![]() |
Kolejka zaczęła się idealnie. Kolejny oklep garbatych od Jagi.
Jak na razie Lechia prowadzi z Piastem 2:1 - oby tak dalej. |
Sracovia przegrała, Lechia wygrała i jest OK:)
|
Wiem, że może 2 kolejki, to za mało, żeby jakiekolwiek wnioski wyciągać, ale coś czuję, że pasiaści razem ze scyzorami pożegnają się z naszą wspaniałą Ekstraklasą. Lechia powoli będzie nabierać rozpędu. Podium w ich wykonaniu już w tym sezonie bardzo realne.
|
Pasiaści się utrzymają (niestety)..
Za to Lechia mam nadzieje będzie co najmniej na podium. Naprawdę szczerze im życzę MP:D |
Cytat:
Natomiast dwa-trzy spotkania to naprawde za mało żeby wnioskować kto spadnie. Przykład Ruchu z zeszłego sezonu jest dobitny. Co więcej, jedna runda to dalej za mało, co pokazało Bielsko raz czy dwa. |
Jak myślicie kto będzie pierwszym trenerem, który polegnie kiedy i dlaczego to będzie Pedoliński ;) ?
|
Cytat:
Bereszyński raczej nie jest patriotą skoro ciska opaską biało-czerwoną w ziemię. |
Gratulacje z pyrami tak trzeba, mina Rumaka po przegranej to zawsze banan na twarzy:haha:
|
Cytat:
pierwsze słyszę, że wielka (L) trzęsie portkami przed kimkolwiek :D |
Cytat:
No i na koniec słówko o Wisełce. Zaczęliśmy sezon identycznie jak w tamtym sezonie - 2 remisy i zwycięstwo na wyjeździe wydarte w ostatnich minutach. Oby runda jesienna powtórzyła się z poprzedniego sezonu. Guła znowu w formie! |
Rumak zwolniony ogłoszenie we wtorek czas na Skorżę
|
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...83578379_n.jpg
pięciu zawodników na spalonym, a sędzia uznaje gola. Te szmaty zawsze muszą być ciągnięte za uszy. |
I sędzia u góry zdjęcia ewidentnie kontroluje sytuację. Niezły przekręt, Połowa drużyny na spalonym a gostek rzekomo tego nie widzi, chociaż biegnie równo z nimi w linii.
|
garbate szmaty musiały to wygrać - taniej im wyszło dać w łapę widocznie
w kurniku bez zmian |
Stevie Wonder pier.dol.ony. Mam nadzieje, że to był ostatni mecz tych sędziów ekstraklasie.
|
Postawilem w konkursie 1-1, jakbym postawil u buka to bym sie niezle w....il.
|
Ten Sadajev jest głupszy niż Balotelli. Jeszcze jedno takie zachowanie i coś czuje, że szybko się z nim w Gdańsku pożegnają.
Kolejna kuriozalna decyzja sędziego i nieuznany gol, tym razem dla Lecha. |
Mario. Kuriozalna? Chyba za duże słowo. Spalony był. Nie milimetrowy, ale mikrometrowy. Ledwo połowa buta była za linią, ale była. Czy sędzia to zauważył, wątpię, ale podniósł i się udało. Jakby puścił nikt by nie mógł mieć pretensji. Puścił, też nie można mieć.
|
Cytat:
Czy po prostu nie ma na to czasu i takie decyzje to czysta intuicja... |
Cytat:
|
Cytat:
Kuriozum zatem na Cracovii. |
Paweł G. oskarżony o sprzedaż meczu ŁKS-u przeciwnikom z ....Cracovii:
Cytat:
|
I po raz kolejny w związku z korupcją pojawia się pasiasta szmata. Jak znam życie znowu będą nie do ruszenia.
|
Przecież Wdowczyk otwarcie mówił, że kupowali mecze na potęge i nie ponieśli odpowiedzialności za to?
|
Jest chyba 10 lat do przedawnienia - więc mają szansę w końcu garbatych wypieprzyć tam gdzie ich miejsce.
|
Cytat:
|
No i zbieranina "szrotu" z całej Europy w Zawiszy jest blisko przegrania kolejnego meczu. Jestem ciekaw czy ten zespół się ogarnie czy też będzie dzielnie walczył o utrzymanie.
Oczywiście nie wszyscy stranierosi to szrot w Zawiszy, ale chyba tam już przekroczyli masę krytyczną. |
Pogon brazyliska 2.0 z tym ze tam Ptak zbieral Canarinhos z plaz Copacabany, a tutaj Osuch bierze szrot z obozow dla bezrobotnych i niespelnione mlode talenty od zaprzyjaznionych agentow.
|
ale za Tarasiewicza ta zbieranina grała ładnie dla oka i skutecznie.Drugi sezon beniaminka jest o wieeeele trudniejszy niż pierwszy.
No i brakuje Masłowskiego co całą gre robił i tego wielkiego Francuza Goulona w środku pola |
Cytat:
BTW Podobną drogę przeszła Korona w tym sezonie - też przyszło sporo stranierosów. Aczkolwiek mniej niż do Zawiszy. |
Jeden kandydat do spadku powoli zaczyna się krystalizować. Jak na razie nie zanosi się na zmianę stylu gry Zawiszy.
|
Korona, Piast moim faworytem do spadku.
|
Piast jest masakrycznie żenujący. Jurado, to taki napastnik co z piłką jest na bakier, biega, biega, biega i tyle. Jedynie ten Podórski i te SF jakoś wyglądają.
Druga sprawa. Jak pewnie większość obejrzałem dziś inaugurację BPL i zauważyłem jedną rzecz. Mianowicie, koło 12 minuty pojawił się pierwszy faul. U nas to jest nie do pomyślenia, taki Żyro, czy wyżej wymieniony Podgórski wiecznie leżą. Oczywiście pad musi być efektowny i najlepiej z jakimś akustycznym akcentem. 30 sekunda i sędzia Stefański czy inny Gil już biegnie i gwizda. Pewnie wiele czynników na, to się składa typu szybkość atakujących, czy umiejętność odbioru obrońców, ale bez przesady, że w naszej lidze każdy kontakt, równa się faul. Później jedziemy w świat i taki Radovic, leży i się dziwi, że nie ma gwizdka. BTW. Przy temacie sędziów, wie ktoś może co się stało z Małkiem wałkem? |
Zakończył karierę, i to chyba już ze 2 sezony temu.
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie zapeszając i trzymając kciuki, idzie idzie Podbeskidzie!
Edit: garbaci mają jakiś bojkot bo w młynie to sto, maks dwieście osób jak z perspektywy tv widać. O, już dwa :D |
Lechia i Wisła wygrana wczoraj!
Dzisiaj do tego porażka parchatovii! Ależ się weekend zaczął:D |
Na kałuży jakiś protest?
:lol: |
Brawo Podbeskidzie, cracovia ładnie zlana ;)
Teraz grają dwa Górniki, trzymamy kciuki za Łęczną, co by przedłużyć liderowanie. |
Gdyby nie prezent od sędziego w postaci 3 pkt. dla craxy w meczu z Koroną to może zamykaliby tabele po tej kolejce.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl