![]() |
Buchalik nie umie bronić, nie płakał po papieżu i korzysta z naszej klasy !
|
Jak będzie milion to wrócę! :D
|
Cytat:
:D |
Cytat:
|
do tego jeszcze nowe, klocki hamulcowe :D
|
Rycerze "Nibylandii" - do dzieła!
Czy to prawda, że za milionowy post jest voucher? :D |
Cytat:
Na kolację z Jackiem. |
6:1 = 4:4 = .... !
|
Cytat:
A w razie czego można się zrzec nagrody na rzecz kogoś innego? |
Cytat:
Masz na myśli kogoś konkretnego? :D |
Cytat:
|
Posty: 999 974
|
Zawsze możemy podyskutować. Mamy jeszcze kilkanaście postów :D
|
Kolacja jest z Jackiem i komornikiem. Po kolacji Jacek bierze karchera i myje samochód gości.
|
Cytat:
Nie będę sypal nazwiskami...:haha: |
Cytat:
|
Przyznać się kto czeka z wpisem
Ja 10 znaków? |
19 ..............................
|
Cytat:
|
Czuje ze Jack czuwa i ma zamiar trafic tego milionowego posta...:foch:
|
Cytat:
Dobrze, że się chłopak zawodu uczy, przyda mu się już niedługo, ale... Chyba jednak nie zaryzykuję. |
....kgb.... On wie
|
10.......................
|
Posty: 999 987
|
Posty: 999 987
|
Juz prawie można odliczać
13 |
Cytat:
|
Właśnie, jakbyś KOMINEK postów z Nibylandii nie usuwał, to by już milion stuknął.
|
5? 10 znaków
|
Cytat:
|
MILION!!!!!!
zaraz będzie |
Znam was spryciarze. Licznik stanie na 99 999 i wszyscy będę chcieli mieć milionowego posta! :D
Jaka jest ta nagroda? :D |
No właśnie coś chyba dywersja bo zegar się cofa
|
Panowie nabijacie ....:foch:
|
No i chyba po....
|
jebać cracovie ....e!
|
Jacek trzyma za was kciuki! Droga do milionowego posta to jak droga Jacka do zbudowania klubu dla elity! :D
|
Padre gratulacje
|
To już??:foch:
|
Dobijamy do 2 000 000 ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl