Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9550)

Patryko 02.12.2015 21:19

No to z Legią zagramy 2 juniorami i Guerrierem, który gra pytę jakiej w jego wykonaniu nie pamiętam. Wspaniale :D

funkykoval 02.12.2015 21:22

Stawianie na Urygę to granie o jednego mniej, po kartce Sadloka gramy w 9-kę.
Broniszewski albo go zmieni na kogoś ofensywnego albo będzie grał jak Kazek.
Drugi do zmiany na już Boguski. Już w 45 minuciea nie w82

Greeg 02.12.2015 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1421462)
O co Ci qrwa chodzi ?


O to, że będąc na każdym meczu od wielu wielu lat widzę, jak niektórym z nich się nie chce. Mam przed oczami obraz Dudki, który praktycznie sabotował mecz z Legią, żeby pozwolono mu odejść za granicę i widzę u niektórych podobne podejście do zawodu.

A my qrwa zamiast mocno im przypomnieć, że mają zapierdalać po tym boisku, bez względu na okoliczności to postanowiliśmy im zafundować ciepły chów i zdjąć z barków tych pi.zd.eczek wszelką odpowiedzialność.

speedfashion 02.12.2015 21:23

co robi Uryga? Bo chyba nie gra.

marpil 02.12.2015 21:29

mógł po prostu coś zmienić bo tego wszyscy wręcz wymagali, poczekamy czy w drugiej połowie coś zmieni

Arked 02.12.2015 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greeg (Post 1421466)
O to, że będąc na każdym meczu od wielu wielu lat widzę, jak niektórym z nich się nie chce. Mam przed oczami obraz Dudki, który praktycznie sabotował mecz z Legią, żeby pozwolono mu odejść za granicę i widzę u niektórych podobne podejście do zawodu.

A my qrwa zamiast mocno im przypomnieć, że mają zapierdalać po tym boisku, bez względu na okoliczności to postanowiliśmy im zafundować ciepły chów i zdjąć z barków tych pi.zd.eczek wszelką odpowiedzialność.

Mylisz się. Większości z nich od wielu lat się po prostu "nie umie". Zrozum, że potencjalnie jesteśmy drużyną środka tabeli i to w najlepszym wypadku. To, że mamy w składzie dziadziów z przebrzmiałymi nazwiskami o niczym nie świadczy, bo większość klubów Ekstraklasy takich ma. Nasi piłkarze zapierdalają nie mniej niż inni. Zapierdalanie jest po prostu gówno warte jak się nie umie dobrze grać w piłkę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marpil
mógł po prostu coś zmienić bo tego wszyscy wręcz wymagali, poczekamy czy w drugiej połowie coś zmieni

Nie ma żadnego pola do zmian. Chyba, że takich rewolucji w składzie jak posadzenie Jankowskiego na ławce. To w takim razie były zmiany.

Greeg 02.12.2015 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1421470)
Mylisz się. Większości z nich od wielu lat się po prostu "nie umie". Zrozum, że potencjalnie jesteśmy drużyną środka tabeli i to w najlepszym wypadku. To, że mamy w składzie dziadziów z przebrzmiałymi nazwiskami o niczym nie świadczy, bo większość klubów Ekstraklasy takich ma. Nasi piłkarze zapierdalają nie mniej niż inni. Zapierdalanie jest po prostu gówno warte jak się nie umie dobrze grać w piłkę.

Proszę Cię ... ja mam pełną świadomość tego, że niektórzy z nich nie mają umiejętności, żeby dominować w tej lidze i jak najbardziej się z tym zgadzam. Ale nie mają też, żadnych cech wolicjonalnych, które pozwalałyby im czasem jednak wznieść się na te wyżyny.

Jak widzę Jankowskiego, który grając jako napastnik nigdy nie stara się wymusić pressingiem jakiejś straty u obrońców przeciwnika wyprowadzającego piłkę tylko człapie od jednego zawodnika do drugiego, bez żadnej ambicji to o tym właśnie mówię.

Nie mają umiejętności, nie mają kasy, kij z tym. Nie mają też ambicji, wstydu i woli walki. A chyba od tych ostatnich powinni zacząć. Ot doczłapią do końca dzisiejszego meczu i będą pieprzyć swoje wyuczone na pamięć regułki.

Nie wyobrażam sobie, żeby 10 lat temu po takiej degrengoladzie, większość z nich mogła bez obawy opuścić autokar klubowy po powrocie z wyjazdu ...

Swoją drogą amica ciśnie nam bardziej niż my ....... na Derbach. Znak czasów

Arked 02.12.2015 22:00

Absolutnie nie widzę braku cech wolicjonalnych i ambicji u naszych zawodników. Nie widzę tego o czym piszesz. Natomiast widzę, że przejawia się u ciebie pomysł lub tęsknota za "motywowaniem" czy nawet zastraszeniem zawodników przez kibiców na treningach. Moim zdaniem gówno to daje. To jest zaklinanie rzeczywistości.

Dzisiaj prawdopodobnie nic nie ugrają. Ciężko coś zrobić na terenie znacznie lepszej kadrowo drużyny w dodatku grając w dziesiątkę. Bezsensowna zmiana trenera kilka dni temu też na pewno nie pomogła.

Greeg 02.12.2015 22:09

A ja dostrzegam, niestety bo nie miałbym do nich żadnych pretensji, gdyby było widać, że się starają, że im zależy. Podejście dobrego wujka nic nie daje, podejście złego nic nie daje :). Ich się normalnie nie da trenować. Jeśli dzieje, się źle to naszym błędem było werbalne głaskanie zawodników.

Dzisiaj nic nie ugrają bo ... i tak można ich tłumaczyć w każdym meczu. Bezsensowne było zwolnienie Moskala, ale jeszcze bardziej bezsensowne było zagranie tego płaczka z początku meczy, który chciał zwiać do Legii.

Osłabił zespół głupią decyzją i przeszedł nad tym do porządku dziennego.

seta 02.12.2015 22:12

@Greg
mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę jak bardzo się kompromitujesz

Kamson 02.12.2015 22:15

Cytując stonoge, was trzeba jebac.

Mowa o wkładach do koszulek oczywiście.

Jak jebniecie Legie 10:0 i zdobycie mistrzostwo to zdania nie zmienie.

thechris 02.12.2015 22:16

Skończyło się remisowanie.

Greeg 02.12.2015 22:19

@seta

Jeśli już piszesz ad personam do mnie to przynajmniej postaraj się nie przekręcać nicka. Nie, ja się nie kompromituję tylko wyrażam swoje zdanie na temat całkowitego braku ambicji i woli walki po stronie części z tych kopaczy biegających po murawie w Poznaniu. Brak umiejętności można zawsze wybaczyć, piłkarz sam siebie do składu nie wstawia. Braku zaangażowania, nonszalanctwa, niechlujstwa już nigdy.

Przykład kompromitacji mamy w Poznaniu.

Patryko 02.12.2015 22:19

Dwie kluczowe straty Guzmicsa skutkujące golami i czerwoną kartką.
Z Legią zagramy 2 juniorami, Guerrierem bez formy i klocem Urygą... aż strach myśleć, ile dostaniemy.
Taktyczne zmiany w 89 minucie :D:D:D

edit: dzięki kicur

Arked 02.12.2015 22:21

To są profesjonalni piłkarze. Im nie trzeba dobrego czy złego wujka. Po prostu jak są za słabi to się ich wymienia na lepszy model. To jest najlepszy motywator. Ten niestety u nas nie działa bo na nic nie mamy pieniędzy, a szczególnie na lepszych piłkarzy.

kicur 02.12.2015 22:22

W Warszawie ? Zmienili gospodarza niedzielnego meczu, czy co ? :D

ulTraS 02.12.2015 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1421462)
O co Ci qrwa chodzi ?

Dzięki za walkie, Wisełko dzięki za walke

kicur 02.12.2015 22:25

Za walkę to możemy dziękować Radkowi bo gdyby nie on to by się skończyło z 5:0 :/

silver03 02.12.2015 22:26

Nic się nie stało!!! Wisełko nic się nie stało!!!

irman 02.12.2015 22:28

No no. Zapowiadają się trzy prestiżowe w.......e w jednym tygodniu. Smuda rok temu już to osiągnął. Ale w lidze tego jeszcze nie było.

A tak na marginesie? Czy nasz klub ma jakikolwiek wpływ na cokolwiek przy ustalaniu terminarza? Trzy mecze z najbardziej prestiżowymi rywalami po sobie. A w rundzie rewanżowej jeszcze w jednym tygodniu. Na łby się ktoś pozamieniał?

seta 02.12.2015 22:28

@Greeg
Właśnie wyrażając swoje zdanie się kompromitujesz . Brak podstawowej wiedzy o piłce nożnej nie jest argumentem za zabieraniem głosu w dyskusji, wręcz przeciwnie. Zabierając głos kompromitujesz swoja osobę. Mam w podpisie "stare chińskie przysłowie" które idealnie pasuje do twojej osoby.

kicur 02.12.2015 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1421486)
No no. Zapowiadają się trzy prestiżowe w.......e w jednym tygodniu. Smuda rok temu już to osiągnął. Ale w lidze tego jeszcze nie było.

A tak na marginesie? Czy nasz klub ma jakikolwiek wpływ na cokolwiek przy ustalaniu terminarza? Trzy mecze z najbardziej prestiżowymi rywalami po sobie. A w rundzie rewanżowej jeszcze w jednym tygodniu. Na łby się ktoś pozamieniał?

A Ty widziałeś, żeby nasz klub na coś wgl. reagował ? Sędziowie nas nie raz wyjebali i klub to miał w dupie, to i pewnie jak terminarz ustalają to nasi siedzą cichutko

heoij 02.12.2015 22:29

Tak się bawią ludzie kiedy Wisła gra,

tak się bawią ludzie kiedy przegrywa ...

Greeg 02.12.2015 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1421480)
To są profesjonalni piłkarze. Im nie trzeba dobrego czy złego wujka. Po prostu jak są za słabi to się ich wymienia na lepszy model. To jest najlepszy motywator. Ten niestety u nas nie działa bo na nic nie mamy pieniędzy, a szczególnie na lepszych piłkarzy.

Owszem to byłby najlepszy motywator w momencie gdyby nas było na to stać. W klubie nie ma pieniędzy, nie ma piłkarzy o odpowiednich umiejętnościach i nie ma nikogo, kto mógłby w jakiś sposób uporządkować tą w tym momencie zbieraninę. Niestety ale mentalnie to oni mają przetrącony kręgosłup.

Cóż, jeśli piłkarz czuje się nietykalny, niezależnie od jakości pracy jaką świadczy to jak widać nie można się po nim spodziewać aby sam z siebie starał się rozwijać, korygować swoją grę albo chociaż dawać z siebie na boisku tyle, żeby nikt mu nie zarzucił przejścia obok meczu.

@
seta

Proszę Cię ... dobrze, że jestem gruboskórny i takie inwektywy nie robią na mnie wrażenia. Zwłaszcza, że wytykasz mi brak piłkarskiej wiedzy nie popierając tego, żadnymi argumentami. Jeśli nie widzisz różnicy, nie między jakościową grą, ale podejściem do niej choćby między Brożkiem a Jankowskim na pozycji napastnika to zgodnie z przysłowiem rzeczywiście nie powinieneś się wypowiadać. Brożek mimo, że marnuje mnóstwo sytuacji to jednocześnie jest na boisku aktywny, rozgrywa piłkę, stara się wychodzić na pozycję a przede wszystkim dosyć często naciska zawodników przeciwnika wyprowadzających piłkę, albo opóźniających jej wprowadzenie do gry. Jankowski za to człapie, nie stosuje pressingu i najczęściej zatacza łuk od prawej do lewej bądź lewej do prawej strony gdyż zanim zdąży dobiec do któregokolwiek z przeciwników, ten odda już piłkę koledze. Cóż na ten temat napisano już wiele.

gaudi10 02.12.2015 22:32

Rozumiem że wszyscy piszecie z POZnania kibice krytykanci ?

dynek.pl 02.12.2015 22:34

Miał być fajny tydzień. Po derbach może i jeszcze by się podnieśli ale właściciel poprawił drugim gongiem.
Widać, że atmosfera siadła zupełnie. Za Moskala z obroną akurat nie było problemów, a dzisiaj proszę
Sadlok i Guzmics jak juniorzy. Ciekawe czy zdobędziemy jeszcze jakieś punkty w tej rundzie.

kicur 02.12.2015 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gaudi10 (Post 1421492)
Rozumiem że wszyscy piszecie z POZnania kibice krytykanci ?

Co ma w tym momencie fakt, czy ktoś był na wyjeździe w Poznaniu czy nie ? Nie każdy może w środku tygodnia jechać na mecz. To, że nie pojechałem do Poznania nie oznacza, że nie mogę od nich wymagać walki i zaangażowania

Elefant 02.12.2015 22:36

Ta drużyna nie dość, że składa się w połowie z zawodników bez żadnych umiejętności to wygląda, że ma przetrącony kręgosłup.
Ponieważ nie zanosi się na wzmocnienia zaczynam się poważnie obawiać o ich wiosenne wyczyny.

Broniszewski, stara melodia. Od 60 minuty było wiadomo, że ta drużyna niczego nie jest w stanie osiągnąć, zmian nie zanotowano.
O przepraszam, dopisano do listy płac dwie wejściówki.

Przez kilka lat w Wiśle pracownik Dudka Dariusz łącznie nie wykazał tyle profesjonalizmu w podejściu do swoich obowiązków zawodowych co przez 76 minut dzisiejszego meczu.

Greeg 02.12.2015 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gaudi10 (Post 1421492)
Rozumiem że wszyscy piszecie z POZnania kibice krytykanci ?

W POZnaniu akurat nie, ale ostatnio po części wykazywałem takie samo nastawienie jak Ty, podczas powrotu z Gliwic choć w autokarze też mnie już nosiło po ich wyczynach.
Zmieniło się tylko to, że ja dziś pracowałem ponad 10 godzin i ledwo zdążyłem obejrzeć mecz a oni znów musieli wybiegać 90 minut i możliwe, że jutro będą mieć dzień wolny.

Arked 02.12.2015 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greeg (Post 1421491)
Owszem to byłby najlepszy motywator w momencie gdyby nas było na to stać. W klubie nie ma pieniędzy, nie ma piłkarzy o odpowiednich umiejętnościach i nie ma nikogo, kto mógłby w jakiś sposób uporządkować tą w tym momencie zbieraninę. Niestety ale mentalnie to oni mają przetrącony kręgosłup.

Cóż, jeśli piłkarz czuje się nietykalny, niezależnie od jakości pracy jaką świadczy to jak widać nie można się po nim spodziewać aby sam z siebie starał się rozwijać, korygować swoją grę albo chociaż dawać z siebie na boisku tyle, żeby nikt mu nie zarzucił przejścia obok meczu.

Wątpię, żeby czuli się nietykalni bo kariera piłkarza to nie funkcja kasjera w markecie (z całym szacunkiem). Tutaj stawiasz wszystko na jedną kartę, często rezygnując z wykształcenia i chcesz piąć się do góry i grać w coraz lepszych klubach. Jak chcesz coś osiągnąć to musisz się rozwijać i zapieprzać na treningach. Nikt nikomu łaski nie robi. Ludzie z przetrąconym kręgosłupem w przeważającej większości nie dochodzą na poziom najwyższej klasy rozgrywkowej.

Poza tym co byś chciał zrobić. Zwyzywać ich? Ubić? Bo nie umieją grać? W najlepszy wypadku osiągniesz przemontowywanie co daje w efekcie bezsensowne kartki, faule i nadmierną nerwowość w grze (w efekcie słabszą grę i gorsze wyniki). W najgorszym zrobisz jeszcze większy syf w drużynie i połowa piłkarzy pójdzie w Polskę bo klub i tak im nie płaci.

TSWojtas 02.12.2015 22:56

Bronek WON !Gramy w 10 a ten amator robi zmiany w 89 minucie!!

Greeg 02.12.2015 22:59

Część z tych piłkarzy i tak starała się odejść i składając wnioski do PZPNu wymusiła na klubie spłatę zaległości.

Nietykalni, w tym sensie, że wiedzą, iż klubu nie stać na nikogo lepszego więc nie muszą się nadmiernie starać, aby praktycznie co tydzień wychodzić w pierwszym składzie. Niestety historia naszego ligowego podwórka pokazuje, że piłkarze, o których często wiadomo, że nie prezentują odpowiedniego poziomu i nie posiadają umiejętności na ekstraklasę przez wiele lat mogą na tym przechodzić z klubu do klubu na najwyższym poziomie rozgrywkowym

To co chciałbym im zrobić po derbach i po tym meczu nie nadaje się do publicznej dyskusji, ale nie chodzi o moje zachcianki. Jeśli notorycznie popełniasz błędy w swojej pracy i nie jesteś za to napominany a Twoją jedyną wymówką jest, że postarasz się zrehabilitować następnego dnia to to tworzy patologię.

Jeszcze raz powtórzę. Nie mam pretensji do żadnego z nich, że nie umie albo na chwilę obecną nie jest w stanie grać na odpowiednio wysokim poziomie bo na to zawsze składa się wiele czynników, których w tym klubie nie mają zapewnionych. Ale głaskanie po jajkach dorosłych mężczyzn i tłumaczenie ich po każdej zawalonej robocie utrwala pewne patologie.

Nerwowość, bezsensowne kartki i faule ... hmm chyba właśnie to zaprezentował dzisiaj Sadlok, czyż nie? A nie sądzę, żeby ktokolwiek go nadmiernie motywował.

Karherop 02.12.2015 23:02

Szkoda właściwie ten mecz komentować. Wszyscy widzieli co się stało.

Mam tylko taką konkluzję, że czy z Moskalem, czy bez, dzisiaj wynik po takim a nie innym przebiegu spotkania byłby taki sam (kontuzja Brożka, czerwona Sadloka). W obecnym stanie rzeczy musimy dograć do końca roku modląc się o jakiekolwiek punkty. Drużyna po przegranych derbach ma ponadto przetrącony kręgosłup. Nie wiem czy opłakują Moskala, ale patrząc na ich grę w derbach mam duże wątpliwości czy oddaliby za niego złamanego grosza.

Bolą mnie tylko te zmiany Broniszewskiego. Co autor miał na myśli?

matti123 02.12.2015 23:09

Ale katastrofe dziś mieliśmy. Widać ile Moskal znaczył dla drużyny, wcześniej przynajmniej ładną grę można było obejrzeć mimo braku wyników. A teraz dzida i biegnij i brak zaangażowania z takimi popisami to możemy grać o utrzymanie i punktów do zimy nie zebrać.

pomeran 02.12.2015 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1421504)
Szkoda właściwie ten mecz komentować. Wszyscy widzieli co się stało.

Mam tylko taką konkluzję, że czy z Moskalem, czy bez, dzisiaj wynik po takim a nie innym przebiegu spotkania byłby taki sam (kontuzja Brożka, czerwona Sadloka). W obecnym stanie rzeczy musimy dograć do końca roku modląc się o jakiekolwiek punkty. Drużyna po przegranych derbach ma ponadto przetrącony kręgosłup. Nie wiem czy opłakują Moskala, ale patrząc na ich grę w derbach mam duże wątpliwości czy oddaliby za niego złamanego grosza.

Bolą mnie tylko te zmiany Broniszewskiego. Co autor miał na myśli?


Sądzę, że nic. To jest dramat. jest 1-0 gramy wielkie gówno, i co ? Zamiast zrobić jakąkolwiek zmianę i wpuścić młodego - nie dzieje się nic. Czy oni mogli coś zepsuć ? Nie. Było i tak pozamiatane.Te zmiany były żenujące. Widać, że Broniszewski nie ma żadnego innego pomysłu niż ten który prezentował poprzednik. Mam nadzieję, że szybko znajdą jakiegoś trenera bo komedii na ławce Wisły już dość. I na koniec.. widzicie ile Wisła znaczy bez Pawła Brożka. komentarz zbędny.
Obrona po raz kolejny chu..wa do kwadratu. Fajnie, że mamy Radka Cierzniaka

heoij 02.12.2015 23:32

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...49&oe=56D54A56

kbr 02.12.2015 23:41

Trafiłem wynik, ale to marne pocieszenie. Początek mieliśmy obiecujący, ale czerwona kartka wszystko wywróciła do góry nogami. Rysiek do kryminału za tę stratę! Zaczynam się martwić czy jeszcze wygramy jakiś mecz w tym roku. A parchy 10 punktów przed nami...

Zooey_Deschanel 02.12.2015 23:57

Najsmutniejsze w tym jest to, że za 2 kolejki spadniemy w okolice 10-11 miejsca.

Arked 03.12.2015 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1421508)
Sądzę, że nic. To jest dramat. jest 1-0 gramy wielkie gówno, i co ? Zamiast zrobić jakąkolwiek zmianę i wpuścić młodego - nie dzieje się nic. Czy oni mogli coś zepsuć ? Nie.

Który konkretnie młody miał wejść i w jakim celu? Wpuszczanie nieopierzonego młokosa w takim meczu i takiej sytuacji to dla niego bardziej krzywda niż pożytek. A jeśli chcesz wiedzieć czy mogli coś zepsuć to przypomnij sobie pewien mecz na Łazienkowskiej z parą młodych wychowanków na środku obrony. Ja chciałbym o tym meczu zapomnieć.

Wojtas 03.12.2015 00:28

Byl choc kawalek dobrej pilki,to teraz bedziecie ogladać dzidę do przodu,..a tak...z przodu juz nikogo nie ma.

Cieszcie sie Ci ktorzy tak chcieli zwolnienia Moskala,wasze 5 minut nastało,dzis napewno gra wam sie podobała.

Nie zapomnijcie przyjsc na Legię ,Pogon a potem na mecze o utrzymanie w grupie spadkowej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl