![]() |
Meczowa "osiemnastka":
Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz Obrońcy: Jaliens, Bunoza, Chavez, Burliga, Frederiksen,Czekaj, Lepiarz. Pomocnicy: Iliev, Melikson, Wilk, Uryga Napastnicy: Genkov, Szewczyk, Boguski, Sikorski, Kamiński. W meczowej osiemnastce brakło miejsca dla kontuzjowanych: Sobolewskiego, Głowackiego, Chrapka oraz Burasa, Jovanovicia i Garguły. Trener Probierz zapowiedział zmiany jedna z nich jest zrezygnowanie z usług Garguły, czekamy więc na kolejne ruchy kadrowe szkoleniowca Wisły. Wiemy na pewno, że linia pomocy będzie troche zmodyfikowana ( Wilk - Melikson - Iliev - Szewczyk?) |
Cytat:
|
Jezu a Jovanovicowi co znowu że go w kadrze nie ma?. Następny człowiek szklanka.
|
Znowu Burliga, jedyny prawy obrońca to Jovanovic któremu nawet nie wiadomo co jest.
|
Cytat:
|
I w kadrze meczowej 4 pomocników, wniosek? 4-4-2 lub 4-3-3.
|
Ale ta kadra biedna, co druga drużyna w lidze ma lepszy skład.
|
Biedna,ale na szczęście bez tego mentalnego złamasa w składzie.
a poza tym Lechia tez ma słaba kadrę, więc zapowiada się ciekawy meczyk. |
WISŁAZWE , w 3 kolejce też podałes kadrę meczową w której... nie zgadzało się później 1 lub 2 nawziska ( kojarze że np był to Stolarski ) , więc i tym raze nie można załozyc ze to 'oficjalna " kadra .
I tutaj nie chce mi się wierzyc że zdrowy Jovanovic jest poza kadrą , zaś Lepiarz i Chavez na ławce. Honduranin takie babole ostatnio pokazał w meczu ME że juniorzy go ogrywali jak chcieli.. |
A co Lepiarz sobą reprezentuje?
Młody chłopak, może odpali jak Kuzera. |
Strasznie irytujący jest ten chaos informacyjny w naszym klubie. Chrapek po meczu w Szczecinie podchodzi do naszego sektora z kostką jak balon, przez tydzień żadnej informacji na ten tetmat. Teraz okazuje się, że Jovanović też kontuzjowany - zero informacji, o postępach w rehabilitacji Sobolewskiego też okrągłe zero. Naprawdę tak ciężko zrobić newsa o kontuzjach w drużynie?
Co do meczu to wygląda na to, że jesteśmy skazani na Burligę, który niestety jest mega słaby i to sobie trzeba jasno powiedzieć. Podobnie słaby jest Frederiksen ale to inna bajka. Skład jaki jest każdy widzi - dolne rejony tabeli, dlatego każde zwycięstwo trzeba wyszaprać przeciwnikowi z gardła. Czasy, kiedy przyjeżdżał na R22 byle kto, łącznie z Barcelona, i zbierał w....... już minęły i nie wiadomo kiedy wrócą. Nadszedł czas ciężkiej orki na ugorze. Dlatego zachęcam prawdziwych kibiców, żeby pomimo wszystkich przeciwności stawili się dziś na Reymonta i wspomogli nasz klub w tym ciężkim okresie, bo to jest chyba dobro, na którym nam - niezależnie od wszelkich podziałów - zależy najbardziej. WISŁA Z LECHIĄ EEO ! :) |
Do Lepiarza nic nie mam , ale on może grac praktycznie tylko na środku obrony , w innych miejscach sam nie czuje się dobrze a i fakt ze nie prezentuje się najlepiej .
Jovanovic może grać na dwóch pozycjach a i ograniem czy doświadczeniem ( m.in z ligi mistrzów ) bije Lepiarza , a i nawet Chaveza na głowę . Poza tym dzielnie walczył w Szczecinie gdy pojawił się na murawie.. Jak dla mnie , Probierz wspomniał na konferencji o Urydze i Szewczyku nie bez powodu . Chciałbym ich zobaczyć dzisiaj o 1 minuty . PS.Fialo Jeśli Barca zebrała u nas w....dol (1-0 )to co my zebraliśmy w Barcelonie 0-4 ? :P |
Cytat:
|
Cytat:
w takim razie: -----------------Pareiko------------------ Jaliens-Czekaj(Chavez)-Bunoza-Fredereiksen -----------------Wilk----------------------- ------Iliev--- Melikson -- Szewczyk--- ----------Boguski---------------------- ----------------Genkov---------------- |
Chyba ktoś się połapał, że Orbit ma wyjściówki płacone :)
|
Może by tak zagrać 3 obrońcami, tzn:
---------------Pareiko---------------- -----Jaliens--Chavez--Bunoza----- Szewczyk-----Wilk-Uryga-----Iliev ---------Melikson-Boguski----------- ----------------Genkov--------------- |
Cytat:
|
Cytat:
najlepsze boki. Nie do przejścia! |
Jovanovic nie gra bo jest po prostu słaby, czy sie połamał?
jeśli WISŁAZWE podał prawdziwą 18nastkę to moj typ składu: ------------Miśkiewicz------------ --Frederiksen--Jaliens-Bunoza----Burliga ------Uryga--Wilk------------ ---------Melikson----------- ----Iliev----------Szewczyk -------Boguski------------ czasem jak ktoś poczuje dupą zimną ławke to przypomina mu sie jak to w piłkę grać. Lechia imho to jeden z najsłabszych rywali, debiutować jak nie dziś-to kiedy? Nawet tego Lepiarza mógłby sprawdzić. Uryga z Wilkiem jako defensywni głownie dlatego ze Lechia jest zależna od Razacka. Jakby był sam Wilk to pewnie Traore by z niego wiatrak robił, a tak to we dwóch zawsze raźniej i przede wszystkim łatwiej odciąć piłkarza od podań.Bunoza kryje Rasiaka wiec gorne piłki zbieramy, z racji niskiego "dzikiego" nie mozemy grać dzidy tylko wyprowadzac pilke od linii obrony,czyli Burliga do Urygi ten do Meliksona, on zdobywa przestrzeń podaje do Ivicy który po 16nastym zamachu do Bogusia i gol:) Ale to łatwe. AEJAO WISEŁKA GOL! |
Jakby był Garguła w kadrze meczowej to bym obstawił nudne, spokojne 0:1 dla Lechii. A teraz myślę, że Wisła może nawet zremisować. Warto byłoby zdobyć jakiś punkt bo Piast obecnie wydaje się poza zasięgiem o Legii nie wspominając... Także jak mamy zdobywać jakieś punkty lub choćby punkt to właśnie dziś bo w następnych kolejkach będzie tylko trudniej.
|
Jedno wiem panowie, że dzisiaj niezależnie od wyniku trzeba zaprotestować swoje niezadowolenie głośno i wyraźnie z trybun. Tak być nie może dalej, to nie czas na eksperymenty to czas na zapie*dalanie i zdobywanie punktów. Bo z całym szacunkiem do przyjaciół, ale kiedy jak nie dziś ??
|
Cytat:
|
Cytat:
Chcąc grać na trzech obrońców to już prędzej tak: -----------------Pareiko------------------ -------Jaliens--Chavez--Bunoza------- Burliga-----------Wilk------Frederiksen --------------Iliev----Melikson---------- ------------Genkov-- Boguski---------- Inna sprawa, żeby nauczyć się grać w takim systemie jak np. JUVE to potrzeba dużo więcej niż tydzień czasu. |
Pareiko - Burliga, Czekaj, Bunoza, Frederiksen - Szewczyk, Jaliens, Wilk, Melikson - Boguski, Genkov
|
Jaliens w pomocy? WTF?
Ciekawy jestem postawy Szewczyka, bardzo liczę na tego chłopaka. |
Pareiko - Burliga, Czekaj, Bunoza, Frederiksen - Szewczyk, Jaliens, Wilk, Melikson - Boguski, Genkov
lol |
Faktycznie epokowe zmiany. Gdyby nie kontuzje pewnie widzielibysmy w skladzie Gume.
|
Ktoś tu chyba spadł ze schodów pewnego słonecznego popołudnia i doszedł do wniosku, że Jaliens się sprawdzi na defie.
Nie wiem, ale jeśli to miały być zmiany które mają nam dać wygraną, to ja chyba jednak podziękuję, wysiądę. |
Jaliens to może nie ale np Bunoza ma wyprowadzenie piłki najlepsze z naszych środkowych , gdyby on zagrał na def pomocniki , w jego dobrej formie , może nam zrobić sporą przewagę w środku pola
|
Strzały w Wiśle: 8:2, troszkę mało celnych i za dużo z dystansu. Ale żeby tylko dowieść 1:0 i mieć w dupie jaka była gra.
@up-Mitmichael: Zapomniałeś o meczu rewanżowym z Liege, tam Chavez i Jaliens pod koniec czyścili wszystko |
Dobra nastepnym razem kontrowersyjnego ustawienia na pewno nie bede komentował. Jaliens rozgrywa chyba najlepszy mecz po tym jak przyszedł do Wisły.
|
Cytat:
W 100% z tym się zgodzę, zobaczymy czy wytrzyma w drugiej połowie, bo naprawdę fajnie walczy. |
Probierz skopiował mój pomysł ustawienia w ofensywie :D. Szewczyk z Boguskim po bokach, Rafał zmienia się z Maorem który gra w środku. Inaczej obstawiałem środek pola (Uryga zamiast Jaliensa), ale jak widać zdecydowanie nie miałem racji ;]. Obstawiałem też Q lub Chaveza na stoperze, ale Czekaj gra nie najgorzej (nie miał też dużo pracy).
Na razie nie jest źle, myślę że kreuje się jakaś sensowna 11. Jaliens za Gargułę to była zmiana na 1000% lepsze w defensywie i chyba nie gorsze w ofensywie :lol: Ciekaw jestem, czy Probierz wprowadzi też Ilieva tak jak obstawiałem. |
Cieszy wygrana, ale gra nadal do kitu... zresztą 1:0 u siebie z Lechią to tez nie jest zbyt dobry wynik.
|
Strzały celne to jest katastrofa, prócz Jaliensa nikt nie błysnął, Melikson poniżej swojego poziomu
|
Iliev, Sikorski, Burliga ---> Ale grają padake...
|
Cieszy wygrana, ale gra nadal do kitu... zresztą 1:0 u siebie z Lechią to tez nie jest zbyt dobry wynik.
Kazdy wynik dajacy 3 pkt to DOBRY wynik w tym sezonie. |
Cytat:
ale jak wszedł Iliev to myslałem ze coś wykombinuje, a ten dalej sabotaż |
Wygrana ! :-D
Reszta bez zmian :-/ |
Nie wiem jak Was Panowie ale mnie to zwyciestwo nie podnieca...
Gramy tragedie przez duze "T".... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl