Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, piątek 31 sierpnia 2012, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8839)

riv 27.08.2012 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichaelMyers (Post 1271882)
Pewny jestes , ze z Chrapkiem i Uryga, nie zagramy jeszcze slabiej, pomyslales co bedzie jak ich wpusci i przegramy z Polonia? Probierz sie nie odwazy grac takimi niedoswiadczonymi pilkarzami, przeciez to nie sa jakies wybitne talenty, zeby mieli Wisle zbawic.Wczoraj wszedl taki Garyga czy jak mu tam, o ktorym we Wroclawiu mowia, ze duzy talent, oddal jeden dobry strzal, ale poza tym mial klopot z przyjeciem pilki, z tymi opiniami lepiej byc ostroznym, bo moze sie skonczyc tak, ze ch.. srodek wymieni na jeszcze bardziej ch.Ja nie mam przeknania do mlodych pilkarzy wychowanych w Wisle, bo tu nie ma szkolenia i nie bedzie, Brud i Czekaj juz pokazali jak nie umia grac w pilke.

Oczywiście, że nie jestem pewny. Za to wiem jak zagramy z Wilkiem/Sobolem i Gargułą. Środek Uryga - Chrapek czy Uryga - Melikson to nasza jedyna szansa na poprawę. Czy się sprawdzi? Nie wiem. Ale głupotą było by nie spróbować i tkwić dalej w obecnej mizerii.

syryls 27.08.2012 14:15

Pamiętam ja Maaskant tłumaczył dlaczego nie stawia na Wilka, wiadomo było że Wilk w grze ofensywnej gra fatalnie, sam nad nim pracował aby się włączał do akcji. Wyglądało to dość nieźle, parę razy Czarek nawet strzelił gola, a teraz to jaoś znikneło, nie atakujemy dużą ilością zawodników tylko Iliev, Melikson, Quioto, Genkov to tyle, 4 na 7-8 obrońców to trochę za mało, ale rezerwowy Ruchu Burliga ani Duńczyk nie atakują, podobnie jak Sobolewski czy Wilk, nawet czasem środkowy obrońca powinien wejść na połowę przeciwnika żeby wspomóc ofensywę. Na dzień dzisiejszy Atak wogóle nie istnieje.

arti 27.08.2012 14:38

Polonia właśnie załatwiła jakiegoś Hiszpana, który zagrał w ub. sezonie 11 meczów w Betisie. Ta Polonia klecona na szybko... Oczywiście jego jakość wyjdzie w praniu, ale k.rwa czemu my tak nie możemy?! Bednarz!!!!!!!!

Towarzysz Generał 27.08.2012 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1271889)
Środek (...) Uryga - Melikson to nasza jedyna szansa na poprawę.

Środek Sobolewski/Wilk - Garguła zupełnie nie funkcjonuje. Do naszej bramki prowadzi autostrada, a i w rozegraniu za bardzo nam nie idzie. Granie dwójką środkowych pomocników, z czego jednym byłby Melikson byłoby samobójstwem. Przypuszczam, że Probierz doszedł do podobnych wniosków, bo z Podbeskidziem wróciliśmy do 4-5-1.

Chrapek i Uryga zapewne dostaną szansę. Niestety na chwilę obecną nie są gotowi do gry. Jeżeli będą do dyspozycji Probierza to przypuszczalnie będziemy grać w środku trójką Sobolewski/Uryga, Chrapek - Melikson.

Teraz do dyspozycji ze środkowych pomocników są Sobolewski, Wilk, Garguła i Melikson. Obstawiając trzy pozycje wychodzi, że Wilk albo Garguła muszą grać, co w obu wersjach sabotuje naszą grę. Nasz trener na Polonię zapewne zestawi naszą pomoc w następujący sposób: Sobolewski, Wilk - Kirm, Melikson, Iliev, co przy naszej okrojonej kadrze wydaje się jedynym sensowym rozwiązaniem.

Marszałek 27.08.2012 15:21

Polonia klecaona na krętce czy nie, ale wyląda na papierze ciekawie. Zapowiada się ciężki mecz, który trzeba będzie wykopać, o ile Melikson zagra jak z Podbeskidziem. Bo gdy będzie robił różnicę jak z Bełchatowem to mogą być łatwiejsze trzy punkty.

Kluczowe pytanie, czy ten Hiszpan będzie już grać z nami czy nie. Bo jak wyjdzie na murawę to może być nieciekawie, bo facet jest absolutnie nierozpoznany i nie wiadomo jak gra. A gdy dodamy do tego, że ma dobrą wrzutę i minięcie to może być w ogóle pozamiatane. To tak jak z Meliksonem, mało kto wiedział jak gra i kilka meczów minęło zanim znalazło się remedium na jego poczynania.

Sprawę wyniku stawiam otwartą, zakładam zarówno zwycięstwo jak i porażke. Chociaż coś mi podpowiada 0-0.

michalo28 27.08.2012 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1271902)
Kluczowe pytanie, czy ten Hiszpan będzie już grać z nami czy nie. Bo jak wyjdzie na murawę to może być nieciekawie, bo facet jest absolutnie nierozpoznany i nie wiadomo jak gra. A gdy dodamy do tego, że ma dobrą wrzutę i minięcie to może być w ogóle pozamiatane. To tak jak z Meliksonem, mało kto wiedział jak gra i kilka meczów minęło zanim znalazło się remedium na jego poczynania.

Prawy obrońca ma przesądzić o wyniku meczu? Bądźmy poważni...

Moim zdaniem wygramy to 2:0. Polonia wygrała z Lechią na wyjeździe i przegrała z Lechem u siebie. Zwycięstwo w Gdańsku mogło lekko zdziwić, bo w sumie nikt nie wiedział czego tak naprawdę spodziewać się po Polonistach. Wiemy jednak, że Lechia walczy o utrzymanie i taki poziom prezentuje od dłuższego czasu - właśnie poziom dolnej części tabeli. Przegrana z Lechem pokazała jednak, że Polonia to będzie zespół środka tabeli, może w porywach miejsc 5-7. My u siebie nie możemy bać się takich zespołów jak Polonia. Śmieszą mnie komentarze typu: "w najlepszym wypadku z taką grą remis". Czy waszym zdaniem nasza gra wygląda aż tak źle? Ja myślę, że w porównaniu do reszty ligi nie jest aż tak tragicznie, bo przy większej ilości szcześcia w Bielsku (słupek i 1 na 1 Genkova, szanse Ilieva i Kirma) moglibyśmy mieć teraz 6 punktów. Ktoś wyżej boi się Pawła Wszołka. Błagam was, kim jest Paweł Wszołek? Co ma powiedzieć Stokowiec swoim zawodnikom, skoro przyjdzie im zmierzyć się z Meliksonem czy Ilievem? To my w tym meczu jesteśmy faworytem i to my w tym meczu gramy o zwycięstwo, Polonia przyjeżdza tutaj po remis. Także, moim zdaniem zwycięstwo Wisełki. Może nie po łatwym meczu, ale zwycięstwo.

P.S. Nie zapominajmy, że w Polonii Warszawa między słupkami stoi Mariusz Pawełek ;)

wolfy 27.08.2012 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michalo28 (Post 1271914)
Przegrana z Lechem pokazała jednak, że Polonia to będzie zespół środka tabeli, może w porywach miejsc 5-7.

Czyli tak samo jak my.

Bartosz 27.08.2012 16:22

W notowaniach bukmacherów jesteśmy wyraźnymi faworytami:

Wisła Kraków 1.60 X 3.70 Polonia Warszawa 5.30

FraMat 27.08.2012 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1271920)
W notowaniach bukmacherów jesteśmy wyraźnymi faworytami:

Wisła Kraków 1.60 X 3.70 Polonia Warszawa 5.30

Czyli łatwa okazja do zarobku?

Marszałek 27.08.2012 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michalo28 (Post 1271914)
Prawy obrońca ma przesądzić o wyniku meczu? Bądźmy poważni...
i
)

Odpowiem na to traktując Cie poważnie. Bo to poważna dysputa:)

To spójrz jak gra poważny futbol i jaka jest tam rola bocznych obrońców.Nie sądziłem, że na forum sportowym trzeba zwracać uwagę na takie oczywistośc, no ale....

orm 27.08.2012 17:32

Moim skromnym zdaniem sznase 50/50 -- w ogóle trudno coś pewnego powiedzieć o grze i Polonii i naszej, ale Polonia sprawiała lepsze wrażenie w pierwszych meczach.

Ogryzek 27.08.2012 20:06

Jeśli pierwsi stracimy bramkę może być ciężko wygrać mecz, zwłaszcza że kontry Polonia grać potrafi a my atak pozycyjny nie. Jednak jeśli nie stracimy zwyczajowo pierwsi gola możemy powalczyć o 3 punkty.
Ciężki mecz będzie, ale mam nadzieję że Polonia nie wytrzyma siłowo takiej gry przez zawalony okres przygotowawczy a my zaczniemy wreszcie grać od początku.

Po stracie punktów w Bielsku nie możemy pozwolić sobie na kolejną wpadkę jeśli chcemy grac o coś więcej niż miejsca 4-8.

silver03 27.08.2012 20:29

1:0 0:0 0:1, chyba ze Pawełek będzie dla nas bardzo uprzejmy.

Krzysiek311 27.08.2012 20:47

Takie czasu nastały, że drużyny na R22 przyjeżdżają po punkty, a powinno to być jak kiedyś, że każda drużyna przyjeżdżała z workiem na bramki i taka polonia powinna dostać 3 do 0 i cieszyć się, że nie dostała więcej... a nie tak jak teraz...

jcts 27.08.2012 20:52

Do tej pory w żadnym meczu E-klasy nie padły mniej niż dwie bramki, liczę na nie zaniżenie średniej i kilka goli.
Jeśli nie stracimy gola na początku meczu to myślę że będzie dobrze.
Nawet któryś z naszych kopaczy mówił po meczu z Bełchatowem że mieli założenie wyjść i pokazać kto jest gospodarzem, inaczej mówiąc mieli się rzucić GKSowi do gardeł. Nie wyszło, pierwsza minuta i gol dla gości ale jak znowu wyjdą z takim nastawieniem a nie stracą szybko gola to jestem dosyć spokojny o wynik.

michalo28 27.08.2012 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1271931)
Odpowiem na to traktując Cie poważnie. Bo to poważna dysputa:)

To spójrz jak gra poważny futbol i jaka jest tam rola bocznych obrońców.Nie sądziłem, że na forum sportowym trzeba zwracać uwagę na takie oczywistośc, no ale....

Początkowo myślałem, że ironizujesz mówiąc o tak wielkim ewentualnym wpływie Isidoro na przebieg piątkowego meczu. Ale widzę, że niekoniecznie. Otóż, masz oczywiście rację mówiąc, że w poważnej piłce boczni obrońcy mają zadania ofensywne, ale błagam Cię, przede wszystkim mają oni zabezpieczać tyły, a chyba nie sądzisz, że Stokowiec narzuci swoim zawodnikom ofensywny styl w meczu na R22?

ziz99 27.08.2012 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1271902)
...

Sprawę wyniku stawiam otwartą, zakładam zarówno zwycięstwo jak i porażke. Chociaż coś mi podpowiada 0-0.

Jak Probierz wtopi to jego dni w Wiśle mogą być policzone, tym bardziej, że po tym meczu jest przerwa na kadrę. Tak na prawdę to będzie już mecz prawdy dla nas, a w głównej mierze dla naszego trenera.

Polonia wcale nie wygląda tak źle. Z tym co gramy ostatnio to może nas nieźle pogonić.

FraMat 27.08.2012 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michalo28 (Post 1271985)
chyba nie sądzisz, że Stokowiec narzuci swoim zawodnikom ofensywny styl w meczu na R22?

Czemu nie?
Polonia przyjeżdża do średniaka. Czemu miałaby się bronić?

Wojtas 27.08.2012 23:30

Czasy sie zmienily i choc Polonia sklecona z tych co zostali wcale slaba nie jest ,wiec zapowiada sie dobry mecz.

Nasi musza obudzic sie z gra od poczatku bo to jest naprawde przesada ,i trzbeba liczyc na Meliksona

ciekawe czy ich kibice przyjada wszak zbierali sie na wyjazd no nas ,zapraszamy z:D

mitmichael 28.08.2012 05:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1271993)
Czemu nie?
Polonia przyjeżdża do średniaka. Czemu miałaby się bronić?

Raczej trzeba bylo napisac sredniak przyjezdza do sredniaka. To My gramy u Siebie i to My powinnismy darzyc do wygrania spotkania a nie rywal.

funkykoval 28.08.2012 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1271768)
Dokładnie. Kirm jest w gazie i nalezy na niego postawić.
Melikson do srodka za Gargułę. Kirm na lewo za Meliksona

-----------Pareiko
Burliga Czekaj Głowacki Frederiksen
------Iliew Wilk Sobol Kirm
------------Melikson

------------Genkow

Ja mimo wszystko w miejsce Wilka na boisko posłałbym drugiego napastnika - Quioto. Wilk przy Sobolu niestety gra słabiej niż gdy grał z Nunezem, poza tym nadal nie nauczył się i już się nie nauczy wyprowadzania piłki. Z defensywnych pomocników w polskiej lidze do Sobola przystaje moim zdaniem jedynie Bandrowski.......

PS jeżeli w bramce nie zagra Pawełek albo Przyrowski to będzie ciężko ;)

cassius31krakow 28.08.2012 11:42

:funkykowal
Przestrzegam przed lekceważeniem Mariusza. Na pewno będzie bardzo zmotywowany i raczej nie liczyłbym na żadnego "pawełka" z jego strony.

arti 28.08.2012 11:49

Mnie się dziś śniło, że Pawełek broniąc niezdarnie jakiś strzał wturlał ją sobie do bramki. Oby się spełniło, amen!:)

riv 28.08.2012 14:22

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...Czy_zdazy.html

Melikson kontuzjowany - nie wiadomo czy wystąpi z Polonią. Pograne.

Karherop 28.08.2012 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1272152)
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...Czy_zdazy.html

Melikson kontuzjowany - nie wiadomo czy wystąpi z Polonią. Pograne.


Masowe samobójstwa , skoki z mostów , setki ofiar, krew się leje strumieniami - Maor nie może zagrać


nie zagra on , zagra kto inny , może jakoś uda nam się nawiązać walkę z polonijnym Iniestą , Messim i Villą .

Acapelo 28.08.2012 15:20

Mario puść Pawełka hihi

WISŁAZWE 28.08.2012 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1272166)
Masowe samobójstwa , skoki z mostów , setki ofiar, krew się leje strumieniami - Maor nie może zagrać


nie zagra on , zagra kto inny , może jakoś uda nam się nawiązać walkę z polonijnym Iniestą , Messim i Villą .


Bądź co bądź ale Maor ciągnął grę zarówno w meczu z Lubońskim jaki i z Bełchatowem.
Jego brak może znacząco wpłynąć na naszą postawę w meczu z Polonią, bo zapewne nie mamy wariantu przygotowanego na ewentualną kontuzję Izraelczyka, podobnie zresztą jak to było za Maaskanta.

Nie mówię, że w przypadku jego absencji w ogóle nie powinniśmy wychodzić na boisko, ale obiektywnie patrząc na dzień dzisiejszy nie umiem wskazać piłkarza, który mógłby nas pociągnąć do przodu. Zagrać niekonwencjonalnie, ściągnąć na siebie obrońców.

Sam Genkov nic nie zrobi.

jacekbum 28.08.2012 15:42

Dawać Chrapka do pierwszego składu! jeżeli zagra Garguła w piątek to stracę wiare w umiejętności Probierza.

Chrapek na rozegranie i Sobolewski na środku, na skrzydłach Iliev i Kirm no chyba,że Melikson zagra.
W ataku Genkow i Boguski który jako jedyny z ataku nie dostał poważnej szansy w tej rundzie.

arti 28.08.2012 16:13

Ktoś tu gdzieś napisał, że bez Maora być może gralibyśmy bardziej zespołowo, zanosi się na to, że będzie okazja to zobaczyć już w piątek. Obawiam się jednak, że zobaczymy raczej rozpaczliwe, chaotyczne bicie głową w mur i z upływem czasu coraz śmielsze ataki D/P.

WISŁAZWE 28.08.2012 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1271827)
Chrapek się już dawno wykurował, ale Probierz myśli że Garguła z mniejszą siłą chyba nawet od Xaviego ma zapieprzać w defensywie. Chciałbym widzieć Jovanovica na prawej obronie, w naszej lidze słabszy fizycznie Burliga często zostaje objeżdżany.


Pobożne życzenie :)

Ja natomiast chciałbym go w końcu zobaczyć na treningu i w meczowej ''18'' grającego w końcu dłużej niż 2-3 spotkania.

Bo na dobrą sprawę, mimo że Marko już u nas trochę jest - nie oceniliśmy jego przydatności do drużyny, bo wiecznie na drodze staje mu kontuzja czy jakiś inny uraz.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichaelMyers (Post 1271885)
Jest duza roznica miedzy 1 liga a ektraklasa,moim zdaniem lepiej by zrobili gdyby wypozyczli tych chlopakow jakiemus Piastowi, Wisla to jest za duza polka na poczatek, walczymy o MP, tu nie ma mozliwosci na testowanie mlodych w czasie sezonu.Gargula tez ma dobra technike, na treningach wyglada ok, tylko jak on gra w meczu, moze i dobrze wygladali przy slabych partnerach, ale jak wyjda na lige, to sie moze okazac, ze ci goscie odstaja tak samo jak Brud.

No tak oddajmy ich do Piasta czy innego Widzewa, niech wrócą za rok czy dwa to wtedy stwierdzimy, że już za późno aby ich sprawdzać w drużynie i powinniśmy stawiać na młodszych, ot tak to od pewnego czasu wygląda w naszej polityce. I tak postrzegają to kibice.


Walczymy o MP? Bo Bednarz tak powiedział?

Moim zdaniem, przy obecnej kadrze wpuszczenie Chrapka, Urygi czy innego młodego piłkarza to nie będzie forma testowania - zostali włącznie do kadry I zespołu, więc w jakimś stopniu muszą się do niego nadawać, nie możemy ich od razu skreślać czy robić z nich zbawców Wisły - osobiście chce ich oglądnąć w kilku meczach w tej rundzie. Zobaczyć jak się prezentują na tle Śląska, Legii, Lecha czy innych drużyn.

Jeżeli Probierz włączył ich do I zespołu to musi w nich coś widzieć, kto wie jakby wyglądał nasz środek gdyby Michał nie nabawił się kontuzji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1272025)
Raczej trzeba bylo napisac sredniak przyjezdza do sredniaka. To My gramy u Siebie i to My powinnismy darzyc do wygrania spotkania a nie rywal.


Od pierwszego gwizdka sędziego.. o ile bramka z GKS-em stracona na początku meczu utrudniła to zadanie i mówiło się, że to pokrzyżowało nasze plany w tym meczu, to stracona bramka w meczu z Bielskiego również w początkowej fazie meczu - nakazuje mieć jakieś przemyślenia odnośnie takiego obrotu spraw w dwóch kolejnych spotkaniach.

Wiele wskazuje na to, że mamy problem z koncentracją w początkowej fazie meczu. Co do tego, że będziemy dążyć do zwycięstwa w tym meczu nie mam wątpliwości. Ale może się okazać, że będziemy walić głową w przysłowiowy mur i ewentualna strata bramki na 0-1, może być dla nas brzemienna w skutkach.

Smok 28.08.2012 16:42

Cytat:

Wiele wskazuje na to, że mamy problem z koncentracją w początkowej fazie meczu
Ja to widze inaczej. Od 2 lat WSZYSCY W LIDZE wiedzą, jak sie gra z Wisłą. Wystarczy rzucic sie do ataku i w 15 minut walnąc bramke, a potem przy naszej organizacji gry,to nawet nie autobus, a zwykły mikrobusik w plu karnym i średnioszybkie kontry na naszych ślimaków wystarczą.
Dlatego tak często tracimy bramki na początku meczu, bo przeciwnik nie mysli o rozlożeniu sił na mecz, a rzuca wszystko na szale, by strzelić w pierwszym kwadransie. I pozamiatane.
Już dawno na Reymonta nawet pipidówki przyjeżdżająz nadzieją na 3 punkty, że im się uda pierwszym strzelić.

WislaFan123 28.08.2012 17:21

Jaka kontuzja, mecz z Polonia jest 31 sierpnia, ostatni dzien okienka transferowego! Napewno Maor jest zdrowy skoro zagral z PBB, klub klamie... napewno go sprzedadza i co bedzie ? :(



PS. wygramy 3:1 a Maor przyleci na miotle ;-)

ziz99 28.08.2012 20:00

A może "kontuzja" Meliksona ma drugie dno...

fanfan 28.08.2012 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1272166)
Masowe samobójstwa , skoki z mostów , setki ofiar, krew się leje strumieniami - Maor nie może zagrać


nie zagra on , zagra kto inny , może jakoś uda nam się nawiązać walkę z polonijnym Iniestą , Messim i Villą .

Nie można zapominać o ich Valdesie...

WislaFan123 28.08.2012 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziz99 (Post 1272228)
A może "kontuzja" Meliksona ma drugie dno...

To jest rownoznaczne z koncem JB tutaj, takim jak mial smuda

smuda pedal Wisla sprzedal...

ale na powaznie to szczerze w to watpie..

Kocur 28.08.2012 21:20

Jeśliby faktycznie nie zagrał to jest to perfekcyjna okazja do wykazania się innym, którzy do tej pory byli w cieniu.

Trzeba patrzeć na to nie jako zagrożenie ale jako szanse :)

Będzie dobrze - Groclin wróci do siebie pod wozem.

Charlie 28.08.2012 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1272193)
Ja to widze inaczej. Od 2 lat WSZYSCY W LIDZE wiedzą, jak sie gra z Wisłą. Wystarczy rzucic sie do ataku i w 15 minut walnąc bramke, a potem przy naszej organizacji gry,to nawet nie autobus, a zwykły mikrobusik w plu karnym i średnioszybkie kontry na naszych ślimaków wystarczą.
Dlatego tak często tracimy bramki na początku meczu, bo przeciwnik nie mysli o rozlożeniu sił na mecz, a rzuca wszystko na szale, by strzelić w pierwszym kwadransie. I pozamiatane.
Już dawno na Reymonta nawet pipidówki przyjeżdżająz nadzieją na 3 punkty, że im się uda pierwszym strzelić.

Niby racja, ale przecież w ubiegłym sezonie gole traciliśmy też poźniej - np. z Koroną w 59 minucie, z Lechią w 55, a z Górnikiem nawet w 87 (tak orientacyjnie, bez sprawdzania).

Swoją drogą taka ciekawostka - wiecie kiedy ostatnio wygraliśmy ligowy mecz przegrywając do przerwy? 4-2 z Lechią w maju 2009:lol:

Zwierze 29.08.2012 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1272247)

Swoją drogą taka ciekawostka - wiecie kiedy ostatnio wygraliśmy ligowy mecz przegrywając do przerwy? 4-2 z Lechią w maju 2009:lol:

Czyli proponujesz, żeby w razie straty bramki w pierwszej połowie, przestać ją do końca a straty odrabiać dopiero po przerwie? Być może wtedy uda się zmazać przykrą statystykę...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1272338)
Po co napinasz? Wyraźnie napisał, że ciekawostka.

Ten śmiech też jest ciekawostką? Ja inaczej to odbieram, tak jak napisałem.

xanti1906 29.08.2012 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 1272299)
Czyli proponujesz, żeby w razie straty bramki w pierwszej połowie, przestać ją do końca a straty odrabiać dopiero po przerwie? Być może wtedy uda się zmazać przykrą statystykę...

Po co napinasz? Wyraźnie napisał, że ciekawostka.

Ajax 29.08.2012 11:57

No cóż. Mecz jak zwykle będzie "emocjnoujący". Styl w jakim go zagramy może nam dać odpowiedź czy na ten sezon będzie Wisła z Bełchatowa czy Wisła z GKS.

Bardzo bym chciał żeby Orbit nie zagrał. Już wole Boguskiego w środku. Jego forma jest przynajmniej niewiadoma, co z dnem Orbita jest obiecujące:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl