Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   White Star Awards 2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9200)

Wormal 19.03.2014 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1354287)
Mnie sie wydaje ze to za sprawa shoutboxa ;) tam caly czas sie cos dzieje ;)

To po cholerę ten shoutbox skoro to tyż położyło forum? Wszak to forum, nie czat...

No ale fakt, łatwiej napisać 3 słowa na czacie niż przemyślanego posta coś wnoszącego do tematu... :-/

Drozd 19.03.2014 11:05

Wiadomo i posta może ktoś skomentować, trzeba by się odnieść, po co ryzykować. A, że gimnazja zatraciły zdolność uczenia jak posługiwać się ojczystym językiem to aktywność sprowadzająca się do kilkuwyrazowych wrzutek jest szczytem możliwości.

Paweł 19.03.2014 12:16

Może, gdyby shoutbox funkcjonował tylko podczas meczów, forum by odżyło.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl