![]() |
Gramy praktycznie bez skrzydeł, remis w ciemno
|
remis biorę w ciemno, ale spodziewam się ciężkiego meczu dla Wisły
|
Bez kitu, jeśli piłkarze mają takie samo bojowe nastawienie jak forumowicze to mogą w ogóle nie wychodzić na mecz, bo już go przegrali.
"Remis biorę w ciemno"... Odwagi ....a! |
jestem realista
|
w naszej lidze termin realista nie funkcjonuje, serio zdziwisz sie jak wygramy 2-0, albo tak samo przegramy ?
|
Możemy grać tylko o zwycięstwo, a remis to zmarnowana szansa. Jesteśmy lepsi stabilniejsi no i mamy Kazimierza. Stawiam 5-3 dla nas.
|
0-2. Bardzo liczę na przebudzenie Brożinho.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wygrana w tym meczu ustawiłaby nas w tabeli nieźle, ale - zwłaszcza jeśli jednak naszym piłkarzom nie zapłacili :D - nie zdziwi mnie żaden wynik, chyba że to będzie jakieś 0:3 albo jeszcze gorzej. Jeśli jednak bym miał się określić, to wierzę w wygraną. U&W!
|
kto zrobil dziure w reczniku ????? :D
|
Przelewy chyba doszły na konta w przerwie.
|
Barientos to chyba pierwszą wyplatę dostał w przerwie...
|
Wszystkie wyjazdy na 2:2, u nas zwycięstwa i mamy puchary:D
|
Druga połowa naprawdę znakomita, bajeczne bramki, szkoda że remis ale optymizm jest. Czapki z głów, nikt nie traci takich frajerskich goli jak my, ale nikt nie robi takich akcji jak My. Mimo wszystko, gratulacje.
|
na szybkiego:
-mamy momenty takie, że nikt w tej lidze tak nie gra -2 brama na konto ręcznika -Boguskiego to chyba pojebało z tym truchcikiem przy schodzeniu +sędzia h.uj bo na ostatniego wolnego zjebała minuta z doliczonego, a on odgwizduje równiótko +3 |
krolowie remisow potwierdzili swoja forme ....kiedy Dutka przechodzi do tej pogoni albo gdziekolwiek ??? panie Pawle ( Brozek) koncz wasc .......
|
Na szybko...
Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem... Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal... Dwie ladne bramki... Stracone 2 pkt.. Frajersko...strasznie frajersko... |
No halo krytycy gdzie jesteście z czatu? Halo bo was nie słyszę pierwsza połowa kaplica, druga majstersztyk z Jeana będą ludzie
|
Cytat:
Stracilismy 2 pkt z bardzo slabym zespolem.. |
Cytat:
I w Warszawie i w Białymstoku i dziś powinny być 3 punkty. Mamy takie momenty w grze, gdzie przeciwnik nie ma pojęcia co się dzieje, aż miło się patrzy. Ale za dużo przypadkowych bramek tracimy. |
"z bardzo słabym zespołem"... zdrowo chłopaki odlecieliście już na weekend....
Nie my przed ta kolejką byliśmy faworytem. Szkoda, pkt ale mogło być gorzej, bo już do szatni mogliśmy schodzić z 2 w plecy. Z przodu jeszcze to jakoś wyglądało, ale defensywa to dramat. Po 2 Brożek prawie wyszedł z siebie... |
Cytat:
|
Cytat:
:D :lol: :haha: ....po raz kolejny bylismy gorsza druzyna- ktora wobec mega fuksa nie potrafila wygrac ..... FRAJERSTWO ??? ... hhhmm. chyba nie mozna obrazac frajerow ....wynik cieszy niesamowicie ...ale mozliwosc wygranej - jak zwykle spartaczonej to nic wiecej jak ambicja i umiejetnosci dzisiejszej Wisly ..... przed meczem wzialbym remis w ciemno .... no ale jak zwykle .......jak tam kalkulacje LM albo LE ???? :haha: :lol: |
Nie przesadzajmy, bo propaganda działa dobrze... Lechia dużo meczy wygrywała na farcie a tu wszyscy myślą, że już o mistrza walczą. Solidna ekipa na miejsca 3-10 nic więcej jak na razie.
Szkoda dzisiejszego meczu, bo można było wygrać, trzeba szanować punkt a ta dobra druga połowa mam nadzieje że zadziała na frekwencje we środę, mecz z pogonią o 20:30 !!!! |
Tutaj jeszcze podsyłam bramki i skrót meczu Lechia 2-2 Wisła.
|
Cytat:
Za pierwsza połowę byli wyśmiewani, bo się im należało, grali jak łajzy, wolno, nonszalancko. od 60 minuty inna drużyna. Jak zawsze brakło farta i koncentracji, no ale do tego się już zdążyłem przyzwyczaić. Z Pogonią u siebie trzeba koniecznie wygrać, walczymy powiedzmy optymistycznie o 3 miejsce, bez Urygi i Garguły w XI, ze zdrowym IQ77 myślę, że jest to w miarę realny cel. Podejrzewam też że z możliwościami finansowo-marketingowymi Lechii to jeden z naszych ostatnich wyrównanych meczów z nimi. |
No cóż mnie najbardziej cieszy że jak jedni przestają grać to inni ciągną grę jak zniknął Stilić to pojawił się Donald potem Jankowski teraz nie wiem jak to napiszę ale Boguski. Barientos też fajnie dziś zagrał i Boban. Jak dla mnie to zasługa trenera.
I z tego miejsca przepraszam pana Rafała Boguskiego za rzucanie kalumnii że nie powinien pojawiać się na boiskach ekstraklasy. Kominek I jeszcze jedno jak k..wa nie ruszycie dup,,y i nie przyjdziecie w środę na mecz ( a przynajmniej nie kupicie biletu) to nie macie prawa wypowiadać się na temat Wisły |
Wszystko fajnie, ale ten apatyczny Brożek od dłuższego czasu jest cieniem samego siebie.
Cel numer jeden w letnim okienku to ściągnąć jakiegoś energicznego silnego napastnika. Jovic ma papiery na granie. |
Cytat:
Tak kalkulacje jak dotychczas, stać nas na wygraną z każdym i wszędzie jeżeli Brożek zamiast strzelać przestanie szukać sobie idealnej sytuacji, a co za tym idzie mistrzostwo jest w zasięgu. Oczywiści będzie trudno bo w bramce mamy jakieś nieporozumienie. Żeby nie powiedzieć sabotażystę. Nie ma meczu żeby nie można się było czepiać. Zawsze coś sp.... to co zrobił dzisiaj to prawie Radek Majdan z Aten. Skacze jak pajac, a to że ma bronić bramki jakby mu uleciało. Wystarczyło rękę w górę wyciągnąć to ten fruwa. Czekam na fachowców, którzy szydzili z Boguskiego. Ciekawe czy któryś będzie miał minimum honoru i zwyczajnie przeprosi. |
Cytat:
|
Cytat:
Żal, że nie udało się wygrać, ale czy komuś się to podoba czy nie, organizacyjnie w tej mistrzowskiej grupie jesteśmy najsłabsi i każdy zdobyty punkt (szczególnie na wyjeździe) trzeba szanować. Urugwajczyk, to kolejny piłkarz, który budzi się pod wodzą Kazia Moskala. Mam nadzieję, że Gaszyńskiemu nie przyjdzie do głowy robić jeszcze eksperymentów na stanowisku trenera. Pogoń jest o krok od podisania umowy z Azotami podobno, więc kolejny ciężki mecz przed nami. |
Cytat:
|
W 60 minucie doszły sms-y o przelewach. ;)
Znów strasznie apatyczna pierwsza połowa, sądząc z wypowiedzi pomeczowej Moskala to nie wynik ustawienia taktycznego. Powrót Guzmicsa otwiera nam drogę do lepszego zestawienia obrony. Jesteśmy jak podstarzała mistrzowska para taneczna. Co prawda kroki się mylą i zadyszka łapie, ale raz na jakiś czas potrafimy odwalić numer stulecia. Z jednej strony punkt cieszy, zwłaszcza w kontekście pierwszej połowy. Z drugiej szkoda dwóch straconych, bo przy odrobinie szczęścia... |
Na tej słabej Lechii jeszcze ktoś nie raz się potknie ... AntyMod LE ciągle dostępna wiem ze cie to boli ostatnio ale wyluzuj sam ostatnio pisalem ze nie warto tam teraz wchodzić ale przyznaje ze się mylilem ty tez powinieneś. Ja jestem zadowolony każdy wie jaka jest sytuacja w klubie piłkarze walczą tylko my cos stadionu zapewnić nie możemy...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Gratulację, za akcję bramkową. Szkoda, że nie zrównaliście się pkt z L. Będzie ciekawie :)
|
Przespana pierwsza połowa, druga bardzo dobra.
Niedosyt jest, bo w końcówce bardzo śmierdziało golem dla nas. Paradoksalnie - traciliśmy bramki z niczego, po różnym, po kiksie obrońców. Lechia potrafiła sobie stworzyć dobre okazje, ale wtedy ich nie wykorzystywała. A jak się wydawało, że zagrożenie jest minimalne - jeb, gol. Szkoda punktów, bo były na wyciągnięcie ręki. Rafaaaaaaaaaaaaaaaał Boguuuuuuuuuuuuuuuuskiiiiiiiiiiiii! |
Cytat:
Cytat:
Buchalik żeby mógł wybronić mecz to by musiał umieć bronić, on nie potrafi odbić piłki która prawie trafia go w głowę. O czym tu gadać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl