![]() |
Tylko nie Uryga, blagam.
|
Z Urygą w obronie są takie możliwości:
- dostanie czerwoną kartkę po faulu w polu karnym - sprokuruje karnego - przez jego błędy w obronie stracimy co najmniej dwie bramki. - dostanie dwie żółte kartki i zejdzie z boiska - strzeli bramkę samobójczą - 1 % szans że zagra przyzwoicie w obronie |
Ja bym wogole dal Uryge na sezon do 1 ligi niech tam sie ogrywa.
|
Dla naszych grajków, jeśli nie wiedzą co zrobić z
bezpańską piłką przed polem karnym przeciwnika, nasz prezio Boniek demonstruje ;) 1:08 https://www.youtube.com/watch?v=-nSoGBPkx_I Cytat:
|
Uryga na stoperze ???? Przecież on podaje tylko do tyłu, a jak będzie stoperem to za nim już tylko Miśkiewicz - mistrz gry nogami i wykopów!!!!!!!!!! Czarno to widzę.............
Żebyśmy nie roztrwonili w tym meczu naszego dodatniego bilansu bramkowego!!!!!!!!! |
Nie no bez jaj że w środku pola postawimy na wielką niewiadomą Wolskiego i niemającego pojęcia o
grze defensywnej Popovica :shock:. To byłoby samobójstwo Chcąc nie chcąc Cywka jest niezbędny w środku pola i to mocno wspomagający Urygę - który wiadomo że zagra na DC |
Cytat:
obecni parodysci pilkarscy dowodzeni przez Tadzia P. nie wygraliby nawet jakby im Kapka mecze sedziowal :p |
Cytat:
|
Cytat:
|
Oby to poszło do przodu. Z jednej strony nie ma optymizmu bo przecież wypada 2 stoperów,znowu będzie grał Uryga a zbawić mogą nas tylko dobre prostopadłe podania Wolskiego i skuteczność Zdenka i Pawła. Z drugiej strony właśnie miejmy nadzieje ze coś ruszy po przyjściu RW a nasi napastnicy zaczną strzelać
|
--------------Miskiewicz----------------
Jovic------Guzmics-----Sadlok-------Pietrzak ---------------------------Uryga---------------- -----------Brlek------------------------------- ------------------Wolski----------------- Bala----------------------------------WDG -----------------Drzazga----------- |
I walkower za Guzmicsa. Świetnie.
|
i Guerriera, który nie zagra :)
ps. jeśli tego nie wygramy, to jesteśmy totalnymi patałachami. To już byłaby jakaś katastrofa. |
Środek Boguski i Cywka.
Inaczej kolejna kostka masła w naszej pomocy. Skrzydła Małecki i Ukrainiec. |
Tak jak pisze 7 kotów - mając na środku obrony Sadloka z Urygą pomoc musi bardzo pomagać w defensywie.
A Wolski w obronie nie da żadnej wartości, pewnie wejdzie w 2 połówce za Brożka względnie za Małeckiego. Teddy jak widać odstawił całkowicie Crivellaro, na którego stawiał w sparingach (...) więc pozostaje wybór między Cywka, Boguskim a Popovicem. Z tej trójki w obronie faktycznie najwięcej da tych dwóch pierwszych. Inna sprawa że w ataku pozostaje liczyć tylko na dzidy i farty. |
Cytat:
|
Cytat:
Notorycznie gubi krycie, może cos z tego będzie. |
A w ogóle to ktoś się orientuje w jakiej formie jest wolski? może jeszcze jest na etapie przypominania sobie jak się kopie prosto? :/
|
To chyba nie bo w końcu nie miał kontuzji tylko był w treningu.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
I Brleka, którego pewnie nie zgłoszą :> |
Bartosz ma kontuzje?
Moze wmówmy Alanowi, że gramy z zespolem pieśni i tańca łabądki, kadra u13 i nie bedie psychicznie spalony na starcie na dzien caly? Tylko szkoda, ze ta scena sie nie zgadza: |
Na przedmeczowej konferencji trener Pawłowski zdradził kilka szczegółów:
- Donald Guerrier nie zagra w jutrzejszy spotkaniu. Haitańczyk nadal przebywa w szpitalu. - Rafał Wolski zagra jutro od pierwszej minuty. (Choć oficjalnie nie ma potwierdzenia zgłoszenia zawodnika do rozgrywek Ekstraklasy) - Na środku obrony duet Sadlok- Uryga. |
Cytat:
|
regan to napisz teraz skład bez Alana... może jest szansa! :D
|
Dalej gramy bez trenera... Strata punktów z takim rywalem, to oczywista dymisja i nie wyobrażam sobie innego scenariusza(w takim przypadku). Patrząc na formę i wypracowaną "taktykę", to punkcik będzie sukcesem.
|
To Wisla nie ma obroncow tylko cienkiego Uryge na stanie?
|
Żemło kontuzja, Kujawa chyba tez
|
Cytat:
|
Cytat:
Wg. slow trenera jest po prostu za młody na tak wazny mecz.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja na miejscu Urygi kopałbym pilke w hektary. Niech sie tylko nie wazy podawac do Miskiewicza
|
Nie róbcie już paniki... wyjdzie i zagra, będzie troche nerwowo, ale my w tym meczu mamy grać ultraofensywnie więc nawet jak stracimy 2, to 4 mamy strzelić! :)
po drugie gramy z Podbeskidziem... nie z Legią |
Czy jutro Wolski i Brlek beda mogli zagrać?
|
Cytat:
Wolski tak. Brlek nie. |
Cytat:
Co do lepszych rozwiązań - nie wiem może zdecydowałbym się na ustawienie z 3 obrońców Pietrzak-Sadlok-Jović(Bartosz) a może spróbowałbym w środku postawić obok Sadloka właśnie Bartosza przy ustawieniu z 2 stoperami. Pamiętam jak ze 2 lata z odkładem, na środku obrony zagrał Burliga i wypadł całkiem przyzwoicie. Natomiast odnośnie ALana Urygi biorąc pod uwagę jego ostatnie wyczyny i żale kibiców (raczej zasłużone - ale mogę być nieobiektywny) to właściwie mamy piłkarską i mentalną minę na środku obrony. Sorry Alan nawet w takiej sytuacji powinien odpocząć od gry nawet w tej sytuacji w jakiej jesteśmy przed meczem z BB |
Dobra staram się wczuć w tok myślenia wesołego Tadka w sprawie ustalenia składu.
Bramkarz. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. To Miśkiewicz. Obrona. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Jović - jakiś junior co nie jest kontuzjowany lub Pietrzak - Sadlok - Pietrzak lub Cywka. Pomoc. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Małecki/Cywka - Popović - miłośnik legijnych opraw - Bałaszov Atak. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Czech, Drzazga. Brożek ława, bo jak sobie siądzie to w następnym meczu zwykle strzela. Taki chytry plan. Ława. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Cała reszta lasu. Sektor rodzinny. Nasze złoto. A lekarz mi mówił więcej bilobilu.;) |
Ludzie K.urwa jutro gramy z Podbeskidziem Bielsk Biala a nie Juventusem Turyn.
Przyjdzie na mecz,zabierzcie znajomych , dopingujcie i wykrzyczcie sie za caly tydzien ,a moze chlopaki jutro cos lepiej zagraja i dadza nam troche banana na twarz na nowy tydzien :) ,bo wreszcie mamy ludzi do środka pola.:) Do zobaczenia na stadionie(C2 ) :) |
Musimy wygrać, tym bardziej że porażce żydów z kretami nasza sytuacja w kontekście awansu do ósemki pogorszyła się.
|
Znów nie rozumiem tej "przebiegłości" Pawłowskiego w ujawnianiu składu na dzień przed meczem. Z Łęczną wszyscy wiedzieli że zagramy Ondraskiem i Brożkiem, teraz już znają naszą obronę. Po co chlapać? W niczym nie pomoże, a jedynie może zaszkodzić
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl