![]() |
[...] Reyman zachęcał naszych piłkarzy, by codziennie pili rano szklankę miodu z ciepłą wodą: „Chłopcy pijcie miód! To świetny środek wzmacniający samopoczucie i regenerujący energię, zużytą na treningu"[...]
Pasieka pasuje idealnie |
Cytat:
|
Cytat:
Przecież temat wałkuje się od kilku tygodni... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
albo będą sie dogadywac w ekspresowym tempie z byle trenerzyną co tu przyjdzie za czapke gruszek i jeszcze bedzie z tego powodu szczesliwy
|
Cytat:
przecież nie mogli napisać że "w najbliższym meczu z Legią, Wisłę nie poprowadzi NIKT", albo "tymczasowym trenerem została łysa żmija". Gdybym miał typować to postawiłbym na Smudę... podkreślę... typować, a nie wybierać. Mam nadzieje że czescy trenerzy przyjechali do PL tylko obejrzeć mecz... a nie szukać pracy. |
Cytat:
|
Cupiał wykona telefon do Franciszka S
- Cześć Franek , weżmiesztą moją Wisłę bo ja już nie wiem co mam z nią robić. - Cześć Boguś. Słuchaj nie za bardzo bym chciał bo ja też nie wiem co z tą zgraj zrobić żeby było lepiej. - No ale Franek wiesz , złapiesz ich za mordy i wprowadzisz swoje treningi to będą chodzić jak w zegarku - No ale wiesz Boguś to są słabi zawodnicy, tu trzeba transferów - Ty mi o transferach nie mów wsadziłem już 100 000 000 - Może to 100 000 000 to za mało, ty taki bogaty i żal ci byle 25 000 000 euro, ty zobacz za ile się kupuje w bundeslidze, zobacz jak wydają w Anglii, ty też tak powinieneś. - No może dam ale Franek ile mam wydać jeszcze żeby nareszcie zagrać w Lidze Mistrzów - Zacznij od mojej pensji za 200 000zł miesięcznie to może to wezmę. Wiesz mam dużo do przegrania, no i gwarancje że dasz na transfery tak z 10 000 000 - Złotych, 10 000 000złotych , jeszcze znajdę - Jakich złotych Euro - ................................... pik, pik, pik - Boguś jesteś tam, halo |
Tylko Bednarz!
POWAZNIE! Dlaczego? 1. Bo to on pozbyl sie polowy skladu, i sprowadzil gwiazde Sikorskiego 2. Bo bedzie taniej, moze byc funkcyjny (jak Kapka) i poprowadzic zespol 3. Nie bedzie starc na lini on trener bo bedzie mogl wystawiac sklad jaki chce. (Tak jak "sugerowal" ustawienie Probierzowi) 4. Nie bedzie mowil na konferencjach ze kogos wypier... tylko wprost temu komus. 5. Firmuje "przebudowe" niech firmuje nazwiskiem i gre. i 6 a najwazniejszy ZA: Bo z tamtad moze szybko wyleciec!!! |
Boje sie tego Liczki.. Ale to by juz oznaczylo totalna agonie umyslowa osob decyzyjnych w Wisle wiec miejmy nadzieje, ze Czesi uprawiaja ostatnio jedynie turystyke pilkarska we wlasnym zakresie.
Juz wole Smude, ktory ma takie plusy, ze pojawia sie przy nim szansa na jakas stabilizacje (Cupial go szybko nie zwolni), pilkarze beda wiedziec, ze klub stoi po stronie trenera i ma on mocne poparcie swoich dzialan oraz, ze jest w stanie naklonic jeszcze Cupiala do jakiejs inwestycji w ten klub. Minusy takie, ze ostatnie sukcesy osiagal juz chwile temu. |
Trenerem będzie pewnie Smuda. Nie za bardzo mi się to uśmiecha, ale z tego może być jeden pozytyw. Moim zdaniem Smuda nie przyjdzie jeśli nie będzie miał gwarancji transferów. jesli faktycznie przyjdzie to będzie oznaczać, że zimą może coś zdziałają.
P.s. mówiło się chyba coś kiedyś, że wraz z Dyzmą ma w Wisle pracować Szymkowiak. Może ktoś cos wiecej na ten temat napisać? |
Jak juz sobie mamy tak osladzac to warto tez dodac, ze akurat Smuda do transferow oko mial zawsze dobre. Zarowno w Wisle jak i w Lechu.
|
Tak, po prostu Lewandowski za słabo chodził po schodach.
|
Liczka łapy precz od WISŁY!!!!!
|
http://www.transfermarkt.pl/pl/defau...asics_135.html
Lista polskich trenerów dostępnych na rynku... Najciekawsze nazwisko to Piotr Nowak, ale dla nas to jedynie marzenia. A i tak gwiazdeczki by się pewnie obraziły na jego ostre treningi |
jedynym sensownym graczem na rynku bezrobotnych jest Smuda. Niema nikogo lepszego obecnie, jakies porównania, że Motyka byłby lepszy są żałosne. Taka jest prawda
|
Moje typy:
1. Henrik Larsson 2. Winfried Schaefer 3. Manolo Jiménez 4. Diego Simeone Dziękuje. |
tu nowy trener nic nie pomoże. Na miejsce Probierza może przyjść każdy z nas, może przyjść Guardiola, Mou, Benitez - efekt będzie taki sam w każdym przypadku.
Tu trzeba kopaczy zmienić, niestety nie widzę w tym składzie nikogo od kogo można by zacząć budować drużynę. |
Myslicie o Smudzie a dostaniemy Liczkę, Michniewicza, Tarasiewicza. Czyli kogoś kto bez namysłu wejdzie do klubu byle tylko zarobić mało pieniędzy i w razie problemów będzie go można szybko kopnąć w zadek bez odprawy.
Na początku będzie mówił jaka to Wisła jest super i extra i jak to chciał pracować w Krakowie a tak naprawdę Bednarz wie że trener ma być tani i ma nie stawiać warunków. Każdy trener z zachodu z cywilizowanego kraju chce umowy 2 lub 3 letniej tak zabezpieczonej że w wypadku zwolnienia nadal pensja jest mu wypłacana. Więc o głosnym , mocnym nazwisku z zagranicy mozna zapomnieć, bo tacy goście stawiają warunki. Do nas może przyjść tylko ktoś tani, dla kogo nazwa Wisła Kraków coś jeszcze znaczy bo kiedyś to była marka. Dlatego ja stawiam na WERNERA LICZKĘ Facet nic ostatnio nie trenował, teoretycznie ma papiery do trenowania, warsztat, drogi nie będzie, warunków nie będzie stawiał. Smuda w Wisłę nie wejdzie bo: 1. Bednarz. Smuda by się z nim nie dogadał, pozatym Smuda nie lubi mieć kogoś cwanego nad sobą, o wszystkim chce decydować sam 2. Skład Smuda widzi kto w tej Wiśle gra i wie że zespół nie jest przygotowany do sezonu 3. Terminarz Smuda wie że od Legii będzie mocny wpier**dol, myślę że może być 4-1 lub 5-1 a tego Smuda by nie chciał. 4. KASA Smuda wie że Cupiał nie ma zamiaru wydawać na transfery 5.KASA x 2 Smuda dostawał jako selekcjoner 150 000zł miesięcznie, czyli około 450 000 euro rocznie. Cupiał mu nawet nie da połowy tego. |
Cytat:
|
A tak szczerze to ktoś wierzy ze moze to byc ktos inny niz Smuda?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wszędzie na świecie zanim się podpisze trenera to długo się nad tym dyskutuje. Bo to od niego zależy w efekcie jak będzie wyglądała drużyna i jakich zawodników będzie chciał nabyć. A u nas wygląda to tak,że najpierw kupuje się piłkarzy a później szuka się kto ich poprowadzi. Jak to się mówi, robi się to od dupy strony. Dlatego w kilka dni można podpisać nowego trenera :)bo od niego i tak nic nie zależy.
|
Oby tylko nie Liczka i jemu podobne wynalazki. Mam nadzieje, że ludzie w tym klubie nie są na tyle zaślepieni by popełnić poważny błąd w tak kluczowym momencie.
Czasem mam wrażenie, że nasz rynek trenerów jest bardzo ubogi. Nie chciałbym też aby szeregi naszego klubu zasilił inny zdolny młody krajowy trener jak np. Michniewicz.... Mam też nadzieję, że zarząd mnie mile zaskoczy. Choć ostatnio z decyzjami w tym klubie jest coraz gorzej.... |
W takiej dupie to nie byliśmy od 14 lat. Przyjdzie Smuda, bo któż inny.
|
Po .... nowy trener, skoro w klubie nie ma jasno określonej strategi. Przyjdzie nowy i co? Znowu usłyszy, że trzeba oszczędzać, transferów nie będzie, musimy stawiać na młodzież, ale przede wszystkim to awans do europejskich pucharów. Tak się kuźwa nie da! Albo przebudowujemy drużynę, pozbywając się zawodników niepotrzebnych, obciążających budżet, albo walczymy o puchary, tego nie da się połączyć jeśli nie dostanie się pieniędzy na wzmocnienia. Stawiamy na młodzież! Brawo! Tylko skąd ich brać, skoro olano szkolenie? Nie wspominając o skautingu, który niby jest(Żuraw i Kuźba) ale nie ma pieniędzy na wyciąganie takich chłopaków do Wisły. Poza nazwą nie mamy nic do zaoferowania. W tym klubie nie ma koncepcji. Sam Cupiał zapewne nie jest w stanie określić się czego chce. Więc jak możemy wymagać dobrych winników od trenera? Kim ma grać? Jak to, przecież dopiero co zdobyliśmy mistrzostwo! Brawo, ale czas płynie, Sobolewski już się nie nadaje, Pareiko nie gra jak dawniej. Kim mamy grać? Wiecznie połamany Boguski? Super snajper Sikorskii? Genkov, który w normalnych okolicznościach nie miałby prawa wejść na boisko. Jaliens, Frederiksen, albo Iliev który ma siły na pół godziny? A może Szewczyk, Czekaj, lub Chrapek, których jedyną zaletą jest to, że mają po 20 lat. Bądźmy poważni.
|
Nie chce nikogo straszyc, ale Ulatowski jest tez wolny. A kiedys to nazwisko, o zgrozo, przewijalo sie w kontekscie Wisly. No ale po tym co pokazal u sasiadki to miejmy nadzieje, ze nikt nigdy do tego pomyslu nie wroci..
|
Zwycięży wariant oszczędnościowy. Zespół przejmie Kulawik ;)
|
Cytat:
|
Aktualnie w TF romowy się toczą z jakimś gościem , wiem że to Polak lub Czech ma siwe włosy około 50 -55 lat .
Moze to być Liczka , Radolsky albo Białas |
Nie widzę przy obecnym wlascicielu możliwości wymiany kopaczy.U Cupiała trener ma zrobic z gowna bat, a z wody wino.
|
Dyzma najlepszy.Kto by nie przyszedł, wyleci przed końcem sezonu więc lepiej by przyszedł teraz i byłby już spokój na wieki;)
Ja to bym w ogóle trenera nie zatrudniał - jest on kompletnie zbyteczny.Niby ktoś musi być więc ogłoszenie na gumtree - 3 tyś miesięcznie + ekstra 10 na koniec sezonu, za utrzymanie Inwestora, może współinwestora trza szukać, wiem że to ciężka sprawa ale klub pada finansowo i tu jest problem a nie, który z talii nieudaczników , zaszczyci nas swoją obecnością. |
Napewno trenerem nie będzie Dyzma
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiem info telefoniczne .
|
Mój typ: Robert Kasperczyk. Niezły trener z regionu, akurat na nasze możliwości i ambicje właściciela.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl