![]() |
Wszystko się może zdarzyć...
Oczywiście liczę, że wygramy. Obojętnie w jakim stosunku. |
Cytat:
|
E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d
|
Cytat:
"Pewne utrzymanie" zakładało, że oni i BOT będą dawali dupy częściej niż my. Pierwsze kolejki nie napawają w tym względzie optymizmem. PBB rozjechało Jagiellonię, a Bełchatów ma dwa remisy - z nami i Legią. Moim zdaniem nie wyglądają na pogodzonych ze spadkiem. A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze... |
Cytat:
|
Harlem shake to będą mieć nasi piłkarze jak im w 70-minucie zabraknie sił do biegania.
Bez znaczenia w jakim stylu, minimum remis musi być w tym meczu. Inaczej może być rzeczywiście nieciekawie. |
Cytat:
Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego :-p Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości . |
W tej kolejce punktuje cały dół tabeli , jak nie wygramy z Podbeskidziem bedzie nieciekawie
|
Cytat:
Cytat:
|
Bełchatów i Podbeskidzie to najgorsze drużyny w lidze. Jak my nie potrafimy wygrywać z nimi - to do końca będziemy bić się o utrzymanie.
|
teraz wygramy z Podbeskidziem a za tydzień porażka z Polonia pewnie bo Stokowiec na każdego znajdzie haka, ale myśle ze jutro powinniśmy wygrać, morale drużyny wzrosły po wygranej z Jagą, obstawiam 2-1 dla nas. Wisełko tylko ZWYCIĘSTWO!!!
|
Najbardziej irytuje w naszej grze to cofanie się po strzelonej - w wielkich bólach - bramce. Strasznie mi to działa na nerwy. Zamiast iść za ciosem to oni do tyłu i 'Częstochowa'.
|
Cytat:
A co do naszych piłkarzy - maja wybór albo wygrywają spotkanie i w miarę spokojnie graja dalej albo zapewniają sobie niezłą nerwówkę. Odrobić 7 punktów dla Legii czy Lecha to jest niewiele ale dla takiego Podbeskidzia czy nas to już przepaść. Tym się pocieszam i nawet jeśli nie wygrają nie będę jakoś darł szat. Dla mnie najważniejsze - nie dać 2-ch lub 3 punktów góralom. W końcu im najłatwiej zdobyć punkty własnie na takich drużynach jak my. |
Cytat:
Utrzymania akurat jestem pewny, raczej obawiam sie (w granicach przekonania) ze nie bedzie "marszu w gore tabeli" i zachowamy kompromitujace miejsce w tabeli, eh. |
A mnie najbradziej boli to ze u nas nie ma nawet kto tych goli strzelac.
Bo co z super centr Kosy czy wejsc Maleckiego jak dupa,nikgdy nikogo nie ma kto by wykonczyl. dlatego tutaj jest dramat ,bo moze sytuacje bedą ale nie ma kto tego wykorzystac. |
Cytat:
Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny ..............Bieszczad Jovanovic Bunoza Chavez Jaliens ............Wilk Sobolewski Małecki ....Garguła .......Kosowski ..............Boguski w II połowie: Chrapek Stolarski Szewczyk |
Bieszczad????
Garguła nie zagra. |
Meczowa osiemnastka na mecz 17. kolejki Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Bramkrze: Sergiej Pareiko, Michał Miśkiewicz Obrońcy: Marko Jovanovič, Osman Chavez, Kew Jaliens, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Czekaj. Pomocnicy: Radosław Sobolewski, Cezary Wilk, Ivica Iliev, Michał Chrapek, Kamil Kosowski, Patryk Małecki, Paweł Stolarski, Daniel Brud. Napastnicy: Rafał Boguski, Daniel Sikorski. |
ta liga jest śmieszna. Gramy padakę a jednak jeśli dzisiaj wygramy będziemy tracić zaledwie 3 punkty do 6 miejsca. Jest więc o co walczyć
|
A co daje to 6. miejsce ?
|
Cytat:
|
Liga smieszna ale jesli przegramy, Ruch bedzie tracił do nas 1 pkt. Podbeskidzie 6 (i co najgorsze moga zlapac mocny wiatr w żagle).
Dlatego tylko wygrana!. Do cholery gramy na Reymonta, a taki Jaliens zarabia tyle co cała 1 jedenastka Podbeskidzia pewnie. Dla mnie jeśli tu padnie remis lub co gorsza przegrana to kopacze, nie powinni dostać złotówki do końca sezonu, co nam grozi niech pisza do PZPN i spier... wszyscy. Do czego to doszło prezes Podbeskidzia jadąc na Wisłe mówi, że nie zadowoli się niczym mniej jak wygraną. K.urwa Podbeskidzie na Reymnonta jedzie wygrywać!!! To jest ten moment aby wstać z kolan, aby pokazać ambicje. To nie jest mecz o punkty to jest mecz o honor Wisły i lepiej aby piłkarze zdawali sobie z tego sprawe. Gryść trawe, wsadzać głowe gdzie przeciwnik będzie bał sie włożyć noge, ma być walka o kazdy centymetr boiska bo teraz walczycie o nasz dom, który został już wielokrotnie przez was zbeszczeszczony. Zmyjcie choć cześciowo hańbe. Jeszcze raz tylko wygrana!!! Już dawno nie miałem takiego stresu przed meczem. |
Cytat:
|
Cytat:
:help: Cytat:
|
Cytat:
Nerwy. |
Cytat:
Nie przypominasz sobie chociazby slupka i wybicia z linii przy ktorych Parejko nawet nie zdarzyl pierdnac ?? Znawco :D Jak najbardziej Misiek do bramy ! |
W meczu z Zagłębiem przy 3 bramkach Miśkiewicz nie miał za wiele do powiedzenia. Mam nadzieję że bramkarz będzie miał dzisiaj mało pracy. Na kogo postawi Kulawik, 90% Pereiko. Obronił Karnego co Naszemu treneiro wystarczy na najbliższe kilka kolejek niezależnie od dyspozycji
|
Cytat:
|
Cytat:
Dlaczego Miśkiewicz jest lepszy? Bo tak. Nie liczy się aktualna forma, tylko to że Siergiej zawalił bramkę kilka miesięcy temu. No i oczywiście - obrona karnego bitego przy słupku, a później natychmiastowe złapanie dobitki to pestka. Jasne... Żyj dalej w swoim świecie. Cytat:
Są znudzeni piłkarzem, chcą się na nim "zemścić" za wcześniejsze niepowodzenia i stąd absurdalne pomysły. Czy Miśkiewicz coś nam wybronił? Nie. Argumentem jest to, że przy czterech bramkach "nie miał nic do powiedzenia". Kiedyś mózgi tego pokroju żądały posadzenia Pawełka na ławce i grania Jovaniciem. Kolesiem, który robił trampkarskie błędy. Argumenty te same. Chyba jednak ignorantów trzeba po prostu... Ignorować? |
Cytat:
Cytat:
|
Skoro mowa o defensywnym napastniku Genkovie, to przydałby nam się dzisiaj z Podbeskidziem w wyjściowej jedenastce. Szczególnie przy stałych fragmentach gry pod obydwoma bramkami.
|
Cytat:
Uwielbiam takich "wannabie" Miodków... Nie Miśkiewicz, nie Bieszczad ani żadna inna pokraka która nie zagrzała nigdzie dłużej miejsca. Przyjdzie przyzwoity bramkarz, to będzie mógł z Siergiejem rywalizować. Proste i logiczne. To nie jest tak jak uważa Bednarz (próbując przy okazji wybielać własne kompromitacje), że jeśli da dupy jeden bramkarz, to losowo wrzucamy innego. Zmieniać jest sens tylko kiedy zastępca ma porównywalne umiejętności. |
a propo dyskusji Pareiko - Miśkiewicz.
może i Pareiko faktycznie ostatnio w przyzwoitej formie (nie licząc tragicznej gry nogami), więc może faktycznie nie trzeba go sadzać na ławce. z tym, że jest jedno duże ale. przyjdzie czerwiec, Pareiko odejdzie, a my zostaniemy z bramkarzami, którzy w dupie byli i gówno widzieli. trzeba zacząć dawać szansę Miśkiewiczowi, bo jak się nie zacznie ogrywać, to w przyszłym sezonie gramy bez bramkarza. musi chłop zacząć czuć mecz, obronę i inne pierdoły. przy okazji zobaczymy czy się nadaje. dziś może niech i broni Pareiko, ale następne mecze musi coś pobronić Misiek. ps. był taki jeden bramkarz, który jak przyszedł do nas, to uważało się że uja warty. nawet jak zagrał na początku pierwszy mecz to krytyka, że niepewny, popełnia błędy, nieograny. a później, jak dostał szansę i zaczął grać, to trzymał nam bramkę przez dobre kilka miesięcy i był najlepszym bramkarzem ligi. Dolha się nazywał. |
w klubie ważne aby bramkarz miał poczucie że jest nr1. W tej chwili tym piłkarzem jest Pereiko i przy obecnej kadrze ma sporą przewagę jeśli chodzi o kredyt zaufania. Dwa mecze i czyste konto vs dwa no name. Dziwię się że w ogóle prowadzone jest dyskusja na ten temat. Lepiej zastanowić się nad innymi formacjami
|
Acha, zapomniałem. Przecież to tylko najważniejszy mecz sezonu. Taki, który pozwoli nam odskoczyć na bezpieczną odległość od strefy spadkowej, albo wepchnie nas na poważnie w walkę o utrzymanie.
Jak najbardziej Miśkiewicz, w końcu nic o nim nie wiemy. Może wszystkie poprzednie kluby pomyliły się kopiąc go w dupę? Powinien być Bieszczad, ale nie zmieścił się w kadrze. :facepalm: |
Cytat:
|
dajcie spokój panowie, jak takim problemem jest bramkarz to ja chętnie stanę w bramce za przysłowiową flaszkę,a jak się pokażę z dobrej strony to rzucam robote na budowie i biorę się za poważną karierę :D
Pareiko jest najlepszy z obecnych bramkarzy, i przestańcie mówić o Miśkiewiczu |
Ważniejsze żeby chartów z Podbeskidzia wziąć trochę do dziada to im rura zmięknie. Inaczej będą gonić jak ... po pustym sklepie. Dlatego do środka potrzeba kogoś kto nie boi sie pograć piłką po ziemi, przyjąć, zastawić, dać się sfaulować...
|
Pareiko na bramkę!! Dobrze bronił nawet obronił karnego w PP, niech gra i robi swoje. Genkova z Boguskim bym dal do przodu, Genkov jako cofnięty napastnik skoro lubi wracać na obronę :lol: a Boguś lisem pola karnego i jest git :-D sikor najlepiej niech wejdzie w 90+3 :haha:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl