![]() |
Cytat:
Najtańszy bilet kosztuje 15 ulgowy, czyli tyle ile kosztuje paczka papierosów. Nie powiesz mi, że nikt tyle nie uzbiera. A tych najtańszych biletów pozostało jeszcze sporo.. |
ogolnie jest kupa
nie tylko pilkarsko |
Na Derby już na 2 tygodnie przed meczem poszło więcej biletów niż na Zawiszę. Przerażające, ale przecież na Zawiszy się przecież nikt tak polansować nie może jak na żydach.
|
a ile sprzedanych biletów jest na derby, wiesz coś?
|
dajcie spokój... wszyscy wyprztykali się z kasy na szaliki. Poszła ogromna ilość około 1000 sztuk.
|
Cytat:
|
Remis to maks, co może z tego być. Koncepcja Smudy się wyczerpała, a Zawisza nie dostarcza już punktów tak łatwo jak jesienią.
|
Cytat:
|
Dzisiaj 3-0, Paweł Brożek x3 :-) Kto tego nie zobaczy na żywo ten faja :-)
|
Ciężko powiedzieć, jaki będzie końcowy rezultat tego meczu. Po ostatnich wynikach naszej drużyny trudno być optymistą. Zawisza łatwo tych punktów nie da sobie wydrzeć. Dla nich każdy punkt jest teraz na wagę złota. Outsiderzy na wiosnę zawsze spinają pośladki mając przed oczyma widmo spadku do niższej ligi. Patrząc na historię pojedynków tych dwóch drużyn trzeba wyciągnąć wniosek, że Wisła nie może odpuszczać, bo jeden moment nieuwagi i punkty powędrują do Bydgoszczy. No nic nie ma wyjścia te trzy punkty na naszym koncie po tym meczu są obowiązkiem piłkarzy naszego zespołu. JJBG! http://pu.i.wp.pl/k,NjEyMjI1MjEsNDUw...sla_Szalik.gif
|
Cytat:
|
Ma ktoś numer do Dyzmy? Chciałbym się zgłosić z małą propozycją do niego. Otóż kiedyś grałem w piłkę ( całkiem dobrze mi szło ) i chciałbym dołączyć do składu. Kontrakt nie musi być duży - wystarczy jakieś 3000 zł/mc. Na pewno przebijam umiejętnościami takich "tuzów" jak Boguski, Guerrier, Uryga czy Sarki. Zastąpiłbym ich godnie. Obiecuje gryźć trawę i zapieprzać po boisku do ostatniego tchu. Wstydu moja grą na pewno nie przyniosę Wiśle i będę reprezentował jej barwy z dumą. Nie można tego samego powiedzieć o dzisiejszych "bohaterach" tego klubu, którzy mecz za meczem hańbią ten klub. Także jakby ktoś miał do niego numer to poproszę. Z góry dziękuję.
|
CUPIAŁ was kocha KOCHA.............
|
Poza indywidualnymi "przebłyskami" zero pomysłu na grę. Zastanawiam się po co te wszystkie przygotowania przedsezonowe, wyjazdy, ciepłe baseny...
Zero pomysłu. Zero. Mam nadzieję że zarząd ma pomysł na nowego trenera. Zmiana dla zmiany nie ma sensu, ale jeśli jest jakiś sensowny kandydat, chyba nie ma na co czekać. |
Smuda wy...........jazd z Wisły!
|
Jak Wam nie pasuje to se do szafy pośpiewać .Prezes Całuje WAS
|
Cytat:
Co nie zmienia postaci rzeczy że czas wielkiej Smu(d)y w Wiśle bezpowrotnie mija... |
Porażka z ostatnią drużyną tabeli w dodatku grającą w 10, kompletna kompromitacja.
|
Gratulacje dla Zawiszy, trzeba brać jak inni dają.
Dać walkowera Legii i niech przygotowują się do Derbów Krakowa pod okiem NOWEGO TRENERA(pal licho kto nim będzie bo nikt nie jest taki ograniczony jak obecny). |
cały czas broniłem Smudy, az do tego momentu. juz nie mam sił. zjechani nasi sa ze nie ma nawet sił rękawamik oddychac. dramat. mam nadzieje ze w poniedziałek rano usłysze z radia "Franciszek Smuda nie jste juz trenerem Wisly Kraków"
|
Cytat:
|
zaorać wszystko w....u i zaczac od 4 ligi. wszyscy oprocz Glowy, wypierdalac na syberie, na czele ze smuda
|
Żenada. Na początku tej rundy dostaliśmy 4 rywali, wszystkich z grupy spadkowej i zdobyliśmy 1 punkt. Zawsze byłem przeciwnikiem Smudy. Drużyny pod jego wodzą od wielu lat grają poniżej swoich możliwości z małymi przebłyskami gdzie grają na miarę możliwości. Ogólnie jestem zdania, że trener nie ma dużego wpływu na drużynę ale jakiś drobny ma i właśnie w tym aspekcie Smuda działa na minus. Widać wyraźnie, że jest uprzedzony do naszych murzynów na skrzydłach. Dzisiaj jako pierwszego zdjął Guerriera, który jako jedyny w ofensywie dawał coś pozytywnego. Może nie grał dobrze, ale na pewno lepiej od pozostałych zawodników. Przy nim Sarki i Guerrier z piłkarzy u dużym potencjale stali się nikim. Do tego jeszcze dochodzą kompromitujące wypowiedzi Smudy w prawie każdym wywiadzie. Dyzma od dawna jest pośmiewiskiem i głównie z tego powodu go tu nie chciałem. A to, że robi wyniki poniżej możliwości drużyny to żadna nowość. Nawet z Lechem gdzie miał do dyspozycji Stilica, Peszko, Murawskiego, Arbolede czy piłkarza z kosmosu Lewandowskiego to najwyższym osiągnieciem było 3 miejsce. Przykro się patrzy na dzisiejszą Wisłę. Kupa dobrych piłkarzy, a Smuda i tak zacznie bredzić, że nie ma kim grać. To mnie najbardziej boli.
|
Cytat:
|
Napisze po raz kolejny: DYZMA WYPIE*DALAJ!!! Od poczatku bylem przeciwny zatrudnieniu tego pseudo fachowca od siedmiu boleści. Nadaje się, ale do koszenia trawników, chociaż i tam pewnie by coś spartolił.
|
Cytat:
|
Jaki z niego moze byc trener. Załoze sie, ze ma IQ ponizej 75 to raz. Dwa, ze powinien trenowac ale jakis komandosów albo biegaczy ale nie piłkarzy. To nie pierwsza i nie druga runda wiosenna gdzie jego zespoly wygladaja tragicznie w tym czasie.
|
Piłkarzyki pajacyki tyle mam do powiedzenia taa przełamiemy się :lol: najbliższe dwa mecze pokażą gdzie jesteśmy....
|
Graliśmy w 9.
To, co odwalają ostatnimi czasy Dareczek i Boguski (choć dziś miał chyba ze 3 udane podania) to jest jakieś nieporozumienie. Zastąpić ich kimkolwiek, nie wiem... sprzatąjąca panią Jadzią, nie zagra gorzej. Na Legii bez Arka, z Dudką na stoperze... zapowiada sie wynik hokejowy. |
Cytat:
Ja Ci juz moge powiedziec. Jestesmy w DU*IE |
Ciężko się to ogląda na trzeźwo.
Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę. Biega 11 gości i kilku z nich, którzy mają jakiekolwiek umiejętności zrobi czasem akcje. Większość czasu to są 3-4 podania,strata i kopanina od początku... O paralitykach jak Dudka, czy Boguski nie wspominam. |
Wg mnie jest paranoją że:
1) jak gramy jednego w przewadze to Smuda dalej z uporem maniaka trzyma 4 obrońców i gramy 4-1-4-1 zamiast nie wiem jakiś ofensywniejszy wariant i Głowa czy Guzmics na "lepie" przy napastnikach Zawiszy 2) Jak żółtą kartkę ma już Burliga to czemu nie cofnie Jovica i zmieni Burligę ( i nie gadać tu o nie byciu gotowym w 100% Jovicia bo zapieprzał aż się miło patrzyło!) 3) Jak już jest to 15 minut do końca i dalej Zawisza tylko się broni a my CIĄGLE gramy DZIDY na słabo grającego (wg mnie) głową Brożka to czemu nie wprowadzi Garguły który czasem potrafi coś zagrać "niekonwencjonalnego" albo czuje grę na małym kontakcie, tylko wprowadza Sarkiego KTÓRY miał może 2 kontakty z piłką? NIC NIE WNIÓSŁ - NIC! 4) czemu nie wpuści tego Stępińskiego na napad by zagrać tymi 2 napastnikami - tylko wpuszczą totalną porażkę aka Jankowskiego?! 5) i jaki normalny człowiek na pytanie dziennikarza mówi : " że jeśli mogę to wolałbym nie odpowiadać na to pytanie" czy człowiek nie ma mózgu? Co to za problem powiedzieć: " nie to zwykła co tygodniowa rozmowa w celu sprawdzenia jak sobie drużyna radzi itp itd" A TERAZ TYLKO WPROWADZA ZAMIESZANIE! co z tego że nie jest to prawda? Takie rzeczy wg mnie mają i powinny zostać w szatni a nie gadać do prasy. Już wieczorem będzie 10000 analiz jego wypowiedzi. A godzinę później jego "OFICJALNE" sprostowanie...[*] Zamiast wypisywać tysiąc tłumaczeń i oficjalnych stanowisk, lepiej się SEKUNDĘ zastanowić póki otworzy gębę. Było dużo pecha dzisiaj - obiektywnie. Gdyby wpadła bramka przy poprzeczce Stilicia to może by to inaczej wyglądało. Gdyby Brożek pyknął chociaż jedną piłkę którą miał.. Albo to wybicie z linii, a już nie wspominając o sytuacji 100% jaką miał Dudka. No boli patrzeć na to bo sami sobie szkodzą. Coraz większa presja i negatywna atmosfera wokół jest ich winą! |
smutne to było
|
Przejebalismy z najgorsza druzyna ligii (!), ktora stanowi jakis egzotyczny zlepek no-nameow z calego swiata (!!), ktora nie wygrala w tym sezonie na wyjezdzie (!!!), grajacym przez duza czesc meczu w 10 (!!!!), a Franio nam mowi, ze to wszystko kwestia FARTA? Franio, rezerwuj sobie samolot do Raichu, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nasz trenerski geniusz, posiadacz najlepszego nosa w futbolu, Smuda Franciszek nie zostanie dyscyplinarnie wy.......ony.
Slowo o pilkarzykach. Czekam na posty s1meone i podobnych mu znawcow futbolu, jaki to wspanialy mecz zagralismy, jak chodzila pilka, jakim Buchalik jest wspanialym bramkarzem i wcale nie puszcza wszystkiego co leci w bramkę, a Jankowski swietnie gra tylem do bramki i jest niesamowicie silny. Skoro Głowacki mowi, ze chocbysmy grali dwie doby to i tak by nic nie wpadlo, a Franiu mowi nam ze to "tylko kwestia szczescia", to jedyne wyjscie to wyjebanie Frania na zbity pysk. |
A zaczelo się wszystko od tego ze 95% z Nas już w grudniu wiedzoalo ze Wisła po zimowych przygotowaniach będzie grala pięknie i powabnie...
|
Raz - nie stać nas na opłacanie dwóch trenerów (w przypadku odejścia Smudy). Dwa - okres nie jest dobry, bo na rynku wolnym trenerem jest Jan Urban (chyba byśmy go nie chcieli, a przynajmniej na pewno nie ja). Trzy - dograć do końca ten sezon ratując ekstraklasę i zastanowić się co dalej po sezonie.
Co do samej gry - do 16 m wszystko wygląda ok, problem zaczyna się od 16 m. Najeżdżacie na Boguskiego, a on wcale dzisiaj źle nie grał. |
Pozostało powiedzieć: a nie mówiłem?
Gdzie ci optymiści, co chcieli dzisiaj 5:0? Smuda niech dogra do końca ten sezon i WY-PIER-DA-LA |
Czekajcie a to nie w tym okienku miały być te transfery . Smuda fałszuje przy szafie ,on wycisnął z nich co się dało i wasz rozpuścił .My mamy marnych piłkarzy , są coraz starsi i nie regenerują się tak szybko ja by się tego chciało.Mamy zespól na granice extra klasy i pierwszej ligi .ZAPAMIĘTAJCIE OD MIESZANIA HERBATA SŁODSZA NIE BĘDZIE .Wisła tonie w długach od pożyczek CUPIAŁA ,a Wy chcecie wisząc cygana .
|
Poniewaz juz brak słow zeby opisać to co oni wyrabiaja ,niech głos wezmnie,zawsze nieśmiertelny Grzegorz Skwara.
https://www.youtube.com/watch?v=Chhp-DTf-oQ przegraliśmy bo jesteśmy dziadami i tyle.brawa dla Zawiszy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl