Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Podbeskidzie - WISŁA Kraków, 4 listopada, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9165)

sergio 04.11.2013 22:25

Na gorąco nie da się tego skomentować...

jendrus 04.11.2013 22:25

Wodecki i jego słowa "ku*wa mać" odzwierciedlają dzisiejszy mecz... totalna masakra ...
Dobrze że był Misiek a to oznacza że jest bramkarz db jak na polskie warunki i pewno długo u nas nie pogra..
Do puki będzie grał na skrzydle Bogucki to tak jakbyśmy grali w 10 ...
Małeckiego też nie ma sensu wstawiać bo takie błędy robi że głowa mała...

funkykoval 04.11.2013 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1338083)
ciekawe czy dowieziemy remis ...

edit: no i udało się. plus meczu to dla mnie Boguski - po prostu to jak on sobie radzi z piłką jest komiczne :D

Tak sławne"zgranie klatą" to po prostu efekt tego, że nie umie przyjąć piłki miękko na klatkę tylko odbija mu się na 3 metry.

Miśkiewicz - zawodnik meczu, Jova niepewny, Arek - jakby trochę nie pewny ale też ratował,z przodu dramat....poza walczącym Guerierem. Pietia - jak nataką przerwę to nieźle

Hives4 04.11.2013 22:26

Dzisiaj Wisła grała tak jak oczekiwano od niej przed startem sezonu ;) Oby kolejny mecz był lepszy, bo dzisiaj nie było na co patrzeć.

Krav 04.11.2013 22:26

to jest ku.rwa skandal co oni dzisiaj zagrali. Normalnie kur.wa skandal

danpe_ 04.11.2013 22:26

Ale frajerzy, pośmiewisko.

Dotychczas w naszej lidze była taka tradycja, że Legia idąca na mistrza frajerzyła z przybłędami z końca tabeli.
Pozmieniało się widać. Praktycznie każdy ogrywa Podbeskidzie, tylko nasze gwiazdeczki nie potrafią.
Rozumiem, jakby przegrali, czy zremisowali z kimś z pierwszej ósemki. ale chyba mierzymy wyżej niż 15 czy 16 miejsce w tabeli?

Wstyd telefon brać do ręki i smsy od osób z innych miast czytać :D

Valandil 04.11.2013 22:29

Największy skandal to jest taki, że Boguski wychodzi w 1 składzie. To co ten koleś gra... szkoda pisać.

Dzimi 04.11.2013 22:30

Cóż. Mecz pokazał, że wystarczy drużyna która nie bawi się w finezyjne zagrania, ale gryzie trawę i ma w składzie pełno twardo stojących na nogach drwali, aby nasi odbijali się od nich jak piłeczki.

Griszka30KR 04.11.2013 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1338090)
Wynik adekwatny do potencjału piłkarskiego tej drużyny. W składzie same kaleki to i nie można za wiele wymagac..

Dokładnie ,którym raz się chce raz nie grac.Koncentrują sie tylko z mocnymi rywalami,czyli jakies 3-4 mecze w sezonie,a reszte chcą przebiegac obok.
Obstawiałem tenmecz na remis ,ale nie przypuszczałem,ze przy powrocie Głowackiego i reszty na swoje pozycje będzie tak tragedia w obronie.

White91 04.11.2013 22:31

DRAMAT! Znowu wykopy. Ku.wa wracamy do czasow poprzednich trenerow. Styl z meczu na mecz jest coraz gorszy. Kazał bym im oglądać ten mecz przez cały dzień aby każdy z nich wiedział jaka frustracja osiąga kibiców. Celność podań w najważniejszych momentach jest... sorry, nie ma jej.

El'kabat 04.11.2013 22:33

Żenada.Człowiek w połowie był pewien,że grać gorzej się po prostu nie da.A tu jednak grajki udowadniają,że impossible is nothing.
Misiek uratował nam kolejne punkty,Głowa dziś trochę słabiej ale dalej wyróżniał się z całej bandy nieudaczników. Na + z obrony jeszcze Pietia. Jovanovic i Burliga katastrofa,Arek widać było co akcja opierdalał ich równo,ale ile można tłuc do łba.

Zajechani jesteśmy,że ja .......e....

Arturo Qr2nów 04.11.2013 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valandil (Post 1338099)
Największy skandal to jest taki, że Boguski wychodzi w 1 składzie. To co ten koleś gra... szkoda pisać.

Największy? Takich skandali, to jest kilka w zespole. Chociaż, nie. Masz rację. Boguski to jednak największy skandal.

kola12 04.11.2013 22:35

czy Pan Boguski coś stawia sztabowi trenerskiemu, że wychodzi w pierwszym składzie??? A może On jest szamanem, wróżbitą, hiromanem lub innym voo doo i musi grać???
A na poważnie .... co się stało z tym chłopakiem....

irman 04.11.2013 22:38

Za tę rundę każdy kibic Wisły, jej piłkarz, działacz czy trener powinien w minimalnej wersji pójść na piechotę do Kalwarii Zebrzydowskiej, a w optymalnej do Lourdes. Takiego nagromadzenia szczęścia i błędnych decyzji sędziowskich na naszą korzyść nie mieliśmy chyba nigdy. Jak na jakość gry drużyny i jej skład, miejsce w tabeli po 15 meczach to cud. A raczej obraz naszej ligi.

Dzisiejszy mecz to takie dobre podsumowanie tej jesieni. Gra marna, jakości w tym żadnej, ale punktujemy. Oby tak do zimy, choć szczerze mówiąc na wielkie transfery nie liczę. Nie mieliśmy jeszcze w drużynie nikogo z Nowej Zelandii, skośnookiego chyba też nie. Przydałoby się nadrobić zaległości.

A przy okazji. Jak w polskiej piłce ma być lepiej skoro wiele naszych drużyn prowadzi taką politykę jak Wisła. Pozycja defensywnego pomocnika. Pozbywamy się symbolu klubu Sobola, który wciąż jest jak na naszą ligę świetny. Pozbywamy się przyzwoitego (jak na naszą ligę) i walecznego Wilka. Ściągamy w ich miejsce do bólu przeciętnego i niczym nie wyróżniającego się Stjepanovica, który nie wnosi do gry kompletnie niczego. Eksplorujemy rynki Haiti, Hondurasu czy Nigerii. A potem się ....a dziwimy, że w 40 milionowym kraju nie można znaleźć 11 kopaczy, którzy potrafiliby ograć choćby Czarnogórę. No więc właśnie dlatego wygląda to tak a nie inaczej.

kola12 04.11.2013 22:40

nie patrząc na parytety narodowe :-) na dziś lepszy Sarki

thechris 04.11.2013 22:40

Przeciwko zawodowej drużynie byłoby 4:0 w pierwszej, 4:0 w drugiej i skończyłoby około 8:0. Jako, że dziś Wisła grała z pół-amatorami na poziomie I-ligowym to mamy 0:0. Inaczej mecz nie mógł wyglądać jeśli pół-amatorzy grają na 100% a niby zawodowcy na 30-40%. Ogólnie wygląda to tak, że z Cracovią 45 minut odpuszczone, z Ruchem 60 minut na chodzonego odpuszczone, z Zawiszą 70 minut oddane za frajer a dziś mamy rekord bo 90 minut dziesięciu zawodników obok meczu.

Specjalna nagroda i wyróżnienie należy się Burlidze za akcje w 92 minucie. Akcję oceniam na 10/10. Jedyne co mógł więcej zrobić to wziąć piłkę w ręce, wejść do bramki Miśkiewicza i zaliczyć klasyczne przyłożenie - wtedy dałbym 12/10 za akcję.

kola12 04.11.2013 22:43

Specjalna nagroda i wyróżnienie należy się Burlidze za akcje w 92 minucie. Akcję oceniam na 10/10. Jedyne co mógł więcej zrobić to wziąć piłkę w ręce, wejść do bramki Miśkiewicza i zaliczyć klasyczne przyłożenie - wtedy dałbym 12/10 za akcję.[/QUOTE]

dla takich tekstów warto żyć! jeden z lepszych na forum!:piwko:

KOMINEK 04.11.2013 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1338097)
Ale frajerzy, pośmiewisko.

Praktycznie każdy ogrywa Podbeskidzie, tylko nasze gwiazdeczki nie potrafią.

Wstyd telefon brać do ręki i smsy od osób z innych miast czytać :D

Myśle że z Poznaniem możesz po esemesować :-D




Było nie było punkt jest i wicelider jesieni. Kto z nas o tym myślał na początku rundy

lazy 04.11.2013 22:44

Boguski nawet z taką grą jest i tak bardziej produktywny niż Małecki i Sarki. Ta 2 jest w dramatycznej formie. Totalny brak udanych zagrań. Może powinni pograć w rezerwach żeby nabrać pewności. BTW dziś prawie niegrał na skrzydle.

Moim zdanie dobrze dziś zagrali jedynie Miśkiewicz i Guerrier.

Obrona bardzo niepewnie. Bardzo elektryczni obaj boczni obrońcy. Piotrek Brożek jest wg mnie w znacznie słabszej formie niż Bunoza. Poza tym, tak jak już koledzy zauważyli - braki w środku pola. Chrapek - słabiutko dziś, Garguła mało widoczny, a Boguski to już wiemy.

kola12 04.11.2013 22:45

ale od Wisły wymaga się więcej....

Dariook 04.11.2013 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1337866)
Głupoty piszesz i tyle.

Mecz z góralami może się zakończyć każdym wynikiem. Bez znaczenia jest czy Zawisza to klasa czy Widzew to klapa bo kolejny mecz jest jak z innej bajki. Tutaj niema powtarzalności kolego i każdy może wygrać z każdym a o wyniku decyduje dyspozycja, błedy sędziowskie czy inne losowe aspekty.

Jedyne co im Smuda mógł wbić do łbów to nie jest szacunek do rywali a wiara w to że w tej lidze można .......nąć dosłownie każdego, bez względu na to czy jesteś w formie czy masz kadrę.

Kązdy nasz punkt jest takim samym zaskoczeniem jak punkt Zawiszy czy Pogoni. Robimy coś co w profesjonalnej lidze gdzie druzyny są wzmacniane pod kątem rywalizacji w europie nie miało by miejsca czyli wygrywamy i walczymy o pudło.
Tak naprawdę to przykre że nasza liga jest taka słaba. Mnie w....ia tylko to że nie znajdzie się choć jeden kumaty i nie powie wprost :

Qrwa farcicie i nic więcej...i ty i wy, wy i tez qrwa wy!Dzisiaj wygrałeś z liderem jutro przejebiesz z outsiderem. Ale żyjcie chwilą, bo jutro możecie przejebać 5 meczy z rzędu i nie będziecie nawet wiedzieć dlaczego...

Dziękuję i do widzenia

Z pozdrowieniami do kolegi Kaltheropa.

Kurz 04.11.2013 22:46

Takiego dna się nie spodziewałem. Długimi momentami wyglądało to tak, jakby nasi piłkarze obstawili przegraną Wisły u buków, tylko zapomnieli o tym powiedzieć Miśkowi i może Donaldowi. Niezależnie od tego, jaki mamy potencjał, aż tak nie powinno to wyglądać.

s1mone 04.11.2013 22:46

Hahahhahahaha, ja już w drugiej połowie to przecierałem oczy ze zdumienia. Nasi piłkarze byli tak posrani, że im guano nogawkami ciekło i nie potrafili prosto kopnąć piłki.

Nie zasłużyliśmy na ten remis, bo zagraliśmy gorzej niż z Zawiszą.

Nasza dyspozycja na wyjazdach to jakaś k-p-i-n-a w porównaniu do tego co gramy u siebie.

adam_09 04.11.2013 22:48

Nie zgodzę się z Tobą Irman. Według mnie Stjepanovic jest o klasę lepszy od Wilka. Cezary jedyne co potrafił to przerwać akcję taktycznym faulem. Ewidentnie brakowało u niego pomysłu na jakiekolwiek rozegranie piłki czy jej odbiór bez gwizdka. Bardzo często tracił piłkę w pierwszym kluczowym podaniu po odbiorze. Stjepa nie jest rewelacją a jest o klasę lepszy od Wilka. Czy jest lepszy od Sobola ? Nie, w mojej opinii nie jest dlatego uważam tą decyzję Zarządu za chybioną. Guła z Chrapkiem równie dobrze potrafią powalczyć w odbiorze jak i również koncertowo spieprzyć prostą piłkę. Są przeciętnymi jak na naszą ligę piłkarzami w każdym aspekcie ich rzemiosła.

wiesniak84 04.11.2013 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1338114)
Było nie było punkt jest i wicelider jesieni. Kto z nas o tym myślał na początku rundy

Nikt!!! Z miejsca w tabeli jestem az nadto zadowolony ale....
Komu to miejsce zawdzieczamy?
Miskiewicz zlapie gorsza forme, bedziemy miec mniej szczescia to w nastepnym sezonie przy tych samych pilkarzach, przy takiej samej grze mozemy byc drudzy od konca. Nasza dziwna lige trzeba brac z dystansem niestety i niczego w niej nie mozna byc pewnym.
Poki co niech Smuda to sobie powolutku wszystko uklada, moze jakies transfery beda.

thechris 04.11.2013 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1338114)
Było nie było punkt jest i wicelider jesieni. Kto z nas o tym myślał na początku rundy

Było nie było nie ma to większego znaczenia. Ba, nie ma żadnego znaczenia. Zdobyliśmy dopiero 14 pkt a do zdobycia jeszcze aż 44 więc nie ma się czym podniecać po 1/3 sezonu.

Grantar 04.11.2013 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valandil (Post 1338099)
Największy skandal to jest taki, że Boguski wychodzi w 1 składzie. To co ten koleś gra... szkoda pisać.

??
Sorki, ale chyba nie oglądałem tego samego meczu. Akurat dzisiaj Boguś był jedynym człowiek który cokolwiek grał ofensywnie. Dwa kiksy przesłaniają ci cały obraz.

W ogóle szanuje ten punkt i zastanawiam się dlaczego mamy tyle punktów . ......

Miśkiewicz – 8 - mógł puścić w pierwszej połowie 3 bramki ... nikt by ni miał pretensji
Burliga - 5 - cały mecz w miarę OK ale w 92 minucie durny błąd obniża ocenę,
Głowacki - 5 rządził obrona ale nieomylny nie był,
Jovanović - 5 - solidnie chyba 1 duży błąd około 90 minuty,
Brożek Piotr - 5 - jak na takie długie niegranie zaskoczył mnie solidnością
Buguski - 6 - jak napisałem jedyny, który budował akcje do przodu,
Chrapek - 3 - fatalnie, wszystko pół sekundy za późno, niedokładnie
Małecki - 5 - pobiegał , dobra zmiana,
Stjepanović - 6 - trochę zapełniał lukę w środku pola po praktycznie nic nie grającym Chrapku i z cienkim Gargule , Garguła - 4 - mało produktywny (ani jednego podania)
Guerrier – 5 - trochę mało efektowny dzisiaj
Brożek Paweł - 4 - słabszy mecz być może uraz
Sarki - powinien wcześniej zmienić Brożka - on potrzebuje kilkunastu minut by wejść w mecz

Valandil 04.11.2013 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1338107)
A kto ma grać? Małecki, Sarki? W sumie jeden poziom.
Mamy problem z kondycją i przygotowaniem fizycznym. Podejrzewam, że będzie jak zawsze u Smudy. Przetrenował ich i jeśli będą miały pojawić się jakieś efekty, to po przerwie zimowej.

Sarki zawsze coś szybkością może zrobić, mecz z koroną on nam wygrał. A boguski? On nie ma niczego, nic nie potrafi, nie wiem co się z nim dzieje i dlaczego jest w pierwszym składzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1338126)
??
Sorki, ale chyba nie oglądałem ego samego meczu. Akurat dzisiaj Boguś był jedynym człowiek który cokolwiek grał ofensywnie. Dwa kiksy przesłaniają ci cały obraz.

Wiedziałem, po prostu wiedziałem. Jakie to jest śmieszne gdy ktoś broni go po takim meczu, co ja mówię po takiej POŁOWIE SEZONU.

adam_09 04.11.2013 22:52

Grantar, Ty tak na poważnie ?

Elefant 04.11.2013 22:59

Pozdrawiam osoby rozgryzajace w innym temacie, jakie miejsce najlepiej należy zająć po rundzie zasadniczej by zdobyć mistrza. :lol:

Mecz najlepiej skwitował komentator, jednym z ostatnich zdań.

Kibice mają dziś ubaw patrząc co wyrabia obrona Wisły

Wystarczył brak Bunozy i nie ma nikogo kto by wygrał górną piłkę.
Wystarczyło by Arek stracił formę życia to Burliga wrócił do normalnego stanu.
Wystarczyło by kilku piłkarzy z tamtej drużyny biegało trochę więcej i nas środek pola nie istnieje.

Rozumiem słabszy mecz.
Ale żeby przez 90 minut nie móc rozegać jednej porządnej akcji.
I ani jednego strzału.

Nie jesteśmy w stanie wygrać ani jednej główki, ale z uporem maniaka kopiemy górne piłki.

Burliga to dzisiaj na msze w Łagiewnikach daje. Za głupotę a la Chavez w 92 minucie i że tak się to skończyło.

Gry zawodników, którzy grają, bo za nich zagrałby tylko vacat nawet nie komentuje.



Miśkiewicz - Bóg zapłać za jeden punkt.



Cytat:

Dzisiejszy mecz to takie dobre podsumowanie tej jesieni. Gra marna, jakości w tym żadnej, ale punktujemy.
No i to jest najlepsze podsumowanie.
I pomysł z pielgrzymką dziękczynną wcale niezły. Miejsce które zajmujemy to jest jakiś cud.
Albo obraz naszej ligi.

fialo 04.11.2013 22:59

Bawicie sie w jakieś smieszne ocenki widzę. Każdy z tych leszczy powinien dostać 0, tylko Miśkiewicz od kilku meczy to jest z innej bajki. Podbeskidzie nas gwałciło przez 90 minut, wycierali nami podłogę. Tu powinno być z 5-6 do jaja spokojnie. To co ta drużyna gra na wyjazdach przechodzi ludzkie pojęcie i wykracza poza wszelkie normy dobrego smaku. Już nie mówię wynikach, tylko o grze.

O Rafałku już wszystko napisano. Jakim cudem on moze grać w drużynie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym to jest naprawdę jedno z pytań, na które chcialbym znać odpowiedź. Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy jakaś chora akcja w stylu przedłużenia kontraktu z tym pozorantem.

Pomysł z Piotrem Brozkiem zamiast Bunozy - przepraszam czy to żart? Jakim cudem można wsadzić do składu zawodnika od 8 miesiecy bez klubu, bez przygotowania, kosztem świetnie spisujacego sie w tym sezonie, bardzo solidnego oboncy? Co za geniusz to wymyslił ?

xanti1906 04.11.2013 22:59

Przed nami jeszcze kilka spotkać w przeciągu miesiąca, najbliższy mecz w piątek (WTF, 4 DNI PRZERWY MIĘDZY WYJAZDAMI?) i tego czasu jest mało. Ewidentnie jesteśmy pod formą od kilku kolejek, ciułamy te punkty, a terminarz nam nie pomaga. Wyjazd do Zabrza, potem u siebie stające na nogi Korona i Śląsk, na końcu dwa wyjazdy - Białystok i Poznań. Oby z Pawłem nic złego nie było i byle przetrzymać ten miesiąc z jak największą ilością zdobytych punktów.

Grantar 04.11.2013 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1338128)
Grantar, Ty tak na poważnie ?

Całkiem.
A nie jestem jakimś wielkim fanem Bogusia ...
To że Brożek ani raz dobrze nie uciekł obrońcom, nie potrafił strzelić z lewej nogi po zagraniu Bogusia a Sarki nie trafił w piłkę po odegraniu to jednak nie jest wina pana Rafała.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valandil (Post 1338127)
Wiedziałem, po prostu wiedziałem. Jakie to jest śmieszne gdy ktoś broni go [ Boguskiego] po takim meczu, co ja mówię po takiej POŁOWIE SEZONU.

Co do połowy sezonu czyli 1/3 to mógłbym się z tobą zgodzić .. ale powiedz mi jaki piłkarz dzisiaj grał coś oprócz nieskaczących do główek obrońców, ambitnego Donalna i oczywiście Miska ... ??

FraMat 04.11.2013 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1338128)
Grantar, Ty tak na poważnie ?

Tak.
Te punkty to było w skali od 1 do 100.

A tak w ogóle: Co to.0*(^^&$$#67^&#$@# dzisiaj było?
:shock:

Nochal nie ma żadnego zmysłu taktycznego.

Już po 10 minutach widac było, że należy przemeblować ustawienie. Zorganizowac sie na gdzies 40 metrze - ustawić autobus, zagęścić środek pola, doskakiwać do rywala i iczekac na kontry.

A Nochal ustawił drużynę wybitnie radośnie ofensywnie z Donaldem, Boguskim, Chrapkiem nie mającymi żadnych zadan defensywnych i kulejącym Brożkiem z przodu nie umiejącym nawet przytrzymac pilki.
I jak zwykle: bez zmian chocby w taktyce, kiedy widac było, że ta drugoligowa drużyna, z którą dzisiaj mielismy łatwo i przyjemnie pyknąc kilka bramek, koniecznie chce się pokazac.

jacula 04.11.2013 23:10

ciekawe jak się będą tłumaczyć po tym remisie w Limanowej była trawa za wysoka a w Bielsku za dłuży wiatr ? masakra Boguski i Małecki totalne dno

St Yabol 04.11.2013 23:12

Na sektorze d7 uzbierało sie nas spokojnie ponad 100 :)

wiesniak84 04.11.2013 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1338137)
Sarki w każdym meczu ma problemy z przyjęciem piłki - już Boguś się tego nauczył, a jemu zawsze odskakuje. Sam niedawno twierdziłem, że trzymanie Boguskiego to jakiś sabotaż, ale reszta jest jeszcze gorsza są jeszcze gorsza. Jeśli już, kombinowałbym ze Stolarskim... tylko ale, ale...

Twierdzić, że zasadniczym problemem Wisły jest w tym momencie Boguski może jedynie człowiek z niskim, albo co najwyżej przeciętnym ilorazem inteligencji. Dla takich osób słabe wyniki to zawsze albo wina zawodników, albo trenera, albo ustawienia...

W tym momencie mamy problem i z taktyką, i niektórymi piłkarzami, i z przygotowaniem fizycznym... (czynników jest wiele - dla nas nie do końca jasne) Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jeżeli spieprzy coś trener, ew. założy, że takie przetrenowanie ma zaprocentować w następnej rundzie, to trudno jest oceniać potencjał zawodników, gdyż nie grają na maksa. A to czy jest to problem z kondycją, czy może jednak brak motywacji - dla nas, osób spoza drużyny, to jest niemożliwe do wywnioskowania.

O alfa i omego z ponadprzecietna na pewno inteligencja.

zawodnik = pilkarz
ustawienie = taktyka,trener
przygotowanie fizyczne = trener

thechris 04.11.2013 23:18

Miśkiewicz 8 a reszta nota 1 lub 2 mogą sobie wybrać. Im się nie chciało biegać to mnie się nie chce not wystawiać.

Grantar - te swoje noty to wyjąłeś z najgłębszego zakamarku pewnego ciemnego miejsca.

wiesniak84 04.11.2013 23:19

Czyzby z dupy?

Tominho 04.11.2013 23:20

Ja myślę, że najwyższy czas, aby na prawej stronie duet Burliga-Boguski, zastąpił duet Fryc-Stolarski. Ci dwaj pierwsi od kilku już kolejek i tak niewiele dają, a wręcz czasami utrudniają i stopują akcje ofensywne. Natomiast Frycowi i Stolarskiemu chęci na pewno nie zabraknie. To nie są jakieś ogóry, które nigdy nie posmakowały seniorskiej piłki. Fryc dobrze grał na zapleczu Ekstraklasy, a Stolarski trochę pograł u Kulawika i systematycznie występuje w młodzieżowej reprezentacji Polski.

edit: Im wcześniej zaczną regularnie grać, tym szybciej będziemy mieli z nich jakiś pożytek. Boguski ma już 30-tkę na karku, a i Burliga do grona młodych i utalentowanych się nie zalicza...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl