Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 lutego godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9419)

Mati_ 20.02.2015 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1391082)
To nie wina Smudy, że nie ma skrzydłowych. Sarki i DOnald to lekkoatleci, a nie piłkarze, w dodatku ze słabymi procesorkami. Pozostali, którzy ich zastępują na tej pozycji to tylko P.O. skrzydłowych, a nie boczni pomocnicy z krwi i kości. Właściwie jest tu wybór pomiędzy złem i mniejszym złem.

To nie wina Smudy, że ma tylko jednego napastnika i jest uzależniony od jego formy.

To nie wina Smudy, że w środku pomocy ma albo takich zawodników, którzy potrafią tylko bronić, albo tylko konstruować akcje. Niestety, nie mamy nikogo sensownego w środku kto umiejętnie łączyłby obie funkcje, a to oznacza minimum kreacji, jeśli z Semirem gra Dudka i Uryga, albo minimum kontroli, jeśli zamiast Dudki gra na przykład Boguski. Nie mówiąc już o tym, że Uryga jest jeszcze żółtodziobem. Smuda co prawda z braku laku stara się zrobić zawodnika 50/50 z Jankowskiego, ale tan kimś takim nie jest i raczej się nie stanie. Problemem jest również to, że Jankowski nie nadaje się na skrzydłowego i napastnika, a skoro tak, to właściwie jest nam niepotrzebny, ale ktoś obdarował nim Smudę.

Przy tylu mankamentach bardzo łatwo zdetronizować nasze atuty. Wystarczy się cofnąć, przeszkadzać i czekać na jakiś błąd, który prawie zawsze się zdarza. Jeśli jeszcze w tamtej rundzie czymś zaskakiwaliśmy, teraz już wszyscy wiedzą jak z nami grać. I coraz częściej kończy się to dla nas źle.

A kto poza Legią, Lechem i Lechia ma?
Ludzie nie mozna wszystkiego zrzucać na karb braku ławki. Pogoń na papierze prezentuje się słabo. Nazwiska? Robak, Murawski, Janukiewicz a reszta ogórki. Ale dali dziś nam radę. Sorry, ale nie moge słuchać o tym, że nie ma napastnika..

AntyMod 20.02.2015 23:50

czy w tym meczu gral Semirek ? bozyszcze gimbazy Wislackiej ??? ...ogolnie dno niesamowite ... ale to bylo do przewidzenia dla kumatych ...za okolo miesiac najwazniekszy mecz roku...i jeszcze mi powiedzcie ze mlody Zajac nie moglby wejsc na boisko ok 70-75 minuty , no ale sa panowie Jankowski , Boguski , Stilic itp ....rozwijamy sie pilkarsko i W CALE NIE COFAMY SIE W ROZWOJU ....OBRAZ NEDZY I ROZPACZY...chcialem napisac ze najwazniejszy mecz roku przed nami - ale teraz drze przed wynikiem ...dla niektorych fachowcow to: chwilowy spadek formy

fialo 20.02.2015 23:53

1. Żenująca frekwencja. Brak słów. Gdzie jesteście kibice sukcesu? Niech każdy sobie odpowie na pytanie co robił dziś wieczór i czemu nie był na R22

2. Jankowski, Stilić, Stępiński - szczyt chujowizny.

3. Czy Jankowski to w ogóle piłkarz? Skąd oni go wytrzasnęli?

4. Czemu nasz trenerski geniusz na ławce rezerwowych przy 1-1 i kiedy w miarę ciśniemy, wprowadza defensywnego pomocnika w dodatku drewnianego jak chatki w Chochołowie. Ktoś to wyjaśni?

5. Wszystko co robi na boisku Alan Uryga z powodzeniem mógłbym robić ja i zapewne 80% użytkowników tego forum - jego "gra" polega na: bieganiu, próbach przeszkadzania oraz podaniach do tyłu. Myślę, że większość z nas potrafiła by skopiować wszystkie jego zagrania z tego meczu z takim samym skutkiem. Z tak słabym piłkarzem w środku pola, nie ma szans na skuteczne granie, bo gracz na tej newralgicznej pozycji, musi dawac drużynie coś więcej niż próby przeszkadzania w rozgrywaniu piłki przez przeciwnika. Stjepanović wracaj czym prędzej, zresztą wg mnie porządny box-to-box DP jest nam teraz niezbędny na równi ze skrzydłowymi.

6. Sędzia .....

7. Musialem wyrobić dziś KK i widzę, że w Strefie się nic nie zmienia do wyrobienia Karty zachęca mnie.. Tomas Jirsak, a ze ścian patrzą: Maciej Żurawski, Patryk Małecki, Gordan Bunoaza i wielu innych. Załamka.

8. Nie sądzę, żebyśmy złapali sie do ósemki.

radek2323 20.02.2015 23:53

To nie sluchaj tylko patrz na fakty bo...go nie ma! Gra w obronie slabo Sadlok babol jak cholera.Widac cos tam rusza ale to zdecydowanie za malo moze ten nowy urugwajczyk nam odpali i posadzi Sarkiego na lawie... Donald jezdziec bez glowy .Cieszy tylko akcja Burego z Broziem

Bene Nati 21.02.2015 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1391091)
1. Żenująca frekwencja. Brak słów. Gdzie jesteście kibice sukcesu? Niech każdy sobie odpowie na pytanie co robił dziś wieczór i czemu nie był na R22

Jesteśmy 500 osób nad sąsiadką. Słabo.

Odnośnie meczu; nawet się nie obejrzałem kiedy ta liga spadła na samo dno. Poza Legią, Lechem amatorzy...

R33 21.02.2015 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1391091)
7. Musialem wyrobić dziś KK i widzę, że w Strefie się nic nie zmienia do wyrobienia Karty zachęca mnie..

Niestety ceny w cateringu się zmieniły... 8 zł. za 0.5 l colę. Litości! I nie piszcie mi, że to 2 zł. różnicy raz na 2 tygodnie, bo tu 2 zł. , tam 5 zł. i już się robią sumy.

KOMINEK 21.02.2015 00:08

Pozdrowienia dla 9083 skrajnych fanatyków. Bo tylko skrajni fanatycy mogli wytrzymać dziś na stadionie 90 min. Żenada żenady dna.

Jak mając teoretycznie silniejszą jedenastkę niż jesienią gramy dwa poziomy niżej.

Zastanawiam się czy Semir który jest słaby psychicznie podświadomie nie oszczędza się żeby nie złapać żadnej kontuzji która mogłaby mu przeszkodzić w znalezieniu nowego klubu.

Liczyłem ze może są spięci bo chcą za wszelką cenę wygrać i jak zdobędą bramkę to już pójdzie.

K...wa oni dwóch podań po sobie nie umieją wykonać. piłka odskakuje. Jak dla mnie to nie brak ambicji o którą prosiliśmy to braki w przygotowaniu.

Jak lubię Smudę to chyba Wisła powinna mieć dwóch trenerów jesiennego Smudę a innego na wiosnę i zabronić w trybie karnym organizować Smudzi przygotowania do rundy wiosennej :evil::evil::evil:

Bene Nati 21.02.2015 00:12

Poziom jest żenujący, jeszcze jak widzisz, że piłkarze przy każdej stykowej sytuacji odkładają nogę to masz ochotę rzucić czymś w tych nierobów.

Ta liga to dno.

Kurz 21.02.2015 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mati_ (Post 1391089)
A kto poza Legią, Lechem i Lechia ma?
Ludzie nie mozna wszystkiego zrzucać na karb braku ławki. Pogoń na papierze prezentuje się słabo. Nazwiska? Robak, Murawski, Janukiewicz a reszta ogórki. Ale dali dziś nam radę. Sorry, ale nie moge słuchać o tym, że nie ma napastnika..

I tu dochodzimy do sedna. Różnice nie są ogromne ale nawet, jeśli teoretycznie mamy mocniejszy skład od Pogoni i dużej części drużyn ekstraklasy, jesteśmy w każdym meczu w trudniejszej sytuacji taktycznej, niż one. Ponieważ my musimy z nimi wygrywać, bo taki jest imperatyw, a one tylko mogą. My musimy konstruować akcje, a one skupiają się na przeszkadzaniu i cierpliwym czekaniu na nasz błąd. Wszystkie czołowe drużyny ekstraklasy mają z tym problem, ale z tych, które wymieniłeś (możne poza Lechią, bo trudno oceniać postępy po meczu z nami), to my mamy najwięcej felerów.
.

Wojtas 21.02.2015 00:20

Boże co za dno dna

Frekwencja; wstyd.9 tys ludzi,jak na Kraków, pińset rożnych miejscowości fc ,itd,Wstyd

Mecz;Wstyd ;Jak zawodnicy którzy nazywają się profesjonalistami,i cały tydzień nic nie robią tylko kopia na treningach do zeżygania tą piłkę,nie potrafią zrobić skladnej akcji 4-5 podań-i strzał -celny na bramkę. No chyba ze Brożek pracuje na poczcie, Sadlok w kopalni,a Stilic w banku,a piłka to tylko ich hobby? Może oni maja jakieś inne profesje,które ich od piłki odwodzą.Bo graja jak amatorzy.Wstyd.

P.S Z drugiej strony po tym co pokazali z Lechia, jakbym był takim piknikiem i miał oglądać 90 minut anty futbolu w -2 st C,to tez bym chyba na mecz nie poszedł. Od dłuższego czasu chodzę na C tylko pośpiewać i spotkać znajomych.Tyle z tej Wisły zostało.

Kaan 21.02.2015 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez force93TS (Post 1391084)

Po meczu nie winiłem Urygi za faul oceniając sytuację z perspektywy drugiej strony stadionu. Jednak po obejrzeniu skrótu widac wyrażnie, że faul był zupełnie bezsensowny, próba wślizgu bez oceny sytuacji gdzie zawodnik Pogonii nie byłby sam na sam.
W pierwszej połowie przysypiałem na stojąco ale to może spadające ciśnienie....

palikot 21.02.2015 00:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1391079)
Wynik raczej sprawiedliwy, chociaż kto wie, co by było, gdyby nie szkolny błąd Sadloka.

Ktoś może wytłumaczyć, jakim cudem Uryga nie dostał przynajmniej żółtej kartki przy karnym, a DolceGabana drugiej żółtej przy ataku na bramkarza?

1) A czemu Uryga miał dostać kartkę przy karnym?
2) Może dlatego czarny nie dostał, że ten chu.oza Gill gdzieś dostał info, że pierwsza żółta Gueriera była za czysty wślizg...
3) Ja się pytam za co dostał Guzmics?

Poza tym, że słabo grali, proszę Franka Smudę o niewstawianie do składu tego czarnego na lewej stronie... gość ma wyjebane na gre, fochy jakieś stroi, grać mu się nie chce, niech nie gra proszę cię Franek. Stępiński może lepszy nie jest, ale na pewno słabszy od tego nieobliczalnego wariata również nie jest, tym bardziej, że chłopak chce coś osiągnąć i chce grać i jest młody ambitny.
A ten Sarki to jest niezniszczalny, robi zamach - obrońca z bramkarzem leżą na dupsku - bramka pusta - pyk - po sprawie... a ten wali... echhh szkoda słów nawet

Dzimi 21.02.2015 01:01

Trudno to przyznać, ale kontrast pomiędzy wczorajszą grą Legii jest ogromny. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jak zespół 2-3 ligi niżej. Piłkarze znacznie wolniejsi, bez pomysłu, bez dokładności, przyjmować piłki za bardzo nie umiemy, podawać też nie, strzelać też nie.

PiVoSH92 21.02.2015 01:04

Ja niestety fanatykiem nie jestem, bo czekając na bilet ponad 1h wszedłem na 10 minutę... za mną w kolejce jeszcze dobry 1k ludzi, ciągnie się pod Reymonta. Do tego w kasie dowiaduję się, czemu nie mogłem kupić biletów przez neta - "karty się zdezaktywowały" - same ....a... początek nieźle, ale im dalej w las tym ciemniej (dosłownie). Chyba całe E reagowało śmiechem na każdy kontakt Sarkiego z piłką i płaczem na kontakty Guerriera. I zasłyszany w tle okrzyk "błagam nie strzelaj" gdy Dudka miał piłkę na 30m... na _ Brożek (dziś kreował lepiej od Stilicia), Głowa (wiadomo), Burliga (asysta i ogólnie jeden z niewielu, którzy mieli więcej udanych zagrań niż głupich błędów) no i Buchalik - widać konkurencja w bramce może zrobić z niego bramkarza, nie tylko piłkołapacza.

Matejas_ 21.02.2015 01:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1391091)
Nie sądzę, żebyśmy złapali sie do ósemki.

Mam nadzieję że się nie załapiemy - może wreszcie ktoś przejrzy na oczy i skończy minimalistyczno-ignorancką polityke, a Gaszyński może zacznie powoli schodzić na ziemię by zacząć po niej stąpać zamiast pierd... trzy po trzy o grze w pucharach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1391091)
Wszystko co robi na boisku Alan Uryga z powodzeniem mógłbym robić ja i zapewne 80% użytkowników tego forum - jego "gra" polega na: bieganiu, próbach przeszkadzania oraz podaniach do tyłu. Myślę, że większość z nas potrafiła by skopiować wszystkie jego zagrania z tego meczu z takim samym skutkiem. Z tak słabym piłkarzem w środku pola, nie ma szans na skuteczne granie, bo gracz na tej newralgicznej pozycji, musi dawac drużynie coś więcej niż próby przeszkadzania w rozgrywaniu piłki przez przeciwnika.

Był kiedyś taki zawodnik - Paweł Strąk - i Wisła wygrywać potrafiła.

fansorina 21.02.2015 09:13

To co zrobił Boguski około 50 minuty jest niewybaczalne. Podanie od Guerriera a ten stoi jak słup soli i idzie z tego kontra, ale wiadomo Smuda opieprza DG77 a Boguski dostaje oklaski od Smudy po zejściu. Mecz słaby, choć gdyby Sarki troszkę pomyślał byłoby zwycięstwo. Jankowskiemu przydałaby się ławka, wole już Guerriera który jest po prostu najlepszy z naszych "skrzydłowych" : Boguskiego,Sarkiego,Jankowskiego,Garguły czy Stępińskiego a że jest jednookim pośród ślepców to druga sprawa.

siemstein 21.02.2015 09:24

Powiedzcie mi jedno, choć pewnie znam odpowiedź. Czy Jović i Barrientos będą mogłi grać z Bełchatowem? Jović jest z kraju należącego do UE, powinno być szybko. Bo ....a mać, jak tak dalej gra będzie wyglądać to z hukiem zlecimy do grupy spadkowej.....

szprotson 21.02.2015 09:27

wygladamy jak wóz z węglem. Pomysły na gre zero, aczkolwiek wczoraj murzyny mogły nam wygrać mecz.
Sadlok wczoraj kryminał. kryminał.
Ale i tak uwazam ze najgorszy wczoraj był Gil - Uryga za takie wejscie musi otrzymac kartkę.
Może za 2 tygodnie, za 3 tygodnie zejdzie im z nóg i zaczną latać. Jak nie, to bedzie panowie cięęęęężka runda dla oka

d 21.02.2015 09:42

Niestety, mecz położył nie tyle Sadlok kuriozalnym zagraniem przy bramce, tylko Smuda głupimi zmianami. W pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało, to po wejściu naszych Czanych Pereł to był poziom pierwszoligowy. Stępiński nie zachwycał (łagodnie rzecz ujmując), ale dlaczego Smuda nie mógł raz dać mu zagrać 90 minut, tylko wpuszcza gości, których możliwości doskonale znamy?

Stilić albo ma jakiś poważny dołek formy, albo już wie, gdzie będzie grał od lata i odstawia klasycznego Genkowa.

Nie mogę patrzeć na Guerriera, tak w....iającego piłkarza nie pamiętam od lat. Zachowuje się jak Neymar, umiejętnościami o ligę gorszy niż Brasilia. Ile jeszcze będziemy się z nim męczyć?

Mati_ 21.02.2015 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1391112)
Niestety, mecz położył nie tyle Sadlok kuriozalnym zagraniem przy bramce, tylko Smuda głupimi zmianami. W pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało, to po wejściu naszych Czanych Pereł to był poziom pierwszoligowy. Stępiński nie zachwycał (łagodnie rzecz ujmując), ale dlaczego Smuda nie mógł raz dać mu zagrać 90 minut, tylko wpuszcza gości, których możliwości doskonale znamy?

Stilić albo ma jakiś poważny dołek formy, albo już wie, gdzie będzie grał od lata i odstawia klasycznego Genkowa.

Nie mogę patrzeć na Guerriera, tak w....iającego piłkarza nie pamiętam od lat. Zachowuje się jak Neymar, umiejętnościami o ligę gorszy niż Brasilia. Ile jeszcze będziemy się z nim męczyć?

Chyba widzieliśmy inne mecze. Po przerwie było jakieś zagrożenie bramkowe, w pierwszej połowie żadnego.

KOALIK 21.02.2015 09:55

Tak słabego piłkarza jak Maciej Jankowski (regularnie grającego) dawno nie było.

W Ruchu na przestrzeni ostatnich miesięcy nic nie grał, a tu Wisła dała mu trzyletni kontrakt. Pytam się na jakiej podstawie?

Jankowski to sztucznie wykreowany piłkarzyk przez Profusa i warszawskich dziennikarzy (słynne artykuły w których dziennikarze pisali, że West Ham ma dać za Jankowskiego kilkanaście mln zł, a wcześniej dali mu tytuł odkrycia roku). Był za słaby, żeby w jego ukochanej Legii zaistnieć.

Zapowiada się, że będzie kolejnym niewypałem, który dostał kilkuletni kontrakt i będzie parodiował grę.

Na przestrzeni całego sezonu, Jankowski jest najgorszym piłkarzem Wisły z tych regularnie grających.

Z jego gry nic dobrego nie wynika. Od początku był to transfer podejrzany i wynikał z dziwnych zażyłości między Wisłą, a Ruchem.

O ile z gry duetu Sarki & Guerrier jest czasem jakieś zagrożenie (druga połowa), bo po ich wejściu było ożywienie i coś tam było, to Jankowski był niewidoczny.

Wydawało się mimo wszystko, że dla Jankowskiego Wisła to ostatni dzwonek w karierze, a tu nic.

d 21.02.2015 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mati_ (Post 1391113)
Chyba widzieliśmy inne mecze. Po przerwie było jakieś zagrożenie bramkowe, w pierwszej połowie żadnego.

Pewnie dlatego do przerwy strzeliliśmy 1 bramkę, a po przerwie 0 ;)

W odniesieniu do tego co pisze PiVoSH - skoro Dudka może grać gdziekolwiek, to dlaczego Smuda nie wepchnie go na prawą obronę i da Burlidze pograć z przodu?

@PiVoSH - pytanie czy bardziej niż etatowe oglądanie tam Sarkiego?

PiVoSH92 21.02.2015 10:00

Zagrożenie w II połowie robił Brożek, który nie tylko grał w ataku ale i parę razy ładnie rozegrał piłkę... Czarni grali dramat, Sarki zaliczył może jedno udane zagranie przez cały mecz, a jak wrzucał to albo w trybuny, albo w bramkarza. Najgroźniejsze akcje w tej połowie poszły jego stroną, ale po wrzutkach Burligi (tak też padła bramka), więc na skrzydle mógłby grać każdy bo i tak gorzej by nie zagrał.

@d - to akurat już raz widzieliśmy - bolało.

szprotson 21.02.2015 10:10

no ale przeciez jest w klubu Kuczak, jeden z pierwszych którym ktoś zrobił krzywdę i wróżył świetlaną przyszłość.
Czemu nie wchodzi skoro na ławce taka bryndza?

I do wszystkich hejterów Boguskiego takie krótkie pytanie : Na jakiej pozycji wg. Was on wczoraj grał ?

brylant17 21.02.2015 10:18

Czarni natychmiast out albo dzikiego Donalda out!! zaraz będzie kim będziemy grać,ale oni tworzą chaos

maaarcin 21.02.2015 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1391116)
W odniesieniu do tego co pisze PiVoSH - skoro Dudka może grać gdziekolwiek, to dlaczego Smuda nie wepchnie go na prawą obronę i da Burlidze pograć z przodu?

A w jesiennym meczu z Piastem Gliwice jak graliśmy? Dokładnie tak. Jak to wyglądało? Bardzo słabo.

Cytat:

Czarni natychmiast out albo dzikiego Donalda out!! zaraz będzie kim będziemy grać,ale oni tworzą chaos
A Stępiński z Jankowskim co tworzą?

St Yabol 21.02.2015 10:24

Jest postęp, Wisła oddała celny strzał i od razu bramka :)
Podobała mi się gra Boguskiego, walczył ostro i o dziwo wygrywał walke ciało w ciało z innymi o.O szok
Obrona na 5 poza Sadlokiem
Pomoc kicha, w drugiej połowie Guerrier w 5 minut więcej strzałów niż cała drużyna w pierwszej połowie, niech tylko celownik nastawi.
Sarki... no cóż
Brożek też chyba z siebie wszystkiego nie dał. Dobrze, że strzelił na jakieś przełamanie

A teraz główny aktor tego spektaklu GIL... no ja .......e, tego kutasiarza powinni powiesić za jaja

DJ Hazel 21.02.2015 10:44

Frajerski remis. Przy stanie 1-0 mieliśmy sytuację na drugą bramkę i byłoby po meczu. Niestety szkolny błąd Sadloka i strata punktów u siebie. Nie chcę już pisać o sytuacjach Sarkiego w drugiej połowie bo krew mnie zalewa. Ogólnie jakiś tam mały postępik jest ale do ideału brakuje nam bardzo ale to bardzo dużo. Nie rozumiem,że jesienią z tym samym składem można zagrać kilka kapitalnych meczy a na wiosnę ta sama drużyna przypomina mi zespół z pierwszej ligi. Ale spójrzmy prawdzie w oczy. Jedyne plusy w tej drużynie to weterani Brożek i Głowacki no i świetny Burliga plus Buchalik. Reszta to szrot mający przebłyski. Z Jankowskim i Boguskim to tak jak byśmy grali w "9". Kontraktujemy też piłkarza, który teraz będzie czekał z miesiąc na pozwolenie na pracę...coś nie tak. Następny mecz w Bełchatowie a przypominam,że tam nam nigdy jakoś specjalnie się nie grało. Także pewnie kolejna strata punktów. Nie z taką grą a na lepszą jakoś nie liczę. Miejsce w ósemce zagrożone. Kto mysli jeszcze o pucharach to radzę udać się do lekarza. Jest zle , jest tragicznie. Czary goryczy dopełniła wczorajsza frekwencja...9 tys...Boże prawie jak u zydów ! No sędzia który gwizdał na korzyść pogoni przy każdym ich potknięciu o piłkę.

Patryk_185 21.02.2015 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1391110)
Powiedzcie mi jedno, choć pewnie znam odpowiedź. Czy Jović i Barrientos będą mogłi grać z Bełchatowem? Jović jest z kraju należącego do UE, powinno być szybko. Bo ....a mać, jak tak dalej gra będzie wyglądać to z hukiem zlecimy do grupy spadkowej.....

Jak przyjdzie certyfikat szybko to powinien zagrać. Ale teraz gdzie ustawić ? Burliga nie do wygryzienie a Sadlok tak myślę i mam nadzieję że to tylko taki jeden mecz. Na skrzydło jak najbardziej ale nie wiadomo jak tam będzie się spisywał. Nie ma też pewności w jakiej formie on przyjedzie skoro ponad miesiąc trenował indywidualnie.

Co do wczorajszego meczu to jest kolejne spotkanie które utwierdza mnie w przekonaniu że gra bez nominalnych skrzydłowych nie ma sensu. Jankowski, Stępiński, Garguła, Boguski na pewno nimi nie są. Już wolę oglądać Donalda i Manu przy których idzie wyjść z siebie ale którzy przynajmniej jakiś szum robią i jakąś akcję potrafią stworzyć. Wczoraj póki na boisku był Jankowski i Stępiński to szło usnąć albo w ciszy głowę schować w rękach. Kirm przy nich wszystkich to był "Bogiem" :D Niestety pomoc to jest najsłabsza formacja u nas. Semir bez formy reszta bez formy prawie cały sezon z małymi przebłyskami.

Smuda też mnie zaczyna irytować. Gdyby nie brak pieniędzy to już w czasie tamtej rundy wiosennej by wyleciał z hukiem. Skoro niektórzy raz, drugi, trzeci grają fatalnie to czemu chociaż na chwilę nie da zagrać temu Kuczakowi który gorzej na pewno nie zagra ?. Kolejnym przykładem będzie mecz z GKS gdzie mimo prawie wszystkich sparingów na środku partnerem Głowy był Żemło to już po wczorajszej konferencji wiadomo że raczej zagra Dudka.

adam_09 21.02.2015 11:24

to jest właśnie wk...jące, że pomimo tego iż gramy niesamowity piach to na ławce siedzi młodzież która nie wierze, że zagrałaby gorzej od takiego parodysty jak Jankowski, Sarki, Kaczor Donald... Guła na ławce też siedzi a wczoraj Semir po pierwszej połówce to na trybuny.

dawiss 21.02.2015 11:31

Gargula byl wykluczony za kartki...

Fugiel 21.02.2015 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1391114)
Tak słabego piłkarza jak Maciej Jankowski (regularnie grającego) dawno nie było.

W Ruchu na przestrzeni ostatnich miesięcy nic nie grał, a tu Wisła dała mu trzyletni kontrakt. Pytam się na jakiej podstawie?

Jankowski to sztucznie wykreowany piłkarzyk przez Profusa i warszawskich dziennikarzy (słynne artykuły w których dziennikarze pisali, że West Ham ma dać za Jankowskiego kilkanaście mln zł, a wcześniej dali mu tytuł odkrycia roku). Był za słaby, żeby w jego ukochanej Legii zaistnieć.

Zapowiada się, że będzie kolejnym niewypałem, który dostał kilkuletni kontrakt i będzie parodiował grę.

Na przestrzeni całego sezonu, Jankowski jest najgorszym piłkarzem Wisły z tych regularnie grających.

Z jego gry nic dobrego nie wynika. Od początku był to transfer podejrzany i wynikał z dziwnych zażyłości między Wisłą, a Ruchem.

O ile z gry duetu Sarki & Guerrier jest czasem jakieś zagrożenie (druga połowa), bo po ich wejściu było ożywienie i coś tam było, to Jankowski był niewidoczny.

Wydawało się mimo wszystko, że dla Jankowskiego Wisła to ostatni dzwonek w karierze, a tu nic.


Dokladnie! Mimo sympatii do Mariusza, gosc jest slaby. W decydujacych momentach potyka sie o swoje nogi albo gubi pilke. Jankowski kompletnie niewidoczny. Duet Sarki Donald robili wiecej wiatru. Mam nadzieje, ze Klub odwola sie od kartki i wyjda w podstawowym skladzie.

gypsy 21.02.2015 11:58

Nie chodzi o to, że teraz gramy poniżej możliwości, to jesienią robiliśmy wynik ponad stan. Ogólnie gra tragiczna. Ale taki mamy klimat i piłkarzy.

Bartosz 21.02.2015 12:00

Stępiński to jest dopiero niezły ananas. Szybki? Nie bardzo. Silny? Raczej nie. Drybling? Brak. Strzał? Pożal się Boże. To co on ....a ma oprócz 1995 w metryce?

AntyMod 21.02.2015 12:21

a jak wam sie podobal wczoraj pan Semirek ? bozyszcze klubu i jak to okreslil ostatnio jeden sharks netowy NAJLEPSZY ROZGRYWAJACY LIGI ???? wiem , wiem , ma chwilowy kryzys formy - chwilowy od lipca z wyjatkiem 3-4 meczy , ogolnie mega lipa w wykonaniu naszych gwiazdek - niestety tak bedzie do konca kotraktu pana Smudy .... przyzwyczajcie sie .....i niech mi ktos powie ze nasza wypozyczona mlodziez zagralaby gorsze dno niz Jankowski, Boguski, Stilic, Brozek , Stepinski .... zaczynam sie mocno obawiac o wynik derbow- czyli jedynego waznego meczu w tym sezonie

Bene Nati 21.02.2015 12:25

Sarkiego i Donalda trzeba jak najszybciej sprzedać za jakąkolwiek kasę.

Wczorajsze dośrodkowania Sarkiego doprowadzały mnie do śmiechu. Już tylko śmiech pozostał jak sie patrzy na tą "grę".

AYALA 21.02.2015 12:29

od początku powinni wychodzić Donald i Sarki, bo przynajmniej stwarzają jakieś sytuacje w przeciwieństwie do Jankesa i Stępińskiego.

szprotson 21.02.2015 12:33

ehehe
no pewnie ze zagraliby lepiej
cała 11 złożna z Naszych złotych mistrzów ograłaby Pogon lekko 5-0
ale że Smuda chce by klub upadł to wystawia najgorszych.
Na szczęście za rok, dwa przy dobrych wiatrach wyleci Smuda, wylecą Brożki, Semiry, Boguskie to będziesz waćpan cieszył swe oko grą wiślackich podopiecznych. Może nawet Mati Kowalski wróci na stopera, w końcu Głowacki nie będzie grał wiecznie. Moze na prawą uda się ściągnąć Rygielskiego, w końcu zdobywał mistrza ME z Wisła.
Trzeba zwolnić Smude, wywalic darmozjadów i grać nasza rewelacyjną młodzieżą. A kto za Smude ? Byle mówił po polsku, był tani, ekstentryczny i modnie sie ubierał zeby na ławce wyglądał jak trener.
A trenigi? Jeden ...., i tak 99% czytających nigdy zadnego treningu czy to Smudy czy Petrescu nie widziała....

silver03 21.02.2015 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1391138)
a jak wam sie podobal wczoraj pan Semirek ? bozyszcze klubu i jak to okreslil ostatnio jeden sharks netowy NAJLEPSZY ROZGRYWAJACY LIGI ???? wiem , wiem , ma chwilowy kryzys formy - chwilowy od lipca z wyjatkiem 3-4 meczy , ogolnie mega lipa w wykonaniu naszych gwiazdek - niestety tak bedzie do konca kotraktu pana Smudy .... przyzwyczajcie sie .....i niech mi ktos powie ze nasza wypozyczona mlodziez zagralaby gorsze dno niz Jankowski, Boguski, Stilic, Brozek , Stepinski .... zaczynam sie mocno obawiac o wynik derbow- czyli jedynego waznego meczu w tym sezonie

Najlepszy na boisku, miał kilka fantastycznych przebłysków, brakło tylko szczęścia przy ostatnich podaniach, żeby partnerzy je wykorzystali, ogólnie występ na duży plus.

qqq_b 21.02.2015 12:45

Zaorać to wszystko i startowac od IV ligi


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl