Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2014/2015. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9327)

Karherop 22.09.2014 11:31

Pora odświeżyć temat...

Na razie pytanie kto w ogóle pojedzie do Poznania i w jakim składzie zobaczymy tam Wisłę.

Ostatnie minuty z Legią były dramatyczne, Burliga kuśtykał, kuśtykał Głowacki. Sadloka kąsliwie kopnęli w jego słynną piętę. Na razie wiemy że na pewno nie zagra Głowacki.

W ofensywie do wymiany jest zarówno Garguła, jak i Boguski. Choć nie wiem czy na tak "odważne" zmiany odważy się Smuda.

Ja bym postawił na taki skład:

Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Żemło - Guerrier, Stillić, Brożek, Zając - Stępiński

ale zapewne zagra od początku Czekaj, a nie zagra ani Żemło, ani Zając których bardzo chciałbym zobaczyć.

A tak poza tym wynik może nie jest drugorzędny, ale najważniejszy mecz jest w niedziele. W Poznaniu trzeba się dobrze pokazać, ale nie za wszelką cenę.

Camilos 22.09.2014 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1377831)
Pora odświeżyć temat...

Na razie pytanie kto w ogóle pojedzie do Poznania i w jakim składzie zobaczymy tam Wisłę.

Ostatnie minuty z Legią były dramatyczne, Burliga kuśtykał, kuśtykał Głowacki. Sadloka kąsliwie kopnęli w jego słynną piętę. Na razie wiemy że na pewno nie zagra Głowacki.

W ofensywie do wymiany jest zarówno Garguła, jak i Boguski. Choć nie wiem czy na tak "odważne" zmiany odważy się Smuda.

Ja bym postawił na taki skład:

Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Żemło - Guerrier, Stillić, Brożek, Zając - Stępiński

ale zapewne zagra od początku Czekaj, a nie zagra ani Żemło, ani Zając których bardzo chciałbym zobaczyć.

A tak poza tym wynik może nie jest drugorzędny, ale najważniejszy mecz jest w niedziele. W Poznaniu trzeba się dobrze pokazać, ale nie za wszelką cenę.

Jeśli Żemło to raczej na bok obrony. Myślę, że Smuda da szansę pokazania się też Lechowi i Sarkiemu od początku meczu.

Siemion 22.09.2014 15:06

Żemło nigdy w życiu na bok obrony. Bednarz (ślepo) widział go na lewej stronie. Piotrek to nominalny środkowy obrońca, zresztą wystarczy popatrzeć na warunki fizyczne. Ostatni sezon w CLJ był podporą defensywy.

Arkas 22.09.2014 15:14

Ja bym dał odpocząć podstawowym graczom, niech zbierają siły na derby. Niech jedynie Boguski zostanie, a nóż nie zagra w niedzielę. Na bramkę Bieszczada, kiedy jak nie w pucharach dawać szansę chłopakowi.
A tak apropo - jest gdzieś mecz w telewizji?

syryls 22.09.2014 15:26

Polsat Sport

wolfy 22.09.2014 15:27

Niedawno była afera, że Smuda młodym grać nie daje. Podejrzewam, że teraz zagrają. Do tego Guzmics, Stępiński, Sarki i Guerrier. Nie wiem czy Franz odważy się dołożyć do nich Czekaja, czy jednak będzie starał się zachować jakieś pozory...
Ogólnie - mamy kilku zawodników którzy nie grają wcale, albo bardzo mało, a mogą być potrzebni w dalszej części sezonu.
Nie ma co ryzykować kontuzji przed najważniejszym meczem rundy.

piotrex007 22.09.2014 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1377874)
A tak apropo - jest gdzieś mecz w telewizji?

Polsat Sport

Karherop 22.09.2014 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemion (Post 1377871)
Żemło nigdy w życiu na bok obrony. Bednarz (ślepo) widział go na lewej stronie. Piotrek to nominalny środkowy obrońca, zresztą wystarczy popatrzeć na warunki fizyczne. Ostatni sezon w CLJ był podporą defensywy.

Jak już to Żemło grał głównie w Wiśle II Kraków, w CLJ grał tylko w finałach czyli w 5 meczach.

To że Żemło jest rasowym środkowym obrońcą to większość wie, poza tamtym kolegą, dodam też od siebie, że Smuda w sparingach próbował Żemło na defensywnym pomocniku i kto wie, czy nie tam miałby większą szansę na grę. Lech na tej pozycji też ma przyszłość, ale on musi się ograć w niższej lidze... a Żemło fizycznie jest już gotowy do gry na tym poziomie.

mitmichael 22.09.2014 21:23

Sedzia Tomasz Kwiatkowski z Warszawy wiec bedzie ciekawie.

Ogryzek 22.09.2014 22:06

Nie wiem czy mamy się na co napalać (PP) skoro i tak na samą ligę kadra za krótka. Jeśli PP nie jest dla nas priorytetem (szkoda) to trzeba dać pograć zmiennikom i kilku młodym jak Stępiński, Żemło, Lech, Zając. Jak przegramy to przynajmniej kilku młodych nabierze doświadczenia.

(Czekaj nie jest już młody, ma 22 lata i jego nie liczę jako szansa na ogrywanie się. Swoje szansę miał i się nie sprawdził. Pora żeby albo odszedł do innego słabszego klubu na wypożyczenie, albo definitywnie. Z taką grą nie ma dla niego miejsca w Wiśle)

BTW
Szkolenie młodych to nie jednorazowe wydarzenie, ale proces. Stała metodyczna praca, gdzie ci co sa słabi odchodzą a ciągle przychodzą nowi. I tak stale bez końca. A od czasu do czasu pojawia się nowy Chrapek:) Zatem szkolenie nie zaczyna się od Czekaja i na nim nie kończy. Ta uwaga do tych co ciągle podają przykład że nie warto szkolić młodych booo Czekaj:) Ale szkolenie to nie 1 Czekaj a stały proces. A sam Michał już młody nie jest bo ma 22 lata.

dynek.pl 23.09.2014 08:35

A mnie denerwuje odpuszczanie tego pucharu. Przechodzac Lecha mielibysmy nawet spoko drabinke az do samego finalu. Na mistrzostwo nie ma szansa, spadek tez raczej nam nie grozi wiec w czym problem.

Arleton 23.09.2014 09:18

Też tego nie potrafię zrozumieć, przecież nie jesteśmy w Anglii czy gdzies żeby tych meczy w pucharach było nie wiadomo ile, w tej rundzie są tylko 2 mecze jutro i w październiku, potem dopiero w marcu, czyli dopiero za pół roku, przez ten czas nasza kadra może się znacząco zmienić i wtedy możemy żałować że odpuściliśmy puchar.

KOMINEK 23.09.2014 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1377925)
A mnie denerwuje odpuszczanie tego pucharu. Przechodzac Lecha mielibysmy nawet spoko drabinke az do samego finalu. Na mistrzostwo nie ma szansa, spadek tez raczej nam nie grozi wiec w czym problem.

Nikt nie powiedział że w tym roku odpuszczamy puchar, ale kadrę mamy naprawdę mizerną i jakakolwiek kontuzja czy nawet przemęczenie powoduje duże konsekwencje a część naszej podstawowej kadry młodzieniaszkami nie jest.


Nikt tez nam nie zagwarantował pierwszej ósemki a ewentualne mecze drugiej fazy rozgrywek z Legią Lechem czy Śląskiem albo Lechią ( bo myślę ) że też załapią się do pierwszej ósemki różnią się od walki z Podbeskidziem czy Zawiszą czy Piastem.

W PP powinni grać zmiennicy jakich mamy plus coś ze stałego składu.

Z drugiej strony jak dostaniemy wpier...dol tak 4 :0 na morale przed derbami też dobrze nie wpłynie

Karherop 23.09.2014 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1377925)
A mnie denerwuje odpuszczanie tego pucharu. Przechodzac Lecha mielibysmy nawet spoko drabinke az do samego finalu. Na mistrzostwo nie ma szansa, spadek tez raczej nam nie grozi wiec w czym problem.

bo: "wynik derbów to rzecz święta'?

tak mamy rozłożone priorytety na ten moment, a i kilku piłkarzy już w końcowych minutach meczu z Legią słaniało się na nogach, Sadlok, Burliga, Głowacki. Nie stać nas na granie do 3 dni tym samym składem.

Przypuszczam zresztą, że nikt nie jedzie do Poznania po to aby przegrać, ale nie pojedziemy tam po prostu 1 składem, bo nie zdążymy się zregenerować.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1377934)
Z drugiej strony jak dostaniemy wpier...dol tak 4 :0 na morale przed derbami też dobrze nie wpłynie

Lech z kolei gra z Legią za 4 dni więc wątpię że wystąpią w mocnym składzie. Swoją drogą jak poprzednio jechaliśmy do Poznania to nastroje były podobne, a zagraliśmy jak z nut.

luke1906 23.09.2014 13:49

Bieszczad - Żemło, Czekaj, Guzmics, Guerrier - Sarki, Lech, Uryga, Dudka, Zając - Stępiński.

Na ławce debiutanci: Kamil Kuczak, Lucas Guedes, Bartłomiej Kolanko.

Będzie ciekawie. Oby nie strasznie.
Podoba mi się środek - dwóch młokosów i doświadczony Dudka.

AntyMod 23.09.2014 13:50

olac ten Pucharek i skupic sie na grze o vice mistrzostwo, z Amika zagrac z mlodym Zajacem i Stepinskim , bez Stilica- za to z Gargula jako ofensywnym, z czarnymi na skrzydlach - i z P.Lechem na DP, posadzic WKONCU Jankowskiego na lawie, w obronie dac odpoczac Arkowi bo jest jak wiadomo szklany i nie ma co ryzykowac przed NAJWAZNIEJSZYM MECZEM RUNDY ( choc nie dla wiekszosci ), moze zobaczyc jak Sadlok sobie radzi na srodku obrony ...ogolnie proponuje duza rotacje i inne warianty- wynik w Pucharze ktory jest i tak zarezerwowany pewnie dla uczciwej 7egii jest nieistotny, po przerwie dac sie pokazac mlodemu Cleberowi ....po prostu potraktowac mecz z tworem z Poznania/Wronek bardzo experymentalnie

Karherop 23.09.2014 14:00

Bardzo mi się podoba ten skład, Smuda mi zaimponował tym jak poszedł va banque. Kilku z tych chłopaków jak Zając, Żemło czy Lech bardzo zasługiwali na szansę w wyjściowym składzie. Ten mecz może pokazać kto jest już gotów do walki o pierwszy skład, który można powiedzieć że mamy lekko 'betonowy'.

A z PP już odpawaliśmy nie z takim rywalem i nie z takim składem. Nic się nie stanie, a nuż się uda. Może Zając walnie 2 bramki, czego mu bardzo życzę :)

dynek.pl 23.09.2014 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1377971)
olac ten Pucharek i skupic sie na grze o vice mistrzostwo, z Amika zagrac z mlodym Zajacem i Stepinskim , bez Stilica- za to z Gargula jako ofensywnym, z czarnymi na skrzydlach - i z P.Lechem na DP, posadzic WKONCU Jankowskiego na lawie, w obronie dac odpoczac Arkowi bo jest jak wiadomo szklany i nie ma co ryzykowac przed NAJWAZNIEJSZYM MECZEM RUNDY ( choc nie dla wiekszosci ), moze zobaczyc jak Sadlok sobie radzi na srodku obrony ...ogolnie proponuje duza rotacje i inne warianty- wynik w Pucharze ktory jest i tak zarezerwowany pewnie dla uczciwej 7egii jest nieistotny, po przerwie dac sie pokazac mlodemu Cleberowi ....po prostu potraktowac mecz z tworem z Poznania/Wronek bardzo experymentalnie

A co jest niby takiego fajnego w wicemistrzostwie ? Licza sie tylko tytuly i puchary, a nie drugie miejsca, a wyjazd na Narodowy to by bylo cos.

AntyMod 23.09.2014 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1377987)
A co jest niby takiego fajnego w wicemistrzostwie ? Licza sie tylko tytuly i puchary, a nie drugie miejsca, a wyjazd na Narodowy to by bylo cos.

a gdzie ja ci napisalem ze vice mistrzostwo to cos fajnego ??? po prostu przez pare najblizszych lat KAZDA druzyna w Polsce moze tylko pomarzyc o tytule ....a wyjazd na Narodowy ??? nawet przy mega farcie trafiamy na 7egie i ZNOW calkiem przypadkowo jakis blad sedziowski zawazy o wyniku ( absolutnie go nie wypatrzy), no chyba ze walka o Puchary Europejskie jako finalista PP , to fakt- nie pomyslalem o tym ....przypominam ci tylko ze mamy kadre 10-11 zawodnikow - przy czym polowa z nich nie ma pojecia co to znaczy gryzc trawe- zapier..lac- umierac za barwy, charakter charpagana ktory walczy przy wyniku ujemnym ....po prostu Lelum Polelum czyli zawodnicy ktorzy umieja wygrywac tylko wtedy gry im wyjdzie poczatek - bramka itp ... do tego dochodzi trener ktory nie ma pojecia o taktyce i przygotowaniu druzyny do sezonu - majac niestety warsztat trenerski z czasow Piechniczka i Strejlaua ....oczywiscie nie mam tutaj na mysli Arka

ABGwislakABG 23.09.2014 15:20

Ka$a misiu, ka$a.

Vicemistrz to też tytuł.

dynek.pl 23.09.2014 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1377990)
a gdzie ja ci napisalem ze vice mistrzostwo to cos fajnego ??? po prostu przez pare najblizszych lat KAZDA druzyna w Polsce moze tylko pomarzyc o tytule ....a wyjazd na Narodowy ??? nawet przy mega farcie trafiamy na 7egie i ZNOW calkiem przypadkowo jakis blad sedziowski zawazy o wyniku ( absolutnie go nie wypatrzy), no chyba ze walka o Puchary Europejskie jako finalista PP , to fakt- nie pomyslalem o tym ....przypominam ci tylko ze mamy kadre 10-11 zawodnikow - przy czym polowa z nich nie ma pojecia co to znaczy gryzc trawe- zapier..lac- umierac za barwy, charakter charpagana ktory walczy przy wyniku ujemnym ....po prostu Lelum Polelum czyli zawodnicy ktorzy umieja wygrywac tylko wtedy gry im wyjdzie poczatek - bramka itp ... do tego dochodzi trener ktory nie ma pojecia o taktyce i przygotowaniu druzyny do sezonu - majac niestety warsztat trenerski z czasow Piechniczka i Strejlaua ....oczywiscie nie mam tutaj na mysli Arka

Chyba wypaczy, a nie wypatrzy :) To na wyjazd w lidze do Wawy tez nie ma sensu jechac z takim podejsciem.

arth_ur 23.09.2014 15:48

Jedziemy na pożarcie. Może to i dobrze ? Chłopakaki zagrają na luzie , i wymęczymy remis i farciane karne ;-) Któż to wie. Mam nadzieję że kuchenkorze nas zlekceważą .

syryls 23.09.2014 16:16

Bo myslicie że Skorży na ręke grać o finał, myślę że ma plany podobne do Smudy, odbębnić jak się uda to fajnie nie to nie.
Przez PP mogą stracić grę w europie

piotrex007 23.09.2014 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1378002)
Bo myslicie że Skorży na ręke grać o finał, myślę że ma plany podobne do Smudy, odbębnić jak się uda to fajnie nie to nie.
Przez PP mogą stracić grę w europie

Dlatego jutro spodziewam się otwartego meczu, radosnego futbolu i wyniku oscylującego około naszego ostaniego meczu - 3:2 dla którejś ze stron ;)

Trykuss 23.09.2014 17:35

Powiem tak, ogrywając Lecha na wyjeździe teraz, kolejne mecze do finału jesteśmy w stanie wygrać poł rezerwowym składem. Jedyną drużyną z która nie mamy szans wygrać w takim składzie po naszej stronie pucharowej jest właśnie Lech. Szkoda, ze Franz nie zdecydował sie od następnej rundy grać częściowo ławką bo ta ławka mogła by coś w tych pucharze zrobić. A tak zagrają w jednym meczu i jedyne co się stanie to stracą werwe po przegranej w Poznaniu.

Tak czy siak, nie można w Niedziele o 17 wychwalać Franza a o 20 już mówić jaki jest słaby.
Taka piłka póki co wyniki go bronią i perspektywa jaka widze jako kibic druzyny na wiosne też

KOMINEK 23.09.2014 17:54

Do Poznania trener Franciszek Smuda zabrał 17 piłkarzy. Szkoleniowiec podał już nawet wyjściowy skład. Oto on: Bieszczad - Żemło, Czekaj, Guzmics, Guerrier - Uryga, Dudka, Lech, Sarki, Zając -Stępiński.


Ciekawe teraz jaki skład wystawi Lech

ABGwislakABG 23.09.2014 18:03

Vicemistrzostwo nie jest fajne, taa...

Możecie przypomnieć mi ostatnie lokaty ligowe sprzed 3 sezonów? Byłbym wdzięczny :)

Charlie 23.09.2014 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1378015)
Do Poznania trener Franciszek Smuda zabrał 17 piłkarzy. Szkoleniowiec podał już nawet wyjściowy skład. Oto on: Bieszczad - Żemło, Czekaj, Guzmics, Guerrier - Uryga, Dudka, Lech, Sarki, Zając -Stępiński.


Ciekawe teraz jaki skład wystawi Lech

Osobiście obstawiałbym Donalda na lewej pomocy, a Dudkę na obronie. Tak to gralibyśmy trójką defensywnych pomocników, w co jakoś średnio chce mi się wierzyć.

Mario Nh 23.09.2014 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1378015)
Do Poznania trener Franciszek Smuda zabrał 17 piłkarzy. Szkoleniowiec podał już nawet wyjściowy skład. Oto on: Bieszczad - Żemło, Czekaj, Guzmics, Guerrier - Uryga, Dudka, Lech, Sarki, Zając -Stępiński.


Ciekawe teraz jaki skład wystawi Lech

Dla mnie bezsensu. Powinien zachować proporcje pół na pół. Wystawia samych rezerwowych, ci jakoś może by sobie poradzili u boku przynajmniej jednego doświadczonego piłkarza w danej formacji. A tak? O co gramy?

dynek.pl 23.09.2014 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1378016)
Vicemistrzostwo nie jest fajne, taa...

Możecie przypomnieć mi ostatnie lokaty ligowe sprzed 3 sezonów? Byłbym wdzięczny :)

Ja bym wolał zająć 7 miejsce w lidze i wygrać Puchar Polski. A jak zdobędziemy wicemistrza to jest jakaś feta przewidziana na rynku, nie wiesz czasem ?

siemstein 23.09.2014 19:18

Z jednej strony nie dziwię się, że gramy drugim składem, pewnie Smuda nie chce męczyć najlepszych, bo w końcu w niedzielę derby, nie daj Boże jakaś kontuzja i już będzie ciężej. Kibice prędzej wybaczą porażkę z Lechem niż z Cracovią, dlatego ubiera drugi garnitur w meczu PP. Z drugiej strony rzeczywiście najłatwiej dostać się do pucharów przez PP i zarobić niezłą kasę. Tak czy owak będziemy mogli zobaczyć czy Franz ma rację mówiąc, że pierwszy do wejścia z ławki to jest on, a reszta powinna grać w 3 lidze. Niech się chłopaki ogrywają. Wygrają - super sprawa, przegrają - trudno, w końcu są młodzi. Jeszcze ich nie skreślajmy, widzieliśmy już w meczu z Zawiszą, że Stępiński potrafi co nie co, Sarki też jak mu się chce. Żeby tylko Donald się nie zgubił, żeby klub go znów szukać nie musiał ;)

ABGwislakABG 23.09.2014 19:37

Cytat:

Ja bym wolał zająć 7 miejsce w lidze i wygrać Puchar Polski.
2 miejsce w lidze jest mniej opłacalne niż 7 miejsce w lidze i wygrana w PP? :O

Nowa matura rozumiem, nowa matematyka? :D

Cytat:

A jak zdobędziemy wicemistrza to jest jakaś feta przewidziana na rynku, nie wiesz czasem ?
Nie wiem, nie pracuję w klubie. ;D

Lukasz 23.09.2014 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1378015)
Ciekawe teraz jaki skład wystawi Lech

Wysoko zawiesilismy poprzeczkę, ale rekawica została podniesiona - w ataku prawy obrońca,....

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...4549,1,720.htm

Fiti 23.09.2014 21:25

W ataku Sadajew...

St Yabol 23.09.2014 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1378015)
Do Poznania trener Franciszek Smuda zabrał 17 piłkarzy. Szkoleniowiec podał już nawet wyjściowy skład. Oto on: Bieszczad - Żemło, Czekaj, Guzmics, Guerrier - Uryga, Dudka, Lech, Sarki, Zając -Stępiński.


Ciekawe teraz jaki skład wystawi Lech

a rezerwowi to?

maaarcin 23.09.2014 23:36

Burliga, Kolanko, Garguła, Lucas i Kuczak

gigant 23.09.2014 23:42

Tego naszego dzikiego z Haiti trzeba już chyba wyjebać, bo złapał syndrom późnego Meliksona. Płacimy mu za grę dla innych dzikich,bo u nas wieczne kontuzje. Niech wypie.rdala.

For_FuN_ 24.09.2014 02:15

Lech potraktuję ten mecz priorytetowo. Skorża wystawi ten sam skład, co grał z Zawiszą i trudno się dziwić(w końcu zaraz przerwa na reprezentacje). Naprawdę, trudno być optymistą...oby nie skończyło się blamażem(i nie mówie tu o 0 : 3). W lidze, to gra się dopiero po podziale punktów, a nie teraz. Poza tym wątpliwe, że nasz były trener może sobie odpuścić(a znając tego faceta, to niemożliwe) jakies trofeum mając taki budżet i patrząc na lata poprzednie, a przede wszystkim mając tak liczną kadrę.

A co jest bardziej wartościowe? 2 miejsce w lidze czy PP? Zdecydowanie to drugie, o v-ce MP nikt nie pamięta. W dodatku, to 37 kolejek, a nie kilka spotkań(i patrząc na drabinkę raczej łatwych).

Dynamiczny Królik 24.09.2014 06:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_;137805nie9
A co jest bardziej wartościowe? 2 miejsce w lidze czy PP? Zdecydowanie to drugie, o v-ce MP nikt nie pamięta. W dodatku, to 37 kolejek, a nie kilka spotkań(i patrząc na drabinkę raczej łatwych).

A o zwyciezcy PP to ktoś pamięta? Wg. mnie jedno i drugie trofeum nie ma wielkiego znaczenia. Liczy się tylko to, że oba dają możliwość gry w pucharach.

Prędzej wyłożysz się w PP, gdzie potkniesz się i odpadasz. Nawet jak doszlibyśmy do finału, to i tak tam prawdopodobnie trzeba byłoby grać z Legią.

A drabinka w PP wcale nie jest taka łatwa. Jest Lech, Jagiellonia, czy mocny przeciwnik w finale. Szczerze mówiąc, to nawet jakbyśmy pojechali 1 składem na Lecha, to już w tej rundzie z wynikiem mogłoby być różnie.

Karherop 24.09.2014 07:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1378056)
Burliga, Kolanko, Garguła, Lucas i Kuczak

i Buchalik, drugiego bramkarza musieli wziąć :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1378059)
A co jest bardziej wartościowe? 2 miejsce w lidze czy PP? Zdecydowanie to drugie, o v-ce MP nikt nie pamięta. W dodatku, to 37 kolejek, a nie kilka spotkań(i patrząc na drabinkę raczej łatwych).


grając słabo w PP nie spadniesz z ligi, odwrotnie natomiast już tak

finansowo o ile wiem, licząc łącznie z premiami, kasą od NC+ to 2 miejsce w lidze jest dużo bardziej korzystne finansowo od PP. A nawet i 3.

o tym jak te wielkie puchary w Polsce są cenne pokazał superpuchar Polski w tym sezonie, gdzie Legii bardziej opłacało się grać sparing dzień wcześniej, niż mecz z Zawiszą

i Wy się zastanawiacie co się bardziej opłaca?

poza tym skazujecie naszych "rezerwowych" na pożarcie z zespołem który dopiero co dostawał w dupę z Jagiellonią, dostał w dupę od nas i też zagra bez kilku podstawowych zawodników. Lech to nie Real. To tylko polski zespół jakich wiele. Każdy wynik może paść. Każdy wynik równie dobrze mógłby wpaść gdybyśmy grali ze swoim "żelaznym' składem z Boguskim i Gargułą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl