![]() |
Cytat:
|
Jezeli mieszakcie w Wielkiej brytani i macie karte COSTCO, to swietne kurtki dla dziewczynek 6-9 lat maja...puchowe, z kapturem, w niebieskiem i rózowym (a jakże) kolorże za 7 funtów sztuka. Maja też meskie i damskie puchowe bezrekawniki, bardzo lekkie (podobno taka jakas moda jest teraz) po ok 15 funtów za sztuke...generalnie fajny sklep
|
Cytat:
Póki co jestem jeszcze związany umową z konkurencją. Natomiast oferty po odjęciu tych 30% w "Orenż", stają się naprawdę atrakcyjne - nawet dla nowych klientów. I, o ile oczywiście, taka akcja będzie powtarzana, chętnie bym się przeniósł do pomarańczowych. |
Cytat:
Zmieniaja sie serwisy, gruper, citydeal itd ale ogolnie sa do dostania. |
Ja właśnie kupiłem ten kod, zobaczymy czy zadziała :)
|
Dla lubiących podróżować, dość ciekawą propozycję oferuje intercity:
29 marca rusza „Weekendowa Biletomania”. PKP Intercity zaoferuje swoim klientom milion biletów w niskich cenach. Bez względu na odległość za przejazd pociągiem TLK pasażer zapłaci 29, a za podróż Expressem InterCity 49 zł. Oferta będzie dostępna wyłącznie internecie. http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci...Intercity.html |
W McDonalds'ie trwa promocja - codziennie rano do godz. 10:30 (w weekendy do 11:00) można zamówić dowolną małą kawę ZA DARMO.
http://www.mcdonalds.pl/poczestuj-sie-kawa/ |
Jako ze sobota to moze sie komus przydac.
Jezdzimy za darmo taksowkami. Sciagamy aplikacje itaxi na iphona albo androida. Na stronie itaxi.pl/free dajecie swojego maila na ktorego otrzymujecie kod. Odpalacie aplikacje, ustawiacie nr telefonu, imie nazwisko. W menu w zakladce kody promocyjne wklepujecie kod z maila. Dajecie zweryfikuj, wyskakuje info ze kod poprawny. Zamawiacie takse, pierwsze 15 zl macie zaplacone, jak przkroczycie to doplacacie roznice. Jak kurs do 15 zl nie placicie nic. Macie 45 zl, wiec mozecie jechac 3 razy. Za kazdym razem powttorzcie kroki z wklepaniem kodu i daniem kliku na zweryfikuj a pozniej zamawiajcie taksowke. Proponuje brac z aplikacji taksowki z sieci taksowkarskich a nie tych niezrzeszonych bo w nocy maja jakies chore stawki. |
Z tym Mc Donaldem to jak jest? Trzeba coś zamówić i dodają Ci kawkę?
|
nic nie musisz zamawiać, przychodzisz, mówisz, że chcesz tylko kawę (czarna, biała, cappucino) małą i masz kawe za free. Jeszcze przez ten tydzień (do soboty), obowiązuje w tygodniu do 10 30 i w sob do 11. Działa na bank bo zawsze przed pracą rano chodzę ;)
|
spoko, w takim razie koniecznie zaglądnę :P
|
Na gruponie znów dostepne kody do Orange.
http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...ska-3/37983820 Jeśli ktoś potrzbuje nowy abonamnet lub przedłużyć obecną umowę to dobra oferta. |
Kupiłem drugi raz kod do Orange, mam nadzieję, że teraz nie zaśpię i go wykorzystam.
|
W ciagu 10 dni zawsze go mozesz zwrocic.
|
Zamówienie złożone, abonament jaki wybrałem to Multi II za 62 zł ( po rabacie ) który oferuje nielimitowane rozmowy/sms/mms do wszystkich sieci, 2 GB Internetu, Nawigację i 400 minut w roamingu w UE. Do tego telefon LG L90 za 1 zł.
|
Nowy kupon, za darmo do pobrania ze strony Orange. Niestety obniża tylko o 20%
http://oferty.orange.pl/promocje/naj...FbMftAodgggAzA |
Jest tutaj ktoś kto ‘kurzy fajki’? Od pewnego czasu są w Krakowie punkty z tytoniem i maszynami do nabijania gilz tytoniowych firmy taniepapierosy.com.pl. Kupujesz tytoń, wrzucasz do maszyny i cała paczka papierosów zamyka się w kwocie 5-6zł, a to jest połowa taniej niż w sklepie. W Krakowie stoi kilka takich maszyn. M1 przy al. Pokoju, os. Piastów w Hucie, Carrefour na Witosa na Kurdwanowie.
|
Ponownie do wyciągnięcia z Getin Banku łatwa kasa - 300zł. Proste warunki promocji.
Ja już mam konto dla kierowców i nie wiem czy mogę skorzystać ale jutro lece na żone zakładać konto. http://www.jakoszczedzic.pl/2014/05/...li-do-300.html |
Cytat:
|
Tak, sa tez taksowki we Wroclawiu
|
W sumie nie wiem po co pytam, jak mam Lumię 820 i Windowsa....
fuck :-/// |
Jak ktoś chce darmowe 80zł i ma wolne 1000zł to zapraszam na taką okazję (lokata 3 miesięczna, 4%) :
http://gruper.pl/x.php/1,64136/Produ...31627856704512 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ a tu ciekawe do poczytania, choć ja osobiście nie skorzystam bo mam w sieci PLAY a internet mam darmowy z AERO2. http://www.jakoszczedzic.pl/2014/05/...-t-mobile.html |
https://www.groupon.pl/oferty/warsza...ska-5/39296932
29 zł za groupon obniżający abonament o 30% przez 24 miesiące w Orange |
http://www.groupon.pl/oferty/krakow-...ikino/39080391
Jak ktoś nie ma ulgi do Multikina, to fajna opcja. Lekka ściema, bo bilet nie kosztuje raczej 30 zł, ale i tak się opłaca. Zawsze parę zł w kieszeni. |
Mam 3 vouchery (chyba jeszcze ważne) na darmowy autobus do Warszawy - promocja nowej linii. Jeśli ktoś jest chętny niech pisze na priv.
http://www.slodkaniespodzianka.pl/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl