Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TWSD Ticket Challenge! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9353)

WISŁAZWE 11.10.2014 19:29


WRZUCAMY ZDJĘCIA Z PODBESKIDZIA!






Przeliczyłem wpłaty i jest słabo!
Co jest z wami? Tacy wielce kibice?

862,11 złotych!




Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

!!RIVER!!

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Gwiazdzisty

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

Ogryzek

MarioNh









WRZUCAMY ZDJĘCIA Z PODBESKIDZIA!

MałyTSW 11.10.2014 22:27

Akcja trochę ucichła, nikt mnie nie nominował gdyż, cytując klasyka:

Cytat:

wiesniak84: @MałyTSW: wszyscy wiedza ze bide klepiesz:D


postanowiłem wyzwać samego siebie. Przelew 20 PLN na akademię zrobiony (w związku z tym, że GetinBank nie księguje w weekendy, skrina wstawię w poniedziałek, ale data operacji będzie dzisiejsza):

http://bankfotek.pl/image/1800739

Trochę późno ale za dużo na głowie.

Na Akademię Piłkarską poszła wpłata oraz byłem na meczu.
Na Podbeskidzie kupię dopiero po 17.10 jak bilety będą w kasach, bo zbieram.
http://oi61.tinypic.com/289vu6g.jpg http://oi58.tinypic.com/2vv7ukn.jpg



Moje nominacje będą nieco inne.

Nominuje na WYJAZD DO GLIWIC:
- hubert.fan (jeśli nie pojedzie to wpłata na TS Wisła Kraków / Akademię Piłkarską - 50 zł)

Nominuję rzodkiewkę i shaggy

dwdx1906 12.10.2014 11:30

Z racji tego, że trochę zarobiłem na meczu z Niemcami, 10% wygranej trafia na konto Akademii :-)

http://bankfotek.pl/image/1800408.jpeg

Pozwolę sobie nominować 3 osoby, do wpłacenia dyszki:
PaJo
Pato7
WesterSyl

WISŁAZWE 12.10.2014 11:45

WesterSyl nie jest i nie będzie dostępny.

dwdx1906 12.10.2014 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1379765)
WesterSyl nie jest i nie będzie dostępny.

Coś się stało? Czy po prostu chodzi o to, że nie zagląda na forum?

Ogryzek 13.10.2014 09:09

W związku z tym iż "Your file of 205,5 KB bytes exceeds the forum's limit of 19,5 KB for this filetype." muszę tak:

POTWIERDZENIE PRZELEWU
RACHUNEK MA (ODBIORCA):
Numer rachunku:
70 2490 0005 0000 4600 1632 0774
Nazwa banku:
Alior Bank S.A. , ALIOR Centrala , Warszawa
Odbiorca:
Akademia Piłkarska Wisły
ul.Reymonta 22
Kraków 30-059
SZCZEGÓŁY OPERACJI
Kwota operacji:
-50,00 PLN
Tytułem:
Wsparcie dla Akademii
Data księgowania:
13/10/2014
Data waluty:
13/10/2014
Nr referencyjny operacji:
1531013601804681
Data i godzina wystawienia dokumentu:
13/10/2014

Nikogo nie nominuję

WISŁAZWE 13.10.2014 16:50

Proszę wrzucać zdjęcia Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała.


JAK ZROBIĆ SCREEN?

- Wykonaj przelew
- Pozostań na stronie banku
- Wciśnij na klawiaturze ''PrtScn''
- Otwórz paint
- Obrób zdjęcie tak aby nie było widać Twoich danych.
- Wrzuć zdjęcie np na tinypic.pl



AKTUALNA KWOTA:

1040.11 PLN




Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

!!RIVER!!

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Gwiazdzisty

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

MarioNh

!!IRIVER!! 13.10.2014 18:27

http://pics.tinypic.pl/i/00585/hv9rut1dtpl4.jpg

Nominuję Kaan i Ayala :-)

m954 13.10.2014 18:47

http://pl.tinypic.com/r/wkgvuh/8http://i58.tinypic.com/wkgvuh.jpg

Nie byłem nominowany i nie nominuje nikogo

Brawo za akcje !!

Gwiaździsty 13.10.2014 19:22

Karnet wykupiony (sektor H). Poniżej dowód wpłaty:

http://images.tinypic.pl/i/00585/jj0qr8mzpmky.jpg

alterego 13.10.2014 19:35

http://images.tinypic.pl/i/00585/zunk7qeqddmy.png]

Na mecz nie idę. Karniaczek wpłacony.

Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

MarioNh

fran23 13.10.2014 20:00

http://i58.tinypic.com/15oif0i.jpg
Nie byłem nominowany. Nominuję - RoS i fanfan.

WISŁAZWE 13.10.2014 20:46


Wrzucamy skany biletów z meczu Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała

Jedziemy dalej!


Aktualna kwota: 1130,11

Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

Mario Nh

AYALA

Kaan

rzodkiewka

shaggy

hubert.fan

kuba j.g

Szpen

MJ

mtk

AntyMod

gwk123

piter116 13.10.2014 22:02

To jest przyszłość Wisły:

http://www.youtube.com/watch?v=2PGIUBioGGU

Dołóżcie i Wy cegiełkę do tego projektu. ;)

Jaroo1 13.10.2014 23:21

Mnie nikt nie lubi więc sam się nominowałem

http://i60.tinypic.com/hs50tx.jpg

Nominuję kubajg i Szpen, co by się przysłużyli Wiśle...

Kilka uwag ode mnie:
1. Jak kogoś nominujecie to piszcie wiadomość prywatną bo nie każdy musi czytać całe forum
2. Może ktoś uważa, że ta zabawa w wyzwania jest śmieszna, też do tych ludzi należę ale akurat tutaj się robi coś dla naszego klubu, bez żadnego pajacowania i pokazywania jaki to ja jestem fajny bo sobie wyleję zimną wodę czy nasram na głowę więc bez wymówek.
3. Jak wpłacacie kasę to nominujcie ludzi. Chyba o to chodzi żeby tych wpłat było jak najwięcej a nie żeby wpłaciło kilkadziesiąt osób i się na tym zakończyło bo nie ma kolejnych na liście do wpłaty
4. Dla tych co robią łaskę żeby normalnego screena wkleić to hańba a tym co żydzą na akademię (pewnie na wszystko inne tzn puchy czy inne akcje też żydzą) c.w.d Tyle tu fajnych osób, wielkich fanatyków i git ludzi na forum a jak widać 10 zł na akademię wpłacić łaska, śmiech na sali. Dzięki głupiej zabawie wyszło kto judasz (oczywiście piszę o tych co ewidentnie unikają wpłacenia i omijają temat a nie o tych co nie ogarnęli, że taka zabawa tu powstała i że zostali nominowani - stąd propozycja o pisanie na pw na temat nominacji)
5. Wklejajcie regularnie tę listę z nickami, które mają wpłacić kasę bo się burdel bez niej robi

Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

Mario Nh

AYALA

Kaan

rzodkiewka

shaggy

hubert.fan

kuba.j.g.

Szpen

FraMat 14.10.2014 09:49

Ja rozumiem ideę i rozumiem, że wiele osób chce tę zabawę kontynuować, ale błagam: nie róbcie z wpłat na Akademię, a zwłaszcza z wklejania dowodów wpłat wyznacznika tego czy ktoś jest kibicem! A już pisanie po innych tematach haseł typu: "zacznij udzielać się w tym temacie jak odpowiesz na nominację" to skrajna przesada. Z zabawy niektórzy robią polowanie na czarownice.

shaggy 14.10.2014 10:42

http://i62.tinypic.com/8y9bn4.jpg

Nominuję:

MJ, mtk

OpEnTaNy 14.10.2014 12:55

Dowiedziałem sie że nikt nie potrafi napisac mojego nicku (nikt mnie nie lubi) wiec sam sie nominuje :D
http://i60.tinypic.com/25saa8z.jpg
http://i57.tinypic.com/2s8pmi9.jpg

Nominuję gwk123, AntyMod

WISŁAZWE 14.10.2014 18:48



Aktualna kwota:


1180,11


Lista osób nadal nominowanych:




1. Grantar

2. s1mone

3. Piesek z Krainy Pejsów

4. picasso

5. 4karol4

6. PANDEMONIUM

7. RybaTs

8. aNouc

9. Milosz

10. 022

11. rav

12. El'kabat

13. chomik10

14. Wit.Ek

15. brylant17

16. Kibicka

17. 8samuraj

18. kreseq

19. ToTylkoJa

20. Matejas

21. gigant

22. JacobCFC

23. darean

24. tofik

25. domin_czyzyny

26. Siara

27. Kriss

28. patrycja

29. crazykaro

30. Mario Nh

31. AYALA

32. Kaan

33. rzodkiewka

34. hubert.fan

35. kuba j.g

36. Szpen

37. MJ

38. mtk

39. AntyMod

40. gwk123

gooro33 14.10.2014 19:02

Jeśli ktoś ma możliwości zapraszam do wpłat na budowę naszego MUZEUM oraz renowację grobu Henryka Reymana.
Nominowałem się sam
:)

http://images70.fotosik.pl/274/9172ab339ff8b26a.jpg


http://images70.fotosik.pl/274/0bf20e56c8d7e589.jpg


http://images69.fotosik.pl/274/be4decbbd9b21624.jpg

EDIT: Sam nie rozumiesz :) Nie zaśmiecaj tematu bo nic dobrego tu nie wnosisz.,,Nie burz, buduj twórz''. Pozdrawiam.

PabloTS 15.10.2014 09:46

no i z fajnej inicjatywy wyszła kolejna kłótnia......niestety pokazująca jaka to jestesmy Wislacką Rodziną,zamiast dac nawet po 10 zł na nasz wspólny cel który kiedys moze pokazac nasza wielkośc to co po niektórzy wpisuja tu swoje głębokie przemyslenia.....

Krav 15.10.2014 10:24

też się nie mogłem doczekać nominacji, także sam sie nominuję:

wpłata jest ---> http://i62.tinypic.com/aaiw6t.jpg

karnet jest ---> http://i61.tinypic.com/1pwdjs.jpg



Moje nominacje:

hunter, Worcester, kot, St. Yabol

Glazik 15.10.2014 11:24

Wyzwalem siebie...bo uznalem to za obowiazek...Moze ktos za mnie nominowac 3 osoby.Przy okazji chcial bym pozdrowic napinaczy internetowych ktorym szkoda dyszki na Nasz klub.http://tufotki.pl/temp/6WED5Nk29QIeZ...zgRTpO.jpg?v=0

PANDEM0NIUM 15.10.2014 11:24

Wpłata
 
http://zapodaj.net/8a4d4f1b8398a.jpg.htmlhttp://zapodaj.net/8a4d4f1b8398a.jpg.html

Nominuje
Arturbarlinek
mitchmichael
valandil

piter116 15.10.2014 12:16

Mam jedną prośbę. Nie nominujcie osób, którym chcecie zrobić na złość lub osób, które wiadomo, że i tak nie wpłacą (np. legioniści). Szkoda nominacji, a liczy się każda złotówka. Podobnie z użytkownikami, którzy od dawna nie udzielają się na forum.

W związku z tym chciałbym cofnąć jedną z nominacji i zamiast 8samuraja, nominuję c.

WISŁAZWE 15.10.2014 14:11

Wrzucam z screena, od kolejnej osoby która zdecydowała wesprzeć Akademię (gigant)



http://i60.tinypic.com/6i46yu.jpg

Zraz wrzucę aktualną listę oraz kwotę.

WISŁAZWE 15.10.2014 14:17

AKTUALNA KWOTA:

1319,17 PLN


Lista osób nadal nominowanych:




1. Grantar

2. s1mone

3. Piesek z Krainy Pejsów

4. picasso

5. 4karol4

6. hunter

7. RybaTs

8. aNouc

9. Milosz

10. 022

11. rav

12. El'kabat

13. chomik10

14. Wit.Ek

15. brylant17

16. Kibicka

17. c.

18. kreseq

19. ToTylkoJa

20. Matejas

21. ArturBarlinek

22. JacobCFC

23. darean

24. tofik

25. domin_czyzyny

26. Siara

27. Kriss

28. patrycja

29. crazykaro

30. Mario Nh

31. AYALA

32. Kaan

33. rzodkiewka

34. hubert.fan

35. kuba j.g

36. Szpen

37. MJ

38. mtk

39. AntyMod

40. gwk123


41. Worcester

42. kot

43. St. Yabol

domin_czyzyny 15.10.2014 14:28

2 Załącznik(ów)
Dzięki za nominację. Poniżej potwierdzenie posiadania karnetu oraz wpłaty na Akademie.
Proszę o zgłoszenie się ochotników na kolejne nominacje ;-). Jeśli się nikt nie zgłosi, to w wolnej chwili będę nominował.

Załącznik 1904

Załącznik 1905

RybaTs 15.10.2014 17:19

Dzięki za nominacje .Poniżej moje potwierdzenie wpłaty na akademie .Na mecz ide ,ale bilet kupuje w dniu meczu . http://zapodaj.net/eccb24b56a584.jpg.html
Moje nominacje to : Manhunt i uposledzony_ale_kumaty

Szpen 15.10.2014 21:40

bang!

http://i60.tinypic.com/ma9bau.jpg

nominuje: DROZD vel Kerim w zależności pod którym nickiem szybciej skończy się Banita, Pablo84


EDYTA: zmieniam serek.c2 na Pablo84. Serek już wpłacał.

AntyMod 15.10.2014 23:59

http://images.tinypic.pl/i/00586/5jzk486je0oc_t.jpg

Glazik 16.10.2014 19:59

nominuje PiVoSH92 i rex

piter116 16.10.2014 20:16

Panowie, bo zrobił się bałagan i zostały nominowane osoby, które już wpłaciły - (edit: Szpen już poprawił nominacje).

AntyMod, domin_czyzyny, gooro33, Greeg, Gwiaździsty, m954, Ogryzek, PabloTS, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...

Aby nie powtórzyła się sytuacja, jak w przypadku Szpena, proponuję wrócić do wklejania listy z osobami, które przyłączyły się do akcji. Chociaż co kilka postów. Reasumując:

AKTUALNA KWOTA:

1458,23 PLN


Lista osób nadal nominowanych (48):

aNouc
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
JacobCFC
Kaan
Kibicka
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
St. Yabol
s1mone
tofik
ToTylkoJa
uposledzony_ale_kumaty
Wislak2221
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4


Przyłączyli się do akcji (56):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
MatMario
mitmichael
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
Szpen
Szprotson
wieśniak84
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
!!IRIVER!!

Wislak2221 16.10.2014 21:42

http://images66.fotosik.pl/281/3c230d7ab43877d4med.png
a więc nominuje:
Wislak2214, kornd

Lista osób nadal nominowanych (48):

aNouc
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
JacobCFC
Kaan
Kibicka
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
St. Yabol
s1mone
tofik
ToTylkoJa
uposledzony_ale_kumaty
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4
Wislak2214
Kornd

Przyłączyli się do akcji (56):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
MatMario
mitmichael
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
Szpen
Szprotson
wieśniak84
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
Wislak2221
!!IRIVER!!

St Yabol 17.10.2014 14:53

http://www.iv.pl/images/07533585756672654285.jpg
W przyszłym tyg druga zmiana także z meczu dupa, przekazuje wartość jaką prawdopodobnie musiałbym wydać, aby iść na mecz.
Nominuje:
arleton (miał ze mną jechać na mecz :P )
domal21 (w nagrodę za pozycje lidera w konkursie)

Lista osób nadal nominowanych (48):

aNouc
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
JacobCFC
Kaan
Kibicka
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
s1mone
tofik
ToTylkoJa
uposledzony_ale_kumaty
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4
Wislak2214
Kornd

Ogryzek 18.10.2014 08:34

Nominuję: gypsy i Trykuss

domal21 18.10.2014 13:36

Na meczu raczej nie będę mógł być, więc kasa na bilet wędruje na konto Akademii.

http://wislakrakow.com/forum/data:im...CiiigAooooA//Zhttp://zapodaj.net/f0408027b8aeb.jpg.html

Nominuję: art. oraz KLEPARZ

JacobCFC 18.10.2014 22:23

Trochę to trwało, ale sporo ostatnio się u mnie dzieję i trochę mam na głowie. Na Podbeskidzie jeszcze bez biletu.
http://images.tinypic.pl/i/00587/pb3yqb6a448k_t.jpg
Nominuje każdego kto jeszcze nie wpłacił.

piter116 19.10.2014 10:23

AntyMod, domin_czyzyny, gooro33, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, m954, Ogryzek (Glazik był już nominowany), PabloTS, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...

AKTUALNA KWOTA:

1582,29 PLN

Lista osób nadal nominowanych (51):


aNouc
arleton
art.
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
Kaan
Kibicka
KLEPARZ
kornd
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
s1mone
tofik
ToTylkoJa
Trykuss
uposledzony_ale_kumaty
Wislak2214
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4



Przyłączyli się do akcji (60):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
MatMario
mitmichael
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
!!IRIVER!!

PabloTS 19.10.2014 15:19

faktycznie zapomniałem nominować dlatego uczynie to teraz i tymi szczęśliwcami są Milan!!! i KibicRP


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl