![]() |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
na te vouchery nie wejdziecie przecież. musicie je w kasie zamienic na bilet nabijany na KK. ot i koniec rozkminy kto to nie wejdzie na stadion.
|
Uświadomić trzeba co po niektórych bo głupota aż razi...
Po 1 vouchery rozdawane są do radia, gazet, itp. w celach uwaga.. REKLAMY. Wiąże się to z konkursami i innymi bzdurami. Rozdawane są również do szkół itp - wiadomo klientela na przyszłość. I do niektórych firm w ramach "podziękowania" za współpracę. Po 2 każda firma czy też stowarzysznei może zakupić większą ilość za mniejsza kasę niż bilet. Nawet ze środków pracowniczych. I takie akcje robi praktycznie KAŻDY organizator imprez. Czy to mecz jakiegoś klubu czy koncert kogoś. W zależności od ilości dostępnych miejsc i atrakcyjności ich ilość się waha nawet do 10%. Więc KAŻDY prezes klubu w Polsce leje w twarz swoim kibicom. Bednarz jaki jest wiadomo ale akurat w tej kwestii nie wyróżnia się niczym. Choćby rozdawał 3 tyś biletów na mecz to nie jest niczym nadzwyczajnym czego inni by nie robili. |
Masakra jakaś... Od czasu wojny SKWK z Klubem każdy "KIBIC" zaczyna się interesować szczegółowo Polityką Klubu... Ale narzekajmy dalej.. ze Bednarz tamto czy siamto, patrzcie dalej na kolegów, nie chodźcie na mecze, bądźcie dalej obrażeni, jeśli dla was jest ważniejsza wojna z Bednarzem i wygodne oglądanie meczów w TV to ok, wasza decyzja... ale nie robicie tego dla Bednarza, tylko dla Tych chłopaków którzy zap**** na boisku!!
Zastanawia mnie jedno, teraz nagle nie lubicie Promocji? nikt na sile na mecz Wisły nie pójdzie, a założę się ze nowi Kibice po ładnych meczach będą wracać na R22 |
Cytat:
Cytat:
Natomiast Jacek rozdaje bilety komu popadnie, wszystkim, do pizzeri, do pubów, do dyskotek, brakuje aby do burdeli zaczął wysyłać. Wystarczy kliknąć w link na FB, aby mieć bilet, wystarczy zjeść dużą pizze lub wypić duży browar aby wejśc na stadion za darmo. Ilość takich biletów oscyluje w okolicah 50%, a nie np. 10%. Bilety te trafiają do dorosłych, których stać na bilet, a nie np. do biednych dzieciaków z domów dziecka. I taki kibic, który wydał swoją ciężko zarobioną kasę siedzi koło "janusza", który wczoraj najebał się 8 browarami w jakiejść spelunie osiedlowej. Już nie mówię o tym, że Jacek pluje kibicom w twarz, poprzez beznadzieją obsługę w SK i poprzez nie działający portal z biletami. I na stadion nie chodzimy dla dobra WISŁY, aby RN obudziła się wreszcie i zwolniła Jacka. Każdy kto chodzi na stadion przykłada się do przedłużania szkodliwej walenrodowskiej działalności Jacka Bednarza w Wiśle Kraków. Każda osoba, która przychodzi na trybuny jest wykorzystywana przez Jacka do swojej obrony. Każda osoba swoja obecnością legitymizuje tą legijną warszawską gnidę na stanowisku prezesa i opóźniania wprowadzenie planu naprawczego do Wisły Kraków S.A. |
Cytat:
Mógłby się Czerwiński streszczać z rozmowami - wszystkim wyszłoby to na dobre. P.S. Cytat:
Janusz 'Bednarza' = przypadkowy bezrobotny pijak Janusz 'łamisrajk' = uczciwy, pracujący i świadomy kibic |
Cytat:
Nigdy łamistrajka nie nazwię swiadomym kibicem. Jest to naiwniak, który daje się Benarzowi wykorzystywać w celu niszczenia Wisły. |
Cytat:
2. Jesteś w błędzie. Ale skąd Ty możesz wiedzieć jak SKWK rozprowadza darmowe wejściówki dla dzieciaków. 3. Czerwiński w tym momencie to robi za papierek lakmusowy, który wpuściła Rada Nadzorcza w obieg. "3 miesiące". :mysli: :) Skończyłeś tak głupio. |
Cytat:
Wymyślasz jakieś proporcje, totalnie z kosmosu, zupełnie niezweryfikowane, w celu uprawdopodobnienia tezy, do której próbujesz przekonać wszystkich wokół. 50% od wszystkich biletów? Czyli pojemności stadionu? czyli 15 000 Voucherów? 50% od frekwencji? czyli 3000 voucherów? serio? poprośmy klub o dane. Najlepiej do zestawienia z historycznymi. I porozmawiamy. O ile kojarzę, takie akcje z biletami i voucherami są w Wiśle od początku tego wieku. Być może teraz jest ich trochę więcej i są bardziej widoczne, ale to może wynikać z wielu względów. Po pierwsze świat jest dużo bardziej medialny, przez facebooki, twittery, sraty taty. Wszystko łatwiej zauważyć, łatwiej się reklamować. Może dlatego się to rzuca w oczy. Po drugie mamy większy stadion, który pustawy bywał nawet, gdy nie było bojkotu. Po trzecie i czwarte, wiążące się z drugim: a co, jeśli za sprawą stoi też UFA? I że przede wszystkim jest to forma pozyskiwania nowych kibiców? I właśnie w nich jest to celowane? Bednarz głupi nie jest (jest uparty i zaślepiony, ale nie jest głupi) - wie, że jak ktoś CHCE przyjść na Wisłę, to zapłaci, bo bilet fortuny nie kosztuje. Idea jest taka, żeby na stadion przyszły osoby, które inaczej by w ogóle na to nie wpadły - by się pojawiły (BO ZA DARMO!), wyrobiły KK ($$ dla klubu!) i BOŻE DOPOMÓZ spodobało im się i zostały. I przyprowadziły kolegów. Bo już był taki Janusz raz, ma KK, więc ma szlak przetarty. Bo może warto przypomnieć, że nie wszyscy RODZĄ się superwiernymi Wiślakami. czasem można zostać kibicem (nie Januszem) spontanicznie. Nie przeczę, że Jacek wypuścił tę pulę też po to, żeby zrekompensować brak kibiców na C. Idealnie byłoby, żeby równolegle chodzili kibice na C, i rozprowadzane byłyby te vouchery. Biorąc pod uwagę atmosferę na meczach, rosnący poziom gry drużyny, odsetek kibiców pozostających z drużyną byłby wyższy. Możliwe, że część z was tutaj uważa, że klub powinien gardzić kibicami tego typu, a na trybunach przebywać godni są tylko najwierniejsi, na dobre i na złe, kibice od zawsze. Że "fuck modern football", że klub to nie potrzebuje zarabiać, że mają grać tylko wychowankowie etc. Piękne idee i też mi się podobają. Tylko że w tym momencie właścicielem Wisły jest BC. A przecież "1906% poparcia dla BC". Więc jeśli ktoś chce realizować te idee, zawsze może założyć klub "TS Wisła Kraków", tak jak to zrobili np. w Manchesterze, i piąć się od zera, swoim wymarzonym klubem, własnym, klasycznym, romantycznie zarządzanym. Czasem trzeba pójść na kompromis. * nie jestem pracownikiem SSA; nie znam Bednarza, wolałbym, by odszedł, bo zaślepił się tym konfliktem i źle go prowadzi; kupiłem karnet na ten sezon; nie dostałem nigdy vouchera. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Hull United, nie mylić z Hull City, któremu większość w tym mieście kibicuje. :)
|
Na szczęście Wisła nie ma kasy, żeby płacić kibicom za przychodzenie na mecz ;) Pomysł oryginalny, ale słaby - nie ma to jak zacząć kibicować klubowi za 2 funty.
|
Co prawda informacja z 12:15, jest 12:09,ale..... :)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ze_stanowiska/ |
No to w piątek tak ze 20k ludzi na stadionie?
|
Cytat:
Choćby 12 tysięcy to już będzie sukces. Póki co, dalej czekamy. |
Jacku ode mnie masz wołczer na pociąg do Warszawy. Musisz tylko podpisać odpowiednią lojalkę i podróż za darmo.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl