Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [ I Kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 17 lipca, godz. 18:00, (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9496)

mee 17.07.2015 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1408079)
Nie pitol głupot. Problemem był dramatycznie słaby Brożek. Ile razy w całym meczu dotknął piłki? Nie potrafi się zastawić, miał dwie okazje żeby oddać strzał to przyjmuje 10 metrów przed bramką. Swoją grą zniechęcał innych. Druga sprawa to niezła gra Górnika. Gdyby u nas był ten Słowak to Brożek grzałby ławę. No i należą się pochwały Cierzniakowi. Złapał dwa kąśliwe strzały i dobrze zareagował na główkę Burligi. Prawa strona z Burligą i Jovicem nie istniała. Nowi w miarę ok jak się zgrają i zejdzie im stres debiutantów to będzie dobrze. Ważne że mamy chociaż 0 punktów. :)

Odniosłem się do "30 minut dobrej gry". Wkurzają mnie takie teksty bo w tej dyscyplinie na tym poziomie powinni zapieprzać 90 minut. Jeśli dla Ciebie największym problemem był Brożek to sory ale nie ma płaszczyzny do rozmowy. Co było ok w grze "nowych"? W przekroju całego meczu a nie paru minut i paru zagrań z początku meczu? Kompletny brak pomysłu na rozegranie, jeden na jeden TYLKO Sadlok, bardzo fajnie piłka chodzi.... między Gumisiem i Głowackim. To wszystkie pozytywy. Przy tych "nowych" Sarki i Donald to prawdziwi wirtuozi. Spodziewałem się zdecydowanie większej determinacji i walki. Nie zauważyłem.

63.5 Kg 17.07.2015 19:38

Nie widze Cywki na srodku...
Tak jak nie widze Crivellaro na skrzydle....
Rafaela dac za Brożka ktory nie dostal zadnej pilki za caly mecz...
Dac spokoj Jovicovi który już wiele razy mowil ze nie jest pomocnikiem...

s1mone 17.07.2015 19:41

Ci co tu krytykują Popovicia to chyba inny mecz oglądali.

Z naszych środkowych pomocników zaliczył najmniej strat, najmniej niedokładnych zagrań, najwięcej podań do przodu i najwięcej przerzutów. Do tego był pod grą przez większość meczu w przeciwieństwie do dwóch pozostałych środkowych pomocników, zaliczył też parę udanych dryblingów. Od początku było wiadomo, że to nie jest ofensywny pomocnik typu Stilić, ale rozgrywający piłkę z głębi pola środkowy pomocnik. Ten kto oglądał sparingi ten to wiedział i nie wypisuje debilizmów.

Krytykować go zamiast Cywki czy Mączyńskiego to skrajny idiotyzm. Gość nie był wybitny, ale po jego zagraniach widać było jakość. Jeszcze jakby jego partnerzy nie spali przy jego dograniach to by to było dużo bardziej widoczne.

Brakowało faktycznie typowego ofensywnego pomocnika. Byłem przekonany, że taką rolę będzie pełnił Jankes, tyle, że on zaczął mecz na ławce. Tutaj pytanie do Moskala, typu - co autor miał na myśli, że gościa który od ponad pół roku macza palce w większości przez nas zdobywanych sadza na ławce. Już w przerwie się prosiło wpuścić go za Cywkę albo Krzyśka i Rafał za Jovicia i może wrócilibyśmy na właściwe tory.

A tak no cóż. Remis i 0 punktów.

Z resztą abstrahując od tego konkretnego meczu, trochę minie zanim ta drużyna się dotrze.

Merkury 17.07.2015 19:41

Przede wszystkim gra, którą prezentowaliśmy ze sparingów nie ewoluuje, faktycznie jest na bardzo niskim poziomie. Jeżeli Ci, którzy mieli do nas trafić byli na czołowych miejscach listy naszego pionu sportowego to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Od dłuższego czasu zachodzę w głowę po co było sprowadzać kolejnego przeciętnego bocznego obrońcę jakim jest jeden z naszych dwóch Słoweńców w kadrze.
Uważam również, że Popović zagrał na tle innych debiutantów lepiej co nie oznacza, że był to występ dobry.

TS&ZKS 17.07.2015 19:43

Po dzisiejszym meczu widać jak miarodajne są sparing. Pisano że najgorszym transferem jest Rafael, a tymczasem pokazał najwięcej. Cywka błyszczał i.... nic. Popovic podobnie. Mączyński ogłoszony hitem transferowym na razie tez słabo. Cierzniak jak dla mnie również nie pokazał nic na plus ani na minus. Co miał puścić to puścił. Co musiał wybronić to wybronić. Jedynie ten jeden strzał na plus. Jestem na 100% pewny, że gdyby na jego miejscu dziś był Buchalik i bronił tak samo to czytalibyśmy komentarze typu:"ręcznik, co miał puścić to puścił, co leciało w niego to obronił."Ale to pierwszy mecz i nie można ocenić absolutnie nikogo. Wszystko się może zmienić na plus/minus.
Brożek jest typowym napastnikiem, on ma dostać piłke i wykonać wyrok. Piłek nie miał, więc i wyroku nie wykonał. Jedynie nie rozumiem czym się kierował Moskal przy zdejmowaniu z boiska Rafaela i Łukasza, bo zostali słabsi Popović i Jovic.

Dariook 17.07.2015 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1408087)
Ci co tu krytykują Popovicia to chyba inny mecz oglądali.

Z naszych środkowych pomocników zaliczył najmniej strat, najmniej niedokładnych zagrań, najwięcej podań do przodu i najwięcej przerzutów. Do tego parę udanych dryblingów. Od początku było wiadomo, że to nie jest ofensywny pomocnik typu Stilić, ale rozgrywający z głębi pola środkowy pomocnik.

Krytykować go zamiast Cywki czy Mączyńskiego to skrajny idiotyzm. Gość nie był wybitny, ale po jego zagraniach widać było jakość. Jeszcze jakby jego partnerzy nie spali przy jego dograniach to by to było dużo bardziej widoczne.

Brakowało faktycznie typowego ofensywnego pomocnika, byłem przekonany, że taką rolę będzie pełnił Jankes, tyle, że on zaczął mecz na ławce.

No chyba tym typowo ofensywnym pomocnikiem miał być Popovic, no nie? Wiec to chyba ty inny mecz kolego oglądałes. Zero rozegrania na napastnika!

Merkury 17.07.2015 19:47

Popović nie grał na pozycji ofensywnego pomocnika, był lekko wysunięty nad Mączyńskiego.

s1mone 17.07.2015 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1408090)
No chyba tym typowo ofensywnym pomocnikiem miał być Popovic, no nie? Wiec to chyba ty inny mecz kolego oglądałes. Zero rozegrania na napastnika!

No właśnie nie.
Wystarczy popatrzyć, w których strefach operuje on, a gdzie operował Semir i widać znaczącą różnicę.

Niestety ślepy różnicy nie zauważy.

Najwyżej z naszej trójki grał w tym meczu Cywka. Problem w tym, że to chaotyk pierwszej wody i chyba pożyteczniejszy na skrzydle niż w środku. Aż prosiło się o Jankesa, czy to na ofensywnego pomocnika, czy cofniętego napastnika. Jeden czort, jak zwał tak zwał. Zabrakło łączności. Z resztą nie tylko tego, bo wiele razy szła świetna piłka na skrzydło, ale nasze wrzutki to był jakiś żart dziś. Same balony, które nie sprawiały żadnego zagrożenia Przyrowskiemu czy obrońcom. Masę dogodnych sytuacji spartoliliśmy, bo ostatnie podanie było do dupy.

A Brożka zamierzam krytykować, bo zagrał po prostu wielką kupę. Nie był pod grą, wiecznie schowany za obrońcami. Jak już dostał piłkę w polu karnym to się tak zakręcił, że się machnął.
Gość praktycznie przeszedł obok meczu - nie było go widać w ogóle, a jak już dostał piłkę to spieprzył.

Żeby też nie było, nie ma co płakać, rwać sobie włosów z głowy. Pierwsze szuje, obsrych.uje czy coś tam o śliwkach. Przynajmniej wyszliśmy na 0.

dynek.pl 17.07.2015 20:01

Ale .......icie co po niektórzy. Zagrało 4 nowych gości w pomocy więc trudno było oczekiwać cudów. Kiedy oni się mieli zgrać ? Moim zdaniem Popovic, Crivellaro mają potencjał, są ruchliwi, szukają gry, dużo widzą (przytomny strzał Crivellaro) tylko dajmy im czas choć oczywiście mankamentem jest brak drugiego napastnika bo Brożek w II połowie zaczął znowu człapać.
Przynajmniej wyszliśmy na zero z punktami :)

Dariook 17.07.2015 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1408092)
Masę dogodnych sytuacji spartoliliśmy, bo ostatnie podanie było do dupy.

:)
My napewno oglądali inne mecze.

Elefant 17.07.2015 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1408092)

A Brożka zamierzam krytykować, bo zagrał po prostu wielką kupę. Nie był pod grą, wiecznie schowany za obrońcami. Jak już dostał piłkę w polu karnym to się tak zakręcił, że się machnął.
Gość praktycznie przeszedł obok meczu - nie było go widać w ogóle, a jak już dostał piłkę to spieprzył.

Dokładnie trafione.

Z nowych tylko Cierzniak w miarę. Ale prawdziwa próba dopiero przed nim.
Reszta, cóż jest nadzieja, że będzie lepiej. Momenty były, ale trzydzieści minut to za mało.

Wyszliśmy na zero i to jest pozytyw.

Karherop 17.07.2015 20:29

Nie był to tak fatalny mecz jak to wygląda w ocenach niektórych. Wychodziło brak zgrania i totalny odjazd z formą niektórych. Mieliśmy za dużo debiutów jak na jeden mecz. Popović, Crivellaro - widać, że mają ogromny potencjał, ale czują się totalnie nowi w drużynie i przy Reymonta. Z każdym meczem będą lepsi, jestem tego pewien. Momentami ( w 1 połowie) zdarzało się składać ręce do oklasków. Była krakowska, krótka piłka. Szkoda, że daliśmy dojść do słowa bardzo słabemu Górnikowi.


Co do uwag indywidualnych.
Cierzniak - wszystko ok, za wyjątkiem... długich wybić piłki. Straciliśmy na nich minimum 5 minut. To nie cracovia, która gra na czas k*** mać.
Guzmics, Sadlok - na swoim dobrym poziomie
Głowacki - lata lecą
Brożek, Jović, Burliga, Jankowski - totalnie pod formą. Żaden z nich nie powinien grać w pierwszym składzie (Jankowski słusznie odstawiony).
Mączyński, Cywka - więcej się po nich spodziewałem, ale w szczególności tego pierwszego nie zamierzam krytykować. Nie było tragedii. Cywka w 2 połowie nie istniał.

A jeszcze co do kibicowskiej strony meczu - niedługo dojdzie do tego, że więcej ludzi będzie na stadionie spoza Krakowa, niż samych mieszkańców, którzy mają stadion pod nosem. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

szprotson 17.07.2015 20:36

Dno. Bramka z dupy, akcji jak na lekarstwo, krakowska piłka gdzieś zniknęła a Mączyński przyjmuje na 2 metry.
Brożek zagrał kupę, najlepiej jego grę w tym spotkaniu obrazuje sytuacji z końcówki gdzie się obrócił i chciał podąć lub strzelić ale mało sie nie zabił i piłka wyszła za boisko.
Sadlok chyba najlepszy na placu, wyglądał najpierwniej z wszystkich jak dostawał piłke. Cywka nie czuje ligi polskiej, chwała mu za odbiór po którym nr 50 strzelił. Ta mieszanka wybuchowa w środku wygląda dziwnie. Dzisiaj każdy grał swój mecz i swoją piłke co owocowało niczym. Jak można mówić o dobrym meczu skoro nie mieliśmy ani pół sytuacji?
A graliśmy z Górnikiem. Tylko czy aż zobaczymy w sezonie, ale w rundzie dodatkowej zrobili chyba 4 punkty a w graja takim samym składem jesli nie gorszym.
Ciekawe czy Moskal przezyje 5 kolejek, wg mnie nie bo poleci jak przegramy na zydach.

KrzychooR 17.07.2015 21:03

Analiza:
Nie da się ukryć że w środku pola panował u nas duży chaos... szczególnie po 30 minucie meczu. Nie wiem na jakiej pozycji grał Mączyński w 2 połowie ale jeśli nasz niby ofensywny Popović cofa się po piłkę do obrony bo nie ma innych chętnych to chyba jest coś nie tak...
Crivallero: miałem wrażenie że nie czuł zupełnie tempa naszych akcji... nie wybiegał na pozycje, był bardzo statyczny wyglądał jak typowy środkowy pomocnik lubiący być przy piłce, niestety nie pokazał żadnych umiejętności wymaganych u skrzydłowego . Zreszta podobny zarzut mam do Cywki ale on byl ciut dynamiczniejszy.
Wg. mnie z Popovicia może być niezły zawodnik ale 2 linia musi się zgrać ze sobą bo dublują swoje pozycje i gubią się taktycznie.

AS82 17.07.2015 21:04

Cywka najgorszy na boisku , oprócz tego ze same straty to jeszcze nikły wzrost sprawiał ,że przegrywał wszystkie pojedynki główkowe ,na skrzydle też wiele nie pokazał. Mączyński niewidoczny . Popović próbował rozgrywać mysle ze nie najgorszy wystep. Najlepszy na boisku Crivellaro ,nie wiem czemu Moskal go zdjał.
Jak ma to tak dalej wygladac to będziemy grali o utrzymanie.

Galonek 17.07.2015 21:31

Moskal zdjął Crivellaro, bo ten najzwyczajniej w świecie oddychał rękawami. Odkąd jest w Wiśle to mówi się, że nie jest przygotowany kondycyjnie.

PiVoSH92 17.07.2015 21:36

Crivellaro ok, kondycyjnie padał i druga połowa słabo, właśnie dlatego z resztą. Popović podawał spoko ale brakło tego czegoś. Mączyński jak w reprze, krytykowany itp. ale w defensywie robi świetną robotę, zaskakująco dobre wślizgi i ustawianie. Mnie zawiódł Cywka (niesamowicie mało udanych zagrań i częste straty) i Burliga (grał nie u siebie), Głowa... raz się przeliczył, poza tym spoko, Jović ewidentnie jest DEFENSOREM, nie bocznym obrońcą, bo z przodu dramat - raz miał piłkę w polu karnym idealnie na strzał to podał w ....u i było po akcji. Cierzniak znośnie, Brożek... on w ogóle grał?

AYALA 17.07.2015 21:41

4 nowych ludzi w pomocy...potrzeba czasu żeby sie zgrali,w miesiąc nowej drugiej lini sie nie zbuduje.

fialo 17.07.2015 21:44

Cotokurvabylo. Tego nie dalo się oglądać.

W meczu z Górnikiem Zabrze 17/07 AD 2015 Wisła Kraków nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, a bramka padła totalnie z dupy. Jakiś dziwny zlepek ludzi w czerwonych koszulkach biegal (a wlasciwie truchtał) za przeciwnikiem (którym przypomnę był Górnik Zabrze - ligowy potentat) bez ładu i składu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci goście nie dość, że mają bardzo małe umiejętności, to jeszcze mają ogromną dziurę w mentalności - nie walczyli o zwycięstwo, zamiast zapierdalać jak poparzeni, żeby tylko tą 2ga bramkę wcisnąć, to ci na luzie, bez pośpiechu jest 1:1 z Górnikiem Zabrze u siebie - trzeba szanować punkt. Po prostu żenada. Dożyliśmy takich czasów, że w Wiśle grają piłkarze szczęśliwi z 1:1 z Górnikiem Zabrze u siebie.

Oczywiscie wg kolegi s1mone jestsmy mega zajebisci, szkoda tylko ze nie gral MJ7 bo ten galaktyczny grajek zrobiłby taką różnicę, że roznieślibyśmy Górnik jak gnój po polu. No cóż ten futbolowy kosmita wszedl na boisko i nie pokazał dokladnie nic, graliśmy dokłdnie tę samą kupę jak i wcześniej.

Zaraz zostanę skontrowany przez kolege s1meone, który mi wyciągnie 150 "argumentów" na poparcie swojej tezy, że teraz w Wiśle mamy generację wirtuozów futbolu, a pierwsze skrzypce gra Maciej Paganini Jankes Jankowski. Ale nie martwcie się proszę. Jakbyście oglądali mecze pod wpływem LSD też wam by się podobało :)

Ogryzek 17.07.2015 21:44

Brak zgrania, jeszcze bez formy u niektórych piłkarzy i mecz jaki był każdy widział. Dla mnie Jankowski za Cywkę i gra wyglądała by lepiej. Nie ma co płakać, czas jest naszym sprzymierzeńcem. Przecież w 2 linii zagrało 4 nowych piłkarzy! Kiedy Mączyński, Popović, Crivelao czy Cywka mieli się zgrać? A 2 linia jest najbardziej kluczowa. W kolejnych meczach będzie lepiej.

Galonek 17.07.2015 21:45

"Do strzelenia bramki graliśmy dobrze. Później głupio straciliśmy gola i do końca pierwszej połowy nie prezentowaliśmy się dobrze - uważa pomocnik Wisły. - Mieliśmy w meczu 3-4 szanse, ale wyszedł z tego remis. Z drugiej strony plusem jest, że nie przegraliśmy pierwszego meczu" - Popović po meczu. Choć uważam, że gość zrobił najlepsze wrażenie z nowych zawodników, to wytłuszczony fragment daje do myślenia, czy aby na pewno zdaje sobie sprawę z tego w jakim KLUBIE przyszło mu grać?

TS&ZKS 17.07.2015 21:49

Co do Jovicia to w trakcie drugiej połowy był nawet moment gdy Bury sam postanowił zamienic się z nim pozycja gdy machal mu reka aby został w obronie. Mamy dwóch obroncw z których na sile trenerzy probuja robic skrzydłowych. Jak dla mnie Bury obrona a Jovic ława i tyle. Niestety ale nie na swojej pozycji nie da się zagrać dobrze. Mamy jedno miejsce dla tych dwóch zawodników i uważam że zasługuje na nie Łukasz.

TS&ZKS 17.07.2015 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1408108)
czy aby na pewno zdaje sobie sprawę z tego w jakim KLUBIE przyszło mu grać?

Gra w klubie, którego ponoć "kibice" po pierwszym meczu są w stanie stwierdzić, że drużyna będzie grała o utrzymanie. Więc nie wiem co jest więszym obłędem. Słowa NOWEGO ZAWODNIKA, że cieszy się że drużyna zdobyła chociaż 1 pkt. Czy może słowa STARYCH KIBICÓW, którzy skazują SWOJĄ DRUŻYNE, po pierwszym meczu całkowicie przebudowanej drużyny i 36(!!!!!) kolejek przed końcem sezonu, na spadek?

Karherop 17.07.2015 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1408105)
4 nowych ludzi w pomocy...potrzeba czasu żeby sie zgrali,w miesiąc nowej drugiej lini sie nie zbuduje.

wytłumacz to kibicom sukcesu

nairda116 17.07.2015 22:06

Na szybko:
1) Granie Joviciem na skrzydle to kryminał. Gość powinien grać tylko i wyłącznie na prawej obronie.
2) Nie mamy skrzydeł choć tutaj Ameryki nie odkryłem. Oby Donald szybko wrócił.
3) Cierzniak wcale tak dobrze nie bronił jak niektórzy tutaj wypisują. Kilka nieudanych interwencji + przy bramce mógł trochę więcej zrobić.
4) + Sadlok Crivellaro - reszta zespołu
5) Zajebisty doping i atmosfera na C

Trzeba ten punkt poszanować, zwłaszcza że Górnik mógł w drugie połowie strzelić i byłoby pozamiatane. Zaczynamy od zera, a teraz po zwycięstwo w derbach. Jazda Jazda Jazda !!!!

PS Nowe stroje prezentują się epicko.

wiesniak842 17.07.2015 22:10

Oczywiscie fialo, taka jest prawda. Zawinil glownie Moskal bo nie wystawil najlepszych od poczatku roku Jankowskiego i Boguskiego. Ogromna roznice mozna bylo zauwazyc sekunde po ich wejsciu. Ta nagla zmiana jakosci, podan, przegladu pola, konstruowania akcji.

s1mone 17.07.2015 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1408106)
Oczywiscie wg kolegi s1mone jestsmy mega zajebisci, szkoda tylko ze nie gral MJ7 bo ten galaktyczny grajek zrobiłby taką różnicę, że roznieślibyśmy Górnik jak gnój po polu. No cóż ten futbolowy kosmita wszedl na boisko i nie pokazał dokladnie nic, graliśmy dokłdnie tę samą kupę jak i wcześniej.

Wiadomo, jesteśmy super-słabi i beznadziejni bo zremisowaliśmy z Górnikiem. No popatrz, w ostatnich sezonach nam się takie rzeczy nie zdarzały! Wszystkich laliśmy po 5:0 a tu teraz tylko remis z Zabrzem! Niemożliwe :D

Koleś, kwestia wyważenia i ostrożnych sądów. Zagraliśmy ciut słabiej od Górnika, który nastawił się na kontry i mu to nieźle wychodziło. Było wiele złych rzeczy w naszej grze, ale nie zamierzam wylewać żali na forum jaka ta Wisła super-cieńka po 1 meczu, bo taki lament jest zwyczajnie żałosny i odzywa się po każdym naszym meczu, w którym nie wygramy zdecydowanie. Ba, on się odzywa nawet jak zagramy dobry mecz, tylko wynik się nie zgadza. Ot taka specyfika tego forum, większość postów to zatoksycznione guano nie mające żadnej wartości merytorycznej. Szczególnie w wypowiedziach pomeczowych z dnia meczu. To ma potem przełożenie na to jak piszą o nas pismaki, najwięcej złej prasy tworzą właśnie tacy kibice jak Ty. Atmosfera wokół klubu beznadziejna, małe zainteresowanie kibiców. Jak ma być większe? Skoro na każdym kroku tylko lament jak to jest beznadziejnie i jak to w tym roku bronimy się przed spadkiem :))))

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1408106)
Zaraz zostanę skontrowany przez kolege s1meone, który mi wyciągnie 150 "argumentów" na poparcie swojej tezy, że teraz w Wiśle mamy generację wirtuozów futbolu, a pierwsze skrzypce gra Maciej Paganini Jankes Jankowski. Ale nie martwcie się proszę. Jakbyście oglądali mecze pod wpływem LSD też wam by się podobało :)

Co ja ci poradzę, że akurat Jankowski ma największy % udziałów przy wszystkich naszych bramkach w tym roku, w sparingach również strzelał i asystował, więc po prostu nie rozumiem odstawienia go od składu :) Bardzo możliwe, że z nim na boisku byśmy to wygrali.

Nie wiem czemu Ty i masa innych bawołów na forum wkłada mi w usta rzeczy, których nigdy nie pisałem. Mamy 4 budżet ligi, niezakwalifikowanie się do grupy mistrzowskiej byłoby postrzegane jako totalna porażka. Miejsca 6-8 jako rozczarowanie, a gra w pucharach jako dobry wynik. Takie są fakty i pod względem naszego potencjału finansowego należy oceniać również naszą grę.

Staram się ją oceniać w miarę obiektywnie, bez przesadzonego lamentu. Byliśmy nieco gorsi od Górnika w tym meczu, ale w tamtym sezonie jeden mecz z Górnikiem też zremisowaliśmy, chociaż Górnik miał delikatną przewagę, a w grupie mistrzowskiej dostali łomot 5:1. Jaki z tego morał? Nie stawiaj pralki koło lodówki bo Ci rower zapier.dolą. Pierwsze koty obsrimłoty, nie dostaliśmy bęcków z parchatymi jak Lechia, żebym tutaj płakał jak niektórzy. Ta drużyna potrzebuje czasu, żeby się zgrać - wyniki przyjdą, bo potencjał jest - kwestia tylko czy za Moskala, czy już po Moskalu - bo terminarz jaki jest, każdy widzi.

Oczywiście w meczu z Górnikiem liczyłem na więcej, ale gdyby było inaczej nie mógłbym się nazywać kibicem Wisły Kraków.

Dzimi 17.07.2015 22:50

Bieda z nędzą. Teraz widać ile znaczył i jak dużo dawał Stilić. Garguła byłby nadal lepszy od Cywki i Popovicia

Savik 17.07.2015 22:50

Czy tylko ja w tym meczu widziałem piłkarzy przyjmujących piłkę z odbiciem na daw-trzy metry???? Dla mnie (imo) to nie wynik braku zgrania tylko braki w wyszkoleniu .... Ten mecz był denny i tylko brakowi wiary w siebie Górnikowi zawdzięczamy remis ...

silver03 17.07.2015 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1408122)
Bieda z nędzą. Teraz widać ile znaczył i jak dużo dawał Stilić. Garguła byłby nadal lepszy od Cywki i Popovicia

Dokładnie, można było zostawić Gargułę, który w miarę rozumiał się na boisku z Brożkiem.

speedfashion 17.07.2015 23:15

Jovic NIE JEST pomocnikiem ani skrzydłowym.

Cywka nie jest skrzydłowym.

Wisła potrzebuje napastnika.

Nowa linia pomocy potrzebuje czasu. Przydałoby się też jak najmniej eksperymentów.

[tutaj nie wierzę w to, co piszę] Istnieje prawdopodobieństwo, zapewne znikome, że obecność dwóch murzynków pomogłaby wygrać nam ten mecz. Wszyscy byli tak ociężali, że szkoda słów.

Davss875 17.07.2015 23:16

No prosze ludzie juz tesknia za Gargula hehe. A to dobre!! Dajmy triche czasu tym nowym, a jak nadal beda slabi to wypad!!!

s1mone 17.07.2015 23:31

Ja tylko przypominam, że poprzedni mecz na Reymonta z Górnikiem Zabrze zakończył się również remisem.W tamtym meczu, podobnie jak dziś - Górnik grał z kontry i stworzył sobie więcej od nas sytuacji. Ba, w tamtym meczu był zdecydowanie lepszy i tylko szczęściu zawdzięczaliśmy wywiezienie remisu.

PS. Legendarny Stilić grał również w tamtym meczu :)

Dariook 17.07.2015 23:40

Wez gosciu juz nie zaklinaj rzeczywistości. Grali gówno i tyle.
Choć nie wiem jak bardzo bedziesz sie starał przekonać, ze gówno to czekolada, to i tak to zawsze bedzie gówno.

mitmichael 17.07.2015 23:51

Oj szykuje sie Nam bardzo ciezki sezon.

Wojtas 18.07.2015 00:05

Owszem grali gowno,.ale do tej 30 minuty wygladało to nawet dobrze.

Potem niewiem co im sie stało,moze słonce w głowke przyswieciiło i skonczyli mecz,juz w zasadzie chca go dograc do konca,człaipiąc zaprzeciwnikiem

Dobrze Sadlok ,Glowa i Guzmics,reszta przecietnie,juz tak nie wieszajcie na nich psów,jakby niewiedomo ile wtopili w tym meczu.

Dariook 18.07.2015 00:20

Mateja tez zawsze dobrze wyglądał na rozbiegu ;)

Co do samego meczu, to nie oszukujmy sie ale pozytywów na marne szukac. Co nie zmienia faktu, ze byc moze w nastepnej kolejce rozniosą dziewkę jak gnój po polu, czego oczywiscie wszyscy oczekują. Jednak z taka gra jaką pokazali..hmm moze byc cieżko.
Z resztą szkoda, fajny dzien, znana firma, transmisja w Eurosporcie, nic tylko zachecic do przyjscia na R22 po przez fajną piłkę. Ehhh a tu takie gówno. Pozostaje tylko żal, ze ludzie tutaj nie zaglądaja, przynajmniej by zrozumieli...

szprotson 18.07.2015 00:47

nie stworzyliśmy klarownej sytuacji.
jednej.

s1mone 18.07.2015 01:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1408128)
Wez gosciu juz nie zaklinaj rzeczywistości. Grali gówno i tyle.
Choć nie wiem jak bardzo bedziesz sie starał przekonać, ze gówno to czekolada, to i tak to zawsze bedzie gówno.

Widzę, że kolega na bakier z czytaniem ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że zagrali dobrze. Wręcz przeciwnie, jestem zawiedziony i grą i wynikiem.

Z resztą z takimi jak Ty nie ma co dyskutować, generalnie jakbym miał przewinąć twoje posty z ostatnich paru lat to mógłbym je streścić w
Cytat:

beznadzieja, porażka, walka o utrzymanie, gówno, kopacze, frajerzy, spadniemy, nędza, rozpacz
Zaskocz mnie kiedyś kolego czymś co będzie nosiło choćby znamiona idei twórczej.

arti 18.07.2015 04:55

Pierwsze koty...
Mam nadzieję, że będziemy w stanie jak najszybciej wejść na wyższy poziom bo z taką grą jak dziś to duże kłopoty mamy jak w banku. Fuksiarski gol poza nim zero klarownych pozycji do strzelenia drugiego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl