Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9135)

Drozd 24.09.2013 09:41

A jaką bramkę zawalił Chavez ostatnio? Bo chyba faul przed polem karnym to nie "zawalenie bramki" zwłaszcza że strzelający pajęczyny nie strącił. Ale to już było...

Jestem zdania że Chavez z Głowackim będą równie dobrą parą stoperów jak dotychczasowa, tym bardziej, że zaczniemy niedługo grać z przegubowcami i szybki stoper jest potrzebny.

Bóg Trybun (objawion) 24.09.2013 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1332790)
No chyba nie z jakiegoś powodu tylko jednej ewidentnie zawalonej bramki i bardzo słabym występie w drugim meczu. Piłkarze mają coś do udowodnienia Probierzowi tak że mam nadzieję że nie trzeba ich dodatkowo motywować. Zobaczymy czy druga połowa z Craxą to wypadek przy pracy czy dłuższe załamanie formy.

Tych słabych połówek trochę już było, więc nie tyle świadczą o formie co o solidności zespołu. Dopiero ją - mam nadzieję - budujemy (wolę taką teorię niż wariant, w którym słabe połówki u Smudy vide Grecja Czechy i Kacapy to standard[...]).

Martwi cos, co nazwałbym "nadmiernym szastaniem przestrzenią" - strasznie szeroko gramy co byłoby plusem, gdybyśmy 1. potrafili dobrze skracać pole gry i gdyby 2. tę szerokość drużynie dawali przede wszystkim skrzydłowi, a nie boczni obrońcy.

Do tak szeroko grających bocznych obrońców przydałoby się 2 i to mobilnych defensywnych pomocników - a nam na Lechię zostaje Nalepa (który wg mnie ma talent i w dalszej perspektywie może zaistnieć jako dobrrze wpropwadzający piłkę do gry stoper - na dp i to w pojedynkę specjalnej kariery mu nie wróżę [obym się mylił]).

Galonek 24.09.2013 09:52

Matsui nie zagra przeciwko Wiśle.

http://www.trojmiasto.sport.pl/sport...a_z_Wisla.html

Bóg Trybun (objawion) 24.09.2013 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1332795)

czyli bez kombinacji, sprinterzy Wiśniewski, Buzała i Grzelczak a za nimi Pietrowski (chyba, że któryś z nich wypadł przez kartki / kontuzje). Trzeba bedzie prowadzić grę, Lechia pewnie z kontrataku. Może to i lepiej dla nas.

Karherop 24.09.2013 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1332795)
Matsui nie zagra przeciwko Wiśle.

wis.la/aiq64


ogromne osłabienie Lechii , a dla nas duża szansa na dobry wynik

tym bardziej że u nas już Nalepa pokazał że średnio sobie radzi z ruchliwymi Japończykami ( z Pogoni )

Maine_Coon 24.09.2013 12:24

Moim zdaniem będzie 2:1, ale będziemy przegrywać.
Chavez może nauczył się nie uprawiać sportów zimowych na boisku.
No i licze na występ Donalda: )

mcrap 24.09.2013 13:35

Wierzę, że będzie 2:0 dla Wisełki. Ale 2:1 też biorę w ciemno :)

mitmichael 24.09.2013 21:24

No Panowie i Panie 17 punktow, 2 miejsce i tylko punkcik straty do Legii a miał byc to koszmarny sezon dla Wisełki :) i jestesmy jedyna niepokonana druzyna w lidze oby jak najdłuzej. Teraz Ruch a potem Legia juz sie nie moge doczekac meczu z wojskowymi :P

TymonPRO 24.09.2013 21:37

Brawo Brawo Brawo

10 mecz o pkt bez porażki(z pucharem)
W 9 ligowych meczach tylko 4 stracone bramki (w tym 2 z Koroną)
Bilans bramkowy +9, lepsza tylko Legia

Paweł Legenda Brożek nie potrzebował dużo czasu by znowu być liderem klasyfikacji strzelców, on robi wielką różnicę w naszej lidze

Emanuel Sarki-nareszcie dostał więcej niż 10 minut gry, bardzo poprawna gra, kilka podań , które mogły dać gola

Rafał Boguski-dużo lepiej niż ostatnio ale też bez szaleństw, moim zdaniem na ten moment zabiera miejsce Sarkiemu i to widać kolejny raz,

Osman Chavez-brawo solidny mecz na poziomie Chaveza, jego siła jest wielka


Największe rozczarowanie: Patryk Małecki- w poprzedniej rundzie najlepszy gracz Kulawika, przyszedł Smuda i Patryk gra bardzo nierówno, trzymam kciuki żeby udało się go szybko przywrócić do formy z zeszłego sezonu

Brawo dla Miśka bo kolejny raz w pewnym momencie meczu staje na wysokości zadania

Paweł Stolarski-fajnie grał w pomocy, awaryjnie to dobre rozwiązanie

Michał Nalepa-tak jak po meczu w derbach trzeba dać mu czas na ogranie (początki Chrapka i innych były takie same) Głowa do góry i będą z niego ludzie

PS:Co do kartki po faulu na Osmanie sytuacja jasna: regulamin jasno określa to zagranie jako czerwona kartka i nie ma o czym mówić

Valandil 24.09.2013 21:43

Wynik lepszy niż gra ale i tak jestem szczęśliwy.

irman 24.09.2013 22:03

Brawo. Wynik świetny. Brożek świetny. Miejsce w tabeli świetne.

Żeby tak różowo nie było - gdyby nie naciągana czerwona kartka wątpię żebyśmy wygrali ten mecz. Do tego czasu graliśmy piach pomieszany ze żwirem.

4karol4 24.09.2013 22:05

Nie ma co popadać w samozachwyt, bo gra do bramki była bardzo słaba. Ale w naszej sytuacji nawet jak będą grali miernie, a mimo tego będą wygrywać to trzeba będzie się cieszyć. Mamy duży problem z atakiem pozycyjnym, ciężko nam się gra, gdy musimy prowadzić grę.

Mimo wszystko rzućcie okiem na tabelę. Z wyjątkiem Legii graliśmy z całą górną połówką tabeli. Teraz czekają nas głównie mecze z drużynami z dołu, więc liczę, że zdobędziemy jeszcze sporo punktów. Zeszłej jesieni w 15 meczach ugraliśmy 18 ptk, a teraz po 9 kolejkach mamy ich już 17. Może gra nie wygląda ładnie, ale każdy musi przyznać, że w tabeli widać różnicę. I tylko to się liczy :)

wolfy 24.09.2013 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1332862)
Może gra nie wygląda ładnie, ale każdy musi przyznać, że w tabeli widać różnicę. I tylko to się liczy :)

Gra nie wygląda ładnie od czasów Moskala mniej więcej (a i tu szału nie było). W porównaniu do dwóch ostatnich sezonów to moim zdaniem i tak jest ekstra. Kto pamięta niektóre "klasyki" z naszym udziałem z poprzedniego sezonu przyzna mi rację.

A że przy okazji (czasem nieporadnych) prób gry w piłkę jest więcej punktów, to nic tylko bić brawo Smudzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1332861)
Żeby tak różowo nie było - gdyby nie naciągana czerwona kartka wątpię żebyśmy wygrali ten mecz. Do tego czasu graliśmy piach pomieszany ze żwirem.

Co tam było naciąganego? Za coś takiego powinni mu dowalić przynajmniej cztery mecze dyskwalifikacji.
Narzekamy na okazyjne sanki Chaveza, ale to był zupełnie inny poziom brutalności.

Wasiu 24.09.2013 22:15

http://vpx.pl/i/2013/09/24/faul.th.png

Książkowo wykonany wślizg.

piotek 24.09.2013 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1332861)
Brawo. Wynik świetny. Brożek świetny. Miejsce w tabeli świetne.

Żeby tak różowo nie było - gdyby nie naciągana czerwona kartka wątpię żebyśmy wygrali ten mecz. Do tego czasu graliśmy piach pomieszany ze żwirem.

Akurat czerwień jak dla mnie pewna. Wjechał Donaldowi korkami w kolano. Jeśli to było na żółtą, to na czerwień musiałby napierniczać do niego z CKM.
Ale fakt, do kartki był piach i musimy to szybko zmienić. To nawet nei Lechia zagrała pressingiem, ale raczej sami kopalismy się po czołach. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale przypominało mi topadakę z poprzedniego sezonu.Co do Donalda, to widać, że waleczny, ale czasem odwalał takie rzeczy, że nóż się w kieszeni otwierał. Np. schodził w środek na trzeciego stopera, a lewa cała wolna, nie licząc zawodnika gdańszczan. Prawie zaliczył asystę rundy, tylko do złej bramki. Za daleko wypuszczał sobie piłkę, i tylko szybkości zawdzięczał, że dawał radę wyciągnąć z tego faule. Ogólnie widać, że głównymi bolączkami są brak ogarnięcia taktycznego i gorąca głowa, bo gdy przeciwnik znajdował się blisko, miał wielkie problemy, żeby zacząć grę podaniem po ziemii.

Kibic1928 24.09.2013 22:26

Czerwień jak najbardziej prawidłowa. Nie ma co nawet dyskutować.

Boguski dziś chyba najlepszy mecz w tym sezonie, Chavez ok, za to Donald miał prąd w nogach, nie wiem ciężko oceniać po zaledwie 2 meczach ale dl mnie to lewy pomocnik nie obrońca, w każdym razie Bunozy nie wygryzie.

St Yabol 24.09.2013 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1332864)
http://vpx.pl/i/2013/09/24/faul.th.png

Książkowo wykonany wślizg.

Chrapek też mógł zobaczyć czerwień bo zrobił prawie identyczny wślizg

rychu 24.09.2013 22:31

Kilka spostrzeżeń po meczu, w którym osiągneliśmy świetny wynik:

-Sarki dał dobrą zmianę, ale mógł dać dużo więcej gdyby nie irytujące już błędy w przyjęciu piłki. Chyba trzy razy mu to się zdarzyło dziś, kiedy był w dobrej sytuacji. Może to problem z psychiką? Ma nad czym pracować na treningach.

-Paweł Brożek ma już 5 bramek i 2 asysty na koncie. Po prostu nasz kluczowy zawodnik (może jeszcze Głowacki).

-Nie wiem czy mi się zdawało, ale przy zmianie Małecki nie podszedł ani do Sarkiego, ani do Smudy. Potem jak siadał na ławkę to ktoś ze sztabu szkoleniowego chciał przybić z nim "piątkę" , ale Mały go zignorował. Może ktoś potwierdzić, że taka sytuacja miała miejsce, czy po prostu z perspektywy C mi się zdawało?

- Michał Chrapek zdobył w tym roku już 8 goli (1 w PP). Jest to dla mnie pozytywne zaskoczenie. Oby dalej tak się rozwijał.

Arked 24.09.2013 22:31

Bardzo cieszy zwycięstwo i aż 3 strzelone bramki. Nie zdzierżyłbym kolejnego remisu. W dodatku Chavez i Guerrier pokazali, że można spokojnie stawiać na nich w obronie (mimo dwóch kiksów tego drugiego). Mecz więc na duży plus.

Po obejrzeniu dzisiejszego spotkania czuję ulgę, że w następnym meczu wraca Stjepanović. To tylko wskazuje, że wieszanie psów na Ostoji na początku sezonu był mocno przedwczesne. Brak Macedończyka w dzisiejszym meczu aż raził w oczy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol
Chrapek też mógł zobaczyć czerwień bo zrobił prawie identyczny wślizg

Chrapek jechał stopami po ziemi. Frankowski miał jedną nogę na wysokości kolana. Przepisy są bezlitosne dla takich "wślizgów".

1227 24.09.2013 22:32

Chrapek identyczny? ok brzydki faul- bo z tyłu, ale nogi mial na wysokosci murawy, nie na wys uda. 3p najwazniejsze

St Yabol 24.09.2013 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1227 (Post 1332872)
Chrapek identyczny? ok brzydki faul- bo z tyłu, ale nogi mial na wysokosci murawy, nie na wys uda. 3p najwazniejsze

Dlatego napisałem "mógł" a nie "powinien" no i użyłem słowa "prawie" :P w każdym razie gdyby dostał tą czerwień to nie powinien mieć pretensji do sędziego. Druga sprawa jest taka, że Chrapek chyba specjalnie tak sfaulował, żeby sie wykartkować na mecz z 7egią

Wojtas 24.09.2013 22:36

Brawa za zwyciestwo

super 3 pkt i jestemy blisko Legii

p.s czerwona byla,ale do tego momentu mecz byl w miare wyrównany.

El'kabat 24.09.2013 22:44

Brawo za wynik. Brozio klasa sama dla siebie ;)

Co do Donalda to jak ktoś piszę,że smiało go można wystawiać na lo to chyba mecz pomylił.
W 2 połowie miał kilka takich wykopów,czy farfocli wzdłuz boiska,że człowiek drżał o wynik.Przypomniał się Frederiksen... Głowa po meczu z pyskiem na niego wyjechał,aż go Chrapek uspkokajał ;)

Kolejny mecz potwierdza,że mamy jednego DP z prawdziwego zdarzenia bo tak naprawdę nie wiadomo co i czy w ogóle będzie z Nalepy.

wislak2214 24.09.2013 22:45

Spoko , Gordan wraca :D

xanti1906 24.09.2013 22:48

Ale będzie pauzował chyba Chrapek? Mimo świetnej postawy Chrapka w tym sezonie, jego brak nie powinien mieć wpływu na wynik w Chorzowie, a i dobrze, że wykartkował się przed meczem z Legią.

Elefant 24.09.2013 22:53

Gra może i nie powalała.
Ale trenera i drużynę bronią wyniki, więc nie ma co narzekać, bo póki co jedziemy ponad stan.

Donald, on krąży po boisku jak lampart czyhając na łup, że nie na swojej pozycji to mniejsza z tym.:-D

Parę razy, dzięki temu, że nie trzymał pozycji lewego uratował nam sytuacje.
Szybki, zwinny i głodny gry.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie podchodzi w pole karne przy rożnych tylko zostaje z tyłu. Od czasu Kalu Uche nie mieliśmy zawodnika tak lotnego, z takim wyskokiem. No może Genkow, ale on miał zupełnie inną "charakterystykę lotu".
Raczej go widzę na lewej pomocy.
Ładnie się zachował po meczu.

Już to pisałem, Brożek o powrocie jest dużo lepszy niż gdy go sprzedawaliśmy. I nie chodzi o te pieć bramek, tylko o ogólny sposób jego gry. Spadł nam jak manna z nieba.

Chavez dał radę, ale też cudów nie pokazał. Raczej Bunoza z Głowackim na środku do czasu powrotu Jovanovicia.

Módlmy się o zdrowie Stepanovicia i by kartki go omijały.

Arked 24.09.2013 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1332875)
Co do Donalda to jak ktoś piszę,że smiało go można wystawiać na lo to chyba mecz pomylił.
W 2 połowie miał kilka takich wykopów,czy farfocli wzdłuz boiska,że człowiek drżał o wynik.Przypomniał się Frederiksen... Głowa po meczu z pyskiem na niego wyjechał,aż go Chrapek uspkokajał ;)

Zaliczył dwa kuriozalne kiksy ale nie sądzę, żeby powtarzał takie błędy w kolejnych meczach (wyglądał na stremowanego, może to był powód). Zaliczył sporo dobrych interwencji w obronie, pokazał, że ma dobry odbiór i nie jest wcale takim taktycznym zerem (dobrze asekurował). Porównywanie go do Frederiksena to trochę herezja ;) Nie ma co jednak rozwodzić się na ten temat bo do gry wraca Bunoza.

wiertar 24.09.2013 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1332878)
Ładnie się zachował po meczu.

cos wiecej?

jak dla mnie to poza tymi dwoma kiksami to całkiem niezle jak na pierwszy mecz na obronie. szczególnie podobały mi sie te jego akrobacje przy wybijaniu trudnych piłek. myśle że jak się ogra troche to bedzie z niego pożytek. jak dla mnie na ruch boguski za chrapka a na skrzydło Donald lub Sarki. Małeckiemu dał bym jeszcze szanse, w końcu musi zaskoczyć

Karherop 24.09.2013 23:13

moje luźne obserwacje po meczu :

1) nie mamy tak tragicznej ławki jak się maluje , innymi słowy rezerwowi dają radę
- Chavez od biedy daje radę , ale z mocniejszym rywalem może być mu bardzo ciężko
- Donald , j.w. dużo nonszalanckich zagrań . Lewa obrony tylko dla Bunozy
- Nalepa , najeikszy minus meczu . Zawodnik bez formy .
- Stolarski - poza jednym fatalnym zagraniem lepiej od Nalepy , kto wie czy to nie jest 'jego ' pozycja . Cieszy że w końcu miał okazję wystąpić .
2) drużyna jest w dobrej formie . Można powiedzieć że gra się nie kleiła do straty zawodnika przez Lechię , ale popatrzymy na to że gra Lechii w obronie nie ulegał zmianie . To Wisła przyśpieszyła tempo i rozciągneła grę .
- w tym momencie wielkie brawa dla Sarkiego . Ma swoje mankamenty ( przyjęcie , zaangażowanie ) ale taki zawodnik jest nam potrzebny w drużynie .
- Brożek jest stworzony dla Wisły , a Wisła dla niego
- Głowacki.. bez niego nie wyobrażam sobie obrony
- Boguski- dobry mecz! tylko tyle i aż tyle
- solidnie Burliga , Chrapek i reszta

czyste konto , 2 miejsce w lidze , wyjazd do Ruchu który jest na drugim biegunie tabeli . Walczymy o zwycięstwo i być może lidera z Legią .

Gronias 24.09.2013 23:14

Cieszy, że na zero z tyłu zagrali.

Zawsze coś się da poprawić, ale no kurde, kto by sie spodziewał takiego startu?

Wisła jedyna niepokonana, ta pierwsza ósemka całkiem realna się wydaje.

licoo 24.09.2013 23:18

Elefant napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Ładnie się zachował po meczu.
Cytat:

cos wiecej?
kibice krzyknęli:
Wisła z Krakowa:
- piłkarze: to Lechii druga połowa

To mi się bardzo podobało:)

Tasio1906 25.09.2013 04:48

moja 11 na Ruch: Miśkiewicz-Stolarski, Głowacki, Chavez, Bunoza-Stjepanović, Garguła-Małecki,Boguski, Sarki-Brożek. W drugiej połowie Donald za Chaveza i spróbować Bunozę na środku obrony, Nalepa bądź Uryga za Gargułę i Kamiński za Brożka. Zmiany robione "pod" Legię, wiadomo że:
1) mógłby się "wykartkować Burliga,
2) nie zagra Marko
3) Boguski, Garguła i Brożek grali ostatnio w pełnym wymiarze czasowym, można więc oszczędzić przynajmniej 2 z nich biegania w końcówce meczu w Chorzowie.

syryls 25.09.2013 05:56

Z Ruchem zadowoli mnie remis, ale fakt faktem drużyna z Chorzowa jest w rozsypce więc szansa na zwycięstwo jest

tommiyacht 25.09.2013 06:22

nie boje sie tego stwierdzenia - zagralismy gorzej niz z pasiastymi, a smiem twierdzic ze to byl nasz najgorszy mecz w tej rundzie.oczywiscie nie biore pod uwage gry po czerwonej kartce, choc i tu Lechia nie spisywala sie najgorzej. Wymienili 3 klepy i juz byli pod naszym polem karnym a my nie mozemy sobie poradzic z atakiem pozycyjnym z przewaga zawodnika. Grajac w przewadze jedyne na co nas stac to kontry ? no panowie.

troche indywidualnych ocen:

+
Glowa - profesore, kilka razy ratowal dupe i przecinal ostatnie podanie przed gole. Dobrze asekurowal
Chavez - poprawnie, bez wiekszych bledow, raz saneczki byly
Brozio - swoje zrobil, brawo
Boguski - tak tak, Boguski drodzy Wislacy. Gosc moze nie ma efektywnych akcji ktore bysmy rozpamietywali po meczu, ale odwala czarna robote, jest wszedzie, nie odstepuje od rywala, dobry w destrukcji na srodku pomocy.

-
Nalepa - o ile w derbach nie gral na swojej pozycji (choc w sumie defensywnemu pomocnikowi najblizej do obroncy), to wczoraj juz gral. I zagral zle. Surowy strasznie, bezuzyteczny w destrukcji. Ja bym mu dal odpocząć.
Donald - matko bosko czestochosko, doprowadzal mnie do zawalu tymi wykopami. Wykop na uwolnienie ze swojego naroznika prosto w nasze pole karne do przeciwnika. No i tak bylo ze 2 razy. Nie dokladne zagrania. Generalnie trema go zjadla. Ale na ta chwile dla mnie on ma bardziej chyba predyspozycje jako lewy pomocnik niz obronca.
Chrapek - sory, jedynie gol go broni. Tak to jest snujacym sie , malo ruchliwym, nie pokazujacym sie innym, pilkarzem. Zero destrukcji w srodku pola, Boguski juz lepiej w tym elemencie zagral. Chrapek w.g. mnie to wieksze cieple kluchy niz Boguski - ten sie przynajmniej rusza. Ani to playmaker, ani DM, niewiadomo co to. Nie zaluje ze nie zagra z Ruchem
Malecki - jego wystep podsumuje tak http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg . A szczytem s....ysyństwa bylo zejście z boiska prosto na lawka nie przez srodek plyty gdzie wchodzil Sarki (?) , ani reki Smudzie, ani pocaluj mnie w dupe. Za niego Donald, bezapelacyjnie.

Podsumowywujac - z taka gra jak wczoraj nie mamy czego szukac w Chorzowie, o Legii nawet boje sie wspominac. Przeciez wykartkowani pilkarze to byli gracze defensywni, czyzby Ostoja mial taki wplyw na nasza ofensywe ?

oczywiscie, na samym koncu licza sie 3 punkty i z tego sie nalezy cieszyc, ale o tym meczu nalezy szybko zapomniec

syryls 25.09.2013 06:35

No i zjebałeś mi humor... Równie dobrze można napisać że Głowacki dziś zagrał najsłabiej w sezonie, a Boguski to ma takiego farta, wystawiany jest chyba tylko dlatego że kadrowo nasz zespół wygląda fatalnie. Chrapek to nie jest ....a... skrzydłowy, ty naprawdę uważasz że to jest OP, jako 50/50 wywiązuje się świetnie w środku pola, ustawianie go na skrzydle to samobójstwo bo nie ma szybkości i dryblingu. Nasza marna liga nauczyła mnie że styl można mieć gdzieś, ważne są punkty. Smuda miał racje ze stwierdzeniem aby Donalda testować w ofensywie. Liczę że Małecki w meczu z Ruchem i Legią usiądzie na 4 literach

BlurgH 25.09.2013 06:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1332894)
Przeciez wykartkowani pilkarze to byli gracze defensywni, czyzby Ostoja mial taki wplyw na nasza ofensywe ?

oczywiscie, na samym koncu licza sie 3 punkty i z tego sie nalezy cieszyc, ale o tym meczu nalezy szybko zapomniec

1. Solidny DM, który daje gwarancję pewnej jakości przy odbiorze i przy rozegraniu na środku boiska zawsze będzie miał duży wpływ na ofensywę, bo pozostali piłkarze nie muszą nerwowo zerkać za plecy - a niestety Nalepa w dniu wczorajszym powodował takie zerkanie...

2. Zgadzam się z przedmówcą, że liczą się 3 punkty, ale o takim meczu nie powinno się zapominać, tylko tłuc piłkarzom do głów, że "TAK SIĘ NIE GRA PANOWIE...":dziadek:

Barti 25.09.2013 06:48

Bardzo cieszy to przełamanie Brozia. Mam nadzieję, że to efekt sportowej złości, która wyzwoliła się po kadrze. Ma nadzieję, że Paweł pokaże teraz nam wszystkim że ma jaja. Życzę mu walki o koronę króla w tym sezonie - oczywiście na chwałę Wisły.

Karherop 25.09.2013 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1332894)
Podsumowywujac - z taka gra jak wczoraj nie mamy czego szukac w Chorzowie, o Legii nawet boje sie wspominac. Przeciez wykartkowani pilkarze to byli gracze defensywni, czyzby Ostoja mial taki wplyw na nasza ofensywe ?

oczywiscie, na samym koncu licza sie 3 punkty i z tego sie nalezy cieszyc, ale o tym meczu nalezy szybko zapomniec

uwagi do postu kolegi
1 . drużyna była typowa na do spadku . W każdym meczu naszą grę trzeba weryfikować pod tym kątem . Szczerze ? każdą grę jestem w stanie zaakceptować byle by inkasować w każdym meczu 3 punkty . A i remisy nie są złe w starciu z lepszymi rywalami . Ewentualnej jakości trzeba będzie oczekiwać na wiosnę .
2. Ruch jest 2 od końca w tabeli . Nikogo nie można lekceważyć , ale skoro uzyskaliśmy dobre wyniki na dużo lepszych rywalach to drużyny nie można skazywać na porażkę w starciu z takim rywalem. Zobaczymy co jeszcze Ruch pokaże dzisiaj w starciu z Widzewem , ale sukcesu to ja im nie wróżę .
3. Ocena odnośnie Chrapka jest bardzo krytyczna , biorąc pod uwagę że zaliczył poza bramką asystę oraz mógł mieć jeszcze jedną . Fakt sprinterem to on nie jest , 1 połowę miał słabą , ale cała 2 linia zagrała dość niezłą padakę . Gdyby grał w każdym meczu świetnie to już by się po niego zgłosił średniak ligi belgijskiej i tyle byśmy go widzieli :P I tak nam się Chrapek rozwija lepiej niż na to się zapowiadało na wiosnę .
4. Ostoja jest łącznikiem defensywy i ofensywy . Naszym kluczowym zawodnikiem. Poza tym cała drużyna od bramkarza do napastnika ma wpływ na naszą ofensywę . Śmieszne pytanie .

mcrap 25.09.2013 08:16

Chciałem 2:0 a tu chłopaki strzelają 3 bramki. Ale im wybaczam :). Mecz może nie na 3:0 dla Wisły, niektórzy powiedzą nawet że na remis. Nie narzekajmy jednak, cieszmy się. Brawo za wykorzystanie gry w przewadze ... nie zawsze to się wszak udaje :)

WISŁAZWE 25.09.2013 08:29

Fakt zagraliśmy słabe spotkanie, co przyznają nawet sami piłkarze. Ale zagraliśmy bez 3 podstawowych zawodników, którzy bądź co bądź dużo tej drużynie dają a przez ich absencję, roszad trzeba było dokonać w dwóch formacjach co było widać na boisku.

Mimo takiej postawy umieliśmy sobie stworzyć zagrożenie pod bramką Lechii. Do tego wykorzystaliśmy grę w przewadze co nie zawsze się udaje i zgarnęliśmy komplet punktów. Czy zasłużenie? Uważam, że tak.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl