Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 30 maja godz. 18. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9061)

jova 31.05.2013 01:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1315114)
hehe, bez kitu, myślałem że po kolejnym koszmarnym sezonie i co ważniejsze - oglądania tych meczów i tych zawodników, nie będzie już nikogo kto stwierdzi że to trener, przygotowanie itp.

A z jakiej racji jedno wyklucza drugie? Sugerujesz że można winić albo trenera, albo zawodników? Kristos pisał, że nie sądzi że "to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny" i moim zdaniem ma rację. To nie jest wyłącznie wina zawodników. Kulawik też nie jest optymalnym rozwiązaniem i nie wykonuje jakiejś niesamowitej roboty. To nie znaczy, że trzeba go zwolnić.

-Szymek79- 31.05.2013 07:36

Przede wszystkim to, że trzymają go od października świadczy o tym, że jest po prostu tani = nie zależy im na drużynie, bo gdyby tak było, po wyrzuceniu Probierza ściągnęliby nowego trenera. Mecz słaby, ale trzeba się cieszyć z wygranej, bo nie wiadomo, ile jeszcze będzie do tego okazji :D

thechris 31.05.2013 07:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŽado (Post 1315097)
Wisły*
Piłkarze to są robole, którzy zresztą niezbyt wtwiązują się ze swoich zadań, więc nazywanie ich cyrkowcami nie jest nadużyciem, najpierw niech grają tak aby zasłużyć na miejsce w tym klubie

Nie, mylisz się całkowicie. Oni są przeciwieństwem roboli. Oni są polskimi celebrytami na tle prawdziwych piłkarzy i sportowców.

Ogryzek 31.05.2013 10:25

Gra marna, za to bramka Chrapka ładna. Cieszy zwycięstwo i poprawienie sobie statystyk z Górnikiem z którym ostatnio regularnie przegrywaliśmy.

Jedyny plus to gra obrony (poza Jaliensem zmienionym w przerwie). Jedyna formacja że od biedy może zostać + lewy obrońca. Reszta jak to mówi Mielcarski do kasacji.

Kon®ado 31.05.2013 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1315137)
Nie, mylisz się całkowicie. Oni są przeciwieństwem roboli. Oni są polskimi celebrytami na tle prawdziwych piłkarzy i sportowców.

No w sumie może masz rację, jak tak patrze nie raz na grę naszej drużyny to coś pokroju "Gwiazdy " tańczą na lodzie mi się nasuwa ...
Trochę boję się nowego sezonu, tym bardziej przez tą reformę, ale skoro Mamy Smudę, to wszystko jest możliwe ; o

thechris 31.05.2013 18:55

Taki Cezary Wilk pewnie z przyjemnością wystąpiłby w Tańcu z Gwiazdami wzorem Majdana. "Mam Talent" odpada z wiadomych względów... no chyba, że Czarek ma jakiś... głęboko ukryty o którym nic nie wiemy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl