Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Bedzie dziś milion?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9326)

fialo 12.08.2014 16:22

Buchalik nie umie bronić, nie płakał po papieżu i korzysta z naszej klasy !

WISŁAZWE 12.08.2014 16:27

Jak będzie milion to wrócę! :D

MatMario 12.08.2014 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1372468)
sprzedam forda!! :]

Wtryski do roboty i pompa.

:D

63.5 Kg 12.08.2014 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1372480)
Jak będzie milion to wrócę! :D

Na stadion ??:foch:

ABGwislakABG 12.08.2014 16:31

do tego jeszcze nowe, klocki hamulcowe :D

wolfy 12.08.2014 16:32

Rycerze "Nibylandii" - do dzieła!

Czy to prawda, że za milionowy post jest voucher?
:D

WISŁAZWE 12.08.2014 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1372484)
Rycerze "Nibylandii" - do dzieła!

Czy to prawda, że za milionowy post jest voucher?
:D


Na kolację z Jackiem.

gooro33 12.08.2014 16:34

6:1 = 4:4 = .... !

Ajax 12.08.2014 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1372485)
Na kolację z Jackiem.


A w razie czego można się zrzec nagrody na rzecz kogoś innego?

WISŁAZWE 12.08.2014 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1372487)
A w razie czego można się zrzec nagrody na rzecz kogoś innego?


Masz na myśli kogoś konkretnego? :D

Ajax 12.08.2014 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1372488)
Masz na myśli kogoś konkretnego? :D

Jeszcze się zastanawiam:D Ale mam kilka typów:P

KOMINEK 12.08.2014 16:41

Posty: 999 974

WISŁAZWE 12.08.2014 16:41

Zawsze możemy podyskutować. Mamy jeszcze kilkanaście postów :D

MatMario 12.08.2014 16:42

Kolacja jest z Jackiem i komornikiem. Po kolacji Jacek bierze karchera i myje samochód gości.

63.5 Kg 12.08.2014 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1372487)
A w razie czego można się zrzec nagrody na rzecz kogoś innego?

Chetnych to znajdziesz i to zaraz....
Nie będę sypal nazwiskami...:haha:

wolfy 12.08.2014 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372492)
Kolacja jest z Jackiem i komornikiem. Po kolacji Jacek bierze karchera i myje samochód gości.

Myje tylko na zewnątrz, czy też w środku poodkurza?

MatMario 12.08.2014 16:48

Przyznać się kto czeka z wpisem

Ja 10 znaków?

KOMINEK 12.08.2014 16:49

19 ..............................

MatMario 12.08.2014 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1372495)
Myje tylko na zewnątrz, czy też w środku poodkurza?

Kierowniku, szybki tez przetrze :D

63.5 Kg 12.08.2014 16:50

Czuje ze Jack czuwa i ma zamiar trafic tego milionowego posta...:foch:

wolfy 12.08.2014 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372498)
Kierowniku, szybki tez przetrze :D

Tylko, żeby lakieru nie podrapał...
Dobrze, że się chłopak zawodu uczy, przyda mu się już niedługo, ale... Chyba jednak nie zaryzykuję.

gooro33 12.08.2014 16:50

....kgb.... On wie

gooro33 12.08.2014 16:51

10.......................

LanceTS 12.08.2014 16:51

Posty: 999 987

KOMINEK 12.08.2014 16:51

Posty: 999 987

MatMario 12.08.2014 16:52

Juz prawie można odliczać

13

Ajax 12.08.2014 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1372493)
Chetnych to znajdziesz i to zaraz....
Nie będę sypal nazwiskami...:haha:

Idziesz zbyt prostym tropem:P Najchętniej przekaże komuś kto sypał najwięcej inwektyw i jakiś podsłuch sponsorowany przez Pana Sowę i jego przyjaciół :P

wolfy 12.08.2014 16:52

Właśnie, jakbyś KOMINEK postów z Nibylandii nie usuwał, to by już milion stuknął.

MatMario 12.08.2014 16:53

5? 10 znaków

Ajax 12.08.2014 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1372507)
Właśnie, jakbyś KOMINEK postów z Nibylandii nie usuwał, to by już milion stuknął.

Czyli KOMINEK jest częścią spisku!!!

LanceTS 12.08.2014 16:54

MILION!!!!!!





















zaraz będzie

WISŁAZWE 12.08.2014 16:54

Znam was spryciarze. Licznik stanie na 99 999 i wszyscy będę chcieli mieć milionowego posta! :D
Jaka jest ta nagroda? :D

MatMario 12.08.2014 16:54

No właśnie coś chyba dywersja bo zegar się cofa

63.5 Kg 12.08.2014 16:54

Panowie nabijacie ....:foch:

MatMario 12.08.2014 16:54

No i chyba po....

LanceTS 12.08.2014 16:54

jebać cracovie ....e!

Padre1906 12.08.2014 16:54

Jacek trzyma za was kciuki! Droga do milionowego posta to jak droga Jacka do zbudowania klubu dla elity! :D

KOMINEK 12.08.2014 16:56

Padre gratulacje

63.5 Kg 12.08.2014 16:58

To już??:foch:

arth_ur 12.08.2014 16:59

Dobijamy do 2 000 000 ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl