![]() |
Cytat:
No ale fakt, łatwiej napisać 3 słowa na czacie niż przemyślanego posta coś wnoszącego do tematu... :-/ |
Wiadomo i posta może ktoś skomentować, trzeba by się odnieść, po co ryzykować. A, że gimnazja zatraciły zdolność uczenia jak posługiwać się ojczystym językiem to aktywność sprowadzająca się do kilkuwyrazowych wrzutek jest szczytem możliwości.
|
Może, gdyby shoutbox funkcjonował tylko podczas meczów, forum by odżyło.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl