Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Koszykówka: WISŁA - Galatasaray- Kraków Arena- 18 grudnia- MOBILIZACJA ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9386)

Scorpion7ABG 04.12.2014 14:06

Byłem przed chwilą i biletów już brak.

polak2 05.12.2014 11:29

kupie Bilet/y na mecz jak by ktos posiadal jakis to pisac na priv

Roszek 05.12.2014 15:41

kupie 1-3 bilety na mecz jakby ktoś miał odsprzedać to pisać na priv

miras108 05.12.2014 21:50

odkupie 2 bilety na dowolny sektor. Gdyby ktoś zrezygnował z meczu, albo miał ich w nadmiarowej ilości piszcie na priv.

rav 06.12.2014 14:18

Kilka biletów na mecz z Galatasaray w Kraków Arenie będzie można wygrać podczas dzisiejszej transmisji z meczu ligowego: www.wisla.tv/live/

perezek11 07.12.2014 13:49

Kupie 2 bilety na dowolny sektor.Kontakt pw

przemonik 07.12.2014 13:55

To i ja kupię bilety, 2-3! Gdyby ktoś nie mógł iść, bardzo chętnie odkupię! Mogę odebrać dziś przed meczem np., ewentualnie podjechać gdzieś.

c. 07.12.2014 14:01

Bilety na Galatasaray do kupienia podczas dzisiejszego meczu z Amica pod gniazdem w przerwie meczu.

Marcin_fan 07.12.2014 15:18

Odkupie 1 lub 2 bilety. Jak coś to priv

Coglin 09.12.2014 08:19

można kupić miejsce parkingowe.

http://wislacanpack.pl/informacja-do...krakow-arenie/

OpEnTaNy 09.12.2014 09:05

powiedzcie mi jak to jest na arenie mozna przemieszczac sie miedzy sektorami i pietrami ?

luke1906 09.12.2014 09:58

Na Memoriale Wagnera w siatkówkę można było obejść całą halę. Nie wiem jak było podczas innych imprez.

Arkas 10.12.2014 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1384606)
powiedzcie mi jak to jest na arenie mozna przemieszczac sie miedzy sektorami i pietrami ?

Napewno na młynie można się przemieszczać, ale jak z innymi to nie wiem.

Kraków Arena 11.12.2014 02:11

Witamy wszystkich Kibiców Wisły!
Wciąż dostępne ostatnie Pakiety VIP na mecz Wisła Can-Pack Kraków vs.Galatasaray Odeabank Stambuł, w ramach Euroligi Kobiet. Zagrają 18 grudnia 2014 r. o godz. 18.30 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce. To niepowtarzalna szansa, żeby przeżyć te emocje w jego najbardziej ekskluzywnej części.
Kontakt do naszych Specjalistów ds.VIP: tel. 739455725 [email protected]

c. 11.12.2014 17:16

Bilety do młyna beda dostepna na wyjezdzie w Chorzowie.

rav 11.12.2014 22:48

Jeszcze kilka biletów do wygrania:
http://www.facebook.com/wislakrakowt...70919093045049

c. 14.12.2014 15:13

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-w-arenie.html

Matti1231 14.12.2014 18:28

sprzedam bilet na młyn,pv.

AMF 15.12.2014 11:21

Kupie 2 bilety

TSNH 16.12.2014 12:52

Witam. Jest ten mecz gdzieś w telewizji?

Sardyn 16.12.2014 13:27

Transmisja w Wisla.tv

Dean 16.12.2014 15:42

Są jakieś knajpy w czyżynach / niedaleko Kraków Areny, żeby jakieś piwko na spokojnie wypić przed meczem?

maTyS. 16.12.2014 16:10

gdzie zaparkować auto?

ABGwislakABG 16.12.2014 18:15

Plaza najlepiej

graficiarz 16.12.2014 18:44

Oddam po cenie zakupu tj 10zl bilet na młyn c11 najlepiej dla kogoś z Zabierzowa lub okolic

Dean 16.12.2014 21:07

Mam jeden bilet na A10, a drugi na C13. A jest na dół, a C na górę. Idę z kolegą i chcemy razem, a podobno mają to dokładnie sprawdzać. Może ktoś się wymienić? Pewnie niektórzy też mają taką sytuację ze znajomymi. Pozdrawiam.

Dean 16.12.2014 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1385321)
Mam jeden bilet na A10, a drugi na C13. A jest na dół, a C na górę. Idę z kolegą i chcemy razem, a podobno mają to dokładnie sprawdzać. Może ktoś się wymienić? Pewnie niektórzy też mają taką sytuację ze znajomymi. Pozdrawiam.

Najlepiej zamiana a10 na c13 lub c13 na a10 bo słyszałem , że mają strasznie sprawdzać :/ pozdro

OpEnTaNy 17.12.2014 09:19

Ja mam taka sytuacje ze potrzebuje zamienic
3 bilety z A na C lub
2 z C na A lub
2 z A na C
wiem troche skompliwowane ale mamy 5 biletow 3 na A i 2 na C i zalezy nam zeby wszystkie byly w jednym sektorze

MatMario 17.12.2014 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1385308)
Plaza najlepiej

Najlepiej to sobie wjechać na parking na hali.

Kosztuje trochę ale jak samochód pełny to chyba optymalne rozwiązanie. Szybka zbiórka i opłata już nie boli.

Kosztuje 30 albo 40 zł nie pamiętam teraz.

fialo 17.12.2014 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1385298)
Są jakieś knajpy w czyżynach / niedaleko Kraków Areny, żeby jakieś piwko na spokojnie wypić przed meczem?

Jak czytam takie posty to mnie lekko skręca. I nie mowie tu konkretnie o Tobie, tylko przede wszystkim o tych agentach i agentkach z Instagrama, którzy mają kisiel w gaciach na samą myśl ile ich focia zgarnie lajkow. Sprawdź sobie jeden z drugim w jakim rejonie leży KA, jakie osiedle jest obok, poruszaj się w grupie i miej oczy dookoła głowy, bo próba wypicia "piwka przed meczem" może skończyć się w najlepszym wypadku ciężkim nokautem.

graficiarz 17.12.2014 13:54

Ponawiam oddam bilet na młyn bo brat nie da rady jechać. nieaktualne

Marcin_fan 17.12.2014 15:59

Zaparkuje samochód za darmo, bezpiecznie i w miare blisko hali ?

Siwy_89 17.12.2014 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1385354)
Jak czytam takie posty to mnie lekko skręca. I nie mowie tu konkretnie o Tobie, tylko przede wszystkim o tych agentach i agentkach z Instagrama, którzy mają kisiel w gaciach na samą myśl ile ich focia zgarnie lajkow. Sprawdź sobie jeden z drugim w jakim rejonie leży KA, jakie osiedle jest obok, poruszaj się w grupie i miej oczy dookoła głowy, bo próba wypicia "piwka przed meczem" może skończyć się w najlepszym wypadku ciężkim nokautem.


Ugorek, Wieczysta - strach tam chodzić ;-)

Gwiaździsty 17.12.2014 18:07

W dodatku wypicie piwa w znajdującym się obok M1 czy nawet Plazie niby czym ma grozić ? Ludzie, to raczej na Dąbiu powinni srać w portki, że niedaleko ich osiedla pojawi sie tylu wślaków, chętnych wysikać się na ich osiedlu.

c. 17.12.2014 21:44

2 bilety na mlyn do kupienia tutaj https://www.facebook.com/events/4935...y_type=regular

rav 18.12.2014 00:36


www.youtube.com/watch?v=9rfWslTSDLI

tomasz1906 18.12.2014 10:19

Czy oprocz Wisla tv bedzie gdzies transmisja? Chodzi mi o zwykla tv nie internetowa.

vabanq 18.12.2014 11:14

Sprzedam 2 bilety na dzisiejszy mecz. Sektor C. CAŁA KWOTA ZA BILETY PRZEZNACZONA ZOSTANIE DO PUSZKI NA AKADEMIĘ więc dla mnie nie gra roli ile kto zaproponuje. Odbiór godzinę przed meczem pod halą.

patti 18.12.2014 16:50

Kogo obchodzi jakas babska koszykowka...

armani199 18.12.2014 21:35

Co za debil wpadł na pomysł aby kamery do transmisji w interenet umieścic nad młynem i flagi zasłaniały pól obrazu a nieraz i więcej ! Nie kazdy przeciez mógł byc w hali !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl