![]() |
WRZUCAMY ZDJĘCIA Z PODBESKIDZIA! Przeliczyłem wpłaty i jest słabo! Co jest z wami? Tacy wielce kibice? 862,11 złotych! Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc !!RIVER!! Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Gwiazdzisty Siara Kriss patrycja crazykaro Ogryzek MarioNh WRZUCAMY ZDJĘCIA Z PODBESKIDZIA! |
Akcja trochę ucichła, nikt mnie nie nominował gdyż, cytując klasyka:
Cytat:
http://bankfotek.pl/image/1800739 Trochę późno ale za dużo na głowie. Na Akademię Piłkarską poszła wpłata oraz byłem na meczu. Na Podbeskidzie kupię dopiero po 17.10 jak bilety będą w kasach, bo zbieram. http://oi61.tinypic.com/289vu6g.jpg http://oi58.tinypic.com/2vv7ukn.jpg Moje nominacje będą nieco inne. Nominuje na WYJAZD DO GLIWIC: - hubert.fan (jeśli nie pojedzie to wpłata na TS Wisła Kraków / Akademię Piłkarską - 50 zł) Nominuję rzodkiewkę i shaggy |
Z racji tego, że trochę zarobiłem na meczu z Niemcami, 10% wygranej trafia na konto Akademii :-)
http://bankfotek.pl/image/1800408.jpeg Pozwolę sobie nominować 3 osoby, do wpłacenia dyszki: PaJo Pato7 WesterSyl |
WesterSyl nie jest i nie będzie dostępny.
|
Cytat:
|
W związku z tym iż "Your file of 205,5 KB bytes exceeds the forum's limit of 19,5 KB for this filetype." muszę tak:
POTWIERDZENIE PRZELEWU RACHUNEK MA (ODBIORCA): Numer rachunku: 70 2490 0005 0000 4600 1632 0774 Nazwa banku: Alior Bank S.A. , ALIOR Centrala , Warszawa Odbiorca: Akademia Piłkarska Wisły ul.Reymonta 22 Kraków 30-059 SZCZEGÓŁY OPERACJI Kwota operacji: -50,00 PLN Tytułem: Wsparcie dla Akademii Data księgowania: 13/10/2014 Data waluty: 13/10/2014 Nr referencyjny operacji: 1531013601804681 Data i godzina wystawienia dokumentu: 13/10/2014 Nikogo nie nominuję |
Proszę wrzucać zdjęcia Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała.
JAK ZROBIĆ SCREEN? - Wykonaj przelew - Pozostań na stronie banku - Wciśnij na klawiaturze ''PrtScn'' - Otwórz paint - Obrób zdjęcie tak aby nie było widać Twoich danych. - Wrzuć zdjęcie np na tinypic.pl AKTUALNA KWOTA: 1040.11 PLN Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc !!RIVER!! Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Gwiazdzisty Siara Kriss patrycja crazykaro MarioNh |
|
http://pl.tinypic.com/r/wkgvuh/8http://i58.tinypic.com/wkgvuh.jpg
Nie byłem nominowany i nie nominuje nikogo Brawo za akcje !! |
Karnet wykupiony (sektor H). Poniżej dowód wpłaty:
http://images.tinypic.pl/i/00585/jj0qr8mzpmky.jpg |
http://images.tinypic.pl/i/00585/zunk7qeqddmy.png]
Na mecz nie idę. Karniaczek wpłacony. Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Siara Kriss patrycja crazykaro MarioNh |
http://i58.tinypic.com/15oif0i.jpg
Nie byłem nominowany. Nominuję - RoS i fanfan. |
Wrzucamy skany biletów z meczu Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała Jedziemy dalej! Aktualna kwota: 1130,11 Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Siara Kriss patrycja crazykaro Mario Nh AYALA Kaan rzodkiewka shaggy hubert.fan kuba j.g Szpen MJ mtk AntyMod gwk123 |
To jest przyszłość Wisły:
http://www.youtube.com/watch?v=2PGIUBioGGU Dołóżcie i Wy cegiełkę do tego projektu. ;) |
Mnie nikt nie lubi więc sam się nominowałem
http://i60.tinypic.com/hs50tx.jpg Nominuję kubajg i Szpen, co by się przysłużyli Wiśle... Kilka uwag ode mnie: 1. Jak kogoś nominujecie to piszcie wiadomość prywatną bo nie każdy musi czytać całe forum 2. Może ktoś uważa, że ta zabawa w wyzwania jest śmieszna, też do tych ludzi należę ale akurat tutaj się robi coś dla naszego klubu, bez żadnego pajacowania i pokazywania jaki to ja jestem fajny bo sobie wyleję zimną wodę czy nasram na głowę więc bez wymówek. 3. Jak wpłacacie kasę to nominujcie ludzi. Chyba o to chodzi żeby tych wpłat było jak najwięcej a nie żeby wpłaciło kilkadziesiąt osób i się na tym zakończyło bo nie ma kolejnych na liście do wpłaty 4. Dla tych co robią łaskę żeby normalnego screena wkleić to hańba a tym co żydzą na akademię (pewnie na wszystko inne tzn puchy czy inne akcje też żydzą) c.w.d Tyle tu fajnych osób, wielkich fanatyków i git ludzi na forum a jak widać 10 zł na akademię wpłacić łaska, śmiech na sali. Dzięki głupiej zabawie wyszło kto judasz (oczywiście piszę o tych co ewidentnie unikają wpłacenia i omijają temat a nie o tych co nie ogarnęli, że taka zabawa tu powstała i że zostali nominowani - stąd propozycja o pisanie na pw na temat nominacji) 5. Wklejajcie regularnie tę listę z nickami, które mają wpłacić kasę bo się burdel bez niej robi Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Siara Kriss patrycja crazykaro Mario Nh AYALA Kaan rzodkiewka shaggy hubert.fan kuba.j.g. Szpen |
Ja rozumiem ideę i rozumiem, że wiele osób chce tę zabawę kontynuować, ale błagam: nie róbcie z wpłat na Akademię, a zwłaszcza z wklejania dowodów wpłat wyznacznika tego czy ktoś jest kibicem! A już pisanie po innych tematach haseł typu: "zacznij udzielać się w tym temacie jak odpowiesz na nominację" to skrajna przesada. Z zabawy niektórzy robią polowanie na czarownice.
|
|
Dowiedziałem sie że nikt nie potrafi napisac mojego nicku (nikt mnie nie lubi) wiec sam sie nominuje :D
http://i60.tinypic.com/25saa8z.jpg http://i57.tinypic.com/2s8pmi9.jpg Nominuję gwk123, AntyMod |
Aktualna kwota: 1180,11 Lista osób nadal nominowanych: 1. Grantar 2. s1mone 3. Piesek z Krainy Pejsów 4. picasso 5. 4karol4 6. PANDEMONIUM 7. RybaTs 8. aNouc 9. Milosz 10. 022 11. rav 12. El'kabat 13. chomik10 14. Wit.Ek 15. brylant17 16. Kibicka 17. 8samuraj 18. kreseq 19. ToTylkoJa 20. Matejas 21. gigant 22. JacobCFC 23. darean 24. tofik 25. domin_czyzyny 26. Siara 27. Kriss 28. patrycja 29. crazykaro 30. Mario Nh 31. AYALA 32. Kaan 33. rzodkiewka 34. hubert.fan 35. kuba j.g 36. Szpen 37. MJ 38. mtk 39. AntyMod 40. gwk123 |
Jeśli ktoś ma możliwości zapraszam do wpłat na budowę naszego MUZEUM oraz renowację grobu Henryka Reymana.
Nominowałem się sam :) http://images70.fotosik.pl/274/9172ab339ff8b26a.jpg http://images70.fotosik.pl/274/0bf20e56c8d7e589.jpg http://images69.fotosik.pl/274/be4decbbd9b21624.jpg EDIT: Sam nie rozumiesz :) Nie zaśmiecaj tematu bo nic dobrego tu nie wnosisz.,,Nie burz, buduj twórz''. Pozdrawiam. |
no i z fajnej inicjatywy wyszła kolejna kłótnia......niestety pokazująca jaka to jestesmy Wislacką Rodziną,zamiast dac nawet po 10 zł na nasz wspólny cel który kiedys moze pokazac nasza wielkośc to co po niektórzy wpisuja tu swoje głębokie przemyslenia.....
|
też się nie mogłem doczekać nominacji, także sam sie nominuję:
wpłata jest ---> http://i62.tinypic.com/aaiw6t.jpg karnet jest ---> http://i61.tinypic.com/1pwdjs.jpg Moje nominacje: hunter, Worcester, kot, St. Yabol |
Wyzwalem siebie...bo uznalem to za obowiazek...Moze ktos za mnie nominowac 3 osoby.Przy okazji chcial bym pozdrowic napinaczy internetowych ktorym szkoda dyszki na Nasz klub.http://tufotki.pl/temp/6WED5Nk29QIeZ...zgRTpO.jpg?v=0
|
Wpłata
http://zapodaj.net/8a4d4f1b8398a.jpg.htmlhttp://zapodaj.net/8a4d4f1b8398a.jpg.html
Nominuje Arturbarlinek mitchmichael valandil |
Mam jedną prośbę. Nie nominujcie osób, którym chcecie zrobić na złość lub osób, które wiadomo, że i tak nie wpłacą (np. legioniści). Szkoda nominacji, a liczy się każda złotówka. Podobnie z użytkownikami, którzy od dawna nie udzielają się na forum.
W związku z tym chciałbym cofnąć jedną z nominacji i zamiast 8samuraja, nominuję c. |
Wrzucam z screena, od kolejnej osoby która zdecydowała wesprzeć Akademię (gigant)
http://i60.tinypic.com/6i46yu.jpg Zraz wrzucę aktualną listę oraz kwotę. |
AKTUALNA KWOTA:
1319,17 PLN Lista osób nadal nominowanych: 1. Grantar 2. s1mone 3. Piesek z Krainy Pejsów 4. picasso 5. 4karol4 6. hunter 7. RybaTs 8. aNouc 9. Milosz 10. 022 11. rav 12. El'kabat 13. chomik10 14. Wit.Ek 15. brylant17 16. Kibicka 17. c. 18. kreseq 19. ToTylkoJa 20. Matejas 21. ArturBarlinek 22. JacobCFC 23. darean 24. tofik 25. domin_czyzyny 26. Siara 27. Kriss 28. patrycja 29. crazykaro 30. Mario Nh 31. AYALA 32. Kaan 33. rzodkiewka 34. hubert.fan 35. kuba j.g 36. Szpen 37. MJ 38. mtk 39. AntyMod 40. gwk123 41. Worcester 42. kot 43. St. Yabol |
2 Załącznik(ów)
Dzięki za nominację. Poniżej potwierdzenie posiadania karnetu oraz wpłaty na Akademie.
Proszę o zgłoszenie się ochotników na kolejne nominacje ;-). Jeśli się nikt nie zgłosi, to w wolnej chwili będę nominował. Załącznik 1904 Załącznik 1905 |
Dzięki za nominacje .Poniżej moje potwierdzenie wpłaty na akademie .Na mecz ide ,ale bilet kupuje w dniu meczu . http://zapodaj.net/eccb24b56a584.jpg.html
Moje nominacje to : Manhunt i uposledzony_ale_kumaty |
bang!
http://i60.tinypic.com/ma9bau.jpg nominuje: DROZD vel Kerim w zależności pod którym nickiem szybciej skończy się Banita, Pablo84 EDYTA: zmieniam serek.c2 na Pablo84. Serek już wpłacał. |
|
nominuje PiVoSH92 i rex
|
Panowie, bo zrobił się bałagan i zostały nominowane osoby, które już wpłaciły - (edit: Szpen już poprawił nominacje).
AntyMod, domin_czyzyny, gooro33, Greeg, Gwiaździsty, m954, Ogryzek, PabloTS, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem... Aby nie powtórzyła się sytuacja, jak w przypadku Szpena, proponuję wrócić do wklejania listy z osobami, które przyłączyły się do akcji. Chociaż co kilka postów. Reasumując: AKTUALNA KWOTA: 1458,23 PLN Lista osób nadal nominowanych (48): aNouc ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro darean Drozd vel kerim El'kabat fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter JacobCFC Kaan Kibicka kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara St. Yabol s1mone tofik ToTylkoJa uposledzony_ale_kumaty Wislak2221 Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Przyłączyli się do akcji (56): ABGwislakABG alterego AntyMod Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domin_czyzyny dwdx1906 fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz maaarcin MałyTSW MatMario mitmichael m954 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM piter116 Pychowice raindog RybaTs R33 Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy silver03 spartan Szpen Szprotson wieśniak84 WISŁAZWE wolfy W.S zim zum 19sebawro06 63.5 Kg !!IRIVER!! |
http://images66.fotosik.pl/281/3c230d7ab43877d4med.png
a więc nominuje: Wislak2214, kornd Lista osób nadal nominowanych (48): aNouc ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro darean Drozd vel kerim El'kabat fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter JacobCFC Kaan Kibicka kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara St. Yabol s1mone tofik ToTylkoJa uposledzony_ale_kumaty Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Wislak2214 Kornd Przyłączyli się do akcji (56): ABGwislakABG alterego AntyMod Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domin_czyzyny dwdx1906 fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz maaarcin MałyTSW MatMario mitmichael m954 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM piter116 Pychowice raindog RybaTs R33 Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy silver03 spartan Szpen Szprotson wieśniak84 WISŁAZWE wolfy W.S zim zum 19sebawro06 63.5 Kg Wislak2221 !!IRIVER!! |
http://www.iv.pl/images/07533585756672654285.jpg
W przyszłym tyg druga zmiana także z meczu dupa, przekazuje wartość jaką prawdopodobnie musiałbym wydać, aby iść na mecz. Nominuje: arleton (miał ze mną jechać na mecz :P ) domal21 (w nagrodę za pozycje lidera w konkursie) Lista osób nadal nominowanych (48): aNouc ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro darean Drozd vel kerim El'kabat fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter JacobCFC Kaan Kibicka kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara s1mone tofik ToTylkoJa uposledzony_ale_kumaty Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Wislak2214 Kornd |
Nominuję: gypsy i Trykuss
|
Na meczu raczej nie będę mógł być, więc kasa na bilet wędruje na konto Akademii.
http://wislakrakow.com/forum/data:im...CiiigAooooA//Zhttp://zapodaj.net/f0408027b8aeb.jpg.html Nominuję: art. oraz KLEPARZ |
Trochę to trwało, ale sporo ostatnio się u mnie dzieję i trochę mam na głowie. Na Podbeskidzie jeszcze bez biletu.
http://images.tinypic.pl/i/00587/pb3yqb6a448k_t.jpg Nominuje każdego kto jeszcze nie wpłacił. |
AntyMod, domin_czyzyny, gooro33, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, m954, Ogryzek (Glazik był już nominowany), PabloTS, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...
AKTUALNA KWOTA: 1582,29 PLN Lista osób nadal nominowanych (51): aNouc arleton art. ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro darean Drozd vel kerim El'kabat fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter Kaan Kibicka KLEPARZ kornd kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara s1mone tofik ToTylkoJa Trykuss uposledzony_ale_kumaty Wislak2214 Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Przyłączyli się do akcji (60): ABGwislakABG alterego AntyMod Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz maaarcin MałyTSW MatMario mitmichael m954 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM piter116 Pychowice raindog RybaTs R33 Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson wieśniak84 Wislak2221 WISŁAZWE wolfy W.S zim zum 19sebawro06 63.5 Kg !!IRIVER!! |
faktycznie zapomniałem nominować dlatego uczynie to teraz i tymi szczęśliwcami są Milan!!! i KibicRP
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl