![]() |
Może nie bajka, ale ma wolę walki, super utrzymuje piłkę (daje radę z dwoma na plecach). Jak dla mnie facet odwala dużą robotę dla zespołu, dobrze ściąga uwagę i daje miejsce innym.
|
Cytat:
|
Kamień z serca. Tylko tyle i aż tyle.
|
Cytat:
|
Generalnie dziś wszyscy oprócz Brożka na plus. Paweł strasznie słabo. Najważniejsze, że zapewniliśmy sobie grupę mistrzowską, a teraz... wszystko się może zdarzyć ;)
|
a Sadlok dwie bramki nam uratował
|
Wreszcie dobry mecz i pewne zwycięstwo.
Guerriera przepraszam z dużym opóźnieniem, pozdro dla Smudy. Buchalik dziś NARESZCIE bardzo dobrze, Dudka jak za najlepszych lat. Szczególne gratulacje dla Jankowskiego, tak dobre spotkanie było mu potrzebne, oby teraz było tylko lepiej. Na plus cała drużyna, niestety z wyjątkiem Brożka, któremu bardzo przydałoby się trochę luzu i odciążenia. Barrientos niestety zupełnie nie przekonuje, ale ma jeszcze 8 spotkań na udowodnienie czegokolwiek. Najważniejsze, że gramy o coś. |
to tak zeby rozjasnic:
Kolejka 31: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-14, 10-13, 11-16, 12-15 Kolejka 32: 4-1, 2-3, 6-7, 8-5, 16-9, 13-12, 14-10, 15-11 Kolejka 33: 1-3, 5-7, 2-4, 6-8, 9-13, 12-16, 10-15, 11-14 Kolejka 34: 7-1, 3-5, 8-2, 4-6, 12-9, 10-11, 14-15, 16-13 Kolejka 35: 1-5, 4-8, 2-7, 3-6, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16 Kolejka 36: 8-1, 5-4, 6-2, 7-3, 15-9, 11-13, 16-10, 12-14 Kolejka 37: 1-6, 2-5, 3-8, 4-7, 9-11, 13-15, 10-12, 14-16 przeklejone z 90minut.pl |
Guerrier, który to juz mecz z bramką? Trzeci? Czwarty?
Jakoś znikneli wszyscy co chcieli go wywieźć na taczkach razem z Sarkim, który stał sie bogiem po meczu z legią ;) |
Cytat:
Cytat:
|
Przede wszystkim trzeba docenić pomysł Moskala na dzisiejszy skład. To naprawdę zadziałało.
Guerrier - wiadomo - wzniósł się na jakiś kosmiczny poziom. Z pewnością przyjdą gorsze mecze, ale ostatnimi czasy zrobił dla nas naprawdę wiele. Sadlok - rewelacyjny występ. Buchalik, Dudka - tak samo. Barrientos ma wielki potencjał, brakuje mu czasem precyzji, ale naprawdę wiele potrafi (imponująco utrzymuje się przy piłce, świetnie odjeżdża rywalom). Na koniec o Jankowskim, bo zagrał naprawdę dobrze. Oby gol dodał mu pewności siebie, gdyż Paweł w obecnej dyspozycji powinien na chwilę odpocząć. Czasem sobie myśle, że Brożek chciałby za dużo zrobić i ta presja go przygniata. |
No w koncu nadeszła wygrana. Buchalik na 0 z tylu jemu tez trzeba pogratulowac. Brameczka Donalda fantastico, doping bardzo fajny. Najwazniejsze, ze grupe mistrzowska osiagnelismy a teraz mozemy powalczyc o puchary
|
Gratulacje dla Buchalika, seria 10 meczów! ze straconą bramką przerwana.Dziki Donald wprowadza nas do górnej ósemki. Dudka zagrał dobry mecz na pozycji def.pomocnika, wreszcie. Jovic znowu praktycznie do przejścia i do tego z przyszywaną asystą. Barrientos no ja nie wiem co o nim myśleć, widać że grać umie, ale notorycznie przynajmniej mnie denerwuje :D, na środek za SS18 trzeba będzie go kiedyś wypróbować.
Do 4 miejsca wystarczy bramkowy remis ze Śląskiem, ale jako że WKS jest słaby w tej rundzie to nic tylko zdobyć 3 punkty. Panowie jeszcze jedno zwycięstwo i macie 2 tyg. luzu, więc się postarajcie ;) |
Cytat:
|
Cytat:
tak, tak - i w 82 minucie Korona strzela kontaktowego i przez 10 min gramy z sercem do gardłem. Ten mecz powinien właśnie być rozegrany tak, jak to zrobił Moskal. Brawo. Ogrywać młodych możemy w mistrzowskiej, bo chyba każdy średnio rozgarnięty obserwator naszych meczów stwierdzi, że w pucharach nie mamy czego szukać. Kamień z serca - cel osiągnięty, teraz wszystko się może zdarzyć. EDIT: ad vocem - albo ogrywać młodych, tak jak to miało miejsce z Piotrkiem Żemło ;) Cytat:
|
Cytat:
P.S. Wszystko musi być wyważone. Nie mówię, że młodzi mają grać od 1 minuty. Rozumiem też trenera i wiem, że są pewne priorytety. Trzeba przy tym wszystkim jednak myśleć perspektywicznie i nie skupiać się wyłącznie na obecnym sezonie. |
Cytat:
W każdym razie miejsce poza pierwszą trójką zostanie uznane za porażkę. |
4 miejsce chyba wystarczy utrzymać i bęndą puchary? tylko gorsza runda... nie oczekujmy od nich 1 czy 2 miejsca.
|
Jeśli wygramy w środę i później kolejne 7 meczy to miejsce na podium zrobi się samo :D.
Po prostu nie ma co pi...lić tylko trzeba za...lać. |
Cytat:
jeśli wygralibyśmy mecze od pierwszego do ostatniego to zdobylibyśmy mistrzostwo, ot ciekawostka |
Dobry mecz przy R22 w wykonaniu Wisły, dobry ze względu na wreszcie pewną grę w obronie - (BUcHalik, Sadlok).
Szkoda ze Brożek jest pod formą, sporo razy piłka trafiała do niego a nie wiele z tego wynikało cuż.. jak nie idzie to nie idzie. Oby się przełamał bo jego dobra gra sprawi drużynie na pewno dużo pożytku. |
Takiej bramki na Reymonta jaka nas uraczyl murzyn to nie widziałem od czasów Konrada Golosia jak bodajże w 2006 przyjebal na 4:0 z Wisłą Plock :D
Mecz jak mecz, dobrze że siadlo naszej czarnej gwieździe, bo im by było dalej w las, tym byłoby coraz bardziej nerwowo. A tak skończyło się dobrze i w tym sezonie z przyczyn sportowych juz nie spadniemy i to na pewno cieszy. Dobry mecz Dudki o dziwo, dużo lepiej gra na DP (vide mecz z Legia) niż na stoperze, no i widać teraz jak na dłoni jakim hamulcowym był Uryga. Pomysł z Jankowskim w środku pola nie jest najgorszy, może się tam odnajdzie, nie wyglądało to tragicznie na pewno. Choć ja bym chętnie zobaczył Barrientosa na tej pozycji, bo im bliżej skrzydła tym gorzej, a im bliżej środka tym lepiej. |
Dobre jest to, że Moskal nie ma świętej jedenastki tylko patrzy go jak w danym momencie gra.
|
Dlatego właśnie liczę, że w nast. meczu nie zobaczymy Brożka a np. Jankesa w ataku.
Barrientos ma ten problem, że długo nie grał, więc to pewnie kwestia kilku meczy jeszcze aż się ogarnie i wygryzie ze składu Semira :D |
Barrientosa trzeba zostawić, facet ma duży potencjał. Technika bardzo dobra, zkiepszczone ostatnie podania to chyba kwestia psychiki. Jak się będzie na niego stawiać, nabierze pewności siebie i ogrania to będzie z niego pociecha.
|
Fajnie że Uryga w końcu usiadł na ławie bo po ostatnim meczu się o to prosił.
Chyba podobny manewr przydałby się z Brożkiem bo raczej niewiele mu wychodzi (troche też szkoda ze od 10 lat nie nauczył sie porządnie przyjąć piłki) No a Semir wczoraj nie mógł złapać precyzji przy ostatnim podaniu ... :( |
Barrientos to bedzie nastepca Stilicia w srodku pola. Ma potencjał ale wiekszy wtedy gdy schodzi do srodka. Jeszcze bedziemy mieli z Niego duzo pozytku
|
Cytat:
|
Ta i poprzednia bramka strzelona przez Jankowskiego Macieja są łudząco podobne.
|
Studio TS Project -Wiedźmin: Dziki Gol. Premiera 26.04.2015.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl