Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] GKS Bełchatów - WISŁA Kraków, 28 lutego, 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9425)

dostuffca 27.02.2015 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1391724)
No właśnie gdyby dostał zasłużoną kartkę, to zrozumiałe by było, żeby nie interweniować. Jest odwrotnie i brak reakcji sugeruje, że albo komuś się nie chce, albo ktoś celowo nie dba o interes klubu i piłkarza. Nie wiem, tak jak mówię, tak mi się wydaje jako jego nie - sympatykowi.

a brał ktoś pod uwagę, że nie odwołali się, bo lepiej by się "wyczyścił" i od Zawiszy łapał nowe (co mu się zdarza nie raz i nie dwa) niż by teraz nie dostał nic, a na Zawiszy wykartkował się przed meczem z Legią? Były rozkminy na forum, że Głowa powinien złapać żółtą by być bezpiecznym na Legię. Tu może być ten sam przypadek. Plus odwołanie z tego co się orientuję wymaga hajsu. A jak i tak go nie potrzebujemy na ten mecz, to po co przepłacąć?

wiertar 27.02.2015 15:03

Nie przesadzaj.

dostał nie słuszną zółtą w jednej sytuacji, a w kilku innych nie dostał zasłużonych zółtych czy tam nawet czerwonej za przyjebanie bramkarzowi Pogoni z kolana w głowe.

takze odwołanie gówno by dało.

kadra gdy wróci Stjepa i gumiś z zawieszania bedzie juz wygładała bardzo fajnie. Mysle ze Franek juz nie bedzie miał wytłumaczenie ze nie ma kim grać

universe 27.02.2015 15:43

A dlaczego Smuda gdzieś tam powiedział, że Sadlok zawalil nam 5 pkt? A to my nie posiadamy czegoś takiego jak ofensywa? Im nie miał już nic do zarzucenia?

Tak się drogi panie nie buduje atmosfery w drużynie: kilka świętych krów i pomiatanie resztą. :-/

silver03 27.02.2015 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez universe (Post 1391735)

Tak się drogi panie nie buduje atmosfery w drużynie: kilka świętych krów i pomiatanie resztą. :-/

Nie za zbyt daleko idące wnioski wyciągasz?

fansorina 27.02.2015 16:10

Jest jedna święta krowa u Smudy to Semir Stilic i kilku aspirujących do tego miana: Bury,Boguski,Brożek czy Jankes o nich praktycznie złego słowa u Franka nie słyszałem może o Pawle. Reszta ma jak to powiedział Smuda do Sadloka w meczu z Ruchem : "zapierdalać" i najlepiej się nieodzywać.

silver03 27.02.2015 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1391738)
Jest jedna święta krowa u Smudy to Semir Stilic i kilku aspirujących do tego miana: Bury,Boguski,Brożek czy Jankes o nich praktycznie złego słowa u Franka nie słyszałem może o Pawle. Reszta ma jak to powiedział Smuda do Sadloka w meczu z Ruchem : "zapierdalać" i najlepiej się nieodzywać.

A Dudka? W sumie Głowacki też ma poważanie u Smudy. Złego słowa o Rysiu też nie słyszałem, ale w sumie on jest nowy, więc ma jeszcze czas. To już 3/4 składu wymieniliśmy :lol:


Zapierdalać i się nie odzywać:

- Sarki
- Donald
- Uryga
- Sadlok
- Buchalik

Kurcze, może to i dobrze?

PiVoSH92 27.02.2015 16:24

Głowacki? A czy on zrobił cokolwiek złego? Czerwo z L,coś jeszcze? Tutaj nie ma powodu, aby mówić o nim źle. Sadlok s.......ił koncertowo dwa mecze i to jest oczywiste. Jedyne święte krowy to Jankes i Boguś, choć ten drugi ostatnio gra przeciętnie, ale nie słabo.

Gwiaździsty 27.02.2015 16:26

Trudno żeby o Głowackim, który czyści na obronie i gra za trzech, czy o Brożku, na którym oparte jest strzelanie prawie wszystkich bramek i asyst mówił coś źle. Takim już kompletnym idiotą to nie jest.

universe 27.02.2015 16:56

To, ze Wy nie znacie sie na psychologii to male piwo, Was nie musze ogladac.. Od trenera, z taaaakim ponoc doswiadczeniem, wymagam troche wiecej.
Jezeli w zespole jest fantastyczna atmosfera i jeden da sie pokroic za drugiego i jeden drugiemu pomaga, itp. to chetnie przyznam, ze sie myle.
I jeszcze jedno, pan Smuda lubi czesto odwracac uwage od siebie wskazujac winnego paluchem, dobrze mu to nawet wychodzi.

AS82 27.02.2015 17:38

Ciekawe kto zagra na lewym skrzydle , pewnie znow Jankowski :evil:

silver03 27.02.2015 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez universe (Post 1391747)
To, ze Wy nie znacie sie na psychologii to male piwo, Was nie musze ogladac.. Od trenera, z taaaakim ponoc doswiadczeniem, wymagam troche wiecej.
Jezeli w zespole jest fantastyczna atmosfera i jeden da sie pokroic za drugiego i jeden drugiemu pomaga, itp. to chetnie przyznam, ze sie myle.
I jeszcze jedno, pan Smuda lubi czesto odwracac uwage od siebie wskazujac winnego paluchem, dobrze mu to nawet wychodzi.

No to jesteś psychologiem przez duże P potrafiąc wywnioskować jak budowana jest atmosfera w zespole, jaka ona jest, kto kim pomiata, w ogóle nie będąc w pobliżu tego zespołu, a jedynie widząc go w TV i wyciągając wnioski z 1 wypowiedzianego zdania.

Smuga 27.02.2015 18:52

Cóż teren nie będzie sprzyjał nam w tym meczu patrząc na historię ostatnich pojedynków. Rywal cholernie niewygodny. „Świeżaki” z marszu nam spotkania nie wygrają, więc trzeba liczyć na przebudzenie naszej dotychczasowej kadry, która w meczach z Lechią i Pogonią dostała zimny prysznic. Czy będzie, to bodziec, który pozwoli chłopakom ruszyć z kopyta? Ciężko w tej chwili na, to pytanie odpowiedzieć. Osobiście typuję remis albo skromniutkie zwycięstwo jednej ze stron.

muerte 27.02.2015 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1391702)
Bramkarze: Michał Buchalik, Michał Miśkiewicz
Obrońcy: Łukasz Burliga, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki , Boban Jović, Maciej Sadlok, Szymon Witek, Piotr Żemło
Pomocnicy: Jean Barrientos, Rafał Boguski, Łukasz Garguła, Maciej Jankowski, Emmanuel Sarki, Semir Stilić, Alana Uryga
Napastnicy: Paweł Brożek , Mariusz Stępiński

wraca Guzmics i Gurrier i kto idzie w odstawkę? Pewnie Witek, a Gurrier wejdzie za kogo?
robi się ciekawie w meczowej 18stce :)

za Głowackiego, który się wykartkuje w tej kolejce.

Kamcio019 27.02.2015 23:51

Ale jakby Głowa dostał jutro dwie żółte to by nie był zawieszony

maaarcin 27.02.2015 23:58

Niby dlaczego nie miałby być zawieszony? :D

jabadabaryba 28.02.2015 02:49

miałby 9, a przy 8 się pauzuje, logiczne xD

63.5 Kg 28.02.2015 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamcio019 (Post 1391786)
Ale jakby Głowa dostał jutro dwie żółte to by nie był zawieszony

Efekt piątku czy co??

Karherop 28.02.2015 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamcio019 (Post 1391786)
Ale jakby Głowa dostał jutro dwie żółte to by nie był zawieszony

You Made my day

Z Bełchatowem możemy ugrać dobry wynik, ostatnio GKS gra straszną padakę (gorszą od nas), a w dodatku będziemy mieć dopływ świeżej krwi do drużyny, co spowoduje także lepszą grę 'starych' graczy. W końcu nie będą mieć miejsca z urzędu i taki Jankowski już nie będzie musiał nas już męczyć swoją grą. Albo "wzbije" się na wyższy poziom, albo ława.

Typuje 2-1 dla nas. Może Jović na świeżości coś wbije.

mitmichael 28.02.2015 16:58

Jak wszyscy beda zdrowi to dac

Miskiewicz - Jovic, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Stjepanovic, Dudka - Burliga, Stilic, Barrientos - Brozek :D

i jedziemy z tym koksem :D a teraz mozecie mnie zlinczowac

Kamson 28.02.2015 17:11

FRAJERSTWO.

i pare pytań, które zostaną bez odpowiedzi:

Brożek - ile trzeba sytuacji by trafić do bramki?
Buchalik - czy wybronisz kiedyś coś czego nie musisz?
Boguski - jak to możliwe, że grasz w piłkę na poziomie ekstraklasy?
Dudka - czemu tak doświadczony piłkarz jak ty, nie potrafi się ustawiać w obronie?
Smuda - czemu ku rwa mać co rok po przerwie zimowej twoje drużyny dostają wpie dol za wpie dolem?
frankowski - czy ty jesteś szmato ślepy?
Głowacki - jak to jest grać z samymi amatorami w drużynie?
Gaszyński - będzie faza grupowa europejskich pucharów?

qqq_b 28.02.2015 17:13

Dalej śmiejmy się z Legii, która jest 100 lat przed nami.

Patryk_185 28.02.2015 17:14

Tak to jest jak przestawia się Dudke z pozycji na pozycję. Żemło dzisiaj gorzej na pewno by nie zagrał. A tak ? Darek za tydzień na lewej obronie a Piotrek dalej na ławce...

Patryk_185 28.02.2015 17:15

Druga sprawa. Kto wypuścił Trele majac go w klubie ?!

Raffaello89 28.02.2015 17:20

Widać brak przygotowania zimowego pod okiem Smudy u Jovicia i Barrientosa.Obaj zdecydowanie na plus.Nad resztą szkoda sie rozwodzić.Technika użytkowa naszych piłkarzy mnie poraza. Smuda tez jako trener zatrzymał sie w rozwoju gdzies w latach 90..

silver03 28.02.2015 17:21

No to się przełamali!

fialo 28.02.2015 17:23

Uryga to jest prze ..... Po prostu prze mistrz. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce nie ma gorszego piłkarza.

Szkoda mi Piotrka Żemlo ze musi oglądać takiego Dudkę jak się kopie po czole, no ale cóż ma "dopiero" 20 lat nie jest doświadczonym zawodnikiem = nie potrafi grać.

s1mone 28.02.2015 17:25

Pewnie wielu zaskoczę ale....

podobała mi się nasza gra. Jeśli byśmy w podobny sposób grali do końca sezonu to nie miałbym nic przeciwko.

Generalnie cała drużyna harowała na boisku aż miło, mieliśmy dużą przewagę.
Niestety Brożek jest totalnie bez formy, a Piech w formie.

Podejrzewam, że jakby w ich drużynie był Brozio dziś a u nas Piech to skończyłoby się 5:0 dla nas, bo ilość sytuacji jakie miał Paweł dziś i w jaki sposób je partaczył sprawiała, że aż przecierałem oczy ze zdziwienia.

W dodatku nieodgwizdany karny i głupia kartka dla Sadloka, gdy mogliśmy jeszcze przycisnąć.

Paradoksalnie nasz najlepszy mecz w tym roku i jednocześnie najwyższa porażka. Szkoda.

Heero 28.02.2015 17:25

Nie da się wygrać z brakiem szczęścia, ślepym sędzią i Boguskim na boisku...

siemstein 28.02.2015 17:27

Dudka nie może grać w obronie. Tragednia. Przy pierwszej bramce stał jak kołek i nie przypilnował Piecha, przy 3 to samo, razem z Urygą. Ręce już opadają. Czeka człowiek tyle na ten mecz i .... nie bramki...

Ogryzek 28.02.2015 17:27

Niby prowadziliśmy grę a przegrywamy.

Po prostu mamy słabą starą obronę z najsłabszym Dudką. Kilak strat w środku pola, gubi krycie, przegrywa pojedynki biegowe -dramat.

Nie ma co płakać - bo gdyby do nas uśmiechnęło się szczęście to mogliśmy wygrać. Bełchatów nie był lepszy od nas. Oni mieli szybkiego Piecha, My za to mieliśmy niestety powolnego Dudkę.

Ogryzek 28.02.2015 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1391829)
Uryga to jest prze ..... Po prostu prze mistrz. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce nie ma gorszego piłkarza.

Szkoda mi Piotrka Żemlo ze musi oglądać takiego Dudkę jak się kopie po czole, no ale cóż ma "dopiero" 20 lat nie jest doświadczonym zawodnikiem = nie potrafi grać.

Nie przesadzaj - Dudka dzisiaj przebił Uryge z 5 razy jesli chodzi o słabą grę.

ABGwislakABG 28.02.2015 17:28

Chcesz lepszej gry przy Reymonta? Masz dość Boguskiego, Garguły, Urygi czy The Haitans Brothers? Nie czekaj, kup już teraz!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6474056256.jpg

fialo 28.02.2015 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1391831)
Pewnie wielu zaskoczę ale....

podobała mi się nasza gra. Jeśli byśmy tak grali do końca sezonu to nie miałbym nic przeciwko.

Spokojnie, siostra wieczorem poda leki i wszystko będzie juz dobrze :)

Zwitter 28.02.2015 17:30

Zgadzam się całkowicie z s1mone, ale zapewne zaraz wejdą tu znawcy piłki i powiedzą, że za tydzień dostaniemy bęcki od Zawiszy i Smuda won.

Skoda, że nie podyktował karnego bo mogłoby być zupełnie inaczej, w dodatku szkoda zmarnowanych sytuacji Brożka.

Za tydzień tylko zwycięstwo.

EDIT: Spóźniłem się, już tu są, co widać nad moim postem.

universe 28.02.2015 17:34

Narazie (wg Frania) mamy: Sadlok - reszta Ekstraklasy 1-8. To nie jest najgorszy wynik. Wyobrażam sobie, że jak dojedzie w końcu reszta zawodnikow plus trener, to wynik będzie odwrotny.

loory 28.02.2015 17:34

też tego pojąć nie mogę. Niech nasz Trener przestanie nam wmawiać że Dudka umie grać na stoperze. To był TOTALNY KRYMINAŁ. Przecież on ani pułapki ofsajdowej ani wślizgu ani wyskoku... Sezon na straty to czemu nie dawać szansy (własnie w takich meczach) Żemło co ma kiedyś grać. No jak ma facet zbierać doświadczenie jak mu Franek nie daje w ogóle pograć?

I jeszcze jedna sprawa. Ciągle słyszę na stadionie jak narzekają na Bogusia. Ok, wirtuozem to on nie jest. Ale czemu z podwieszonego napastnika nagle się robi środkowego pomocnika gdzie Rafi nie ma w ogóle CECH które są potrzebne w naszej lidze by grać na tej pozycji? On jest z natury (tak się wydaje być) spokojnym i delikatnym facetem a u nas, przy naszych rywalach POTRZEBA gościa z zębem - nie mówię że ma grać chamsko ale SILNY FIZYCZNIE i NIEUSTĘPLIWY MUSI BYĆ - a Rafi boi się wstawić nogi czy tu gościa szarpnąć bo nie chce mu wyrządzić krzywdy.

Modle się by ten 3 zawodnik z Sierra, był na podobnym poziomie co Jean i Boban to może Semir się ocknie i zreflektuje że nie należy mu się miejsce w 11 z urzędu.

w górę serca

palikot 28.02.2015 17:35

Coraz bardziej mi do przekonania, że Smuda sobie powoli przestaje radzić z całą tą karuzelą...
Boguskiego dziś widziałem na lewej pomocy, na defensywnym, w ataku środkowy bliżej prawego i na lewej obronie... to jest po prostu już akt nawet nie śmieszności, tylko tego, że trener już powoli przestaje ogarniać. Najsłabszy piłkarz w drużynie od 2 sezonów to jest nie do pojęcia. Druga rzecz upartość jest ok, ale bicie głową w mur już nie. Mecz z Pogonią to był ostatni mecz czarnych w Wiśle dla normalnego obserwatora... co widzimy? Czarny tym razem na lewym skrzydle przepychany, odpychany, chaotyczny nie dokładny. I ten komentarz Wieszczyckiego, jak Franek Smuda znowu opierd... Sarkiego... może niech siebie opier... i wywali słabeusza do rezerw a na boisko wstawi głodnego gry Stępińskiego? Potem się dziwimy, że poziom ligi słaby. No jak ma być dobry, jak gra piłkarski paralityk a 20 latek polski nie ma okazji się ograć, bo mu jeden czy dwa mecze nie wyjdą i jest obsmarowywany wiadrem pomyj a paralityki nie potrafią dobrze biegać a co dopiero piłką operować to sobie grają bez problemu. To jest po prostu już żałosne.

Na koniec powiem tak. Było niewyobrażalne przegrać z tak cienką Lechią... ale przegrać z tak beznajdzienym Bełchatowem, ktory nam takie gifty sadził, to już nie wiem jak to nazwać.

speedfashion 28.02.2015 17:36

Uryga i Dudka to duet, który gwarantuje naszym przeciwnikom punkty. GKS nawet sie nie spinal.

Nie piszcie o dobrym meczu, bo zostaliśmy frajersko rozjechani.

Nie można rozwiązać z Sarkim kontraktu ze względu na to, że on po prostu nie jest piłkarzem?

Revolver 28.02.2015 17:36

Oficjalnie dołączam do antysmudowców.

Taktycznie jesteśmy gdzieś w latach 80-tych, w dodatku trzymanie Boguskiego na boisku, to już nawet nie sabotaż, ale po prostu oznaka początków alzheimera u Franza. Stary umysł już niedomaga.

Za kilka miesięcy Smuda będzie stał przy linii i wrzeszczał "Dawaj ku*wa, Koniarek, do Citki, ku*wa!", a na konferencji powie, że Rysiek Czerwiec dobrze klepał.

Kazio Moskal jest wolny, tak tylko o tym wspominam...

loory 28.02.2015 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1391836)
Nie przesadzaj - Dudka dzisiaj przebił Uryge z 5 razy jesli chodzi o słabą grę.

oj wg mnie Fialo ma tutaj trochę racji. Facet na tym szczeblu powinien już umieć rozegrać piłkę od tyłu a on jest tak czerstwy technicznie że Rasiak przy nim wygląda jak Ronaldinho[*]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl