![]() |
Cytat:
|
Nie przesadzaj.
dostał nie słuszną zółtą w jednej sytuacji, a w kilku innych nie dostał zasłużonych zółtych czy tam nawet czerwonej za przyjebanie bramkarzowi Pogoni z kolana w głowe. takze odwołanie gówno by dało. kadra gdy wróci Stjepa i gumiś z zawieszania bedzie juz wygładała bardzo fajnie. Mysle ze Franek juz nie bedzie miał wytłumaczenie ze nie ma kim grać |
A dlaczego Smuda gdzieś tam powiedział, że Sadlok zawalil nam 5 pkt? A to my nie posiadamy czegoś takiego jak ofensywa? Im nie miał już nic do zarzucenia?
Tak się drogi panie nie buduje atmosfery w drużynie: kilka świętych krów i pomiatanie resztą. :-/ |
Cytat:
|
Jest jedna święta krowa u Smudy to Semir Stilic i kilku aspirujących do tego miana: Bury,Boguski,Brożek czy Jankes o nich praktycznie złego słowa u Franka nie słyszałem może o Pawle. Reszta ma jak to powiedział Smuda do Sadloka w meczu z Ruchem : "zapierdalać" i najlepiej się nieodzywać.
|
Cytat:
Zapierdalać i się nie odzywać: - Sarki - Donald - Uryga - Sadlok - Buchalik Kurcze, może to i dobrze? |
Głowacki? A czy on zrobił cokolwiek złego? Czerwo z L,coś jeszcze? Tutaj nie ma powodu, aby mówić o nim źle. Sadlok s.......ił koncertowo dwa mecze i to jest oczywiste. Jedyne święte krowy to Jankes i Boguś, choć ten drugi ostatnio gra przeciętnie, ale nie słabo.
|
Trudno żeby o Głowackim, który czyści na obronie i gra za trzech, czy o Brożku, na którym oparte jest strzelanie prawie wszystkich bramek i asyst mówił coś źle. Takim już kompletnym idiotą to nie jest.
|
To, ze Wy nie znacie sie na psychologii to male piwo, Was nie musze ogladac.. Od trenera, z taaaakim ponoc doswiadczeniem, wymagam troche wiecej.
Jezeli w zespole jest fantastyczna atmosfera i jeden da sie pokroic za drugiego i jeden drugiemu pomaga, itp. to chetnie przyznam, ze sie myle. I jeszcze jedno, pan Smuda lubi czesto odwracac uwage od siebie wskazujac winnego paluchem, dobrze mu to nawet wychodzi. |
Ciekawe kto zagra na lewym skrzydle , pewnie znow Jankowski :evil:
|
Cytat:
|
Cóż teren nie będzie sprzyjał nam w tym meczu patrząc na historię ostatnich pojedynków. Rywal cholernie niewygodny. „Świeżaki” z marszu nam spotkania nie wygrają, więc trzeba liczyć na przebudzenie naszej dotychczasowej kadry, która w meczach z Lechią i Pogonią dostała zimny prysznic. Czy będzie, to bodziec, który pozwoli chłopakom ruszyć z kopyta? Ciężko w tej chwili na, to pytanie odpowiedzieć. Osobiście typuję remis albo skromniutkie zwycięstwo jednej ze stron.
|
Cytat:
|
Ale jakby Głowa dostał jutro dwie żółte to by nie był zawieszony
|
Niby dlaczego nie miałby być zawieszony? :D
|
miałby 9, a przy 8 się pauzuje, logiczne xD
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Bełchatowem możemy ugrać dobry wynik, ostatnio GKS gra straszną padakę (gorszą od nas), a w dodatku będziemy mieć dopływ świeżej krwi do drużyny, co spowoduje także lepszą grę 'starych' graczy. W końcu nie będą mieć miejsca z urzędu i taki Jankowski już nie będzie musiał nas już męczyć swoją grą. Albo "wzbije" się na wyższy poziom, albo ława. Typuje 2-1 dla nas. Może Jović na świeżości coś wbije. |
Jak wszyscy beda zdrowi to dac
Miskiewicz - Jovic, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Stjepanovic, Dudka - Burliga, Stilic, Barrientos - Brozek :D i jedziemy z tym koksem :D a teraz mozecie mnie zlinczowac |
FRAJERSTWO.
i pare pytań, które zostaną bez odpowiedzi: Brożek - ile trzeba sytuacji by trafić do bramki? Buchalik - czy wybronisz kiedyś coś czego nie musisz? Boguski - jak to możliwe, że grasz w piłkę na poziomie ekstraklasy? Dudka - czemu tak doświadczony piłkarz jak ty, nie potrafi się ustawiać w obronie? Smuda - czemu ku rwa mać co rok po przerwie zimowej twoje drużyny dostają wpie dol za wpie dolem? frankowski - czy ty jesteś szmato ślepy? Głowacki - jak to jest grać z samymi amatorami w drużynie? Gaszyński - będzie faza grupowa europejskich pucharów? |
Dalej śmiejmy się z Legii, która jest 100 lat przed nami.
|
Tak to jest jak przestawia się Dudke z pozycji na pozycję. Żemło dzisiaj gorzej na pewno by nie zagrał. A tak ? Darek za tydzień na lewej obronie a Piotrek dalej na ławce...
|
Druga sprawa. Kto wypuścił Trele majac go w klubie ?!
|
Widać brak przygotowania zimowego pod okiem Smudy u Jovicia i Barrientosa.Obaj zdecydowanie na plus.Nad resztą szkoda sie rozwodzić.Technika użytkowa naszych piłkarzy mnie poraza. Smuda tez jako trener zatrzymał sie w rozwoju gdzies w latach 90..
|
No to się przełamali!
|
Uryga to jest prze ..... Po prostu prze mistrz. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce nie ma gorszego piłkarza.
Szkoda mi Piotrka Żemlo ze musi oglądać takiego Dudkę jak się kopie po czole, no ale cóż ma "dopiero" 20 lat nie jest doświadczonym zawodnikiem = nie potrafi grać. |
Pewnie wielu zaskoczę ale....
podobała mi się nasza gra. Jeśli byśmy w podobny sposób grali do końca sezonu to nie miałbym nic przeciwko. Generalnie cała drużyna harowała na boisku aż miło, mieliśmy dużą przewagę. Niestety Brożek jest totalnie bez formy, a Piech w formie. Podejrzewam, że jakby w ich drużynie był Brozio dziś a u nas Piech to skończyłoby się 5:0 dla nas, bo ilość sytuacji jakie miał Paweł dziś i w jaki sposób je partaczył sprawiała, że aż przecierałem oczy ze zdziwienia. W dodatku nieodgwizdany karny i głupia kartka dla Sadloka, gdy mogliśmy jeszcze przycisnąć. Paradoksalnie nasz najlepszy mecz w tym roku i jednocześnie najwyższa porażka. Szkoda. |
Nie da się wygrać z brakiem szczęścia, ślepym sędzią i Boguskim na boisku...
|
Dudka nie może grać w obronie. Tragednia. Przy pierwszej bramce stał jak kołek i nie przypilnował Piecha, przy 3 to samo, razem z Urygą. Ręce już opadają. Czeka człowiek tyle na ten mecz i .... nie bramki...
|
Niby prowadziliśmy grę a przegrywamy.
Po prostu mamy słabą starą obronę z najsłabszym Dudką. Kilak strat w środku pola, gubi krycie, przegrywa pojedynki biegowe -dramat. Nie ma co płakać - bo gdyby do nas uśmiechnęło się szczęście to mogliśmy wygrać. Bełchatów nie był lepszy od nas. Oni mieli szybkiego Piecha, My za to mieliśmy niestety powolnego Dudkę. |
Cytat:
|
Chcesz lepszej gry przy Reymonta? Masz dość Boguskiego, Garguły, Urygi czy The Haitans Brothers? Nie czekaj, kup już teraz!
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6474056256.jpg |
Cytat:
|
Zgadzam się całkowicie z s1mone, ale zapewne zaraz wejdą tu znawcy piłki i powiedzą, że za tydzień dostaniemy bęcki od Zawiszy i Smuda won.
Skoda, że nie podyktował karnego bo mogłoby być zupełnie inaczej, w dodatku szkoda zmarnowanych sytuacji Brożka. Za tydzień tylko zwycięstwo. EDIT: Spóźniłem się, już tu są, co widać nad moim postem. |
Narazie (wg Frania) mamy: Sadlok - reszta Ekstraklasy 1-8. To nie jest najgorszy wynik. Wyobrażam sobie, że jak dojedzie w końcu reszta zawodnikow plus trener, to wynik będzie odwrotny.
|
też tego pojąć nie mogę. Niech nasz Trener przestanie nam wmawiać że Dudka umie grać na stoperze. To był TOTALNY KRYMINAŁ. Przecież on ani pułapki ofsajdowej ani wślizgu ani wyskoku... Sezon na straty to czemu nie dawać szansy (własnie w takich meczach) Żemło co ma kiedyś grać. No jak ma facet zbierać doświadczenie jak mu Franek nie daje w ogóle pograć?
I jeszcze jedna sprawa. Ciągle słyszę na stadionie jak narzekają na Bogusia. Ok, wirtuozem to on nie jest. Ale czemu z podwieszonego napastnika nagle się robi środkowego pomocnika gdzie Rafi nie ma w ogóle CECH które są potrzebne w naszej lidze by grać na tej pozycji? On jest z natury (tak się wydaje być) spokojnym i delikatnym facetem a u nas, przy naszych rywalach POTRZEBA gościa z zębem - nie mówię że ma grać chamsko ale SILNY FIZYCZNIE i NIEUSTĘPLIWY MUSI BYĆ - a Rafi boi się wstawić nogi czy tu gościa szarpnąć bo nie chce mu wyrządzić krzywdy. Modle się by ten 3 zawodnik z Sierra, był na podobnym poziomie co Jean i Boban to może Semir się ocknie i zreflektuje że nie należy mu się miejsce w 11 z urzędu. w górę serca |
Coraz bardziej mi do przekonania, że Smuda sobie powoli przestaje radzić z całą tą karuzelą...
Boguskiego dziś widziałem na lewej pomocy, na defensywnym, w ataku środkowy bliżej prawego i na lewej obronie... to jest po prostu już akt nawet nie śmieszności, tylko tego, że trener już powoli przestaje ogarniać. Najsłabszy piłkarz w drużynie od 2 sezonów to jest nie do pojęcia. Druga rzecz upartość jest ok, ale bicie głową w mur już nie. Mecz z Pogonią to był ostatni mecz czarnych w Wiśle dla normalnego obserwatora... co widzimy? Czarny tym razem na lewym skrzydle przepychany, odpychany, chaotyczny nie dokładny. I ten komentarz Wieszczyckiego, jak Franek Smuda znowu opierd... Sarkiego... może niech siebie opier... i wywali słabeusza do rezerw a na boisko wstawi głodnego gry Stępińskiego? Potem się dziwimy, że poziom ligi słaby. No jak ma być dobry, jak gra piłkarski paralityk a 20 latek polski nie ma okazji się ograć, bo mu jeden czy dwa mecze nie wyjdą i jest obsmarowywany wiadrem pomyj a paralityki nie potrafią dobrze biegać a co dopiero piłką operować to sobie grają bez problemu. To jest po prostu już żałosne. Na koniec powiem tak. Było niewyobrażalne przegrać z tak cienką Lechią... ale przegrać z tak beznajdzienym Bełchatowem, ktory nam takie gifty sadził, to już nie wiem jak to nazwać. |
Uryga i Dudka to duet, który gwarantuje naszym przeciwnikom punkty. GKS nawet sie nie spinal.
Nie piszcie o dobrym meczu, bo zostaliśmy frajersko rozjechani. Nie można rozwiązać z Sarkim kontraktu ze względu na to, że on po prostu nie jest piłkarzem? |
Oficjalnie dołączam do antysmudowców.
Taktycznie jesteśmy gdzieś w latach 80-tych, w dodatku trzymanie Boguskiego na boisku, to już nawet nie sabotaż, ale po prostu oznaka początków alzheimera u Franza. Stary umysł już niedomaga. Za kilka miesięcy Smuda będzie stał przy linii i wrzeszczał "Dawaj ku*wa, Koniarek, do Citki, ku*wa!", a na konferencji powie, że Rysiek Czerwiec dobrze klepał. Kazio Moskal jest wolny, tak tylko o tym wspominam... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl