![]() |
Ruszyły kolejne aukcje : http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299
|
Dziś kończy się druga tura sprzedaży szalików, szału delikatnie mówiąc nie ma... 2503 zł w puli. Razem z pierwszą turą brakuje kilku złotych do 8 tysięcy. A teraz niech się każdy zastanowi po ile leciały by szaliki Legii w podobnej inicjatywie. To również pokazuje gdzie jesteśmy jako klub i jako kibice. Warto też spojrzeć na jutrzejszą frekwencję na młynie. Sprzedaż wygląda dalej jakby protest trwał. Ale "Jabać Cracovie" będzie komplet C.
|
Właśnie gdzie są nasi "BOGACZE" co się za darmo lansują na sektorach VIP aktorzy, dziennikarze, satyrycy, piosenkarze, itp. Te licytacje są właśnie dla takich jak oni, którym parę stówek za szalik dać to nie jest jakaś straszna rzecz.
|
Dzięki naszemu marketingowi pewnie nawet o tym nie wiedzą. Swoją drogą ja odbieram to jako inicjatywę dla kibiców tych , którzy przy licytacji nie mieli by szans z celebrytami ;)
|
Panowie, odbierał ktoś wylicytowane szaliki? Jest jakiś czas, po którym będą one dostępne? Odbiór w Wiślackim Świecie? Trzeba się udać z potwierdzeniem przelewu, czy mają w systemie?
|
A nie jest tak, że prezes osobiście wręcza? ;)
|
To pewnie tym bogaczom z loży VIP :P
|
Cytat:
Za to wiedzą jak odebrac darmową wejsciowke i pochalć i nazrec się za frajer. Bo jest kilku takich do dzis.. i powinni zostac usunięci ze stadionu Wisly raz na zawsze. |
Szalik cegiełkę kupie w tym mini sklepiku w strefie kibica czy tylko w wiślackim świecie? Chodzi mi o dziś, przed meczem.
|
Cytat:
Niektórzy odbiorą numerowane szaliki dziś przed meczem. |
Odpowiadam na zaległą nominację:
http://imgur.com/Lg0LckM Moje nominacje: 1. Kordianooo 2. Anthony09 3. DeadOrAlive |
3036 zł za szaliki z drugiej tury. 8597,5 zł w puli.
|
3 tura słabo idzie.. wiele aukcji nawet nie zaczęło licytacji !!http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299 licytujemy i podbijamy :)
|
Ruszyła kolejna runda licytacji. Najlepsze numery (od 1 do 25):
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299 |
A 3 tura za ile poszła łącznie?
|
No z tą ostatnią turą świetny pomysł, szkoda tylko, że piłkarze tacy, a nie inni, bo poza nielicznymi wyjatkami nie ma się z kim identyfikować :(
|
Dlatego też nr 6 już za 2,5k :D
|
już 4k :D....
|
Już 6k za Głowę :)
Gdyby nr 16 dali z autografem Kuby to też mogłaby pyknąć fajna sumka. |
Cytat:
|
Fajnie by właśnie było jakby np. Radek Sobolewski, Kuba Błaszczykowski, Tomek Frankowski itd. podpisali po takim szaliku i na aukcje bo naprawde fajną cene mogłyby osiągnąć :)
|
Cytat:
|
I Małecki jeszcze.
|
za ile poszła ostatnia tura?
|
fajnie by było jakby klub opublikował wynik wszystkich licytacji :)
|
Chyba wstyd byłby, przecież te 100 szalików poszło pewnie za jakieś 50tys...
|
ciekawe tylko, czy Wisła dostanie kase za te najdroższe szale, bo nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tych aukcjach zwycięzcą jest ta sama osoba, która do poszczególnych aukcji zakładała nowe konta różniące się od siebie tylko końcową cyfrą w nazwie, oczywiście z brakiem jakichkolwiek komentarzy.
Nie widzę tego. |
Czyżby ktoś z Klubu, żeby podbić ceny?
|
Cytat:
Weż pod uwagę żę szal jest okazjonalny, czyli 'cegiełka derbowa'. 50 tysięcy zł to prawie 800 osób więcej na stadionie, na derbach (trybuna E). |
Liczyłem na 50,000 ale udało się osiągnąc niewiele ponad 30,000. Zawsze coś :) Gratulacje dla tych co wylicytowali :)
Obiecane podsumowanie: http://images70.fotosik.pl/715/bfac319fe42febb8m.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl