Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   wR22acamy! 7 kolejka, WISŁA Kraków - GKS Bełchatów, 29 sierpnia, piatek, 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9337)

robert777 29.08.2014 10:24

Jakże się mylili ci, którzy twierdzili, ze mecze Wisły bojkotuje jedynie paru gówniarzy z C. Średnia przed bojkotem ok. 5,3 tys, dzis będzie ok. 20 tys. ludzi. Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam tym geniuszom.

domin_czyzyny 29.08.2014 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1375080)
Jakże się mylili ci, którzy twierdzili, ze mecze Wisły bojkotuje jedynie paru gówniarzy z C. Średnia przed bojkotem ok. 5,3 tys, dzis będzie ok. 20 tys. ludzi. Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam tym geniuszom.

"Geniusze za 4 zł" powiedzą Ci, że większa frekwencja to wynik końca wakacji, lepszej pogody, dobrej gry, rozpoczęcia sprzedaży przez net. A nie przez to, że jakiś bojkot się skończył.

Barti 29.08.2014 10:26

A propos kadry na mecz z Bełchatowem. Ile żółtych kartek na koncie ma Michał Czekaj w III lidze? Żeby nie było takiej wtopy jak wiecie u kogo :D. Mam nadzieję że u nas ktoś to ogarnia :D

St Yabol 29.08.2014 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1375082)
A propos kadry na mecz z Bełchatowem. Ile żółtych kartek na koncie ma Michał Czekaj w III lidze? Żeby nie było takiej wtopy jak wiecie u kogo :D. Mam nadzieję że u nas ktoś to ogarnia :D

a co ma 3 liga do ekstraklasy?

Barti 29.08.2014 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1375087)
a co ma 3 liga do ekstraklasy?

No właśnie, ma coś czy nie? Mam nadzieję że jakiś biegły to ogarnia. Ja nie znam się na tych przepisach.

St Yabol 29.08.2014 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1375088)
No właśnie, ma coś czy nie? Mam nadzieję że jakiś biegły to ogarnia. Ja nie znam się na tych przepisach.

to są inne rozgrywki, musialby dostać jakaś kare od pzpn, która zawieszała by go na wszystkie rozgrywki - coś jak Suarez - zakaz jakiejkolwiek aktywności

art 29.08.2014 11:37

W Anglii kartki liczą się w wszystkich rozgrywkach chyba, ale na pewno nie u Nas. U Nas nawet Puchar Polski i Ekstraklasa to zupełnie rożne rozgrywki.

Barti 29.08.2014 11:52

Regulamin dyscyplinarny PZPN
Art. 20 par.1
"Karę dyskwalifikacji, stanowiącą zakaz uczestnictwa w określonej liczbie meczów za przewinienie popełnione w rozgrywkach mistrzowskich, wykonuje się w klasie rozgrywek mistrzowskich, w której zawodnik grał w chwili popełnienia czynu (...) Organ dyscyplinarny może rozszerzyć karę dyskwalifikacji na inne klasy rozgrywkowe, w których klub aktualnie występuje"
W związku z powyższym, najważniejsze jest orzeczenie organu dyscyplinarnego.

Karherop 29.08.2014 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1375082)
A propos kadry na mecz z Bełchatowem. Ile żółtych kartek na koncie ma Michał Czekaj w III lidze? Żeby nie było takiej wtopy jak wiecie u kogo :D. Mam nadzieję że u nas ktoś to ogarnia :D

równie dobrze idąc tym tokiem myślenia można powiedzieć, że jak Głowa zdobędzie teraz czwartą żółtą kartkę to odbębni ją w 3 lidze :P

Karherop 29.08.2014 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1375098)
Chlopaki mam pytanie bo nie moge sie dodzwonic do strefy kibica, przyjezdza do mnie dzis kuzyn z niemiec i chcialem go zabrac na mecz, do ktorej moge wyrobic dla niego karte kibica? Na stronie oficjalnej pisze jedynie, ze w dniu meczu godziny strefy kibica moga ulec zmianie.

godziny otwarcia strefy kibica są takie same jak kasy biletowej, przed meczem wyrobicie, tylko przyjdzcie minimum 2h przed meczem, bo nie wiadomo jak z kolejkami będzie

Zieniu17 29.08.2014 12:52

Panowie i Panie, jak szacujecie? Będzie >20000 ludzi, bo właśnie się założyłem z kumplem z pracy o szmalec. Ja over, on under. Oj coś czuje, że będzie na styku... :D

arth_ur 29.08.2014 13:12

Będzie 19 999 :) ale mam cisnienie. W pracy tylko odliczam godziny do meczu.

Zieniu17 29.08.2014 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1375115)
Jak będzie 20 001 to stawiasz mi piwo, bo miałem nie iść, ale ostatecznie kuzyn mnie wyciągnął i zapewne się pojawię.

Of course! :D

Potrzeba jakieś 700-800 biletow na godzine, wykonalne?

dzollo 29.08.2014 13:35

Mysle, ze bedzie okolo 17 tys.
Bedzie zabawa! Bedzie sie dzialo!!

cygan 29.08.2014 14:44

a kto ma troszke kasy to pomoc dla malolalow

palikot 29.08.2014 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1375115)
Jak będzie 20 001 to stawiasz mi piwo, bo miałem nie iść, ale ostatecznie kuzyn mnie wyciągnął i zapewne się pojawię.

Dobrze zrobił! :) Stawiaj mu browca :alleluja:

KOMINEK 29.08.2014 16:44

wszyscy strasznie najarani że wygramy. Będzie duża presja na wygraną tak że zobaczymy jak to będzie. Wg mnie wcale łatwo nie będzie

Matejas_ 29.08.2014 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1375148)
wszyscy strasznie najarani że wygramy. Będzie duża presja na wygraną tak że zobaczymy jak to będzie. Wg mnie wcale łatwo nie będzie

Niestety ten mecz może być zimnym kubłem na rozgrzane głowy... oby pompowany balon dziś nie pękł. Porównując wywiady Smudy z Gargułą, Franek widac że się napala jak szczerbaty na suchary, zawodnicy jak widać są onnego zdania.

Arked 29.08.2014 18:33

Mam nadzieję, że ten mecz rzeczywiście będzie zimnym kubłem na rozgrzane głowy... w Bełchatowie.

Pablo84 29.08.2014 19:21

Aż mnie skręca, że mnie dzisiaj nie ma w Krakowie. Dawno nie miałem takie ciśnienia na mecz.

szprotson 29.08.2014 19:25

nie jestes sam
liczylem ze dojade z Wrocławia ale sie posrało

mam nadzieje że chłopaki mi wynagrodzą dopingiem :)
a wynik ? cóż...jak Nas Maki Mak z Wrońskim nie rozjadą a Stilica nie zabiją w środku to damy rade!

funkykoval 29.08.2014 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1375161)
nie jestes sam
liczylem ze dojade z Wrocławia ale sie posrało

mam nadzieje że chłopaki mi wynagrodzą dopingiem :)
a wynik ? cóż...jak Nas Maki nie rozjadą a Stilica nie zabiją w środku to damy rade!

Jest nas więc już 3-ech w tym układzie - dopiero z roboty wróciłem, a w sumie gdybym skończył o 5 to jeszcze bym zdążył ;-)

Recorder 29.08.2014 21:27

mecz
 
I połowa ok, brakowało postawienia kropki nad "i" w postaci drugiego gola.
II połowa słaba, widać było już zmęczenie w zawodnikach, utrata kontroli (mimo tej czerwonej kartki) i przede wszystkim co mnie boli najbardziej - to co słychać u naszego Franka ? a co słychać ? NO BEZ ZMIAN !!!

funkykoval 29.08.2014 21:33

A co do meczu - jeden z moich ulubieńców sędziował obok buraka Raczkowskiego - Frankowski, jak zwykle brak konsekwencji - Uryga 2 żółtka, a Komołow za wejście chamskie w Brożka - zero, każde wejście WIślaka na 20-30 metrxe w obronie - wolny dla gości, pod bramką GKS wg Frankowskiego wszystkie takie same wejścia są czyste.... Generalnie zawsze podkręci naszych w trakcie gry co było widoczne w dzisiejszym meczu....
W związku z tym najpierw obawiałem się o rzuty wolne dla GKS, a potem po kartce Urygi czekałem na odgwizdanie karnego.
Raczkowski i Frankowski to 2 sędziów, którzy na Wiśle powinni być personami non grata....

Dobrze, że Głowa wykartkował się na Zawiszę....

majomajo 29.08.2014 21:38

Najważniejsze 3 punkty, coś czułem że z GKS nie pójdzie tak łatwo jak z Pogonią, co prawda dostalismy czerwo ale dyspozycja Stilica i Urygi słabsza, za tydzień byle 1 bramką do przodu a za 3 tygodnie oby odpalili na maxa.

T-omek 29.08.2014 21:38

Niestety, poziom meczu z pogonią nie został utrzymany. Dzisiaj mogliśmy stracić 2 pkt jak ostatni frajerzy. Rozumiem, że można się bawić piłką, odgrywać z piętki, wymieniać milion podań itp. ale jak się prowadzi 3-0 albo 4-0. Na brawa zasługuje akcja bramkowa perfekcyjnie zagrana w trójkącie Stilić, Brożek, Boguski. Wg mnie obok meczu przeszedł Jankowski, jak dla mnie jest zawodnikiem zbyt miękkim na środek pola, nie widać w jego grze walki, zaangażowania, siły przebicia. Kolejny mecz i kolejne wystawienie Guły na skrzydle, posunięcie które zabija potencjał tego zawodnika. Zupełnie nie rozumiem takiego wyboru Smudy. Podwajany Stilić wogóle nie miał wsparcia ze strony słabego Jankowskiego, wsparcie którego mógłby mu udzielić Guła. Uryga niestety nie przeskoczył wysoko założonej poprzeczki, faule ewidentne, decyzja sędziego 50/50 pokazać, nie pokazać czerwień. Dobre zawody zaliczył Dudka, dzisiaj pewnie czyścił i miał fajne długie podania do pomocników. Głowacki stały bardzo dobry poziom, Sadlok za dużo strat na szczęscie bez konsekwencji.

skeba 29.08.2014 21:52

Wszystko fajnie, ale znów bez zmian. Teraz jest wszystko okej, ale my nie mamy żadnych zmienników. Jedna drobna kontuzja i po sezonie...

Grantar 29.08.2014 21:54

Trafiłem wynik (nie chwaląc się).
Zbyt ładnie było tydzień temu ... zadyszka musiała przyjść.
Na plus:
Buchalik - niby nic nie obronił ale jakoś coraz mniej się go boję
Głowacki - grał ok chociaż ta żółta kartka .... ?
Burliga - lubię jego wyjścia z piłką
Boguski - wielu kibiców irytują jego straty i kiksy ale chłop dzisiaj przez 90 minut był pod grą - najbardziej mi zaimponował w ostatnim kwadransie
Brożek - dobra dynamika

Na minus
Stilic - no przyszedł słabszy mecz oby był to wyjątek
Garguła - jakoś ostatnio nie błyszczy i dzisiejszy mecz nie był wyjątkowy

Pozostali solidnie

Czas chyba dać odpocząć te pół godzinki kilku piłkarzom ...

U opsów Michał Mak najlepszy.

forthy 29.08.2014 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-omek (Post 1375167)
Niestety, poziom meczu z pogonią nie został utrzymany. Dzisiaj mogliśmy stracić 2 pkt jak ostatni frajerzy. Rozumiem, że można się bawić piłką, odgrywać z piętki, wymieniać milion podań itp. ale jak się prowadzi 3-0 albo 4-0. Na brawa zasługuje akcja bramkowa perfekcyjnie zagrana w trójkącie Stilić, Brożek, Boguski. Wg mnie obok meczu przeszedł Jankowski, jak dla mnie jest zawodnikiem zbyt miękkim na środek pola, nie widać w jego grze walki, zaangażowania, siły przebicia. Kolejny mecz i kolejne wystawienie Guły na skrzydle, posunięcie które zabija potencjał tego zawodnika. Zupełnie nie rozumiem takiego wyboru Smudy. Podwajany Stilić wogóle nie miał wsparcia ze strony słabego Jankowskiego, wsparcie którego mógłby mu udzielić Guła. Uryga niestety nie przeskoczył wysoko założonej poprzeczki, faule ewidentne, decyzja sędziego 50/50 pokazać, nie pokazać czerwień. Dobre zawody zaliczył Dudka, dzisiaj pewnie czyścił i miał fajne długie podania do pomocników. Głowacki stały bardzo dobry poziom, Sadlok za dużo strat na szczęscie bez konsekwencji.

Czy ja wiem? 55 minut zagrali klasowo. Potem był krótki okres mniejszej przewagi, fatalna strata Stilicia i czerwona Alana. Konsekwencje to murarka wiadomo.

Akurat Jankowski grał bardzo dobrze dopóki Wisła grała w 11 - słupek, kapitalne podanie do Stilicia na pocżątku, do Brożka w 2 połowie, ogólnie bdb. Potem już właściwie nikt się nie wyróżniał.

Ogryzek 29.08.2014 21:57

Skeba
Mamy zmienników tylko Smuda jak zwykle nie chce zmian. Są młodzi Lech czy Żemło, ale Smuda jak zwykle obsrany (mnie to już brak słów) przed jakąkolwiek zmianą. Abstrahując od tego że graliśmy od 65 minuty w 10 - to już widać było że nasi piłkarze nie mają sił. I co robi trener? Zamiast pomóc zespołowi i zrobić zmiany "torturuje" takiego Gargułe.

PiVoSH92 29.08.2014 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1375170)
Głowacki - grał ok chociaż ta żółta kartka .... ?

Żeby być czystym na Legię i żydów, tak musiałby uważać, żeby nie wykartkować się na Zawiszy (bez Głowy na Legię to jak bez głowy) albo na Legii (a z żydami w jak najlepszym składzie jak najwyższe zwycięstwo - czyli Głowa musi być) i byłaby lipa, bo Czekaj to poziom rezerw, a nie E-Klasy.

Abstrahując - gdyby w 70-75 minucie Lech wszedł za Gargułę/Boguskiego to myślę, że nasza defensywa sporo by zyskała, a w defensywie dużo byśmy nie stracili.

s1mone 29.08.2014 22:06

Ewidentnie słabszy mecz w naszym wykonaniu, tym bardziej cieszy fakt, że udało się go wygrać.

Nasza gra od momentu czerwonej kartki dla Urygi się totalnie rozsypała.

Drużyna oddychała rękawami i panicznie się broniła. Smuda nie zareagował w ogóle. Dużo szczęścia mieliśmy w końcówce.

Z drugiej strony mogliśmy ten mecz znowu rozstrzygnąć dużo wcześniej, a tak nerwówka. Punkty wg mnie mimo słabszej końcówki jak najbardziej zasłużone.

Co do Jankowskiego to ja uważam, że ten facet jest bardzo niedoceniany. Przez niego przechodzi większość naszych akcji, jest strasznie ruchliwy i m.in. jego obecność w środku pola sprawia, że Wisła tworzy teraz tyle sytuacji w każdym meczu. Podobnie jest z Boguskim. Obydwaj są bardzo niedoceniani, a moim zdaniem to jest w tym momencie całe serce i motor napędowy tej drużyny.

Fugiel 29.08.2014 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1375174)
Żeby być czystym na Legię i żydów, tak musiałby uważać, żeby nie wykartkować się na Zawiszy (bez Głowy na Legię to jak bez głowy) albo na Legii (a z żydami w jak najlepszym składzie jak najwyższe zwycięstwo - czyli Głowa musi być) i byłaby lipa, bo Czekaj to poziom rezerw, a nie E-Klasy.

Abstrahując - gdyby w 70-75 minucie Lech wszedł za Gargułę/Boguskiego to myślę, że nasza defensywa sporo by zyskała, a w defensywie dużo byśmy nie stracili.

Narazie Smudę bronią wyniki :) .... taki już jest nasz wspaniały Franciszek :)

filemon 29.08.2014 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1375175)
Co do Jankowskiego to ja uważam, że ten facet jest bardzo niedoceniany. Przez niego przechodzi większość naszych akcji, jest strasznie ruchliwy i m.in. jego obecność w środku pola sprawia, że Wisła tworzy teraz tyle sytuacji w każdym meczu. Podobnie jest z Boguskim. Obydwaj są bardzo niedoceniani, a moim zdaniem to jest w tym momencie całe serce i motor napędowy tej drużyny.

Mam podobne odczucia.

MatMario 29.08.2014 22:27

Super wynik, sa 3 punkty. Glowa czysty na dwa wazne mecze i jedziemy dalej!

Ten gol nawet w relacji tekstowej wyglada fajnie!

Byku 29.08.2014 22:30

Brawo Smuda!
Brawo drużyna!
Dobrze to się oglądało.

Dzimi 29.08.2014 22:32

Jest 3 punkty, o meczu lepiej zapomnijmy. Zupełnie nie ten poziom, który zagrali z Pogonią. I nie mówcie, że przeciwnik trudniejszy. Do momentu zejścia Urygi graliśmy dobrze, ale prawie nic z tego nie wynikało. Wyglądało to bardziej jak taka luźna kopanka jak na treningu, niż jak ważny mecz. Za mało ambicji, za mało ciągu na bramkę, jakby kopali sobie między sobą po prostu tak dla jaj, a tylko z przypadku wyszła jedna bramka.

Przy akcjach typu trzech na trzech, czterech na czterech, wiślacy dostający piłkę na skrzydło zamiast przyspieszać i odwracać się do pola karnego, to robili "kółko" w tył, zwalniając, przytrzymując piłkę i odgrywając do tyłu. W tym czasie cała obrona Bełchatowa wraz z pomocą zdążyła wrócić. To jakieś NIEPOROZUMIENIE.

Po zejściu Urygi zrobiła się obrona Częstochowy.

silver03 29.08.2014 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1375173)
Skeba
Mamy zmienników tylko Smuda jak zwykle nie chce zmian. Są młodzi Lech czy Żemło, ale Smuda jak zwykle obsrany (mnie to już brak słów) przed jakąkolwiek zmianą. Abstrahując od tego że graliśmy od 65 minuty w 10 - to już widać było że nasi piłkarze nie mają sił. I co robi trener? Zamiast pomóc zespołowi i zrobić zmiany "torturuje" takiego Gargułe.

A ja uważam, że dobrze zrobił trzymając młokosów na ławce do 90 minuty. Graliśmy w 10 i do wybronienia takiego wyniku i/lub pokuszenia się o jakąś groźną kontrę potrzeba przede wszystkim doświadczenia. Młodzi z pewnością też nie są tak zgrani taktycznie jak reszta doświadczonych zawodników dlatego ich wpuszczenie byłoby naprawdę sporym ryzykiem, grając w 10 potrzebny jest monolit a nie młodzian po którym nie wiadomo czego się spodziewać.

Jestem przekonany, że gdyby na ławce był np. Ostoja to wszedłby za Gargułe lub Boguskiego.

KOMINEK 29.08.2014 22:47

Co do tego ,że trzeba w takich sytuacjach wpuszczać młodych to przypomnijcie sobie co zrobił na Ruchu Zając. Trzy punkty są Głowa pewny na Legię jest.

Martwi słaby Stylić no i że Brożek tak gra co drugi mecz. Najlepszy na boisku Głowa. Mnie Jankowski nie przekonuje

ABGwislakABG 29.08.2014 23:07

Ja tylko bym sie chcial spytac tylko w miare ogarnietego, czy w czasie bojkotu byla podawana zarowno liczba sprzedanych biletow, czy tak jak dzisiaj sprzedane bilety PLUS rzeczywista frekwencja na stadionie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl