![]() |
Bez Sobolewskiego, Małeckiego, Głowackiego nie istniejemy, nie udało się sklecić żadnej akcji. 36 letni Kosa wyróżniał się na tle reszty.
Miśkiewicz - po raz kolejny słabe wykopy, można się przyczepić do pierwszej bramki. Natomiast dwa razy nas uchronił przed stratą goli, mogło być 5-0 nawet. Bardzo niedobrze zaprezentował się Chrapek, który wyróżniał się brakiem szybkości, nie radził sobie pod presją przeciwnika i bez wsparcia partnerów. Dodatkowo wpływ na jego grę to brak, będącego w dobrej formie, Sobola. Genkov zrobił więcej od Sikorskiego, mimo że grał krócej, było z niego więcej pożytku, ale to nie jest żadna nowość. |
Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy. |
A miało być tak pięknie.
Młodzi, słabo opłacani, ale przecież nie gorsi:lol: rodacy mieli z ambicją walczyć w każdym meczu z honorem broniąc Białej Gwiazdy. Czterdziesta czwarta minuta. Jaśnie Wielmożny Pan Piłkarz traci w idiotyczny sposób piłkę. Idzie kontra. Jaśnie Wielmożny truchtem biegnie z powrotem. Piłkarze Śląska zdążą jeszcze wymienić kilka podań, kiedy nadbiega Jaśnie Wielmożny. Śląsk rozgrywa piłkę a Jaśnie Wielmożny truchta, Śląsk strzela bramkę Pan Piłkarz się zatrzymuje. Można spokojnie wrócić na środek, odpocząć, wszak radość z bramki trochę potrwa. (Nazwiska Jaśnie Wielmożnego nie podam, żeby się nie narazić ideologom, no i kontrakt chłopak negocjuje, po co mu szkodzić). Pal licho poziom sportowy, ambicja podobno miała być.:evil: Dziś tylko Kamil może wracać autokarem. No i może Stolarski, ale nie za grę czy ambicje tylko za to, że jest ofiarą chorej ideologii i niechęci do wypłacania wejściówek Jovanoviciowi. Reszta na piechotę do Krakowa zap... |
Cytat:
|
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.
Wszyscy zagrali tragicznie do kwadratu. Burliga to czlowiek z innej planety. Kulawik musi być naprawdę ciężko zdesperowany, że na niego stawia. Zresztą cała reszta nie lepiej. Sarkiemu chyba tygodniowe posiedzenie we Franticu też na dobre nie wyszło. Szkoda słów na nich. Co powiedział Kosowski po meczu, bo podobno coś ciekawego? Może uderzył się w pierś i przyznał, że jego czas już minął niestety ? |
Cytat:
|
Za to co dzis zrobila ta druzyna sabotażystów to nie powinno im sie juz nawet zaklasnać
.Nie wolno.Oni juz na nic nie zaslugja.Kulwika zwolnic jeszcz dzis ,grajmy wogole bez trenera bo to bez roznicy czy on jest czy nie. Wisla to jest cos wiecej niz klub ,a ci bluzniercy co chwile ją ośmieszają. |
Na + jedynie Krzoska , prawidłowo przeprowadzone 3 zmiany, zawsze mógł się pomylić i walnąć czwartą.
|
Cytat:
Tak przy okazji i zostając przy temacie - co powiedział Kosa po meczu? |
Cytat:
Kosowski powiedział samą prawdę 2 razy piłka się odbiła do bramki od tego beztalencia i już peany na jego cześć piszą. Kulawik jak zwykle nie reaguje na to co się dzieję na boisku no i dlaczego uparcie stawia na Burligę krzywdząc go. On go nie lubi, że tak go karci tym boiskiem? Już Kosa czy Pareiko zagraliby lepiej na tej pozycji. Mam nadzieję, że wszyscy piszący o dobrych wynikach dzięki Polakom w składzie itp teraz się otrząsnął. |
Właśnie mnie olśniło, jakim byłem szczęśliwcem, że mogłem na własne oczy na R22 i innych obiektach oglądać POTĘGĘ BIAŁEJ GWIAZDY..w latach ubiegłych......Olśniło mnie, jak tłumaczyłem synowi ( trenującemu w Szkółce Wisły), że KIEDYŚ Wisła miażdżyła wszystkich w lidze....Prawdopodobnie, kiedy kiwał ze zrozumieniem głową, myślał to co ja 30 lat temu-jak mój Ojciec wynikiem z Wembley i MŚ'74 tłumaczył mi mizerię naszej Reprezentacji w latach 90-tych...ehhhhhh
|
Cytat:
EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli Chrapek chciał dzisiejszą grą (?) wywrzeć jakąś presję w sprawie kontraktu, to w przyszłym sezonie może oglądać mecze Wisły w tv, zagryzając gotowaną kolbą kukurydzy.
Jednak moim zdaniem na absolutne wyróżnienie zasługują trzy punkty: 1. Wystawienie Chaveza obok Urygi (prawie samobójstwo). 2. Wystawienie Burligi. 3. Długie trzymanie na boisku Boguskiego. |
Cytat:
Jak słyszę, że Chrapkowi znowu się nie chce biegać, to życzę mu jak najszybszego kontynuowania kariery w innym klubie. |
Cytat:
Przelatując z grubsza po postach dostrzegłem że szykowana jest prawdziwa petarda.Tym razem eksplozja gwarantowana...Kolanko i Kuczak. |
Cóż.. pyrrusowe zwycięstwo Śląska bo pewnie i tak nie dostaną licencji na puchary, a nam ją może dadzą więc...:)
Serio to obawiam się, że w piątek może być akcja ratunkowa dla Ruchu i będziemy jeszcze smutniejsi. |
Żal na to było patrzeć. Nawet Sarki miał momentami problem z przyjęciem i opanowaniem piłki.
Tyle warte jest to pier**** w studiach o tym jak to Wisła tylko z jednym obcokrajowcem rozwaliła Koronę. Nasza "zdolna młodzież" została brutalnie sprowadzona na ziemię co do poziomu swoich "umiejętności." Problem jest taki, że to ten mecz, podobnie jak poprzednie ze Śląskiem, Lechią na wyjeździe a nie mecz z Koroną stanowią ich "normalny" poziom. |
Boguski byl wczoraj mniej beznadziejny niz reszta. Przynajmniej od pilki nie uciekal.
|
Moje subiektywne oceny:
Miśkiewicz-mógł się zachować trochę lepiej przy pierwszej bramce , ale później i tak nas parę razy uratował 3/6 Stolarski- wyszedł nieskoncentrowany i Patejuk robił z nim co chciał,potem lepiej ale parę razy podał do piłkarzy Śląska 1,5/6 Chavez- kolejny beznadziejny mecz Chaveza , w ogóle dziwne że zagrał patrząc na to jak spisywała się MW z nim w składzie 1/6 Uryga-słabo ale chyba najlepszy z naszych obrońców 2/6 Burliga- to nie jego wina, że Wisła nie ma LO a Kulawik tam go wystawia . Poziom sportowy tak 1,2 liga 1,5/6 Wilk - robił to co zwykle,atutów ofensywnych jak wiemy nie ma 2/6 Chrapek- 2 przypadkowe bramki z Koroną nie wystarczą by nazwać go piłkarzem,najgorszy na boisku,to jaką "ambicją" wykazał się przy stracie drugiej bramki pokazuje ,że nie zasługuje grać w koszulce Wisły,Sobolewski w wieku 70 lat będzie lepszy 1/6 Sarki- dosłownie dwa przebłyski 1,5/6 Kosowski- nie biega jak dawniej ale wczoraj był najlepszy na boisku, robił co mógł 3/6 Boguski- tracił piłki ale przynajmniej chciał grać 2/6 Sikorski- jak zwykle,chciał ale nie mógł 1,5/6 Garguła- coś tam próbował 1,5/6 Genkow- oddał strzał na bramkę 1,5/6 |
zawyżone oceny dla Burligi , Wilka , Sikorskiego, Garguły *, Genkova*
dla wszystkich powinna być ładna jedyneczka * myśle że kazdy z nas mógłby wyjść na boisko i 'coś tam próbowac ' i nawet oddać strzał na bramke . Jednak nikt nam za to nie zapłaci 300 tys rocznie . Im natomiast tak. kilku piłkarzy to zasłużyło nawet na oceny "0" wypada zapytać na podstawie czego Chrapek chce zarabiać 15 tys złotych ? chyba ze chce równocześnie pracować w biurze prasowym oraz w dziale konserwacji powierzchni płaskich i jestem też ciekaw do jakiej ligi chce wyjechac Wilk z taką grą jak wczoraj , 3 czy 4 liga angielska ? wkomponowałby się idealnie , choć kondycyjnie pewnie by usiadł na dupie w 70 minucie . a w pierwszej kolejnosci powinno sie pożegnac ( wyrzucic ) Pana Kulawika . Ciekawe czego teraz nam brakowało ? czekam aż powie na konferencji że brakuje im trenera |
Cytat:
No i ambitni młodzi Polacy nie mają obowiązku biegać! Koronę pokonaliśmy po farciarskiej bramce na 1-0 ja nas plasuję pomiędzu Bełchatowem a Pogonią;) |
Cytat:
Cytat:
|
Nie wiem czy Chrapkowi nie chce się biegać (no może to dodatkowy aspekt), ale raczej wygląda mi na to, że on po prostu pod względem wydolności nadaje się li tylko do max 2 ligi. Technicznie w takiej małej gierce jest niezły, ale dla przykładu niejaki Chomątek - mistrz żonglerki piłką grał onegdaj chyba tylko na poziomie 3 lub 4 ligi.
Tak więc, może i on był Chrapkiem w 1 lidze, ale w Wiśle to jest tylko "Człapkiem" (sorry, że przekręcam nazwisko, ale szlag człowieka trafia jak się widzi jego nieudolną i mało zdecydowaną postawę wobec Mili przy pierwszej bramce). Przestańcie wiązać z tym cienkim grajkiem jakiekolwiek nadzieje na przyszłość. |
Cytat:
|
Miśkiewicz to beznadziejny bramkarz, powtarzałem to po wygranej z Widzewem i teraz po przegranej ze Śląskiem. Jego braki w ustawianiu się rażą po oczach.
|
Wiedziałem :lol:
Michał Chrapek w meczu z Koroną strzelił dwie bramki. Ani jednego komentarza krytyki nie było. Po wczorajszym meczu wysp czekających tylko aż słabiej zagra został poprawiono o 100%. Pocieszę Was, macie kilka dnia aby znaleźć sobie kolejną ofiarę bo Chrapek z Ruchem nie zagra. |
Cytat:
Byłbym szczęśliwy, gdyby Chrapek już nigdy nie założył koszulki z Białą Gwiazdą. Nie zasługuje na to nie przez brak umiejętności (taki Burliga ma nawet gorsze), nie przez brak szybkości czy wydolności, tylko - zrąbaną mentalność. Ale pewnie Kosowski też nie wie o czym mówi. Chcesz, to sobie sprawdź co napisałem o Chrapku po ostatnim meczu z Jagiellonią. Byłbym zapomniał - :lol: Faktycznie jest z czego... Mnie się wydaje, że niektórzy tutaj pojechali ostro z "młodymi, ambitnymi, niegorszymi Wiślakami" i teraz wypierają rzeczywistość, bo nie ma niczego (tm Kononowicz): umiejętności, ambicji ani wyników. |
A ja byłby szczęśliwy gdyby Łukasz Burliga, Łukasz Garguła, Daniel Sikorski - poszli po rozum do głowy i już dziś rozwiązali swój kontrakt z Wisłą, bo oni bardziej hańbą koszulkę z Białą Gwiazdą niż wspomniany Chrapek.
Nie uważam, że Chrapek jest zawodnikiem idealnym, zajebistym i super. Jak każdy ma swoje wady i zalety - ale moim zdaniem jest jednak kilka stopni wyżej niż wspomniana wyżej trójka. Szkoda tylko, że niektórzy czekają aż mu się noga powinie a teraz dowiaduje się że strzelone bramki z Koroną były farciarskie.. Wiesz może i były ale zostały strzelone, co w tym sezonie w wykonaniu naszych kopaczy trzeba uznać za sukces, jeden zawodnik strzela dwie bramki w meczu, kiedy były podobnie? Jak się nie mylę to na Widzewie (Boguski). Nie liczę na to, że Michał zostanie zbawicielem Wisły, chciałbym aby stał się solidnych ligowcem - do tego potrzebne mu jest ogranie i zdobycie doświadczenia co moim zdaniem przyjdzie z czasem. Mogę Cię również zmartwić tym, że z dobrego źródła wiem iż kontrakt dla Chrapka jest już gotowy. Wybacz. |
Cytat:
A Chrapkowi nie podwinęła się noga, tylko po raz kolejny pokazał gdzie ma grę dla Wisły. Atakujesz Gargułę - więc pytanie: kto pokazuje większe zaangażowanie w meczach? Kto więcej biega? Obawiam się, że jednak nie Chrapek... Jeżeli jego kontrakt jest już gotowy, to jest mi bardzo przykro. To oznacza, że można się na boisku opierdalać, a potem żądać podwyżki. Napisałem i powtórzę to jeszcze raz - ten człowiek jest mentalnie niezdolny do gry w Wiśle. Brak jakiejkolwiek ambicji, mierne umiejętności i żenująca motoryka - to wszystko są niestety fakty. |
Nie ogarniam jednego po co podpisywali kontrakt z Burligą jeśli wiadomo że w Letnim Okienku trzeba zatrudnić lewego obrońcę, na prawej stronie pasuje ograć Stolarskiego i mamy boki obrony gotowe to na kiego grzyba nam beznadziejny Burliga który pewnie sam będzie domagał się gry... Ktoś tam nie mysli, a jeśli już to bardzo krótkofalowo
|
Cytat:
Ostatnim prawdziwym u nas był kto? Mihajlović? Stolarczyk? Z Burligą przedłużyli, bo jest tani. Myślisz że skąd się bierze ta redukcja budżetu o 45%? |
Z Sikorskim mają przedłużyć kontrakt? Bo nie jestem w stanie zrozumieć po jaką cholerę Kulawik wciska go na siłę do pierwszego składu? Ten facet jest zupełnie bezproduktywny, pomylił zawód.
lazy-trafiłeś w sedno |
Cytat:
Jeżeli Chrapek nie nadaje się do Wisły, to Burliga powinien zakończyć karierę. On daje z siebie 100%? Proszę Cię.. (chyba, ze to była ironia a za racji nie wyspania nie zajarzyłem :) ) Wczoraj większe zaangażowanie pokazał moim zdaniem Kosowski. |
Cytat:
|
Problemem Sikorskiego jest jego ustawianie się. W skali FM to jest 1. Dlaczego nie strzela bramek? Bo prawie zawsze biegnie nie tam gdzie trzeba. Widać to ewidentnie przy szybkich kontrach. Myślałem wcześniej że to wynik nieporozumień z kolegami wynikający z braku ogrania itp. Ale przyczyna jest inna - jego nigdy nie ma twm gdzie być powinien.
Co do Chrapka, to wystawienie go jako defensywnego pomocnika to strzał w stopę. Jak zawodnik który nie biega i angażuje się w grę obronną ma się tam sprawdzić? |
Panowie to jest obraz dzisiejszej Wisły.Nieporadność wszystkich jest spowodowana ciągłą niepewnością co dalej z klubem i samym sobą.Z nich już nic lepszego nie będzie.Za pare lat może dwóch,trzech tutaj będzie grać.Młodzi są jeszcze słabi a starzy wypaleni.Najgorsze że 20 lipca znów ich zobaczymy.Oni psychicznie siadają
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl