![]() |
Jest Brozio - jest impreza!
|
Wielka szkoda, że nie udało się sprezentować Bogusławowi Cupiałowi "siódemeczki".
Fantastycznie dziś zagrali, jak za najlepszych czasów pod wodzą Henia Kasperczaka. |
Takich meczów jak najwięcej :D
|
Cytat:
Jeden mecz nic nie znaczy, ale: - chyba każdy widzi ile dla zespołu znaczy Brożek (ten stary, niepotrzebny zdaniem niektórych) - chyba każdy widzi jak gra Wisły wygląda bez Urygi (niestety) - chyba każdy widzi, że Moskalowi brak odwagi. Przy takim wyniku powinien postawić na kuczaka znacznie wcześniej, mając na uwadze to, że Donald jest zagrożony kartką. |
Właśnie wróciłem z meczu. Podbeskidzie zostało w szatni i zostali zgwałceni przez rozpędzoną Wisłę. Druga połowa w Łęcznej była podobna, cierpliwe, tyle że dziś skuteczniej i szybciej ( niezawodny Brożek) Ciekawe jak będzie dalej bo podbeskidzie słabiutkie, totalnie bezradne.... naszych kibiców dużo, siedziałem w sektorach miejscowych ale też byli obok nasi...przyjemna wycieczka
|
Piekny wynik, lek na straopione kibicowskie serca ale gratulujac druzynie tak efektownego zwyciestwa pamietajmy ze PBB dzis zagralo beznadziejnie słabo. Nie sadze, bysmy z tak beznadziejnie usposobiona druzyna zagrali w najblizszych tygodniach ponownie. W srodku pola nie bylo górali, gralismy wszystko co chceilismy a jedyna przeszkoda byly wlasne bledy techniczne.
:) |
Cytat:
A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki". |
Cytat:
Głowa najlepsze lata ma za sobą-fakt. Można stwierdzić jak wysoko grałby Głowa dziś, gdzie praktycznie graliśmy "bez" rywala-absolutnie nie. Co do zachwytu nad Popoviciem. Podobnie jak z środkiem obrony. Ze słabym pod....ziem klasa. Ale jak to będzie wyglądało gdy ktokolwiek postawi opór? Nie wiadomo. W poprzednich meczach Popovic nie pokazał nic wielkiego. Dzisiejszy dobry występ to może być jego "odpalenie", ale również "wina" słabego przeciwnika. Ogólnie dziś cały zespół zagrał koncertowo. Może poza Jankesem, który gubił się tragicznie, ale po takim meczu nawet na to nie zwracam większej uwagi. Dzisiejszy mecz był takim jakie chce się oglądać. Krakowska piłka, szybkie podania, klepka. Ale czy z mocniejszym rywalem dalej tak to będzie wyglądało? Kilka razy Wisła w tym sezonie pokazała, że piłka nie przeszkadza zawodnikom, ale takich efektów jeszcze nie było :P Teraz tylko czekać na kolejny mecz i zobaczymy czy maszyna ruszyła na dobre czy dalej jest w fazie rozruchu a dzisiejszy mecz był tylko zrywem. |
Cytat:
|
Ogrywać młodych trzeba. To fakt. Tylko trzeba też trzymać rytm meczowy pozostałych KLUCZOWYCH zawodników. Przestoje dla nich też nie będą zbyt pomocne. Dlatego ja popieram właśnie wpuszczanie po 1 młodym w meczu, a nie po 3 od razu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Na przełomie lat 80/90 pamiętam, jak loża szyderców lżyła Dariusza Wójtowicza grającego na tej samej pozycji, jakoś bez niego w składzie ciężej było się bronić z lepszymi rywalami. |
ok- chyba cie musze przeprosic ze mam inne zdanie , i nie bede polemizowal nad twoja znajomosci pilki noznej , bo szkoda czasu - jesli dla Ciebie def pomocnik nie robi nic w dzisiejszym futbolu oprocz rozbijania atakow( co zreszta Alanowi slabo wychodzi ) to spoko , nie mamy o czym rozmawiac ...a za krowe i geaizdy to spoko - to forum slynie z napinki i narzucania swojego zdania zamiast na merytorycznej rozmowie .....trzymam kciuki ze Alan tym tepem sie rozwinie i jak dojdzie do 30-tki to wtedy bedzie wymiatal polska tragiczna liga ...pozdrawiam
|
Kiedy ostatnio wygraliśmy 6:0?
Piękne meczycho. Oby tak dalej! |
Cytat:
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=341339 Oby tym meczem wreszcie skończył się nieuzasadniony w zdecydowanej mierze atak mediów i części kibiców na Moskala, bo gdyby była lepsza skuteczność w wielu spotkaniach, to wiele więcej punktów byłoby na koncie. Wisła za czasów Moskala nigdy nie była słabsza od rywali, nigdy nie można było powiedzieć, że jak to się stało, że cudem wywalczyliśmy remis, bo z gry byliśmy wyraźnie słabsi. Tak nie było. Często traciliśmy punkty przez głupie błędy w obronie, zwykły pech i właśnie brak skuteczności. Wisła grała trzy razy na wyjeździe z milionerami z Warszawy za Moskala i w żadnym spotkaniu Legia nie pokazała niczego wielkiego. Ta rzekomo wielka, bogata Legia z biedną, ze sporymi długami Białą Gwiazdą bardziej liczyła na pomoc sędziów niż na własne możliwości. Moskal ma pomysł na drużynę, próbuje coś dobrego zrobić, ale pracuje w trudnych warunkach i trzeba go w tym wspierać, a nie wymagać nie wiadomo czego. To nie wina Moskala, że Crivellaro w Łęcznej fatalnie uderzył z karnego, a Donald i Jankowski pomylili się o kilka centymetrów w kilku sytuacjach, bo już w drugiej połowie poniedziałkowej gry pozytywne przesłanki miały miejsce. Na tę chwilę Wisła próbuje grać jedną z najciekawszych piłek w naszej lidze, nie zawsze to wychodzi, nie zawsze będą punkty, ale kierunek jest właściwy. Mecze z Lechią, ze Śląskiem były bardzo ciekawe i emocjonujące. Mam nadzieję, że z czasem Cywka się rozegra, bo w niego wierzę. Tak samo jak w Popovicia i Crivellaro, że nie tylko Cierzniak z Mączyńskim będą wzmocnieniami. |
KOALIK - dodaj ze kaziu ma CHYBA najslabszy sklad w erze Cupialowskiej - za to co sie dzieje rozliczajcie zarzad przydupasow Cupiala co go doja i za jego plecami kosztem Wisly kreca swoje waly i Jego samego ......Kazek to odpowiednia osoba na dzisiejsza zniszczona Wisle ....Moskal Kazimierz .......
|
Dzisiaj ladnie pojechalismy z tym Bielskiem! To rewanz za te wszystkie nieudane potyczki z nimi. Za odpadniecie w Pucharze Polski w 2011. Wkoncu zlalismy ta wioche!
|
Boze ...ale to sie fajnie ogladało :)
te akcje,pochwaly komentatorów,chcialo by sie takich meczy wiecej ... Dzis brawa dla kazdego pikarza,moze po Lecznej powiedzeli sobie kilka mocnych słow,chwycili sie za jaja i sa efekty. |
Cytat:
Ty uznasz? :haha: a h... to kogo obchodzi co uznasz. Nie masz zielonego pojęcia o grze co udowodniły Twoje wywody po poprzednich meczach i ten powyższy również. Za cienki jesteś bolek żeby Moskala oceniać i tyle. Moskal ze zbieraniny darmowych piłkarzy zrobił zespół w 8 kolejek, ale kanapowy spec uzna że na trenera się jednak nie nadaje. Czy można napisać coś głupszego? Cytat:
|
Cytat:
|
Alan - blisko 60 (57-58) meczów w lidze, 0 goli, więc to nie całkiem tak, że dopiero zaczyna.
Widziałem w Nim potencjał jak zaczynał (17 czy 18 lat), teraz to taki Strąk po regresie formy. Pewnie 2 ciężkie kontuzje zabrały Alanowi część atutów. Cóż - bez szybkości i zwrotności to będzie kolejny piłkarz na poziomie Nalepy czy Czekaja.. Na dziś to silny fizycznie chłopak ze słabą szybkością, zwrotnością, bez podania i strzału. To wszystko można mniej czy bardziej wyćwiczyć, pytanie czy będzie Mu się chciało i czy trener zdoła pomóc. Ech - łza się zakręciła na wspomnienie o Tacie (to był DP!), Sobolu czy Mauro. |
Przede wszystkim wczorajsze spotkanie wyglądało tak a nie inaczej z uwagi na fakt, że przeciwnik pozwalał nam na wszystko. Podbeskidzie zaprezentowało się jak zespól z III-ej ligi. A co do Wisły to można powiedzieć, ze wreszcie Moskal zaczął myśleć szkoda tylko, że w sytuacji gdy ważyły się jego losy bo chyba każdy ma świadomość tego, że w razie porażki byłby na wylocie. To co od dawna powtarzam oglądając Ekstraklasę, granie na dwójkę defensywnych pomocników, przy grze czterema obrońcami z tyłu jest kompletnie bezsensownym zabiegiem w sytuacji gdy 95% drużyn w Polsce gra na jednego napastnika. Po drugie zarówno Uryga i Glowacki w ostatnim czasie nie prezentują wysokiej formy przy czym regres w przypadku Arka jest czymś zrozumiałym ze względu na wiek (nie ta szybkość, zwrotność, ustawianie). Jak oglądało się ostatnie spotkania widoczna była w poczynaniach Głowy nerwowość (elektryczność). Co do Alana zaś jeżeli nie poprawi szybkości, k ordynacji ruchowej, timing'u to skończy jak Strąk, Brud etc.
|
Podbeskidzie bez wątpienia zagrało słaby mecz, ale ta liga pełna jest meczy gdzie obie drużyny graja na poziomie I ligi i kończy się 0:0 lub nikła bramkową wygraną nieco mniej słabszej drużyny.
Zagraliśmy dobry mecz a słaba postawa PBB umożliwiła tylko efektywne zwycięstwo. Ja doceniłbym nie tylko bardziej ofensywne ułożenie składu drużyny, ale przede wszystkim bardziej ofensywne jej nastawienie. W przeciwieństwie od poprzedniego meczu nie rozpoczęliśmy od niekończących się asekuranckich podań miedzy obrońcami ale siedliśmy na nich wywołując od początku popłoch. Przy 3:0 nie trzymaliśmy wyniku, ale parliśmy dalej do przodu. Cieszy powrót do lepszej formy Brożka. Doświadczenie uczy, że lepiej dać mu jeden lub dwa mecze odpocząć niż grać nim na siłę. |
Coś pięknego, graliśmy z takim luzem! Szkoda, że w większości zależało to od nieudolności przeciwnika, ale może w końcu uwierzą, że jak chcą to potrafią :)
Tym wynikiem ładnie podbiliśmy sobie statystyki, na dzień dzisiejszy mamy najwięcej strzelonych bramek, a dodatkowo - w jednym meczu strzeliliśmy więcej bramek, niż Lech Poznań w całym sezonie dotychczas. |
Cytat:
|
Wg mnie Cywka może grać jako defensywny pomocnik, albo boczny obrońca. Ma za słabą technikę jako gracz ofensywny, za to dużo biega i pracuje w obronie. Tylko takie pozycje widzę dla niego.
|
Cytat:
|
Przy obecnej kadrze na bokach, to zagra chyba na Wielkanoc. No chyba, że Jovic albo Sadlok nagle złapią kontuzję.
Co do meczu to serce rośnie. Piękna sprawa w końcu wygrać z takim rozmachem. Mi osobiście utkwił w głowie moment jak strzeliliśmy pierwszego gola - DG77 i spółka z piłką pod pachą lecą na środek boiska, prawie jakbyśmy dostawali 0-3 i trzeba było gonić wynik. Wielki szacun za postawę piłkarzy i oby tak dalej. Klepa prawie jak za dawnych czasów z Szymkiem i Żurawiem. |
Co do Cywki, sam nie wierzę w to jak on słabo gra. W sparingach przedsezonowych wyglądał najlepiej... Kwestia psychiki?
|
Cytat:
Mówiłem, że Boguski powininen grać od 1 minuty. Mówiłem, że Jankowski powinien grać od 1 minuty. Mówiłem, że Popović powinien grać od 1 minuty. Mówiłem, że Sadlok powinien zastąpić Głowę w wyjściowej jedenastce. To są jedynie moje spostrzeżenia, o których pisałem NA POCZĄTKU SEZONU, a do których Moskal musiał dochodzić przez prawie dziesięć meczy. Spoko, ja trenerem pewnie byłbym gównianym bo za grosz nie wiedziałbym jak chłopaków trenować, ale oko do tego co się dzieje na murawie uważam, że mam niezłe. A ty sobie możesz dalej pierdu pierdu pod nosem, bo na twoje zbiory inwektyw odpowiadać w ogóle nie zamierzam, bo są poniżej wszelkiej krytyki. Moskal może i potrafi trenować, nie wiem, nie bywałem na treningach, nie mam pojęcia jak chłopaki wypowiadają się o swojej dyspozycji fizycznej czy kondycji mentalnej lub ew. wzroście umiejętności. Ja generalnie uważam, że za grę zespołu odpowiada trener jedynie w 2/3, z czego połowa to selekcja, połowa przygotowanie i zmotywowanie zespołu, a reszta zależy od samych piłkarzy. Jedyne co mogę i potrafię ocenić to fakt, że gość potrzebuje tylu meczy, żeby zobaczyć coś co widać było jak na dłoni po pierwszych spotkaniach. Chociaż też nie do końca, bo Sadlok na stoperze wylądował z musu, a nie ze świadomej decyzji Moskala. A co do Arka - to chyba nie widziałeś ile nam punktów zawalił w tym sezonie. Ja go bardzo szanuję, ale nie uważam, że ktokolwiek powinien wychodzić na murawę za zasługi. |
Kulawik? Moskal chyba:)
Dla mnie Głowacki już jest za wolny. I w takiej formie powinien być rezerwowym. Natomiast cieszy mnie że Kuczak trochę pograł. Liczę na więcej szans dla młodych. |
Cytat:
|
Cytat:
*Jankowski pokazał tydzień temu co potrafi, pierwszą połowę przespał w drugiej spieprzył 4 patelnie. *Popowicz jeszcze nie pokazał wszystkiego ale tutaj miałeś rację. *Sadlok za Głowackiego? Z odrobinę lepszym przeciwnikiem wkręcą go w ziemię. W środku trzeba mieć przegląd pola i umieć się ustawiać. Jeżeli stoper grając wysoko liczy na swoją szybkość to znaczy ze jest słaby. Moskal to wszystko co Tobie się wydaje, że zauważyłeś wie pewnie od dawna. Tyle że coś co się wydaje w teorii nie musi wychodzić od razu w praktyce. Masz dowód z postawą Jankowskiego tydzień temu. I wyrokowanie o umiejętnościach trenera na podstawie tego czy kogoś wpuści czy nie wpuści to kretynizm, a nie żadna inwektywa. |
No Jankowski coś ostatnio nie potrafi się wstrzelić, ale przynajmniej te okazje sobie stwarza w przeciwieństwie do Cywki, którego forsował Moskal. Dzięki jego grze bez piłki nasza gra jest żywa, podobnie z Boguskim - który poprzedni mecz rozegrał w przeciwieństwie do niezłego Jankesa FATALNY.
A co do Sadloka, po pierwsze - wąpię, żeby gość, który gdy grał regularnie na stoperze grywał w reprezentacji Polski był aż tak panicznie słaby na tej pozycji jak usiłujesz pokazać. Dodam też, że nie gramy teraz z tuzami, tylko właśnie słabszymi drużynami, które liczą na szybką kontrę i musimy je umieć zdominować. WG MNIE dużo łatwiej będzie to zrobić z Sadlokiem niż z Głowackim. Z resztą co będziemy gadać po próżnicy. Pokażą kolejne mecze kto miał rację. |
Jakie tu dzisiaj dziwne pustki :)
Pozamykało gęby a pochwały nie mogą przejść przez usta... Tak to jest jak się kłapie ozorem ... |
Nie Drozdzie. Upiliśmy się radością a teraz w niedzielne popołudnie leczymy kaca. Nie jątrz, ciesz się, ave Wisła :)
|
Ja tam lubię taką ciszę w eterze. Znaczy, że dobrze się dzieje ;)
|
Cytat:
|
Ważne jest to że po 3 :0 nie stanęli nie zaczęli szanować piłki ale dalej cisnęli. Brawo
|
Cytat:
Tydzień temu, gdyby nie TRAGICZNA skuteczność to wynik też byłby dobry więc do poganiania jest mi daleko :P Ale wtedy forum nie cichło, a teraz cisza. Bo w sumie co tu napisać. Tym co chcielu wywalać trenera nie pasuje przecież po 6-0- Moskal wypierd**AJ, wiec wielu wstrzymuje się od wpisów :P |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl