![]() |
Na gorąco nie da się tego skomentować...
|
Wodecki i jego słowa "ku*wa mać" odzwierciedlają dzisiejszy mecz... totalna masakra ...
Dobrze że był Misiek a to oznacza że jest bramkarz db jak na polskie warunki i pewno długo u nas nie pogra.. Do puki będzie grał na skrzydle Bogucki to tak jakbyśmy grali w 10 ... Małeckiego też nie ma sensu wstawiać bo takie błędy robi że głowa mała... |
Cytat:
Miśkiewicz - zawodnik meczu, Jova niepewny, Arek - jakby trochę nie pewny ale też ratował,z przodu dramat....poza walczącym Guerierem. Pietia - jak nataką przerwę to nieźle |
Dzisiaj Wisła grała tak jak oczekiwano od niej przed startem sezonu ;) Oby kolejny mecz był lepszy, bo dzisiaj nie było na co patrzeć.
|
to jest ku.rwa skandal co oni dzisiaj zagrali. Normalnie kur.wa skandal
|
Ale frajerzy, pośmiewisko.
Dotychczas w naszej lidze była taka tradycja, że Legia idąca na mistrza frajerzyła z przybłędami z końca tabeli. Pozmieniało się widać. Praktycznie każdy ogrywa Podbeskidzie, tylko nasze gwiazdeczki nie potrafią. Rozumiem, jakby przegrali, czy zremisowali z kimś z pierwszej ósemki. ale chyba mierzymy wyżej niż 15 czy 16 miejsce w tabeli? Wstyd telefon brać do ręki i smsy od osób z innych miast czytać :D |
Największy skandal to jest taki, że Boguski wychodzi w 1 składzie. To co ten koleś gra... szkoda pisać.
|
Cóż. Mecz pokazał, że wystarczy drużyna która nie bawi się w finezyjne zagrania, ale gryzie trawę i ma w składzie pełno twardo stojących na nogach drwali, aby nasi odbijali się od nich jak piłeczki.
|
Cytat:
Obstawiałem tenmecz na remis ,ale nie przypuszczałem,ze przy powrocie Głowackiego i reszty na swoje pozycje będzie tak tragedia w obronie. |
DRAMAT! Znowu wykopy. Ku.wa wracamy do czasow poprzednich trenerow. Styl z meczu na mecz jest coraz gorszy. Kazał bym im oglądać ten mecz przez cały dzień aby każdy z nich wiedział jaka frustracja osiąga kibiców. Celność podań w najważniejszych momentach jest... sorry, nie ma jej.
|
Żenada.Człowiek w połowie był pewien,że grać gorzej się po prostu nie da.A tu jednak grajki udowadniają,że impossible is nothing.
Misiek uratował nam kolejne punkty,Głowa dziś trochę słabiej ale dalej wyróżniał się z całej bandy nieudaczników. Na + z obrony jeszcze Pietia. Jovanovic i Burliga katastrofa,Arek widać było co akcja opierdalał ich równo,ale ile można tłuc do łba. Zajechani jesteśmy,że ja .......e.... |
Cytat:
|
czy Pan Boguski coś stawia sztabowi trenerskiemu, że wychodzi w pierwszym składzie??? A może On jest szamanem, wróżbitą, hiromanem lub innym voo doo i musi grać???
A na poważnie .... co się stało z tym chłopakiem.... |
Za tę rundę każdy kibic Wisły, jej piłkarz, działacz czy trener powinien w minimalnej wersji pójść na piechotę do Kalwarii Zebrzydowskiej, a w optymalnej do Lourdes. Takiego nagromadzenia szczęścia i błędnych decyzji sędziowskich na naszą korzyść nie mieliśmy chyba nigdy. Jak na jakość gry drużyny i jej skład, miejsce w tabeli po 15 meczach to cud. A raczej obraz naszej ligi.
Dzisiejszy mecz to takie dobre podsumowanie tej jesieni. Gra marna, jakości w tym żadnej, ale punktujemy. Oby tak do zimy, choć szczerze mówiąc na wielkie transfery nie liczę. Nie mieliśmy jeszcze w drużynie nikogo z Nowej Zelandii, skośnookiego chyba też nie. Przydałoby się nadrobić zaległości. A przy okazji. Jak w polskiej piłce ma być lepiej skoro wiele naszych drużyn prowadzi taką politykę jak Wisła. Pozycja defensywnego pomocnika. Pozbywamy się symbolu klubu Sobola, który wciąż jest jak na naszą ligę świetny. Pozbywamy się przyzwoitego (jak na naszą ligę) i walecznego Wilka. Ściągamy w ich miejsce do bólu przeciętnego i niczym nie wyróżniającego się Stjepanovica, który nie wnosi do gry kompletnie niczego. Eksplorujemy rynki Haiti, Hondurasu czy Nigerii. A potem się ....a dziwimy, że w 40 milionowym kraju nie można znaleźć 11 kopaczy, którzy potrafiliby ograć choćby Czarnogórę. No więc właśnie dlatego wygląda to tak a nie inaczej. |
nie patrząc na parytety narodowe :-) na dziś lepszy Sarki
|
Przeciwko zawodowej drużynie byłoby 4:0 w pierwszej, 4:0 w drugiej i skończyłoby około 8:0. Jako, że dziś Wisła grała z pół-amatorami na poziomie I-ligowym to mamy 0:0. Inaczej mecz nie mógł wyglądać jeśli pół-amatorzy grają na 100% a niby zawodowcy na 30-40%. Ogólnie wygląda to tak, że z Cracovią 45 minut odpuszczone, z Ruchem 60 minut na chodzonego odpuszczone, z Zawiszą 70 minut oddane za frajer a dziś mamy rekord bo 90 minut dziesięciu zawodników obok meczu.
Specjalna nagroda i wyróżnienie należy się Burlidze za akcje w 92 minucie. Akcję oceniam na 10/10. Jedyne co mógł więcej zrobić to wziąć piłkę w ręce, wejść do bramki Miśkiewicza i zaliczyć klasyczne przyłożenie - wtedy dałbym 12/10 za akcję. |
Specjalna nagroda i wyróżnienie należy się Burlidze za akcje w 92 minucie. Akcję oceniam na 10/10. Jedyne co mógł więcej zrobić to wziąć piłkę w ręce, wejść do bramki Miśkiewicza i zaliczyć klasyczne przyłożenie - wtedy dałbym 12/10 za akcję.[/QUOTE]
dla takich tekstów warto żyć! jeden z lepszych na forum!:piwko: |
Cytat:
Było nie było punkt jest i wicelider jesieni. Kto z nas o tym myślał na początku rundy |
Boguski nawet z taką grą jest i tak bardziej produktywny niż Małecki i Sarki. Ta 2 jest w dramatycznej formie. Totalny brak udanych zagrań. Może powinni pograć w rezerwach żeby nabrać pewności. BTW dziś prawie niegrał na skrzydle.
Moim zdanie dobrze dziś zagrali jedynie Miśkiewicz i Guerrier. Obrona bardzo niepewnie. Bardzo elektryczni obaj boczni obrońcy. Piotrek Brożek jest wg mnie w znacznie słabszej formie niż Bunoza. Poza tym, tak jak już koledzy zauważyli - braki w środku pola. Chrapek - słabiutko dziś, Garguła mało widoczny, a Boguski to już wiemy. |
ale od Wisły wymaga się więcej....
|
Cytat:
Z pozdrowieniami do kolegi Kaltheropa. |
Takiego dna się nie spodziewałem. Długimi momentami wyglądało to tak, jakby nasi piłkarze obstawili przegraną Wisły u buków, tylko zapomnieli o tym powiedzieć Miśkowi i może Donaldowi. Niezależnie od tego, jaki mamy potencjał, aż tak nie powinno to wyglądać.
|
Hahahhahahaha, ja już w drugiej połowie to przecierałem oczy ze zdumienia. Nasi piłkarze byli tak posrani, że im guano nogawkami ciekło i nie potrafili prosto kopnąć piłki.
Nie zasłużyliśmy na ten remis, bo zagraliśmy gorzej niż z Zawiszą. Nasza dyspozycja na wyjazdach to jakaś k-p-i-n-a w porównaniu do tego co gramy u siebie. |
Nie zgodzę się z Tobą Irman. Według mnie Stjepanovic jest o klasę lepszy od Wilka. Cezary jedyne co potrafił to przerwać akcję taktycznym faulem. Ewidentnie brakowało u niego pomysłu na jakiekolwiek rozegranie piłki czy jej odbiór bez gwizdka. Bardzo często tracił piłkę w pierwszym kluczowym podaniu po odbiorze. Stjepa nie jest rewelacją a jest o klasę lepszy od Wilka. Czy jest lepszy od Sobola ? Nie, w mojej opinii nie jest dlatego uważam tą decyzję Zarządu za chybioną. Guła z Chrapkiem równie dobrze potrafią powalczyć w odbiorze jak i również koncertowo spieprzyć prostą piłkę. Są przeciętnymi jak na naszą ligę piłkarzami w każdym aspekcie ich rzemiosła.
|
Cytat:
Komu to miejsce zawdzieczamy? Miskiewicz zlapie gorsza forme, bedziemy miec mniej szczescia to w nastepnym sezonie przy tych samych pilkarzach, przy takiej samej grze mozemy byc drudzy od konca. Nasza dziwna lige trzeba brac z dystansem niestety i niczego w niej nie mozna byc pewnym. Poki co niech Smuda to sobie powolutku wszystko uklada, moze jakies transfery beda. |
Cytat:
|
Cytat:
Sorki, ale chyba nie oglądałem tego samego meczu. Akurat dzisiaj Boguś był jedynym człowiek który cokolwiek grał ofensywnie. Dwa kiksy przesłaniają ci cały obraz. W ogóle szanuje ten punkt i zastanawiam się dlaczego mamy tyle punktów . ...... Miśkiewicz – 8 - mógł puścić w pierwszej połowie 3 bramki ... nikt by ni miał pretensji Burliga - 5 - cały mecz w miarę OK ale w 92 minucie durny błąd obniża ocenę, Głowacki - 5 rządził obrona ale nieomylny nie był, Jovanović - 5 - solidnie chyba 1 duży błąd około 90 minuty, Brożek Piotr - 5 - jak na takie długie niegranie zaskoczył mnie solidnością Buguski - 6 - jak napisałem jedyny, który budował akcje do przodu, Chrapek - 3 - fatalnie, wszystko pół sekundy za późno, niedokładnie Małecki - 5 - pobiegał , dobra zmiana, Stjepanović - 6 - trochę zapełniał lukę w środku pola po praktycznie nic nie grającym Chrapku i z cienkim Gargule , Garguła - 4 - mało produktywny (ani jednego podania) Guerrier – 5 - trochę mało efektowny dzisiaj Brożek Paweł - 4 - słabszy mecz być może uraz Sarki - powinien wcześniej zmienić Brożka - on potrzebuje kilkunastu minut by wejść w mecz |
Cytat:
Cytat:
|
Grantar, Ty tak na poważnie ?
|
Pozdrawiam osoby rozgryzajace w innym temacie, jakie miejsce najlepiej należy zająć po rundzie zasadniczej by zdobyć mistrza. :lol:
Mecz najlepiej skwitował komentator, jednym z ostatnich zdań. Kibice mają dziś ubaw patrząc co wyrabia obrona Wisły Wystarczył brak Bunozy i nie ma nikogo kto by wygrał górną piłkę. Wystarczyło by Arek stracił formę życia to Burliga wrócił do normalnego stanu. Wystarczyło by kilku piłkarzy z tamtej drużyny biegało trochę więcej i nas środek pola nie istnieje. Rozumiem słabszy mecz. Ale żeby przez 90 minut nie móc rozegać jednej porządnej akcji. I ani jednego strzału. Nie jesteśmy w stanie wygrać ani jednej główki, ale z uporem maniaka kopiemy górne piłki. Burliga to dzisiaj na msze w Łagiewnikach daje. Za głupotę a la Chavez w 92 minucie i że tak się to skończyło. Gry zawodników, którzy grają, bo za nich zagrałby tylko vacat nawet nie komentuje. Miśkiewicz - Bóg zapłać za jeden punkt. Cytat:
I pomysł z pielgrzymką dziękczynną wcale niezły. Miejsce które zajmujemy to jest jakiś cud. Albo obraz naszej ligi. |
Bawicie sie w jakieś smieszne ocenki widzę. Każdy z tych leszczy powinien dostać 0, tylko Miśkiewicz od kilku meczy to jest z innej bajki. Podbeskidzie nas gwałciło przez 90 minut, wycierali nami podłogę. Tu powinno być z 5-6 do jaja spokojnie. To co ta drużyna gra na wyjazdach przechodzi ludzkie pojęcie i wykracza poza wszelkie normy dobrego smaku. Już nie mówię wynikach, tylko o grze.
O Rafałku już wszystko napisano. Jakim cudem on moze grać w drużynie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym to jest naprawdę jedno z pytań, na które chcialbym znać odpowiedź. Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy jakaś chora akcja w stylu przedłużenia kontraktu z tym pozorantem. Pomysł z Piotrem Brozkiem zamiast Bunozy - przepraszam czy to żart? Jakim cudem można wsadzić do składu zawodnika od 8 miesiecy bez klubu, bez przygotowania, kosztem świetnie spisujacego sie w tym sezonie, bardzo solidnego oboncy? Co za geniusz to wymyslił ? |
Przed nami jeszcze kilka spotkać w przeciągu miesiąca, najbliższy mecz w piątek (WTF, 4 DNI PRZERWY MIĘDZY WYJAZDAMI?) i tego czasu jest mało. Ewidentnie jesteśmy pod formą od kilku kolejek, ciułamy te punkty, a terminarz nam nie pomaga. Wyjazd do Zabrza, potem u siebie stające na nogi Korona i Śląsk, na końcu dwa wyjazdy - Białystok i Poznań. Oby z Pawłem nic złego nie było i byle przetrzymać ten miesiąc z jak największą ilością zdobytych punktów.
|
Cytat:
A nie jestem jakimś wielkim fanem Bogusia ... To że Brożek ani raz dobrze nie uciekł obrońcom, nie potrafił strzelić z lewej nogi po zagraniu Bogusia a Sarki nie trafił w piłkę po odegraniu to jednak nie jest wina pana Rafała. Cytat:
|
Cytat:
Te punkty to było w skali od 1 do 100. A tak w ogóle: Co to.0*(^^&$$#67^&#$@# dzisiaj było? :shock: Nochal nie ma żadnego zmysłu taktycznego. Już po 10 minutach widac było, że należy przemeblować ustawienie. Zorganizowac sie na gdzies 40 metrze - ustawić autobus, zagęścić środek pola, doskakiwać do rywala i iczekac na kontry. A Nochal ustawił drużynę wybitnie radośnie ofensywnie z Donaldem, Boguskim, Chrapkiem nie mającymi żadnych zadan defensywnych i kulejącym Brożkiem z przodu nie umiejącym nawet przytrzymac pilki. I jak zwykle: bez zmian chocby w taktyce, kiedy widac było, że ta drugoligowa drużyna, z którą dzisiaj mielismy łatwo i przyjemnie pyknąc kilka bramek, koniecznie chce się pokazac. |
ciekawe jak się będą tłumaczyć po tym remisie w Limanowej była trawa za wysoka a w Bielsku za dłuży wiatr ? masakra Boguski i Małecki totalne dno
|
Na sektorze d7 uzbierało sie nas spokojnie ponad 100 :)
|
Cytat:
zawodnik = pilkarz ustawienie = taktyka,trener przygotowanie fizyczne = trener |
Miśkiewicz 8 a reszta nota 1 lub 2 mogą sobie wybrać. Im się nie chciało biegać to mnie się nie chce not wystawiać.
Grantar - te swoje noty to wyjąłeś z najgłębszego zakamarku pewnego ciemnego miejsca. |
Czyzby z dupy?
|
Ja myślę, że najwyższy czas, aby na prawej stronie duet Burliga-Boguski, zastąpił duet Fryc-Stolarski. Ci dwaj pierwsi od kilku już kolejek i tak niewiele dają, a wręcz czasami utrudniają i stopują akcje ofensywne. Natomiast Frycowi i Stolarskiemu chęci na pewno nie zabraknie. To nie są jakieś ogóry, które nigdy nie posmakowały seniorskiej piłki. Fryc dobrze grał na zapleczu Ekstraklasy, a Stolarski trochę pograł u Kulawika i systematycznie występuje w młodzieżowej reprezentacji Polski.
edit: Im wcześniej zaczną regularnie grać, tym szybciej będziemy mieli z nich jakiś pożytek. Boguski ma już 30-tkę na karku, a i Burliga do grona młodych i utalentowanych się nie zalicza... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl