Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 17 maja 20:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9049)

rychu 17.05.2013 21:57

Bez Sobolewskiego, Małeckiego, Głowackiego nie istniejemy, nie udało się sklecić żadnej akcji. 36 letni Kosa wyróżniał się na tle reszty.

Miśkiewicz - po raz kolejny słabe wykopy, można się przyczepić do pierwszej bramki. Natomiast dwa razy nas uchronił przed stratą goli, mogło być 5-0 nawet.
Bardzo niedobrze zaprezentował się Chrapek, który wyróżniał się brakiem szybkości, nie radził sobie pod presją przeciwnika i bez wsparcia partnerów. Dodatkowo wpływ na jego grę to brak, będącego w dobrej formie, Sobola.
Genkov zrobił więcej od Sikorskiego, mimo że grał krócej, było z niego więcej pożytku, ale to nie jest żadna nowość.

fox mulder 17.05.2013 22:07

Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy.

Elefant 17.05.2013 22:10

A miało być tak pięknie.
Młodzi, słabo opłacani, ale przecież nie gorsi:lol: rodacy mieli z ambicją walczyć w każdym meczu z honorem broniąc Białej Gwiazdy.


Czterdziesta czwarta minuta. Jaśnie Wielmożny Pan Piłkarz traci w idiotyczny sposób piłkę. Idzie kontra. Jaśnie Wielmożny truchtem biegnie z powrotem. Piłkarze Śląska zdążą jeszcze wymienić kilka podań, kiedy nadbiega Jaśnie Wielmożny. Śląsk rozgrywa piłkę a Jaśnie Wielmożny truchta, Śląsk strzela bramkę Pan Piłkarz się zatrzymuje. Można spokojnie wrócić na środek, odpocząć, wszak radość z bramki trochę potrwa.
(Nazwiska Jaśnie Wielmożnego nie podam, żeby się nie narazić ideologom, no i kontrakt chłopak negocjuje, po co mu szkodzić).

Pal licho poziom sportowy, ambicja podobno miała być.:evil:

Dziś tylko Kamil może wracać autokarem. No i może Stolarski, ale nie za grę czy ambicje tylko za to, że jest ofiarą chorej ideologii i niechęci do wypłacania wejściówek Jovanoviciowi.

Reszta na piechotę do Krakowa zap...

!!IRIVER!! 17.05.2013 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fox mulder (Post 1313229)
Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy.

Do tego jedna z Górnikiem, który za chwilę rozwali nas po raz drugi. Po prostu - miejsce w tabeli, bez względu czy to będzie 6 czy 12, bo to nam tylko grozi, odzwierciedla w pełni naszą dyspozycję, ligę wygrały/wygrają z nami zespoły lepsze w bezpośrednich meczach.

fialo 17.05.2013 22:17

Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.

Wszyscy zagrali tragicznie do kwadratu. Burliga to czlowiek z innej planety. Kulawik musi być naprawdę ciężko zdesperowany, że na niego stawia. Zresztą cała reszta nie lepiej. Sarkiemu chyba tygodniowe posiedzenie we Franticu też na dobre nie wyszło. Szkoda słów na nich.

Co powiedział Kosowski po meczu, bo podobno coś ciekawego? Może uderzył się w pierś i przyznał, że jego czas już minął niestety ?

rafkur 17.05.2013 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313235)
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.

Nie jesteś sam ))) Polska liga tylko na żywo. W TV to jest katorga. Na stadionie nawet jak widzę tą chu..e to jakoś inaczej to odbieram, Ba, nawet się emocjonuję mimo, że mam świadomość że mecz jest o pietruszkę. W TV można to zdzierżyć jakieś 20 min. Gdyby to jeszcze były mecze o "coś" to jakoś by to przeszło.

Wojtas 17.05.2013 22:38

Za to co dzis zrobila ta druzyna sabotażystów to nie powinno im sie juz nawet zaklasnać
.Nie wolno.Oni juz na nic nie zaslugja.Kulwika zwolnic jeszcz dzis ,grajmy wogole bez trenera bo to bez roznicy czy on jest czy nie.

Wisla to jest cos wiecej niz klub ,a ci bluzniercy co chwile ją ośmieszają.

wislak2214 17.05.2013 22:41

Na + jedynie Krzoska , prawidłowo przeprowadzone 3 zmiany, zawsze mógł się pomylić i walnąć czwartą.

Zwitter 17.05.2013 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313235)
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV....

Post roku jak dla mnie, zapisałem go sobie :D

Tak przy okazji i zostając przy temacie - co powiedział Kosa po meczu?

Ajax 17.05.2013 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313235)
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.

Wszyscy zagrali tragicznie do kwadratu. Burliga to czlowiek z innej planety. Kulawik musi być naprawdę ciężko zdesperowany, że na niego stawia. Zresztą cała reszta nie lepiej. Sarkiemu chyba tygodniowe posiedzenie we Franticu też na dobre nie wyszło. Szkoda słów na nich.

Co powiedział Kosowski po meczu, bo podobno coś ciekawego? Może uderzył się w pierś i przyznał, że jego czas już minął niestety ?

Kosowski szczególnie zły był na młodszych zawodników. - Jedyna myśl, jaka mi przychodzi po tym meczu do głowy, to żeby młodzi uderzyli się w piersi i zdali sobie sprawę, że na koszulce mają białą gwiazdę. Niech się zastanowią, co chcą osiągnąć, a do dziennikarzy apeluję, by nie robili z nich gwiazd po jednym dobrym spotkaniu - stwierdził ostro Kosowski.

Kosowski powiedział samą prawdę 2 razy piłka się odbiła do bramki od tego beztalencia i już peany na jego cześć piszą.

Kulawik jak zwykle nie reaguje na to co się dzieję na boisku no i dlaczego uparcie stawia na Burligę krzywdząc go. On go nie lubi, że tak go karci tym boiskiem?

Już Kosa czy Pareiko zagraliby lepiej na tej pozycji.

Mam nadzieję, że wszyscy piszący o dobrych wynikach dzięki Polakom w składzie itp teraz się otrząsnął.

La Furia Dell' Est 17.05.2013 22:47

Właśnie mnie olśniło, jakim byłem szczęśliwcem, że mogłem na własne oczy na R22 i innych obiektach oglądać POTĘGĘ BIAŁEJ GWIAZDY..w latach ubiegłych......Olśniło mnie, jak tłumaczyłem synowi ( trenującemu w Szkółce Wisły), że KIEDYŚ Wisła miażdżyła wszystkich w lidze....Prawdopodobnie, kiedy kiwał ze zrozumieniem głową, myślał to co ja 30 lat temu-jak mój Ojciec wynikiem z Wembley i MŚ'74 tłumaczył mi mizerię naszej Reprezentacji w latach 90-tych...ehhhhhh

wolfy 17.05.2013 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2214 (Post 1313239)
Na + jedynie Krzoska , prawidłowo przeprowadzone 3 zmiany, zawsze mógł się pomylić i walnąć czwartą.

Nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.

wislak2214 17.05.2013 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1313243)
nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

Edit: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi polacy z wisłą w sercu.

ironia..............

wolfy 17.05.2013 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2214 (Post 1313244)
ironia..............

Domyśliłem się...

Ajax 17.05.2013 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1313243)
Nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.

No to przecież widać super poprawę w stosunku do podłego zaciężnego wojska zagranicznego. Ta walka o każdy metr boiska. W końcu mamy młodych Polaków gwarantujących pewien poziom:)

speedfashion 17.05.2013 23:37

Jeśli Chrapek chciał dzisiejszą grą (?) wywrzeć jakąś presję w sprawie kontraktu, to w przyszłym sezonie może oglądać mecze Wisły w tv, zagryzając gotowaną kolbą kukurydzy.

Jednak moim zdaniem na absolutne wyróżnienie zasługują trzy punkty:

1. Wystawienie Chaveza obok Urygi (prawie samobójstwo).
2. Wystawienie Burligi.
3. Długie trzymanie na boisku Boguskiego.

wolfy 18.05.2013 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1313248)
W końcu mamy młodych Polaków gwarantujących pewien poziom:)

Tu się zgadzamy. Poziom pomiędzy Ruchem Chorzów a Koroną Kielce.

Jak słyszę, że Chrapkowi znowu się nie chce biegać, to życzę mu jak najszybszego kontynuowania kariery w innym klubie.

www.wroclawianie.info 18.05.2013 02:40

http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_01.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_02.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_03.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_04.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_05.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_06.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_07.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_08.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_09.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_10.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_11.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_12.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_13.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_14.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_15.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_16.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_18.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_19.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_20.jpg

Dariook 18.05.2013 05:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1313241)
Kosowski szczególnie zły był na młodszych zawodników. - Jedyna myśl, jaka mi przychodzi po tym meczu do głowy, to żeby młodzi uderzyli się w piersi i zdali sobie sprawę, że na koszulce mają białą gwiazdę. Niech się zastanowią, co chcą osiągnąć, a do dziennikarzy apeluję, by nie robili z nich gwiazd po jednym dobrym spotkaniu - stwierdził ostro Kosowski.

Kosowski powiedział samą prawdę 2 razy piłka się odbiła do bramki od tego beztalencia i już peany na jego cześć piszą.

Kulawik jak zwykle nie reaguje na to co się dzieję na boisku no i dlaczego uparcie stawia na Burligę krzywdząc go. On go nie lubi, że tak go karci tym boiskiem?

Już Kosa czy Pareiko zagraliby lepiej na tej pozycji.

Mam nadzieję, że wszyscy piszący o dobrych wynikach dzięki Polakom w składzie itp teraz się otrząsnął.

Nie liczył bym na to.

Przelatując z grubsza po postach dostrzegłem że szykowana jest prawdziwa petarda.Tym razem eksplozja gwarantowana...Kolanko i Kuczak.

arti 18.05.2013 05:40

Cóż.. pyrrusowe zwycięstwo Śląska bo pewnie i tak nie dostaną licencji na puchary, a nam ją może dadzą więc...:)
Serio to obawiam się, że w piątek może być akcja ratunkowa dla Ruchu i będziemy jeszcze smutniejsi.

Vasil 18.05.2013 08:00

Żal na to było patrzeć. Nawet Sarki miał momentami problem z przyjęciem i opanowaniem piłki.
Tyle warte jest to pier**** w studiach o tym jak to Wisła tylko z jednym obcokrajowcem rozwaliła Koronę. Nasza "zdolna młodzież" została brutalnie sprowadzona na ziemię co do poziomu swoich "umiejętności."
Problem jest taki, że to ten mecz, podobnie jak poprzednie ze Śląskiem, Lechią na wyjeździe a nie mecz z Koroną stanowią ich "normalny" poziom.

DysoN 18.05.2013 08:11

Boguski byl wczoraj mniej beznadziejny niz reszta. Przynajmniej od pilki nie uciekal.

fran23 18.05.2013 08:59

Moje subiektywne oceny:

Miśkiewicz-mógł się zachować trochę lepiej przy pierwszej bramce , ale później i tak nas parę razy uratował 3/6

Stolarski- wyszedł nieskoncentrowany i Patejuk robił z nim co chciał,potem lepiej ale parę razy podał do piłkarzy Śląska 1,5/6

Chavez- kolejny beznadziejny mecz Chaveza , w ogóle dziwne że zagrał patrząc na to jak spisywała się MW z nim w składzie 1/6

Uryga-słabo ale chyba najlepszy z naszych obrońców 2/6

Burliga- to nie jego wina, że Wisła nie ma LO a Kulawik tam go wystawia . Poziom sportowy tak 1,2 liga 1,5/6

Wilk - robił to co zwykle,atutów ofensywnych jak wiemy nie ma 2/6

Chrapek- 2 przypadkowe bramki z Koroną nie wystarczą by nazwać go piłkarzem,najgorszy na boisku,to jaką "ambicją" wykazał się przy stracie drugiej bramki pokazuje ,że nie zasługuje grać w koszulce Wisły,Sobolewski w wieku 70 lat będzie lepszy 1/6

Sarki- dosłownie dwa przebłyski 1,5/6

Kosowski- nie biega jak dawniej ale wczoraj był najlepszy na boisku, robił co mógł 3/6

Boguski- tracił piłki ale przynajmniej chciał grać 2/6

Sikorski- jak zwykle,chciał ale nie mógł 1,5/6

Garguła- coś tam próbował 1,5/6

Genkow- oddał strzał na bramkę 1,5/6

Karherop 18.05.2013 09:20

zawyżone oceny dla Burligi , Wilka , Sikorskiego, Garguły *, Genkova*

dla wszystkich powinna być ładna jedyneczka

* myśle że kazdy z nas mógłby wyjść na boisko i 'coś tam próbowac ' i nawet oddać strzał na bramke . Jednak nikt nam za to nie zapłaci 300 tys rocznie . Im natomiast tak.

kilku piłkarzy to zasłużyło nawet na oceny "0"

wypada zapytać na podstawie czego Chrapek chce zarabiać 15 tys złotych ? chyba ze chce równocześnie pracować w biurze prasowym oraz w dziale konserwacji powierzchni płaskich

i jestem też ciekaw do jakiej ligi chce wyjechac Wilk z taką grą jak wczoraj , 3 czy 4 liga angielska ? wkomponowałby się idealnie , choć kondycyjnie pewnie by usiadł na dupie w 70 minucie .

a w pierwszej kolejnosci powinno sie pożegnac ( wyrzucic ) Pana Kulawika . Ciekawe czego teraz nam brakowało ? czekam aż powie na konferencji że brakuje im trenera

Ajax 18.05.2013 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1313255)
Tu się zgadzamy. Poziom pomiędzy Ruchem Chorzów a Koroną Kielce.

Jak słyszę, że Chrapkowi znowu się nie chce biegać, to życzę mu jak najszybszego kontynuowania kariery w innym klubie.

A po co ma biegać jeśli już został gwiazdą bo się od niego 2 razy piłka do bramki odbiła?
No i ambitni młodzi Polacy nie mają obowiązku biegać!

Koronę pokonaliśmy po farciarskiej bramce na 1-0 ja nas plasuję pomiędzu Bełchatowem a Pogonią;)

Kocur 18.05.2013 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy;
Jak słyszę, że Chrapkowi znowu się nie chce biegać, to życzę mu jak najszybszego kontynuowania kariery w innym klubie.


Cytat:

Michał Chrapek ze Śląskiem dostał czwartą żółtą kartkę i nie wystąpi przeciwko Ruchowi Chorzów.
Chrapek został ukarany w pierwszej połowie za faul na Sebastianie Mili, choć sytuacja była kontrowersyjna. Mimo to arbiter ukarał go żółtą kartką i pomocnik Wisły nie wystąpi w piątkowym meczu z Ruchem Chorzów.
Jednak sędziowie czasami nam sprzyjają :-p

rozarian 18.05.2013 11:11

Nie wiem czy Chrapkowi nie chce się biegać (no może to dodatkowy aspekt), ale raczej wygląda mi na to, że on po prostu pod względem wydolności nadaje się li tylko do max 2 ligi. Technicznie w takiej małej gierce jest niezły, ale dla przykładu niejaki Chomątek - mistrz żonglerki piłką grał onegdaj chyba tylko na poziomie 3 lub 4 ligi.
Tak więc, może i on był Chrapkiem w 1 lidze, ale w Wiśle to jest tylko "Człapkiem" (sorry, że przekręcam nazwisko, ale szlag człowieka trafia jak się widzi jego nieudolną i mało zdecydowaną postawę wobec Mili przy pierwszej bramce). Przestańcie wiązać z tym cienkim grajkiem jakiekolwiek nadzieje na przyszłość.

wolfy 18.05.2013 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1313292)
Nie wiem czy Chrapkowi nie chce się biegać (no może to dodatkowy aspekt), ale raczej wygląda mi na to, że on po prostu pod względem wydolności nadaje się li tylko do max 2 ligi. Technicznie w takiej małej gierce jest niezły, ale dla przykładu niejaki Chomątek - mistrz żonglerki piłką grał onegdaj chyba tylko na poziomie 3 lub 4 ligi.
Tak więc, może i on był Chrapkiem w 1 lidze, ale w Wiśle to jest tylko "Człapkiem" (sorry, że przekręcam nazwisko, ale szlag człowieka trafia jak się widzi jego nieudolną i mało zdecydowaną postawę wobec Mili przy pierwszej bramce). Przestańcie wiązać z tym cienkim grajkiem jakiekolwiek nadzieje na przyszłość.

Ja go skreśliłem po ostatnim meczu z Jagiellonią.

bonawentura 18.05.2013 11:40

Miśkiewicz to beznadziejny bramkarz, powtarzałem to po wygranej z Widzewem i teraz po przegranej ze Śląskiem. Jego braki w ustawianiu się rażą po oczach.

WISŁAZWE 18.05.2013 11:42

Wiedziałem :lol:

Michał Chrapek w meczu z Koroną strzelił dwie bramki. Ani jednego komentarza krytyki nie było. Po wczorajszym meczu wysp czekających tylko aż słabiej zagra został poprawiono o 100%.

Pocieszę Was, macie kilka dnia aby znaleźć sobie kolejną ofiarę bo Chrapek z Ruchem nie zagra.

wolfy 18.05.2013 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1313297)
Wiedziałem :lol:

Michał Chrapek w meczu z Koroną strzelił dwie bramki. Ani jednego komentarza krytyki nie było. Po wczorajszym meczu wysp czekających tylko aż słabiej zagra został poprawiono o 100%.

Pocieszę Was, macie kilka dnia aby znaleźć sobie kolejną ofiarę bo Chrapek z Ruchem nie zagra.

Zaangażowanie jakie pokazuje Chrapek jest skandaliczne. Dwie farciarskie i wynikające z ułomności obrońców Korony (przy obu był nieobstawiony) bramki niczego tu nie zmieniają.

Byłbym szczęśliwy, gdyby Chrapek już nigdy nie założył koszulki z Białą Gwiazdą. Nie zasługuje na to nie przez brak umiejętności (taki Burliga ma nawet gorsze), nie przez brak szybkości czy wydolności, tylko - zrąbaną mentalność.

Ale pewnie Kosowski też nie wie o czym mówi.

Chcesz, to sobie sprawdź co napisałem o Chrapku po ostatnim meczu z Jagiellonią.

Byłbym zapomniał - :lol:
Faktycznie jest z czego...

Mnie się wydaje, że niektórzy tutaj pojechali ostro z "młodymi, ambitnymi, niegorszymi Wiślakami" i teraz wypierają rzeczywistość, bo nie ma niczego (tm Kononowicz): umiejętności, ambicji ani wyników.

WISŁAZWE 18.05.2013 11:57

A ja byłby szczęśliwy gdyby Łukasz Burliga, Łukasz Garguła, Daniel Sikorski - poszli po rozum do głowy i już dziś rozwiązali swój kontrakt z Wisłą, bo oni bardziej hańbą koszulkę z Białą Gwiazdą niż wspomniany Chrapek.

Nie uważam, że Chrapek jest zawodnikiem idealnym, zajebistym i super. Jak każdy ma swoje wady i zalety - ale moim zdaniem jest jednak kilka stopni wyżej niż wspomniana wyżej trójka.

Szkoda tylko, że niektórzy czekają aż mu się noga powinie a teraz dowiaduje się że strzelone bramki z Koroną były farciarskie.. Wiesz może i były ale zostały strzelone, co w tym sezonie w wykonaniu naszych kopaczy trzeba uznać za sukces, jeden zawodnik strzela dwie bramki w meczu, kiedy były podobnie? Jak się nie mylę to na Widzewie (Boguski).

Nie liczę na to, że Michał zostanie zbawicielem Wisły, chciałbym aby stał się solidnych ligowcem - do tego potrzebne mu jest ogranie i zdobycie doświadczenia co moim zdaniem przyjdzie z czasem.

Mogę Cię również zmartwić tym, że z dobrego źródła wiem iż kontrakt dla Chrapka jest już gotowy. Wybacz.

wolfy 18.05.2013 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1313299)
A ja byłby szczęśliwy gdyby Łukasz Burliga, Łukasz Garguła, Daniel Sikorski - poszli po rozum do głowy i już dziś rozwiązali swój kontrakt z Wisłą, bo oni bardziej hańbą koszulkę z Białą Gwiazdą niż wspomniany Chrapek.

Nie uważam, że Chrapek jest zawodnikiem idealny, zajebisty i super. Jak każdy ma swoje wady i zalety - ale moim zdaniem jest jednak kilka stopni wyżej niż wspomniana wyżej trójka.

Szkoda tylko, że niektórzy czekają aż mu się noga powinie a teraz dowiaduje się że strzelone bramki z Koroną były farciarskie.. Wiesz może i były ale zostały strzelone, co w tym sezonie w wykonaniu naszych kopaczy trzeba uznać za sukces, jeden zawodnik strzela dwie bramki w meczu, kiedy były podobnie? Jak się nie mylę to na Widzewie (Boguski).

Nie liczę na to, że Michał zostanie zbawicielem Wisły, chciałbym aby stał się solidnych ligowcem - do tego potrzebne mu jest ogranie i zdobycie doświadczenia co moim zdaniem przyjdzie z czasem.

Mogę Cię również zmartwić tym, że z dobrego źródła wiem iż kontrakt dla Chrapka jest już gotowy. Wybacz.

Co ty masz do Burligi? Gra jak umie, sami przedłużyliśmy z nim kontrakt - o co i do kogo masz pretensje? Przynajmniej daje z siebie 100%.

A Chrapkowi nie podwinęła się noga, tylko po raz kolejny pokazał gdzie ma grę dla Wisły. Atakujesz Gargułę - więc pytanie: kto pokazuje większe zaangażowanie w meczach? Kto więcej biega? Obawiam się, że jednak nie Chrapek...

Jeżeli jego kontrakt jest już gotowy, to jest mi bardzo przykro. To oznacza, że można się na boisku opierdalać, a potem żądać podwyżki.

Napisałem i powtórzę to jeszcze raz - ten człowiek jest mentalnie niezdolny do gry w Wiśle. Brak jakiejkolwiek ambicji, mierne umiejętności i żenująca motoryka - to wszystko są niestety fakty.

syryls 18.05.2013 12:03

Nie ogarniam jednego po co podpisywali kontrakt z Burligą jeśli wiadomo że w Letnim Okienku trzeba zatrudnić lewego obrońcę, na prawej stronie pasuje ograć Stolarskiego i mamy boki obrony gotowe to na kiego grzyba nam beznadziejny Burliga który pewnie sam będzie domagał się gry... Ktoś tam nie mysli, a jeśli już to bardzo krótkofalowo

wolfy 18.05.2013 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1313301)
Nie ogarniam jednego po co podpisywali kontrakt z Burligą jeśli wiadomo że w Letnim Okienku trzeba zatrudnić lewego obrońcę, na prawej stronie pasuje ograć Stolarskiego i mamy boki obrony gotowe to na kiego grzyba nam beznadziejny Burliga który pewnie sam będzie domagał się gry... Ktoś tam nie mysli, a jeśli już to bardzo krótkofalowo

Skąd pomysł, że zatrudnimy jakiegoś LO?

Ostatnim prawdziwym u nas był kto? Mihajlović? Stolarczyk?

Z Burligą przedłużyli, bo jest tani. Myślisz że skąd się bierze ta redukcja budżetu o 45%?

piter116 18.05.2013 12:16

Z Sikorskim mają przedłużyć kontrakt? Bo nie jestem w stanie zrozumieć po jaką cholerę Kulawik wciska go na siłę do pierwszego składu? Ten facet jest zupełnie bezproduktywny, pomylił zawód.

lazy-trafiłeś w sedno

WISŁAZWE 18.05.2013 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1313300)
Co ty masz do Burligi? Gra jak umie, sami przedłużyliśmy z nim kontrakt - o co i do kogo masz pretensje? Przynajmniej daje z siebie 100%.

A Chrapkowi nie podwinęła się noga, tylko po raz kolejny pokazał gdzie ma grę dla Wisły. Atakujesz Gargułę - więc pytanie: kto pokazuje większe zaangażowanie w meczach? Kto więcej biega? Obawiam się, że jednak nie Chrapek...

Jeżeli jego kontrakt jest już gotowy, to jest mi bardzo przykro. To oznacza, że można się na boisku opierdalać, a potem żądać podwyżki.

Napisałem i powtórzę to jeszcze raz - ten człowiek jest mentalnie niezdolny do gry w Wiśle. Brak jakiejkolwiek ambicji, mierne umiejętności i żenująca motoryka - to wszystko są niestety fakty.


Jeżeli Chrapek nie nadaje się do Wisły, to Burliga powinien zakończyć karierę. On daje z siebie 100%? Proszę Cię.. (chyba, ze to była ironia a za racji nie wyspania nie zajarzyłem :) )

Wczoraj większe zaangażowanie pokazał moim zdaniem Kosowski.

mateusz212 18.05.2013 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1313299)
A ja byłby szczęśliwy gdyby Łukasz Burliga, Łukasz Garguła, Daniel Sikorski - poszli po rozum do głowy i już dziś rozwiązali swój kontrakt z Wisłą, bo oni bardziej hańbą koszulkę z Białą Gwiazdą niż wspomniany Chrapek.

Nie uważam, że Chrapek jest zawodnikiem idealnym, zajebistym i super. Jak każdy ma swoje wady i zalety - ale moim zdaniem jest jednak kilka stopni wyżej niż wspomniana wyżej trójka.

Szkoda tylko, że niektórzy czekają aż mu się noga powinie a teraz dowiaduje się że strzelone bramki z Koroną były farciarskie.. Wiesz może i były ale zostały strzelone, co w tym sezonie w wykonaniu naszych kopaczy trzeba uznać za sukces, jeden zawodnik strzela dwie bramki w meczu, kiedy były podobnie? Jak się nie mylę to na Widzewie (Boguski).

Nie liczę na to, że Michał zostanie zbawicielem Wisły, chciałbym aby stał się solidnych ligowcem - do tego potrzebne mu jest ogranie i zdobycie doświadczenia co moim zdaniem przyjdzie z czasem.

Mogę Cię również zmartwić tym, że z dobrego źródła wiem iż kontrakt dla Chrapka jest już gotowy. Wybacz.

100% racji. Dajcie chłopakowi szanse. Na Sarkiego tez wylewano wiadro bluzgów przed rundą, choć nikt nie wiedzial jak gra. Chrapek przy lepszych zawodnikach jeszcze pokaże na co go stać. A o Burlidze to szkoda sie wypowiadać, 3 liga to zbyt wysoki poziom dla takich jak on...

lazy 18.05.2013 12:29

Problemem Sikorskiego jest jego ustawianie się. W skali FM to jest 1. Dlaczego nie strzela bramek? Bo prawie zawsze biegnie nie tam gdzie trzeba. Widać to ewidentnie przy szybkich kontrach. Myślałem wcześniej że to wynik nieporozumień z kolegami wynikający z braku ogrania itp. Ale przyczyna jest inna - jego nigdy nie ma twm gdzie być powinien.

Co do Chrapka, to wystawienie go jako defensywnego pomocnika to strzał w stopę. Jak zawodnik który nie biega i angażuje się w grę obronną ma się tam sprawdzić?

donecki 18.05.2013 12:34

Panowie to jest obraz dzisiejszej Wisły.Nieporadność wszystkich jest spowodowana ciągłą niepewnością co dalej z klubem i samym sobą.Z nich już nic lepszego nie będzie.Za pare lat może dwóch,trzech tutaj będzie grać.Młodzi są jeszcze słabi a starzy wypaleni.Najgorsze że 20 lipca znów ich zobaczymy.Oni psychicznie siadają


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl