![]() |
Gramy bez obrony i bez ataku, więc niema się co dziwić.
edit: a obóz przygotowawczy to powinni mieć nie w Turcji, tylko na Syberii. |
Cytat:
Dla mnie "własne"jest tak samo skompromitowane jak "cudze". Więcej, tak jak czego innego wymagam od własnej żony niż od żony kolegi a tym bardziej czego innego wymagałbym od prostytutki, tak więcej wymagam od naszego wychowanka. Może nie umieć grać ale ma być ambitny i jeżeli jest ch....ym zawodnikiem ma nadrabiać ambicją a nie krotochwilami na treningach. Jeżeli jest ambitny ma nap..ć w piłkę od śniadania do kolacji z 20 min przerwą na obiad. |
To kiedy miał być koniec świata?
P.S. K***a rozwiązać kontrakty z Frederiksenem i Jovanovicem natychmiastowo, choćby zamiast nich na bokach miał grać pan Zdzichu spod budki z piwem. |
Obrońcy się nie popisują, szczególnie Jovanovic przy tych stratach.
|
Kuźwa.. znowu nie tafię wyniku.
Najważniejsze, że: Cytat:
PS. Gdzie jest milosz? PS2. Zmieniam zdanie o Jovanoviciu. On jest gorszy od Serge'a Branco. Generalnie jest to chyba najgorszy kopacz jakiego w życiu widziałem. Nie tylko w Ekstraklasie ale również w drugiej lidze na meczach Kmity Zabierzów oraz w piątej czy szóstej na meczach Watry Zawoja. Nigdzie takiego ogóra jeszcze nie widziałem :D Nawet w największej pipidowie nie ma nikogo tak żenująco słabego. A gość wygląda na w miarę wysportowanego. W każdym razie chyba nie ma dużego piwnego brzucha. A gra gorzej w piłkę niż moje znajome koleżanki. Technicznie jest słabszy i to kilka razy. Na skrzydle kiwałby go nawet Tusk i to na lajcie a może nawet i Kalisz jakby zrzucił jeszcze parę kilo. |
Doszliśmy do ściany. Tutaj nie pomogą już transfery, nie pomogą zmiany trenerów.
Trzeba rozgonić wszystko na cztery wiatry i zbudować nową drużynę, od zera. Najlepiej w I lidze. Śmialiśmy się ze spadającej w zeszłym roku Cracovii. Gdyby była w tym roku w ekstraklasie, przeżywalibyśmy najpewniej jedne z bardziej kompromitujących derbów w historii. W Miśku jest jakiś potencjał. Gordan się ogarnął i jest w miarę pewny. Czarkowi nie można odmówić ambicji, charakteru. Ale ....a, Panowie i Panie, to wszystko. Dalej nie ma nic. Chrapek nic na boisku nie pokazał. Szewczyk jest słabszy od Daniela, Boguskiego i Quioto. O ich poziomie też nie ma się co wypowiadać. Czekaj jest słabszy od Frederiksena (to można?) i Jovanovicia. Ten ostatni, jako sabotażysta, powinien dostać karę finansową. Dla dobra drużyny powinien zgłosić że go ząb boli. ....a, czemu Kulawik się nie uprawni do gry i nie wejdzie na boisko? |
Paradoksem jest to, że Jovanović po przyjściu do nas wyglądał może nie cudownie ale o niebo lepiej. U nas osiągnął poziom dna. Tak jak pisałem. Najpierw trener a potem sztab szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia.
|
Uff bez zmian, mają szansę się zrehabilitować.
|
Cytat:
Pośpieszyłem się i teraz brak mi słów. Grantar - wejdź na forum, bo na kimś trzeba wyładować negatywne emocje... |
wspanialy mecz, wspaniale zakonczenie rundy...
|
jeszcze jeden! jeszcze jeden
ja pie.dole jaka degrengolada :( |
Bez Sikora leżymy, nie odrobimy. Fuck.
|
Cytat:
Cytat:
|
To już nawet nie jest śmieszne, tu płakać trzeba :-/
|
jak nie idzie to nie idzie...
|
<ironia> Dobrze, chłopakom raz w tej rundzie może zdarzyć się blamaż. Są zmęczeni całym przebiegiem rundy. W każdym meczu dawali z siebie 150%, postarajcie się ich zrozumieć. Zasłużony urlop a potem walczymy o ligę mistrzów. </ironia>
|
przepraszam ale tak mi się skojarzyło :) :
http://iktomaracje.pl/wp-content/upl...;C5%82adka.jpg |
to jest NIESAMOWITE ile z tej drużyny wyciągnał Maaskant. I ile dawali jej Kirm i Małecki, tak wypędzani z niej. Ale tak to bywa, gdy słabe ogniwa zastępuje się beznadziejnymi.
Panie Cupiał, ratuj pan |
żal mi miśkiewicza, zadebiutował i juz przynajmniej 4 bramki w siatce. chłopak na prawde robi co może...
|
Ja piernicze ogladam i nie moge uwierzyc co sie stalo z ta Wisla!!!
Ja wiem ze w polskiej ekstraklasie wszystko moze sie zdazyc ale nigdy przenigdy bym sie nie spodziewalbym takiej degradacji w 2 sezony. Nie zamierzam byc wredny ale trzeba zaczac budowe zespolu od poczatku bo Wisla i jej kibice napewno nie zasluzyli na takie dno. |
Żal mi Kulawika. Wygląda jakby miał się rozpłakać.
Czemu jest winien? Że objął te bandę sierot poprobierzowych? "Drużynę" zdemoralizowaną prze Bednarza. Ciot na boisku nie żal mi, bo i tak mają na to wywalone. |
Calkowity upadek...
Masz Panie Cupiał swoja Wisłe... |
Po zimie protest powinien być jak najbardziej aktualny. Przeciwko polityce klubu i samym piłkarzom. Chyba że część z nich odejdzie. Jeśli mogliśmy z nich kpić na ostatnim meczu przy R22 trzeba dalej dosadnie pokazywać im że nie są godni zakładania koszulki z Białą Gwiazdą
|
Cytat:
http://i.imgur.com/m3oQe.jpg |
Św.Mikołaju.
Zabierz proszę wszystkie prezenty które mi przyniosłeś i całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym. W zamian za to, zabierz wszystkich "piłkarzyków", sztab trenerski oraz Bednarza z mojego ukochanego klubu.Natychmiast!!! Dziękuję. |
' Panie Turek, kończ pan ten mecz' słychać w Lubinie...
GOOOL, wyczuli co się święci... |
Ciekawe, czy znajdzie się debil który napisze, że Wisła grała nieźle i miała pecha.
Powinno być 7:1. To by dobrze odzwierciedlało wydarzenia na boisku. Bednarz - wyp..., zabierz ze sobą ofiary losu które tu sprowadziłeś. |
La Furia.. a co Ty chcesz od trenera? On kupował tych piłkarzy? On ich przygotowywał do sezonu? Kula kleił z tego co tylko się da, ale jak widać to było nierealne zrobić COŚ z tego i jeszcze ten j...ny pech że co mecz inny skład obrony był..
No nic czas na na prawdę porządne zmiany, tylko czy ze swoimi "doradcami" Cupiał coś zmieni? |
Cytat:
Zburzyć, zaorać i postawić prawdziwe fundamenty. |
:rotfl::rotfl::rotfl:
Ale po co boiska treningowe Ale po co szkółka piłkarska Ale po co baza dla młodych i starych ... ... ... Jest zajebiście - Łysy mój ty idolu :lol: |
Jedne z lepszych zawodów jakie rozegrali do tej pory Frederiksen i Jovanovic...
|
Hitem jak na koniec komentator z C+ nazwał Łukasza Gargułe "biednym"
Wróblewski czy jak mu tam a jak Costa powalił Genkova w polu karnym z główki to "zawodnicy się zderzyli". |
Coście sk.urwysyny uczynili z tą drużyną?! :evil:
|
Bednarz won. Kulawik do ME. Lepiej oszczędzac w tym sezonie i później może coś sklecić dobrymi transferami byle bez udziału w tym Bednarza. Po sezonie będzie gadał że to on miał największy udział w tym że Wisła się utrzymała
|
Cytat:
Garguła na koniec mówi, że bramka na 4-0 ustawiła mecz. Hahahha:haha: |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety tą sytuację znów przewidziałem co do joty.Wszystko się zaczeło sypać od wy.......enia Maaskanta. To, że Liga Europy odbiję się czkawką tzw "klątwa pucharowa" zwłaszcza w kontekście bardzo wąskiej naszej pierwszej 11 była dziecinnie łątwa do przewidzenia.Lliga to priorytet gdy nie ma się szerokiej ławki. |
Cytat:
Po imieniu. |
Znakomite podsumowanie rocznej działalności łysego.
Znakomite podsumowanie kilkunastoletniej polityki Cupiała. Cytat:
|
Bednarz daj im podwyżke!
Apeluje po raz 3 zwolnić Bednarza i niech zabierze swoje zakupy fredka i sikora |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl