![]() |
Cywka beznadziejny mecz
Boguskiego na boisku w ogóle nie było Jankowski zwichrowany celownik Crivellaro z debilnymi pomysłami Guerrier totalna kaszana - psujący wszystkie akcje i wiecznie wchodzący na nieswoje piłki (raz skasował jednego z naszych, bo tak bardzo sam chciał strzelić - a pewnie byłaby bramka gdyby się nie wpierdzielił na trzeciego). Dla mnie akurat Popović i Jović jedyni, którzy zagrali na nawet niezłym poziomie, więc kolegę Kamsona odsyłam do okulisty. Dodałbym też Jankesa - ale dyskwalifikuje go skuteczność. Nasz najgorszy mecz w tym sezonie, kopacze myśleli, że teraz będzie łatwiej po ciężkim terminarzu i przeciwnik sam się położy na murawie i poprosi o jak najmniejszy wymiar kary. |
Kuźwa ludzie pomyślcie ...Moskal nie jest od tego by "ukształtowanego" piłkarza uczyć dobrze podawać czy strzelać karnego.. Dzisiaj na boisku parodia.. z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy az sie tez boje co bedzie w sobote jak Sadlok sie nie wykuruje i bez Glowy na boisku ale to nie czas by zwalniac Moskala tak ....a placmy trzech trenerom tak to nigdy nie wyjdziemy na prostą
|
odpier...cie się od Moskala, patafiany.
To Moskal podał do tyłu do Świerczoka? To Miskal nie strzelkił karnego? Zacznijcie rozliczać piłkarzyków i zarząd. |
Masakra....calkowita masakra...
Czy pilkarze oddadza kibica pieniadze w akcji ratowania i tworzenia wielkiej Wisly bo ewidentnie kopacze nie biora w tej akcji udzialu.... |
Błędem Moskala w tym meczu i nie tylko to nie wystawianie Crivelaro i Popovica.
Druga połowa niezła ale brakło skutecznosci. |
Jak Cię Kazek broniłem i bronić będę (bo Wisły nie stać na kombinowanie z kolejnym trenerem), tak ....a nie rozumiem tej zachowawczości i obawy z wprowadzaniem młodych i stawianiem na partaczy pokroju Cywki czy Crivelllaro!! Przecież to co zrobił dzisiaj Cywka, to piłkarski kryminał! Nie dość, że facet gra do tyłu to jeszcze zagrywa do przeciwnika. Za coś takiego do końca rundy nie powinien murawy powąchać. O Crivellaro to już mi się nawet pisać nie chce...
Ja doprawdy nie dziwię się już, że tacy nasi młodzi i perspektywiczni zawodnicy, jak Przemek Lech, Tomek Zając czy Dominik Kościelniak stąd uciekli, skoro takie leszcze jak Cywka czy Crivellaro mają pewne wejście, bo ....a jakiś menago ich zaproponował. Opamiętajcie się do cholery! Z taką polityką Klub daleko nie zajdzie. Będzie wychowywał zawodników, z których inni będą korzystać, a my wciąż będziemy oglądać fajfocle jakichś leszczy .... wie skąd i przez kogo sprowadzonych! Doprawdy mniej by mnie ten mecz przegrany i punkty stracone bolały, gdyby błędy popełnili Kuczak, Marszalik czy Żemło, bo wiem że Oni by się na tych błędach chociaż coś uczyli. |
Cytat:
Mógł przypuszczać ,że wasnie z takjim przeciwnikiem bedzie cięzko,bo Oni sie zepną,a my rozluźnimy. Wyszło jak wyszło.Zmiany tez powinny być wcześniej.Oczywiście reszta to nieudolnośc Cywki,Jankesa i Clivevellaro,ale tak naprawdę też On sprokurował tego karnego,mogło go nie być. |
Cytat:
Cywka z Uryga sie nadawali do zmiany po 30 minutach Dlaczego nie wpuscil na koncowke Kuczaka albo Marszalika, gorzej by zagrali? dlaczego gralismy do konca 4 obroncami gdy Lęczna od 70 minuty nie przekraczala polowy? jakby Moskal nie był zasłużonym piłkarzem to by byl juz wywieziony na taczce No chyba, ze faktycznie taki jest plan, zamiast popadania w przecietnosc celujemy w przyszlym sezonie w wygranie ligi. Pierwszej |
Cytat:
A teraz zagadka. Kogo będziemy sie bac? Oczywiscie Podbeskidzie. Wyjdziemy defensywnie. Srednia punktow taka, ze nie wlaczymy o pierwsza 8 ale o utrzymanie. Ale spoko Kazik. Bojmy sie dalej i grajmy defensywnie. |
Cytat:
|
Dodam jeszcze tylko, że Kazek na Ciebie też Ktoś kiedyś postawił. Wchodziłeś do I drużyny, jak miałeś 18 lat, więc do cholery daj też innym szansę!
|
Cytat:
Bo np moim zdaniem ten piłkarz nic nie daje trochę poprzeszkadza i nic nie zagra do przodu . |
psssssssrt... !
Tak właśnie się ulatnia napompowany balon. Miało być dzisiaj trzecie miejsce ? jest nawet pierwsze - we frajestwie ! Cywka podobno najlepszy na treningach i dlatego dostał szansę w meczu. Mam nadzieję że ostatnią w tym roku. Karny - stara zasada mówi, że nie stzrela ten co był faulowany. Dawniej nawet rzadko kiedy Żurawski podchodził do karnego kiedy jego wycinali. Kiedy patzryłem na Crivelaro przed stzrałem miałem od razu czarne myśli. Facet z ciężkim oddechem, nieskoncentrowany... zrobił wszystko, żeby nie wyszło. A jeszcze - ta Łęczna to jakaś filia żydowska ? normalnie bluzgi jak z Kałuży, aż do przesady. |
Druga połowa całkiem niezła, kilka kapitalnych zgrań ech, NO ALE zlekceważyli rywala w pierwszej i za kare nic nie wpadło... Ciekawi mnie strasznie czy “wyciągną wnioski” :-/
Przynajmniej już za nami to nieprzyjemne oczekiwanie na pierwszą porażkę. |
Sonda:
1. Piłkarze chcą pozbyć się Kazka, grają przeciwko niemu, dlaczego? 2. Piłkarze tak jak cała kolejka zagrali u buka, przewidywałem to już wczoraj, świadków mam. 3. Są nieudolni, to kiedy wreszcie posypią się kary finansowe i zesłania do rezerw? W kilka minut: Guerier obok słupka, Głowacki miast centrować strzelił 100m nad poprzeczką, karny Crivecośtam... |
Po murawie biegali zawodnicy Wisły Kraków czy Złomiarzy Kraków? Poza Cierzniakiem i chwilami Mączyńskim letnie okienko transferowe można nazwać wielką klapą. Brożek nie może grać i od razu są problemy nawet z Łęczną. Należy zweryfikować nasze aspiracje bo w Bielsku będzie jeszcze ciężej. Ci zawodnicy a może inaczej w większości przebierańcy nie potrafią grać w piłkę.
|
Cytat:
Jeśli chodzi o Urygę -> Chłopak (choć już nie jest taki młody) jest dobry w destrukcji (dzisiaj jeden błąd popełnił) średni w ofensywie (nad tym musi pracować), ale z pewnością jest bardziej perspektywiczny od Cywki. |
W pierwszej połowie nie wyszliśmy na boisko. Cywka kryminał i za to co dziś odjebał ława do końca rundy...
Co do kopaczy to wstyd i hańba, oczekujecie od ludzi wsparcia to sami ....a chociaż zacznijcie parówy biegać? Bo Łęczna dziś zapierdalała za trzech,a u nas tak naprawdę jak coś nie wyjdzie Donaldowi albo Brożkowi to nie ma kto strzelać i biegać... A na to co odjebał Crivellaro to należy sie osobny akapit. Podszedł do karnego jak ....a mac jebany CR7, gwiazdeczka nam chyba jakaś do Krk przyjechała... Jak Sadlok sie nie wykuruje na PBB to też wjebiemy |
Cytat:
Mamy trzy punkty do trzeciego miejsca, o jakiej pierwszej lidze mówisz? A wywozić go na taczce próbują już od pierwszego meczu... kibice z koziej dupy. |
Spokojnie panowie. Teraz już terminarz będzie łatwiejszy.
Co do meczu? No Comment. Po co zaczynać trzema defensywnymi pomocnikami wie tylko Moskal. Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście nie twierdze ze Uryga nie ma talentu i ze nie miał dobrych spotkań ale na ten moment to sobie Moskal krzywdę robi promując młodego. |
Cytat:
a nad miejscem spadkowym 6, co z tego ze 3 punkty, 11 miejsce nawet z punktem straty to jest 11 miejsce 5 zwyciestw w 22 meczach, 25 punktow w sumie, na jakiej podstawie mamy teraz zaczać wygrywac? masz jakiesz argumenty poza inwektywami? |
Moskal, Moskal, Moskal a prawda jest taka,że w tym sezonie wygraliśmy tylko...2 razy ! Na wyjeździe zwyciężyliśmy chyba z rok temu ( niech mnie ktoś poprawi bo już nie pamiętam ) a wygrane mecze remisowaliśmy w 90 minutach ! Takie są suche fakty. Ja rozumiem,że musimy płacić Smudzie ale miarka chyba się przebrała. Każdy mówił,że teraz już z górki bo najcięższych rywali mamy za sobą. Nonsens ! Ja wolę jak gramy w takim Poznaniu czy Warszawie bo na innych kartofliskach walimy głową w mur ! Zaraz czas na Podbeskidzie. Oczywiście,że tam też nie wygramy. Nawet się nie łudzę. Potem wyjazd do Gliwic...do lidera. Zamiast się piąć w tabeli będziemy walczyć z takim Lechem o utrzymanie. Jestem wściekły. Pierwszą polowe przesypiamy...w drugiej nie strzelamy nawet karnego... Widać,że bez Brożka nie istniejemy ,który jest coraz starszy i kontuzjowany. To przedstawia naszą obecną sytuacje. A ja się łudziłem po Śląsku,że w końcu nastąpią lepsze czasy...hehe jestem naiwny...
Aha. Uryga i Cywka powinni zostać zawieszeni do końca roku przynajmniej. Burliga powinien wrócić na prawą obronę. Głowacki coraz starszy. Guzmics słabo...Mączyński niewidoczny jak w kadrze. Guerrier jakiś nieskuteczny...Jankowski próbował ale strzału to on nie ma. Boguski jak to Boguski. Ogólnie brakuje Stilicia jak cholera. |
Ale to wszystko ....a jest mocno pojebane...
19-9 60%-40% Podania 600-300 Co w tym wszystkim jest ....a nie tak... Pozatym ze ogladalo się to ogromnie ciężko... |
W ogóle Popovic moim zdaniem nie jest taki zły na jakiego go wszyscy kreują. Co prawda w grze defensywnej jest zerem, ale jednak długie podania, wizja gry to jego całkiem mocne strony
|
śpiączka, piesio i sędzia szrek, podsumowanie meczu
|
Megawstyd i megafrajestwo.
Ani przez moment nie było widać woli walki i zwycięstwa. Wychodzimy na ogórków do trzeciej potęgi ustawieni defensywnie i gramy na stojąco z nonszalanckim uśmiechem na ustach. Ukoronowaniem fantastyczna asysta Cywki. Potem zero sportowej złości, większej dozy ambicji, nic... Gra na stojaka i dzida do przodu. Za rozgrywanie ofensywy bierze się Głowacki... Bardziej debilnego karnego w życiu nie widziałem. Mógł strzelić pięć metrów nad bramka, ale przynajmniej jakaś petarda... Mecz był do wygrania,ale trzeba było biegać od początku spotkania.. Nie mogę zrozumieć jak można było rozegrać dobre spotkanie a potem takie dno. O Cywce, Crivelaro i innych się nie wypowiadam. Leżących i zagrzebanych w mule się nie kopie. Dzisiejsze wejściówki bez wyjątku powinny być w płacone na "Wisła to nasza historia". Lubie Kazia ale kredyt się wyczerpuje. Coś jest nie tak z ustawieniem drużyny, skoro któryś z kolei mecz wychodzimy na stojaka... |
Nie rozumiem tego czepiana się do Urygi!
Dzisiaj Alan zagrał ogólnie bardzo dobrze. Fakt, popełnił jedne poważny błąd wynikający nie tyle z nieudolności Alana co z agresji rywala. Poza tym Alan miał kilka świetnych odbiorów, sporo całkiem udanych podań, nawet podawał do przodu, a w pierwszej połowie po jego podaniu ze środka pola za linię obrony Jankowski mógł strzelić bramkę. Uczciwie trzeba przyznać, że Uryga gra coraz lepiej, ale jak to na forum: wystarczy, że ktoś jeden zacznie nadawać to od razy znajdzie się masa papug, które bezmyślnie będą to powtarzały. |
Cytat:
Powtarzam wolę jak będą fajfocle popełniali młodzi niż ci sprowadzeni .... wie przez kogo i po co! |
A jakie ma znaczenie miejsce w połowie rundy skoro strata do pudła jest żadna. Trener po takich wybrykach piłkarzyków powinien mieć wsparcie kibiców żeby tym jaśkom nie przyszło do głowy ze go zwolnią i przy nowym dostaną czystą kartę.
Argumenty mam takie że w drugiej połowie powinniśmy strzelić 5 bramek bez zbytniej przesady. To że tak się nie stało nie wynikało z faktu, że nie było sytuacji, a z umiejętności piłkarzy. Jankowski z 6 metrów nie potrafi strzelić do pustej bramki z kontrującej piłki wyłożonej jak na patelni, po chwili kopie z karola prosto w bramkarza? Co ma zrobić trener kiedy nie ma kim grać? To ze z takimi drewniakami potrafimy stwarzać sytuacje to właśnie zasługa trenera, niestety oni sami czują ze są słabi i boją się własnego cienia, dlatego jak wygrywają to tylko się bronią, Trener w dwa miesiące mentalności nie zmieni zwłaszcza ze pojawiają się "uzupełnienia" takie jak Cywka czy Crivelaro. |
Cytat:
|
w 2 miesiace ?
Moskalowi minelo poł roku pracy Nie widzialem zadnego schematu stałego fragmentu gry Widzialem fatalnie ustawiona druzyne gdzie dziura miedzy 2 wysunietmi pilkarzami a reszta wynosila 20 metrow gdzie 2-3 pilkarzy biega do pressingu a reszta stoi i czeka, widzialem calkowity brak reakcji przez cale 45 mniut, zadnych korekt ustawienia, zmian pozycji Brakiem szczescia i skutecznosci mozna wytlumaczyc 1 mecz, cholera niech bedzie nawet 5 ale 17? Tez bym chcial stabilnosci, jednego trenera na kilka lat, marzeniem moim bylo, zeby byl to taki Wislak jak Moskal ale jak dlugo jeszcze bedziemy zaklinac rzeczywistosc ? A argument, ze nie ma kim grac? No przepraszam bardzo ale na 10 trenerów druzyn bedacych przed nami 6 by sie zamienilo na sklady od razu a 2 nastepnych po chwili namyslu pewnie takze |
Odechciewa sie wszystkiego po takim meczu. Karny jak nie wpadl to juz wiedzialem ze po wszystkim. Teraz wyjazd do Bielska gdzie gra nam sie zawsze zle. Czy doczekamy lepszych czasow? Mam taka nadzieje i jako kibic Wisly Krakow zechecam was wszystkich do wsparcia klubu finansowo bo mamy teraz dobra okazje.Wiem ze po takim meczu nie ma sie ochoty patrzec na pilkarzykow ale WISŁA KRAKÓW TO NASZA HISTORIA!
|
Cytat:
|
A ja skromnie spytam, o co My walczymy, o MP, o europejskie puchary, o podium, o górną ósemkę ..a może jeszcze o coś innego, np. żeby nie spaść z ligi.. otóż moim zdaniem, powinniśmy zabiegać, aby w spokoju budować drużynę na przyszłość, a cel na teraz to klasycznie górna ósemka.
Drugie pytanie, czy KM potrafi coś pozytywnego zbudować w Wiśle ? Ja nie wiem i zazdroszczę tym co już wiedzą, sugeruję jednak poczekać do końca rundy jesiennej, przynajmniej tyle. Na teraz nie umiemy grać na wyjazdach, nie potrafimy zagrać 2 razy udanych 45 minut. No i są też ewidentne luki kadrowe, kilka nowych nabytków gra gorzej niż słabo, gramy też mając w kadrze jednego chimerycznego napastnika, ..hmm pisząc krótko wcale nie jestem taki pewien, że mamy silną kadrę, tylko winny jest trener. |
Dziura wynosiła 20 metrów bo piłka podana do napastnika to była w 99% strata. Więc żeby nie jechali od razu z kontrą to pomoc już czekała. Dlaczego? Bo obrończy wp.... się w nogi a sędzia nie reagował. Proste?
No wybacz ale jeżeli nie strzela się 5 setek w meczu to trudno nie mieć pretensji o skuteczność, tym bardziej że to nie były wymagające sytuacje. Junior powinien je strzelić. Co chcesz zaklinać? Przypomnij sobie jak wyglądały mecze za Smudy. Ja widzę zasadniczą poprawę jeżeli chodzi o organizację gry. Teraz płaczesz ze remisujemy wygrane mecze. Za Smudy remisy były sukcesem. Nie widzisz różnicy? Teraz z Legią czy Lechem gramy równe mecze, za Smudy dostawaliśmy piątkę. O drużynach przed nami czy za nami możesz mówić po rundzie. Teraz to jest durne pieprzenie. |
A do karnego byli wyznaczeni Burliga,Guerrier i Boguski....
|
Cytat:
|
Cytat:
Teraz powinni miesiąc przesiedzieć na ławie, a jak nie będą zapieprzać na treningach to wyp.... Inna sprawa że Moskal od samego początku czuje że nie ma pewnego miejsca nawet do końca rundy co pewnie utrudnia mu wpuszczanie młodych. Na Ruch wpuścił to zaraz spece mu wypomniały że odpuścił puchar. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl