Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 marca, poniedziałek 18:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8982)

arti 03.03.2013 16:35

Wszystko się może zdarzyć...
Oczywiście liczę, że wygramy. Obojętnie w jakim stosunku.

DEBO 03.03.2013 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez muerte (Post 1301939)
I miał 100% racji. Nie chciałbym, żeby Wisła się w taki sposób utrzymała. Wolałbym spadek.

Serio.

Podbijam. Takie "stylowe" utrzymania czy też awanse są przeznaczone dla naszej sąsiadki. Nie spadniemy.. typuję że z Podbeskidziem pójdziemy gładkie 2:0 po wielu ładnych sytuacjach:)

s1mone 03.03.2013 17:54

E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d

wolfy 03.03.2013 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1301958)
E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d

Podbeskidzie ma do nas 10 punktów straty. Jeżeli przegramy - 7.
"Pewne utrzymanie" zakładało, że oni i BOT będą dawali dupy częściej niż my. Pierwsze kolejki nie napawają w tym względzie optymizmem. PBB rozjechało Jagiellonię, a Bełchatów ma dwa remisy - z nami i Legią. Moim zdaniem nie wyglądają na pogodzonych ze spadkiem.

A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze...

mic 03.03.2013 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1301922)
Kogoś to jeszcze bawi?

Gimbusiarnia atakuje...

Elefant 03.03.2013 19:38

Harlem shake to będą mieć nasi piłkarze jak im w 70-minucie zabraknie sił do biegania.

Bez znaczenia w jakim stylu, minimum remis musi być w tym meczu.
Inaczej może być rzeczywiście nieciekawie.

Karherop 03.03.2013 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1301964)
A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze...

offtop

Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego :-p

Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości .

AS82 03.03.2013 19:48

W tej kolejce punktuje cały dół tabeli , jak nie wygramy z Podbeskidziem bedzie nieciekawie

wolfy 03.03.2013 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1301974)
offtop

Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego :-p

Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1301974)
Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości .

Jakby nasi cokolwiek grali, to utrzymanie byłoby pewne. Niestety, obecnie to jest chyba najgorsza piłka w lidze...

skeba 03.03.2013 20:35

Bełchatów i Podbeskidzie to najgorsze drużyny w lidze. Jak my nie potrafimy wygrywać z nimi - to do końca będziemy bić się o utrzymanie.

des89 03.03.2013 21:31

teraz wygramy z Podbeskidziem a za tydzień porażka z Polonia pewnie bo Stokowiec na każdego znajdzie haka, ale myśle ze jutro powinniśmy wygrać, morale drużyny wzrosły po wygranej z Jagą, obstawiam 2-1 dla nas. Wisełko tylko ZWYCIĘSTWO!!!

Blaszczu16 03.03.2013 22:33

Najbardziej irytuje w naszej grze to cofanie się po strzelonej - w wielkich bólach - bramce. Strasznie mi to działa na nerwy. Zamiast iść za ciosem to oni do tyłu i 'Częstochowa'.

Lukasz 03.03.2013 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1301977)
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.

Można świetnie funkcjonować w społeczeństwie bez jakiejkolwiek wiedzy i przykładów jest wiele - od karnych polityków po tępe blondynki. Daleko nie ma co szukać - statystyczny piłkarz czy skoczek spełni kryterium.

A co do naszych piłkarzy - maja wybór albo wygrywają spotkanie i w miarę spokojnie graja dalej albo zapewniają sobie niezłą nerwówkę. Odrobić 7 punktów dla Legii czy Lecha to jest niewiele ale dla takiego Podbeskidzia czy nas to już przepaść. Tym się pocieszam i nawet jeśli nie wygrają nie będę jakoś darł szat. Dla mnie najważniejsze - nie dać 2-ch lub 3 punktów góralom. W końcu im najłatwiej zdobyć punkty własnie na takich drużynach jak my.

filemon 03.03.2013 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1301977)
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.

Nawiasem, Stuhr Jr mial historię za profilowo rozszerzony przedmiot przez całe liceum.
Utrzymania akurat jestem pewny, raczej obawiam sie (w granicach przekonania) ze nie bedzie "marszu w gore tabeli" i zachowamy kompromitujace miejsce w tabeli, eh.

Wojtas 03.03.2013 23:38

A mnie najbradziej boli to ze u nas nie ma nawet kto tych goli strzelac.

Bo co z super centr Kosy czy wejsc Maleckiego jak dupa,nikgdy nikogo nie ma kto by wykonczyl.

dlatego tutaj jest dramat ,bo moze sytuacje bedą ale nie ma kto tego wykorzystac.

DamianPrz 04.03.2013 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1301746)
Jeżeli chcemy sie utrzymać to musimy ten mecz wygrać.

Patrząc na to co robi Legia i Lech to ja wierzę jeszcze w miejsce na podium. Ta liga jest śmieszna. Trzeba zacząć wygrywać i będzie coraz lepiej. Jeszcze daleko do końca sezonu.

Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny

..............Bieszczad
Jovanovic Bunoza Chavez Jaliens
............Wilk Sobolewski
Małecki ....Garguła .......Kosowski
..............Boguski

w II połowie: Chrapek Stolarski Szewczyk

borys 04.03.2013 10:02

Bieszczad????

Garguła nie zagra.

WISŁAZWE 04.03.2013 10:55

Meczowa osiemnastka na mecz 17. kolejki Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała:

Bramkrze: Sergiej Pareiko, Michał Miśkiewicz

Obrońcy: Marko Jovanovič, Osman Chavez, Kew Jaliens, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Czekaj.

Pomocnicy: Radosław Sobolewski, Cezary Wilk, Ivica Iliev, Michał Chrapek, Kamil Kosowski, Patryk Małecki, Paweł Stolarski, Daniel Brud.

Napastnicy: Rafał Boguski, Daniel Sikorski.

Kryniu 04.03.2013 11:33

ta liga jest śmieszna. Gramy padakę a jednak jeśli dzisiaj wygramy będziemy tracić zaledwie 3 punkty do 6 miejsca. Jest więc o co walczyć

zim zum 04.03.2013 11:37

A co daje to 6. miejsce ?

Kryniu 04.03.2013 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1302058)
A co daje to 6. miejsce ?

Nic ale wolę dobić do 6 niż zostać na 13. Przy okazji namieszają trochę w lidze. Meczów zostało sporo, jeszcze można namieszać i przy okazji jest to dobry moment dla takich piłkarzy jak Stolarski czy Chrapek by nabrali wartości. Tylko po co ja to piszę, jak pomyślę o Sikorskim to z czym do ludzi:) Trawę kosić a nie grać:)

borys 04.03.2013 11:48

Liga smieszna ale jesli przegramy, Ruch bedzie tracił do nas 1 pkt. Podbeskidzie 6 (i co najgorsze moga zlapac mocny wiatr w żagle).

Dlatego tylko wygrana!. Do cholery gramy na Reymonta, a taki Jaliens zarabia tyle co cała 1 jedenastka Podbeskidzia pewnie.
Dla mnie jeśli tu padnie remis lub co gorsza przegrana to kopacze, nie powinni dostać złotówki do końca sezonu, co nam grozi niech pisza do PZPN i spier... wszyscy.

Do czego to doszło prezes Podbeskidzia jadąc na Wisłe mówi, że nie zadowoli się niczym mniej jak wygraną. K.urwa Podbeskidzie na Reymnonta jedzie wygrywać!!!
To jest ten moment aby wstać z kolan, aby pokazać ambicje. To nie jest mecz o punkty to jest mecz o honor Wisły i lepiej aby piłkarze zdawali sobie z tego sprawe.

Gryść trawe, wsadzać głowe gdzie przeciwnik będzie bał sie włożyć noge, ma być walka o kazdy centymetr boiska bo teraz walczycie o nasz dom, który został już wielokrotnie przez was zbeszczeszczony. Zmyjcie choć cześciowo hańbe.

Jeszcze raz tylko wygrana!!! Już dawno nie miałem takiego stresu przed meczem.

mr_kwolf 04.03.2013 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borys (Post 1302060)
Liga smieszna ale jesli przegramy, Ruch bedzie tracił do nas 1 pkt. Podbeskidzie 6 (i co najgorsze moga zlapac mocny wiatr w żagle).

Dlatego tylko wygrana!. Do cholery gramy na Reymonta, a taki Jaliens zarabia tyle co cała 1 jedenastka Podbeskidzia pewnie.
Dla mnie jeśli tu padnie remis lub co gorsza przegrana to kopacze, nie powinni dostać złotówki do końca sezonu, co nam grozi niech pisza do PZPN i spier... wszyscy.

Do czego to doszło prezes Podbeskidzia jadąc na Wisłe mówi, że nie zadowoli się niczym mniej jak wygraną. K.urwa Podbeskidzie na Reymnonta jedzie wygrywać!!!
To jest ten moment aby wstać z kolan, aby pokazać ambicje. To nie jest mecz o punkty to jest mecz o honor Wisły i lepiej aby piłkarze zdawali sobie z tego sprawe.

Gryść trawe, wsadzać głowe gdzie przeciwnik będzie bał sie włożyć noge, ma być walka o kazdy centymetr boiska bo teraz walczycie o nasz dom, który został już wielokrotnie przez was zbeszczeszczony. Zmyjcie choć cześciowo hańbe.

Jeszcze raz tylko wygrana!!! Już dawno nie miałem takiego stresu przed meczem.

Poczytaj o sprawie Jovanica. To nam grozi. Naprawdę sądzisz, że nie płacąc pozbędziemy się balastu wysokich kontraktów?

wolfy 04.03.2013 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DamianPrz (Post 1302041)
Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny

Jasne. W końcu z Jagiiellonią obronił karnego i dobitkę, a od dwóch meczy ma czyste konto.
:help:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1302058)
A co daje to 6. miejsce ?

Większe pieniądze z C+, chociażby.

borys 04.03.2013 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1302061)
Poczytaj o sprawie Jovanica. To nam grozi. Naprawdę sądzisz, że nie płacąc pozbędziemy się balastu wysokich kontraktów?

Oczywiście, że nie. Pisałem to złóśliwie i emocjonalnie a więc i oderwałem od rzeczywistości:)

Nerwy.

mic 04.03.2013 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1302062)
Jasne. W końcu z Jagiiellonią obronił karnego i dobitkę, a od dwóch meczy ma czyste konto.
:help:

No pewnie, obronil karnego.... bo trudno bylo tego nie obronic, skoro juz sie "wybralo" strone. Szkoda ze nie pamietasz wszystkich Sergiejek ktore tracilismy. Obronil dobitke - normalnie wow :lol::lol:

Nie przypominasz sobie chociazby slupka i wybicia z linii przy ktorych Parejko nawet nie zdarzyl pierdnac ??

Znawco :D

Jak najbardziej Misiek do bramy !

Kryniu 04.03.2013 12:39

W meczu z Zagłębiem przy 3 bramkach Miśkiewicz nie miał za wiele do powiedzenia. Mam nadzieję że bramkarz będzie miał dzisiaj mało pracy. Na kogo postawi Kulawik, 90% Pereiko. Obronił Karnego co Naszemu treneiro wystarczy na najbliższe kilka kolejek niezależnie od dyspozycji

Arked 04.03.2013 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DamianPrz (Post 1302041)
Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny

O co chodzi z tym sadzaniem Pareiki na ławce? Przecież to nasz jedyny kompetentny bramkarz. Nie rozumiem co każe niektórym sądzić, że Miśkiewicz (lub ktokolwiek inny) jest choćby w połowie takim bramkarzem jak podstarzały Estończyk.

wolfy 04.03.2013 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1302065)
Jak najbardziej Misiek do bramy !

Szczerze? Szkoda czasu na dyskutowanie z takimi kolesiami jak Ty.
Dlaczego Miśkiewicz jest lepszy? Bo tak.
Nie liczy się aktualna forma, tylko to że Siergiej zawalił bramkę kilka miesięcy temu.

No i oczywiście - obrona karnego bitego przy słupku, a później natychmiastowe złapanie dobitki to pestka. Jasne...

Żyj dalej w swoim świecie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1302069)
O co chodzi z tym sadzaniem Pareiki na ławce? Przecież to nasz jedyny kompetentny bramkarz. Nie rozumiem co każe niektórym sądzić, że Miśkiewicz (lub ktokolwiek inny) jest choćby w połowie takim bramkarzem jak podstarzały Estończyk.

To samo co kazało im twierdzić, że Genkov jest lepszy od Brożka, a Sikorski od Genkova.
Są znudzeni piłkarzem, chcą się na nim "zemścić" za wcześniejsze niepowodzenia i stąd absurdalne pomysły.
Czy Miśkiewicz coś nam wybronił? Nie. Argumentem jest to, że przy czterech bramkach "nie miał nic do powiedzenia".

Kiedyś mózgi tego pokroju żądały posadzenia Pawełka na ławce i grania Jovaniciem. Kolesiem, który robił trampkarskie błędy. Argumenty te same.
Chyba jednak ignorantów trzeba po prostu... Ignorować?

zim zum 04.03.2013 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1302070)
Nie liczy się aktualna forma, tylko to że Siergiej zawalił bramkę kilka miesięcy temu.

W meczu z Sosnowcem mu nie poszło tak żeby być bardziej precyzyjnym.

Cytat:

Jasne. W końcu z Jagiiellonią obronił karnego i dobitkę, a od dwóch meczy ma czyste konto.
Nie meczy, a meczów.

Arked 04.03.2013 13:05

Skoro mowa o defensywnym napastniku Genkovie, to przydałby nam się dzisiaj z Podbeskidziem w wyjściowej jedenastce. Szczególnie przy stałych fragmentach gry pod obydwoma bramkami.

wolfy 04.03.2013 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum;13 02072
Nie meczy, a meczów.

Jesteś tego pewien? Bo IMHO jest to forma poprawna, tylko rzadziej stosowana.
Uwielbiam takich "wannabie" Miodków...


Nie Miśkiewicz, nie Bieszczad ani żadna inna pokraka która nie zagrzała nigdzie dłużej miejsca. Przyjdzie przyzwoity bramkarz, to będzie mógł z Siergiejem rywalizować. Proste i logiczne.
To nie jest tak jak uważa Bednarz (próbując przy okazji wybielać własne kompromitacje), że jeśli da dupy jeden bramkarz, to losowo wrzucamy innego. Zmieniać jest sens tylko kiedy zastępca ma porównywalne umiejętności.

Gucio25 04.03.2013 13:12

a propo dyskusji Pareiko - Miśkiewicz.

może i Pareiko faktycznie ostatnio w przyzwoitej formie (nie licząc tragicznej gry nogami), więc może faktycznie nie trzeba go sadzać na ławce.
z tym, że jest jedno duże ale. przyjdzie czerwiec, Pareiko odejdzie, a my zostaniemy z bramkarzami, którzy w dupie byli i gówno widzieli. trzeba zacząć dawać szansę Miśkiewiczowi, bo jak się nie zacznie ogrywać, to w przyszłym sezonie gramy bez bramkarza. musi chłop zacząć czuć mecz, obronę i inne pierdoły. przy okazji zobaczymy czy się nadaje.

dziś może niech i broni Pareiko, ale następne mecze musi coś pobronić Misiek.

ps. był taki jeden bramkarz, który jak przyszedł do nas, to uważało się że uja warty. nawet jak zagrał na początku pierwszy mecz to krytyka, że niepewny, popełnia błędy, nieograny. a później, jak dostał szansę i zaczął grać, to trzymał nam bramkę przez dobre kilka miesięcy i był najlepszym bramkarzem ligi. Dolha się nazywał.

Kryniu 04.03.2013 13:14

w klubie ważne aby bramkarz miał poczucie że jest nr1. W tej chwili tym piłkarzem jest Pereiko i przy obecnej kadrze ma sporą przewagę jeśli chodzi o kredyt zaufania. Dwa mecze i czyste konto vs dwa no name. Dziwię się że w ogóle prowadzone jest dyskusja na ten temat. Lepiej zastanowić się nad innymi formacjami

wolfy 04.03.2013 13:19

Acha, zapomniałem. Przecież to tylko najważniejszy mecz sezonu. Taki, który pozwoli nam odskoczyć na bezpieczną odległość od strefy spadkowej, albo wepchnie nas na poważnie w walkę o utrzymanie.

Jak najbardziej Miśkiewicz, w końcu nic o nim nie wiemy. Może wszystkie poprzednie kluby pomyliły się kopiąc go w dupę?
Powinien być Bieszczad, ale nie zmieścił się w kadrze.

:facepalm:

Kryniu 04.03.2013 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1302078)
Acha, zapomniałem. Przecież to tylko najważniejszy mecz sezonu. Taki, który pozwoli nam odskoczyć na bezpieczną odległość od strefy spadkowej, albo wepchnie nas na poważnie w walkę o utrzymanie.

Jak najbardziej Miśkiewicz, w końcu nic o nim nie wiemy. Może wszystkie poprzednie kluby pomyliły się kopiąc go w dupę?
Powinien być Bieszczad, ale nie zmieścił się w kadrze.

:facepalm:

Podobno Miśkiewiczowi po meczu Milanu pozwolono pochodzić po San Siro a także( tu szał) w szatni I zespołu. Także facet miał kontakt z wielkim futbolem tzn dosłownie go powąchał. Facet ma predyspozycje by zmienić oblicze naszego zespołu, czy na lepsze, nieistotne.

DEBO 04.03.2013 13:27

dajcie spokój panowie, jak takim problemem jest bramkarz to ja chętnie stanę w bramce za przysłowiową flaszkę,a jak się pokażę z dobrej strony to rzucam robote na budowie i biorę się za poważną karierę :D

Pareiko jest najlepszy z obecnych bramkarzy, i przestańcie mówić o Miśkiewiczu

Drozd 04.03.2013 14:32

Ważniejsze żeby chartów z Podbeskidzia wziąć trochę do dziada to im rura zmięknie. Inaczej będą gonić jak ... po pustym sklepie. Dlatego do środka potrzeba kogoś kto nie boi sie pograć piłką po ziemi, przyjąć, zastawić, dać się sfaulować...

des89 04.03.2013 14:58

Pareiko na bramkę!! Dobrze bronił nawet obronił karnego w PP, niech gra i robi swoje. Genkova z Boguskim bym dal do przodu, Genkov jako cofnięty napastnik skoro lubi wracać na obronę :lol: a Boguś lisem pola karnego i jest git :-D sikor najlepiej niech wejdzie w 90+3 :haha:

funkykoval 04.03.2013 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1302083)
Ważniejsze żeby chartów z Podbeskidzia wziąć trochę do dziada to im rura zmięknie. Inaczej będą gonić jak ... po pustym sklepie. Dlatego do środka potrzeba kogoś kto nie boi sie pograć piłką po ziemi, przyjąć, zastawić, dać się sfaulować...

Tzn kogo ??? Ja takiego zawdonika w szerokim składzie Wisły nie widzę, od biedy można przyporządkować Gargułę w aktualnej formie, niestety on nie może zagrać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl