Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [II kolejka] DERBY KRAKOWA! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9498)

AntyMod 22.07.2015 22:22

Derby to sa dla Glowy, Burego , kulawego Brozia i troche dla Boguskiego .... dla reszty to kolejny wyjazd - tylko ze 5 minutowy , i juz nie pieprzcie ze nikt nie wierzy w zwyciestwo - bo wiara - wiara - a zdrowy rozsadek to co innego ..... po prostu po tym antyfutbolu piatkowym sa powodu do DUZYCH obaw- nie mieszajcie wiary kibicowskiej do zdrowego rozsadku bo jesli pojdzie zle to ZNOWU bedzie zbiorowe harakiri i wysyp netowych szeryfow na tym forum ...pokora jeszcze nikomu nie zaszkodzila

wojti11795 22.07.2015 22:51

Proszę Pana ale anty futbol to nie tylko my prezentujemy. Oni też nie grają Barcelony. Dajcie juz spokój wygrali na farcie mecz, a my już panika na całego. Mecz jak to każde ostatnie derby będzie wyrównany i wygra drużyna z większym szczęściem. Mam nadzieje ze będzie to Wisełka :-). W końcu jeśli już mamy wygrać 1 raz w sezonie to dlaczego nie właśnie z pejsami i jeśli ktoś ma przerwać serie meczów bez porażki sąsiadki to właśnie MY.

Kamson 22.07.2015 22:54

Jazda z ******!!!! Parchy są podobno faworytem więc przeczuwam gładkie 3:0 dla nas :)

Wojtas 22.07.2015 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1408540)
Jazda z ******!!!! Parchy są podobno faworytem więc przeczuwam gładkie 3:0 dla nas :)



W derbach nie ma nigdy faworytów,to inny mecz


Pamietam poprzednie,mysle ze Rysiek Guzmics tez pamieta.......trzeba wziasc za to rewanz.

FraMat 23.07.2015 10:00

Cracovia ma jednego z najlepszych a najbardziej niedocenianego, moim zdaniem, polskiego trenera.
Co prawda wykonawcy sprawiają, że organizacja gry obronnej wychodzi im gorzej niż wynika z ustawienia - boczni obrońcy kurczowo trzymają się swojej strony nawet w przypadku zmasowanego ataku stroną przeciwną, ale w ofensywie wychodzącej z zagęszczania gry na własnym polu i udziale w kontrach prawie całej drużyny stają się groźni.
Środkowy pomocnik szybko rozdziela piłki do grających na skrzydłach dwóch napastników (!), którzy stwarzają zagrożenie pod bramką rywala.

Mam nadzieję, że Moskal wymyśli na to coś skutecznego. I że pasiaki spalą się z ambicji wygrania przed własną publicznością.

Griszka30KR 23.07.2015 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1408559)
Cracovia ma jednego z najlepszych a najbardziej niedocenianego, moim zdaniem, polskiego trenera.
.

I tu sie zgodzę....

wolfu 23.07.2015 11:09

Niestety, lekka obawa przed derbami dobitnie pokazuje, jak bardzo cofnęliśmy się w tył. Wisła nie jest faworytem w meczu z drużyną, która niedawno spadła do 1 ligi. Fakt faktem, Cracovia ostatnio naprawdę dobrze się prezentuje. Jutrzejszy mecz moim zdaniem pokaże dokładnie, jaka jest różnica poziomów między drużynami. Obstawiam jednak gładkie 2-0 dla nas, przebudzenie się Tomka Cywki i ponowny popis Crivelaro :)

Marcin_fan 23.07.2015 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1408568)
Niestety, lekka obawa przed derbami dobitnie pokazuje, jak bardzo cofnęliśmy się w tył. Wisła nie jest faworytem w meczu z drużyną, która niedawno spadła do 1 ligi. Fakt faktem, Cracovia ostatnio naprawdę dobrze się prezentuje. Jutrzejszy mecz moim zdaniem pokaże dokładnie, jaka jest różnica poziomów między drużynami. Obstawiam jednak gładkie 2-0 dla nas, przebudzenie się Tomka Cywki i ponowny popis Crivelaro :)

Piszesz tak jakby Cywka zagrał ze 3 sezony w naszej ekstraklasie z czego 2 ostatnie na bardzo słabym poziomie :] A zagrał dopiero 1 (!) mecz w naszej kopanej, więc spokojnie.

wolfu 23.07.2015 12:15

Masz rację, źle się określiłem. Po prostu wszyscy wiemy, że jak chce to będzie umiał rządzić na boisku i mam nadzieję, że jutro będzie ten dzień

stary dziad 23.07.2015 12:43

Tam u sąsiadki to napinka max , w zasadzie to już podzielili sobie skórę na niedźwiedziu , każdy wynik gorszy od wysokiej wygranej spowoduje u nich totalnego doła . A wiec luzik , my nic nie musimy ale możemy im zrobić psikusa . Wtedy jęk będzie potworny a znając ich emocjonalność natychmiast pojawią się glosy o zwolnienie Zielińskiego :-)

Rafal-SWL 23.07.2015 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 1408536)
Jakim k... faworytem ? Naoglądaliście się chyba za dużo nc plus ostatnio. Przypominam tu wszystkim ,że to MY JESTEŚMY WISŁA KRAKÓW i to oni niech się nas boją. Krew mnie zalewa czasem. Derby to derby. Zresztą my mamy lepszych piłkarzy i mam nadzieję,że w tym meczu wszystko się zazębi tak,że potem na odstrzał bierzemy amike ,która myślami będzie przy Basel i legie, która także gra w pucharach i to dla nich jest priorytetem.

otóż to kolego, pamiętajcie ze jesteście Wiślakami!
Mimo wszystko ten trudny terminarz może być dla nas korzystny, Lech nie zaryzykuje niczego przed starciem z FCB, przecież oni chcą LM, i wierzą że im sie to uda, tym lepiej dla nas niech się napalają na ta LM, a my ich pykniemy w lidze, to samo się tyczy Legii, która nie możne sobie pozwolić na odpadniecie z LE, przecież do budżetu już wliczyli sobie zyski z LE. Więc wszystko w naszych nogach, a raczej nogach piłkarzy, a naszych gardłach!
Więcej wiary panowie!

DevilMayCry 23.07.2015 16:17

Nie ważne ile... Tyyyylko zwyycięstwo, Wisełko, tyyylko zwycięstwo

regan 23.07.2015 16:36

Zgnieść Zakopać zaorać i wysłać na Miodową 24

siemstein 23.07.2015 17:29

A ja napiszę tyle. Wisła Kraków ZAWSZE jest faworytem w derbach. Choćbyśmy spadli z ligi, a sąsiadka została mistrzem, to my będziemy faworytem. Cracovia jest karłem moralnym, zbitym przez nas tyle razy, że zawsze będzie mieć kompleks niższości.

gooro33 23.07.2015 18:39

Tylko Wisła !!!!!!!!!
Polska duma i tradycja w krakowskim wydaniu !!!!!!!!!!!!

fialo 23.07.2015 21:32

Niestety smutnych czasów doczekaliśmy. Ale to możemy podziękować naszym poprzednim i przede wszystkim jeszcze poprzednim władzom. Derby jutro, a my kompletnie nie mamy argumentów. W drużynie paralityk na paralityku. Nie widzę jednego zawodnika, który mógłby to pociągnąć, generalnie mamy piłkarzy, który przy 0-0 w 70. minucie będą grali na czas, zobaczycie. Oni nie mają jaj, nie wiedzą co to derby. Kto ma tam jutro zrobić różnicę? Jankowski? Mączyński? Brożek od pół roku pod formą? Wolne żarty. Ciężko o optymizm i nie ma go we mnie za grosz. Nawet nie chodzi o umiejętności, tylko o psychikę tych gości. Oni nie wyszarpią zwycięstwa w 90 min., liczba straconych punktów w doliczonym czasie gry w tamtym sezonie nie wzięła się z powietrza. Ogólnie mam najgorsze przeczucia przed tym meczem. Obym się pomylił, ale niestety nie ma ku temu kompletnie przesłanek.

JżS!!!

Karherop 23.07.2015 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1408641)
Niestety smutnych czasów doczekaliśmy. Ale to możemy podziękować naszym poprzednim i przede wszystkim jeszcze poprzednim władzom. Derby jutro, a my kompletnie nie mamy argumentów. W drużynie paralityk na paralityku. Nie widzę jednego zawodnika, który mógłby to pociągnąć, generalnie mamy piłkarzy, który przy 0-0 w 70. minucie będą grali na czas, zobaczycie. Oni nie mają jaj, nie wiedzą co to derby. Kto ma tam jutro zrobić różnicę? Jankowski? Mączyński? Brożek od pół roku pod formą? Wolne żarty. Ciężko o optymizm i nie ma go we mnie za grosz. Nawet nie chodzi o umiejętności, tylko o psychikę tych gości. Oni nie wyszarpią zwycięstwa w 90 min., liczba straconych punktów w doliczonym czasie gry w tamtym sezonie nie wzięła się z powietrza. Ogólnie mam najgorsze przeczucia przed tym meczem. Obym się pomylił, ale niestety nie ma ku temu kompletnie przesłanek.

JżS!!!

Kolego, w drużynie jest 5 nowych gości a ty już wiesz jaką mają psychikę??? paralityk na paralityku? mówisz o naszych piłkarzach, więc należy im się choć odrobina szacunku.

tak nisko już zeszliśmy, że z frustracji po jednym remisie musimy wyzywać własnych piłkarzy? To ma podnieść ich morale? Głowacki też jest paralitykiem? Potrafisz mu to powiedzieć w oczy?

żal, gdzie jest moderator?

fialo 23.07.2015 21:57

Już jest tu taki jeden, który zaklina rzeczywistość jacy to nie jesteśmy zajebiści, szkoda że nie ma to nic wspólnego z prawdą. Oczywiście, że wiem jaką mają psychikę poza 5 nowymi są starzy, którzy pokazali jakie maja "jaja" w poprzednim sezonie.

Naprawdę dziwi mnie moda na głaskanie tych kopaczy. Wielu z nich ma robotę życia bo daje od siebie naprawdę niewiele, a o pieniądzach jakie zarabiają, normalni ludzie mogą co najwyżej pomarzyć. Ale spoko, chcesz ich głaskać to ich głaskaj. Problemy finansowe spowodowały, że piłkarzy z charakterem jacy tu byli jeszcze kilka lat temu wymieniliśmy na bezpłciowych przecietniaków. Ja się z tym pogodziłem. Śmieszą mnie tylko ludzie, którzy widzą w tych kopaczach jakieś nadzwyczajne cechy (ten gra świetnie tyłem do bramki, ten jest silny i wysoko skacze :D). Trzeba znać swoje miejsce w szeregu (piłkarskim, oczywiście).

wiesniak842 23.07.2015 22:09

Kuerwa jak ja czytam o jakims szacunku do pilkarzy pokroju Buchalika, Boguskiego, Jankowskiego, Burligow i reszty partaczy to mnie krew zalewa. Za co ja mam ich szanowac - to pierwsze pytanie. Drugie pytanie - skoro oni zasluguja na szacunek to ja nie wiem jak okreslic w takim razie stosunek do pilkarzy pokroju Glowackiego czy Sobolewskiego - ubostwienie, milosc?

Wesoły Romek 23.07.2015 22:27

Jeżeli jesteś kibicem Wisły Kraków, powinieneś szanowac każdego jej piłkarza. Każdego z nich traktować jak brata. Ach, zapomniałem, że dzisiejsza młodzież nie zna pojęcia szacunek.

Karherop 23.07.2015 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1408645)
Naprawdę dziwi mnie moda na głaskanie tych kopaczy.

odróżniasz głaskanie od zwykłego szacunku? czy jeśli nie obrażam, nie wyzywam naszych kopaczy to od razu ich ubóstwiam?

Gdybyś chociaż używał merytorycznej krytyki, ale oczywiście lepiej zwyzywać kogoś od paralityków czy partaczy.

słońce, świeci nad nami (..)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wesoły Romek (Post 1408647)
Jeżeli jesteś kibicem Wisły Kraków, powinieneś szanowac każdego jej piłkarza. Każdego z nich traktować jak brata. Ach, zapomniałem, że dzisiejsza młodzież nie zna pojęcia szacunek.

Amen

wiesniak842 23.07.2015 22:41

Dziekuje, ze mnie "odmladzasz". W takim razie szanuj sobie Boguskiego, Jankowskiego, Buchalika, Burlige, Donalda, a ja bede sobie szanowal Glowackiego, Sobola, Moskala, Reymana i inne zasluzone dla tego klubu osoby, ktore na ten szacunek zapracowaly na boisku jak i poza nim, ok?

fialo 23.07.2015 22:44

A dlaczego niby mam go szanować? Wisła to dla mnie przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą na trybunach i którzy poświęcają dla niej swój czas i pieniądze i niejednokrotnie zdrowie. A nie kopacze urodzeni kilometry stąd, dla których to po prostu kolejne miejsce pracy, miejsce gdzie za marne kopanie piłki dostają niewspółmierne duże pieniądze. Od kopacza przede wszystkim należy wymagać, a nie głaskać go po jajach. Być piłkarzem u nas to zajebista robota, chuja od siebie dajesz, ale jesteś świętą krową bo jesteś "piłkarzem", więc należy ci się szacunek za sam fakt bycia "piłkarzem". Cudzysłów tu jest nieprzypadkowy, bynajmniej.

wściekłe pięści węża 23.07.2015 23:00

Dupcy wam się w głowach już od tych upałów, albo za długo na forum siedzicie. Kto by pomyślał, że kibicom Wisły trzeba tłumaczyć dlaczego nie można obrażać piłkarzy Wisły (dopóki nie odwalą jakiegoś numeru). :lol:

Jak coś pójdzie nie tak i będziemy grali np. w okręgówce, to też będziecie jechać piłkarzy, że nie umieją grać jak czołówka ligi?

Moja rada - idą derby, ukierunkujcie nadmiar energii w ich stronę.

AntyMod 23.07.2015 23:03

mam nadzieje ze Kazek wystawi na def pomocnikach Maczynskiego i Cywke - a nie Uryge

Mixu 23.07.2015 23:21

Jutro będzie "garbata dola".

Pierwszy mecz mamy za sobą, nieudany zresztą ale przykład Legii pokazuje że można mieć pierwszy mecz tragiczny a następne dwa zagrać bardzo dobrze. Oby tak było z nami. Będzie dużo walk jak zawsze więc na styl nie ma co patrzeć. Liczą się tylko 3 pkt.

I trochę WIARY co niektórzy. Najgorzej to mecz przegrać już w szatni. A piłkarzy tej Wisły trzeba szanować bo nie widać by odwalali jakąś maniane, czasami braki umiejętnośći i chłodnej głowy, bo o braku walki powiedzieć nie można. Więc jak dają z siebie wszystko to ich trzeba wspierać, szczególnie że klub wychodzi po dołku na prostą.

marcinm 24.07.2015 08:16

[QUOTE=FraMat;1408559]Cracovia ma jednego z najlepszych a najbardziej niedocenianego, moim zdaniem, polskiego trenera.

heh z tego co pamietam to doceniany był ,a nawet wyceniany....:)

szprotson 24.07.2015 09:05

Tylko zwycięstwo na derbach tylko zwycięstwo !!!

mitmichael 24.07.2015 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 1408536)
Jakim k... faworytem ?

Chociazby u bukow i pod tym wzgledem pisałem bo w samych derbach słowo "faworyt" akurat ma małe znaczenie.

funkykoval 24.07.2015 09:27

Derby to derby i nie chcę powtórki z ubiegłego roku. Trzeba grać i zapierdalać przez 95 minut, anie przez 30 a resztę stać na boisku. Być może na przekór wszystkim ale ja postawiłbym w tym meczu na Boguskiego i Jankowskiego, w środku zaś Crivellaro za Brożkiem, Cywka na "8" i Mączyński na "6". Jankowski gra naprawdę nieźle, a Boguś na pewno będzie zapieprzał. Przypuścić na nich totalny atak i zastosować pełen pressing i wygrana jest Nasza ------->>> Jazda, Jazda Jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!

ABGwislakABG 24.07.2015 09:34

O tym pisałem wczoraj - jak odpowiednio wykorzystamy Bogusia i Jankesa jest duża szansa, że osiągniemy korzystny rezultat.

http://www.footballuser.com/formatio...sla_Krakow.jpg

Formacja oparta na 2 trójkątach - w środkowej strefie i w napadzie. Boczni obrońcy wysunięci podłączający się do akcji na zasadzie fałszywych skrzydłowych. Zagęszczamy środek pola. Cywka i Mąka jako DP, choć ten pierwszy miałby zadania ofensywne wspierając Popovicia. Brożek w przodzie nie jest osamotniony. Skoro Boguski jest od brudnej roboty, niech ją robi w przodzie zwalniając miejsce. Przy dośrodkowaniach z prawej czy lewej strony jest albo Brożek, albo jak piłka przejdzie dalej obronę jest Boguski/Jankes.

W razie chujni z grzybnią do zmiany Popovic, wprowadzić Crivellaro.

Tominho 24.07.2015 10:33

W jakich strojach dziś gramy? Ma ktoś jakieś info? :)

ABGwislakABG 24.07.2015 10:39

Niebieskie, jak zwykle na "wyjeździe" na kałuże.

pax97 24.07.2015 11:04

Wygramy. Przeczuwam że będzie 2:0 Zieliński jeszcze nie przegrał wiec pierwsza porażka będzie bardzo bolesna.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie

Mario Nh 24.07.2015 11:07

Lepiej, żeby nowi piłkarze zdawali sobie sprawę z wagi tego spotkania.

Wykorzystać swoje szanse, nie dać się ponieść emocjom.

Dariook 24.07.2015 11:10

Mam nadzieję, że Brozio i Głowa staną na wysokości zadania i poprowadzą armię najemników do zwycięstwa. Niech wytłumaczą szczęśliwej kompaniji ile znaczą dla nas derby, że to nie jest tylko mecz typu " dobrze że się wyzerowaliśmy".

Zróbcie zbiorowy gang-bang na tej pasiastej dziwce!

WISŁAZWE 24.07.2015 14:25

Kadra na dziś:

Bramkarze:

Cierzniak
Zając

Obrońcy:

Żemło
Guzmics
Głowacki
Burliga
Jović
Sadlok
Kujawa

Pomocnicy:

Cywka
Crivellaro
Mączyński
Popovič
Boguski
Uryga
Kuczak
Jankowski

Napastnik:

Brożek

For_FuN_ 24.07.2015 16:44

Przed meczem, to w ciemno można stawiać, że stracimy bramkę, bo gra obronna za Moskala(i ogólnie "klasa" obrony), to wesoła twórczość. Dzisiaj pewno będzie podobnie, ale obyśmy strzelili więcej. Pan ("Nic nowego tutaj nie wymyślę")Kazimierz nie nastraja mimo wszystko optymistycznie.

St Yabol 24.07.2015 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1408722)
Kadra na dziś:

Obrońcy:

Żemło
Guzmics
Głowacki
Burliga
Jović
Sadlok
Kujawa

eMCze znowu kontuzja?

wislakrakow124 24.07.2015 17:15

Poprostu Kujawa i Zemlo sa lepsi:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl