Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [32 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 15 maja, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9464)

siemstein 14.05.2015 11:35

Gramy praktycznie bez skrzydeł, remis w ciemno

stalsanok1946 14.05.2015 15:47

remis biorę w ciemno, ale spodziewam się ciężkiego meczu dla Wisły

AOT 14.05.2015 21:03

Bez kitu, jeśli piłkarze mają takie samo bojowe nastawienie jak forumowicze to mogą w ogóle nie wychodzić na mecz, bo już go przegrali.

"Remis biorę w ciemno"...

Odwagi ....a!

stalsanok1946 14.05.2015 21:43

jestem realista

luczyk 14.05.2015 22:19

w naszej lidze termin realista nie funkcjonuje, serio zdziwisz sie jak wygramy 2-0, albo tak samo przegramy ?

Drozd 14.05.2015 22:41

Możemy grać tylko o zwycięstwo, a remis to zmarnowana szansa. Jesteśmy lepsi stabilniejsi no i mamy Kazimierza. Stawiam 5-3 dla nas.

Patryko 14.05.2015 23:12

0-2. Bardzo liczę na przebudzenie Brożinho.

St Yabol 15.05.2015 06:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1400423)
0-2. Bardzo liczę na przebudzenie Brożinho.

przecież przebudził się z Górnikiem ;>

Ajax 15.05.2015 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1400427)
przecież przebudził się z Górnikiem ;>

Teraz czas na drzemkę:D

AdrianoZKS 15.05.2015 15:56

Wygrana w tym meczu ustawiłaby nas w tabeli nieźle, ale - zwłaszcza jeśli jednak naszym piłkarzom nie zapłacili :D - nie zdziwi mnie żaden wynik, chyba że to będzie jakieś 0:3 albo jeszcze gorzej. Jeśli jednak bym miał się określić, to wierzę w wygraną. U&W!

AntyMod 15.05.2015 21:03

kto zrobil dziure w reczniku ????? :D

Kamson 15.05.2015 21:26

Przelewy chyba doszły na konta w przerwie.

KrzychooR 15.05.2015 21:29

Barientos to chyba pierwszą wyplatę dostał w przerwie...

crazykaro 15.05.2015 21:31

Wszystkie wyjazdy na 2:2, u nas zwycięstwa i mamy puchary:D

mee 15.05.2015 21:31

Druga połowa naprawdę znakomita, bajeczne bramki, szkoda że remis ale optymizm jest. Czapki z głów, nikt nie traci takich frajerskich goli jak my, ale nikt nie robi takich akcji jak My. Mimo wszystko, gratulacje.

WhiteDoctor 15.05.2015 21:33

na szybkiego:

-mamy momenty takie, że nikt w tej lidze tak nie gra
-2 brama na konto ręcznika
-Boguskiego to chyba pojebało z tym truchcikiem przy schodzeniu

+sędzia h.uj bo na ostatniego wolnego zjebała minuta z doliczonego, a on odgwizduje równiótko +3

AntyMod 15.05.2015 21:34

krolowie remisow potwierdzili swoja forme ....kiedy Dutka przechodzi do tej pogoni albo gdziekolwiek ??? panie Pawle ( Brozek) koncz wasc .......

63.5 Kg 15.05.2015 21:41

Na szybko...

Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem...
Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal...
Dwie ladne bramki...
Stracone 2 pkt..
Frajersko...strasznie frajersko...

brylant17 15.05.2015 21:42

No halo krytycy gdzie jesteście z czatu? Halo bo was nie słyszę pierwsza połowa kaplica, druga majstersztyk z Jeana będą ludzie

63.5 Kg 15.05.2015 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1400507)
No halo krytycy gdzie jesteście z czatu? Halo bo was nie słyszę pierwsza połowa kaplica, druga majstersztyk z Jeana będą ludzie

Ale co krytycy??
Stracilismy 2 pkt z bardzo slabym zespolem..

luke1906 15.05.2015 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1400506)
Na szybko...

Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem...
Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal...
Dwie ladne bramki...
Stracone 2 pkt..
Frajersko...strasznie frajersko...

Cholernie frajersko.
I w Warszawie i w Białymstoku i dziś powinny być 3 punkty.

Mamy takie momenty w grze, gdzie przeciwnik nie ma pojęcia co się dzieje, aż miło się patrzy.
Ale za dużo przypadkowych bramek tracimy.

Vinci 15.05.2015 21:47

"z bardzo słabym zespołem"... zdrowo chłopaki odlecieliście już na weekend....

Nie my przed ta kolejką byliśmy faworytem. Szkoda, pkt ale mogło być gorzej, bo już do szatni mogliśmy schodzić z 2 w plecy.

Z przodu jeszcze to jakoś wyglądało, ale defensywa to dramat. Po 2 Brożek prawie wyszedł z siebie...

ulTraS 15.05.2015 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1400510)
"z bardzo słabym zespołem"... zdrowo chłopaki odlecieliście już na weekend....

Nie my przed ta kolejką byliśmy faworytem. Szkoda, pkt ale mogło być gorzej, bo już do szatni mogliśmy schodzić z 2 w plecy.

Z przodu jeszcze to jakoś wyglądało, ale defensywa to dramat. Po 2 Brożek prawie wyszedł z siebie...

No w cholere mocna jest Lechia... Gdyby nasi zaczęli mecz w 1 minucie a nie 45, to spokojnie byśmy wygrali do zera.

AntyMod 15.05.2015 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1400507)
No halo krytycy gdzie jesteście z czatu? Halo bo was nie słyszę pierwsza połowa kaplica, druga majstersztyk z Jeana będą ludzie


:D :lol: :haha: ....po raz kolejny bylismy gorsza druzyna- ktora wobec mega fuksa nie potrafila wygrac ..... FRAJERSTWO ??? ... hhhmm. chyba nie mozna obrazac frajerow ....wynik cieszy niesamowicie ...ale mozliwosc wygranej - jak zwykle spartaczonej to nic wiecej jak ambicja i umiejetnosci dzisiejszej Wisly ..... przed meczem wzialbym remis w ciemno .... no ale jak zwykle .......jak tam kalkulacje LM albo LE ???? :haha: :lol:

hide 15.05.2015 21:52

Nie przesadzajmy, bo propaganda działa dobrze... Lechia dużo meczy wygrywała na farcie a tu wszyscy myślą, że już o mistrza walczą. Solidna ekipa na miejsca 3-10 nic więcej jak na razie.

Szkoda dzisiejszego meczu, bo można było wygrać, trzeba szanować punkt a ta dobra druga połowa mam nadzieje że zadziała na frekwencje we środę, mecz z pogonią o 20:30 !!!!

jeziu89 15.05.2015 21:55

Tutaj jeszcze podsyłam bramki i skrót meczu Lechia 2-2 Wisła.

fialo 15.05.2015 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1400506)
Na szybko...

Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem...
Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal...
Dwie ladne bramki...
Stracone 2 pkt..
Frajersko...strasznie frajersko...

O czym Ty ....a bredzisz? Jakim slabym zespolem? Spójrz sobie jak gra i jakie wyniki notuje Lechia u siebie i kogo ma na rozkładzie. Remis w kontekscie walki o LE jest bardzo dobry. No ale niektórym tu sie ujebało, że my o mistrza bez skrzydłowych mamy grac :D

Za pierwsza połowę byli wyśmiewani, bo się im należało, grali jak łajzy, wolno, nonszalancko. od 60 minuty inna drużyna. Jak zawsze brakło farta i koncentracji, no ale do tego się już zdążyłem przyzwyczaić. Z Pogonią u siebie trzeba koniecznie wygrać, walczymy powiedzmy optymistycznie o 3 miejsce, bez Urygi i Garguły w XI, ze zdrowym IQ77 myślę, że jest to w miarę realny cel. Podejrzewam też że z możliwościami finansowo-marketingowymi Lechii to jeden z naszych ostatnich wyrównanych meczów z nimi.

KOMINEK 15.05.2015 22:09

No cóż mnie najbardziej cieszy że jak jedni przestają grać to inni ciągną grę jak zniknął Stilić to pojawił się Donald potem Jankowski teraz nie wiem jak to napiszę ale Boguski. Barientos też fajnie dziś zagrał i Boban. Jak dla mnie to zasługa trenera.

I z tego miejsca przepraszam pana Rafała Boguskiego za rzucanie kalumnii że nie powinien pojawiać się na boiskach ekstraklasy.
Kominek

I jeszcze jedno jak k..wa nie ruszycie dup,,y i nie przyjdziecie w środę na mecz ( a przynajmniej nie kupicie biletu) to nie macie prawa wypowiadać się na temat Wisły

Mario Nh 15.05.2015 22:09

Wszystko fajnie, ale ten apatyczny Brożek od dłuższego czasu jest cieniem samego siebie.
Cel numer jeden w letnim okienku to ściągnąć jakiegoś energicznego silnego napastnika.

Jovic ma papiery na granie.

Drozd 15.05.2015 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1400512)
:D :lol: :haha: ....po raz kolejny bylismy gorsza druzyna- ktora wobec mega fuksa nie potrafila wygrac ..... FRAJERSTWO ??? ... hhhmm. chyba nie mozna obrazac frajerow ....wynik cieszy niesamowicie ...ale mozliwosc wygranej - jak zwykle spartaczonej to nic wiecej jak ambicja i umiejetnosci dzisiejszej Wisly ..... przed meczem wzialbym remis w ciemno .... no ale jak zwykle .......jak tam kalkulacje LM albo LE ???? :haha: :lol:

Wziąłbyś remis? To nie rób z siebie idioty i następnym razem pomyśl jak będziesz przewidywał przyszłość. Zresztą oceny kogoś kto uważa, że byliśmy gorszą drużyną można bez obaw olać. Bo nic mądrego z sobą nie niosą.

Tak kalkulacje jak dotychczas, stać nas na wygraną z każdym i wszędzie jeżeli Brożek zamiast strzelać przestanie szukać sobie idealnej sytuacji, a co za tym idzie mistrzostwo jest w zasięgu.

Oczywiści będzie trudno bo w bramce mamy jakieś nieporozumienie. Żeby nie powiedzieć sabotażystę. Nie ma meczu żeby nie można się było czepiać. Zawsze coś sp.... to co zrobił dzisiaj to prawie Radek Majdan z Aten. Skacze jak pajac, a to że ma bronić bramki jakby mu uleciało. Wystarczyło rękę w górę wyciągnąć to ten fruwa.

Czekam na fachowców, którzy szydzili z Boguskiego. Ciekawe czy któryś będzie miał minimum honoru i zwyczajnie przeprosi.

hide 15.05.2015 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1400518)
I jeszcze jedno jak k..wa nie ruszycie dup,,y i nie przyjdziecie w środę na mecz ( a przynajmniej nie kupicie biletu) to nie macie prawa wypowiadać się na temat Wisły

to zdanie powinno się wyświetlać w każdym temacie forum!!! ŚRODA 20:30 R22!!!!

Vinci 15.05.2015 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ulTraS (Post 1400511)
No w cholere mocna jest Lechia... Gdyby nasi zaczęli mecz w 1 minucie a nie 45, to spokojnie byśmy wygrali do zera.

No jest mocna... wystarczy porównać ile bramkę ostatnio traciła na swoim obiekcie...

Żal, że nie udało się wygrać, ale czy komuś się to podoba czy nie, organizacyjnie w tej mistrzowskiej grupie jesteśmy najsłabsi i każdy zdobyty punkt (szczególnie na wyjeździe) trzeba szanować.

Urugwajczyk, to kolejny piłkarz, który budzi się pod wodzą Kazia Moskala. Mam nadzieję, że Gaszyńskiemu nie przyjdzie do głowy robić jeszcze eksperymentów na stanowisku trenera.

Pogoń jest o krok od podisania umowy z Azotami podobno, więc kolejny ciężki mecz przed nami.

Gwiaździsty 15.05.2015 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1400519)
Wszystko fajnie, ale ten apatyczny Brożek od dłuższego czasu jest cieniem samego siebie.
Cel numer jeden w letnim okienku to ściągnąć jakiegoś energicznego silnego napastnika.

Jovic ma papiery na granie.

OK, w Wiśle powinien być drugi napastnik, ale ten apatyczny Brozio strzelił w tym sezonie 15 bramek i walczy o króla strzelców póki co.

Elefant 15.05.2015 22:21

W 60 minucie doszły sms-y o przelewach. ;)

Znów strasznie apatyczna pierwsza połowa, sądząc z wypowiedzi pomeczowej Moskala to nie wynik ustawienia taktycznego.

Powrót Guzmicsa otwiera nam drogę do lepszego zestawienia obrony.

Jesteśmy jak podstarzała mistrzowska para taneczna. Co prawda kroki się mylą i zadyszka łapie, ale raz na jakiś czas potrafimy odwalić numer stulecia.

Z jednej strony punkt cieszy, zwłaszcza w kontekście pierwszej połowy.
Z drugiej szkoda dwóch straconych, bo przy odrobinie szczęścia...

radek2323 15.05.2015 22:24

Na tej słabej Lechii jeszcze ktoś nie raz się potknie ... AntyMod LE ciągle dostępna wiem ze cie to boli ostatnio ale wyluzuj sam ostatnio pisalem ze nie warto tam teraz wchodzić ale przyznaje ze się mylilem ty tez powinieneś. Ja jestem zadowolony każdy wie jaka jest sytuacja w klubie piłkarze walczą tylko my cos stadionu zapewnić nie możemy...

Zwitter 15.05.2015 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteDoctor (Post 1400504)
-2 brama na konto ręcznika

Ja go nie winię za żadną bramkę ale jak widać można go winić za dwie...

Jagul 15.05.2015 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1400520)
Czekam na fachowców, którzy szydzili z Boguskiego. Ciekawe czy któryś będzie miał minimum honoru i zwyczajnie przeprosi.

Zagrał dwa dobre mecze pod rząd i od razu wielkie halo :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1400520)
Oczywiści będzie trudno bo w bramce mamy jakieś nieporozumienie. Żeby nie powiedzieć sabotażystę. Nie ma meczu żeby nie można się było czepiać. Zawsze coś sp.... to co zrobił dzisiaj to prawie Radek Majdan z Aten. Skacze jak pajac, a to że ma bronić bramki jakby mu uleciało. Wystarczyło rękę w górę wyciągnąć to ten fruwa.

Rozumiem, że jak Buchalik wybroni nam mecz z Pogonią, to możemy się spodziewać przeprosin z Twojej strony?

piro 15.05.2015 22:48

Gratulację, za akcję bramkową. Szkoda, że nie zrównaliście się pkt z L. Będzie ciekawie :)

s1mone 15.05.2015 22:55

Przespana pierwsza połowa, druga bardzo dobra.

Niedosyt jest, bo w końcówce bardzo śmierdziało golem dla nas.

Paradoksalnie - traciliśmy bramki z niczego, po różnym, po kiksie obrońców. Lechia potrafiła sobie stworzyć dobre okazje, ale wtedy ich nie wykorzystywała. A jak się wydawało, że zagrożenie jest minimalne - jeb, gol.

Szkoda punktów, bo były na wyciągnięcie ręki.

Rafaaaaaaaaaaaaaaaał Boguuuuuuuuuuuuuuuuskiiiiiiiiiiiii!

Drozd 15.05.2015 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1400527)
Ja go nie winię za żadną bramkę ale jak widać można go winić za dwie...

Pewnie że nie, on broni tylko wtedy jak w niego trafią. A jak nie trafią to jest gol a ręcznik niewinny...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1400531)
Zagrał dwa dobre mecze pod rząd i od razu wielkie halo :lol:


Rozumiem, że jak Buchalik wybroni nam mecz z Pogonią, to możemy się spodziewać przeprosin z Twojej strony?

To nie chodzi o mecze tylko zachowania w konkretnych sytuacjach jakie prezentuje Boguski. Dwa ostatnie mecze pozamykały jedynie gęby prostakom, a nie żadne halo

Buchalik żeby mógł wybronić mecz to by musiał umieć bronić, on nie potrafi odbić piłki która prawie trafia go w głowę. O czym tu gadać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl