Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VII kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław,28 sierpnia godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9513)

Davss875 28.08.2015 21:53

Tonujmy nastroje. Mocno stąpajmy po ziemi. Nie zapominajmy,że teraz przerwa reprezentacyjna, a to raczej nam nie służyło ostatnio. Guzmics padaka dzisiaj. Potrzebujemy def pom, napastnika, skrzydłowego, lewego obrońce

Kac 28.08.2015 21:57

Teraz będzie git, Brożek się odblokował, wygraliśmy i już na luzie będziemy grać, a forma jest.

Musi być sztos bo i atmosfera w zespole jest świetna :)

Byle tylko tego nie z*ebali i nie zwolnili Kazika...

thechris 28.08.2015 22:07

Gdyby nie drukarz do przerwy mogło być 3:0 na luzie. Gol dla Śląska ze spalonego + ewidentny karny dla Wisły za rękę.

Jović w obronie mnie nie przekonuje. Podejmuje czasem dziwne decyzje. Robi coraz lepszą robotę w przodzie ale co z tego jak sporo goli przez niego tracimy. W ofensywie się ogarnął i skupia się na wrzutkach. I dobrze bo strzelać nie potrafi. Ogólnie Burliga bardziej mi się podobał od Jovicia na prawej obronie.

Boguski dziś był bardzo dobry.

Cierzniak - piękna parada przy wolnym, brawo.
Gumiś - aleś urwał... i jeszcze to wejście na pomarańczową...
Głowa - szacuneczek
Brożek - bramki przywróciły mu chęć do gry, oby tak dalej
Donald - bądź dziki ale nie lekceważ rywali
Jankes - dynamiczny, ciągnie grę do przodu i moim zdaniem powinien grać w 11-stce.
Mąka - weź chłopie przykład z Jovicia i daj spokój ze strzelaniem
Uryga - szału nie ma ale powiedzmy, że inwestujemy w przyszłość

Mega efektowny mecz, super emocje i wreszcie happy end choć znowu pachniało remisem. Po takim przełamaniu aż żal, że mamy przerwę na reprę. Myślę, że wielu Wiślaków po takim wyczekiwanym zwycięstwie chciałoby zagrać następną kolejkę jeśli nie jutro to najpóźniej w środę.

A tych qtasów z gwizdkiem nienawidzę.

Babba 28.08.2015 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1412697)
Guzmics padaka dzisiaj. Potrzebujemy def pom, napastnika, skrzydłowego, lewego obrońce

Mamy Sadloka,a Bury w zastępstwie sobie radzi przyzwoicie. Reszta oczywiście do nabycia w zimie.

Mąka ma jakąś niewyrobioną stopę skoro ani strzały,ani dośrodkowania mu nie wychodzą.

Sami 28.08.2015 22:14

dobry mecz, ale nie popadajmy w hurraoptymizm.
Śląsk dzis beznadziejny, zwłaszcza po zejściu Dudu

filemon 28.08.2015 22:35

1. Alan Uryga w bodajże 52 minucie podał wypieszczoną piłkę do przodu mijającą kilku (?) zawodników Śląska. Wiekopomne po raz pierwszy.

2. Rafał Boguski skleił kilkudziesięciometrową lagę pod koniec spotkania w biegu z rywalem obok siebie. Wiekopomne po raz drugi.

Stelio 28.08.2015 22:36

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, mecz ładny dla oka, ale nerwowo przez chwile znowu było, Paweł się w końcu odblokowal, ale też nie wiadomo na jak długo. Myślę że jak wygramy 3 kolejne spotkania, a ciężkie nie są (Łęczna, bielsko i korona) to można Moskala zostawić. Natomiast nie można go po jednym wygranym meczu od razu wznosić pod niebiosa, niech udowodni ze to nie był wypadek przy pracy tak jak z Lechem i ze nie zanotujemy teraz 3 remisów ;)

s1mone 28.08.2015 22:37

Hehehe wyszliśmy składem jakim miałem nadzieję, że będziemy grać od początku rundy (no może poza wymianą Urygi na Popovicia) i od razu zagraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie.

Było dużo niedociągnięć, głupich strat, pomyłek sędziowskich, błędów indywidualnych ale koniec końców była widoczna różnica conajmniej klasy między nami a Śląskiem.

Niech Moskal gra ofensywnie od początku do końca teraz cały czas i może utrzyma stołek, bo ta ekipa naprawdę ma ogromny potencjał jeśli tylko się stara i nie próbuje się bronić!

Na plus faktycznie chyba cały zespół poza Joviciem, który grał świetnie od początku sezonu, a dziś poza jedną dobrą wrzutką mu po prostu mecz nie wyszedł.
Gumiś i Głowa parę głupich strat i niewymuszonych błędów, które im nie przystoją. To rzutuje na ocenę ich gry.
Brożek, super, że się przełamał, wyglądał lepiej niż w poprzednich meczach, ta ostatnia akcja spieprzona koncertowo, tak się zakręcił, że sam chyba nie wie jak ta piłka przeszła. Ale bardzo dobrze dla jego pewności siebie, że wpadło. Niech się chłop rozbuja to będziemy golić każdego.
Cierzniak pewnie, mimo, że pechowo. Cieszy jego równa forma.

Generalnie jestem bardzo zadowolony, chociaż nawet przy tak miażdżącej przewadze śmierdziało momentami remisem. Dobrze się stało, że aż takiego wielkiego pecha to nie mamy.

A tak w ogóle to chyba zagraliśmy już z całą czołówką poprzedniego sezonu i derby; teraz mecze z drużynami dużo słabszymi od nas na papierze i właśnie to czy będziemy w stanie te mecze wygrywać zadecyduje o co się będziemy bili na wiosnę.
Teoretycznie chyba będziemy faworytem w każdym pozostałym meczu tej rundy.

Patrvk 28.08.2015 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1412705)
Mamy Sadloka,a Bury w zastępstwie sobie radzi przyzwoicie. Reszta oczywiście do nabycia w zimie.

Mąka ma jakąś niewyrobioną stopę skoro ani strzały,ani dośrodkowania mu nie wychodzą.

Na skrzydle może być Sarki,

Sami 28.08.2015 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412709)
Na plus faktycznie chyba cały zespół poza Joviciem, który grał świetnie od początku sezonu, a dziś poza jedną dobrą wrzutką mu po prostu mecz nie wyszedł.

:shock: :rotfl:

tomytom 28.08.2015 23:05

Jak zwykle: dobry (IMHO: bardzo!!!) mecz - raptem kilka komentarzy na forum, jak coś jest nie tak to świstaki wychodzą ze swych norek i dokazują na całego ...

BRAWO! Sedziowie robili co mogli a my się nie daliśmy!!! Było widać, że naprawdę checmy to wygrać.

Emocje jak zwykle prawie do końca :-) ale kilka(naście?) zagrań - palce lizać.

I gdzie ANTYfanklub Rafała? Chyba tylko ślepy nie widzi, że chłopak daje z siebie wszystko.

DG - dziękujcie Bogu, że tyle sytuacji psuje, bo już by u nas nie grał a ciągnie grę aż miło ...

Paweł Brożek - jeśli utrzyma średnią 2 bramki na mecz to będziemy na podium ;-)

krzywy 28.08.2015 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412709)

Na plus faktycznie chyba cały zespół poza Joviciem, który grał świetnie od początku sezonu, a dziś poza jedną dobrą wrzutką mu po prostu mecz nie wyszedł.

pełny odjazd oryginał jak jeansy dolary comnpakty szacun

krzywy 28.08.2015 23:14

BRAWO! Sedziowie robili co mogli a my się nie daliśmy!!! Było widać, że naprawdę checmy to wygrać.

niestety musimy być 2x lepsi niż legła tak zawsze było i nic sie nie zmienia

Wojtas 28.08.2015 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1412718)
Napiszę krótko: WRESZCIE!

Nie popadajmy w hurraoptymizm, tylko z szacunkiem do każdego rywala, a będzie dobrze.

Napisałem już wcześniej, gdyby nie sędziowie, bylibyśmy teraz w całkiem innym miejscu tabeli.




A jak pisze co kolejkę ze sedziowe przekrecili nam z 1/3meczow to co xD


Mecz dobry,tym razem panowie z gwizdkiem i z chorągiewkami próbowali,lecz polegli.

Davss875 28.08.2015 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1412710)
Na skrzydle może być Sarki,

A def pomocnik z prawdziwego zdzrzenia i snajper?

fialo 28.08.2015 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412709)
Na plus faktycznie chyba cały zespół poza Joviciem, który grał świetnie od początku sezonu, a dziś poza jedną dobrą wrzutką mu po prostu mecz nie wyszedł.

Oficjalnie jesteś jebnięty. Albo ogladasz mecze bedac na Mocarzu. Mówiłem Ci tyle razy odstaw to świństwo! Jovic to jedyny zawodnik tej drużyny, którego powinniśmy sprzedać za gruby hajs. DOSKONALY zawodnik jeżeli chodzi o grę na prawej obronie. Dziś zagrał wręcz rewelacyjnie.

Fajnie ze wygraliśmy, pytanie jest czy to my zmusilismy Śląsk so takiej gry czy oni faktycznie są AŻ tak słabi, aż nie chce mi się wierzyć w to jak tragicznie zagrali. Terminarz się delikatnie uspokaja zobaczymy co będzie dalej.

s1mone 28.08.2015 23:50

Yyyyy, dziś zagrał rewelacyjnie?

Masz na myśli zrobienie głupiego wolnego z którego padła bramka, to że rzadziej się podłączał do ofensywy niż w poprzednich meczach, czy może to że właśnie jego stroną głównie atakował Śląsk?

Ja uważam go za świetnego grajka, lepszego od Burligi, ale akurat w tym meczu Burliga wyglądał o wiele soldniej. Jović w porównaniu do swoich poprzednich występów zagrał po prostu słabiutko i tyle :)
Ani w ofensywie go nie było pełno (jak w paru poprzednich meczach), a w defensywie jego stroną głównie Śląsk chodził + głupi faul po którym padła bramka.

Jeśli szukasz kogoś jebniętego to popatrz w lustro ziomuś.
Już nie jeden mnie tu wyśmiewał. A to za narzekanie, że Boguski nie wyszedł w 1 składzie, a to za to, że się wkurzałem czemu Jankes nie gra. Jak Moskal wreszcie raczył ustawić skład tak jak ja chciałem, żeby wyglądał to dziwnym trafem zaczęliśmy grać w piłkę!
No i też się ciskałem czemu nie wpuszczał zwalniającego tempo Popovicia przy korzystnym rezultacie tylko chaotyka Cywkę jak pasowało uspokoić grę.

Fajnie, że wreszcie zrobił coś logicznego, chwali mu się :-)))

Piał nie będę, zagraliśmy świetny mecz, tylko teraz należy do podtrzymać z teoretycznie słabszymi drużynami.
A dziś świętujemy :))))

Sami 28.08.2015 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412727)
Yyyyy, dziś zagrał rewelacyjnie?

Masz na myśli zrobienie głupiego wolnego z którego padła bramka, to że rzadziej się podłączał do ofensywy niż w poprzednich meczach, czy może to że właśnie w defensywie dużo gry puszczał swoją stroną?

Nikt nie mówi, że zagrał rewelacyjnie, ale sam napisałeś, że mecz mu dziś nie wyszedł :lol: Mam nadzieję, że częsciej mu nie będzie wychodzić tak jak dziś.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412727)
Już nie jeden mnie tu wyśmiewał, a jak grają goście o których wrzeszczałem, żeby grali to zaczęliśmy wreszcie grać w piłkę. Także jeśli szukasz kogoś jebniętego, radzę zaglądnąć do lustra.

Popović ?

s1mone 29.08.2015 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 1412728)
Nikt nie mówi, że zagrał rewelacyjnie, ale sam napisałeś, że mecz mu dziś nie wyszedł :lol: Mam nadzieję, że częsciej mu nie będzie wychodzić tak jak dziś.

Jeśli masz nadzieję, że będzie prokurował głupie rzuty wolne, rzadko się podłączał i przepuszczał ataki przeciwnika swoją stroną to pełna zgoda.

Edit: Dodam po czasie, że dopiero teraz oglądnąłem skrót w ekstraklasa.tv. Na żywo nie widziałem, że to on asystował przy bramce Boguskiego, co prawda chciał wykopać na aferę, a fartownie i niezamierzenie wyszła świetna piłka, ale jednak asysta to asysta :) Nadal uważam, że w defensywie zagrał cieniutko i się stosunkowo rzadziej podłączał do akcji niż w poprzednich meczach (w ogóle strona Burligi i Guerriera była jakieś 3x bardziej aktywna) - ale koniec końców liczby ma świetne (razem asystował dwukrotnie), więc nie zamierzam się sprzeczać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 1412728)
Popović ?

Bardziej się ciskałem o Jankesa i Boguskiego (jakieś milion razy bardziej), o Popoviciu pisałem, że będzie to wzmocnienie i nadal to podtrzymuje.

Myślę, że jakby zagrał za Urygę to byłaby to korzystna zmiana dla nas. Największy problem z nim jest to, że ludzie myślą, że to ofensywny pomocnik - taka typowa 10, a Popovic to bardzo solidna 8. Ba, on nawet na defensywnym jest lepszy niż na 10. Ale nie bój nic - jeszcze zagra, nawet dziś pokazał jakość.
Jego głównym problemem jest Krzysiek Mączyński, dlatego ciężko mu o pierwszy skład, bo 'Mąka' jest dużo dojrzalszym piłkarzem. To coś jak sytuacja z Jovicem / Burligą / Sadlokiem. Któryś z nich będzie musiał w końcu zasiąść na ławce, co nie znaczy, że jest słabym piłkarzem. Chociaż ja chętnie bym podmienił Arka na Sadloka - przy naszej wysokiej grze naprawdę przydałby się chociaż jeden szybki stoper. Ale pewnie dostanę za to gromy, bo nie wolno ruszać naszej ikony. Nawet jeśli jest bez formy.

Mixu 29.08.2015 00:11

http://i.imgur.com/GitggIl.jpg
Niewydrukowana tabela sprzed meczu ze Śląskiem. Jak widać czarne ku*wy kopią pod nami dołki jak w poprzednim sezonie jak i w poprzednich latach. Trudno, chyba na to nie ma rady (chyba że przeniosą stolice do Krakowa)

Co do meczu to dzisiaj piłkarze zrobili dużo dobrego, dużo więcej dobrego niż złego i uniknęliśmy pomyłek które znów zepchnęłyby nas na remisowanie meczu. Oczywiście słupek i Guzmics musieli nas troche postraszyć ale dobrze się skończyło.

Na plus:
Brożek - w końcu!! Wszystkim spadł kamień z serca.
DG - Jeśli na początku był chaos to DG77 gdzieś tam już zapierdalał
Boguś - Cichy, bywający pierdołą w ostatnich latach (chyba głownie przez kontuzje), w ostatnich meczach pokazuje dlaczego kiedyś grał w kadrze, wykończenie akcji z dzisiejszego meczu czy z Lechem to by się Batistuta nie powstydził, i walczy w każdym meczu. To trzeba mu oddać.
Głowa - ten człowiek oddycha Wisłą, dzisiaj uniknął rażących błędów. IKONA
Mąka - lider, i uważam że może grać jeszcze lepiej.
Burliga - jakby nie posucha na pozycji LO to byłby najlepszym PO w lidze. Moim zdaniem lepszy niż Jovic.
Cierzniak- ten gość to kot, na ten moment jest ktoś w stanie wskazać jego słabe punkty? Obawiam się że niedługo u nas pogra.

plus/średnio:
Jović - byłby plus gdyby był lepszy w powietrzu, niestety każda górna piłka na jego sektor może śmierdzieć golem. Ofensywnie gra znakomicie ale ten defensywny mankament dużo mu odbiera.
Uryga - Ciężko mi gościa ocenić, oglądałem mecz w TV i wiadomo że nie widać tak pracy defensywnego pomocnik jakby się go oglądało na żywo. Przeszkadza mi tylko to(co zauważyłem z perspektywy TV) że nie bierze odpowiedzialności by wziąć piłke od obrońców i próbować rozgrywać.
Jankowski - to nie był jego najlepszy mecz
Gumiś - Fajnie czyści, ale ten kiks..niestety
Popović - to było dobre jego wejście i nie zgodzę się z niektórymi że to materiał na I ligę. Zawsze daję się zawodnikowi rundę na wejście do zespołu i trzeba mu dać ten czas. Ma dobrze ułożoną nogę i widać że myśli na boisku. Zjebał okazję zagrania prostopodałej piłki no ale..widać stres.
Cywka - tego gościa bym również nie skreślał. Może być z niego kawał piłkarza tylko też musi się odnaleźć w zespole i złapać pewność.

Co do gry drużyny, to klepki szły jak z najlepszych meczy za Smudy, i widać że ta drużyna robi progres. Było podawane że drużyna trenuje wyjscie z kontrataku, i można stwierdzić że dobrze to potrenowali.
Nerwy były, gdy zrobiło się gorąco to piłkarzom zsnowu spętały się nogi i straciliśmy inicjatywe w środku pola. W takich momentach to środek pomocy musi brać odpowiedzialność na siebie i starać się utrzymywać piłkę i uspokajać grę. Jeśli to ogarniemy to na przyszłe wyniki możemy oczekiwać z optymizmem.
Dobry mecz, świetny wieczór. Kazek wyrwał głowę spod gilotyny :)

Patrvk 29.08.2015 00:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1412722)
A def pomocnik z prawdziwego zdzrzenia i snajper?

No to z czterech zrobiło się dwóch, co jest bardziej prawdopodobne do znalezienia/wypożyczenia, w co wątpię, bo Henri Anier odrzucił ofertę gdy usłyszał jakie pieniądze dostanie

Dariook 29.08.2015 01:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412729)
Jeśli masz nadzieję, że będzie prokurował głupie rzuty wolne, rzadko się podłączał i przepuszczał ataki przeciwnika swoją stroną to pełna zgoda.


Bardziej się ciskałem o Jankesa i Boguskiego (jakieś milion razy bardziej), o Popoviciu pisałem, że będzie to wzmocnienie i nadal to podtrzymuje.

Myślę, że jakby zagrał za Urygę to byłaby to korzystna zmiana dla nas. Największy problem z nim jest to, że ludzie myślą, że to ofensywny pomocnik - taka typowa 10, a Popovic to bardzo solidna 8. Ba, on nawet na defensywnym jest lepszy niż na 10. Ale nie bój nic - jeszcze zagra, nawet dziś pokazał jakość.
Jego głównym problemem jest Krzysiek Mączyński, dlatego ciężko mu o pierwszy skład, bo 'Mąka' jest dużo dojrzalszym piłkarzem. To coś jak sytuacja z Jovicem / Burligą / Sadlokiem. Któryś z nich będzie musiał w końcu zasiąść na ławce, co nie znaczy, że jest słabym piłkarzem. Chociaż ja chętnie bym podmienił Arka na Sadloka - przy naszej wysokiej grze naprawdę przydałby się chociaż jeden szybki stoper. Ale pewnie dostanę za to gromy, bo nie wolno ruszać naszej ikony. Nawet jeśli jest bez formy.

Koledzy mają rację, ty jednak masz coś z głową.

Popovic pokazał jakość? Taa jasne, chyba z chińskiego bazaru. Jak ma piłkę to albo się jej pozbywa, podaniem na klepe do tyłu lub kopie gdzieś do huj wie kogo. Kręci debilne kółeczka, atakuje nie w tą stronę co trzeba, klapy na oczach, piłka go bije po piętach...idz pan w huj z taką jakością.
To moze za Arka nie Sadloka a Popovica, jeśli on taki super w defensywie jak twierdzisz. Jak szaleć, to na bogato.

I jeszcze napiszesz że Jovic zanotowal słaby występ. Lepiej odstaw ten młot Thora bo ci robi zgliszcza w mózgu.

mitmichael 29.08.2015 06:54

Rozpoczelismy miesiac od wygranej z Lechem i tez od wygranej konczymy, patrzac na wyniki w sierpniu wcale tak zle to nie wyglada.

jeziu89 29.08.2015 07:53

Podsyłam skrót meczu i bramki na wideo. Cieszy odblokowanie Pawła Brożka, pokaże jeszcze w tym sezonie niedowiarkom, że potrafi strzelać :)

TSWthedues 29.08.2015 09:30

W jakości 240p? skróty meczów można zobaczyć na oficjalnej stronie Ekstraklasy w dobrej jakości:)

Levis88 29.08.2015 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412729)
Myślę, że jakby zagrał za Urygę to byłaby to korzystna zmiana dla nas. Największy problem z nim jest to, że ludzie myślą, że to ofensywny pomocnik - taka typowa 10, a Popovic to bardzo solidna 8. Ba, on nawet na defensywnym jest lepszy niż na 10. Ale nie bój nic - jeszcze zagra, nawet dziś pokazał jakość.
Jego głównym problemem jest Krzysiek Mączyński, dlatego ciężko mu o pierwszy skład, bo 'Mąka' jest dużo dojrzalszym piłkarzem. To coś jak sytuacja z Jovicem / Burligą / Sadlokiem. Któryś z nich będzie musiał w końcu zasiąść na ławce, co nie znaczy, że jest słabym piłkarzem. Chociaż ja chętnie bym podmienił Arka na Sadloka - przy naszej wysokiej grze naprawdę przydałby się chociaż jeden szybki stoper. Ale pewnie dostanę za to gromy, bo nie wolno ruszać naszej ikony. Nawet jeśli jest bez formy.

Najpierw słaby Jovic a teraz jakościowy Popović?:shock: napisz jeszcze coś o sędziowaniu...

art 29.08.2015 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412729)
Jeśli masz nadzieję, że będzie prokurował głupie rzuty wolne, rzadko się podłączał i przepuszczał ataki przeciwnika swoją stroną to pełna zgoda.

Edit: Dodam po czasie, że dopiero teraz oglądnąłem skrót w ekstraklasa.tv. Na żywo nie widziałem, że to on asystował przy bramce Boguskiego, co prawda chciał wykopać na aferę, a fartownie i niezamierzenie wyszła świetna piłka, ale jednak asysta to asysta :) Nadal uważam, że w defensywie zagrał cieniutko i się stosunkowo rzadziej podłączał do akcji niż w poprzednich meczach (w ogóle strona Burligi i Guerriera była jakieś 3x bardziej aktywna) - ale koniec końców liczby ma świetne (razem asystował dwukrotnie), więc nie zamierzam się sprzeczać.


Bardziej się ciskałem o Jankesa i Boguskiego (jakieś milion razy bardziej), o Popoviciu pisałem, że będzie to wzmocnienie i nadal to podtrzymuje.

Myślę, że jakby zagrał za Urygę to byłaby to korzystna zmiana dla nas. Największy problem z nim jest to, że ludzie myślą, że to ofensywny pomocnik - taka typowa 10, a Popovic to bardzo solidna 8. Ba, on nawet na defensywnym jest lepszy niż na 10. Ale nie bój nic - jeszcze zagra, nawet dziś pokazał jakość.
Jego głównym problemem jest Krzysiek Mączyński, dlatego ciężko mu o pierwszy skład, bo 'Mąka' jest dużo dojrzalszym piłkarzem. To coś jak sytuacja z Jovicem / Burligą / Sadlokiem. Któryś z nich będzie musiał w końcu zasiąść na ławce, co nie znaczy, że jest słabym piłkarzem. Chociaż ja chętnie bym podmienił Arka na Sadloka - przy naszej wysokiej grze naprawdę przydałby się chociaż jeden szybki stoper. Ale pewnie dostanę za to gromy, bo nie wolno ruszać naszej ikony. Nawet jeśli jest bez formy.

Popieram zdanie o Popovicu. Jego problemem jest to, ze ktoś przedstawił go jako następce Semira i wszyscy liczą na te magiczne zagrania. Jeśli wymienimy go za Urygę to w końcu będzie podanie do przodu, a nie tylko oddanie do stopera. I wydaje się, ze jednak jest szybszy niż Uryga, który minięty podaniami w środku boiska biegnie już jednostajnie i nie ma szansy na doskok do przeciwnika (choć wczoraj Popovic zaraz po wejściu kompletnie nie wrócił się do obrony, ale to mogło wynikać z założenia, że miał rozgrywać kontry i zbierać wybijane z obrony piłki). Dodatkowo Uryga bardzo gubi krycie przy stałych fragmentach gry, parę bardzo niepotrzebnych fauli też się uzbierało. Na plus tylko wzrost.

Szkoda, że nie mamy drugiego skrzydłowego. Wtedy Boguś zrobiłby się naturalnym konkurentem dla środka pola co zapewne podniosłoby mocno rywalizacje.

Lemoniadowy Joe 29.08.2015 10:25

Moim skromnym zdaniem z Popovicia będzie kawał grajka i szybciej uwierzę w jego dobrą grę w Wiśle niz Crivelaro.

Najważniejsze jest zwycięstwo w dobrym stylu jest nadzieja na stabilizacje a nie kolejny chaos w trakcie sezonu.

South 29.08.2015 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1412750)
Popieram zdanie o Popovicu. Jego problemem jest to, ze ktoś przedstawił go jako następce Semira i wszyscy liczą na te magiczne zagrania. Jeśli wymienimy go za Urygę to w końcu będzie podanie do przodu, a nie tylko oddanie do stopera. I wydaje się, ze jednak jest szybszy niż Uryga, który minięty podaniami w środku boiska biegnie już jednostajnie i nie ma szansy na doskok do przeciwnika (choć wczoraj Popovic zaraz po wejściu kompletnie nie wrócił się do obrony, ale to mogło wynikać z założenia, że miał rozgrywać kontry i zbierać wybijane z obrony piłki). Dodatkowo Uryga bardzo gubi krycie przy stałych fragmentach gry, parę bardzo niepotrzebnych fauli też się uzbierało. Na plus tylko wzrost.

Szkoda, że nie mamy drugiego skrzydłowego. Wtedy Boguś zrobiłby się naturalnym konkurentem dla środka pola co zapewne podniosłoby mocno rywalizacje.

Przecież Alan jest defensywnym pomocnikiem, a wy chcecie go zastąpić ofensywnym. Nie raz wczoraj Alan cofał się w szyki obronne , zastępując tam kolegę, który wyszedł do przodu. Z resztą miał wiele przechwytów i zagrał całkiem porządny mecz. Jeżeli robił jakiś faule to z daleka od bramki, by zatrzymać akcję. Fakt faktem Sobolewskim to on jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie, ale zmiana jego na Popovica to jakaś bzdura.

Ketjow123 29.08.2015 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412709)
Na plus faktycznie chyba cały zespół poza Joviciem, który grał świetnie od początku sezonu, a dziś poza jedną dobrą wrzutką mu po prostu mecz nie wyszedł.

Gościu zrobił DWIE asysty, no faktycznie mecz mu nie wyszedł.

s1mone 29.08.2015 11:43

Jak już pisałem wcześniej, pisząc to nie widziałem z poziomu boiska, że asysta przy bramce Rafała była jego :) Z resztą w tym więcej było przypadku niż zamierzonego zagrania.
Jak w poprzednich meczach wiele razy grał lepiej i liczby miał słabsze, tak w tym zagrał gorzej, a liczby miał po prostu lepsze. Pod względem defensywy jego najsłabszy mecz w tym sezonie.

A Popovic pokazał to, czego nam brakowało w poprzednich meczach. Przytrzymał piłkę, zwolnił grę, uspokoił. Te kółeczka w odpowiednich momentach są dobre - szczególnie jak się prowadzi i przeciwnik naciska, chce przejąć inicjatywę.
Popović dał dobrą zmianę w tym meczu. Nawet mógł bramkę strzelić, niestety rażąco spudłował.

Dariook 29.08.2015 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412760)
Jak już pisałem wcześniej, pisząc to nie widziałem z poziomu boiska, że asysta przy bramce Rafała była jego :) Z resztą w tym więcej było przypadku niż zamierzonego zagrania.
Jak w poprzednich meczach wiele razy grał lepiej i liczby miał słabsze, tak w tym zagrał gorzej, a liczby miał po prostu lepsze. Pod względem defensywy jego najsłabszy mecz w tym sezonie.

A Popovic pokazał to, czego nam brakowało w poprzednich meczach. Przytrzymał piłkę, zwolnił grę, uspokoił. Te kółeczka w odpowiednich momentach są dobre - szczególnie jak się prowadzi i przeciwnik naciska, chce przejąć inicjatywę.
Popović dał dobrą zmianę w tym meczu. Nawet mógł bramkę strzelić, niestety rażąco spudłował.

Tylko szkoda, ze robi to podczas kontratakow, kiedy trzeba zaladowac brame.

filemon 29.08.2015 15:14

Zaczęło się robić nieciekawie z kartkami po tym meczu.
Trzy mają Burliga, Guzmics, Głowacki i Guerrier. Dobrze, że Sadlok wraca.

Wojtas 29.08.2015 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1412778)
Zaczęło się robić nieciekawie z kartkami po tym meczu.
Trzy mają Burliga, Guzmics, Głowacki i Guerrier. Dobrze, że Sadlok wraca.



Wlasnie to moze byc najgorsze jak zaczną sie kartki albo konztuzje.....na razie ich nie bylo ale jak sie zacznie...tfu..odpukuje w niemalowane.


P.S Liczba dziewczyn na sektorach jest coraz wieksza( a juz nawet na c3 czyli w sercu mlyna ).Pamietam stare C i przez wiele lat dziewczyny ,kobiety to mozna by tam na palcach jednej reki policzyc,a na X to byl praktycznie obiekt nie do znalezienia a teraz ...:) .

Patrvk 30.08.2015 00:07

http://ekstraklasa.net/wisla-krakow/...557df71eeb8c2e

TS&ZKS 30.08.2015 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ketjow123 (Post 1412759)
Gościu zrobił DWIE asysty, no faktycznie mecz mu nie wyszedł.

Nie można ocenic gry po tym czy asystował. Ok ma 2 asysty, 1 bardzo przypadkowa, ale ma. To się zgadza. Tylko jeżeli będziemy poziom oceniac p asystach i golach tylko, a nie na podstawie całego meczu to np. taki Gigolaev w meczu z termalica tez dobre spotkanie zaliczył? Strzelił w sumie bramke wiec wszystko ok?

szprotson 30.08.2015 14:53

Gigołajew nie jest bocznym obrońca tak jak wywołany do tablicy Jovic. Asysty i gole u bocznego obrońcy sa rzadziej wymagane niz u bocznego pomocnika jakim jest Gigołajew wiec porównanie z dupy.
Jedni uważaja ze Jovic zagrał kiche inni ze był super. W NC+ eksperci wybrali go najlepszym zawodnikiem chyba wiec chyba mamy odpowiedź jak wypadł w meczu...

Drozd 30.08.2015 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1412851)
Nie można ocenic gry po tym czy asystował. Ok ma 2 asysty, 1 bardzo przypadkowa, ale ma. To się zgadza. Tylko jeżeli będziemy poziom oceniac p asystach i golach tylko, a nie na podstawie całego meczu to np. taki Gigolaev w meczu z termalica tez dobre spotkanie zaliczył? Strzelił w sumie bramke wiec wszystko ok?

Zaliczanie wybicia piłki na aferę jako asysty tylko dlatego, że ten który ją przejął przebiegł pół boiska i strzelił bramkę jest bardziej niż śmieszne. Asysta to podanie po którym ktoś strzela bramkę z pierwszej albo przyjmuje i strzela. Czyli takie które doprowadza do sytuacji strzeleckiej. Idąc dalej tym tokiem bramkarz podając piłkę lewemu obrońcy też ma asystę jeżeli ten przebiegnie boisko, nawinie trzech przeciwników i strzeli bramkę? Paranoja. To nie jest hokej... Klasyczna asysta to było podanie do Donalda.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1412732)
Popovic pokazał jakość? Taa jasne, chyba z chińskiego bazaru. Jak ma piłkę to albo się jej pozbywa, podaniem na klepe do tyłu lub kopie gdzieś do huj wie kogo. Kręci debilne kółeczka, atakuje nie w tą stronę co trzeba, klapy na oczach, piłka go bije po piętach...idz pan w huj z taką jakością.
To moze za Arka nie Sadloka a Popovica, jeśli on taki super w defensywie jak twierdzisz. Jak szaleć, to na bogato.
.

O ile dobrze pamiętam to podobne frazesy wypisywałeś jeszcze nie tak dawno w stosunku do Boguskiego, teraz Popovic staje się wdzięcznym obiektem drwin. Założę się, że za niedługo razem z Mąką będą klepać w środku bo papiery na grę chłop ma i widać to było od pierwszego meczu. Potrzeba jednak czasu na aklimatyzację i nabranie pewności. Bo strata w środku to kontra i prawdopodobna bramka więc powstrzymaj jęzor jeśli łaska.

A Sadlok to potrafi tylko brać na zamach i strzelać z daleka więc do Popovica mu duuużo brakuje. Gdyby nie krótka ławka to niech idzie do Legii...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1412754)
Przecież Alan jest defensywnym pomocnikiem, a wy chcecie go zastąpić ofensywnym. Nie raz wczoraj Alan cofał się w szyki obronne , zastępując tam kolegę, który wyszedł do przodu. Z resztą miał wiele przechwytów i zagrał całkiem porządny mecz. Jeżeli robił jakiś faule to z daleka od bramki, by zatrzymać akcję. Fakt faktem Sobolewskim to on jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie, ale zmiana jego na Popovica to jakaś bzdura.

A niby dlaczego bzdura. Jak zaczniemy grać z drużynami, które atakują maks trzema zawodnikami to poco nam DP który nie potrafi rozsądnie kopnąć piłki do przodu? Uryga jeszcze musi się dużo uczyć destrukcji, a co dopiero w graniu do przodu, poza tym zwrotność i strzał, jak to poprawi to będzie można pisać, że zmienianie go to jakaś bzdura. Całe szczęście jest młody i ma czas...

TS&ZKS 30.08.2015 15:36

Ile razy idzie szybsza akcja stroną Jovicia to niestety smierdzi bramka. W obronie nie jest pewny. Wejścia ofensywne na plus, ale niestety w obronie już tak dobrze nie jest...

KrzychooR 30.08.2015 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1412863)
Zaliczanie wybicia piłki na aferę jako asysty tylko dlatego, że ten który ją przejął przebiegł pół boiska i strzelił bramkę jest bardziej niż śmieszne. Asysta to podanie po którym ktoś strzela bramkę z pierwszej albo przyjmuje i strzela. Czyli takie które doprowadza do sytuacji strzeleckiej. Idąc dalej tym tokiem bramkarz podając piłkę lewemu obrońcy też ma asystę jeżeli ten przebiegnie boisko, nawinie trzech przeciwników i strzeli bramkę? Paranoja. To nie jest hokej... Klasyczna asysta to było podanie do Donalda.



O ile dobrze pamiętam to podobne frazesy wypisywałeś jeszcze nie tak dawno w stosunku do Boguskiego, teraz Popovic staje się wdzięcznym obiektem drwin. Założę się, że za niedługo razem z Mąką będą klepać w środku bo papiery na grę chłop ma i widać to było od pierwszego meczu. Potrzeba jednak czasu na aklimatyzację i nabranie pewności. Bo strata w środku to kontra i prawdopodobna bramka więc powstrzymaj jęzor jeśli łaska.

A Sadlok to potrafi tylko brać na zamach i strzelać z daleka więc do Popovica mu duuużo brakuje. Gdyby nie krótka ławka to niech idzie do Legii...



A niby dlaczego bzdura. Jak zaczniemy grać z drużynami, które atakują maks trzema zawodnikami to poco nam DP który nie potrafi rozsądnie kopnąć piłki do przodu? Uryga jeszcze musi się dużo uczyć destrukcji, a co dopiero w graniu do przodu, poza tym zwrotność i strzał, jak to poprawi to będzie można pisać, że zmienianie go to jakaś bzdura. Całe szczęście jest młody i ma czas...

Mam wrażenie że zaczynasz odlatywać...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl