Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9315)

Kocur 01.08.2014 20:51

Kolejka zaczęła się idealnie. Kolejny oklep garbatych od Jagi.

Jak na razie Lechia prowadzi z Piastem 2:1 - oby tak dalej.

Ogryzek 01.08.2014 21:24

Sracovia przegrała, Lechia wygrała i jest OK:)

Smuga 01.08.2014 23:03

Wiem, że może 2 kolejki, to za mało, żeby jakiekolwiek wnioski wyciągać, ale coś czuję, że pasiaści razem ze scyzorami pożegnają się z naszą wspaniałą Ekstraklasą. Lechia powoli będzie nabierać rozpędu. Podium w ich wykonaniu już w tym sezonie bardzo realne.

Ogryzek 01.08.2014 23:12

Pasiaści się utrzymają (niestety)..

Za to Lechia mam nadzieje będzie co najmniej na podium. Naprawdę szczerze im życzę MP:D

filemon 02.08.2014 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1370653)
Pasiaści się utrzymają (niestety)..

Za to Lechia mam nadzieje będzie co najmniej na podium. Naprawdę szczerze im życzę MP:D

Również Lechii życzę MP.
Natomiast dwa-trzy spotkania to naprawde za mało żeby wnioskować kto spadnie. Przykład Ruchu z zeszłego sezonu jest dobitny. Co więcej, jedna runda to dalej za mało, co pokazało Bielsko raz czy dwa.

johny96 02.08.2014 16:46

Jak myślicie kto będzie pierwszym trenerem, który polegnie kiedy i dlaczego to będzie Pedoliński ;) ?

Mario Nh 02.08.2014 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1370698)
Jak myślicie kto będzie pierwszym trenerem, który polegnie kiedy i dlaczego to będzie Pedoliński ;) ?

Myślę, że trener Piasta Gliwice. W pakiecie z tym bramkarzem, którego przywiózł.

Bereszyński raczej nie jest patriotą skoro ciska opaską biało-czerwoną w ziemię.

krwawy 03.08.2014 22:05

Gratulacje z pyrami tak trzeba, mina Rumaka po przegranej to zawsze banan na twarzy:haha:

palikot 03.08.2014 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1370869)
Gratulacje z pyrami tak trzeba, mina Rumaka po przegranej to zawsze banan na twarzy:haha:

Czytam wasze fora, to strasznie się tego Lecha boicie :-D

pierwsze słyszę, że wielka (L) trzęsie portkami przed kimkolwiek :D

Blaszczu16 04.08.2014 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1370878)
Czytam wasze fora, to strasznie się tego Lecha boicie :-D

pierwsze słyszę, że wielka (L) trzęsie portkami przed kimkolwiek :D

Przecież Poznań to się skończył wraz z odejściem Peszki. Teraz to grają tam miernoty, które co chwilę dostają jakiś w........ Zawsze mnie dziwiło stwierdzenie, że oni mają lepszy skład od Wisły. Na pierwszy rzut oka widać, że pierwsza 11. Wisły góruje nad tą z Lecha. A co do eLki to nic tylko się cieszyć, że tak "wspaniale" zaczęła sezon. Niby dwie/trzy wyrównane jedenastki a tu raptem 4 pkt. po 3. meczach.

No i na koniec słówko o Wisełce. Zaczęliśmy sezon identycznie jak w tamtym sezonie - 2 remisy i zwycięstwo na wyjeździe wydarte w ostatnich minutach. Oby runda jesienna powtórzyła się z poprzedniego sezonu. Guła znowu w formie!

brylant17 08.08.2014 13:24

Rumak zwolniony ogłoszenie we wtorek czas na Skorżę

Elendil 08.08.2014 20:20

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...83578379_n.jpg

pięciu zawodników na spalonym, a sędzia uznaje gola. Te szmaty zawsze muszą być ciągnięte za uszy.

Gwiaździsty 08.08.2014 21:15

I sędzia u góry zdjęcia ewidentnie kontroluje sytuację. Niezły przekręt, Połowa drużyny na spalonym a gostek rzekomo tego nie widzi, chociaż biegnie równo z nimi w linii.

Kocur 08.08.2014 22:17

garbate szmaty musiały to wygrać - taniej im wyszło dać w łapę widocznie

w kurniku bez zmian

silver03 09.08.2014 01:13

Stevie Wonder pier.dol.ony. Mam nadzieje, że to był ostatni mecz tych sędziów ekstraklasie.

mitmichael 09.08.2014 09:04

Postawilem w konkursie 1-1, jakbym postawil u buka to bym sie niezle w....il.

Mario Nh 10.08.2014 15:25

Ten Sadajev jest głupszy niż Balotelli. Jeszcze jedno takie zachowanie i coś czuje, że szybko się z nim w Gdańsku pożegnają.
Kolejna kuriozalna decyzja sędziego i nieuznany gol, tym razem dla Lecha.

johny96 10.08.2014 21:29

Mario. Kuriozalna? Chyba za duże słowo. Spalony był. Nie milimetrowy, ale mikrometrowy. Ledwo połowa buta była za linią, ale była. Czy sędzia to zauważył, wątpię, ale podniósł i się udało. Jakby puścił nikt by nie mógł mieć pretensji. Puścił, też nie można mieć.

shaggy 11.08.2014 06:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1372191)
Mario. Kuriozalna? Chyba za duże słowo. Spalony był. Nie milimetrowy, ale mikrometrowy. Ledwo połowa buta była za linią, ale była. Czy sędzia to zauważył, wątpię, ale podniósł i się udało. Jakby puścił nikt by nie mógł mieć pretensji. Puścił, też nie można mieć.

Tak mnie zastanawia czym się kierują sędziowie w takich sytuacjach 50/50, w których na bank nie mają pewności co do poprawności decyzji. Robią to pod wpływem impulsu wyłączając całkowicie inne aspekty czy np drużyna prowadzi to podniosę bo jak nawet nie było to mniejsze ryzyko w przypadku jej wygranej ze ktoś będzie miał o to pretensje.
Czy po prostu nie ma na to czasu i takie decyzje to czysta intuicja...

arti 11.08.2014 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1372232)
Tak mnie zastanawia czym się kierują sędziowie w takich sytuacjach 50/50, w których na bank nie mają pewności co do poprawności decyzji. Robią to pod wpływem impulsu wyłączając całkowicie inne aspekty czy np drużyna prowadzi to podniosę bo jak nawet nie było to mniejsze ryzyko w przypadku jej wygranej ze ktoś będzie miał o to pretensje.
Czy po prostu nie ma na to czasu i takie decyzje to czysta intuicja...

To pewnie zależy od sędziego i sytuacji - np. atakuje bogaty czy biedny, gospodarz czy gość itp.

Mario Nh 11.08.2014 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1372191)
Mario. Kuriozalna? Chyba za duże słowo. Spalony był. Nie milimetrowy, ale mikrometrowy. Ledwo połowa buta była za linią, ale była. Czy sędzia to zauważył, wątpię, ale podniósł i się udało. Jakby puścił nikt by nie mógł mieć pretensji. Puścił, też nie można mieć.

Masz, rację. Powtórki pokazały, że nie było spalonego w pierwszej fazie akcji. Wszyscy, wraz ze mną skupili się na drugiej części akcji, gdzie Kownackiemu brakło chyba co najmniej 2 metry do spalonego. Stąd takie mocno słowo użyłem.
Kuriozum zatem na Cracovii.

Gwiaździsty 12.08.2014 08:52

Paweł G. oskarżony o sprzedaż meczu ŁKS-u przeciwnikom z ....Cracovii:

Cytat:

Blog Piłkarska Mafia poinformował, że występujący w Koronie Kielce Paweł G. został oskarżony o ustawienie meczu piłkarskiej ekstraklasy w 2004 roku.

Dokładnie chodzi o spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Cracovią. Zawodnik, grający wówczas w ŁKS, miał przyjąć pieniądze za odpuszczenie meczu. Według źródeł prokuratury cała drużyny dostała 40 tysięcy złotych. Paweł G. nie przyznaje się do winy.

Zawodnik Korony Kielce w latach 2006 - 2009 był reprezentantem Polski. W narodowych barwach wystąpił w 11 spotkaniach, w tym na mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii w 2008 roku.
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...o-korupcj.html

luke1906 12.08.2014 09:23

I po raz kolejny w związku z korupcją pojawia się pasiasta szmata. Jak znam życie znowu będą nie do ruszenia.

Blaszczu16 12.08.2014 10:45

Przecież Wdowczyk otwarcie mówił, że kupowali mecze na potęge i nie ponieśli odpowiedzialności za to?

Kocur 12.08.2014 13:15

Jest chyba 10 lat do przedawnienia - więc mają szansę w końcu garbatych wypieprzyć tam gdzie ich miejsce.

mitmichael 12.08.2014 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1372418)
Jest chyba 10 lat do przedawnienia - więc mają szansę w końcu garbatych wypieprzyć tam gdzie ich miejsce.

Wierzysz w takie rzeczy? bo ja nie oni zawsze sie ratuja, maja to chyba w genach. Watpie czy az o tyle lat sie cofna i zaczna karac. To by sie pewnie nie skoczyło tylko na pasiakach

Ogryzek 16.08.2014 16:03

No i zbieranina "szrotu" z całej Europy w Zawiszy jest blisko przegrania kolejnego meczu. Jestem ciekaw czy ten zespół się ogarnie czy też będzie dzielnie walczył o utrzymanie.

Oczywiście nie wszyscy stranierosi to szrot w Zawiszy, ale chyba tam już przekroczyli masę krytyczną.

emj10 16.08.2014 16:49

Pogon brazyliska 2.0 z tym ze tam Ptak zbieral Canarinhos z plaz Copacabany, a tutaj Osuch bierze szrot z obozow dla bezrobotnych i niespelnione mlode talenty od zaprzyjaznionych agentow.

AYALA 16.08.2014 16:54

ale za Tarasiewicza ta zbieranina grała ładnie dla oka i skutecznie.Drugi sezon beniaminka jest o wieeeele trudniejszy niż pierwszy.

No i brakuje Masłowskiego co całą gre robił i tego wielkiego Francuza Goulona w środku pola

Ogryzek 16.08.2014 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1373047)
ale za Tarasiewicza ta zbieranina grała ładnie dla oka i skutecznie.Drugi sezon beniaminka jest o wieeeele trudniejszy niż pierwszy.

No i brakuje Masłowskiego co całą gre robił i tego wielkiego Francuza Goulona w środku pola

Ale wtedy w 11 było zawsze 5-6 Polaków, a teraz jest góra 2 (w tym jeden to bramkarz). To miałem na myśli pisząc "masa krytyczna" została przekroczona.

BTW
Podobną drogę przeszła Korona w tym sezonie - też przyszło sporo stranierosów. Aczkolwiek mniej niż do Zawiszy.

PhantomRanger 17.08.2014 09:20

Jeden kandydat do spadku powoli zaczyna się krystalizować. Jak na razie nie zanosi się na zmianę stylu gry Zawiszy.

Mario Nh 17.08.2014 09:28

Korona, Piast moim faworytem do spadku.

johny96 17.08.2014 11:00

Piast jest masakrycznie żenujący. Jurado, to taki napastnik co z piłką jest na bakier, biega, biega, biega i tyle. Jedynie ten Podórski i te SF jakoś wyglądają.
Druga sprawa. Jak pewnie większość obejrzałem dziś inaugurację BPL i zauważyłem jedną rzecz. Mianowicie, koło 12 minuty pojawił się pierwszy faul. U nas to jest nie do pomyślenia, taki Żyro, czy wyżej wymieniony Podgórski wiecznie leżą. Oczywiście pad musi być efektowny i najlepiej z jakimś akustycznym akcentem. 30 sekunda i sędzia Stefański czy inny Gil już biegnie i gwizda. Pewnie wiele czynników na, to się składa typu szybkość atakujących, czy umiejętność odbioru obrońców, ale bez przesady, że w naszej lidze każdy kontakt, równa się faul. Później jedziemy w świat i taki Radovic, leży i się dziwi, że nie ma gwizdka.

BTW. Przy temacie sędziów, wie ktoś może co się stało z Małkiem wałkem?

rafalek 17.08.2014 23:56

Zakończył karierę, i to chyba już ze 2 sezony temu.

PhantomRanger 18.08.2014 07:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1373202)
Zakończył karierę, i to chyba już ze 2 sezony temu.

Poniekąd nie miał wyjścia, bo za takie coś, nikt nie dałby mu do prowadzenia poważnego meczu.

Cytat:

Sędzia Robert Małek nie po raz pierwszy popełnił ogromny błąd. W meczu GKS-u Tychy z Wisłą Płock, Patrik Carnota otrzymał dwie żółte kartki, a mimo tego nie zobaczył czerwonego kartonika.

Kocur 23.08.2014 15:09

Nie zapeszając i trzymając kciuki, idzie idzie Podbeskidzie!


Edit: garbaci mają jakiś bojkot bo w młynie to sto, maks dwieście osób jak z perspektywy tv widać. O, już dwa :D

Ogryzek 23.08.2014 16:27

Lechia i Wisła wygrana wczoraj!

Dzisiaj do tego porażka parchatovii!

Ależ się weekend zaczął:D

Kamson 23.08.2014 16:53

Na kałuży jakiś protest?








:lol:

gypsy 23.08.2014 17:36

Brawo Podbeskidzie, cracovia ładnie zlana ;)

Teraz grają dwa Górniki, trzymamy kciuki za Łęczną, co by przedłużyć liderowanie.

silver03 23.08.2014 18:17

Gdyby nie prezent od sędziego w postaci 3 pkt. dla craxy w meczu z Koroną to może zamykaliby tabele po tej kolejce.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl