Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, piątek 2 listopada, 20:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8899)

arti 31.10.2012 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bukaj22 (Post 1284376)
Przewidywanie tego co się może zdarzyć w kolejnym meczu naszej ligi , to wróżenie z fusów. Jeśli Lech zagra tak jak z Jagą , to myślę , ze szkoda jechać pod Wawel. Tej kopaniny nie dało się oglądać , bo gra Lecha była na poziomie Sucharów Suchy Las.

Jednak każdy mecz w naszej lidze , to inna historia. U nas nie ma niestety pojęcia , że jakiś zespół jest w formie. Bardziej , to przypomina uda się albo i nie... Osobiście wierzę , że nie zagramy w Krakowie takiej kaszany jak z Jagielonią i jakimś cudem uda się wygrać 1-0 z Wiślakami.

L, Górnik i Dysko jak dotąd dość regularnie i przyjemnie z tym, że wydaje mi się, że zwłaszcza G&D pociągną tak najdłużej do zimowego rozłożenia straganów..:lol: A Was mam nadzieję pukniemy po prawdopodobnie mozolnej orce:)
Ach... gdzie np. te czasy kiedy mieliście Dolhę w bramce...;)

qqq_b 31.10.2012 23:27

0:0 po nudnym kopanym meczu.

WISŁAZWE 01.11.2012 08:23

Pan Szymon Marciniak to rozjemca piątkowego spotkania pomiędzy Wisłą Kraków a poznańskim Lechem. W tym sezonie jeszcze nie sędziował żadnej z w/w drużyn. Na swoim koncie w bieżącej rundzie ma m.in spotkania w ramach LE ( Lazio - NK Maribor, Genk - Sporting Lizbona)

W poprzednim sezonie Marciniak sędziował Wiśle 4 spotkania:

Wisła - Zagłębie 1:0
Wisła - Podbeskidzie 0:1
Wisła - Korona 0:1
Ruch - Wisła 1:0

Elefant 01.11.2012 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1284506)
W poprzednim sezonie Marciniak sędziował Wiśle 4 spotkania:

Wisła - Zagłębie 1:0
Wisła - Podbeskidzie 0:1
Wisła - Korona 0:1
Ruch - Wisła 1:0

Znaczy padnie z pięć bramek:-D Pytanie tylko kto ile strzeli.

Poznańskie nie grają nic wielkiego, byliby i może do ogrania, gdyby nasi mieli siły biegać dłużej niż 30 minut. A tak nawet jak uda się na początku jakimś cudem coś strzelić, to później na powtórkę z Widzewa bym nie liczył.

Jak mamy iść w górę (oj te niczym nie poparte kibicowskie marzenia) to jest to idealny mecz na przełamanie.

WISŁAZWE 02.11.2012 08:24

Dzisiejsza "18" wyjątkowo składa się z 19 zawodników, przed meczem zapadnie decyzja kto powędruje na trybuny więc wrzucam 19:

Bramkarze: Sergiej Pareiko, Michał Miśkiewicz

Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Kew Jaliens, Michał Czekaj, Gordan Bunoza, Marko Jovanović, Jan Frederiksen, Osman Chavez.

Pomocnicy: Michał Chrapek, Radosław Sobolewski, Łukasz Garguła, Ivica Iliev, Maor Melikson, Cezary Wilk

Napastnicy: Tsvetan Genkov, Rafał Boguski, Daniel Sikorski,Rommel Quioto.


Do kadry włączony został Osman Chavez istnieje prawdopodobieństwo, iż niepewny jest udział któregoś z obrońców by tych w aktualnej kadrze jest najwięcej.

Do "18" nie załapali się Michał Szewczyk (dziś odwiedzi sektor rodzinny), Alan Uryga.

Drozd 02.11.2012 09:09

Gdzie mu tam o trola :). Toż to zwykły cherlawy leming.

Jeżeli pyry nie zamurują, to będzie efektowne zwycięstwo i miejmy nadzieję zacznie sie marsz na fotel lidera.

4FunNow 02.11.2012 11:46

Kadra Lecha na mecz z Wisłą:

Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski

Obrońcy: Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Manuel Arboleda, Luis Henriquez, Tomasz Kędziora, Kebba Ceesay, Ivan Djurdjević

Pomocnicy: Aleksandar Tonev, Łukasz Trałka, Szymon Drewniak, Rafał Murawski, Mateusz Możdżeń, Karol Linetty

Napastnicy: Vojo Ubiparip, Bartosz Bereszyński, Piotr Reiss


Brak Ślusarskiego i Lovrencsicsa

mitmichael 02.11.2012 12:15

Na szczescie jest w składzie Melikson - ktos musi w takim meczu napedzac Nasze akcje.

WISŁAZWE 02.11.2012 12:52

Widzę, że padły tu propozycję aby Genkov dziś rozpoczął mecz w pierwszym składzie, były opcję i za i przeciwko tej tezie, inni woleli by zobaczyć Boguskiego.

Teraz zobaczymy co wymyśli trener Kulawik, być może uda mu się ''zaspokoić'' wszystkich kibiców, wystawiając -Genkova i Boguskiego - może to będzie recepta na obronę Kolejorza. Wysoki Genkov, będzie walczył w powietrzu absorbował obrońców Lecha, czym samym zrobi się miejsce dla szybkiego Boguskiego/ Ilieva/ Meliksona. Myślę, że pomysł gry dziś dwa napastnikami byłby dobrym rozwiązaniem. W końcu gramy u siebie i jeżeli chcemy wygrać, narzucić swój styl gry trzeba by zaryzykować i wystawić mniej więcej taki skład:

Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Sobolewski(Wilk), Garguła, Melikson, Iliev - Boguski, Genkov.

szprotson 02.11.2012 12:54

dawno już takiego słabego Lecha u Nas nie było.

imho - skład jak ostatnio, zwycięskiego przede wszystkim sie nie zmienia! Kulawik mówił coś na konferencji ze zmian nie przewiduje. Zresztą, w Lechu i Arboleda i Ceesay dość duże chłopy, dlatego trzeba wypuścić na nich zwinnego grajka a nie ciężkiego małozwrotnego Cwetana który na dodatek był chory. Te fajne 30 minut jak graliśmy z Widzewem, to graliśmy niczym Hiszpanie na Euro, bo raz napasnikiem był Garguła, raz Melikson a raz dziki. I dobrze wygladała gra, bo sie chłopaki wymieniali pozycjami, taki występ chciałbym zobaczyć też dziś. 3-0 i dziękuje.
p.s. Gajtkowski pamiętaj jak Ci na imie!

ArturBarlinek 02.11.2012 13:02

Panowie! obudźmy się!

1) gramy u siebie! narzućmy więc swój styl gry
2) grajmy otwarcie i do przodu, strzelmy coś w końcu..
3) jak nie dziś, to kiedy?

Vuko 02.11.2012 14:23

Mój typ na skład:

Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Sobolewski, Wilk, Boguski, Melikson, Iliev - Genkov

bukaj22 02.11.2012 14:25

Równie dobrze można powiedzieć , że dawno tak słabej Wisły nie było. Generalnie nie sądzę , by Lech się bronił , bo nie ma do tego piłkarzy. Jak by nie patrzeć linia pomocy jest ofensywna i sam jestem ciekaw czy zagra np Wilk w miejsce Gergo. Osobiście z Wisłą warto grać skrzydłami a , więc Tonev i właśnie Wilk mi przychodzą na myśl wspomagani Luisem i Kebbą. Jednak tak jak mówię po Lechu można się spodziewać wszystkiego. Od dobrego meczu po przez coś tak fatalnego , że ciężko , to opisać. Powinien być , to dość ofensywny mecz a jak będzie , to zobaczymy za kilka godzin. :}

szprotson 02.11.2012 14:32

jaki znowu Gergo ? Ten którego nie ma w kadrze, a informacja o tym jest kilka postów wyżej?

jaki ....a Wilk ?

Wstałeś, przetarłes oczy napisałes pierwszego lepszego posta i poszedłes spac?

radek2323 02.11.2012 14:53

Genkov jak jest chory to zawsze ..... strzela :);)

WiślakMyślenice 02.11.2012 14:56

Dałbym Quioto w podstawowym. Niech pokaże, czy potrafi strzelać i grać w piłkę. Nie teraz, to kiedy?

Grantar 02.11.2012 15:25

Ja bym tak ustawił:

Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Chrapek, Wilk/Sobol, Melikson, Iliev - Boguski, Sikorski/Quito

I .... po ziemi panowie, po ziemi ....

Wojtas 02.11.2012 15:51

Amika slaba i co z tego?

my nie gramy czegos wielkiego,wrecz przeciwnie-kazdy mecz to proba szukania przez Kulawika optymalnego skladu,czyli jesienne sprzatanie po Probierzu.

remis zly nie bedzie,ale gramy u siebie,i na R22 zawsze ma wygrywac Wisła

wszyscy na mecz!

usioc1 02.11.2012 16:38

NIe wybiera sie ktos z okolic limanowej czy mszany na mecz?? pilne!!

El'kabat 02.11.2012 16:41

Skład będzie pewnie identyczny jak w meczu z Widzewem.
Boguś strzelajac te dwie bramki ostatnio ma szansę się w koncu odblokować na dobre. Nawet Kula nie jest tak głupi,żeby go dzisiaj posadzić na ławie. Ile goli musiałby strzelić chłopak,żeby grać w pierwszym składzie? 5 ?

Ja jestem dziś optymistą. Liczę na zajebisty doping,sporo ludzi i 2-0 dla Wisełki ;)

comek 02.11.2012 18:37

ja też z Rabki, ale mamy komplet w aucie, wybacz, ale chyba nadal jeżdżą busy SZWAGROPOL do zakopanego, więc możecie się załapać. Do usłyszenia na R22!

sanderuss 02.11.2012 19:53

balowac cala noc, zlapac powrotny rano.

BiałaGwiazda 02.11.2012 21:38

Fredriksen powinien miec pseudonim Ferdek Kiepski

thechris 02.11.2012 21:39

No cóż, po jednej sytuacji ale to Lech strzelił. To odróżnia drużynę z 4. miejsca od tej z 12. miejsca i potwierdza się, że nie ma tu przypadku.

Najsłabsi we Wiśle to Iliev i Melikson* a najlepsi póki co to Garguła i Boguski. Wilk dał fajną piłkę Meliksonowi i potem dał się przepchnąć jakiemuś małemu no-name'owi jakby to był LeBron James... ale może lepiej tak niż czerwona i karny...

* - Duńczyk jest poza wszelką konkurencją więc nie ma sensu o nim wspominać. Po prostu biorę pod uwagę grę "aktorów" wydarzenia natomiast nie ma sensu zawracać sobie głowę z oceną gry statystów.

matysiuk 02.11.2012 21:57

Hmmm fajnie jest na trybunach, dostaniemy niezłą kare za to :P

bebeto 02.11.2012 22:14

Jak długo Cupiał każe nam jeszcze patrzeć na tą żenadę.......

syryls 02.11.2012 22:43

Byliśmy drużyną o klasę lepszym od Amici, brakło skuteczności...

Witoldon 02.11.2012 22:43

Z pustego i Salomon nie naleje, Bunoza zdecydowanie nie zasługuje na grę z takim motłochem.

tofik 02.11.2012 22:44

Ładne prostopadłe podanie Frederiksena do Drewniaka i bramka. A później to już standardowe męczarnie i pokaz bezradności i braku umiejętności z obydwu stron.

Heero 02.11.2012 22:44

Przegraliśmy z Amicą Wronki. Dziękuję, dobranoc.

Mimo szacunku, jakim darzę ludzi z C, rzucanie serpentynami, gdy na bramce stoi Siergei, to totalny idiotyzm. Nie można było rzucać w tego pajaca z Wronek?

mitmichael 02.11.2012 22:44

W tym momencie sezon moze uratowac tylko Puchar Polski.

iiYama 02.11.2012 22:45

Nie ma się co pastwić, jaki był mecz każdy widział.

Zaangażowaniem, wybieganiem i determinacją biliśmy kuchenki na głowę. Brakuje niestety wciąż piłkarskiej jakości by wybiegane kilometry zamienić na bramki i punkty.

Porażka niezasłużona.

thechris 02.11.2012 22:45

Cóż, na drwali z Widzewa wystarczyło ale jak dziś trzeba było coś pograć przy grającym w piłkę w nie w MMA rywalu to już był problem. Wielki problem... Dwie sytuacje w 98 minut... Jeszcze ze 100 minut i może byśmy przy tej grze coś wcisnęli. Pareiko również trzyma formę... bez względu jak, czy w niego czy w krótki to wszystko w sieci. Liczyłem na nudne granie na 0:0 a skończyło się na nudnym graniu na 0:1. Ostatnie 7-8 minut to wywieszenie białej flagi, brak umiejętności, brak wiary. Tak się nie da zdobywać punktów.

Samuelson 02.11.2012 22:48

@bebeto, sprzeda nas Cupiał dopiero wtedy jak spadniemy. A to jak nie tym sezonie to w następnym stanie się na 100%. Zero ambicji panowie prezentują to tak mają.

ArturBarlinek 02.11.2012 22:48

ech... po prostu brak słów...
ależ jestem wściekły!
co to ma być?! :(

leyzer87 02.11.2012 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Samuelson (Post 1284794)
@bebeto, sprzeda nas Cupiał dopiero wtedy jak spadniemy. A to jak nie tym sezonie to w następnym stanie się na 100%. Zero ambicji panowie prezentują to tak mają.

Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Obydwie połowy były niezłe(druga lepsza), ale zapierdalania i ofiarności nie można chłopakom odmówić. Mimo ewidentnego błędu Fredriksen w drugiej połówce w ofensywie na plus. Dobrze Wilk i Czekaj. Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra.

bebeto 02.11.2012 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Samuelson (Post 1284794)
@bebeto, sprzeda nas Cupiał dopiero wtedy jak spadniemy. A to jak nie tym sezonie to w następnym stanie się na 100%. Zero ambicji panowie prezentują to tak mają.

Z takim dziadostwem to awansem do 2 ligi powinniśmy spadać . Po co do 1? Żeby dostać trójkę od Termalicy....

christof20 02.11.2012 22:55

Do przerwy - dno. Graliśmy padakę, w czym przodował Frederiksen. Stracona bramka to w 90% jego "zasługa". Pozostałe 10% na spółkę dla Meliksona i Garguły, którzy w idiotyczny sposób stracili piłkę, przy rozgrywaniu rzutu rożnego.
Po przerwie grali już trochę lepiej; nawet Frederiksen.
Generalnie, jak dla mnie, na plus - Bunoza i Jaliens. Pozostali przeciętnie,lub niewiele lepiej.
Lech oddał w calym meczu dwa celne strzały - i wygrał. Naprawdę - nie urwać w tym meczu chociażby punktu było wielką sztuką, bo Lech był dzisiaj po prostu cienki.

bebeto 02.11.2012 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1284796)
Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Obydwie połowy były niezłe(druga lepsza), ale zapierdalania i ofiarności nie można chłopakom odmówić. Mimo ewidentnego błędu Fredriksen w drugiej połówce w ofensywie na plus. Dobrze Wilk i Czekaj. Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra.

A co mamy w tej chwili ??????? Litości... co za głupoty...

majomajo 02.11.2012 22:56

Ten mecz przegraliśmy praktycznie sami ze sobą, amica nic nie pokazała, ale włożyła w ten mecz trochę taktyki i to na nas wystarczyło.. tym bardziej frajerska przegrana, że oddali 2 celne strzały na bramkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl