![]() |
Cytat:
|
Przede wszystkim to, że trzymają go od października świadczy o tym, że jest po prostu tani = nie zależy im na drużynie, bo gdyby tak było, po wyrzuceniu Probierza ściągnęliby nowego trenera. Mecz słaby, ale trzeba się cieszyć z wygranej, bo nie wiadomo, ile jeszcze będzie do tego okazji :D
|
Cytat:
|
Gra marna, za to bramka Chrapka ładna. Cieszy zwycięstwo i poprawienie sobie statystyk z Górnikiem z którym ostatnio regularnie przegrywaliśmy.
Jedyny plus to gra obrony (poza Jaliensem zmienionym w przerwie). Jedyna formacja że od biedy może zostać + lewy obrońca. Reszta jak to mówi Mielcarski do kasacji. |
Cytat:
Trochę boję się nowego sezonu, tym bardziej przez tą reformę, ale skoro Mamy Smudę, to wszystko jest możliwe ; o |
Taki Cezary Wilk pewnie z przyjemnością wystąpiłby w Tańcu z Gwiazdami wzorem Majdana. "Mam Talent" odpada z wiadomych względów... no chyba, że Czarek ma jakiś... głęboko ukryty o którym nic nie wiemy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl