2016 08:49

A w ogóle to ktoś się orientuje w jakiej formie jest wolski? może jeszcze jest na etapie przypominania sobie jak się kopie prosto? :/

serek_dj 26.02.2016 08:50

To chyba nie bo w końcu nie miał kontuzji tylko był w treningu.

St Yabol 26.02.2016 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG22 (Post 1430693)
--------------Miskiewicz----------------
Jovic------Guzmics-----Sadlok-------Pietrzak
---------------------------Uryga----------------
-----------Brlek-------------------------------
------------------Wolski-----------------
Bala----------------------------------WDG
-----------------Drzazga-----------

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1430695)
I walkower za Guzmicsa. Świetnie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1430696)
i Guerriera, który nie zagra :)

ps. jeśli tego nie wygramy, to jesteśmy totalnymi patałachami. To już byłaby jakaś katastrofa.


I Brleka, którego pewnie nie zgłoszą :>

ABGwislakABG 26.02.2016 10:28

Bartosz ma kontuzje?

Moze wmówmy Alanowi, że gramy z zespolem pieśni i tańca łabądki, kadra u13 i nie bedie psychicznie spalony na starcie na dzien caly?




Tylko szkoda, ze ta scena sie nie zgadza:


WISŁAZWE 26.02.2016 14:37

Na przedmeczowej konferencji trener Pawłowski zdradził kilka szczegółów:

- Donald Guerrier nie zagra w jutrzejszy spotkaniu. Haitańczyk nadal przebywa w szpitalu.
- Rafał Wolski zagra jutro od pierwszej minuty. (Choć oficjalnie nie ma potwierdzenia zgłoszenia zawodnika do rozgrywek Ekstraklasy)
- Na środku obrony duet Sadlok- Uryga.

regan 26.02.2016 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1430618)
Mój skład:
Misiek- Jovic- Uryga-Sadlok-Pietrzak- Bałaszow-Wolski-Popović-Małecki-Brożek-Ondraszek

Czyli Teddy czytał mój post ;)

serek_dj 26.02.2016 15:08

regan to napisz teraz skład bez Alana... może jest szansa! :D

For_FuN_ 26.02.2016 16:21

Dalej gramy bez trenera... Strata punktów z takim rywalem, to oczywista dymisja i nie wyobrażam sobie innego scenariusza(w takim przypadku). Patrząc na formę i wypracowaną "taktykę", to punkcik będzie sukcesem.

chimba 26.02.2016 17:43

To Wisla nie ma obroncow tylko cienkiego Uryge na stanie?

St Yabol 26.02.2016 18:19

Żemło kontuzja, Kujawa chyba tez

funkykoval 26.02.2016 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1430753)
Czyli Teddy czytał mój post ;)

OK. Jak Uryga znowu zaśpi o stracimy przez niego bramkę i punkty to stawiasz kratę whisky dla forumowiczów za stracone nerwy....

63.5 Kg 26.02.2016 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1430782)
Żemło kontuzja, Kujawa chyba tez

Kujawa nie ma kontuzji..
Wg. slow trenera jest po prostu za młody na tak wazny mecz....

arti 26.02.2016 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1430795)
Kujawa nie ma kontuzji..
Wg. slow trenera jest po prostu za młody na tak wazny mecz....

Może należy to czytać: jest jeszcze gorszy od Urygi.

regan 26.02.2016 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1430789)
OK. Jak Uryga znowu zaśpi o stracimy przez niego bramkę i punkty to stawiasz kratę whisky dla forumowiczów za stracone nerwy....

to masz jakieś lepsze rozwiązanie? Słuchamy :)

mitmichael 26.02.2016 19:55

Ja na miejscu Urygi kopałbym pilke w hektary. Niech sie tylko nie wazy podawac do Miskiewicza

regan 26.02.2016 19:57

Nie róbcie już paniki... wyjdzie i zagra, będzie troche nerwowo, ale my w tym meczu mamy grać ultraofensywnie więc nawet jak stracimy 2, to 4 mamy strzelić! :)
po drugie gramy z Podbeskidziem... nie z Legią

chimba 26.02.2016 21:34

Czy jutro Wolski i Brlek beda mogli zagrać?

WISŁAZWE 26.02.2016 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chimba (Post 1430815)
Czy jutro Wolski i Brlek beda mogli zagrać?


Wolski tak.
Brlek nie.

funkykoval 26.02.2016 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1430802)
to masz jakieś lepsze rozwiązanie? Słuchamy :)

Kolego regan skoro podpowiadasz trenerowi takie ustawienie w środku (tak stwierdziłeś z sarkazmem jak podejrzewam, to ja również z sarkazmem przeniosłem na Ciebie odpowiedzialność za takie zestawienie).
Co do lepszych rozwiązań - nie wiem może zdecydowałbym się na ustawienie z 3 obrońców Pietrzak-Sadlok-Jović(Bartosz) a może spróbowałbym w środku postawić obok Sadloka właśnie Bartosza przy ustawieniu z 2 stoperami. Pamiętam jak ze 2 lata z odkładem, na środku obrony zagrał Burliga i wypadł całkiem przyzwoicie.
Natomiast odnośnie ALana Urygi biorąc pod uwagę jego ostatnie wyczyny i żale kibiców (raczej zasłużone - ale mogę być nieobiektywny) to właściwie mamy piłkarską i mentalną minę na środku obrony. Sorry Alan nawet w takiej sytuacji powinien odpocząć od gry nawet w tej sytuacji w jakiej jesteśmy przed meczem z BB

Elefant 26.02.2016 22:56

Dobra staram się wczuć w tok myślenia wesołego Tadka w sprawie ustalenia składu.

Bramkarz.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
To Miśkiewicz.

Obrona.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Jović - jakiś junior co nie jest kontuzjowany lub Pietrzak - Sadlok - Pietrzak lub Cywka.

Pomoc.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Małecki/Cywka - Popović - miłośnik legijnych opraw - Bałaszov

Atak.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Czech, Drzazga.

Brożek ława, bo jak sobie siądzie to w następnym meczu zwykle strzela. Taki chytry plan.

Ława.
Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji.
Cała reszta lasu.

Sektor rodzinny.
Nasze złoto.

A lekarz mi mówił więcej bilobilu.;)

Wojtas 27.02.2016 00:21

Ludzie K.urwa jutro gramy z Podbeskidziem Bielsk Biala a nie Juventusem Turyn.

Przyjdzie na mecz,zabierzcie znajomych , dopingujcie i wykrzyczcie sie za caly tydzien ,a moze chlopaki jutro cos lepiej zagraja i dadza nam troche banana na twarz na nowy tydzien :) ,bo wreszcie mamy ludzi do środka pola.:)

Do zobaczenia na stadionie(C2 ) :)

arti 27.02.2016 03:28

Musimy wygrać, tym bardziej że porażce żydów z kretami nasza sytuacja w kontekście awansu do ósemki pogorszyła się.

wolfu 27.02.2016 11:31

Znów nie rozumiem tej "przebiegłości" Pawłowskiego w ujawnianiu składu na dzień przed meczem. Z Łęczną wszyscy wiedzieli że zagramy Ondraskiem i Brożkiem, teraz już znają naszą obronę. Po co chlapać? W niczym nie pomoże, a jedynie może zaszkodzić


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl