Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, niedziela godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9064)

Proud 04.06.2013 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1315859)
Stempniewski uznał decyzję Małka za dobrą.


A jak ocenił rękę Jodłowca w meczu z nami?

:D


Ten wieprz to jest mniej obiektywny niż skorumpowany Wit Ż.

Griszka30KR 04.06.2013 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1316137)
A jak ocenił rękę Jodłowca w meczu z nami?

:D


Ten wieprz to jest mniej obiektywny niż skorumpowany Wit Ż.

Stwierdziłem to samo po jEGO wypowiedziach odnosnie "kontrowersji" w naszym meczu z Legią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl