![]() |
Cytat:
|
Proponuję, żebyście sobie dali spokój ze wszystkimi meczami na R22. Nigdy nic na pewnie nie wiadomo z całą pewnością. No może śmierć i podatki.
Łaminiestrajki! :) |
Cytat:
"Półmyślenie owocuje ćwierćwnioskami". |
Do Adminów:
Zamknijcie ten temat i otwórzcie dopiero jak SKWK opublikuje relacje ze spotkania na swojej stronie, wtedy każdy będzie mógł się wypowiedzieć. NA TĘ CHWILĘ NIE KUPUJEMY KARNETÓW JESZCZE, POCZEKAJMY DO WIECZORA NA RELACJE I WTEDY KAŻDY ZDECYDUJE. |
Kupujemy karnety co Ty za bzdury piszesz
|
Poczekaj na relację, nie wiadomo co udało się ugrać, nie wiadomo jak to będzie wyglądać itp.
|
A kupujesz bo? A nie kupowałbyś bo?
Ludzie nie ma żadnej oficjalnej informacji co ustalono, na jakich zasadach, do kiedy realizacja. Każdy zdrowo myślący i popierający protest z przekonania a nie dla tego że Staszek z 4 klatki mu tak mówi powinien zaczekać do oficjalnego sprawozdania co jak gdzie kiedy. |
Cytat:
Większą siłę SKWK pokaże udowadniając realny wpływ na słupki sprzedaży karnetów niż trwając w opozycji. Rozsądne posunięcie, które IMHO w cale nie pokazuje zmiany zdania. |
Strony zobowiązały się między innymi do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. Wprowadzone zostało także stanowisko koordynatora do spraw współpracy z kibicami. Omówiono też sposoby na podniesienie jakości obsługi kibiców na stadionie.
Osoba koordynatora do spraw współpracy z kibicami została zaakceptowana zarówno przez Stowarzyszenie jak i klub. Będzie on odpowiedzialny za sprawy związane z oprawami meczowymi, wejście dla osób biorących czynny udział w organizacji dopingu, opraw meczowych i eksponowania flag oraz transparentów, a także organizację ze strony Wisły Kraków SA wsparcia dla kibiców Wisły podczas meczów wyjazdowych, czy przyjmowanie kibiców drużyn przyjezdnych. Podlegać będzie on bezpośrednio wyznaczonemu członkowi zarządu Wisły Kraków SA oraz przedstawicielowi Rady Nadzorczej, panu Tadeuszowi Czerwińskiemu. Klub zobowiązał się do wykreślenia z regulaminu stadionu punktu dotyczącego zakazu wnoszenia sektorówek w związku z deklaracją SKWK, że ich treść będzie zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Strony zobowiązały się do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. W szczególności dotyczy to akcji zapraszania dzieci i młodzieży szkolnej na mecze. Strony zadeklarowały chęć przeanalizowania stopnia realizacji wspólnych postanowień po zakończeniu rundy wiosennej. Wtedy też zadecydują o wspólnych zmianach. SKWK i Wisła Kraków SA |
Nie zapominajcie o relacji SKWK, która będzie dopiero wieczorem.
|
Cytat:
Sterta ogólników. |
Cytat:
|
Ten koordynator to pomysł Bońka, w każdym klubie ma być ktoś taki wprowadzony.
|
i nic na temat kurew....ego zachowania ochrony?
|
Cytat:
Możesz poczekać na wieczorne podsumowanie rozmów z zarządem Wisły na SKWK? Wszystko będzie podane do wiadomości publicznej. Cierpliwości ;) |
Uzasadnienie decyzji o zawieszeniu protestu:
Cytat:
|
Wciąż same ogolniki. Szkoda popieralem ich, ale okazuje się, że pomachali szabelką i wszystko wraca do normy.
|
Gdzie jest treść porozumienia?
Ten tekst wygląda jak obszerna relacja z rozmów. Brak konkretów. |
Czy ktoś jest ślepy że nie widzi Komunikat SKWK i Wisły Kraków S.A. ws. porozumienia
I jeszcze jedno do krytyków porozumienia a co wy byście cchcieliście ? Porozumienie to ustępstwa obu stron. Jak ktos mądry napisał z dobrego porozumienia żadna ze stron nie powinna byc do końca zadowolona. Porozumienie miało byc porozumieniem a nie zniszczeniem jednej strony przez drugą. Jak mam zwykle wiele do zarzucenia SKWK to to porozumienie uwarzam za bardzo dobry ruch |
Szkoda, że nie opisali sprawy sportowe (akademia itp.). Nic czas pokaże, jak to wszystko będzie wyglądać.
|
Cytat:
W 100% szczerze - część mnie oczekiwała że protest będzie nadal kontynuowany, tyle że ja jestem piknik.Kiedyś inaczej to było ale od dawna na wyjazdy nie jeżdżę , w młynie też nie siedzę - generalnie, prześladowania i problemy o które chodzi ludziom z SKWK , mnie nie dotyczą, bardziej w....ia mnie ta degrengolada jeśli chodzi o zarządzanie i brak jakiegokolwiek pomysłu i w sumie należało by się tym patałachom pograć jakiś czas przy pustych trybunach Ale nie mam się zamiaru odcinać od problemów osób zaangażowanych, mimo iż nie zawsze się z nimi zgadzam. Może się nie znam ale na moje to SKWK nie miało ciśnienia na zakończenie (zawieszenie)protestu i tzw zgniły kompromis. Pamiętaj że świat się raczej nie skończy do wiosny.To jest ten czas by sprawdzić czy klub faktycznie chce współpracować na partnerskich zasadach Mamy ponad 100 lat historii, pewnie przynajmniej tyle samo przed nami, nawet gdyby te kilka miesięcy dania szansy obecnym włodarzom , to będzie błąd, to chyba warto podjąć to ryzyko i się przekonać? |
Wyraziłem swoje zdanie. Popierałem ich, uważałem że niektóre postulaty są i tak niemożliwe do zrealizowania, ale liczyłęm na coś więcej. Niestety to są same ogólniki i głupie tłumaczenia. Klub do dzisiaj nie jest w stanie zamontować ławki i stołu żeby ludzie zjedli jak...ludzie, tylko się zasłania nie oddaniem stadionu czy brakiem pieniędzy. Porozumienie jest, a dalej wszystko będzie tak jak było - niestety. Tak jak mówię, to jest moje zdanie. Byly postulaty, zostały tylko piękne hasła.
|
Gdzie jest treść porozumienia?
Co z pomocą i wstawiennictwem za ludzi którzy maja problemy "ze schodami" ? Btw, jakoś można im pomóc? |
Cytat:
Podpisuje sie pod tym. Niby klub chce wspołpracy ale cos czuje ze bedzie tą wode mącić........ |
Ja uważam, że to porozumienie jest szkodliwe.
Niczego nie załatwia. Jedynym "sukcesem" jest przysunięcie władz SKWK "bliżej koryta" (te wszystkie możliwości uczestniczenia w jakichś tam spotkaniach, bez prawa głosu). Jest taka lipa, że należało trzymać stanowisko dopóki klub nie ustąpi - sytuacja była na tyle dojrzała aby można było mieć dumę a nie unosić się jakimiś tam hasłami, że "dla dobra Wisły Kraków" itp. A tak dalej będziecie kupowali jedną z dwóch kanapek i sosy będą nam cieknąć na gacie bo klub nie postawi stołków i krzeseł bo my jesteśmy bandytami i zaraz je rozjebiemy. Nic się ....a nie zmieni, klub teraz wie że ma SKWK w kieszeni i ewentualne nieporozumienia będą spływać na SKWK że niby nie dotrzymuje swojego stanowiska. Nie uważam, że jazda po Bednarzu jest żałosna - jest jak najbardziej na miejscu. Niech idzie do Legii tam jest jego miejsce - on kocha ten klub, ale jak widać nie jest na tyle dobry aby Walter i spółka mogli na niego liczyć, więc doi nas. Użyję populistycznego argumentu - pomyślcie o wynagrodzeniu Bednarza jak będziecie wznawiać KK - każdy z Was dołoży się do jego kiesy, ja ....a też. Bo ławek do żarcia dalej nie będzie. I nie mam 15 lat, wiele można znieść ale honor trzeba mieć. Powiedziałeś, że coś Ci się nie podoba? To nie ufaj obietnicom 10 razy niedotrzymanym. Masz pieniądze na karnet i bilet? jesteś panem sytuacji, czekaj aż spełnią TWOJE oczekiwania, bo ONI są dla NAS a nie my dla nich - tak generalnie. Bo to, że zawodnicy mają nas w DUPIE to macie jak w banku. Boli mnie to "porozumienie", bo wydaje mi się, że klubowi poszło za łatwo. Zyskał spokój i zgodę na dalsze dziwne działania. Jaki jest cel klubu na ten rok? Jaka jest strategia? Jakie są planowane działania związane z poszerzeniem infrastruktury ? Jako kibic i profesjonalista w swojej dziedzinie muszę z przykrością stwierdzić, że klub (zarówno TS jak i SSA) niemilosiernie "jedzie na sentymencie kibiców" do klubu nie dając prawie nic w zamian. A łysole i grubasy siedzą w swoich gabinetach paląc grube kubańskie cygara licząc dychę do dychy z wznawianych kart i innych źródeł. |
Podpisuję się pod Twoimi słowami Don Donson.
Mnie najbardziej wkur...a , że p.o prezesa (i wogóle w zarządzie, klubie itp) jest legionista. Serio to skwk nie przeszkadza? To jest jakaś totalna paranoja. Dokładnie menu będzie poszerzone ? Gdzie strategia itp? niech robią tak dalej to ten stadion będzie świecił pustkami. |
Mnie również nie podoba się przyjęte rozwiązanie, ponieważ oficjalnie(!) nie przedstawiono żadnych konkretnych przesłanek, które by za takim porozumieniem przemawiały. Ot, trochę polityki, kilka złożonych obietnic - ale prawdopodobnie bez poważniejszych gwarancji ich pokrycia i realizacji.
Runda wiosenna będzie stosunkowo krótka, a więc i sama ugoda jest przede wszystkim na rękę Klubowi (z wiadomych powodów). Nie uważam przy tym, aby było to nawet działanie doraźne, gdyż nie przedstawiono szerzej jakichkolwiek środków niezbędnych do realizacji przedmiotu porozumienia, ani tym bardziej czasu, w którym poszczególne cele miałyby zostać wykonane. Rozumiem natomiast pobudki, którymi mogło kierować się Stowarzyszenie. Tyle tylko, że niekoniecznie się do nich przychylam. Przede wszystkim z tego względu, iż sam liczyłem jednak na więcej - zwłaszcza w kontekście przedstawionych celów protestu. I nie przekonuje mnie nawet dość obszerny opis, wedle którego Klub miał podczas negocjacji zobligować się do konkretnych działań faktycznych. Zaznaczam, że jest to wyłącznie moja prywatna opinia - niepodparta rzeczywistą wiedzą, bo przy rozmowach nie uczestniczyłem i nie miałem także wglądu w treść porozumienia. |
Cytat:
Co SKWK ma do decyzji Bigusława Cupiała co do wyboru osób zarządzających klubem? Mają wpływać na decyzję personalne szefa? To już nie leży w kompetencjach SKWK. Mnie porozumienie satysfakcjonuje, zobaczymy co przyniesie runda wiosenna i dopiero po tym czasie będzie można owo porozumienie oceniać. Bo narazie nie było żadnego meczu i nikt nie może powiedzieć czy klub leci w kulki czy też nie, także wszelkie wynurzenia nie mają sensu wg mnie w chwilii obecnej. |
Piotrek87
a co Ty myslisz ze ktos z SKWK powie Cupialowi zeby zwolnic tego i tamtego i tak sie stanie? jakby SKWK mialo tak duza wladze to by w zarzadzie juz dawno nie bylo pewnych osobistosci.. co sie udalo zalatwic to sie zalatwilo, a musialo sie udac zalatwic sporo bo inaczej SKWK nie siadaloby nawet do rozmow, wszystko jest na pismie z gwarancja, smialo po karnety. |
Ja karnetu na dziś nie kupuję na 100%
A dlaczego? Bo nie wierzę w siłę tego porozumienia.Ze strony klubu dalej szukanie głupich wytłumaczen, jak to ze stanem prawnym stadionu. Pójdę na mecz, zobaczę normalne zachowanie ochrony, kupię smaczna herbatę pod koniec przerwy i postawię ją na stole uwierzę że idziemy w dobrą stronę. Na dziś mówię sprawdzam za małą stawkę bo czuję że klub blefuje. |
Dlaczego SKWK nie opublikowało treści porozumienia?
Kto z klubu podpiał się pod ustaleniami? To powinny być dwa pierwsze pytania kazdego, który nie łyka wszystkiego jak młody pelikan. Ja karnetu również nie kupuję. |
Cytat:
Ale nie miejcie pretensji do klubu i SKWK na wyrost. Nie zakładajmy od razu złej woli, poczekajmy co z tego wszystkiego wyniknie. |
Cytat:
Tak że p.o. prezes dupa w troki bo czasu coraz mniej. Też inną sprawą jest to czy SKWK nie zrobiło tego z czystej przyzwoitości i zaufało na piękne oczy, zdając sobie sprawę czym konflikt w formie dotychczasowej by się zakończył,a nie mam wątpliwości że byłaby to totalna zapaść finansowa spółki w przeciągu miesiąca, dwóch. Daleki jestem od zakładania tutaj złej woli,ale nauczony doświadczeniem nie mogę przyjąć tego za pewnik. |
Cytat:
Gdyby Wisła grała dobrą piłę to pewnie w dupie by to mieli bo stadion i tak by się zapełnił a tak to kto by na mecze przychodził? |
Niestety koledzy z SKWK sprzedali się za 30 srebrników.. Nic nie będzie odbywało się inaczej:
1. Kto stanie na schodach dostanie w w dupę - finansowo albo wolnościowo 2. Drużyna dalej będzie grała ch...nię - bo tak zdecydował p.o. Prezesa 3. P.O. Prezesa zostanie na stanowisku bo SKWK nie miało jaj żeby zgrać "va banque" i raz na zawsze pozbyć się tej (L) szmaty z klubu PS: Z resztą ch... w dupę SKWK - to takie same sprzedawczyki jak Kasierski - tylko pralki im w głowach |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Widzę, że mamy wysyp baranów, w szczególności posty #75,#76,#77. Dochowaliśmy się kretynów, życzących ch..a w dupę braciom po szalu, brak słów. Jeszcze te "srebrniki" - nie ma miary na określenie tego debilizmu. Na szczęście twoje(celowo z małej litery, bo zero szacunku dla takiej cioty napinającej się w necie) 'argumenty' można łatwiutko obalić.
1. Na karanie za stanie na schodach nie ma wpływu ani SKWK, ani klub Wisła Kraków tylko debilna do potęgi ustawa o imprezach masowych, jedyna inicjatywa ustawodawcza naszego, pożal się Boże, prezydenta. Z moich informacji wynika, że SKWK nie ma wpływu na stanowienie prawa w Polsce ;) 2. Zatrudnienie i obecność pana Jacka Bednarza w naszym klubie to indywidualna decyzja Bogusława Cupiała i SKWK nie odpowiada za politykę sportową klubu. Za politykę sportową odpowiada przede wszystkim właściciel i "legionista" to jego pomysł i zasługa, także jak już to wyładowuj na nim swoje frustracje gimbusie. Odniosę się do jednej kwestii jeszcze. Dobrze, że niektórzy z was urodzili się w takich czasach, bo w latach 80. i 90. o "smacznej herbatce pod koniec przerwy", w dodatku "postawionej na stole" można było tylko pomarzyć, tak mi przynajmniej ojciec opowiadał, bo sam tych czasów z racji wieku nie pamiętam. Rozumiem, że kwestia cateringu jest ważna (chociaż w sumie ja mam to w dupie - przychodzę na mecz, a nie do restauracji), ale nie chodzić na Wisłę, bo pepsi jest ciepłe albo herbata zbyt słaba i nie ma z nią gdzie siąść przy stole to dla mnie lekko żałosna wmówka. Dobrze, że chłopaki przed nami w ciężkich latach nie miały takich problemów i chodzili na Wisłę, pomimo tego, że standard usług "lekko" odbiegał nawet od tego niskiego, który jest teraz. Podkreślam jednak - mam nadzieję, że kwestia cateringu zostanie poprawiona i ta część widowni, dla której jest to ważne, zostanie usatysfakcjonowana. |
Jak dla mnie jest to niezły punkt wyjściowy do usprawnień na R22. Karnetu nie kupię, na mecz pójdę. Popatrzę sobie w którym kierunku to zmierza.
Atakowanie SKWK za "odpuszczenie" pewnych rzeczy w rozmowach z klubem jest dość słabym pomysłem. Nad klubem jest jeszcze coś takiego jak ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych i łamania zasad tejże wymagać od SA może tylko dzieciak ewentualnie frustrat. Klub jako klub może za to wiele poprawić we własnym zakresie ( od tego mitycznego cateringu, na którym mnie akurat średnio zależy bo jak kolega powyżej napisał konsumować produkty kulinarne to chodzę do restauracji a nie na stadion, po relacje z kibicami ) i na te zmiany chciałbym liczyć. |
Cytat:
Cytat:
Ja płacąc za bilet nie wymagam poziomu sportowego - nie jestem idiotą. Wymagam tylko tego, aby mieć gdzie zjeść (a często wracam prosto z pracy, bez posiłku) i załtawić swoje potrzeby fizjologiczne (sprawna spłuczka i mydło). To tak wiele? Jesli nawiązujesz do 90 lat, to równie zaapeluj, aby wjeżdzać z bramą lub wchodzić na patencie - bo dzięki takim akcjom kilka razy za małolata wbiłem na C. Ale to już nie wróci. Są inne czasy, ludzie płacą i wymagają - absolutnego minimum. Gdzie jest treść porozumienia z podpisem osoby z klubu? Nie ma. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl