Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków vs pzpn (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9361)

szprotson 06.11.2014 10:34

a tych pozostałych 4 mają żony co mają ciotki z mazowieckiego, więc prawie 100%....

FraMat 06.11.2014 11:54

To jest już całkowicie pewne, że gdyby nie ci mazowieccy sędziowie (nie podważam tego, że popełniali błędy) to Wisła byłaby na najlepszej drodze do mistrzostwa?
Oczywiście, umiem liczyć i dodawać punkty, które nam "zabrano". Ale jesteście pewni, że to już by wystarczyło?

!!IRIVER!! 06.11.2014 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1381547)
To jest już całkowicie pewne, że gdyby nie ci mazowieccy sędziowie (nie podważam tego, że popełniali błędy) to Wisła byłaby na najlepszej drodze do mistrzostwa?
Oczywiście, umiem liczyć i dodawać punkty, które nam "zabrano". Ale jesteście pewni, że to już by wystarczyło?

Ty naprawdę zawsze, kiedy ktoś pluje Ci w twarz, uznajesz że to tylko pada deszcz? :lol: Zawsze cudze słowa i oburzenie obarczasz taką NADINTERPRETACJĄ ?
Brak już słów na to, co wypisujesz.
Nikt nie pisze, że tylko w sędziach leży problem. Ale to już przestaje być zabawne, gdy od meczu z Zawiszą, każdy po kolei jest sędziowany przez ....ę z Mazowsza.

Zobaczycie, posędziuje szmata na remis.

maaarcin 06.11.2014 14:53

Cytat:

Zobaczycie, posędziuje szmata na remis.
Przy naszej obecnej sytuacji to chyba dobry wynik? :)

wolfy 06.11.2014 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1381572)
Przy naszej obecnej sytuacji to chyba dobry wynik? :)

Wał to wał. Nieważne w którą stronę.

AntyMod 06.11.2014 15:34

hhmm ...ale jakos niektorym udalo sie odsunac Tomasza Musiala od meczow Nowej Uczciwej Legii ...da sie ?? .... i nie zapominajcie : LetFotballWin :lol: :haha:

!!IRIVER!! 06.11.2014 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1381580)
hhmm ...ale jakos niektorym udalo sie odsunac Tomasza Musiala od meczow Nowej Uczciwej Legii ...da sie ?? .... i nie zapominajcie : LetFotballWin :lol: :haha:

Sędziował im z Zawiszą po raz pierwszy od chyba roku.
Zrozumcie, tu nie chodzi o to, żeby sędziowie z Mazowsza nigdy nam nie gwizdali, ale ta powtarzalność jest do bólu przewidywalna już w tej chwili. Jest ich czterech i cykl jest taki, że co czwarty mecz mamy powtóreczkę z rozrywki.

piotek 06.11.2014 19:22

Powinniśmy zarzucić im skrzynkę listami, mailami, a klub powinien wystosować list otwarty.
Nie obchodzi mnie, czy Mazowszanie nas rżną bardziej od innych- niepokojąca jest powtarzalność około warszawskiego sędziowania, przy jednoczesnej, rocznej "dyspensie" dla Musiała na mecze Legii (po bodajże jednym błędzie).

Karherop 08.11.2014 22:57

Nie wiem czemu ciągle dostajemy sędziego z województwa mazowieckiego. Nie może być tak, że sędzia mówi do zawodnika, że ten mu powiedział złe słowo, to teraz będzie mu wszystko gwizdał. Błędy sędziów kosztują kluby dużo pieniędzy, ale tak jak to było dzisiaj może człowieka ruszyć - zakończył Smuda.

shaggy 08.11.2014 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1381833)
Nie wiem czemu ciągle dostajemy sędziego z województwa mazowieckiego. Nie może być tak, że sędzia mówi do zawodnika, że ten mu powiedział złe słowo, to teraz będzie mu wszystko gwizdał. Błędy sędziów kosztują kluby dużo pieniędzy, ale tak jak to było dzisiaj może człowieka ruszyć - zakończył Smuda.

Dobrze ze Smuda nagłośnił sprawę. Dzięki temu w nastepnej kolejce nikt nie odważy się nam po raz 10 dać gamonia z Mazowsza - tak profilaktycznie dla wyciszenia sprawy co nie panie Przesmycki?

St Yabol 09.11.2014 01:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1381835)
Dobrze ze Smuda nagłośnił sprawę. Dzięki temu w nastepnej kolejce nikt nie odważy się nam po raz 10 dać gamonia z Mazowsza - tak profilaktycznie dla wyciszenia sprawy co nie panie Przesmycki?


lub odwrotnie, dostaniemy sędziego z mazowsza żeby udowodnić wszystkim, że mają na nas wyjebane :)

Karherop 09.11.2014 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1381847)
lub odwrotnie, dostaniemy sędziego z mazowsza żeby udowodnić wszystkim, że mają na nas wyjebane :)

jeśli legia mogła zakazać poprzez swoje wpływy sędziego Musiała (bo jest z Krakowa i jakiś mecz średnio posędziował) to cholera jasna my też możemy podobne kroki wyciągnąć wobec paru sędziów

!!IRIVER!! 09.11.2014 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1381560)
Zobaczycie, posędziuje szmata na remis.

OK, nie było w tym meczu jakichś SKANDALICZNYCH błędów w jedną lub drugą stronę, ale w każdej stykowej gwizdał na korzyść Śląska. Kartek nie szło się doprosić, choć fauli mnożyło się w pewnym momencie prawie tyle co z Bielskiem.
Warte uwagi są też słowa Smudy, Dudka ukarany kartką, do tego faktycznie sporo było tych jego dziwnych "fauli".

crazykaro 09.11.2014 13:39

Sędziowie już od kilku spotkań notorycznie gwiżdżą przeciw Wiśle. A w ostatnich dwóch spotkaniach było to widoczne szczególnie od 60 minuty, kiedy Wisła sie zaczynała rozkręcać. Z Koroną usuniety został Burliga, który nie zasłużył w ogóle na czerwoną kartkę, a wczoraj były gwizadane wszystkie sytuacje stykowe na niekorzyść Wisły, które w pierwszej połowie zagwizdane by nie były. Zwykłe skakanie do główki ten pa!ant gwizdał, o ile było blisko wiślackiego pola karnego.

Nie wiem czy sędziowie dostali jakieś wytyczne, ale AŻ TAKICH jaj do tej pory nie widywałem w meczach Wisły. Ponadto co chwila gwiżdżą nam sędziowie z mazowieckiego i nic z tym nie możemy zrobić. A jak Legia powiedziała że nie chce Musiała to od razu zaczęli go ustawiać do innych spotkań.
Ja mam w dup!e taki PZPN z warszaffki. Sytuacja normalnie jak w jakieś skorumpowanej Grecji. Tego coraz bardziej nie da sie oglądać.

A tu piękny artykuł na WP:
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...wiadomosc.html

FraMat 09.11.2014 14:24

Sędzia pilnował wyniku korzystnego dla... Legii. Zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu nie wchodziło w grę. Zadanie wykonał.

!!IRIVER!! 09.11.2014 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1381870)
Sędzia pilnował wyniku korzystnego dla... Legii. Zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu nie wchodziło w grę. Zadanie wykonał.

No co Ty?! Wreszcie to dostrzegłeś?! Brawo, kur-wa. :-) Idzie ku dobremu.

brylant17 09.11.2014 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1381870)
Sędzia pilnował wyniku korzystnego dla... Legii. Zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu nie wchodziło w grę. Zadanie wykonał.

Z choinki żeś się urwał ? od dawna tak jest

cfa 09.11.2014 15:46

No dobra tak piszecie, że spiski i w ogóle, sam się często zastanawiam o co chodzi sędziom gwiżdżącym mecze Wisły. Ale nie oglądam w sumie meczy Lecha i innych w naszej ekstraklasie, więc chciałbym wiedzieć jak tam wygląda sędziowanie ? Czy też pilnują interesu Legii ? A od jakiegoś czasu sędziowie mają przenośne radia czy coś, żeby mogli się ze sobą komunikować w łatwy sposób, ciekawe czy rozmowy są nagrywane czy też nie .

piotek 10.11.2014 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1381877)
A od jakiegoś czasu sędziowie mają przenośne radia czy coś, żeby mogli się ze sobą komunikować w łatwy sposób, ciekawe czy rozmowy są nagrywane czy też nie .

Mają- fakt. Jeden z meczy był kiedys nagrywany i upubliczniony, ale to raczej jednorazowy wyskok.
Tzn. Pewnie nagrywani są, ale do opinii publicznej tego nie podają.

PiVoSH92 10.11.2014 00:09

Był film stworzony przez C+ z Musiałem w roli głównej. Nic, czego by się zapalony kibic nie domyślał.

crazykaro 10.11.2014 00:35

No i jak sędzia nie pomógł Legii to:

Rzeźniczak ostro: Musiał się nie nadaje!
http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Rz...wiadomosc.html

Berg: sędzia się starał
http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Be...wiadomosc.html

!!IRIVER!! 10.11.2014 00:39

Rzeźniczak: "Dąbrowski dostał raz lekko od Jodłowca i otrzymał za to od razu czerwoną kartkę."
To ja już nie rozumiem. :D Widać, że chłopak był mocno zdenerwowany, no albo ... redaktor coś pokręcił :lol:

crazykaro 10.11.2014 00:43

To jak nasza gwiazda - Guereir:
"Uważam że sfaulowałem, ale to nie był faul na karnego" :D

!!IRIVER!! 10.11.2014 00:49

Poziom grajków podobny. Poziom inteligencji również. Ilość pitego alkoholu także. ;) Tylko patrzeć, jak Rzeźniczak wymyśli sobie jakieś własne ciuchy :D

mtk 10.11.2014 10:22

Warszawska sraczka się rozpoczęła dlatego, że pewne mistrzostwo zaczyna być niepewne. To spisek przeciwko LetFootballWinom.
Gwiazdy się nie chcą przemęczać i krzyczą o kasę, sędziowie zaczynają normalnie sędziować, drużyny poczuły krew i jadą z gnojem.
Rzeźniczak też dostał raz od Starucha.

cfa 10.11.2014 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1381925)
Mają- fakt. Jeden z meczy był kiedys nagrywany i upubliczniony, ale to raczej jednorazowy wyskok.
Tzn. Pewnie nagrywani są, ale do opinii publicznej tego nie podają.

Ale kiedy są podejrzenia o takie rzeczy jak w ostatnim meczu to jednak te całe kolegium sędziowskie czy jak to się tam zwie, powinno coś zbadać.
No to Musiał znów będzie miał rozbrat z Legią, no cóż bywa.
Ale teraz pytanie, bo Rzeźniczak wyskoczył z zarzutem, że Saganowski miał zerwane wiązadła przez wspomnianego sędziego, a jak wyglądał mecz kiedy Boguś został zmasakrowany przez którego z Legijnych piłkarzy ?

WhiteDoctor 10.11.2014 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1381957)
Ale kiedy są podejrzenia o takie rzeczy jak w ostatnim meczu to jednak te całe kolegium sędziowskie czy jak to się tam zwie, powinno coś zbadać.
No to Musiał znów będzie miał rozbrat z Legią, no cóż bywa.
Ale teraz pytanie, bo Rzeźniczak wyskoczył z zarzutem, że Saganowski miał zerwane wiązadła przez wspomnianego sędziego, a jak wyglądał mecz kiedy Boguś został zmasakrowany przez którego z Legijnych piłkarzy ?

przez proszka do prania arielka

crazykaro 10.11.2014 16:02

Z wczorajzego meczu poległych:
https://pbs.twimg.com/media/B2Eph3HCYAEXsj2.png:large

A sędzie nie zagwizdał autu bramkowego

ulTraS 10.11.2014 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1381979)
Z wczorajzego meczu poległych:
https://pbs.twimg.com/media/B2Eph3HCYAEXsj2.png:large

A sędzie nie zagwizdał autu bramkowego

Przecież nie wyszła, nie rozumiem przypierdalania się :-D

Karherop 10.11.2014 19:04

https://www.youtube.com/watch?v=ULUKYTwoqc4

m.in Smuda o sędziach w liga od kuchni, pojechał ostro na koniec :)

Yossarian 10.11.2014 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1381979)
Z wczorajzego meczu poległych:
https://pbs.twimg.com/media/B2Eph3HCYAEXsj2.png:large

A sędzie nie zagwizdał autu bramkowego

bo mu choragiewka zaslaniala

funkykoval 10.11.2014 19:16

Ja jestem ciekawy ile Jodłowiec dostanie meczów kary za swoje zachowanie, skoro Burliga przy ostrym wślizgu i wybiciu piłki dostał 2 to gwiazda Legły powinna dostać jakieś 4 za palnięcie w ucho Dąbrowskiego...

crazykaro 10.11.2014 19:21

Kolejny artykuł. Nareszcie ktoś zaczął dostrzegać to co było wiadome od dawana. I do tego ten cieć z łancuchami u szyi sie wypowiada.

Dlaczego Wisła i Legia narzekają na sędziów?
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ock=sport_news

cfa 11.11.2014 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1381995)
Ja jestem ciekawy ile Jodłowiec dostanie meczów kary za swoje zachowanie, skoro Burliga przy ostrym wślizgu i wybiciu piłki dostał 2 to gwiazda Legły powinna dostać jakieś 4 za palnięcie w ucho Dąbrowskiego...

No ale Jodłowiec, gra w drużynie narodowej i w stolicy ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yossarian (Post 1381993)
bo mu choragiewka zaslaniala

A to nie ten sam sędzia co udawał bramkowego 2 sezony temu w meczu z Legła kiedy zza linii któryś tam dośrodkowywał i padła bramka dla stołecznej drużyny ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteDoctor (Post 1381965)
przez proszka do prania arielka

Ja nie pamiętam już okoliczności tego, dostał chociaż Arielek czerwoną kartę, albo żółtą ?

adam_09 11.11.2014 01:02

chyba do wyprania :)

Rustin 11.11.2014 01:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1382013)



Ja nie pamiętam już okoliczności tego, dostał chociaż Arielek czerwoną kartę, albo żółtą ?


Jeśli to ten mecz, a jestem prawie pewny, że tak, to nie dostał nawet żółtej:

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a_Warszawa_1:0

Awe 11.11.2014 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1381979)
Z wczorajzego meczu poległych:
https://pbs.twimg.com/media/B2Eph3HCYAEXsj2.png:large

A sędzie nie zagwizdał autu bramkowego

Do rekordu i tak daleko :evil:

gypsy 11.11.2014 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1382013)
A to nie ten sam sędzia co udawał bramkowego 2 sezony temu w meczu z Legła kiedy zza linii któryś tam dośrodkowywał i padła bramka dla stołecznej drużyny ?

Nie, wtedy bramkowym sędzią był Sebastian Jarzębak, a ten ze zdjęcia to ktoś inny.

cfa 11.11.2014 19:19

W każdym razie chyba do tego samego okulisty chodzą :)

Kamson 13.12.2014 18:01

Dziś w Chorzowie kolejna nierówna batalia z pzpnem.

1. Akcja Ruchu, piłka wychodzi za linię końcową, ale gramy dalej i Ruch ma prawie 100% sytuację.
2. Kartka dla Głowackiego po faulu widmo.
3. Brak kartek dla Ruchu po ich wielu faulach taktycznych.
4. Pod koniec meczu odgwizdanie spalonego Burligi, mimo że na spalonym był Stilić.
5. I wisienka na torcie czyli powalenie Burligi przez Zieńczuka w stylu MMA w polu karnym na oczach głównego i liniowego.

Mimo starań 3 pkt nasze. Tym razem się wam (sędziom) nie udało, premii nie będzie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl