Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Darmowe bilety od Jacka Bednarza. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9330)

Lukasz 18.08.2014 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1373286)
.... gwałciciele, pedofile, schizofrenicy, złodzieje, itp....

Jak przyjdzie ich dużo mają swój sektor przy okrąglaku, mogą się tam miziać grupowo i snuć sny o potędze. Nie raz podobni im bywali, nie dwa. :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1373287)
A z tymi voucherami to nie jest czasem tak, ze firma x moze sobie kupic pakiet tychze, np. 25, z przeznaczeniem na roznego rodzaju promocje ?

Firma może, osoba fizyczna nie może, 25 jest mało i raczej nie dostaje 'za friko' ponieważ najprawdopodobniej wiązałoby się to z odprowadzeniem podatku od darowizny. Czyli jest jak sugerujesz.

Cytat:

Zasady sprzedaży voucherów Wisły Kraków SA i ich wymiany na prawo do przebywania na meczu lub bilet

1. Vouchery Wisły Kraków SA sprzedawane są tylko i wyłącznie osobom prawnym.
2. Osoba posiadająca voucher wyemitowany przez Wisłę Kraków SA, ma prawo wymienić voucher (dokument na okaziciela) na bilet lub prawo do przebywania na meczu, na warunkach niniejszego Regulaminu, w szczególności pod warunkiem uzyskania przez wymieniającego Karty Kibica 2011, jeśli wymagana jest przez Klub na dany mecz.
3. Wymiana vouchera na bilet lub prawo do przebywania na meczu odbywa się w miejscach i czasie zakupu odpowiednich praw do przebywania na meczu i biletów.
4. Klub ma prawo odmówić wymiany vouchera na bilet lub prawo do przebywania na meczu dla osoby objętej zakazem stadionowym.
5. Voucher może być wymieniony wyłącznie na bilet lub prawo do przebywania na meczu sprzedawanych w „Ofercie Dla Firm”.
6. Wymiana voucherów na bilety lub prawa do przebywania na meczu może nastąpić do dnia wskazanego na voucherze, po którym to terminie prawo do wymiany vouchera na karnet, bilet lub prawo do przebywania na meczu wygasa bez obowiązku wypłaty (zwrotu) przez Klub jakichkolwiek świadczeń pieniężnych.
7. Posiadacz vouchera, który zamierza skorzystać z prawa jego wymiany na bilet lub prawo do przebywania na meczu zobowiązany jest podporządkować się wszystkim regulacjom dotyczącym karnetów i biletów uczestnictwa w imprezach masowych, a przez fakt wymiany regulacje te akceptuje.
OFERTA DLA FIRM
Cytat:

Aby przystąpić do programu dla firm, wystarczy wykupić minimum 30 voucherów, które pracownicy będą mogli wymienić w Strefie Kibica na karnety Jesień 2013. Przedsiębiorstwo musi posiadać osobowość prawną. Voucher w ofercie dla firm ma specjalną, niższą cenę. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. (+48) 665 812 307 lub pisząc na adres mailowy [email protected].

wiślak 86 18.08.2014 18:59

na te vouchery nie wejdziecie przecież. musicie je w kasie zamienic na bilet nabijany na KK. ot i koniec rozkminy kto to nie wejdzie na stadion.

madziar 18.08.2014 19:40

Uświadomić trzeba co po niektórych bo głupota aż razi...
Po 1 vouchery rozdawane są do radia, gazet, itp. w celach uwaga.. REKLAMY. Wiąże się to z konkursami i innymi bzdurami.
Rozdawane są również do szkół itp - wiadomo klientela na przyszłość.
I do niektórych firm w ramach "podziękowania" za współpracę.
Po 2 każda firma czy też stowarzysznei może zakupić większą ilość za mniejsza kasę niż bilet. Nawet ze środków pracowniczych.

I takie akcje robi praktycznie KAŻDY organizator imprez. Czy to mecz jakiegoś klubu czy koncert kogoś. W zależności od ilości dostępnych miejsc i atrakcyjności ich ilość się waha nawet do 10%.

Więc KAŻDY prezes klubu w Polsce leje w twarz swoim kibicom. Bednarz jaki jest wiadomo ale akurat w tej kwestii nie wyróżnia się niczym. Choćby rozdawał 3 tyś biletów na mecz to nie jest niczym nadzwyczajnym czego inni by nie robili.

Rafee 18.08.2014 22:23

Masakra jakaś... Od czasu wojny SKWK z Klubem każdy "KIBIC" zaczyna się interesować szczegółowo Polityką Klubu... Ale narzekajmy dalej.. ze Bednarz tamto czy siamto, patrzcie dalej na kolegów, nie chodźcie na mecze, bądźcie dalej obrażeni, jeśli dla was jest ważniejsza wojna z Bednarzem i wygodne oglądanie meczów w TV to ok, wasza decyzja... ale nie robicie tego dla Bednarza, tylko dla Tych chłopaków którzy zap**** na boisku!!

Zastanawia mnie jedno, teraz nagle nie lubicie Promocji? nikt na sile na mecz Wisły nie pójdzie, a założę się ze nowi Kibice po ładnych meczach będą wracać na R22

domin_czyzyny 19.08.2014 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1373328)
http://sport.wp.pl/kat,32284,title,L...wiadomosc.html

Może JB0 się skusi na ciepłą posadkę? :haha:

może zróbmy akcje pisania próśb do Legii Warszawa o zabranie tej gnidy z Krakowa do Warszawy, gdzie jest Jego miejsce...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 1373304)
Uświadomić trzeba co po niektórych bo głupota aż razi...
Po 1 vouchery rozdawane są do radia, gazet, itp. w celach uwaga.. REKLAMY. Wiąże się to z konkursami i innymi bzdurami.
Rozdawane są również do szkół itp - wiadomo klientela na przyszłość.
I do niektórych firm w ramach "podziękowania" za współpracę.
Po 2 każda firma czy też stowarzysznei może zakupić większą ilość za mniejsza kasę niż bilet. Nawet ze środków pracowniczych.

I takie akcje robi praktycznie KAŻDY organizator imprez. Czy to mecz jakiegoś klubu czy koncert kogoś. W zależności od ilości dostępnych miejsc i atrakcyjności ich ilość się waha nawet do 10%.

Więc KAŻDY prezes klubu w Polsce leje w twarz swoim kibicom. Bednarz jaki jest wiadomo ale akurat w tej kwestii nie wyróżnia się niczym. Choćby rozdawał 3 tyś biletów na mecz to nie jest niczym nadzwyczajnym czego inni by nie robili.

pracowniku Jacka jest róznica w rozdawaniu biletów w celach promocyjnych, a rozdawnictwie warszawskiej legijnej gnidy. W normalnym przypadku ilośc takich biletów oscvyluje w 10-20 % ogólnej sprzedaży biletów i takie bilety trafiają do mediów (w zamian za promocje np. na konkursy), do szkół i domów dziecka w celach wychowywania nowych pokoleń kibiców, do młodzieży z osiedli, aby poszerzać grono młodych dzielnych kibiców.

Natomiast Jacek rozdaje bilety komu popadnie, wszystkim, do pizzeri, do pubów, do dyskotek, brakuje aby do burdeli zaczął wysyłać. Wystarczy kliknąć w link na FB, aby mieć bilet, wystarczy zjeść dużą pizze lub wypić duży browar aby wejśc na stadion za darmo. Ilość takich biletów oscyluje w okolicah 50%, a nie np. 10%. Bilety te trafiają do dorosłych, których stać na bilet, a nie np. do biednych dzieciaków z domów dziecka.

I taki kibic, który wydał swoją ciężko zarobioną kasę siedzi koło "janusza", który wczoraj najebał się 8 browarami w jakiejść spelunie osiedlowej. Już nie mówię o tym, że Jacek pluje kibicom w twarz, poprzez beznadzieją obsługę w SK i poprzez nie działający portal z biletami.

I na stadion nie chodzimy dla dobra WISŁY, aby RN obudziła się wreszcie i zwolniła Jacka. Każdy kto chodzi na stadion przykłada się do przedłużania szkodliwej walenrodowskiej działalności Jacka Bednarza w Wiśle Kraków. Każda osoba, która przychodzi na trybuny jest wykorzystywana przez Jacka do swojej obrony. Każda osoba swoja obecnością legitymizuje tą legijną warszawską gnidę na stanowisku prezesa i opóźniania wprowadzenie planu naprawczego do Wisły Kraków S.A.

Lukasz 19.08.2014 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1373333)
...kibic, który wydał swoją ciężko zarobioną kasę siedzi koło "janusza", który wczoraj najebał się 8 browarami w jakiejść spelunie osiedlowej. Już nie mówię o tym, że Jacek pluje kibicom w twarz, poprzez beznadzieją obsługę w SK i poprzez nie działający portal z biletami.....

Bojkot szkodzi wszystkim. Co więcej, im dłużej trwa tym bardziej bojkotujący tracą kontakt ze obecną stadionową rzeczywistością. Jest to proces w sumie naturalny. Portal już działa, obsługa w SK jak i ludzie na stadionie normalni. Skacowanych 'Januszy' nie widziałem, za to dzieciaków bardzo wiele. Jakby SKWK zrobiło taka promocję z biletami jak Jacek, wszyscy obecni przeciwnicy Bednarza biliby brawo.

Mógłby się Czerwiński streszczać z rozmowami - wszystkim wyszłoby to na dobre.

P.S.
Cytat:

... "janusza", który wczoraj najebał się 8 browarami w jakiejść spelunie osiedlowej...
Puściłeś wodze fantazji tym podziałem. :rotfl:
Janusz 'Bednarza' = przypadkowy bezrobotny pijak
Janusz 'łamisrajk' = uczciwy, pracujący i świadomy kibic

domin_czyzyny 19.08.2014 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1373343)
Bojkot szkodzi wszystkim. Co więcej, im dłużej trwa tym bardziej bojkotujący tracą kontakt ze obecną stadionową rzeczywistością. Jest to proces w sumie naturalny. Portal już działa, obsługa w SK jak i ludzie na stadionie normalni. Skacowanych 'Januszy' nie widziałem, za to dzieciaków bardzo wiele. Jakby SKWK zrobiło taka promocję z biletami jak Jacek, wszyscy obecni przeciwnicy Bednarza biliby brawo.

Mógłby się Czerwiński streszczać z rozmowami - wszystkim wyszłoby to na dobre.

P.S.

Puściłeś wodze fantazji tym podziałem. :rotfl:
Janusz 'Bednarza' = przypadkowy bezrobotny pijak
Janusz 'łamisrajk' = uczciwy, pracujący i świadomy kibic

niestety sposób dystrybucji biletów nie najlepiej świadczy o tych nowych bednarzowych kibicach.
Nigdy łamistrajka nie nazwię swiadomym kibicem. Jest to naiwniak, który daje się Benarzowi wykorzystywać w celu niszczenia Wisły.

Mario Nh 19.08.2014 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1373343)
Bojkot szkodzi wszystkim. Co więcej, im dłużej trwa tym bardziej bojkotujący tracą kontakt ze obecną stadionową rzeczywistością. Jest to proces w sumie naturalny. Portal już działa, obsługa w SK jak i ludzie na stadionie normalni. Skacowanych 'Januszy' nie widziałem, za to dzieciaków bardzo wiele. Jakby SKWK zrobiło taka promocję z biletami jak Jacek, wszyscy obecni przeciwnicy Bednarza biliby brawo.

Mógłby się Czerwiński streszczać z rozmowami - wszystkim wyszłoby to na dobre.

P.S.

Puściłeś wodze fantazji tym podziałem. :rotfl:
Janusz 'Bednarza' = przypadkowy bezrobotny pijak
Janusz 'łamisrajk' = uczciwy, pracujący i świadomy kibic

1. Zacząłeś tak mądrze.
2. Jesteś w błędzie. Ale skąd Ty możesz wiedzieć jak SKWK rozprowadza darmowe wejściówki dla dzieciaków.
3. Czerwiński w tym momencie to robi za papierek lakmusowy, który wpuściła Rada Nadzorcza w obieg. "3 miesiące". :mysli: :)

Skończyłeś tak głupio.

gdsmk 22.08.2014 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1373333)



Natomiast Jacek rozdaje bilety komu popadnie, wszystkim, do pizzeri, do pubów, do dyskotek, brakuje aby do burdeli zaczął wysyłać. Wystarczy kliknąć w link na FB, aby mieć bilet, wystarczy zjeść dużą pizze lub wypić duży browar aby wejśc na stadion za darmo. Ilość takich biletów oscyluje w okolicah 50%, a nie np. 10%. Bilety te trafiają do dorosłych, których stać na bilet, a nie np. do biednych dzieciaków z domów dziecka.

Skąd masz takie liczby?
Wymyślasz jakieś proporcje, totalnie z kosmosu, zupełnie niezweryfikowane, w celu uprawdopodobnienia tezy, do której próbujesz przekonać wszystkich wokół.
50% od wszystkich biletów? Czyli pojemności stadionu? czyli 15 000 Voucherów?
50% od frekwencji? czyli 3000 voucherów?
serio?
poprośmy klub o dane. Najlepiej do zestawienia z historycznymi. I porozmawiamy.

O ile kojarzę, takie akcje z biletami i voucherami są w Wiśle od początku tego wieku.

Być może teraz jest ich trochę więcej i są bardziej widoczne, ale to może wynikać z wielu względów.

Po pierwsze świat jest dużo bardziej medialny, przez facebooki, twittery, sraty taty. Wszystko łatwiej zauważyć, łatwiej się reklamować. Może dlatego się to rzuca w oczy.

Po drugie mamy większy stadion, który pustawy bywał nawet, gdy nie było bojkotu.

Po trzecie i czwarte, wiążące się z drugim: a co, jeśli za sprawą stoi też UFA? I że przede wszystkim jest to forma pozyskiwania nowych kibiców? I właśnie w nich jest to celowane?
Bednarz głupi nie jest (jest uparty i zaślepiony, ale nie jest głupi) - wie, że jak ktoś CHCE przyjść na Wisłę, to zapłaci, bo bilet fortuny nie kosztuje. Idea jest taka, żeby na stadion przyszły osoby, które inaczej by w ogóle na to nie wpadły - by się pojawiły (BO ZA DARMO!), wyrobiły KK ($$ dla klubu!) i BOŻE DOPOMÓZ spodobało im się i zostały. I przyprowadziły kolegów.
Bo już był taki Janusz raz, ma KK, więc ma szlak przetarty.
Bo może warto przypomnieć, że nie wszyscy RODZĄ się superwiernymi Wiślakami. czasem można zostać kibicem (nie Januszem) spontanicznie.
Nie przeczę, że Jacek wypuścił tę pulę też po to, żeby zrekompensować brak kibiców na C.

Idealnie byłoby, żeby równolegle chodzili kibice na C, i rozprowadzane byłyby te vouchery. Biorąc pod uwagę atmosferę na meczach, rosnący poziom gry drużyny, odsetek kibiców pozostających z drużyną byłby wyższy.


Możliwe, że część z was tutaj uważa, że klub powinien gardzić kibicami tego typu, a na trybunach przebywać godni są tylko najwierniejsi, na dobre i na złe, kibice od zawsze.
Że "fuck modern football", że klub to nie potrzebuje zarabiać, że mają grać tylko wychowankowie etc.
Piękne idee i też mi się podobają.
Tylko że w tym momencie właścicielem Wisły jest BC. A przecież "1906% poparcia dla BC".
Więc jeśli ktoś chce realizować te idee, zawsze może założyć klub "TS Wisła Kraków", tak jak to zrobili np. w Manchesterze, i piąć się od zera, swoim wymarzonym klubem, własnym, klasycznym, romantycznie zarządzanym.
Czasem trzeba pójść na kompromis.



* nie jestem pracownikiem SSA; nie znam Bednarza, wolałbym, by odszedł, bo zaślepił się tym konfliktem i źle go prowadzi; kupiłem karnet na ten sezon; nie dostałem nigdy vouchera.

shaggy 22.08.2014 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1373700)
Skąd masz takie liczby?
Wymyślasz jakieś proporcje, totalnie z kosmosu, zupełnie niezweryfikowane, w celu uprawdopodobnienia tezy, do której próbujesz przekonać wszystkich wokół.
50% od wszystkich biletów? Czyli pojemności stadionu? czyli 15 000 Voucherów?
50% od frekwencji? czyli 3000 voucherów?
serio?
poprośmy klub o dane. Najlepiej do zestawienia z historycznymi. I porozmawiamy.

O ile kojarzę, takie akcje z biletami i voucherami są w Wiśle od początku tego wieku.

Być może teraz jest ich trochę więcej i są bardziej widoczne, ale to może wynikać z wielu względów.

Po pierwsze świat jest dużo bardziej medialny, przez facebooki, twittery, sraty taty. Wszystko łatwiej zauważyć, łatwiej się reklamować. Może dlatego się to rzuca w oczy.

Po drugie mamy większy stadion, który pustawy bywał nawet, gdy nie było bojkotu.

Po trzecie i czwarte, wiążące się z drugim: a co, jeśli za sprawą stoi też UFA? I że przede wszystkim jest to forma pozyskiwania nowych kibiców? I właśnie w nich jest to celowane?
Bednarz głupi nie jest (jest uparty i zaślepiony, ale nie jest głupi) - wie, że jak ktoś CHCE przyjść na Wisłę, to zapłaci, bo bilet fortuny nie kosztuje. Idea jest taka, żeby na stadion przyszły osoby, które inaczej by w ogóle na to nie wpadły - by się pojawiły (BO ZA DARMO!), wyrobiły KK ($$ dla klubu!) i BOŻE DOPOMÓZ spodobało im się i zostały. I przyprowadziły kolegów.
Bo już był taki Janusz raz, ma KK, więc ma szlak przetarty.
Bo może warto przypomnieć, że nie wszyscy RODZĄ się superwiernymi Wiślakami. czasem można zostać kibicem (nie Januszem) spontanicznie.
Nie przeczę, że Jacek wypuścił tę pulę też po to, żeby zrekompensować brak kibiców na C.

Idealnie byłoby, żeby równolegle chodzili kibice na C, i rozprowadzane byłyby te vouchery. Biorąc pod uwagę atmosferę na meczach, rosnący poziom gry drużyny, odsetek kibiców pozostających z drużyną byłby wyższy.


Możliwe, że część z was tutaj uważa, że klub powinien gardzić kibicami tego typu, a na trybunach przebywać godni są tylko najwierniejsi, na dobre i na złe, kibice od zawsze.
Że "fuck modern football", że klub to nie potrzebuje zarabiać, że mają grać tylko wychowankowie etc.
Piękne idee i też mi się podobają.
Tylko że w tym momencie właścicielem Wisły jest BC. A przecież "1906% poparcia dla BC".
Więc jeśli ktoś chce realizować te idee, zawsze może założyć klub "TS Wisła Kraków", tak jak to zrobili np. w Manchesterze, i piąć się od zera, swoim wymarzonym klubem, własnym, klasycznym, romantycznie zarządzanym.
Czasem trzeba pójść na kompromis.



* nie jestem pracownikiem SSA; nie znam Bednarza, wolałbym, by odszedł, bo zaślepił się tym konfliktem i źle go prowadzi; kupiłem karnet na ten sezon; nie dostałem nigdy vouchera.

Jeden z nielicznych postów napisanych "z głową" w tym temacie...

4karol4 22.08.2014 11:13

Cytat:

Właściciel angielskiego klubu piłkarskiego Hull United Jamie Waltham płaci każdemu kibicowi, który przyjdzie na mecz jego drużyny. Zespół powstał dopiero przed tym sezonem i na razie zbiera miłośników. By ich jeszcze bardziej zachęcić do przychodzenia, Waltham postanowił każdemu, kto przybędzie zapłacić 2 funty."Jeśli przyjdzie 500 osób, to będę musiał wyłożyć 1000 funtów. To nie jest dużo, a wychodzę z założenia, że czasami, by coś mieć najpierw trzeba coś dać" - powiedział.
Że też JB nie wpadł na taki pomysł. Ale kto wie, może niedługo zamiast darmowego biletu kibic będzie mógł zarobić poprzez przyjście na mecz.

Mario Nh 22.08.2014 11:25

Hull United, nie mylić z Hull City, któremu większość w tym mieście kibicuje. :)

gypsy 22.08.2014 11:49

Na szczęście Wisła nie ma kasy, żeby płacić kibicom za przychodzenie na mecz ;) Pomysł oryginalny, ale słaby - nie ma to jak zacząć kibicować klubowi za 2 funty.

Griszka30KR 25.08.2014 11:09

Co prawda informacja z 12:15, jest 12:09,ale..... :)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ze_stanowiska/

dostuffca 25.08.2014 11:27

No to w piątek tak ze 20k ludzi na stadionie?

Mario Nh 25.08.2014 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1374034)
No to w piątek tak ze 20k ludzi na stadionie?

Przestań się naśmiewać. :)

Choćby 12 tysięcy to już będzie sukces. Póki co, dalej czekamy.

mtk 25.08.2014 12:53

Jacku ode mnie masz wołczer na pociąg do Warszawy. Musisz tylko podpisać odpowiednią lojalkę i podróż za darmo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl