Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   #KupSzalik (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9422)

c. 27.02.2015 20:37

Ruszyły kolejne aukcje : http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299

wierny 06.03.2015 12:50

Dziś kończy się druga tura sprzedaży szalików, szału delikatnie mówiąc nie ma... 2503 zł w puli. Razem z pierwszą turą brakuje kilku złotych do 8 tysięcy. A teraz niech się każdy zastanowi po ile leciały by szaliki Legii w podobnej inicjatywie. To również pokazuje gdzie jesteśmy jako klub i jako kibice. Warto też spojrzeć na jutrzejszą frekwencję na młynie. Sprzedaż wygląda dalej jakby protest trwał. Ale "Jabać Cracovie" będzie komplet C.

palikot 06.03.2015 15:16

Właśnie gdzie są nasi "BOGACZE" co się za darmo lansują na sektorach VIP aktorzy, dziennikarze, satyrycy, piosenkarze, itp. Te licytacje są właśnie dla takich jak oni, którym parę stówek za szalik dać to nie jest jakaś straszna rzecz.

wierny 06.03.2015 15:45

Dzięki naszemu marketingowi pewnie nawet o tym nie wiedzą. Swoją drogą ja odbieram to jako inicjatywę dla kibiców tych , którzy przy licytacji nie mieli by szans z celebrytami ;)

David. 06.03.2015 20:07

Panowie, odbierał ktoś wylicytowane szaliki? Jest jakiś czas, po którym będą one dostępne? Odbiór w Wiślackim Świecie? Trzeba się udać z potwierdzeniem przelewu, czy mają w systemie?

palikot 06.03.2015 20:22

A nie jest tak, że prezes osobiście wręcza? ;)

David. 06.03.2015 21:19

To pewnie tym bogaczom z loży VIP :P

aNouc 06.03.2015 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1392599)
Dzięki naszemu marketingowi pewnie nawet o tym nie wiedzą.


Za to wiedzą jak odebrac darmową wejsciowke i pochalć i nazrec się za frajer. Bo jest kilku takich do dzis.. i powinni zostac usunięci ze stadionu Wisly raz na zawsze.

Zwitter 07.03.2015 11:15

Szalik cegiełkę kupie w tym mini sklepiku w strefie kibica czy tylko w wiślackim świecie? Chodzi mi o dziś, przed meczem.

rav 07.03.2015 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 1392634)
Panowie, odbierał ktoś wylicytowane szaliki? Jest jakiś czas, po którym będą one dostępne? Odbiór w Wiślackim Świecie? Trzeba się udać z potwierdzeniem przelewu, czy mają w systemie?

Jeśli kupiłeś taki szalik, to skontaktuj się ze sprzedającym, a nie pytaj na forum.
Niektórzy odbiorą numerowane szaliki dziś przed meczem.

ABGwislakABG 07.03.2015 21:53

Odpowiadam na zaległą nominację:

http://imgur.com/Lg0LckM

Moje nominacje:

1. Kordianooo
2. Anthony09
3. DeadOrAlive

wierny 09.03.2015 10:47

3036 zł za szaliki z drugiej tury. 8597,5 zł w puli.

sevenheaven 10.03.2015 18:35

3 tura słabo idzie.. wiele aukcji nawet nie zaczęło licytacji !!http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299 licytujemy i podbijamy :)

emailowiec 14.03.2015 20:06

Ruszyła kolejna runda licytacji. Najlepsze numery (od 1 do 25):

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299

R33 14.03.2015 21:15

A 3 tura za ile poszła łącznie?

!!IRIVER!! 14.03.2015 22:00

No z tą ostatnią turą świetny pomysł, szkoda tylko, że piłkarze tacy, a nie inni, bo poza nielicznymi wyjatkami nie ma się z kim identyfikować :(

PiVoSH92 14.03.2015 22:38

Dlatego też nr 6 już za 2,5k :D

palikot 14.03.2015 23:35

już 4k :D....

gypsy 15.03.2015 09:54

Już 6k za Głowę :)

Gdyby nr 16 dali z autografem Kuby to też mogłaby pyknąć fajna sumka.

wierny 16.03.2015 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1394330)
A 3 tura za ile poszła łącznie?

3 tura łącznie poszła za 3057,50 zł

wiernyNH1906 16.03.2015 13:48

Fajnie by właśnie było jakby np. Radek Sobolewski, Kuba Błaszczykowski, Tomek Frankowski itd. podpisali po takim szaliku i na aukcje bo naprawde fajną cene mogłyby osiągnąć :)

palikot 16.03.2015 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiernyNH1906 (Post 1394595)
Fajnie by właśnie było jakby np. Radek Sobolewski, Kuba Błaszczykowski, Tomek Frankowski itd. podpisali po takim szaliku i na aukcje bo naprawde fajną cene mogłyby osiągnąć :)

i Jeszcze skompromitowany Maciek Żurawski i Emilian Dolha...

IncognitoTSW 16.03.2015 16:52

I Małecki jeszcze.

mgła 17.03.2015 21:59

za ile poszła ostatnia tura?

palikot 17.03.2015 22:33

fajnie by było jakby klub opublikował wynik wszystkich licytacji :)

LanceTS 17.03.2015 23:48

Chyba wstyd byłby, przecież te 100 szalików poszło pewnie za jakieś 50tys...

vabanq 18.03.2015 01:58

ciekawe tylko, czy Wisła dostanie kase za te najdroższe szale, bo nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tych aukcjach zwycięzcą jest ta sama osoba, która do poszczególnych aukcji zakładała nowe konta różniące się od siebie tylko końcową cyfrą w nazwie, oczywiście z brakiem jakichkolwiek komentarzy.
Nie widzę tego.

ASecond17 18.03.2015 08:01

Czyżby ktoś z Klubu, żeby podbić ceny?

Lukasz 18.03.2015 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1394832)
Chyba wstyd byłby, przecież te 100 szalików poszło pewnie za jakieś 50tys...

Jeśli taka by była, to bardzo ładna kwota, wbrew pozorom.
Weż pod uwagę żę szal jest okazjonalny, czyli 'cegiełka derbowa'.

50 tysięcy zł to prawie 800 osób więcej na stadionie, na derbach (trybuna E).

wierny 18.03.2015 08:39

Liczyłem na 50,000 ale udało się osiągnąc niewiele ponad 30,000. Zawsze coś :) Gratulacje dla tych co wylicytowali :)
Obiecane podsumowanie:
http://images70.fotosik.pl/715/bfac319fe42febb8m.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl