Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 16 marca, godzina 13:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9246)

Uran235 15.03.2014 12:16

Nie widziałem Legii ze Śląskiem, ale na punkty i tak się nie nastawiam. Oczywiście mamy atut w postaci szczelnej defensywy z wracającym Głowackim, ale trzeba wziąć pod uwagę, że z silniejszymi rywalami zawsze najlepszą obroną jest atak - trzeba przetrzymać trochę piłkę z przodu, żeby defensywa nie była pod ciągłym naciskiem. A przy tej dyspozycji naszej pomocy i ataku, z jednym napastnikiem w kadrze i brakiem skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, utrzymanie piłki z przodu raczej nie wchodzi w rachubę. Można mieć tylko nadzieję, że Legia zagra "na dziko" w pomocy jak to czasem ma w zwyczaju (Legia w wielu meczach tego sezonu była katastrofalna jesli idzie o przejście z ataku do obrony) i przynajmniej będziemy mogli się odgryzać z kontry.

La Furia Dell' Est 15.03.2014 14:04

będzie 0-0

DJ Hazel 15.03.2014 15:59

Plus,że wraca Głowacki, minus ,że Brożek jest bez formy. O zwycięstwie nawet nie marze dlatego remis biorę w ciemno.

PhantomRanger 15.03.2014 16:55

Będzie to ciężki mecz i raczej nie będzie to przez nas wygrany. Liczę, że Brożek strzeli im co najmniej 1 bramkę w końcu ma patent na ich :) Remis w Warszawie będzie bardzo dobrym wynikiem.

dulli78 15.03.2014 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1353439)
Mam jakieś dziwne przeczucie, że od kiedy Bednarz rozpoczął wojnę z kibicami Wisła będzie dołować ...

Może tak być, ale mamy w drużynie inteligentnych ludzi jak Arek Głowacki czy Paweł Brożek, którzy mam nadzieję będą potrafili się od tego odciąć i na boisku pokarzą 1906% profesjonalizmu bez względu na warunki. Oby tylko prezes spółki akcyjnej Bednarz nie wpadł na pomysł wciągnięcia zawodników w swoje śmieszne gierki (tak jak zrobił Osuch w Bydgoszczy). Oby prezes spółki akcyjnej Bednarz jak najszybciej wyleciał w tempie ekspresowym jak najdalej od Wisełki.

Co do meczu, liczę na lepszą organizację gry niż w meczu z Ruchem i to, że Paweł Brożek przestanie kombinować, bawić się w króla asyst itp tylko zacznie robić to, co lubimy najbardziej - ładować bramki.

s1mone 15.03.2014 17:54

Hehe, a ja optymistycznie.

Jak przegramy to się nic nie stanie. Raczej faworytami nie jesteśmy. A wtedy właśnie gramy dobrze.
Legia nie będzie grała z kontry, tylko zagra otwartą piłkę, będzie z przodu więcej luzu - a wtedy gramy dobrze :)

Wiem, że Legia jest mocna, ale mamy szanse coś ugrać w tym meczu :)
Trzymam kciuki za naszych. Może Brożek po golu w sparingu wreszcie się odblokuje.

darean 15.03.2014 17:58

Jedna sytuacja pod bramką ruchu z Brożkiem w roli głównej dośrodkowanie Semira i piłka przy bramce z prawej strony ląduje pod nogami Pawła a on rozgląda się wokół jak by tej piłki nie widział , całym szacunkiem ale taką akcje by na orliku wykorzystali amatorzy , nie mam do Pawła nic bo to bardzo dobry napastnik jak strzeli 1 gola tak był jego 1 gol w meczu z lechem gdzie karnego walnoł to potem zaczoł strzelać na maxa , tylko matrwi mnie dlaczego tak jest , a co do meczu to mam nadzieję że hmm no że wywieziemy jakieś punty ale patrząć z innej strony to nasza liga jest taka fajna i ciekawa że możemy z legią zagrać najlepszy mecz na wyjezdzie w tym sezonie i wygrać . DOPÓKI PIŁKA W GRZE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. z ruchem to na boisku mieliśmy lepszą 11 niż z ruchem a jednak...
Odliczam czas do jutra do 13:00

HEDu 15.03.2014 18:00

Właśnie wybudziłem się ze snu, w którym co ciekawe sprawdzałem stronę livesports i widniało tam, że będzie 3-3 i zacznie się oczywiście od prowadzenia po golu Brożka w 1 połowie. W drugiej Stilic i Garguła, a kto dla L nie spojrzałem, ale to dopiero pod koniec meczu 2 gole dla nich padły. No coz, ale bardziej się zapowiada to na 0-0.

Grantar 15.03.2014 18:46

za Chrapka (ewentualnie) Sarki czy Nalepa ?
Smuda wsadzi Nalepę ....

darean 15.03.2014 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1353580)
za Chrapka (ewentualnie) Sarki czy Nalepa ?
Smuda wsadzi Nalepę ....

a nie Ostoja ?

Pawlak 15.03.2014 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1353189)
Tym razem także to podopieczni Berga będą faworytem, a co bardziej pewni siebie warszawscy kibice przewidują gładkie 3,4 jajo.(...)Kogo trzeba najbardziej się obawiać w barwach gospodarzy? Radovicia, Sa?

Primo: 3,4:0? :shock: Serio? Tak w Warszawie myślimy?
Secundo: Hmmmm... W Warszawie, chyba właśnie Rado, który jest w bardzo dobrej formie oraz Sa, który musi w końcu zaliczyć premierowe trafienie, są wymieniani jako najbardziej prawdopodobni strzelcy w tym meczu.

W każdym razie ważny mecz. Ale czy o mistrza? No ni chvja. Mecze w tej rundzie tak naprawdę nic nie znaczą. Po podziale punktów wszystko można odrobić i wszystko można stracić. Decydujące to będą mecze w rundzie mistrzowskiej.

0 22 15.03.2014 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawlak (Post 1353618)
Primo: 3,4:0? :shock: Serio? Tak w Warszawie myślimy?
Secundo: Hmmmm... W Warszawie, chyba właśnie Rado, który jest w bardzo dobrej formie oraz Sa, który musi w końcu zaliczyć premierowe trafienie, są wymieniani jako najbardziej prawdopodobni strzelcy w tym meczu.

W każdym razie ważny mecz. Ale czy o mistrza? No ni chvja. Mecze w tej rundzie tak naprawdę nic nie znaczą. Po podziale punktów wszystko można odrobić i wszystko można stracić. Decydujące to będą mecze w rundzie mistrzowskiej.

Ta. Zwłaszcza, że Sa nie jest w kadrze meczowej. Ponoć Wojtek Kowalczyk jest faworytem by ukąsić.

Gregor 82 15.03.2014 22:43

Trochę historii,kto jeszcze nie czytał :)

http://ekstraklasa.net/wehikul-czasu...9d3adf2b27d61f

Dzimi 16.03.2014 01:29

Brożek w beznadziejnej formie, więc będzie dupa. Może niech na napastniku zagra, hmmm. kto? Szewczyk, Klarić?

arti 16.03.2014 08:11

Wydaje się, że punkt będzie tu szczytem marzeń. Oby L zagrała równie skutecznie jak ze Śląskiem...:)

mitmichael 16.03.2014 10:51

Zagrac jak z Gornikiem w Zabrzu tylko wtedy jest szansa na dobry rezultat. Oby tylko sedzia nie robił sobie jaj jak to było w tamtym meczu a jest o co sie martwic w koncu arbiter z okregu mazowieckiego. I pasowałoby gdyby sie Brozek odblokował w koncu lubi strzelac Legii jak nikt inny

thechris 16.03.2014 10:54

Mecz ślepego z kulawym.... też mi hit. Legia to jedyny klub w Polsce, który ma piłkarzy na ławce rezerwowych ... a jako, że liga jest tak słaba jak nigdy to posiadanie rezerwowych wystarczy, żeby w miarę spokojnie zmierzać po kolejny tytuł a potem przegrać z marną Steauą... No i Wisła, wciąż liżąca rany po bardzo kosztownych "sukcesach" w Lidze Europejskiej za Maaskanta. Ogólnie mecz bez kibiców, bez większego znaczenia (mecz o 1,5pkt, wtf?), bez historii... nawet pogoda się "zgrywa" z tym "Świętem" przypominającym raczej pogrzeb polskiej piłki klubowej, w której nic nikomu od lat tak naprawdę się nie udało. Bo który klub tak naprawdę w ostatnim czasie może czuć się wygrany? Dziś na Łazienkowskiej zobaczymy przykre podsumowanie obrazu nędzy i żałości, czego nie zmienią w żaden sposób ładne opakowania w postaci wymuskanych stadionów, nadpobudliwych komentatorów i transmisji w HD z kilkunastu kamer.

0:0

tommiyacht 16.03.2014 11:15

3-0 dla L. Jeszcze Chrapka nie ma to już nie ma nadziei.

Karherop 16.03.2014 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1353673)
Mecz ślepego z kulawym.... też mi hit.

ślepy z kulawym czyli starcie 1 drużyny z 3(2) w Polsce

to jakie spotkanie można uznać nie za starcie ślepego z kulawym?

wikink1 16.03.2014 12:13

Ciągłe pojawiają się tu sugestie ze pobyt holendrów w Wiśle to katastrofa finansowa .Ludzie nie dajcie się OGŁUPIAĆ to zwykła propaganda .............................Na zasadzie jeśli 100 razy powtórzysz kłamstwo stanie się PRAWDA .Dzisiejszy mecz jest kompletnie bez znaczenia ,jeśli wygra Legia mimo ze maja trenera ,ze tak go nazwie nic ale to nic kapletnie pozytywnego z tego dla nich niewynikła .

szprotson 16.03.2014 12:24

przegramy

Nie ma kibiców Legii na stadionie, więc porażka nie będzie bolała dlatego możemy przegrać :) Gdyby kibice byli to wiadomo że byśmy ich rozjebali a sam Paweł strzelił by ze trzy bramki.Ale Legioniści czuli pismo nosem dlatego zrobili awanti z Jagą. Nie bez kozery nazywają ich cwaniaczkami ze stolycy.

Uran235 16.03.2014 12:32

Jeżeli nasze ustawienie wygląda tak jak je prezentuje oficjalna via fb, to Smuda poczarował. Z drugiej strony trudno odmówić logiki - Nalepa z Ruchem zagrał na stoperze lepiej od Bunozy. No i cieszy brak Guerriera, bo gość ostatnio był statystą.

Jakby ktoś nie widział składu: Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Nalepa, Bunoza - Dudka, Stjepanović - Sarki, Stilić, Garguła - Brożek

thechris 16.03.2014 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1353679)
ślepy z kulawym czyli starcie 1 drużyny z 3(2) w Polsce

to jakie spotkanie można uznać nie za starcie ślepego z kulawym?

Pierwszej z ósmą z poprzedniego sezonu. Ślepy i kulawy to eufemizmy, których nie dałoby się użyć przy spotkaniach innych polskich klubów. W naszym grajdołku potęgi ale wystarczy wylosować ...kogokolwiek... Tałdygorkan, Agdam, Tallin... i już wiadomo, że gdzie jest czyje miejsce w szeregu.

szlaQ 16.03.2014 13:29

No typowo , sędziowie zawsze z Legią . :)

Kamson 16.03.2014 13:30

Czerwona? :shock: :haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Krotochwila 16.03.2014 13:37

Najgorszy mecz Bunozy jaki pamiętam.

szprotson 16.03.2014 13:41

Komenator : Semir Stilić pokazał swoje firmowe zagranie jakim jest podanie z pierszej piłki....

I to powinno podsumować świat w jakim żyjemy i piłke jaką oglądamy.Nie mam ....a pytań.

El'kabat 16.03.2014 13:48

Pozamiatane, bardziej skończy się 3,4:0 niż 2:1. Brak Głowy,a do tego w połowie już obaj boczni obrońcy czyli Dudka i Burliga wykartkowani...
Ciekawe czy w 10 skończymy.

bravelukas 16.03.2014 13:48

Nie ma co zwalać na sędziego. Obrona nawet z Głowackim prezentowała się fatalnie. Bunoza to nie jest środkowy obrońca. Szkoda, że Jova nam wypadł...

Uran235 16.03.2014 13:49

Oby Jovanović jak najszybciej wrócił do zdrowia, bo z Bunozą na stoperze to my nie mamy czego szukać. Gdyby nie to, że zostało już tylko kilka kolejek, to martwiłbym się o miejsce w pierwszej ósemce.

Stilić totalny stojanov, ale nie ma go nawet kim zastąpić...

Wątpię żebyśmy dograli ten mecz w 10.

bravelukas 16.03.2014 13:51

Mam taką teorię, że sprowadzenie stilicia nasz pogrązy. Przez to Garguła ma mniej piłek i miejsca, jest mnie efektywny. Było kilka takich sytuacji, w których Stilic zagrał za lekko do dobrze pokazującego się Brożka. Gdyby Garguła to dogrywał, to byłyby groźne sytuacje.

Kon®ado 16.03.2014 13:51

Wnioski po pierwszej połowie:

Po pierwsze Sędzia idiota - co jakiś faul to kartka, a czerwona dla Głowy to kpina, po drugie nasi piłkarze - oni nie potrafią podać piłki na odległości kilku metrów dokładnie - za co im się płaci tyle pieniędzy?, po trzecie - zamiast bawić się to mogliby już strzelić minimum jeden gol, bo Legia w sumie jest słaba (wiem że my też) a Broziu zupełnie bez formy

Gwiaździsty 16.03.2014 13:56

Smuda gratulacje, 3 mecz z rzędu, a drużyna gra plażówe od początku rundy. 3 mecze 1 pkt. Oczywiście, zapomniałem, ze Wisła ge. ciebie gra dobrze na wyjazdach. Faktycznie To bedzie 13 mecz i raptem.... 2 wygrane.

Na Discovery leca teraz "Superzwierzaki z Alaski" o wiele bardziej emocjonujący program, polecam.

DJ Hazel 16.03.2014 13:56

Ten mecz pokazuje w jakim obecnie jesteśmy miejscu i ile nam brakuje. Teraz będzie tylko gorzej. A pamiętajmy - BEZ KIBOLI NIE MA GOLI

speedfashion 16.03.2014 13:58

Wegrzyn to tepy wujek.

3:2 dla nas! ;-)

@Bravelukas
Moze i jestem, ale staram sie z tym za bardzo nie obnosic. :-)

bravelukas 16.03.2014 13:59

speedfashion sam jestes tepym wujkiem.

AntyMod 16.03.2014 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1353320)
po tym co zobaczylem w 4 meczach niestety nie mam zadnych zludzen ....mysle ze bedzie duzy wpi...oll , okolo 3 w plecy niestety ....chcialbym sie myslic i pierwszy odszczekac ten wpis , ale rozsadek bierze gore nad "sercem " ... nie ma zadnych realnych przeslanek zeby wywiezc z wa-wy korzystny wynik ....na szczescie pilka nozna jest nieprzywidywalna i cuda sie czasem zdarzaja - to jedyny argument


To dopiero I polowa- z megha slaba 7egia .... tragedia i dramat - to malo powiedziane ....WSTYD !!! ..taktyka, pomysl na gre, umiejetnosci i przygotowanie fizyczne ...hhmmm.. na szczescie dla PIKOLI i Kielbasozercow to nie jest problem ...

bravelukas 16.03.2014 14:01

Stilic nadawał się do zmiany a nie Garguła....Frantz daje dupy.

bravelukas 16.03.2014 14:02

AntyMod ale pieprzysz z tymi PIKOLAmi i Kiełbasozercami, skad wiesz co oni mysla? Prezentujesz argumenty na poziomie gimbazy.

bravelukas 16.03.2014 14:05

Nalepa to jest pseudokopacz, inny pseudokopacz Jodłowiec nakrywa go czapką.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl