![]() |
Trzeba myśleć o różnych scenariuszach, i zostawiać otwarte wszelkie możliwe furtki.
Jak chcę, żeby ten traktat zdechł. Ale znając "poszanowanie demokracji" u eurokratów, to coś wymyślą. |
W dobie rodzącego się totalitaryzmu lewackiego - nie ma żadnych furtek moim zdaniem. Historia uczy, że tu tylko przelanie krwi pomoże.
Jestes optymista Sędzio |
A po przelewie krwi jest zazwyczaj konferencja miedzynarodowa.
Tam dobrze mieć argumenty prawne, a nie tylko siły - czasem jest szansa, że będą tym, co przeważy. |
No wiesz - historia to bajka pisana przez zwyciężców - i jeśli sowieci po 45 napisali swoją, to jeśli nowoczesna odmiana znajdzie się po przelanej krwi ponownie - to juz pokieruje procesem pokojowym odpowiednio...
ale masz racje - zawsze można sie cieszyć, że się coś posiada :) |
Polityka mnie nie interesuję, również się na niej nie znam.Ineresuje mnie za to opinia o tym Panu:
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...przeklina.html Ja z tego co pamietam wielu inwestorów go chwaliło widzę i przyszłościowe myślenie oraz bardzo dobry kontakt.. |
frekwencja będzie ponad 50%, pewnie z 53-54%.
|
Cytat:
Wstyd przyznać ale Niepołomice to niedościgniony wzór dla nas. W Krakufku są jednak inne układy i gabarytowo różni sie od Niepołomic - gorszego od Majchrowskiego być jednak nie może i jeśli nawet Niepołomice w porównaniu z Krakowem to kundelek przy słoniu - to jednak moje wstepne poparcie ma. Boje sie jednak, że ambicją nie nadgoni się wszystkiego mimo wszystko - inna skala działania |
Chcecie głosować na działacza byłej Mumii Wolności ? Kto się raz otarł o ta specyficzną partyjkę nigdy już nie bedzie czysty ! I jego piekne (po Czcigodnym Bronisławie) bajania w rzeczywistości okażą się tym czym prywatyzcja była dla członków Unii Wolności.
|
Cytat:
Wiesz że Kaczkom full otwarcie się nie podobalo i nie podoba. Cytat:
A granie na zasadzie TW Grey - fuj bo zbytnio wzmocni Rydzyka, ale TW Beata jest cacy bo jest z nami to sukinsyństwo. Cytat:
Cytat:
Dzięki m.in Kaczkom taka gnida jak Boni może sobie siedziec spokojnie na etacie ministra. Cytat:
Frazesy na gębie, odwrotnośc w działaniu. Cytat:
I sprawa nie jest mało istotna. Na poczatku że niby chodzi o zbrodniarzy, a jaką masz pewność że za np. "homofobię" nie wylądujesz w zagranicznym pierdlu? Cytat:
Kto ich do tego zmuszał? Cytat:
przykład. Jakaś matka wróciła ze swoją córką do domu, druga jej córeczka zgłosiła (bodajże w Belgii) porwanie. I co z tego że matka poszła z tą córką na policje że ona przyjechała dobrowolnie itd. - wpłynął wniosek, ze strony formalnej wsio gra, polska policja nic nie może, za wyjątkiem aresztowania i przekazania delikwentki. A Wolińska sobie emeryturke nadal pobiera. Cytat:
A swoją drogą wymien ich - chetnie poznam. Cytat:
Chodzi mi o całokształt. My dajemy wsio co mamy, a w zamiam dajmy im jeszcze więcej. Tak wygląda ten "sojusz" - Michalkiewicz aby nie pisał, że jakakaolwiek wizyta w ambasadzie USA to głównie molestowanie o szmal dla przemysłu holokaust? A na marginesie tego wchodzenia - kiwneli palcem w sprawie Szeremietiewa? Cytat:
+ kilka pożytecznych rzeczy oczywiscie - ale odbagnienia zero. Raz rozgrzebanie, innym razem frazesy (dekomunizaja, odebranie emeryturek eSBecji) Cytat:
Nie bliżej nam Bałkany? - aaa tak wdeplibyśmy na odcisk USA i Niemcom, gdybyśmy spróbowali tam mysleć o naszym interesie, Rosje można obszczekiwać (bo tyle możemy)... A do tego... miejscowy basza (synalek czerwonego s****ysyna) to przyjaciel, d***krata taki że... ciekawe co zrobią jak się Azerowie dozbroją i ruszą na Armenie... Cytat:
Budują ta rurę.. czy w międzyczasie wazniejsza była rozwałka SO? Cytat:
Cytat:
Cytat:
PiS to prawica? Jak postPPS może być konkurencją dla postendecji? Konkurentem dla PiSu jest i była PO - ten sam "korzeń solidarnościowy", ta sama jewropejskość itd.. Rozróżniasz klienta który przeszedł z jednej partii do drugiej? Każdy z tych partii mógłby się znaleźć w drugiej za wyjątkiem preziów i ich najbliższych rękodajnych. LPR było wrogiem - tym bardziej że jej istnienie i niezależnośc zmuszało do realnych działań (Kaczki łatwo by się wykpili przy traktacie jakimiś tam preambułami - gdyby czuli oddech LPRu w sejmie?), PO to konkurent - ale JarKacz obiecał coś w Fundacji Batorego, i bynajmniej nie było to wykończenie PO. Cytat:
Tylko za 10 lat to będzie kapiszon (własciwie już jest) nie armata. Oprócz tego że tradycyjnie zrobili sobie z geby cholewe. A może jest w tym i inne dno... Cytat:
Tylko przypomnij sobie ze Miloszewicz tez miał mnóstwo kart w ręku.. kombinował, dryblował i skończył z reka w nocniku. A polityka to osiąganie celów, a nie sama zabawa w nią. Niewykorzystanie i marnowanie szans które rzadko się pojawiają - zazwyczaj w historii kończą się źle. Polityka nie rozlicza się nie tylko z tego ile spieprzył, a ile mógł zrobić i nie zrobił. Poza tym ja jestem w stanie wybaczać błedy. Ale warunek musi być jeden - dobre intencje. I z cała stanowczością twierdze że ich o ich czystość, przynjamniej w tych rzeczach o które mam pretensje podejrzewać nie mam prawa. Cytat:
Cytat:
_________________________________________________ Cytat:
2.) Powstrzymanie dalszej integracji politycznej 3.) Rozwalenie misternej robótki Berlina 4.) Kolejny kryzys tego koślawego tworu :D Cytat:
Bo jak tak to kurde... possijmy i my, a jak krowa przestanie dawać mleko to normalna kolej rzeczy, do rzeźni (na wołowine). Tylko moze nie w wersji Nicponia ( "Pokorne ciele bykowi ssie"), jaką Ty proponujesz? |
Cytat:
Prymitywna zagrywka. A po drugie skoro ten lud tak ciemny czemu zwolennicy nie przekonali na Tak, nikt im nie bronił. |
Iran odrzucił oferte światowych mocarstw , mającą na celu nakłonienie go do wstrzymania programu wzbogacania uranu.Zachód podejrzewa że Irański prgram zmierza do wyprodukowania broni nuklearnej .Teheran odpiera te zarzuty twierdząc iż chce wzbogacać uran w celu uzyskania paliwa do elektrowni jądrowych.
Troche mi to przypomina "oferte"pokojową Niemiec z Sierpnia 1939 roku.Znajac zycie to pewnie za niedługo Ameryka wyśle kilka swoich F-16 oczywiście w celach pokojowych do Iranu a wtedy radze sie przygotować na jeszcze wyższe ceny paliwa niż są teraz. |
Cytat:
Tak będziemy walczyć o pokój (teraz to się nazywa bezpieczeństwo) że kamień na kamieniu nie zostanie.. _____________________________________ To może powinniśmy ich przeprosić? :/ Cytat:
___________________ O Piterze :rotfl: Wychodzi na to że to taka wersja Dyzmy w spódnicy. :-D Cytat:
|
Donek-Morderca :)
http://soccernet.espn.go.com/news/st...46293&&cc=3888 http://sport.scotsman.com/football/P...l39.4185783.jp http://www.iht.com/articles/reuters/...LAND-ANGER.php http://www.nzherald.co.nz/feature/st...ectid=10516312 i wiele innych (Tajlandia, Indie, Tanzania itp.), a u nas cisza - poza małym cytatem w rzepie... zawsze można sobie wyobrazić jakby to wyglądało rok temu: - Gruby i Głupszy zapraszają Webba do programu, - przerażona Monika O. pyta o granice agrasji w polityce, - zszokowany Lis zatroskany pyta "Co z tą Polską"... |
Cytat:
Cóż, są równi i równiejsi... |
Cytat:
Na onet.pl jest również ale w innym tonie http://wiadomosci.onet.pl/1769453,12,item.html |
Zna ktoś opinie Bercika na temat upupienia jego sukcesu przez Iriszy?
|
orzeszki nad fistaszki, że opinia zbieżna z opinią Donka.
Mam nadzieję, że Grecy jakimś cudem zaczną grać w piłke nożną :D |
Cytat:
A tak chłopina chwaliła Aniele w sejmie.. echh Cytat:
Ale chyba to zbyt optymistyczne, jeśli nie to niech już ta Rosja wygra - nie znosze Greków ;) |
Cytat:
Cytat:
trzy kury zapiały - a ja zaczynam sie zastanawiać, czy aby jakiś użytkownik nie wkradł się na konto Wilka he he. Chocia nie - do Ruskich jakos nie pałałeś zwiększoną wrogościa ;> http://wiadomosci.onet.pl/1769453,12,item.html - i tak upadła Miłość jak upadł onegdaj anioł ha ha ha Cytat:
|
Cytat:
Nie tak brzmi to powiedzonko? Cytat:
Za to nie znoszę Greków - za mistrza sprzed 4 lat, za złodziejstwo w el. LM w Atenach. A jak wygra sobie Rosja, i nawet wyjdzie z grupy to nic się nie stanie bo i tak nic nie zwojuje. Choć chcę bezbramkowego remisu (typerek :D). |
Podobał mi się komentarz z forum pod tra wiadomością gdzie ktos trafnie zauważył, że Donaldu to taka POlityczna pacynka, która skacze jak mu jego PR-owcy zagrają. Ostatnio puścił niby tak przypadkiem że palił to i owo, teraz z kolei ta durnowata wypowiedź . Widac, że PR-wcy dostrzegli, że trzeba działać gdy frustracja społeczeństwa po blamażu na EURO osiagnie apogeum i przełoży się na niechęć do rządu. Jak wiadomo nie od dziś sukces sportowy to wiele miesięcy spokoju dla ekipy rządzacej, klapa to wręcz odwrotnie. Wymyślili więc, że podobnie jak z paleniem zioła trzeba odwołać się tradycyjnie do populizmu. Przykład z fajczeniem miał pokazać jaki to Tusk "swój chłop" co miało mu zjednać szczególnie młodzież (my palimy - premier też palił, a więc swój chłop). Teraz podobnie. Odwrócono uwagę od "osiągnięć" kadry i całej machiny propagandowej obierając za kozła ofiarnego Webba. Teraz dowiadujemy się że wszystko było OK tylko przez tego Webba. Na szczęście jest "swój chłop" - premier, który tego Webba by zamordował. Dziennikarze z TVN kręcą przy tym wywiady na ulicy gdzie podsycają atmosferę aby uczucie oszukania i żałości z przegrania turnieju przeżucić na Webba. Typowy zabieg socjotechniczny. Najczęściej wypowiadający się w TVN to młodzieńcy najczęściej mający problemy ze skleceniem kilku słów po polsku, rozhisteryzowane panienki wydzierajace się do mikrofonu. Atmosfera nakręcona. Cała Polska wie teraz że całą winę za niespełnione obietnice ponosi Webb. A premier tego Webba ..... Całe szczęście że mamy takiego "wodza".
Strach pomyśleć na jaki pomysł wpadną w przyszłości jego PR-wcy :) |
2 dni zostało do bardzo niedobrego samopoczucia wykształciuszków, niech zbierają siły do rzygania - Wałęsa stanie nagi. Przyznać się do czegoś i później to odwołać - ciekawe jak sobie z tym poradzi nasz mistrz.
Gwiaździsty - ja myslę, że Tusk niech se robi co chce i ma PR taki jak wymarzy - pod jednym warunkiem - niech dobrze rządzi. Cała reszta nie jest warta zainteresowania. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Dla porównania oświadczenie prezydenta naszy braci Czechów który w przeciwieństwie do Bercika jest męzem stanu: Cytat:
|
Niemiecki minister spraw wewnętrznych Wolfgang Schaeuble (CDU) uważa, że w przyszłości prezydent UE powinien być wybierany w wyborach bezpośrednich.
http://wiadomosci.onet.pl/1769605,12,item.html "- Oczywiście nie możemy lekceważyć irlandzkiego "nie". Ale nie może też być tak, że kilka milionów Irlandczyków podejmuje decyzję za 495 milionów Europejczyków - powiedział szef niemieckiego MSW." tylko jakieś 490 mln europejczyków nie miało szansy się wypowiedzieć na temat tego czy chcą być w UE:evil:, takie drobne kłamstewko demokratycznego polityka - standard. Odnośnie Czechów sprawa jest prosta - oni po prostu zrobili sobie dawno temu lustracje. |
Cytat:
Niech napiszą konstytutke - dla jednego państwa które ma się zwać UE i zrobia refendum w ciagu jednego dla we wszystkich krajach. Wtedy wypowie się pół mld. ludzi w d***kratyczny (podobno o to im chodzi :p) sposób czy chcą wspólnego państwa czy nie i finisz. Jak nie - to wiadomo, zapominamy o tym, natomiast przypominany sobie o EWG i rozwoju gospodarczym. Prawda jaki prosty przepis na przezwyciężenie kryzysu? :D Mareq co Ty na to? :> A tak to niech sobie Szwab przypomni że referendum w tej sprawie odbyło się póki co w trzech państwach, i póki co pokazali mu wała Holendrzy, Francuzi i Irisze. Cytat:
|
Cytat:
ciiiiii.............. |
Co więcej, Czesi tak chyba z rok temu ogłosili, że u nich w służbach nie pracują już ludzie, którzy mieli jakikolwiek związek (tzn. przede wszystkim pracowali) w służbach za komuny.
|
A u nas nieważne, czy mieli do czynienia z sowieckimi, usańskimi, szwabskimi - wszyscy jak jeden mąż za UE.
Jedynie "plankton" przeciw (i może dlatego jest tam gdzie jest - bo nie inwestowano w niego, czy nie miał z nimi nic wspólnego). _________________________________ Żeby sie Krasnodębski przypadkiem nie rozczarował.. Cytat:
|
Cytat:
Nowy system głosowania jest systemem sprawniejszym co przekłada sie na szybszy i bardziej funkcjonalny proces decyzyjny w Unii , który i tak w założeniu ma polegać głownie na dochodzeniu do jak najlepszych kompromisów i konsensusów , co nie wyklucza oczywiście , że zdarzają się spory , jak na każdej płaszczyźnie . Gdyby każdy w Unii walczył tylko i wyłącznie o jak najlepsze stanowisko do działania dla siebie , to nie było by czegoś takiego jak Unia . Cytat:
Cytat:
Tak rozwalenie misternej robótki berlina . Ty się cieszysz z rozwalenia misternej robótki berlina a na Kremlu tez się z tego cieszą i to baaaardzo . Nic że za kilka lat będziemy na kolanach pielgrzymowali na Kreml , ale Ty się będziesz cieszył bo misterna robótka została rozwalona . Sami nie mamy żadnego startu ani do USA ani do Rosji ani do Chin w przyszłości do Indii , Brazylii itd . Zostają ostatnie lata do nawiązania konkretnej rywalizacji , chociaż i tak już straciliśmy mnóstwo czasu na głupie spory . Jak upłyną te lata , to będziemy nikim i nikim pozostaniemy. Cytat:
Co do drugiego zdania . Bo łatwiej jest straszyć . Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Miażdżąca przewaga zwolenników :] . Zapewne gdyby Francuzi i Holendrzy głosowali w warunkach przed przyjęciem nowej ,,dziesiątki" wyniki były by również miażdżące . Krzykacze postraszyli polskim hydraulikiem i wyszło , to co wyszło . http://wiadomosci.onet.pl/1769493,12,1,1,,item.html ,,Niemcy byłyby gotowe rozważyć propozycje utworzenia floty wojennej Unii Europejskiej, z którymi - jak się oczekuje - wystąpi wkrótce prezydent Francji Nicolas Sarkozy - powiedział rzecznik niemieckiego rządu. Rzecznik dodał, że taka flota wojenna pływałaby pod banderą UE, ale zastrzegł, że za wcześnie jeszcze na dywagacje na temat konkretnych rozwiązań. Według "Spiegla" plan Sarkozy'ego przewiduje morską grupę bojową z brytyjskim lotniskowcem. Wkładem Niemiec mogłyby być fregaty i jednostki zaopatrzeniowe. " |
Cytat:
Jak widziz, wiele zależy od sformułowania pytania. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
No, ale spróbuj - może mnie przekonasz że po wejściu tego traktatu Kosowo stanie się na powrót częscią Serbii, albo Niemcy zrezygnują z rury bałtyckiej.. Cytat:
Widzisz jakaś różnice pomiedzy Berlinem a Moskwą? Hmm.. ja na dobrą sprawę tak - historia pokazuje że spod buta Moskwy można się wydostać (także samodzielnie) i nie grozi nam wynarodowienie, natomiast pod butem Berlina jest co nieco "inaczej"... Cytat:
Cytat:
Wychodzi na to że jesteś "szczerym" demokratą :lol: Cytat:
Pytanie ma być proste, zrozumiałe i tyczyc sie stanu faktycznego - Czy chcesz jednego państwa? To lud zrozumie. Jak da zgodę - prosze bardzo nie biurwy brukselskie tworzą ten Sojuz. Ale to by było zbyt proste - czyz nie? :> Cytat:
Bo u nas jakos mamy jedna orkiestre... Cytat:
Cytat:
Cytat:
Patrz wyzej - pytanie ma być jasne proste i zrozumiałe. Cytat:
Europie nie jest potrzebna kolejna C-K Armia której celem bedzie trzymanie niepokornych "prowincji" za morde, a liberalizm gospodarczy. |
Cytat:
Europejscy przedsiebiorcy zamiast dbac o konkurencyjnosc wobec Chin, będą zajmować się pisaniem wniosków o jałmużnę z Brukseli, na którą wcześniej oddadzą sporą część tego, co zarobili. Mareq, mnożeniem papierkowej roboty i podatkami na utrzymanie molocha sami się pogrążamy wobec Chin czy Ameryki. W unii państw narodowych taki socjalizm zapanuje tylko w granicach jednego danego kraju, który sam sobie tym sposobem wyrządza krzywdę. Narzucenie odgórne, wbrew Narodom w drodze prawniczych lawirowań co najwyżej sprawi że scocjalizm będzie bez granic, na calym kontynencie. W przypadku Unii panstw narodowych kazdy kraj decyduje sam o tym czy prowadzic polityke mądrą czy głupią. Jednym slowem - panstwa narodowe sa gwarancja tego że głupota nie zaleje calej Unii, a tylko dany kraj. Stworzenie rozbudowanego kompetencyjnie superpanstwa to gwarancja tej patologii narzucanej odgornie ponad granicami. |
Mareq weź facet nie rozśmieszaj ludzi bo jest juz późna godzina. O Connor nie przeczytał traktatu a Tusk z Gosiewskim przeczytali? Jak te młoty zwyczajnej ustawy co ma 50 głupich artykułów nie czytają - ten argument jest zupełnie nietrafiony.
Cała zaś reszta przypomina dokładnie dysputy socjalistów z republikanami z początków ubiegłego wieku - w sumie to samo. Tu nie ma argumentów - tu po prostu chodzi o poparcie haseł "proletariackich" albo "antyploretarickich" - i wysuwanie argumentów, których z góry nie poprzesz tak jak ja nie popre Twoich czyni cała dyskusje na temat Traktatu bezsensowną |
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...969684&v=2&s=0
pytanie tylko czy zmiany w mózgu są od zawsze czy pod wpływem orientacji.... Wg mnie bywa i tak i tak, w podstawówce jeden chłop sie tak zachowywał że przechodizło to ludkzie pojecie, był 80%dziewczynką, ostatnio pytał kumpla czy wie jak w MPK ćwiczyc mięśnie pośladków :D NIestety wiarygodnych badań na ten temat nie bedzie, chociaz metoda wydaje sie byc prosta: 2-3 letnie dzieci nie maja pojecia o homo więc może zbadać ich mózgi i sprawdzic czy sa jakies dziewczczęce u facetów i na odwrót, a następnie patrzyć jak sie sytacja rozwinie ;) |
"Rzeczpospolita": Lewicowy działacz chce utworzyć w niemieckiej Turyngii drugie żydowskie państwo. Jeżeli mu się nie uda, nie wyklucza, że spróbuje zrealizować projekt w Polsce.
Ronen Eidelman, żydowski artysta, działacz społeczny i pisarz założył Ruch na rzecz Żydowskiego Państwa w Turyngii. Napisał manifest, zaprojektował herb i rozpoczął zbieranie podpisów w Internecie. Jego zdaniem tereny byłej NRD z powodu wysokiego bezrobocia powoli się wyludniają, a gospodarka podupada. Duża imigracja rozwiązałaby te problemy. - Na początek autonomia. Moglibyśmy funkcjonować tak jak Katalonia. Europa się jednoczy i niedługo państwa narodowe nie będą mieć znaczenia - mówi "Rzeczpospolitej". Gdyby pomysł nie wypalił, Eidelman nie wyklucza, aby zrealizować go w Polsce. Bodźcem dla niego był film Sławomira Sierakowskiego z "Krytyki Politycznej" w którym zapraszał on Żydów do Polski. - Nie znam dobrze waszego kraju. Ale jeśli więcej osób tęskni za Żydami, to czemu nie - mówi Eidelman. Więcej w "Rzeczpospolitej". __________________________________________________ __________________________ No skoro panstwa nie beda miec znaczenia(czytaj praktycznie ich nie bedzie) to po tworzyc panstwo Izrael 2 ?? ajwaj, chlop sie wypuscil zapewne zostanie skarcony, chyba ze juz wie, ze traktat i tak zostanie przyjety. --> ciekawa sonda na onecie " Na co Europie potrzebna jest Unia Europejska? i odpowiedzi :) By jednoczy Europe By gwarantowac pokoj Umacnia tozsamosc (jaka ?? europejczyka hahahaha) By stworzy przeciwwage By umacniac ekonomicznie (sic!) itd... Czechom zazdroszcze prezydenta Prezydent Kaczyński opowiadając kłamstwa o "wielkim sukcesie" Traktatu Lizbońskiego zasłania się cały czas "ustawą kompetencyjną" po uchwaleniu której podpisze to, co "wynegocjował". Jak winien zachować się mężczyzna i szef suwerennego państwa pokazuje w tych dniach pan prezydent Republiki Czeskiej - W.Klaus. W.Klaus nie pozostawia złudzeń: [FONT=Verdana]Ratifikace Lisabonské smlouvy v České republice v pátek skončila.http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clane...d=2rABZnIJhJcK Inne tekst na ten temat: Tzv. Lisabonská smlouva je tunelem, kterým bude možno napříště kus po kuse potichu odnášet českou státnost, naši suverenitu, naši ústavnost. Ladislav Jakl, tajemník prezidenta republiky http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clane...d=MTdKoCHAkKDZ |
Cytat:
Polegalo to na 'wykasowaniu' blednego zapisu powodujacego dana rzecz i zamienieniu go na prawidlowy.Takie mozgowe 'wytnij -wklej'. Jedynym heheh minusem jest to ze przeprowadza sie to pod wplywem silnych substancji psychodelicznych - potocznie nazywanymi narkotykami, wiec od czasu wprowadzenie ich do rejestru substancji zakazanych, badania zeszly do podziemia i nie wiem jaki jest obecny poziom zaawansowania;) |
Myśli o założeniu drugiego Izraela w Polsce
"Rzeczpospolita": Lewicowy działacz chce utworzyć w niemieckiej Turyngii drugie żydowskie państwo. Jeżeli mu się nie uda, nie wyklucza, że spróbuje zrealizować projekt w Polsce. Ronen Eidelman, żydowski artysta, działacz społeczny i pisarz założył Ruch na rzecz Żydowskiego Państwa w Turyngii. Napisał manifest, zaprojektował herb i rozpoczął zbieranie podpisów w Internecie. Jego zdaniem tereny byłej NRD z powodu wysokiego bezrobocia powoli się wyludniają, a gospodarka podupada. Duża imigracja rozwiązałaby te problemy. - Na początek autonomia. Moglibyśmy funkcjonować tak jak Katalonia. Europa się jednoczy i niedługo państwa narodowe nie będą mieć znaczenia - mówi "Rzeczpospolitej". Gdyby pomysł nie wypalił, Eidelman nie wyklucza, aby zrealizować go w Polsce. Bodźcem dla niego był film Sławomira Sierakowskiego z "Krytyki Politycznej" w którym zapraszał on Żydów do Polski. - Nie znam dobrze waszego kraju. Ale jeśli więcej osób tęskni za Żydami, to czemu nie - mówi Eidelman. Więcej w "Rzeczpospolitej". http://www.rp.pl/artykul/149575.html |
Cytat:
Ta sonda została zamieszczona na prędce okolo poludnia pod starym linkiem po usunięciu ankiety dotyczącej poparcia wśród internautów dla partii politycznych w Polsce, po tym jak okazało się że 22% internautów Onetu popiera Prawo i Sprawiedliwość (w "realu" pewnie o polowe wiecej) przy 33% dla PO (poza netem pewnie mniej). Dzis rano o dostalem od znajomego link do ankiety z komenarzem, ze PiS ma 22% a PO 33%. Wchodze tam ok. poludnia, a tu ankieta o Unii Europejskiej :lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl