Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [33 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9469)

Elendil 20.05.2015 21:28

nie zasłużyliśmy w tym meczu na wygraną. Dwa strzały na bramkę?

ciężko się patrzy na ostatnie sezony. Nikogo nie cieszy takie przedłużanie agonii Wisły. Każdy czeka jak spragniony na łyk wody na informacje o nowym sponsorze, pieniądzach, wzmocnieniach... a tu cisza.

bridgeburner 20.05.2015 21:29

Jak można kur... prowadzac w meczu stracić bramkę z kontry w 93 minucie?
Szczyt naiwnosci został własnie osiągnięty :/

radek2323 20.05.2015 21:35

94min a oni z trzema obrońcami zostają który to juz raz?!?

Kamson 20.05.2015 21:35

Idziemy po mistrza. Mistrzostwo frajerstwa. Ileż kvrwa można. Żenada.

Manchester miał Fergie Time, w którym wygrywał mecze.
My mamy Moskal Time, w którym mecze przepierdalamy.

PS. rzuty wolne Dariusza :lol:

Glazik 20.05.2015 21:35

to co zobaczylem sekunde temu jak LEgla znow zostala wyciagnieta na mistrza przechodzi ludzkie pojecie!!! Przeciez to gorzej wyglada niz za czasow fryzjera..... i nikt sie tym nie zajmuje.

Stelio 20.05.2015 21:35

Kazimierz "Remis" Moskal, opcjonalnie Kazimierz "2:2" Moskal....

silver03 20.05.2015 21:41

Czy Kaziu wyciągnie w końcu jakieś wnioski po tych remisach? No kierwa ileż można...

Kamson 20.05.2015 21:42

Trzeci raz przejebali mecz w doliczonym czasie i nawet nie widać po nich złości. Chodzą sobie po boisku, sklejają piąteczki z przeciwnikami, ręce ....a opadają !!!!!!!!

63.5 Kg 20.05.2015 21:43

Takich ....a idiotow jak Dudka to z klubu gonic ....a widłami...

Davss875 20.05.2015 21:45

A na co wy liczyliscie??? że wygramy Mistrza Polski haha dobre sobie. 5 miejsce jak nic na koniec zajmiemy. Gówno warte. Nie ma kim grac. Rozgonic towarzystwo, zaczac wszystko od nowa z Nowym Trenerem, bo juz nie ma sensu tego dluzej ciagnąc. Panie Kaziu 1 liga czeka...

pax97 20.05.2015 21:51

To jest k.u.r.wa niepojęte jak można w tak idiotyczny sposób stracić punkty.PARODIA !!!

Ogryzek 20.05.2015 21:53

Nasz zespół nie ma w ogóle równowagi między atakiem a obroną. W obronie gramy bardzo słabo jako zespól, nie tylko obrońcy. Na ten moment pomysł Moskala na Wisłę niebezpiecznie dryfuje w stronę Stawowego. Grać ofensywnie i do przodu. Wszystko pięknie, ale jak się ma skład jaki się ma, to czasem trzeba wygrać sprytem, inną taktyką.

My przy kontuzji Guerriera gramy bardzo statyczną piłkę. Wszyscy grają powoli. Dopiero wejście Stępińskiego nieco ożywiło atak.

Podsumowując - na razie bardzo mnie rozczarowuje nasza słabość w grze obronnej.

A w meczu:
1. Bezproduktywny Barientos (tak wiem strzelił prze mega bramkę) - żadnej asysty, czy dobrego podania do kolegi. W tym momencie jest jak Boukhari - też strzelił 1 bramke i nic więcej nie zrobił.
2. Prowadzimy 2-1 i zamiast stanąć w swoim polu karnym to my bawimy się w pressing na połowie rywala. Oczywiście nie udany i jest 2-2. Żałosne - stracić w taki sposób bramkę na 1 minute przed końcem.
3. Widać że mamy stary zespół - intensywność meczów co 3 dni nam nie służy.

radekogi 20.05.2015 21:55

Ten mecz to jawny sabotaż. Nasze gwiazdki po prostu nie chcą grać w pucharach i tyle. Nie da się stracić bramki w 94 min z kontry jeżeli nie robi się tego celowo, taka jest prawda. Albo chodzi o wypłaty albo już sam nie wiem o co. Rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji raz na zawsze. W piłkarzach innych drużyn widać złość, a u naszych panienek nic. Po końcowym gwizdku Stilic w najlepsze żartuje sobie z Murawski i uśmiech od ucha do ucha na twarzy. Na koniec brawa dla Buchalika który zamiast wyjść z bramki czy zrobić cokolwiek to się położył na murawie. Szkoda gadać, Brożek emerytura, nie wiem co on robi na boisku, jest gorszy od Stępińskiego po którym wszyscy jeżdżą.

St Yabol 20.05.2015 21:58

najpierw sie ucieszyłem na 2:1 jadąc już autem, a później równie bardzo sie w....iłem jak zobaczyłem remis... no ja .......e

Davss875 20.05.2015 22:05

Nie no panowie, najlepiej o tym zapomnieć. Jade po flaszke. Głowa, Brożek, Garguła emerytura, Stilic a idz sobie do Lecha, Reszte wyoutowac, zostawic nielicznych i nara

Vinci 20.05.2015 22:10

Jeszcze gdzieś te wyniki się pod nas układają, ale jak w Białym nie wygrają, to tyle będzie z pucharów.
Gra taka, jak frekwencja...jedni drugich warci...

Kurz 20.05.2015 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1401109)
Nie no panowie, najlepiej o tym zapomnieć. Jade po flaszke. Głowa, Brożek, Garguła emerytura, Stilic a idz sobie do Lecha, Reszte wyoutowac, zostawic nielicznych i nara

Następnym krokiem powinno być chyba rozwiązanie klubu... bo dług raczej się nie zmniejsza, a piłkarze, na których nas stać są gorsi, niż Głowa, Garguła, Brożek, Dudka czy Stilić.

rozarian 20.05.2015 22:18

To już po Kazku Moskalu w Wiśle. Niestety, trener który (już mniejsza o powody) notorycznie traci punkty w końcówkach meczów, nie jest nikomu potrzebny.

WhiteDoctor 20.05.2015 22:21

Nie macie jaj panowie

Elefant 20.05.2015 22:24

Mamy na boisku 6 defensywnych zawodników i nadziewamy się na kontrę w 94 minucie.
Smarkateria taktyczna i niespotykane frajerstwo.

Dwie udane akcje z Gdańska zaćmiły obraz tej drużyny.
Tu nie ma co pastwić się nad jednym czy drugim. Cała drużyna zagrała dziś źle a wygrana byłaby szczęśliwym trafem

Trzeba cieszyć się z tej ósemki, bo w tej formie to raczej nic więcej nie zdziałamy.

Kurz 20.05.2015 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1401114)
To już po Kazku Moskalu w Wiśle. Niestety, trener który (już mniejsza o powody) notorycznie traci punkty w końcówkach meczów, nie jest nikomu potrzebny.

Nie byłem fanem zatrudnienia Moskala, ale... Wisła regularnie od kilku lat nie załapuje się do pucharów i to nie trenerzy są tu głównym problemem. Od razu dodam, że zawodnicy również. Grają najlepiej jak potrafią. Można na nich narzekać, ale lepszych u nas nie będzie, bo bieda piszczy w Wiśle w każdym kącie. A za darmo to można co najwyżej dostać w maskę.

BiałaGwiazda 20.05.2015 22:28

Moskalowi już dziękujemy.

dynek.pl 20.05.2015 22:29

W Gdańsku dobry mecz, a dzisiaj takie gówno. Mimo, ze mieliśmy 4 dni wolnego, a Pogon tylko dwa.

Te puchaty to są nam do niczego niepotrzebne. Mecz na początku wakacji z jakąś ekipą z Kaukazu - pewnie 8 tysięcy by przyszło co najwyżej.
Lech, Legia wchodzą na pewno. Jagiellonia pewnie też zasługuje jako rewelacja sezonu, a Lechia mam po prostu potencjał przede wszystkim finansowy żeby ugrać coś więcej niż jedna rundę.

Drozd 20.05.2015 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1401102)
Takich ....a idiotow jak Dudka to z klubu gonic ....a widłami...

Był taki mecz z anglikami... z tego się nie wyrasta.

Do 94 minuty trener był z nosem ;).

fialo 20.05.2015 22:32

To jest nie do ....a wiary.

Kurz 20.05.2015 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1401124)
To jest nie do ....a wiary.

Nie do k.... wiary jest to, że mimo, iż wygląda to podobnie od kilku lat, kogoś to jeszcze dziwi.

KOMINEK 20.05.2015 22:34

Ostatni raz byłem tak w...wiony po bramce Jopa. A to co Dudka dziś wyprawiał to kryminał. Chyba chciał zasłużyć się przyszłym kolegom.

dostuffca 20.05.2015 22:35

Kowal ukradł, cygana powiesili. Co ma Moskal do tego, że mamy bandę frajerów a nie piłkarzy? Jak to jest, że do straty gola potrafią przyjąć i podać, a po stracie gola każdy jeden przyjmuje na 3 metry, albo jak Stilic podaje do przeciwnika? Moskal będąc metr od bramki podaje do zawodnika widmo? Moskal w 94 minucie traci piłkę jak frajer i mając co najmniej 2 okazje by chociaż faulem przerwać grę patrzy jak dostajemy bramkę? Nie ....a. Robią to nasze gwiazdy. Dudka zagrał jakby już podpisał kontrakt z Pogonią. Dobrze, że go w Białymstoku nie będzie. Nie wiem jak to jest że przy 0:0 trzymają piłkę i grają przez bramkarza. To samo przy 1:0 i 1:1. Ale ....a jak jest 94 minuta to nagle huuuuuuuraaaaaaaa i dawa.

Brawa dla Gorzowa.

Grisza1 20.05.2015 22:38

Podajcie mi choć trzy powody, dla których mielibyśmy awansować do pucharów? Zaczniemy od 1 albo 2 rundy eliminacji LE, pojedziemy do jakiegoś Azerbejdżanu albo innej Mołdawii, zbierzemy bęcki, rewanż u siebie w środku wakacji, przyjdzie z 5 tysięcy ludzi. Szansa, że awansujemy dalej wynosi te statystyczne 50%. Więcej na tym stracimy niż zyskamy.

fansorina 20.05.2015 22:38

Nie chce mi się ....a o tym gadać.How many times??

BiałaGwiazda 20.05.2015 22:43

Tu trzeba kogoś z jajami kto ma posłuch, panuje w szatni. To towarzystwo trzeba krótko trzymać. Moskal się nie nadaje. Jak grajkom chce się grać to grają,jak nie to pozorują. Ileż można przewalać meczy w tak frajerski sposób? Normalny trener to by im konkretnie przemówił do rozumu,ale Kazek jest dla nich typem kolegi. O taktyce w grze defensywnej to wogóle szkoda mówić.

dostuffca 20.05.2015 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1401131)
Tu trzeba kogoś z jajami kto ma posłuch, panuje w szatni. To towarzystwo trzeba krótko trzymać. Moskal się nie nadaje. Jak grajkom chce się grać to grają,jak nie to pozorują.

Dawno temu był taki co trzymał za jaja. I wyleciał na pysk. Potem przyszedł taki co był miły. I docelowo wyleciał na pysk. Jak się im nie chce, to niech spierdalają. Jak pozorują to niech spierdalają. Ludzie ciężko harują a ci pozorują. Ogólny problem polskiej piłki - za pozorowanie pracy wylatuje się z roboty. Za pozorowanie gry ew. trafia się do rezerw. A finalnie przelew tak czy siak się zgadza. ....a - taką miałem napinkę na ten mecz, a teraz mam ....a większego niż po wszystkich poprzednich frajerskich remisach razem. Wypierdalać po prostu.

wislakrakow124 20.05.2015 22:49

Wrocilem z 2 zmiany dziewczyna pisala mi smsy patrze 2:1 Stepinski a za chwile napisala ze plusem meczu zostal Semir mysle po meczu juz pewnie odlozylem tel a tu prezencik. Chlopaki poprawili humor. Nie wiem jak tak doswiadczeni pilkarze jak Glowa czy Dudka moga pozwolic zeby jedna dluga pilka zgubic cala obrone. Lepiej nie pchac sie do tych pucharow bo jeszcze Levadia nam sie trafi. Za rok jak sytuacja sie nie poprawi to wymienimy sie "8" z zydkami. Tragedia i nic wiecej jak tak mozna!?

inspektor erektor 20.05.2015 22:49

nie zasłużyliśmy żeby dziś wygrać

brawo dla Buchala, bo dobry mecz, gdyby nie jego interwencje byłoby jeszcze gorzej

Dudka niech już idzie do tego Lecha czy gdzie tam go chcą

w sobotę w Białymstoku mecz o wszystko, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie nam dawał szans nawet na punkt przeciwko pod....ionej po dzisiejszym oszustwie Jagiellonii... co oznacza że pewnie wygramy

!!IRIVER!! 20.05.2015 22:58

Nie ma sianka nie ma granka.
Dudka - za machanie w kierunku trybun - wypierdalaj.

O .... chodziło młynowi z tym ....a głaskaniem po dupach tych jebanych gwiazdorków? Co było na tych koszulkach, które po chwili ochoczo rozdali dzieciakom?

Ps. Nigdy więcej Que Sera przed ostatnim gwizdkiem. Na derbach się udało. Dziś, o ironio, nie.

Elefant 20.05.2015 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1401128)
Podajcie mi choć trzy powody, dla których mielibyśmy awansować do pucharów? Zaczniemy od 1 albo 2 rundy eliminacji LE, pojedziemy do jakiegoś Azerbejdżanu albo innej Mołdawii, zbierzemy bęcki, rewanż u siebie w środku wakacji, przyjdzie z 5 tysięcy ludzi. Szansa, że awansujemy dalej wynosi te statystyczne 50%. Więcej na tym stracimy niż zyskamy.

:shock:

Jeden. Ktoś tu pisał, że nawet w fazie eliminacyjnej Uefa płaci, niewielkie pieniądze ale jednak.
Dwa. Bo awans do pucharów to budowa atmosfery sukcesu wokół drużyny. A to jest większa frekwencja i jacyś drobni sponsorzy.A póki co mamy aure pt. emeryci frajerzy co raz na ruski rok zagrają dobrą piłkę.
Trzy. Bo na kit pt. drużyna pucharowa można zgarnąć lepsze (te darmowe oczywiście) odpady ze stołu transferowego. Do drużyny o ksywie "frajerzy 2:2" nikt się nie będzie garnął.

Dudka i jego nowa drużyna. Daje do myślenia. W pamięci mam jeszcze co odwalał przed poprzednim odejściem.

South 20.05.2015 23:05

W pewnym momencie myślałem że Dudka gra już pod Pogoń. No i na litość Boską dlaczego on uderza te wolne?

Davss875 20.05.2015 23:08

Dudka machał łapami w kierunku trybun??? Czy ktos mógłby mi przyblizyc ta sytuacje... Zawsze był dla mnie piłkarskim miernota, zerem. Wypad z Wisły cieniasie. Nochal jak klamka... Czemu uderza wolne. Otórz temu, ze gosciowi wydaje się iż jest Cristiano Ronaldo!!! Raz trafil w poprzeczke i mysli , że jest the besciak!!! Cienias, nadaje się do 3 ligi jak dla mnie!!!

Grisza1 20.05.2015 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1401137)
:shock:

Jeden. Ktoś tu pisał, że nawet w fazie eliminacyjnej Uefa płaci, niewielkie pieniądze ale jednak.
Dwa. Bo awans do pucharów to budowa atmosfery sukcesu wokół drużyny. A to jest większa frekwencja i jacyś drobni sponsorzy.A póki co mamy aure pt. emeryci frajerzy co raz na ruski rok zagrają dobrą piłkę.
Trzy. Bo na kit pt. drużyna pucharowa można zgarnąć lepsze (te darmowe oczywiście) odpady ze stołu transferowego. Do drużyny o ksywie "frajerzy 2:2" nikt się nie będzie garnął.

Dudka i jego nowa drużyna. Daje do myślenia. W pamięci mam jeszcze co odwalał przed poprzednim odejściem.

1. Ile dostaniemy, a ile wydamy na organizację meczów?
2. Sukcesu? Myślisz, że sponsorzy zachłysną się drużyną odpadającą w meczach z ogórkami z Kazachstanu?
3. Dobrze to określiłeś - kit.

Jak dla mnie ma żadnych pozytywów awansu do pucharów w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się Wisła.

fialo 20.05.2015 23:09

Buchalik zrobiłby trzy jebane kroki do przodu i wybiłby tę piłkę, koncertowo się obsrał zaczął się cofać, później wyszedł - bramkarz komedia. Na to, że regularnie gramy w 10 w polu, to i tak dużo punktów nazbieraliśmy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl