![]() |
Nie widziałem Legii ze Śląskiem, ale na punkty i tak się nie nastawiam. Oczywiście mamy atut w postaci szczelnej defensywy z wracającym Głowackim, ale trzeba wziąć pod uwagę, że z silniejszymi rywalami zawsze najlepszą obroną jest atak - trzeba przetrzymać trochę piłkę z przodu, żeby defensywa nie była pod ciągłym naciskiem. A przy tej dyspozycji naszej pomocy i ataku, z jednym napastnikiem w kadrze i brakiem skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, utrzymanie piłki z przodu raczej nie wchodzi w rachubę. Można mieć tylko nadzieję, że Legia zagra "na dziko" w pomocy jak to czasem ma w zwyczaju (Legia w wielu meczach tego sezonu była katastrofalna jesli idzie o przejście z ataku do obrony) i przynajmniej będziemy mogli się odgryzać z kontry.
|
będzie 0-0
|
Plus,że wraca Głowacki, minus ,że Brożek jest bez formy. O zwycięstwie nawet nie marze dlatego remis biorę w ciemno.
|
Będzie to ciężki mecz i raczej nie będzie to przez nas wygrany. Liczę, że Brożek strzeli im co najmniej 1 bramkę w końcu ma patent na ich :) Remis w Warszawie będzie bardzo dobrym wynikiem.
|
Cytat:
Co do meczu, liczę na lepszą organizację gry niż w meczu z Ruchem i to, że Paweł Brożek przestanie kombinować, bawić się w króla asyst itp tylko zacznie robić to, co lubimy najbardziej - ładować bramki. |
Hehe, a ja optymistycznie.
Jak przegramy to się nic nie stanie. Raczej faworytami nie jesteśmy. A wtedy właśnie gramy dobrze. Legia nie będzie grała z kontry, tylko zagra otwartą piłkę, będzie z przodu więcej luzu - a wtedy gramy dobrze :) Wiem, że Legia jest mocna, ale mamy szanse coś ugrać w tym meczu :) Trzymam kciuki za naszych. Może Brożek po golu w sparingu wreszcie się odblokuje. |
Jedna sytuacja pod bramką ruchu z Brożkiem w roli głównej dośrodkowanie Semira i piłka przy bramce z prawej strony ląduje pod nogami Pawła a on rozgląda się wokół jak by tej piłki nie widział , całym szacunkiem ale taką akcje by na orliku wykorzystali amatorzy , nie mam do Pawła nic bo to bardzo dobry napastnik jak strzeli 1 gola tak był jego 1 gol w meczu z lechem gdzie karnego walnoł to potem zaczoł strzelać na maxa , tylko matrwi mnie dlaczego tak jest , a co do meczu to mam nadzieję że hmm no że wywieziemy jakieś punty ale patrząć z innej strony to nasza liga jest taka fajna i ciekawa że możemy z legią zagrać najlepszy mecz na wyjezdzie w tym sezonie i wygrać . DOPÓKI PIŁKA W GRZE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. z ruchem to na boisku mieliśmy lepszą 11 niż z ruchem a jednak...
Odliczam czas do jutra do 13:00 |
Właśnie wybudziłem się ze snu, w którym co ciekawe sprawdzałem stronę livesports i widniało tam, że będzie 3-3 i zacznie się oczywiście od prowadzenia po golu Brożka w 1 połowie. W drugiej Stilic i Garguła, a kto dla L nie spojrzałem, ale to dopiero pod koniec meczu 2 gole dla nich padły. No coz, ale bardziej się zapowiada to na 0-0.
|
za Chrapka (ewentualnie) Sarki czy Nalepa ?
Smuda wsadzi Nalepę .... |
Cytat:
|
Cytat:
Secundo: Hmmmm... W Warszawie, chyba właśnie Rado, który jest w bardzo dobrej formie oraz Sa, który musi w końcu zaliczyć premierowe trafienie, są wymieniani jako najbardziej prawdopodobni strzelcy w tym meczu. W każdym razie ważny mecz. Ale czy o mistrza? No ni chvja. Mecze w tej rundzie tak naprawdę nic nie znaczą. Po podziale punktów wszystko można odrobić i wszystko można stracić. Decydujące to będą mecze w rundzie mistrzowskiej. |
Cytat:
|
|
Brożek w beznadziejnej formie, więc będzie dupa. Może niech na napastniku zagra, hmmm. kto? Szewczyk, Klarić?
|
Wydaje się, że punkt będzie tu szczytem marzeń. Oby L zagrała równie skutecznie jak ze Śląskiem...:)
|
Zagrac jak z Gornikiem w Zabrzu tylko wtedy jest szansa na dobry rezultat. Oby tylko sedzia nie robił sobie jaj jak to było w tamtym meczu a jest o co sie martwic w koncu arbiter z okregu mazowieckiego. I pasowałoby gdyby sie Brozek odblokował w koncu lubi strzelac Legii jak nikt inny
|
Mecz ślepego z kulawym.... też mi hit. Legia to jedyny klub w Polsce, który ma piłkarzy na ławce rezerwowych ... a jako, że liga jest tak słaba jak nigdy to posiadanie rezerwowych wystarczy, żeby w miarę spokojnie zmierzać po kolejny tytuł a potem przegrać z marną Steauą... No i Wisła, wciąż liżąca rany po bardzo kosztownych "sukcesach" w Lidze Europejskiej za Maaskanta. Ogólnie mecz bez kibiców, bez większego znaczenia (mecz o 1,5pkt, wtf?), bez historii... nawet pogoda się "zgrywa" z tym "Świętem" przypominającym raczej pogrzeb polskiej piłki klubowej, w której nic nikomu od lat tak naprawdę się nie udało. Bo który klub tak naprawdę w ostatnim czasie może czuć się wygrany? Dziś na Łazienkowskiej zobaczymy przykre podsumowanie obrazu nędzy i żałości, czego nie zmienią w żaden sposób ładne opakowania w postaci wymuskanych stadionów, nadpobudliwych komentatorów i transmisji w HD z kilkunastu kamer.
0:0 |
3-0 dla L. Jeszcze Chrapka nie ma to już nie ma nadziei.
|
Cytat:
to jakie spotkanie można uznać nie za starcie ślepego z kulawym? |
Ciągłe pojawiają się tu sugestie ze pobyt holendrów w Wiśle to katastrofa finansowa .Ludzie nie dajcie się OGŁUPIAĆ to zwykła propaganda .............................Na zasadzie jeśli 100 razy powtórzysz kłamstwo stanie się PRAWDA .Dzisiejszy mecz jest kompletnie bez znaczenia ,jeśli wygra Legia mimo ze maja trenera ,ze tak go nazwie nic ale to nic kapletnie pozytywnego z tego dla nich niewynikła .
|
przegramy
Nie ma kibiców Legii na stadionie, więc porażka nie będzie bolała dlatego możemy przegrać :) Gdyby kibice byli to wiadomo że byśmy ich rozjebali a sam Paweł strzelił by ze trzy bramki.Ale Legioniści czuli pismo nosem dlatego zrobili awanti z Jagą. Nie bez kozery nazywają ich cwaniaczkami ze stolycy. |
Jeżeli nasze ustawienie wygląda tak jak je prezentuje oficjalna via fb, to Smuda poczarował. Z drugiej strony trudno odmówić logiki - Nalepa z Ruchem zagrał na stoperze lepiej od Bunozy. No i cieszy brak Guerriera, bo gość ostatnio był statystą.
Jakby ktoś nie widział składu: Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Nalepa, Bunoza - Dudka, Stjepanović - Sarki, Stilić, Garguła - Brożek |
Cytat:
|
No typowo , sędziowie zawsze z Legią . :)
|
Czerwona? :shock: :haha::haha::haha::haha::haha::haha:
|
Najgorszy mecz Bunozy jaki pamiętam.
|
Komenator : Semir Stilić pokazał swoje firmowe zagranie jakim jest podanie z pierszej piłki....
I to powinno podsumować świat w jakim żyjemy i piłke jaką oglądamy.Nie mam ....a pytań. |
Pozamiatane, bardziej skończy się 3,4:0 niż 2:1. Brak Głowy,a do tego w połowie już obaj boczni obrońcy czyli Dudka i Burliga wykartkowani...
Ciekawe czy w 10 skończymy. |
Nie ma co zwalać na sędziego. Obrona nawet z Głowackim prezentowała się fatalnie. Bunoza to nie jest środkowy obrońca. Szkoda, że Jova nam wypadł...
|
Oby Jovanović jak najszybciej wrócił do zdrowia, bo z Bunozą na stoperze to my nie mamy czego szukać. Gdyby nie to, że zostało już tylko kilka kolejek, to martwiłbym się o miejsce w pierwszej ósemce.
Stilić totalny stojanov, ale nie ma go nawet kim zastąpić... Wątpię żebyśmy dograli ten mecz w 10. |
Mam taką teorię, że sprowadzenie stilicia nasz pogrązy. Przez to Garguła ma mniej piłek i miejsca, jest mnie efektywny. Było kilka takich sytuacji, w których Stilic zagrał za lekko do dobrze pokazującego się Brożka. Gdyby Garguła to dogrywał, to byłyby groźne sytuacje.
|
Wnioski po pierwszej połowie:
Po pierwsze Sędzia idiota - co jakiś faul to kartka, a czerwona dla Głowy to kpina, po drugie nasi piłkarze - oni nie potrafią podać piłki na odległości kilku metrów dokładnie - za co im się płaci tyle pieniędzy?, po trzecie - zamiast bawić się to mogliby już strzelić minimum jeden gol, bo Legia w sumie jest słaba (wiem że my też) a Broziu zupełnie bez formy |
Smuda gratulacje, 3 mecz z rzędu, a drużyna gra plażówe od początku rundy. 3 mecze 1 pkt. Oczywiście, zapomniałem, ze Wisła ge. ciebie gra dobrze na wyjazdach. Faktycznie To bedzie 13 mecz i raptem.... 2 wygrane.
Na Discovery leca teraz "Superzwierzaki z Alaski" o wiele bardziej emocjonujący program, polecam. |
Ten mecz pokazuje w jakim obecnie jesteśmy miejscu i ile nam brakuje. Teraz będzie tylko gorzej. A pamiętajmy - BEZ KIBOLI NIE MA GOLI
|
Wegrzyn to tepy wujek.
3:2 dla nas! ;-) @Bravelukas Moze i jestem, ale staram sie z tym za bardzo nie obnosic. :-) |
speedfashion sam jestes tepym wujkiem.
|
Cytat:
To dopiero I polowa- z megha slaba 7egia .... tragedia i dramat - to malo powiedziane ....WSTYD !!! ..taktyka, pomysl na gre, umiejetnosci i przygotowanie fizyczne ...hhmmm.. na szczescie dla PIKOLI i Kielbasozercow to nie jest problem ... |
Stilic nadawał się do zmiany a nie Garguła....Frantz daje dupy.
|
AntyMod ale pieprzysz z tymi PIKOLAmi i Kiełbasozercami, skad wiesz co oni mysla? Prezentujesz argumenty na poziomie gimbazy.
|
Nalepa to jest pseudokopacz, inny pseudokopacz Jodłowiec nakrywa go czapką.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl