Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IX Kolejka] Podbeskidzie - WISŁA Kraków, 19 września, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9523)

Dariook 19.09.2015 19:30

Jest Brozio - jest impreza!

Mario Nh 19.09.2015 19:34

Wielka szkoda, że nie udało się sprezentować Bogusławowi Cupiałowi "siódemeczki".

Fantastycznie dziś zagrali, jak za najlepszych czasów pod wodzą Henia Kasperczaka.

Ogryzek 19.09.2015 19:36

Takich meczów jak najwięcej :D

Fugiel 19.09.2015 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1414835)
najwiekszy plus tego meczu to brak hamulcowego kołka Urygi i juz cos sie dzieje w srodku pola

Dokładnie. Widzicie, wystarczyło odstawić Alana od składu i juz wygrana.

Jeden mecz nic nie znaczy, ale:

- chyba każdy widzi ile dla zespołu znaczy Brożek (ten stary, niepotrzebny zdaniem niektórych)
- chyba każdy widzi jak gra Wisły wygląda bez Urygi (niestety)
- chyba każdy widzi, że Moskalowi brak odwagi. Przy takim wyniku powinien postawić na kuczaka znacznie wcześniej, mając na uwadze to, że Donald jest zagrożony kartką.

nieznajomy 19.09.2015 20:51

Właśnie wróciłem z meczu. Podbeskidzie zostało w szatni i zostali zgwałceni przez rozpędzoną Wisłę. Druga połowa w Łęcznej była podobna, cierpliwe, tyle że dziś skuteczniej i szybciej ( niezawodny Brożek) Ciekawe jak będzie dalej bo podbeskidzie słabiutkie, totalnie bezradne.... naszych kibiców dużo, siedziałem w sektorach miejscowych ale też byli obok nasi...przyjemna wycieczka

DysoN 19.09.2015 21:04

Piekny wynik, lek na straopione kibicowskie serca ale gratulujac druzynie tak efektownego zwyciestwa pamietajmy ze PBB dzis zagralo beznadziejnie słabo. Nie sadze, bysmy z tak beznadziejnie usposobiona druzyna zagrali w najblizszych tygodniach ponownie. W srodku pola nie bylo górali, gralismy wszystko co chceilismy a jedyna przeszkoda byly wlasne bledy techniczne.

:)

JEDREK76 19.09.2015 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1414870)
Dokładnie. Widzicie, wystarczyło odstawić Alana od składu i juz wygrana.

Jeden mecz nic nie znaczy, ale:

- chyba każdy widzi ile dla zespołu znaczy Brożek (ten stary, niepotrzebny zdaniem niektórych)
- chyba każdy widzi jak gra Wisły wygląda bez Urygi (niestety)
- chyba każdy widzi, że Moskalowi brak odwagi. Przy takim wyniku powinien postawić na kuczaka znacznie wcześniej, mając na uwadze to, że Donald jest zagrożony kartką.

Niektórym osobom to nikt nigdy nie dogodzi. Facet wpuszcza dwóch ofensywnych do środka pola w meczu wyjazdowym i jeszcze brak odwagi potrafi Mu ktoś zarzucić:haha:.

A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki".

TS&ZKS 19.09.2015 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1414857)
Dokładnie tak uważam, bo z Głowackim w składzie nasi stoperzy nie mogliby grać aż tak wysoko jak w tym meczu! Oglądnij sobie w którym miejscu stoi linia obrony jak gra Głowa, a gdzie stała teraz.

Pamiętaj, ze mecz meczowi nie równy. Gra się tak jak pozwala przeciwnik. Gumiś i Sadlok mogli wyjść wysoko bo nie było WOGÓLE zagrożenia ze strony pod....zia.
Głowa najlepsze lata ma za sobą-fakt.
Można stwierdzić jak wysoko grałby Głowa dziś, gdzie praktycznie graliśmy "bez" rywala-absolutnie nie.

Co do zachwytu nad Popoviciem. Podobnie jak z środkiem obrony. Ze słabym pod....ziem klasa. Ale jak to będzie wyglądało gdy ktokolwiek postawi opór? Nie wiadomo. W poprzednich meczach Popovic nie pokazał nic wielkiego. Dzisiejszy dobry występ to może być jego "odpalenie", ale również "wina" słabego przeciwnika.

Ogólnie dziś cały zespół zagrał koncertowo. Może poza Jankesem, który gubił się tragicznie, ale po takim meczu nawet na to nie zwracam większej uwagi.
Dzisiejszy mecz był takim jakie chce się oglądać. Krakowska piłka, szybkie podania, klepka. Ale czy z mocniejszym rywalem dalej tak to będzie wyglądało? Kilka razy Wisła w tym sezonie pokazała, że piłka nie przeszkadza zawodnikom, ale takich efektów jeszcze nie było :P

Teraz tylko czekać na kolejny mecz i zobaczymy czy maszyna ruszyła na dobre czy dalej jest w fazie rozruchu a dzisiejszy mecz był tylko zrywem.

Fugiel 19.09.2015 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1414874)
Niektórym osobom to nikt nigdy nie dogodzi. Facet wpuszcza dwóch ofensywnych do środka pola w meczu wyjazdowym i jeszcze brak odwagi potrafi Mu ktoś zarzucić:haha:.

A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki".

Jesli wpuszczac młodych to kiedy hmm ? A co do wychowanka Urygi to chciałbym aby grał lepiej i aby byl mega gwiazdą :), ale mnie nie przekonuje i dla mnie powinien siedzieć na ławie.

TS&ZKS 19.09.2015 21:18

Ogrywać młodych trzeba. To fakt. Tylko trzeba też trzymać rytm meczowy pozostałych KLUCZOWYCH zawodników. Przestoje dla nich też nie będą zbyt pomocne. Dlatego ja popieram właśnie wpuszczanie po 1 młodym w meczu, a nie po 3 od razu.

AntyMod 19.09.2015 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1414874)
Niektórym osobom to nikt nigdy nie dogodzi. Facet wpuszcza dwóch ofensywnych do środka pola w meczu wyjazdowym i jeszcze brak odwagi potrafi Mu ktoś zarzucić:haha:.

A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki".

to ze jest sie wychowankiem nie zwalnia od wymagania- to extraklasa a nie druzyna rezerw ....sory, tez bym chcial zeby bylo inaczej ale sympatyczny Alan niestety nie nadaje sie nie tylko do Wisly ( wykorzystal tylko brak jakiegokolwiek innego def pomocnika i fachowosc naszego zarzadu i miliardera wlasciciela )- ale tez do zawodowego uprawiania pilki noznej ....sory , jest chlopak po prostu slaby - a jak na 2 sezon gry w zespole to chlopak nie robi ZADNEGO postepu

JEDREK76 19.09.2015 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1414883)
to ze jest sie wychowankiem nie zwalnia od wymagania- to extraklasa a nie druzyna rezerw ....sory, tez bym chcial zeby bylo inaczej ale sympatyczny Alan niestety nie nadaje sie nie tylko do Wisly ( wykorzystal tylko brak jakiegokolwiek innego def pomocnika i fachowosc naszego zarzadu i miliardera wlasciciela )- ale tez do zawodowego uprawiania pilki noznej ....sory , jest chlopak po prostu slaby - a jak na 2 sezon gry w zespole to chlopak nie robi ZADNEGO postepu

Powiem Ci tyle, że najwidoczniej znasz się na piłce tyle co "krowa na gwiazdach". Alan ma 21 lat i jest w tej chwili jednym z lepiej rokujących zawodników na pozycji defensywnego pomocnika, co zresztą dostrzegają nie tylko kolejni trenerzy Wisły, ale także trenerzy kolejnych reprezentacji juniorskich i młodzieżowych. Aby Ci nieco uzmysłowić na czym polegają zadania na tej pozycji, otóż defensywny pomocnik nie jest od kreowania gry, ale od rozbijania ataków przeciwnika już w środkowej strefie pola. Z tym radzi sobie bardzo dobrze.
Na przełomie lat 80/90 pamiętam, jak loża szyderców lżyła Dariusza Wójtowicza grającego na tej samej pozycji, jakoś bez niego w składzie ciężej było się bronić z lepszymi rywalami.

AntyMod 19.09.2015 22:07

ok- chyba cie musze przeprosic ze mam inne zdanie , i nie bede polemizowal nad twoja znajomosci pilki noznej , bo szkoda czasu - jesli dla Ciebie def pomocnik nie robi nic w dzisiejszym futbolu oprocz rozbijania atakow( co zreszta Alanowi slabo wychodzi ) to spoko , nie mamy o czym rozmawiac ...a za krowe i geaizdy to spoko - to forum slynie z napinki i narzucania swojego zdania zamiast na merytorycznej rozmowie .....trzymam kciuki ze Alan tym tepem sie rozwinie i jak dojdzie do 30-tki to wtedy bedzie wymiatal polska tragiczna liga ...pozdrawiam

!!IRIVER!! 19.09.2015 22:07

Kiedy ostatnio wygraliśmy 6:0?

Piękne meczycho. Oby tak dalej!

KOALIK 19.09.2015 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1414886)
Kiedy ostatnio wygraliśmy 6:0?

Piękne meczycho. Oby tak dalej!

Z Odrą za ... Okuki.

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=341339

Oby tym meczem wreszcie skończył się nieuzasadniony w zdecydowanej mierze atak mediów i części kibiców na Moskala, bo gdyby była lepsza skuteczność w wielu spotkaniach, to wiele więcej punktów byłoby na koncie.

Wisła za czasów Moskala nigdy nie była słabsza od rywali, nigdy nie można było powiedzieć, że jak to się stało, że cudem wywalczyliśmy remis, bo z gry byliśmy wyraźnie słabsi. Tak nie było.

Często traciliśmy punkty przez głupie błędy w obronie, zwykły pech i właśnie brak skuteczności.

Wisła grała trzy razy na wyjeździe z milionerami z Warszawy za Moskala i w żadnym spotkaniu Legia nie pokazała niczego wielkiego. Ta rzekomo wielka, bogata Legia z biedną, ze sporymi długami Białą Gwiazdą bardziej liczyła na pomoc sędziów niż na własne możliwości.

Moskal ma pomysł na drużynę, próbuje coś dobrego zrobić, ale pracuje w trudnych warunkach i trzeba go w tym wspierać, a nie wymagać nie wiadomo czego.

To nie wina Moskala, że Crivellaro w Łęcznej fatalnie uderzył z karnego, a Donald i Jankowski pomylili się o kilka centymetrów w kilku sytuacjach, bo już w drugiej połowie poniedziałkowej gry pozytywne przesłanki miały miejsce.

Na tę chwilę Wisła próbuje grać jedną z najciekawszych piłek w naszej lidze, nie zawsze to wychodzi, nie zawsze będą punkty, ale kierunek jest właściwy.

Mecze z Lechią, ze Śląskiem były bardzo ciekawe i emocjonujące.

Mam nadzieję, że z czasem Cywka się rozegra, bo w niego wierzę. Tak samo jak w Popovicia i Crivellaro, że nie tylko Cierzniak z Mączyńskim będą wzmocnieniami.

AntyMod 19.09.2015 22:43

KOALIK - dodaj ze kaziu ma CHYBA najslabszy sklad w erze Cupialowskiej - za to co sie dzieje rozliczajcie zarzad przydupasow Cupiala co go doja i za jego plecami kosztem Wisly kreca swoje waly i Jego samego ......Kazek to odpowiednia osoba na dzisiejsza zniszczona Wisle ....Moskal Kazimierz .......

Davss875 20.09.2015 01:52

Dzisiaj ladnie pojechalismy z tym Bielskiem! To rewanz za te wszystkie nieudane potyczki z nimi. Za odpadniecie w Pucharze Polski w 2011. Wkoncu zlalismy ta wioche!

Wojtas 20.09.2015 02:54

Boze ...ale to sie fajnie ogladało :)

te akcje,pochwaly komentatorów,chcialo by sie takich meczy wiecej ...

Dzis brawa dla kazdego pikarza,moze po Lecznej powiedzeli sobie kilka mocnych słow,chwycili sie za jaja i sa efekty.

Drozd 20.09.2015 03:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1414846)
Czasy Głowy niestety już mijają.

Jeśli Moskal zmieni wyjściowy skład w następnym meczu (czytaj wpuści do pierwszej jedenastki Arka lub Alana) to uznam, że na trenera się jednak nie nadaje.


.

Sadlok to może Głowie buty glancować choćby Arek poruszał się z kulami łokciowymi. To że Podbeskidzie nie zrobiło sztycha nie znaczy, że inni nas nie rozjadą.

Ty uznasz? :haha: a h... to kogo obchodzi co uznasz. Nie masz zielonego pojęcia o grze co udowodniły Twoje wywody po poprzednich meczach i ten powyższy również. Za cienki jesteś bolek żeby Moskala oceniać i tyle.

Moskal ze zbieraniny darmowych piłkarzy zrobił zespół w 8 kolejek, ale kanapowy spec uzna że na trenera się jednak nie nadaje. Czy można napisać coś głupszego?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1414874)
Niektórym osobom to nikt nigdy nie dogodzi. Facet wpuszcza dwóch ofensywnych do środka pola w meczu wyjazdowym i jeszcze brak odwagi potrafi Mu ktoś zarzucić:haha:.

A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki".

Co się dziwisz tutaj od początku napieprza się na trenera czy są podstawy czy nie, to co za problem zwymyślać zawodnika. Gdzie są ci spece co pluli na Popovicza po ostatnim meczu gdzie są ci którzy od lat przyp.... się do Boguskiego. To zwykłe tumany wylewające swoje żale.

siemstein 20.09.2015 05:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1414884)
Powiem Ci tyle, że najwidoczniej znasz się na piłce tyle co "krowa na gwiazdach". Alan ma 21 lat i jest w tej chwili jednym z lepiej rokujących zawodników na pozycji defensywnego pomocnika, co zresztą dostrzegają nie tylko kolejni trenerzy Wisły, ale także trenerzy kolejnych reprezentacji juniorskich i młodzieżowych. Aby Ci nieco uzmysłowić na czym polegają zadania na tej pozycji, otóż defensywny pomocnik nie jest od kreowania gry, ale od rozbijania ataków przeciwnika już w środkowej strefie pola. Z tym radzi sobie bardzo dobrze.
Na przełomie lat 80/90 pamiętam, jak loża szyderców lżyła Dariusza Wójtowicza grającego na tej samej pozycji, jakoś bez niego w składzie ciężej było się bronić z lepszymi rywalami.

Co do definicji defensywnego pomocnika, kompletnie się nie zgodzę. Podajesz średniowieczne zadania piłkarza grającego na tej pozycji. Teraz, w nowoczesnej piłce, defensywny pomocnik nie ma zadań stricte defensywnych, od tego są obrońcy. Powiedziałbym więcej, DP ma bardzo podobne zadanie co ofensywny, z tym że jest bardziej cofnięty i ma wspomóc defensywę. Podkreślam, wspomóc! Rozgrywanie akcji zaczyna się właśnie od tego piłkarza. DP ma mieć konkretne, długie podanie, którym obsługuje piłkarzy ofensywnych, vide Kroos czy Xabi Alonso. Co do reszty wypowiedzi zgadzam się. Poczekajmy trochę, Alan jest młody i będą kiedyś z niego ludzie

arti 20.09.2015 06:36

Alan - blisko 60 (57-58) meczów w lidze, 0 goli, więc to nie całkiem tak, że dopiero zaczyna.
Widziałem w Nim potencjał jak zaczynał (17 czy 18 lat), teraz to taki Strąk po regresie formy. Pewnie 2 ciężkie kontuzje zabrały Alanowi część atutów. Cóż - bez szybkości i zwrotności to będzie kolejny piłkarz na poziomie Nalepy czy Czekaja..
Na dziś to silny fizycznie chłopak ze słabą szybkością, zwrotnością, bez podania i strzału. To wszystko można mniej czy bardziej wyćwiczyć, pytanie czy będzie Mu się chciało i czy trener zdoła pomóc.
Ech - łza się zakręciła na wspomnienie o Tacie (to był DP!), Sobolu czy Mauro.

Merkury 20.09.2015 08:16

Przede wszystkim wczorajsze spotkanie wyglądało tak a nie inaczej z uwagi na fakt, że przeciwnik pozwalał nam na wszystko. Podbeskidzie zaprezentowało się jak zespól z III-ej ligi. A co do Wisły to można powiedzieć, ze wreszcie Moskal zaczął myśleć szkoda tylko, że w sytuacji gdy ważyły się jego losy bo chyba każdy ma świadomość tego, że w razie porażki byłby na wylocie. To co od dawna powtarzam oglądając Ekstraklasę, granie na dwójkę defensywnych pomocników, przy grze czterema obrońcami z tyłu jest kompletnie bezsensownym zabiegiem w sytuacji gdy 95% drużyn w Polsce gra na jednego napastnika. Po drugie zarówno Uryga i Glowacki w ostatnim czasie nie prezentują wysokiej formy przy czym regres w przypadku Arka jest czymś zrozumiałym ze względu na wiek (nie ta szybkość, zwrotność, ustawianie). Jak oglądało się ostatnie spotkania widoczna była w poczynaniach Głowy nerwowość (elektryczność). Co do Alana zaś jeżeli nie poprawi szybkości, k ordynacji ruchowej, timing'u to skończy jak Strąk, Brud etc.

Elefant 20.09.2015 09:03

Podbeskidzie bez wątpienia zagrało słaby mecz, ale ta liga pełna jest meczy gdzie obie drużyny graja na poziomie I ligi i kończy się 0:0 lub nikła bramkową wygraną nieco mniej słabszej drużyny.
Zagraliśmy dobry mecz a słaba postawa PBB umożliwiła tylko efektywne zwycięstwo.

Ja doceniłbym nie tylko bardziej ofensywne ułożenie składu drużyny, ale przede wszystkim bardziej ofensywne jej nastawienie. W przeciwieństwie od poprzedniego meczu nie rozpoczęliśmy od niekończących się asekuranckich podań miedzy obrońcami ale siedliśmy na nich wywołując od początku popłoch. Przy 3:0 nie trzymaliśmy wyniku, ale parliśmy dalej do przodu.


Cieszy powrót do lepszej formy Brożka. Doświadczenie uczy, że lepiej dać mu jeden lub dwa mecze odpocząć niż grać nim na siłę.

wolfu 20.09.2015 10:35

Coś pięknego, graliśmy z takim luzem! Szkoda, że w większości zależało to od nieudolności przeciwnika, ale może w końcu uwierzą, że jak chcą to potrafią :)
Tym wynikiem ładnie podbiliśmy sobie statystyki, na dzień dzisiejszy mamy najwięcej strzelonych bramek, a dodatkowo - w jednym meczu strzeliliśmy więcej bramek, niż Lech Poznań w całym sezonie dotychczas.

cpc 20.09.2015 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1414888)
Z Odrą za ... Okuki.

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=341339

Mam nadzieję, że z czasem Cywka się rozegra, bo w niego wierzę. Tak samo jak w Popovicia i Crivellaro, że nie tylko Cierzniak z Mączyńskim będą wzmocnieniami.

Osobiście również liczę na Cywkę, jeśli on wskoczy na właściwy dla niego poziom to będziemy mieć bardzo mocną drugą linie.

Ogryzek 20.09.2015 11:17

Wg mnie Cywka może grać jako defensywny pomocnik, albo boczny obrońca. Ma za słabą technikę jako gracz ofensywny, za to dużo biega i pracuje w obronie. Tylko takie pozycje widzę dla niego.

AYALA 20.09.2015 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1414941)
Wg mnie Cywka może grać jako defensywny pomocnik, albo boczny obrońca. Ma za słabą technikę jako gracz ofensywny, za to dużo biega i pracuje w obronie. Tylko takie pozycje widzę dla niego.

jest dość szybki i zwrotny dlatego można go spróbować przesunąć na boczna obrone

El'kabat 20.09.2015 11:47

Przy obecnej kadrze na bokach, to zagra chyba na Wielkanoc. No chyba, że Jovic albo Sadlok nagle złapią kontuzję.

Co do meczu to serce rośnie. Piękna sprawa w końcu wygrać z takim rozmachem. Mi osobiście utkwił w głowie moment jak strzeliliśmy pierwszego gola - DG77 i spółka z piłką pod pachą lecą na środek boiska, prawie jakbyśmy dostawali 0-3 i trzeba było gonić wynik.
Wielki szacun za postawę piłkarzy i oby tak dalej.

Klepa prawie jak za dawnych czasów z Szymkiem i Żurawiem.

siemstein 20.09.2015 11:48

Co do Cywki, sam nie wierzę w to jak on słabo gra. W sparingach przedsezonowych wyglądał najlepiej... Kwestia psychiki?

s1mone 20.09.2015 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1414905)
wiele dziecinnych wjazdów

Możesz się ze mną nie zgadzać, twoja sprawa - istnieje opcja ignoruj ja wiem swoje.

Mówiłem, że Boguski powininen grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Jankowski powinien grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Popović powinien grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Sadlok powinien zastąpić Głowę w wyjściowej jedenastce.

To są jedynie moje spostrzeżenia, o których pisałem NA POCZĄTKU SEZONU, a do których Moskal musiał dochodzić przez prawie dziesięć meczy. Spoko, ja trenerem pewnie byłbym gównianym bo za grosz nie wiedziałbym jak chłopaków trenować, ale oko do tego co się dzieje na murawie uważam, że mam niezłe. A ty sobie możesz dalej pierdu pierdu pod nosem, bo na twoje zbiory inwektyw odpowiadać w ogóle nie zamierzam, bo są poniżej wszelkiej krytyki.

Moskal może i potrafi trenować, nie wiem, nie bywałem na treningach, nie mam pojęcia jak chłopaki wypowiadają się o swojej dyspozycji fizycznej czy kondycji mentalnej lub ew. wzroście umiejętności. Ja generalnie uważam, że za grę zespołu odpowiada trener jedynie w 2/3, z czego połowa to selekcja, połowa przygotowanie i zmotywowanie zespołu, a reszta zależy od samych piłkarzy.

Jedyne co mogę i potrafię ocenić to fakt, że gość potrzebuje tylu meczy, żeby zobaczyć coś co widać było jak na dłoni po pierwszych spotkaniach. Chociaż też nie do końca, bo Sadlok na stoperze wylądował z musu, a nie ze świadomej decyzji Moskala.

A co do Arka - to chyba nie widziałeś ile nam punktów zawalił w tym sezonie. Ja go bardzo szanuję, ale nie uważam, że ktokolwiek powinien wychodzić na murawę za zasługi.

Ogryzek 20.09.2015 12:03

Kulawik? Moskal chyba:)

Dla mnie Głowacki już jest za wolny. I w takiej formie powinien być rezerwowym.

Natomiast cieszy mnie że Kuczak trochę pograł. Liczę na więcej szans dla młodych.

siemstein 20.09.2015 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1414951)
Możesz się ze mną nie zgadzać, twoja sprawa - istnieje opcja ignoruj ja wiem swoje.

Mówiłem, że Boguski powininen grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Jankowski powinien grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Popović powinien grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Sadlok powinien zastąpić Głowę w wyjściowej jedenastce.

To są fakty, o których pisałem PRZED STARTEM SEZONU, a do których Kulawik musiał dochodzić przez prawie dziesięć meczy. Spoko, ja trenerem pewnie byłbym gównianym bo za grosz nie wiedziałbym jak chłopaków trenować, ale oko do tego co się dzieje na murawie uważam, że mam niezłe, a ty sobie możesz dalej pierdu pierdu pod nosem, bo na twoje zbiore inwektyw odpowiadać w ogóle nie zamierzam.

Bez pozdrowień.

Kulawik? :D

Drozd 20.09.2015 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1414951)
Możesz się ze mną nie zgadzać, twoja sprawa - istnieje opcja ignoruj ja wiem swoje.

Mówiłem, że Boguski powininen grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Jankowski powinien grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Popović powinien grać od 1 minuty.
Mówiłem, że Sadlok powinien zastąpić Głowę w wyjściowej jedenastce.

To są jedynie moje spostrzeżenia, o których pisałem NA POCZĄTKU SEZONU, a do których Kulawik musiał dochodzić przez prawie dziesięć meczy. Spoko, ja trenerem pewnie byłbym gównianym bo za grosz nie wiedziałbym jak chłopaków trenować, ale oko do tego co się dzieje na murawie uważam, że mam niezłe. A ty sobie możesz dalej pierdu pierdu pod nosem, bo na twoje zbiory inwektyw odpowiadać w ogóle nie zamierzam, bo są poniżej wszelkiej krytyki.

Moskal może i potrafi trenować, nie wiem, nie bywałem na treningach, nie mam pojęcia jak chłopaki wypowiadają się o swojej dyspozycji fizycznej czy kondycji mentalnej lub wzroście umiejętności. Ale mogę ocenić to, że gość potrzebuje tylu meczy, żeby zobaczyć coś co widać jak na dłoni po pierwszych spotkaniach.

*to żeś straszną Amerykę odkrył
*Jankowski pokazał tydzień temu co potrafi, pierwszą połowę przespał w drugiej spieprzył 4 patelnie.
*Popowicz jeszcze nie pokazał wszystkiego ale tutaj miałeś rację.
*Sadlok za Głowackiego? Z odrobinę lepszym przeciwnikiem wkręcą go w ziemię. W środku trzeba mieć przegląd pola i umieć się ustawiać. Jeżeli stoper grając wysoko liczy na swoją szybkość to znaczy ze jest słaby.

Moskal to wszystko co Tobie się wydaje, że zauważyłeś wie pewnie od dawna. Tyle że coś co się wydaje w teorii nie musi wychodzić od razu w praktyce. Masz dowód z postawą Jankowskiego tydzień temu. I wyrokowanie o umiejętnościach trenera na podstawie tego czy kogoś wpuści czy nie wpuści to kretynizm, a nie żadna inwektywa.

s1mone 20.09.2015 12:25

No Jankowski coś ostatnio nie potrafi się wstrzelić, ale przynajmniej te okazje sobie stwarza w przeciwieństwie do Cywki, którego forsował Moskal. Dzięki jego grze bez piłki nasza gra jest żywa, podobnie z Boguskim - który poprzedni mecz rozegrał w przeciwieństwie do niezłego Jankesa FATALNY.

A co do Sadloka, po pierwsze - wąpię, żeby gość, który gdy grał regularnie na stoperze grywał w reprezentacji Polski był aż tak panicznie słaby na tej pozycji jak usiłujesz pokazać. Dodam też, że nie gramy teraz z tuzami, tylko właśnie słabszymi drużynami, które liczą na szybką kontrę i musimy je umieć zdominować. WG MNIE dużo łatwiej będzie to zrobić z Sadlokiem niż z Głowackim.

Z resztą co będziemy gadać po próżnicy.

Pokażą kolejne mecze kto miał rację.

Drozd 20.09.2015 15:58

Jakie tu dzisiaj dziwne pustki :)

Pozamykało gęby a pochwały nie mogą przejść przez usta...

Tak to jest jak się kłapie ozorem ...

amauri1990 20.09.2015 16:25

Nie Drozdzie. Upiliśmy się radością a teraz w niedzielne popołudnie leczymy kaca. Nie jątrz, ciesz się, ave Wisła :)

siemstein 20.09.2015 16:41

Ja tam lubię taką ciszę w eterze. Znaczy, że dobrze się dzieje ;)

Gwiaździsty 20.09.2015 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1414963)
Jakie tu dzisiaj dziwne pustki :)

Pozamykało gęby a pochwały nie mogą przejść przez usta...

Tak to jest jak się kłapie ozorem ...

Drozd, spokojnie, bo tydzień temu za to co pokazali w Łęcznej, powinno się ich pogonić. Mniej wpisów jest dlatego, bo w ciszy większość konsumuje to zwycięstwo, tym bardziej jak się poszalało w sektorach Wisły na stadionie w Bielsku. Dzisiaj się odpoczywa w błogim nastroju. Ale rozum mówi, ze taka postawa jak w Łęcznej , może przyjść w następnym już meczu.

KOMINEK 20.09.2015 17:25

Ważne jest to że po 3 :0 nie stanęli nie zaczęli szanować piłki ale dalej cisnęli. Brawo

TS&ZKS 20.09.2015 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1414969)
Drozd, spokojnie, bo tydzień temu za to co pokazali w Łęcznej, powinno się ich pogonić. Mniej wpisów jest dlatego, bo w ciszy większość konsumuje to zwycięstwo, tym bardziej jak się poszalało w sektorach Wisły na stadionie w Bielsku. Dzisiaj się odpoczywa w błogim nastroju. Ale rozum mówi, ze taka postawa jak w Łęcznej , może przyjść w następnym już meczu.

A ja myśle, że jednak Drozd ma racje. Jednak taka natura wielu tutaj, żę obelgi przechodzą łatwo, ale pochwały już nie.... :/
Tydzień temu, gdyby nie TRAGICZNA skuteczność to wynik też byłby dobry więc do poganiania jest mi daleko :P
Ale wtedy forum nie cichło, a teraz cisza. Bo w sumie co tu napisać. Tym co chcielu wywalać trenera nie pasuje przecież po 6-0- Moskal wypierd**AJ, wiec wielu wstrzymuje się od wpisów :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl