![]() |
a tych pozostałych 4 mają żony co mają ciotki z mazowieckiego, więc prawie 100%....
|
To jest już całkowicie pewne, że gdyby nie ci mazowieccy sędziowie (nie podważam tego, że popełniali błędy) to Wisła byłaby na najlepszej drodze do mistrzostwa?
Oczywiście, umiem liczyć i dodawać punkty, które nam "zabrano". Ale jesteście pewni, że to już by wystarczyło? |
Cytat:
Brak już słów na to, co wypisujesz. Nikt nie pisze, że tylko w sędziach leży problem. Ale to już przestaje być zabawne, gdy od meczu z Zawiszą, każdy po kolei jest sędziowany przez ....ę z Mazowsza. Zobaczycie, posędziuje szmata na remis. |
Cytat:
|
Cytat:
|
hhmm ...ale jakos niektorym udalo sie odsunac Tomasza Musiala od meczow Nowej Uczciwej Legii ...da sie ?? .... i nie zapominajcie : LetFotballWin :lol: :haha:
|
Cytat:
Zrozumcie, tu nie chodzi o to, żeby sędziowie z Mazowsza nigdy nam nie gwizdali, ale ta powtarzalność jest do bólu przewidywalna już w tej chwili. Jest ich czterech i cykl jest taki, że co czwarty mecz mamy powtóreczkę z rozrywki. |
Powinniśmy zarzucić im skrzynkę listami, mailami, a klub powinien wystosować list otwarty.
Nie obchodzi mnie, czy Mazowszanie nas rżną bardziej od innych- niepokojąca jest powtarzalność około warszawskiego sędziowania, przy jednoczesnej, rocznej "dyspensie" dla Musiała na mecze Legii (po bodajże jednym błędzie). |
Nie wiem czemu ciągle dostajemy sędziego z województwa mazowieckiego. Nie może być tak, że sędzia mówi do zawodnika, że ten mu powiedział złe słowo, to teraz będzie mu wszystko gwizdał. Błędy sędziów kosztują kluby dużo pieniędzy, ale tak jak to było dzisiaj może człowieka ruszyć - zakończył Smuda.
|
Cytat:
|
Cytat:
lub odwrotnie, dostaniemy sędziego z mazowsza żeby udowodnić wszystkim, że mają na nas wyjebane :) |
Cytat:
|
Cytat:
Warte uwagi są też słowa Smudy, Dudka ukarany kartką, do tego faktycznie sporo było tych jego dziwnych "fauli". |
Sędziowie już od kilku spotkań notorycznie gwiżdżą przeciw Wiśle. A w ostatnich dwóch spotkaniach było to widoczne szczególnie od 60 minuty, kiedy Wisła sie zaczynała rozkręcać. Z Koroną usuniety został Burliga, który nie zasłużył w ogóle na czerwoną kartkę, a wczoraj były gwizadane wszystkie sytuacje stykowe na niekorzyść Wisły, które w pierwszej połowie zagwizdane by nie były. Zwykłe skakanie do główki ten pa!ant gwizdał, o ile było blisko wiślackiego pola karnego.
Nie wiem czy sędziowie dostali jakieś wytyczne, ale AŻ TAKICH jaj do tej pory nie widywałem w meczach Wisły. Ponadto co chwila gwiżdżą nam sędziowie z mazowieckiego i nic z tym nie możemy zrobić. A jak Legia powiedziała że nie chce Musiała to od razu zaczęli go ustawiać do innych spotkań. Ja mam w dup!e taki PZPN z warszaffki. Sytuacja normalnie jak w jakieś skorumpowanej Grecji. Tego coraz bardziej nie da sie oglądać. A tu piękny artykuł na WP: http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...wiadomosc.html |
Sędzia pilnował wyniku korzystnego dla... Legii. Zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu nie wchodziło w grę. Zadanie wykonał.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No dobra tak piszecie, że spiski i w ogóle, sam się często zastanawiam o co chodzi sędziom gwiżdżącym mecze Wisły. Ale nie oglądam w sumie meczy Lecha i innych w naszej ekstraklasie, więc chciałbym wiedzieć jak tam wygląda sędziowanie ? Czy też pilnują interesu Legii ? A od jakiegoś czasu sędziowie mają przenośne radia czy coś, żeby mogli się ze sobą komunikować w łatwy sposób, ciekawe czy rozmowy są nagrywane czy też nie .
|
Cytat:
Tzn. Pewnie nagrywani są, ale do opinii publicznej tego nie podają. |
Był film stworzony przez C+ z Musiałem w roli głównej. Nic, czego by się zapalony kibic nie domyślał.
|
No i jak sędzia nie pomógł Legii to:
Rzeźniczak ostro: Musiał się nie nadaje! http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Rz...wiadomosc.html Berg: sędzia się starał http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Be...wiadomosc.html |
Rzeźniczak: "Dąbrowski dostał raz lekko od Jodłowca i otrzymał za to od razu czerwoną kartkę."
To ja już nie rozumiem. :D Widać, że chłopak był mocno zdenerwowany, no albo ... redaktor coś pokręcił :lol: |
To jak nasza gwiazda - Guereir:
"Uważam że sfaulowałem, ale to nie był faul na karnego" :D |
Poziom grajków podobny. Poziom inteligencji również. Ilość pitego alkoholu także. ;) Tylko patrzeć, jak Rzeźniczak wymyśli sobie jakieś własne ciuchy :D
|
Warszawska sraczka się rozpoczęła dlatego, że pewne mistrzostwo zaczyna być niepewne. To spisek przeciwko LetFootballWinom.
Gwiazdy się nie chcą przemęczać i krzyczą o kasę, sędziowie zaczynają normalnie sędziować, drużyny poczuły krew i jadą z gnojem. Rzeźniczak też dostał raz od Starucha. |
Cytat:
No to Musiał znów będzie miał rozbrat z Legią, no cóż bywa. Ale teraz pytanie, bo Rzeźniczak wyskoczył z zarzutem, że Saganowski miał zerwane wiązadła przez wspomnianego sędziego, a jak wyglądał mecz kiedy Boguś został zmasakrowany przez którego z Legijnych piłkarzy ? |
Cytat:
|
Z wczorajzego meczu poległych:
https://pbs.twimg.com/media/B2Eph3HCYAEXsj2.png:large A sędzie nie zagwizdał autu bramkowego |
Cytat:
|
https://www.youtube.com/watch?v=ULUKYTwoqc4
m.in Smuda o sędziach w liga od kuchni, pojechał ostro na koniec :) |
Cytat:
|
Ja jestem ciekawy ile Jodłowiec dostanie meczów kary za swoje zachowanie, skoro Burliga przy ostrym wślizgu i wybiciu piłki dostał 2 to gwiazda Legły powinna dostać jakieś 4 za palnięcie w ucho Dąbrowskiego...
|
Kolejny artykuł. Nareszcie ktoś zaczął dostrzegać to co było wiadome od dawana. I do tego ten cieć z łancuchami u szyi sie wypowiada.
Dlaczego Wisła i Legia narzekają na sędziów? http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ock=sport_news |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
chyba do wyprania :)
|
Cytat:
Jeśli to ten mecz, a jestem prawie pewny, że tak, to nie dostał nawet żółtej: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a_Warszawa_1:0 |
Cytat:
|
Cytat:
|
W każdym razie chyba do tego samego okulisty chodzą :)
|
Dziś w Chorzowie kolejna nierówna batalia z pzpnem.
1. Akcja Ruchu, piłka wychodzi za linię końcową, ale gramy dalej i Ruch ma prawie 100% sytuację. 2. Kartka dla Głowackiego po faulu widmo. 3. Brak kartek dla Ruchu po ich wielu faulach taktycznych. 4. Pod koniec meczu odgwizdanie spalonego Burligi, mimo że na spalonym był Stilić. 5. I wisienka na torcie czyli powalenie Burligi przez Zieńczuka w stylu MMA w polu karnym na oczach głównego i liniowego. Mimo starań 3 pkt nasze. Tym razem się wam (sędziom) nie udało, premii nie będzie :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl