![]() |
W końcu się muszą przełamać, bo ileż można frajerzyć się. Nawet Podbeskidzie potrafiło wygrać z Ruchem na Cichej, a My u siebie dostajemy od nich bęcki. Wkur*ia to pomału.
|
Cytat:
Cytat:
Zaraz dostaniesz papkę o wykonanym planie minimum i dalszej wizji okienkowej. Jak kolwiek sezon się nie skonczy to i tak zaatakują pudło w kolejnym sezonie, niejako z urzędu dzięki wyfarconemu wynikowi. Tak to się toczy, niestety. Franiu zbawca, Bednarz uzdrowiciel...i pomyśleć że kontuzja Brożka lub Stilica wyjebała by wszystko upside/down. Czyli pogoniła pozorantów tam gdzie ich miejsce. |
Cytat:
Do dupy przykład bo Podbeskidzie wygrało to takim sędziowskim babolu że aż raziło w oczy. Nie chciałbym żebyśmy doczekali chwili że będziemy musieli liczyć na pomyłki sędziów. |
Cytat:
|
W tej lidze wszytsko możliwe. Wynik można typować trzydrogowo. Największe szanse na przegraną mamy, a najmniejsze na zwycięstwo. Także może remis? :)
|
Wygrana w Lubinie niemal zagwarantuje nam miejsce w trójce, co więcej - da w tej chwili 2.miejsce, a rozkład jazdy mamy naprawdę korzystny. Na rozkładzie 3 najsłabsze ekipy w lidze. Gdyby tylko nie fakt, że tak kiepsko gramy na wyjazdach - gorszych od nas jest tylko 5 drużyn i mamy takie braki kadrowe, to 9 punktów brałbym w ciemno...
|
Cytat:
Zagłębie u siebie jest groźne,a z Piechem i Abwo będzie ogromny problem bez Głowackiego i z dwoma młodzikami na stoperze.Do tego bez formy skrzydła,Paweł,nasze wyniki na wyjeździe i wynik można przewidzieć. Widzew wczoraj klepał żydów jak chciał i powinien spokojnie wziąć 3 pkty.Tak samo jak w przypadku Zagłębia ich pozycja nie odzwierciedla tego jak wyglądają dziś. Do tego gramy z nimi na wyjeździe a tak samo jak Orest potrzebują 3pkt jak tlenu,bo po podziale to tam jeszcze cuda się mogą dziać. No i niby najłatwiej Górale na Reymonta. No właśnie,niby ;) Lepiej już byłoby grać teraz z Ruchem,Górnikiem czy Piastem,które grają padlinę do kwadratu. Tabela (także w naszym przypadku) przekłamuje jak dany zespól wygląda obecnie. Realnie to 4 pkt. wyciągniemy w tych trzech meczach. |
Taki Ruch Chorzów to jak do nas przyjeżdżał to też można powiedzieć był na straconej pozycji tak jak my w meczu z Zagłębiem a jednak w piłce dzieją się cuda ... a swoją drogą nasza liga jest tak fajna że każdy może z każdym wszędzie wygrać , nie zdziwię się jak by się od jutra zaczeło to o czym jakiś czas temu tu pisano że zespoły łapią zadyszkę a my pełnię sił i świeżość na te ostanie mecze i 7 kolejek w fazie play-off trzeba patrzeć pozytywnie
|
Ruch dopóki potrzebował punktów aby załapać się do grupy A grał na tyle dobrze, że nas puknął spokojnie w Krakowie, pokazując nam futbol jak powinien wygladać od strony taktycznej. Od momentu gdy się w tej grupie znalazł zaczął rozdawać punkty, bo na pucharach w ich obecnej sytuacji finansowej im nie zależy. Pisał. zresztą już ktoś na forum, ze niebawem Ruch zacznie wszystko przegrywać (a działo sie to gdy był w gazie). Przy okazji ratują kluby ze Śląskiego OZPN-u jak Piast i Podbeskidzie.
|
Dokładnie tak jak wyżej jest opisane. Wydawało się, że defensywa będzie naszą bolączka.
Tymczasem tragedia to gra ofensywna. Cóż z tego, że nawet czasami fajna akcja wyjdzie. Jak strzelić nie ma komu. Niczego pozytywnego się nie spodziewam, ale czasem jak wygląda na zupełną kichę to coś tam wychodzi. Czyli tylko cuda. :-) |
Cytat:
|
Rzetelna analiza? A na chu.j mam na jakimś forum robić rzetelną analizę?Dlla kogo,dla Ciebie ?Wolę iść na planty pobiegać za ten czas. Oglądnij,a nie popatrz chociaż kilka pełnych kolejek tych zespołów, i naszych a zobaczysz,że wcale tak sie nie różnimy. A wręcz wypadamy słabiej.
Z Podbeskidziem u siebie raczej wygramy,z Widzewem na wyjeździe już nie. Ważne,żeby jutro nas Wisełka miło zaskoczyła ;) dobrej nocy |
Jak dla mnie to i z Podbeskidziem u siebie nie wygramy:D 4 pkt w tych trzech meczach to juz dobrze bedzie. Ciezko w sumie cokolwiek stwierdzic samemu nie wiedzac o co Wisla gra w tym sezonie. No bo o co?
|
Szkod że Smuda się utrzymał...a była szasa na pudło.
|
Cytat:
|
Walczymy o wiele - jest duża różnica czy się zajmie 2 czy 3 miejsce. Nie tylko różnica w punktach. Przy drugim miejscu to my gramy u siebie z trzecim (chyba Lechem), a jeśli zajmiemy trzecie to na odwrót. A w tej fazie rozgrywek punkty są dwa razy cenniejsze niż obecnie.Mam nadzieję, że piłkarze sobie z tego sprawę zdają
|
Patrzac na patologie jaka sie odprawia w klubie to ciezko o pozytywne podejscie, z drugiej jednak strony miloby bylo zaliczyc znowu jakies europejskie wojaze. Moze i na dobre nam wyjdzie ta cala zmiana formuly ekstraklasy i zaliczymy pudlo. Jakies tam resztki optymizmu trzeba zachowac:)
|
Cytat:
|
Cytat:
Moja Legia byłaby już Mistrzem ale punkty zostaną podzielone i jeszcze wiele może się zdarzyć. Szkoda,że jeszcze nie ma punktów za wrażenia artystyczne... Miałaby być rewolucja in plus a wyszło jak zwykle polskie piekiełko. |
I jest rewolucja. Nie da się załatwić wszystkiego zawczasu :).
|
Cytat:
Tak jak ktoś już tu pisał - jeśli dziś wygramy to mamy prawie pewne miejsce w 3 na zakończenie sezonu zasadniczego. Nie będę jednak liczył punktów za wczasu. Oczywiście możemy równie dobrze przegrać... pozostaje wierzyć. Nalepa ostatnio był naszym najlepszym zawodnikiem, więc jeśli Uryga do niego dorówna to może nie czeka nas srogie lanie w Lubinie, co poniektórzy rokują. |
Cytat:
Po co piszesz o tym w temacie o meczu z Zagłebiem? |
Troszkę szalony ten skład. Oficjalna rozpisuje to tak:
Miśkiewicz - Burliga, Uryga, Bunoza, Brożek - Chrapek, Nalepa - Sarki, Stilić, Garguła - Brożek ale ja myślę, że to może wyglądać tak: Miśkiewicz - Burliga, Nalepa, Uryga, Bunoza - Chrapek - Sarki, Stilić, Garguła, Brożek - Brożek |
Wisła klepię, Wisła się bawi... ale nic z tego póki co. Pójdzie jedna akcja Zagłębia i będzie 1 : 0 Śmierdzi mi powtórką Zawiszy i OBYM SIĘ MYLIŁ.
|
Gówno z tego ich klepania. Klepią, klepią a nawet celnego strzału nie oddali. Masakra.
Jedna kontra i będzie to co w poprzednich meczach. Obym się mylił, bo punkty potrzebne są nam jak tlen. |
Cytat:
Fajnie, że dobrze grają, dobrze to wróży na rundę finałową. Plus dla Smudy za kolejną dobrą postawę młodych: Nalepa, Uryga. |
W całej tej klepie za dużo zawodników szuka gry przed polem karnym, a za mało próbuje wejść w szesnastkę, przez to często nie ma do kogo posłać ani prostopadłej piłki ani dośrodkowania.
|
Trzeba wygrać. Po pierwszej połowie największym plusem Sarki. Świetnie szarpie skrzydłem, dobre wrzutki. Uryga i Nalepa również na plus. Garguła i Stilić niewidoczni. Chrapek dobre passy przeplata słabymi. Paweł Brożek - wiadomo...
|
Bezpośrednio przed polem karnym jest czasami za dużo zabawy ! Trzeba szukać czasami strzałów, oby nie takich jak jeden Sarkiego...
|
Jak by ruskie tak strzelały atomówkami w niemców jak Sarki dzis to wyje...bali by Pekin w kosmos
|
Coś zAJebistego
|
Mam po tej kompromitacji tylko jedna nadzieje ...taka ze masz jaja trenerze S.
|
Tak wychodzą nam "przygotowania na nosa" i "podlewanie krzaków".
Na 15 pkt do zdobycia mamy 2. Ciężko to ogarnąć. |
Cytat:
Co sie stalo po 77 minucie tego nie jestem w stanie pojąć :( |
Cytat:
Nigdy nie byłem i nie będą zwolennikiem tego Pana... Mam oczy i widze co się dzieje mecz po meczu... I nie pisz co się stało po 77 min. bo Wisła gra kaszane od 17 lutego... |
Żenada... 2 pkt w 5 meczach BRAWO!
|
kombinowali,kombinowali az wykombinowali...zamiast grac prosta piłe...klepa ,klepa strzał....to bawili sie w brazyliane...
|
http://www.livesports.pl/mecz/rHuGpe...form;overall;5 tak wyglada tabela po ostatnich 5 meczach... Jestesmy za WIdzewem..
|
Sprawiedliwy wynik. Wygrali ci którym bardziej się chciało biegać.
Wisła konsekwentnie realizuje plan utrzymania się w lidze i zajęcia 8. miejsca. |
Wynik nie zmienia faktu, że na naszą grę patrzyło się z przyjemnością. Strzeliliśmy jednak za mało bramek. Gol z wolnego na konto Miśkiewicza. 2 i 3 stracona bramka bardzo pechowe.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl