Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [34 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 23 maja, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9471)

Kurz 22.05.2015 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1401407)
Ci którzy obstawiają 2:2 idą na łatwiznę.

Myślicie, że Jaga jest wściekła i pała chęcią pokazania się? Ja sądzę, że już wymięli. A nasi, jak zwykle, zagrają na luziku.

Jeśli będziemy mieli do czynienia ze scenariuszem, że to Jaga musi atakować, a z naszej strony nie będzie żadnych farfocli w defensywie, jestem spokojny o wynik. W sytuacji, gdy będą mogli grać z kontry, a to my będziemy zmuszeni do prowadzenia gry... mamy niewielkie szanse choćby na remis.

filemon 22.05.2015 11:19

Jak mam być szczery to nasze kontry wyglądają fatalnie, ich tempo jest tak zawrotne, że Serge Branco i Jan Frederiksen by zdążyli nie tylko wrócić, ale i je powstrzymać

wislakrakow124 22.05.2015 12:26

Nie wiadomo jakiego meczu mozemy sie spodziewac. Mozemy wygrac jak i przegrac tracac bramke w 94 minucie. Ta druzyna jest nieprzewidywalna.

Kurz 22.05.2015 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1401420)
Jak mam być szczery to nasze kontry wyglądają fatalnie, ich tempo jest tak zawrotne, że Serge Branco i Jan Frederiksen by zdążyli nie tylko wrócić, ale i je powstrzymać

Musimy na nie liczyć, bo atak pozycyjny przeciwko takim drużynom jak Jaga wychodzi nam jeszcze słabiej niż kontry.

gypsy 22.05.2015 14:28

Też myślę, że Jaga będzie maksymalnie zmotywowana i odbije sobie na nas, to co nie udało jej się w meczu z Legią. A dodając do tego olewactwo Wiślaków to niestety prognozy nie są optymistyczne. Jedyna nadzieja w tym, że w tej lidze wszystko jest możliwe.

Kurz 22.05.2015 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1401455)
Też myślę, że Jaga będzie maksymalnie zmotywowana i odbije sobie na nas, to co nie udało jej się w meczu z Legią. A dodając do tego olewactwo Wiślaków to niestety prognozy nie są optymistyczne. Jedyna nadzieja w tym, że w tej lidze wszystko jest możliwe.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek cokolwiek olewał. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale nasi piłkarze prezentują właśnie taką "jakość". Zarówno na poziomie umiejętności, jak i mentalnie oraz fizycznie. To dlatego grają za psie pieniądze w klubie, który płaci z pięciomiesięcznym opóźnieniem. Czasami, kiedy wszystko zaczyna grać, mają przebłyski, ale jak pokazują ostatnie lata, kilku zmienionych trenerów, te momenty fajnej gry, to wszystko, co można z nich wykrzesać. No i robią się coraz starsi i na pewno nie lepsi.

tomasz_19 22.05.2015 17:22

wiecie może kto z piłkarzy Jagiellonii na pewno nie zagra przeciwko Wiśle w sobotę?

ABGwislakABG 22.05.2015 17:25

Przede wszystkim nie mamy zmienników. Przeanalizujcie dawne ławki rezerwowych. W obecnym zespole zawodnicy z nich byliby gwiazdami.

arti 22.05.2015 17:48

Jeśli Jaga walczy na serio o jak najlepsze miejsce i nie mają nic przeciwko pucharom to wiadomo, że tego nie wygramy.

wolfy 23.05.2015 01:12

Krótko - będzie w........

Rafal-SWL 23.05.2015 07:10

mam dobre przeczucie :)

Levis88 23.05.2015 07:41

Po ostatnim spotkaniu jakoś w ogóle nie mam ciśnienia na wynik dzisiejszego meczu... mam tylko nadzieję, że w środku zobaczę Ostoje zamiast Urygi...

crazykaro 23.05.2015 09:27

Jaga bedzie wkurzona ale po 15min juz o tym zapomną wiec jeśli na początku nie stracimy gola to szansa będzie rosła.

http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Mo...wiadomosc.html

Arleton 23.05.2015 10:58

Przeplatamy mecze frajerskie z meczami świetnymi, takze teraz z Jagą pewnie wygramy :)

St Yabol 23.05.2015 11:44

Ja bym powiedział inaczej. Jeden mecz świetny - z Górnikiem, jeden średni - z Lechia, jeden do dupy z Pogonią. To wypadałoby teraz zagrać świetny? Może nie strzelając tyłu bramek ale chcociaz w dobrym stylu 1-0 wygrać

mtk 23.05.2015 17:23

Jak będzie w....iona. Strach się bać galaktycznej Jagi. To Wisła powinna być w....iona po tym, jak nas z tą szmatą ostatnio przekręcili. 1-3

dmc 23.05.2015 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1401580)
Ja bym powiedział inaczej. Jeden mecz świetny - z Górnikiem, jeden średni - z Lechia, jeden do dupy z Pogonią. To wypadałoby teraz zagrać świetny? Może nie strzelając tyłu bramek ale chcociaz w dobrym stylu 1-0 wygrać



0:1 z ręcznikiem w bramce to ciężko będzie.

AdrianoZKS 23.05.2015 18:40

Mówisz o Miśkiewiczu?

Moskal nieźle zaszachował i... cóż, mam nadzieję, że Jaga się zaskoczy, zbyt wielkich oczekiwań co do meczu nie mam. Ale w końcu to normalne ustawienie obrony, Burliga na prawej, Guzmics i Głowacki w środku, Sadlok na lewej.

Patryko 23.05.2015 18:51

Po tym meczu można oczekiwać wszystkiego: sromotnego wpie***u, fantastycznej wygranej po hatricku Stępińskiego, pokazu kopania sie po czołach i wyniku 0-0.

Wg. random.org (roll 1-3) będzie 2, czyli hattrick Stępińskiego.

BiałaGwiazda 23.05.2015 18:53

2:1 dla nas,nasza liga jest na żałosnym poziomie,każdy może wygrać z każdym dlatego nabuzowana Jagiellonia za bardzo się zepnie,a my tym razem spokojem i konsekwencją wyjdziemy zwycięsko.

saklak1906 23.05.2015 21:18

Jestesmy frajerami sezonu

brylant17 23.05.2015 21:20

Wypierdalać!!!! na Białą Gwiazde nie zasługujecie!!!!!

speedfashion 23.05.2015 21:23

Przypadek?

Lechista69 23.05.2015 21:24

przykro się patrzy na mecze gdzie Wisła kontroluje a koniec końców robi coś takiego.. Stilic na ławce - błąd Moskala moim zdaniem... co robiła obrona przy akcjach z dupy jagi? i najważniejsze garguła wypierdalaj cymbale.. zamiast zgrać do Pawła to walisz konia...

TS&ZKS 23.05.2015 21:24

I "prawdziwi" kibice powrócili. Wygrana-mistrzowie, królowie. Porażka- frajerzy, wypierdalać itp.

Moim zdanie zawodnicy nie chcą wygrywać. Pokazują możliwości przez część meczu, żeby mieć szanse na transfer, gdzieś gdzie będą im płacić. Później odpierdalanie. Typowe: Nie ma hajsu, nie ma wyników.

INZAGHI 23.05.2015 21:24

Ścierwa, k j. Robią to z premedytacją.

ulTraS 23.05.2015 21:25

Pozoranty pozoranty pozoranty pozoranty pozoranty

63.5 Kg 23.05.2015 21:25

Po ty meczu nie da się nic napiasac....
To ze frajerzy itd... to nic...
To co się stało jest nie do opisania...
Przegralismy z zespolem naprawdę bardzo,bardzo slabym...
Zagralismy naprawdę taka pyte jakby ktoś kazal grac gwiazda za kare..
Nic z tej Wisły nie będzie..
Mysle ze to koniec Moskala i wielu piłkarzy w tym zespole...strach pomyslec co może być dalej...

iiYama 23.05.2015 21:26

Pytam serio, na 100% poważnie...

Czy piłkarze Wisły obstawiają mecze u bukmacherów?

Czy chcą pokazać prezesom, że oni rządzą, i w 15 sekund mogą mecz wygrać lub przegrać?

Nawet nie jestem w....iony, śmiać mi się chce.

shaggy 23.05.2015 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1401275)
Trafiamy na Jagę w kiepskim momencie
1) Jaga wkurzona na maksa do soboty krew jeszcze nie ostygnie
2) W mediach zrobił się szum, ze są krzywdzeni w tym sezonie a kabaret na cwelskiej 3 w Warszawie tylko spotęguje sytuację. Wcale się nie zdziwię jeśli w tym meczu Jaga dostanie karnego z kapelusza wtedy klakierzy powiedza o patrzcie nie tylko ja krzywdzą ale i jej pomagają...
3) My po kolejnym popisie w doliczonym czasie gry jeśli chodzi o mentalność jesteśmy na drugim biegunie...

I nie będę pisał: "a nie pisałem" - wprawdzie nie karny ale bramka na 2-1 ze spalonego. Sędzia się obesrał i po ostatniej nagonce wolał przywiązać chorągiewkę do kolana...

Co nie zmienia faktu, że nasi piłkarze powinni pójść do psychologa - wszyscy, i porozmawiać o meczach - przedział czasowy 87 - 90 minuta... chyba że chodzą do buka wtedy wszystko rozumiem...

Ogryzek 23.05.2015 21:27

Widać na puchary nas nie stać. Nie ma co płakać. Oczywiście - powinniśmy bardziej kulturalnie przegrywać a nie robić z siebie pośmiewiska tracąc gole w doliczonym czasie gry, w meczach które niby kontrolujemy (Pogoń, Jaga)

Jeśli to natomiast pajace zwane piłkarzami odpuszczają mecze jako protest - bo nie dostają pieniędzy na czas. To wypierdalać do Górniaka czy Ruchu jak się śmiecie nie podoba gra w Wiśle.

Ja bym to całe towarzystwo pogonił bo to są przegrani ludzie.

BTW
To co zrobił Lukasz G w kontrze 2 na 2 to sabotaż. Celowo nie podał Brozkowi.... wydupcaj z Wisły skorumpowany gnoju!

rozarian 23.05.2015 21:28

To nie jest przypadek oczywiście. Wisła miała poprzednio trenera, taktycznego neandertalczyka, a przyszedł następca niewiele się od tamtego różniący.

Elendil 23.05.2015 21:29

po co grać? Mogą kontrolować 80 minut meczu, by potem przez jedną czy dwie akcje zniweczyć wszystko. I to z kim tym razem? z Jagą, która nie potrafi rozegrać jednej sensownej akcji, która ma na ławce największe beztalencie trenerskie - Probierza, który tylko małpie miny umie robić.

Nie wiem, gdzie leży problem, że zawsze dostajemy w końcówkach. Ale jest to żałosne.


I Garguła. Czy on pierwszy raz w życiu z kontrą wychodził? Brożek stanąłby sam na sam z bramkarzem. Szkoda gadać, nie widzę sensu w całej tej drużynie na przyszłość.

silver03 23.05.2015 21:29

Niech wypierdalają, nie zasługują na puchary. Wielkie brawa dla Garguły i naszego treneiro - niech następnym razem czeka na zmiany do 94 minuty, Stępień i Bury rękawami oddychali ale kij. Kolejny mistrz taktyki. Mistrz przepierdalania.

iiYama 23.05.2015 21:29

Wszyscy wiedzą, że powinniśmy przewietrzyć skład. Wyjebać Gargułę, Boguskiego etc, Głowackiego posadzić na ławie, może pożegnać się z Brożkiem. Tylko nie ma na to hajsu. Jest pat jak s....ysyn.

Dzimi 23.05.2015 21:30

Źle nastawieni wyszli na 2 połowę, za bardzo asekurancko. Gra na 0-1 źle się kończy, i nie warto grać o utrzymanie takiego wyniku.

Błąd Moskala ze zmianami - powinny być około 60-65 minuty, a jak już chciał je robić dopiero w 90 minucie to nie powinien ich robić wcale.

majomajo 23.05.2015 21:31

"Nie chcemy ale musimy ....."
piłkarze Wisły ad 2015

dynek.pl 23.05.2015 21:32

Gratulacje dla naszych kopaczy za mistrzostwo ... frajerstwa.

Nic tylko kupić whisky i się najebać.

Gwiaździsty 23.05.2015 21:32

Jakby wygrali z Jagiellonią to mogłoby sie zdażyć, ż3 musieli by zagrać w pucharach. A oni wyraźnie w meczu z Pogonią dali znać, że sobie ich nie życzą,

leszekm 23.05.2015 21:33

Boguski zagrał dobry mecz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl