Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Islam! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9400)

heoij 10.01.2015 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez york09 (Post 1386950)
Nie bądźcie Terlikowskimi!
Nareszcie, Świat dowiedział się całej prawdy. Tomasz Terlikowski nie jest „Charlie Hebdo”.

Ja też nie jestem "Charlie Hebdo"- wystarczy poczytać, polecam:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/te...-hebdo-2015-01



Smuga 10.01.2015 23:14


york09 11.01.2015 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1387207)
Ja też nie jestem "Charlie Hebdo"- wystarczy poczytać, polecam:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/te...-hebdo-2015-01



Tu nie chodzi czy jesteś ,czy nie "Charlie Hebdo", ale o to żeby pokazać że świat może się zjednoczyć przeciw temu wariactwu islamskiemu. I nie można dać sie zastraszyć. O to im chodzi aby ze strachu świat dał im wolną rękę!

uposledzony_ale_kumaty 11.01.2015 13:32

https://www.facebook.com/notes/rafa%...59951094015517

Pablo84 12.01.2015 01:22

http://yournewswire.com/jewish-patro...r-store-siege/

Arapaho 12.01.2015 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez york09 (Post 1387266)
Tu nie chodzi czy jesteś ,czy nie "Charlie Hebdo", ale o to żeby pokazać że świat może się zjednoczyć przeciw temu wariactwu islamskiemu. I nie można dać sie zastraszyć. O to im chodzi aby ze strachu świat dał im wolną rękę!

Tyle że Charlie byli przeciwko wariactwu islamskiemu tak samo jak przeciwko "wariactwu" chrześcijańskiemu - byli takim francuskim urbanowym NIE a rysownicy takimi Nergalami tyle że Nergalowi nikt kulki w łeb nie sprzedał za darcie Biblii. Krótko : szukali guza to znaleźli.

Kocur 13.01.2015 08:22

Cytat:

Kanclerz Angela Merkel weźmie udział w marszu tolerancji, organizowanym w Niemczech przez społeczność muzułmańską - informuje AFP. Przeciwstawiając się hasłom głoszonym przez PEGIDĘ, podkreśliła, że "islam jest częścią Niemiec".

ten świat jest jednak niereformowalny

Arapaho 13.01.2015 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1387472)
ten świat jest jednak niereformowalny

Ciapaci skąpią niemiaszkom tyłki już niedługo.Zobaczymy co wtedy "andżela" powie

speedfashion 13.01.2015 23:00

Może źródło takie sobie (i trochę starawe), bo obcy jest mi profil tego pisma, ale warto zwrócić uwagę na to, o czym u nas mówi się/mówiło się niewiele (albo jakoś mi to umknęło):
http://www.washingtonpost.com/news/m...-of-extremism/

Tym, co zagraża Europie nie jest, moim zdaniem islam, ale coś o wiele gorszego - przesadny relatywizm moralny, zacieranie granic, wykorzenianie ludzi. Wartości te zastępuje się pozornymi (np. równość i wolność, którym sama UE zaprzecza). Wiadomo więc, że każdy będzie poszukiwał jedni zajmą się "sztuką nowoczesną", inni zatopią się w Internecie, kolejni w alkoholu, a reszta sięgnie dalej i, przykładowo, uda się po AK-47. Media i politycy zręcznie manipulują całą sytuacją, żerując na najniższych instynktach.

Nie, nie zainspirował mnie JKM. Ostatnimi czasy bywam trochę w szkołach i widzę tabuny roszczeniowych bałwanów, których pieszczotliwie zwie się "uczniami", a którym nie potrzeba nic więcej ponad zbiór gotowych odpowiedzi z Internetu (nie tylko w tematach szkolnych). Ale przecież niemal każda szkoła w statucie ma, że naucza w zgodzie z wartościami Zjednoczonej Europy.

luke1906 14.01.2015 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1387472)
Cytat:

Kanclerz Angela Merkel weźmie udział w marszu tolerancji, organizowanym w Niemczech przez społeczność muzułmańską - informuje AFP. Przeciwstawiając się hasłom głoszonym przez PEGIDĘ, podkreśliła, że "islam jest częścią Niemiec".
ten świat jest jednak niereformowalny

Co za debilka :lol:

Jedyna szansa na opamiętanie się tej bandy oszołomów krzyczącej o wolności i tolerancji to spektakularne odstrzelenie kogoś ze szczytów władzy przez jakiegoś fanatycznego brudasa. Najlepiej podczas jednego z tych marszów.

Jeśli i to by nie pomogło to nie ma już dla Europy ratunku.

ABGwislakABG 14.01.2015 10:30

Ale co, sami się mają rozstrzeliwać albo ucinać łby?

http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo...0P_460s_v1.jpg

Vinci 14.01.2015 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1387614)
Co za debilka :lol:

Jedyna szansa na opamiętanie się tej bandy oszołomów krzyczącej o wolności i tolerancji to spektakularne odstrzelenie kogoś ze szczytów władzy przez jakiegoś fanatycznego brudasa. Najlepiej podczas jednego z tych marszów.

Jeśli i to by nie pomogło to nie ma już dla Europy ratunku.

Ale to już się stało kilkanaście lat temu i nikt nadal wniosków nie wyciągnął. Tyle tylko, że w nieco innej konfiguracji i kontekście...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Olof_Palme

Jaroo1 14.01.2015 22:23

https://www.youtube.com/watch?v=35ZBt9oILvw

Vinci 15.01.2015 19:49

No i wygląda na to, że nie musieliśmy długo czekać:

Cytat:

Akcja antyterrorystyczna w Belgii. Są ofiary
Dwie osoby zgi.nę.ły, a kilka ujęto pod.czas po.li.cyj.nej akcji an.ty.ter.ro.ry.stycz.nej prze.pro.wa.dzo.nej w mie.ście Ve.rviers na wscho.dzie Bel.gii - po.in.for.mo.wa.ła pu.blicz.na te.le.wi.zja RTBF.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/akcj...a-ofiary/vwwdz

Mareq 15.01.2015 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1387617)
Ale co, sami się mają rozstrzeliwać albo ucinać łby?

http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo...0P_460s_v1.jpg


Widziałem to zestawienie już kilka razy i nie mam pojęcia co autor ma na myśli i co mają na myśli powielający. A Ty ABGwislaABG co chciałeś przekazać ?

Don Donson 16.01.2015 07:49

A ja nie jestem Charlie, bo nie jestem żydowskim ignorantem jadącym po wszystkim oprócz żydów - a tak CH robiło i bije kapustę teraz na głupocie tej reszty.
Beżowych jest w Europie za dużo, ale to Żydzi zrobią na tym interes.

wiesniak842 19.01.2015 22:22

Londyn:D

https://www.youtube.com/watch?v=_20GTpzzFy0

liber 22.01.2015 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1387617)
Ale co, sami się mają rozstrzeliwać albo ucinać łby?

http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo...0P_460s_v1.jpg

Myślą, że sobie pospacerują po ulicy i problem się sam rozwiąże :haha:

ABGwislakABG 22.01.2015 19:26

Cytat:

Widziałem to zestawienie już kilka razy i nie mam pojęcia co autor ma na myśli i co mają na myśli powielający. A Ty ABGwislakABG co chciałeś przekazać ?
dokładnie to samo:

Cytat:

Myślą, że sobie pospacerują po ulicy i problem się sam rozwiąże
Niemiecka Adolfina paraduje zarówno przeciw ciapatym, a później w drugim marszu idzie z ciapatymi.

Kieł- skompromitowany szef rady chvj wie czego.

Holenderski Franciszek- wpadka za wpadką. Zero jakichkolwiek sukcesów (nie licząc ilości 1 stron w brukowcach i "faktach" ekonomicznych). W dodatku czerwony.

Idą w klice, bo są kliką. Jak widać na drugim obrazku mają zajebiste poparcie społeczne. Ale piastują stanowiska w ojropie lub rządzą w poszczególnych państwach.

Cytatu chyba w ogóle nie czytałeś, albo angielski znasz na poziomie Kła. Tłumaczę zatem:

Cytat:

Może być prawdą, że nie możesz ogłupiać wszystkich przez cały czas, lecz możesz ogłupić ich wystarczająco, by rządzić dużym państwem.
Nie masz przypadkiem deja vu?

Mareq 22.01.2015 23:12

Cytat:

Jak widać na drugim obrazku mają zajebiste poparcie społeczne.
Właśnie tak podejrzewałem.

Przerwa między vipami, a resztą maszerujących wynikała z powodów bezpieczeństwa.
Podczas transmisji przemarszu pokazywano zarówno obraz z kamer z perspektywy ulicy(gdzie vipy zlewały się nieco z tłumem) jak i z tych położonych wyżej(np budynki), gdzie przerwa była wyraźnie zaznaczona.
Dlatego też tworzenie zbitek zdjęć rzekomo dekonspirujących spisek jest śmieszne.
Każdy kto oglądał transmisję widział, że ludzi było w .... i jeszcze trochę.

Więc gdzie tu ogłupianie skoro każdy mógł zobaczyć konstrukcję marszu(VIPy--przerwa--najbliżsi---reszta ludzi) oraz ilość maszerujących ?

wiesniak842 22.01.2015 23:17

A kto tutaj o jakiejś dekonspiracji mówi:D

Najbardziej spasione wieprze przodują w marszu oddzielone dzikami od reszty świń zaślepionych wizją lepszej paszy z koryta , prawdopodobnie GMO.

Mareq 22.01.2015 23:33

No spoko, ale mi obrazek kojarzy się prawie jednoznacznie.

,,Patrzcie, na jednych zdjęciach widać, że jest tłum, a tak naprawdę maszerowali sami co pokazują inne ujęcia. Nikt na ten ich śmieszny marsz nie przyszedł. Później sprezentowali ludziom zdjęcia z takich ujęć, żeby ich ogłupić, że na marszu były tłumy"

Jak widać po wypowiedzi ABGWiślakABG nie tylko ja tak interpretuje zamysł autora zbitki zdjęć.

Zamysł o tyle głupi, że sam marsz leciał na pierdylionie stacji od CNN przez TVP info i Al-Jazeere po Russia Today i w zasadzie każdy kto ma tv mógł zobaczyć ile ludzi bierze w nim udział.

Zresztą ta zbitka zdjęć, to nie jest kwestia nawet czwartorzędna w niniejszym temacie. Po prostu śmieszą mnie wielkie demaskacje, a że zobaczyłem to zdjęcie już któryś raz w internetach, to zapytałem co autor/powielacze mają na myśli. Myślę, że wątek został omówiony adekwatnie do jego znaczenia.

wiesniak842 22.01.2015 23:39

Nie wiem, każdy może sobie zinterpretowac jak tam chce. Angielska sentencja jednak jak dla mnie rozwiewa wszelkie watpliwosci jaki mial byc wydzwiek takiego zestawienia. Podkreslam, jak dla mnie.

Kocur 23.01.2015 00:34

Z tym marszem to taka sama akcja jak klikanie lajków na fejsie.
Gówno daje ale jest medialne.

Jak dalej będą wpuszczać do Europy te tabuny to za niedługi Charlie będą mieli w większości państw.

Mareq 23.01.2015 01:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1388380)
Z tym marszem to taka sama akcja jak klikanie lajków na fejsie.
Gówno daje ale jest medialne.

Jak dalej będą wpuszczać do Europy te tabuny to za niedługi Charlie będą mieli w większości państw.

Nic nie wskazuje żeby miało być inaczej.

Żeby nie było wątpliwości.
Również uważam, że ten marsz nie ma absolutnie żadnej mocy sprawczej, a podejście do sprawy prezentowane przez polityków z pierwszego rzędu napawa mnie obrzydzeniem.

ABGwislakABG 23.01.2015 08:31

Cytat:

Nie wiem, każdy może sobie zinterpretowac jak tam chce. Angielska sentencja jednak jak dla mnie rozwiewa wszelkie watpliwosci jaki mial byc wydzwiek takiego zestawienia. Podkreslam, jak dla mnie.
Dokładnie.

Cytat:

Jak widać po wypowiedzi ABGWiślakABG nie tylko ja tak interpretuje zamysł autora zbitki zdjęć.
Sorry, odpowiadam za całość swej wypowiedzi. A nie tego co Ty z niej zrozumiesz (1 zdanie, wyciągnięte z kontesktu) ;)

emj10 23.01.2015 13:54

Jak dla mnie ta fotka to czysta manipulacja jakich pełno w necie, pojawiająca na różnych memach i podobnych.

Przecież nawet na tym forum było kilku, którzy uwierzyli, że Komor całował Jaruzela w łapę, więc o czym my tu mówimy :D

Smuga 29.01.2015 17:59



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl