![]() |
Cytat:
Ach... gdzie np. te czasy kiedy mieliście Dolhę w bramce...;) |
0:0 po nudnym kopanym meczu.
|
Pan Szymon Marciniak to rozjemca piątkowego spotkania pomiędzy Wisłą Kraków a poznańskim Lechem. W tym sezonie jeszcze nie sędziował żadnej z w/w drużyn. Na swoim koncie w bieżącej rundzie ma m.in spotkania w ramach LE ( Lazio - NK Maribor, Genk - Sporting Lizbona)
W poprzednim sezonie Marciniak sędziował Wiśle 4 spotkania: Wisła - Zagłębie 1:0 Wisła - Podbeskidzie 0:1 Wisła - Korona 0:1 Ruch - Wisła 1:0 |
Cytat:
Poznańskie nie grają nic wielkiego, byliby i może do ogrania, gdyby nasi mieli siły biegać dłużej niż 30 minut. A tak nawet jak uda się na początku jakimś cudem coś strzelić, to później na powtórkę z Widzewa bym nie liczył. Jak mamy iść w górę (oj te niczym nie poparte kibicowskie marzenia) to jest to idealny mecz na przełamanie. |
Dzisiejsza "18" wyjątkowo składa się z 19 zawodników, przed meczem zapadnie decyzja kto powędruje na trybuny więc wrzucam 19:
Bramkarze: Sergiej Pareiko, Michał Miśkiewicz Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Kew Jaliens, Michał Czekaj, Gordan Bunoza, Marko Jovanović, Jan Frederiksen, Osman Chavez. Pomocnicy: Michał Chrapek, Radosław Sobolewski, Łukasz Garguła, Ivica Iliev, Maor Melikson, Cezary Wilk Napastnicy: Tsvetan Genkov, Rafał Boguski, Daniel Sikorski,Rommel Quioto. Do kadry włączony został Osman Chavez istnieje prawdopodobieństwo, iż niepewny jest udział któregoś z obrońców by tych w aktualnej kadrze jest najwięcej. Do "18" nie załapali się Michał Szewczyk (dziś odwiedzi sektor rodzinny), Alan Uryga. |
Gdzie mu tam o trola :). Toż to zwykły cherlawy leming.
Jeżeli pyry nie zamurują, to będzie efektowne zwycięstwo i miejmy nadzieję zacznie sie marsz na fotel lidera. |
Kadra Lecha na mecz z Wisłą:
Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski Obrońcy: Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Manuel Arboleda, Luis Henriquez, Tomasz Kędziora, Kebba Ceesay, Ivan Djurdjević Pomocnicy: Aleksandar Tonev, Łukasz Trałka, Szymon Drewniak, Rafał Murawski, Mateusz Możdżeń, Karol Linetty Napastnicy: Vojo Ubiparip, Bartosz Bereszyński, Piotr Reiss Brak Ślusarskiego i Lovrencsicsa |
Na szczescie jest w składzie Melikson - ktos musi w takim meczu napedzac Nasze akcje.
|
Widzę, że padły tu propozycję aby Genkov dziś rozpoczął mecz w pierwszym składzie, były opcję i za i przeciwko tej tezie, inni woleli by zobaczyć Boguskiego.
Teraz zobaczymy co wymyśli trener Kulawik, być może uda mu się ''zaspokoić'' wszystkich kibiców, wystawiając -Genkova i Boguskiego - może to będzie recepta na obronę Kolejorza. Wysoki Genkov, będzie walczył w powietrzu absorbował obrońców Lecha, czym samym zrobi się miejsce dla szybkiego Boguskiego/ Ilieva/ Meliksona. Myślę, że pomysł gry dziś dwa napastnikami byłby dobrym rozwiązaniem. W końcu gramy u siebie i jeżeli chcemy wygrać, narzucić swój styl gry trzeba by zaryzykować i wystawić mniej więcej taki skład: Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Sobolewski(Wilk), Garguła, Melikson, Iliev - Boguski, Genkov. |
dawno już takiego słabego Lecha u Nas nie było.
imho - skład jak ostatnio, zwycięskiego przede wszystkim sie nie zmienia! Kulawik mówił coś na konferencji ze zmian nie przewiduje. Zresztą, w Lechu i Arboleda i Ceesay dość duże chłopy, dlatego trzeba wypuścić na nich zwinnego grajka a nie ciężkiego małozwrotnego Cwetana który na dodatek był chory. Te fajne 30 minut jak graliśmy z Widzewem, to graliśmy niczym Hiszpanie na Euro, bo raz napasnikiem był Garguła, raz Melikson a raz dziki. I dobrze wygladała gra, bo sie chłopaki wymieniali pozycjami, taki występ chciałbym zobaczyć też dziś. 3-0 i dziękuje. p.s. Gajtkowski pamiętaj jak Ci na imie! |
Panowie! obudźmy się!
1) gramy u siebie! narzućmy więc swój styl gry 2) grajmy otwarcie i do przodu, strzelmy coś w końcu.. 3) jak nie dziś, to kiedy? |
Mój typ na skład:
Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Sobolewski, Wilk, Boguski, Melikson, Iliev - Genkov |
Równie dobrze można powiedzieć , że dawno tak słabej Wisły nie było. Generalnie nie sądzę , by Lech się bronił , bo nie ma do tego piłkarzy. Jak by nie patrzeć linia pomocy jest ofensywna i sam jestem ciekaw czy zagra np Wilk w miejsce Gergo. Osobiście z Wisłą warto grać skrzydłami a , więc Tonev i właśnie Wilk mi przychodzą na myśl wspomagani Luisem i Kebbą. Jednak tak jak mówię po Lechu można się spodziewać wszystkiego. Od dobrego meczu po przez coś tak fatalnego , że ciężko , to opisać. Powinien być , to dość ofensywny mecz a jak będzie , to zobaczymy za kilka godzin. :}
|
jaki znowu Gergo ? Ten którego nie ma w kadrze, a informacja o tym jest kilka postów wyżej?
jaki ....a Wilk ? Wstałeś, przetarłes oczy napisałes pierwszego lepszego posta i poszedłes spac? |
Genkov jak jest chory to zawsze ..... strzela :);)
|
Dałbym Quioto w podstawowym. Niech pokaże, czy potrafi strzelać i grać w piłkę. Nie teraz, to kiedy?
|
Ja bym tak ustawił:
Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Chrapek, Wilk/Sobol, Melikson, Iliev - Boguski, Sikorski/Quito I .... po ziemi panowie, po ziemi .... |
Amika slaba i co z tego?
my nie gramy czegos wielkiego,wrecz przeciwnie-kazdy mecz to proba szukania przez Kulawika optymalnego skladu,czyli jesienne sprzatanie po Probierzu. remis zly nie bedzie,ale gramy u siebie,i na R22 zawsze ma wygrywac Wisła wszyscy na mecz! |
NIe wybiera sie ktos z okolic limanowej czy mszany na mecz?? pilne!!
|
Skład będzie pewnie identyczny jak w meczu z Widzewem.
Boguś strzelajac te dwie bramki ostatnio ma szansę się w koncu odblokować na dobre. Nawet Kula nie jest tak głupi,żeby go dzisiaj posadzić na ławie. Ile goli musiałby strzelić chłopak,żeby grać w pierwszym składzie? 5 ? Ja jestem dziś optymistą. Liczę na zajebisty doping,sporo ludzi i 2-0 dla Wisełki ;) |
ja też z Rabki, ale mamy komplet w aucie, wybacz, ale chyba nadal jeżdżą busy SZWAGROPOL do zakopanego, więc możecie się załapać. Do usłyszenia na R22!
|
balowac cala noc, zlapac powrotny rano.
|
Fredriksen powinien miec pseudonim Ferdek Kiepski
|
No cóż, po jednej sytuacji ale to Lech strzelił. To odróżnia drużynę z 4. miejsca od tej z 12. miejsca i potwierdza się, że nie ma tu przypadku.
Najsłabsi we Wiśle to Iliev i Melikson* a najlepsi póki co to Garguła i Boguski. Wilk dał fajną piłkę Meliksonowi i potem dał się przepchnąć jakiemuś małemu no-name'owi jakby to był LeBron James... ale może lepiej tak niż czerwona i karny... * - Duńczyk jest poza wszelką konkurencją więc nie ma sensu o nim wspominać. Po prostu biorę pod uwagę grę "aktorów" wydarzenia natomiast nie ma sensu zawracać sobie głowę z oceną gry statystów. |
Hmmm fajnie jest na trybunach, dostaniemy niezłą kare za to :P
|
Jak długo Cupiał każe nam jeszcze patrzeć na tą żenadę.......
|
Byliśmy drużyną o klasę lepszym od Amici, brakło skuteczności...
|
Z pustego i Salomon nie naleje, Bunoza zdecydowanie nie zasługuje na grę z takim motłochem.
|
Ładne prostopadłe podanie Frederiksena do Drewniaka i bramka. A później to już standardowe męczarnie i pokaz bezradności i braku umiejętności z obydwu stron.
|
Przegraliśmy z Amicą Wronki. Dziękuję, dobranoc.
Mimo szacunku, jakim darzę ludzi z C, rzucanie serpentynami, gdy na bramce stoi Siergei, to totalny idiotyzm. Nie można było rzucać w tego pajaca z Wronek? |
W tym momencie sezon moze uratowac tylko Puchar Polski.
|
Nie ma się co pastwić, jaki był mecz każdy widział.
Zaangażowaniem, wybieganiem i determinacją biliśmy kuchenki na głowę. Brakuje niestety wciąż piłkarskiej jakości by wybiegane kilometry zamienić na bramki i punkty. Porażka niezasłużona. |
Cóż, na drwali z Widzewa wystarczyło ale jak dziś trzeba było coś pograć przy grającym w piłkę w nie w MMA rywalu to już był problem. Wielki problem... Dwie sytuacje w 98 minut... Jeszcze ze 100 minut i może byśmy przy tej grze coś wcisnęli. Pareiko również trzyma formę... bez względu jak, czy w niego czy w krótki to wszystko w sieci. Liczyłem na nudne granie na 0:0 a skończyło się na nudnym graniu na 0:1. Ostatnie 7-8 minut to wywieszenie białej flagi, brak umiejętności, brak wiary. Tak się nie da zdobywać punktów.
|
@bebeto, sprzeda nas Cupiał dopiero wtedy jak spadniemy. A to jak nie tym sezonie to w następnym stanie się na 100%. Zero ambicji panowie prezentują to tak mają.
|
ech... po prostu brak słów...
ależ jestem wściekły! co to ma być?! :( |
Cytat:
|
Cytat:
|
Do przerwy - dno. Graliśmy padakę, w czym przodował Frederiksen. Stracona bramka to w 90% jego "zasługa". Pozostałe 10% na spółkę dla Meliksona i Garguły, którzy w idiotyczny sposób stracili piłkę, przy rozgrywaniu rzutu rożnego.
Po przerwie grali już trochę lepiej; nawet Frederiksen. Generalnie, jak dla mnie, na plus - Bunoza i Jaliens. Pozostali przeciętnie,lub niewiele lepiej. Lech oddał w calym meczu dwa celne strzały - i wygrał. Naprawdę - nie urwać w tym meczu chociażby punktu było wielką sztuką, bo Lech był dzisiaj po prostu cienki. |
Cytat:
|
Ten mecz przegraliśmy praktycznie sami ze sobą, amica nic nie pokazała, ale włożyła w ten mecz trochę taktyki i to na nas wystarczyło.. tym bardziej frajerska przegrana, że oddali 2 celne strzały na bramkę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl