Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [31 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków 25 kwietnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9266)

63.5 Kg 24.04.2014 14:21

A Zajaca nie ma w 18 meczowej bo Wisła wlasnie dzisiaj go zglosila do rozgrywek...?

TRZEBINIAnin 24.04.2014 14:37

Wisła idzie na rekord. Nigdy w historii nie
przegrała pięciu kolejnych meczów. Przykre

FraMat 24.04.2014 15:20

Trudno spodziewać się czegos więcej niż rzezi niewiniątek.

Z drugiej strony: Smuda ma niepowtarzalną okazję, by pokazać, że jest trenerem, a nie malowaną, dyzmowatą babą i wydobyc z tych piłkarzy to, co w nich najlepsze (i tak w to nie wierzę)

Będę szczęśliwy jeśli wiślacy pokażą dobry futbol, zadziorność i ambicję. A to w dużej mierze zależy od trenera (no i od tego, czy kasa wpływa regularnie na konto - po co ja sie czaruję?).

iq1000 24.04.2014 15:57

Miśkiewicz - Burliga, Czekaj, Uryga, Pio. Brożek - Stjepanović, Burdenski - Sarki, Stilić, Guerrier - Pa. Brożek

Czyli 5 zawodników ze statusem wychowanka w pierwszym składzie, w tym cała defensywa :) Przynajmniej wiadomo, że będą walczyć. Boję się jednak, że aż za bardzo i skończy się nie tylko straconymi bramkami, ale i co najmniej jedną czerwoną kartką. Nie wiem czy dam psychicznie radę to obejrzeć :/

Matejas_ 24.04.2014 16:34

jeśli tylko obrona nie będzie się zbytnio gubić i Ostoja z Fabianem będą ją wspierać, to myśle że możemy zagrać najlepszy mecz od kilku kolejek, bo wreszcie Stilićowi nie będzie przeszkadzał Garguła i może rzuci kilka dobrych piłek do Brożka na przełamanie...

Gwiaździsty 24.04.2014 16:41

Bardzo prawdopodobny kolejny rekord Smudy czyli 2 pkt. w 8 meczach.

Mario Nh 24.04.2014 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1358747)
jeśli tylko obrona nie będzie się zbytnio gubić i Ostoja z Fabianem będą ją wspierać, to myśle że możemy zagrać najlepszy mecz od kilku kolejek, bo wreszcie Stilićowi nie będzie przeszkadzał Garguła i może rzuci kilka dobrych piłek do Brożka na przełamanie...

Może i masz rację, ale czasem zazdroszczę niektórym użytkownikom tego forum wiary i tego optymizmu, tego samego zazdroszczę czasem też dzieciom.

I pisze to bynajmniej bez ironii w kierunku Twojej osoby.
Chciałbym patrzeć na to wszystko co się dzieje z naszym klubem oczami dziecka, chłopaka który miał 12 lat i któremu cały tydzień mijał w oczekiwaniu na kolejny mecz swojej drużyny.

mitmichael 24.04.2014 17:48

No to chyba trzeba sie przygotowac na poznanskie lanie no chyba, ze w koncu ofensywa zacznie robic swoje. Po prostu umarł w butach


Osiemnastka meczowa:
Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad
Obrońcy: Łukasz Burliga, Piotr Brożek, Alan Uryga, Michał Czekaj, Jakub Bartosz, Bartłomiej Kolanko
Pomocnicy: Emmanuel Sarki, Donald Guerrier, Ostoja Stjepanović, Semir Stilić, Rafał Boguski, Przemysław Lech, Michał Szewczyk, Fabian Burdenski
Napastnicy: Paweł Brożek, Danijel Klarić.

huberix 24.04.2014 18:26

^^ a gdzie Zając ?
Poza tym ja dałbym szansę Klariciowi - kurde facet cały czas mi wygląda na solidnego zawodnika.
Jeśli w ciągu 45 minut Brozek będzie bezproduktywny to na drugą połowę tylko i wyłącznie wpuściłbym Danijela.
Fabian - USTRZEL COŚ :D

darean 24.04.2014 18:44

Weszłem sobie na forum lecha ( szpiegowałem) :D i tam więkoszość jest opini że jak bedziemy grali z kontry to wtedy amica może mieć problem a jak zagramy otwartą piłkę do przodu to szybko nas ukąszą

wolfy 24.04.2014 19:01

No i co? Miał Franek rację? Przyda się Burdeński :)

A tak na serio - ale jesteśmy w dupie...

Gwiaździsty 24.04.2014 19:06

Ne wiem czy Smuda wie ale w Tesco jest promocyjna sprzedaż tuji, poniżej 10 zł/szt. Napewno przydałyby się do jego treningów. Moze dotychczasowe tuje nie wchłaniają już wymiocin piłkarzy i stad taka słaba forma ?

buczo1985 24.04.2014 19:07

Może być ciekawe widowisko, z chęcią zobaczę tych młodych chłopaków. Niestety spodziewam się konkretnego lania i podtrzymania przerażającej serii porażek.

Mam nadzieję, że zagra Klaric. Bo jak nie w takiej sytuacji kadrowej to kiedy?

El'kabat 24.04.2014 20:04

Sędziuję Raczkowski to i tak w 11 tego meczu nie skończymy.
Obstawiam,że albo Czekaj albo Uryga poleci wcześniej ;) ewentualnie Stjepanovic
Jak wiadomo,że wyleci to niech Franz powie Czekajowi,żeby w 10 minucie zaaplikował LUJA OGŁUSZACZA Teodorczykowi,a przy okazji jak da rade to jeszcze Lovrencicsowi.
Chociaż jakiś pożytek z tego czerwa będzie. A i szansa na uniknięcie w.......u się zmniejszy.

DJ Hazel 24.04.2014 20:13

Gorzej być nie mogło,że gramy teraz pierwszy mecz w Poznaniu...Rozumiem przegrać z Pogonią czy Zawiszą ale to będzie bolesny cios bo to Amika...Oby tylko nie wysoko...nie wiem jak wy ale ja muszę zakupić dużo piwa na jutrzejszy wieczór...

felipe 24.04.2014 20:33

3:0, 3:1 w plecy biorę w ciemno.
Amika jest w gazie, my mamy połowę składu plus juniorów / debiutantów. Pozostaje tylko uzbroić sie w zapas alkoholu :)

Tominho 24.04.2014 22:52

Mam nadzieję, że Smuda zdecyduje się na postawienie autobusu w bramce (tak jak zrobił to ostatnio Mourinho) i będzie liczył na jakiś szczęśliwy stały fragment gry lub szybką kontrę.

Zamiast Burdenskiego w środku, wystawiłbym Stilicia. Każda piłka z obrony do niego, a on niech gra na aferę do skrzydła albo do Brożka. Coś na styl Podbeskidzia i ich szybkich kontr. Przy obecnej formie i naszym stanie kadrowym, uważam że to jedyne rozsądne wyjście, aby jakimś cudem wywieźć pozytywny rezultat z Poznania.

Za Brożkiem postawiłbym na Szewczyka, ostatnio nieźle wyglądał w meczu rezerw.

Miśkiewicz - Burliga, Czekaj, Uryga, Piotr Brożek - Stjepanović, Stlić - Sarki, Szewczyk, Guerrier - Brożek.

krzycho90tswns 25.04.2014 02:50

A ja wam mówie Jak naszym bedzie Chcialo sie grac to i ten mozna wygrac to tylko amica zreszta w naszej kopanej kazdy z kazdym mozna wygrac trzeba tylko chciec

Drozd 25.04.2014 07:18

Pewnie że można. Problem w tym, że sport polega na chęci wygrywania w KAŻDYM meczu, a nie tych wybranych albo wskazanych.

serek.c2 25.04.2014 09:25

0-2, dwie bramki Brożka.

szprotson 25.04.2014 09:47

Jak Real.
Autobus i kontja :)

Aczkolwiek cały czas widze jak Burdenski strzela bramkę z dystanstu, z ok 25 metra.. :)

Fiti 25.04.2014 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1358792)
3:0, 3:1 w plecy biorę w ciemno.
Amika jest w gazie, my mamy połowę składu plus juniorów / debiutantów. Pozostaje tylko uzbroić sie w zapas alkoholu :)

Jak można brać porażke w ciemno ?

Lechista69 25.04.2014 16:13

Prorokować porażkę własnej drużyny :shock:! Z niecierpliwością czekam na wynik meczu i obyśmy zobaczyli cud.. podobny do tego z Warszawy.. co by nie mówić to na chwilę obecną jest tak jak napisali na głównej.. Wisła jedzie na ścięcie.. miejmy nadzieję że jednak wynik pozwoli wierzyć że sezon jeszcze trwa dla klubu z Krakowa :)!

DJ Hazel 25.04.2014 16:23

Smuda zostań dziś naszym Mourinho !; )) Zagrajmy catenaccio tak jak kiedyś Inter na Camp Nou w Barcelonie czy Chelsea a może jakiś remisik i wynik idzie w świat ,że bezbronna Wisła zabrała punkty Amice.

St Yabol 25.04.2014 18:27

niech Czekaj z Urygą pokażą na przekór wszystkim, że potrafią dobrze i ambitnie grać

63.5 Kg 25.04.2014 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1358878)
niech Czekaj z Urygą pokażą na przekór wszystkim, że potrafią dobrze i ambitnie grać

Brakow niektórych się nie da nadrobić....

Xels 25.04.2014 19:01

Trzeba wierzyć w naszych zawodników :)

FraMat 25.04.2014 19:28

Fajny Kaziu za mikrofonem... Gorzej byc nie mogło
:rotfl:

El'kabat 25.04.2014 19:39

Mógł jeszcze Borski sędziować :D

63.5 Kg 25.04.2014 19:41

A miałem grac u buka na 3,5 bramki dla Lecha...

Matko Boska Czestochowsko...

arti 25.04.2014 19:42

o ja .......ę:(

felipe 25.04.2014 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1358843)
Jak można brać porażke w ciemno ?

Zwyczajnie chodziło mi o to, by nie było blamażu. Przy 0:3 wstydu nie ma.

63.5 Kg 25.04.2014 19:56

Ja powiem tak...
Wiem ze Czekaj nie gral 100 lat ale niestety on ma podstawowe bramki z poziomu juniorskiego i niestety ale nigdy z niego nie będzie prawdziwego zawodnika,poprostu nie jest on w stanie przeskoczyć już jakiegoś pewnego poziomu...

Adenalix 25.04.2014 19:56

Ostatnie trzy mecze: Z Widzewem po 5 minutach 0-1, z Podbeskidziem stracony gol w 1 minucie (15 sekundzie!), tutaj włączam tv w 7 minucie już przy stanie 1-0 i myślę ja .......ę, 10 minuta 2-0 i myślę, że czemu na boisku mój klub reprezentują takie miękkie fiuty, frajerzy którzy dają się dymać KAŻDEMU? Czy to jest takie trudne w naszej polskiej lidze, która jest sklasyfikowana na 78 miejscu na świecie utrzymać remis dłużej niż 5 minut?

Teraz to można generalnie ściągnąć trzech najbardziej kontuzjowanych i wprowadzić juniorów 0 niech się obsrywają w ekstraklasie już w przegranym meczu. Dziękuję. Dobranoc.

Gwiaździsty 25.04.2014 20:05

Nie mówcie, że liczyliście na coś. Ten zespół jest cieniem tego z jesieni. Mecz już jest rozstrzygniety.

63.5 Kg 25.04.2014 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1358897)
Nie mówcie, że liczyliście na coś. Ten zespół jest cieniem tego z jesieni. Mecz już jest rozstrzygniety.

Po 20 latach obecności patzre realnie i widze jak marka tej nazwy została zniszczona...
Ja typowałem 3 dla amici...

AntyMod 25.04.2014 20:20

Dzis Amika jest Spritem a Wisla Pragnieniem - czego wy sie spodziewaliscie ?? ..kolejny raz napisze - Wisla jest teraz najslabsza druzyna polskiej extraklasy, jakby byla w grupie spadkowej to widmo spadku byloby bardzo realne

St Yabol 25.04.2014 20:22

Obrona w ogole nie trzyma linii - niby pierwszy raz tak gra no ale kuwa mać....

Bury w wywiadzie w przerwie nie wygladal na zmęczonego.
Albo dobrze przygotowany do rundy albo w ogole nie biega :)

Stelio 25.04.2014 20:23

Obawiam się ze to co oglądamy to prolog do przyszłego sezonu...:(

Mario Nh 25.04.2014 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1358889)
A miałem grac u buka na 3,5 bramki dla Lecha...

Matko Boska Czestochowsko...

A dobrze płacili.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1358898)
Po 20 latach obecności patzre realnie i widze jak marka tej nazwy została zniszczona...
Ja typowałem 3 dla amici...

Dwa razy TAK.

Kiedyś w podstawówce, w klasach od 1-3, grało się w taką grę, nazywała się chyba "dwa ognie".
I tak to dziś wygląda, przynajmniej w wykonaniu Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl