Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9490)

PiVoSH92 28.06.2015 13:14

Może daj np. adres jakiegoś hotelu? W dniu głosowania akurat tam byłeś i nie ma się co czepiać. Ja dałem adres rodziny, nie masz może jakichś znajomych?

Rustin 28.06.2015 13:19

Panowie jak jesteście spoza Krakowa to spróbujcie podać np. adres jakiegoś akademika, przecież wiadomo ilu jest studentów a wątpię, żeby ktoś to sprawdzał.

lopez71 28.06.2015 14:16

Ode mnie z domu 6 osób, powinno być dobrze

JEDREK76 28.06.2015 14:42

Poszło 7 smsów, z których już dostałem dwie informacje zwrotne, że zyskaliśmy przynajmniej 5 głosów.

regan 28.06.2015 16:32

Ja już za 4 osoby zagłosowałem i jeszcze 2 będą. Czasu niewiele :)

bartek89TS 28.06.2015 17:16

Zagłosowane!Jedziemy dalej!

wordbatata 28.06.2015 19:06

Zagłosowane :) cały dom ;)

Myślę ze nie będzie żle dużo znajomych głosowało na projekt 84 którzy nawet na żadnego fejsa nie wchodzą i afiszują się tzw. cisi bohaterowie :)

Z mojej strony łącznie 7 osób podklepanych do działania.

Edit

p.s.Mam pytanie kiedy dokładne ogłoszenie wyników ?

Marcinnno 28.06.2015 19:17

Kolejne 3 głosy ;)

luke1906 28.06.2015 19:34

4 extra osoby ode mnie :)

Coglin 28.06.2015 19:44

jakby ktoś nie doczytał:

Cytat:

Aby głos był ważny należy oddać trzy głosy na projekty miejskie i trzy na dzielnicowe. Najwyżej oceniony przez głosującego projekt otrzymuje trzy punkty, najniżej jeden.

JEDREK76 28.06.2015 19:52

I jeszcze 3 pkt. na finiszu

gooro33 28.06.2015 20:11

Ja w sumie 18 pkt

mazo 28.06.2015 20:29

Kiedy wyniki?

krzaq12 28.06.2015 20:37

Cytat:

Kiedy wyniki?
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wnie,id,t.html

Wyniki poznamy najpóźniej tydzień po głosowaniu ;)

MatMario 28.06.2015 20:54

ile jest kasy na projekty ogolnomiejski?

!!IRIVER!! 28.06.2015 22:07

U mnie z domu cała trójka no i kilkoro znajomych przekonanych :) + inni, krakowscy członkowie rodziny.

Ogryzek 28.06.2015 22:17

Oby oby się udało. Byłoby coś wreszcie pozytywnego.

Krav 29.06.2015 07:32

to jak siebie liczymy to już wcześniej zagłosowałem + za żone i mamę + namówiłem 3 osoby z pracy = razem 6x3= kolejne 18 ode mnie ;)

mgła 29.06.2015 18:41

zagłosowane wczoraj:P

piotek 03.07.2015 23:34

Wie ktoś, kiedy wyniki?

element 06.07.2015 10:06

Wstyd, panie i panowie.

wściekłe pięści węża 06.07.2015 10:10

Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.

Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd.

serek.c2 06.07.2015 10:11

Pogratulować Armii Białej Gwiazdy "żołnierzy"...

WISŁAZWE 06.07.2015 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1406803)
Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.

Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd.


Eeee tam. Zaraz każdy napisze, że głosował za 3 punkty.

dostuffca 06.07.2015 10:20

Każdy kto będzie narzekał, że jest źle i trzeba zamknąć SA, ogłosić upadlość i zaczać od IV Ligii niech popatrzy na ten wynik. 3500 osób (a ch, liczmy 5k, może nie każdy dał 3pkt) - tyle poświęca 10min by oddać głos, który może dać 3mln zł. I NIC poza tym ich to nie kosztuje. Już widzę jak udałoby się odbudować klub od 4 ligii z takim zaangażowaniem.

TSWthedues 06.07.2015 10:24

Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(

jonaf 06.07.2015 10:50

Dla tych co nie wiedzą:

"Znamy już oficjalne wyniki głosowania w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W wyborach udział wzięło 7,5 procent mieszkańców Krakowa.

Wśród projektów ogólnomiejskich zwyciężyła budowa toru motocyklowo-samochodowego (3 mln złotych), bezpłatny angielski pięć razy w tygodniu dla krakowskich uczniów (882 tys. zł), zagospodarowanie zalewu Bagry, publiczne kąpielisko z plażą miejską na Zakrzówku"

cancer 06.07.2015 11:01

Czyli tak na prawdę brakowało niecałe 300 osób, żeby projekt przeszedł :/

gooro33 06.07.2015 11:11

Gratulacje dla wszystkich napinaczy... Szkoda nawet komentować

Kocur 06.07.2015 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1406810)
Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(


Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.

"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".


Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.

jonaf 06.07.2015 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1406822)
Czyli tak na prawdę brakowało niecałe 300 osób, żeby projekt przeszedł :/

brakło 100 osób , żeby projekt przeszedł [mniej niż 300 pkt - 1 osoba, mogla dac 3 pkt maks]

cancer 06.07.2015 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1406828)
brakło 100 osób , żeby projekt przeszedł [mniej niż 300 pkt - 1 osoba, mogla dac 3 pkt maks]

Wydawało mi się, że mieliśmy straty prawie 800 pkt do Zakrzówka...

TSWthedues 06.07.2015 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1406827)
Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.

"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".


Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.

Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.

TS FANATIC 06.07.2015 11:52

Problem polega na tym, że większość z nas mobilizowała też rodziny i oddawaliśmy po kilka głosów. Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.

dostuffca 06.07.2015 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1406827)
Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.

Nie. Projekt upadł dlatego, że głosowało na niego za mało ludzi. Przy ogólnej frekwencji na poziomie 50k. Pewno wszyscy mieli na drugą zmianę, albo rano musieli wcześnie wstać. Albo akurat nie było ich w Krakowie. A nie, czekaj, to nie wymówka dlaczego na stadionie jest 9k ludzi.

Ciągłe "niech ktoś". Niech ktoś coś zrobi, niech ktoś coś ogarnie. A jak ktoś coś zrobił i ogarnął, to nie ma 10min na głosowanie. Ale potem będzie "a dlaczego nie ma muzeum?!"...

wściekłe pięści węża 06.07.2015 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1406830)
Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Nie pisz bzdur i nie szukaj na siłę durnego konfilktu, bo to jest wina każdego, kto nie zagłosował, niezależnie od sektora, który zajmuje. Nie trzeba być "fanatykiem", żeby parę razy kliknąć myszką.

TSWthedues 06.07.2015 11:58

To proszę w takim razie się na mnie nie wyżywać, że to moja wina, bo zamiast 6pkt dałem temu projektowi(z żoną) 4pkt.
Uważam, że każdy kto choć dał 1pkt przy tej marnej frekwencji (7%) zasługuje na słowa podziękowania!

Barti 06.07.2015 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1406830)
Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.

Kolego...o czym Ty w ogóle piszesz...Oddałeś o 2 pkt-y za mało i taka jest prawda...ja też zalogowałem żonę i Muzeum (mimo protestów ;) dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności...

TSWthedues 06.07.2015 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1406836)
Kolego...o czym Ty w ogóle piszesz...Oddałeś o 2 pkt-y za mało i taka jest prawda...ja też zalogowałem żonę i Muzeum (mimo protestów ;) dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności...

W.w masz moją odpowiedź, że słowa podziękowania należą się wszystkim ,którzy oddali swój głos. Teraz przy pierwszym meczu pójdź na stadion i zapytaj w najbliższym otoczeniu ile osób kliknęło na muzeum za 3pkt - 2 tudzież 1pkt. Możesz być niemile zaskoczony.

lopez71 06.07.2015 12:59

K..wa Panowie, dajcie gościowi spokój. Miał odwage przyznać jak zagłosował i ile punktów oddał na nasz projekt i chwała mu za każdy punt. Ciekawy jestem ilu najmądrzejszych i innych pocemonów z tego forum nie zagłosowała wcale. Teraz siedzą cicho bo pewnie coś tam, coś tam i nie mogli tego zrobić. Dowiedzcie się kto i jazda z mordą do nich, bo to co się stało to jakiś k..wa dramat. Przej...liśmy coś co powinniśmy wygrać w cuglach. Takich teraz doczekaliśmy się " kibiców" i gówno zrobimy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl