Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Z jakiego filmu pochodzi ten kadr? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9122)

wiesniak84 09.09.2013 20:34

"Erratum" :)

Wasiu 09.09.2013 21:32

Czysta formalność ?

AYALA 09.09.2013 21:34

Czekista ?

Wasiu 09.09.2013 21:47

http://vpx.pl/i/2013/09/09/123.jpg

Wasiu 09.09.2013 22:05

Twoja kolej.
Tak jest, profesor napisał równanie, które jemu i jego ekipie zajęło kilka miesięcy żeby któryś ze studentów spróbował zrobić, a Damon pracujący jako woźny podszedł i od kopa napisał :)

piter116 09.09.2013 22:10

Amator? 10 zn

wiesniak84 09.09.2013 22:14

tak jest 10

piter116 09.09.2013 22:14

http://oi43.tinypic.com/jsj0n9.jpg

AYALA 09.09.2013 22:20

Milczenie Owiec ?

piter116 09.09.2013 22:20

tak jest-Lincz

Ciastek1 10.09.2013 00:12

Kontakt ?

Ciastek1 10.09.2013 01:22

http://img209.imageshack.us/img209/181/0dbh.jpg

DevilMayCry 10.09.2013 06:17

Obcy 3.........? :D

Uran235 10.09.2013 11:53

Nie widziałem filmu, ale wydaje mi się, że może to być "Blade Runner" a.k.a. "Łowca Androidów"

Ciastek1 10.09.2013 16:03

Nie, nie , nie :P

wiesniak84 10.09.2013 16:10

Podpowiedz jakas moze?

kornd 10.09.2013 16:19

Replikant z van Damm'em?

Ciastek1 10.09.2013 16:21

Proszę bardzo :P

http://i.pinger.pl/pgr54/893abd9e001...b4/kanarek.jpg

Ciastek1 10.09.2013 16:33

dokładnie :P myślałem , że trochę dłużej potrwa odgadywanie :P

piter116 10.09.2013 17:00

Zaklęte rewiry?

wiesniak84 10.09.2013 17:15

Brawo piterstoszescnascie!!

piter116 10.09.2013 17:17

http://oi43.tinypic.com/290vjly.jpg

Ciastek1 10.09.2013 17:19

Demony wojny według Goi ?

piter116 10.09.2013 17:20

Zgadza się

Ciastek1 10.09.2013 17:33

http://img189.imageshack.us/img189/4126/zwgp.jpg

wiesniak84 10.09.2013 17:41

Ziemia niczyja?

Ciastek1 10.09.2013 17:43

Tak jest , jedziesz

wiesniak84 10.09.2013 17:55

http://i42.tinypic.com/2isk4kk.jpg

Wasiu 10.09.2013 17:57

Imperium Słońca

wiesniak84 10.09.2013 18:01

Poprawnie:)

Wasiu 10.09.2013 18:05

http://vpx.pl/i/2013/09/10/123.jpg

wiesniak84 10.09.2013 18:10

Equilibrium:D co tak po Bale'u pojechales:D

Wasiu 10.09.2013 18:11

Tak jest
Dobry aktor to musi mieć swoje chwile w tym temacie :)

wiesniak84 10.09.2013 18:32

http://i41.tinypic.com/2n0jk5.jpg

Proximus 10.09.2013 18:58

Duża ryba :)

wiesniak84 10.09.2013 19:27

No rejczel:)

Proximus 10.09.2013 19:42

Oddaje kolejkę jak coś.

Wasiu 10.09.2013 20:04

To ja skorzystam z okazji.

http://vpx.pl/i/2013/09/10/1234O8Rx.jpg

wiesniak84 10.09.2013 20:15

Mucha? 10zn

Wasiu 10.09.2013 20:19

Nie ma na Ciebie mocnych :P
Jedziesz dalej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl