Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Idzie nowe, czas na zmiany na TAK! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9281)

pysio 15.05.2014 14:20

Zdrajca!

Władza manipuluje moim loginem, bo wiedzą, że ten obecny "Moderator." nie jest rozpoznawalny i nikt go nie będzie utożsamiał ze mną.

Chyba się poddaję, nie skruszymy tego betonu jednak...

kornd 15.05.2014 14:24

http://ihero2012.com/hero-1488071187-20140515.html

odkurzyłem klasyk, nie pamiętam już kto to wrzucił pierwszy

Lukasz 15.05.2014 14:33

Panie Moderatorze. poważnie rozważam oddanie całego głosu na Pana.
Ma Pan może swojego zastępce? :)

63.5 Kg 15.05.2014 14:39

Nie poddawaj się ....walcz....:D

DevilMayCry 15.05.2014 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1360980)
http://ihero2012.com/hero-1488071187-20140515.html

odkurzyłem klasyk, nie pamiętam już kto to wrzucił pierwszy

normalnie Nostradamusem jestem :)

pysio 15.05.2014 14:46

http://meganadruki.pl/resource/produ...oduct_1412.png

iq1000 15.05.2014 14:55

AVE PYSIO

jebać agenckie udające moderatorów niemieckie ....y niszczące portal i wiślacką atmosferę

składam ofiarę na pochybel s....ysynom

<podpalam się>

pysio 15.05.2014 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 1360987)
ave pysio

jebać agenckie udające moderatorów niemieckie ....y niszczące portal i wiślacką atmosferę

składam ofiarę na pochybel s....ysynom

<podpalam się>

zwyciężymy!
Zwyciężymy!

Już 45% poparcia!

Padre1906 15.05.2014 15:14

Po przekroczeniu 50% odpal sobie to
http://www.kurshtml.edu.pl/html/zielony.html

Będziesz przygotowany do wielkiej reorganizacji :D

iq1000 15.05.2014 15:18

"najpierw cię ignorują. potem śmieją się z ciebie. później z tobą walczą. później wygrywasz"

pysio 15.05.2014 15:38

Etap ignorowania mam za sobą, teraz się pośmiali, a obecnie walczą ze mną.. :)

Coś czuję zwycięstwo w tym pojedynku! Mam Wasze poparcie!

fialo 15.05.2014 16:46

Dzięki za poprawienie humoru w tym smutnym dniu :)

Pysio jedno Ci trzeba przyznać trollowales w Internetach zanim to było modne, a dalej się trzymasz prawilnie :D

JacobCFC 15.05.2014 18:00

Wole Kubusia, tym bardziej, że coś Pysio podrożał skoro woła sobie 3 tysiączki.
A tak apropo to dziwie się, że ten temat jeszcze nie jest zamknięty.

sergio 15.05.2014 19:18

http://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

Genio 15.05.2014 19:59

dobra rada, wrzuc szkic swojej wizji na wyglad strony/forum, zobaczysz jak drastycznie poparcie wzrosnie

popieram kandydature!

maaarcin 15.05.2014 20:28

Tak chciałem tylko wspomnieć, że jednym z pomysłów założyciela tego tematu było wysyłanie skanu dowodu osobistego do wglądu moderatorom ;)

iq1000 15.05.2014 20:39

Szefie, nie daj się podpuścić czerwonej hołocie.

Poznasz czerwonego po nicku jego.

Tylko Nowa Pysica!!!

szprotson 15.05.2014 20:41

dajesz dajesz, mogą być jaja

rav 15.05.2014 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Moderator. (Post 1360949)
Dlaczego osoby, które wcześniej oddały głosy teraz nie mogą głosować?

Bo tak działa oprogramowanie forum.

Ale niech stracę. Dorzuciłem wam te 6 starych głosów :)

wiesniak84 15.05.2014 20:46

Pomysl z dowodami nie jest wcale taki zly. Gimbaza z przyczyn oczywistych by odpadla w przedbiegach a forumowe trolle nie bylyby juz takie harde w poczynaniach nie bedac anonimowymi:)
Forumowy Korwinie walcz o prawde!!! Jestem ZA.

rav 15.05.2014 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1361026)
Tak chciałem tylko wspomnieć, że jednym z pomysłów założyciela tego tematu było wysyłanie skanu dowodu osobistego do wglądu moderatorom ;)

Jestem za.
Pysio, daj przykład. Czekamy na skan.

alterego 15.05.2014 20:49

publicznie! nie tylko do adminów!

WISŁAZWE 15.05.2014 20:52

Kanciapa naszego nowego moderatora? I nasz nowy moderator we własnej osobie :>

http://img190.imageshack.us/img190/4042/krzysiek2.jpg

wiesniak84 15.05.2014 20:55

Mistrzu drogi chetnie sie podejme organizacji i przywodztwa forumowego Sturmabteilung w celu zgladzenia jakiejkolwiek opozycyjnej sily.

darotsok73 15.05.2014 21:00

Brawo Panowie ,dawno się tak nie uśmiałęm. Pysio Ty chyba do śmierci pozostaniesz kosmitą.
Pomysł jak zwykle .. schizofreniczny. :D

gypsy 15.05.2014 21:05

Dajesz pysio, warto spróbować :) A nuż rzeczywiście zmienisz cokolwiek na lepsze. Wszyscy chcemy dobrze dla tego forum, więc czas na zmiany!

Niestety niechcący zagłosowałam na "nie" w ankiecie (:D), więc pysio pamiętaj, że masz o jeden głos na "tak" więcej i jeden mniej na "nie".

Greeg 15.05.2014 21:07

Nie sądziłem, że te czasy jeszcze wrócą :D stare forum i początki nowego rulezzz. Pysio jesteś niereformowalny. Zagłosowałem na nie, ale nie zniechęcaj się. Jak wrzucisz aktualne focie z szalikami z herbem i oficjalnie potępisz Bednarza albo zmusisz go do publicznej ekspiacji mogę zmienić zdanie!!

Ile to już lat :D.

rav 15.05.2014 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alterego (Post 1361033)
publicznie! nie tylko do adminów!

Publicznie publikują ci, którzy głosowali na tak. Wkrótce lista ;)

wiesniak84 15.05.2014 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1361039)
Publicznie publikują ci, którzy głosowali na tak. Wkrótce lista ;)

Z wielka checia ale tylko i wylacznie jesli osoby te beda trzymac w ryzach to forum:D

PS. aha zapomnialem o PSie - gorszy od framata pysio nie bedzie:D

Matejas_ 15.05.2014 21:57

jakieś zmiany by się przydały na tym szarym jak pi__a forum ;)

wolfy 15.05.2014 22:04

Był FraMat, może być pysio.
Rozumiem, że robimy akcję afirmacyjną? Niepełnosprawni intelektualnie, pełnosprawni na forum?
Jestem za :D

!!IRIVER!! 15.05.2014 22:08

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje moderator Wiślackiego forum, nieeeeech żyje nam!
Pysio - cztery razy tak!

wolfy 15.05.2014 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1361045)
Pysio - cztery razy tak!

Przepraszam, ale jakie były pytania?

JacobCFC 15.05.2014 22:14

Będzie jakaś debata na żywo?

FraMat 15.05.2014 22:14

http://replygif.net/i/254.gif

WISŁAZWE 15.05.2014 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1361047)
Będzie jakaś debata na żywo?

Tak relacja na Wisła.TV oraz na Shoutboxie.

Pod warunkiem że Pysiowi zainstalują w psychiatryku skype.
Czekamy na plakat wyborczy.

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2014 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1361034)
Kanciapa naszego nowego moderatora? I nasz nowy moderator we własnej osobie :>

http://img190.imageshack.us/img190/4042/krzysiek2.jpg

Skybox, nie kanciapa.

---
Pytanie do naszego nowego moderatora -

czy prawdziwe są plotki, od których huczy miasto, że wislakrakow.com jest dla Ciebie tylko przystawką - następnym celem będzie fizyczna eliminacja rosnącej w siłę grupy Sharks?

JacobCFC 15.05.2014 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1361048)

Świat się chyba kończy. Wstaję i biję Ci brawo za tego gifa, jak najbardziej adekwatny do sytuacji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1361049)
Tak relacja na Wisła.TV oraz na Shoutboxie.

Pod warunkiem że Pysiowi zainstalują w psychiatryku skype.
Czekamy na plakat wyborczy.

Nie ma się co bać. Oto Pysio w celi:
http://www.qlturka.pl/projects/qltur...97b3ed069d.jpg

MatMario 15.05.2014 22:48

Ja mysle ze to glos sprzeciwu wobec praktyk innego wielokrotnie nagradzanego zaszczytnym mianem najgorszego moderatora.

Moze byc FraMat modem, moze byc i pysio. Bardziej oderwany od rzeczywistosci nie bedzie.

Gucio25 15.05.2014 23:31

mój głos masz, pysio.

ale debata musi być, z przekazem video koniecznie, bo trzeba ocenić postępy poczynione przez Ciebie w ciągu ostatnich 12 lat!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl