![]() |
Cytat:
|
Pamiętam ja Maaskant tłumaczył dlaczego nie stawia na Wilka, wiadomo było że Wilk w grze ofensywnej gra fatalnie, sam nad nim pracował aby się włączał do akcji. Wyglądało to dość nieźle, parę razy Czarek nawet strzelił gola, a teraz to jaoś znikneło, nie atakujemy dużą ilością zawodników tylko Iliev, Melikson, Quioto, Genkov to tyle, 4 na 7-8 obrońców to trochę za mało, ale rezerwowy Ruchu Burliga ani Duńczyk nie atakują, podobnie jak Sobolewski czy Wilk, nawet czasem środkowy obrońca powinien wejść na połowę przeciwnika żeby wspomóc ofensywę. Na dzień dzisiejszy Atak wogóle nie istnieje.
|
Polonia właśnie załatwiła jakiegoś Hiszpana, który zagrał w ub. sezonie 11 meczów w Betisie. Ta Polonia klecona na szybko... Oczywiście jego jakość wyjdzie w praniu, ale k.rwa czemu my tak nie możemy?! Bednarz!!!!!!!!
|
Cytat:
Chrapek i Uryga zapewne dostaną szansę. Niestety na chwilę obecną nie są gotowi do gry. Jeżeli będą do dyspozycji Probierza to przypuszczalnie będziemy grać w środku trójką Sobolewski/Uryga, Chrapek - Melikson. Teraz do dyspozycji ze środkowych pomocników są Sobolewski, Wilk, Garguła i Melikson. Obstawiając trzy pozycje wychodzi, że Wilk albo Garguła muszą grać, co w obu wersjach sabotuje naszą grę. Nasz trener na Polonię zapewne zestawi naszą pomoc w następujący sposób: Sobolewski, Wilk - Kirm, Melikson, Iliev, co przy naszej okrojonej kadrze wydaje się jedynym sensowym rozwiązaniem. |
Polonia klecaona na krętce czy nie, ale wyląda na papierze ciekawie. Zapowiada się ciężki mecz, który trzeba będzie wykopać, o ile Melikson zagra jak z Podbeskidziem. Bo gdy będzie robił różnicę jak z Bełchatowem to mogą być łatwiejsze trzy punkty.
Kluczowe pytanie, czy ten Hiszpan będzie już grać z nami czy nie. Bo jak wyjdzie na murawę to może być nieciekawie, bo facet jest absolutnie nierozpoznany i nie wiadomo jak gra. A gdy dodamy do tego, że ma dobrą wrzutę i minięcie to może być w ogóle pozamiatane. To tak jak z Meliksonem, mało kto wiedział jak gra i kilka meczów minęło zanim znalazło się remedium na jego poczynania. Sprawę wyniku stawiam otwartą, zakładam zarówno zwycięstwo jak i porażke. Chociaż coś mi podpowiada 0-0. |
Cytat:
Moim zdaniem wygramy to 2:0. Polonia wygrała z Lechią na wyjeździe i przegrała z Lechem u siebie. Zwycięstwo w Gdańsku mogło lekko zdziwić, bo w sumie nikt nie wiedział czego tak naprawdę spodziewać się po Polonistach. Wiemy jednak, że Lechia walczy o utrzymanie i taki poziom prezentuje od dłuższego czasu - właśnie poziom dolnej części tabeli. Przegrana z Lechem pokazała jednak, że Polonia to będzie zespół środka tabeli, może w porywach miejsc 5-7. My u siebie nie możemy bać się takich zespołów jak Polonia. Śmieszą mnie komentarze typu: "w najlepszym wypadku z taką grą remis". Czy waszym zdaniem nasza gra wygląda aż tak źle? Ja myślę, że w porównaniu do reszty ligi nie jest aż tak tragicznie, bo przy większej ilości szcześcia w Bielsku (słupek i 1 na 1 Genkova, szanse Ilieva i Kirma) moglibyśmy mieć teraz 6 punktów. Ktoś wyżej boi się Pawła Wszołka. Błagam was, kim jest Paweł Wszołek? Co ma powiedzieć Stokowiec swoim zawodnikom, skoro przyjdzie im zmierzyć się z Meliksonem czy Ilievem? To my w tym meczu jesteśmy faworytem i to my w tym meczu gramy o zwycięstwo, Polonia przyjeżdza tutaj po remis. Także, moim zdaniem zwycięstwo Wisełki. Może nie po łatwym meczu, ale zwycięstwo. P.S. Nie zapominajmy, że w Polonii Warszawa między słupkami stoi Mariusz Pawełek ;) |
Cytat:
|
W notowaniach bukmacherów jesteśmy wyraźnymi faworytami:
Wisła Kraków 1.60 X 3.70 Polonia Warszawa 5.30 |
Cytat:
|
Cytat:
To spójrz jak gra poważny futbol i jaka jest tam rola bocznych obrońców.Nie sądziłem, że na forum sportowym trzeba zwracać uwagę na takie oczywistośc, no ale.... |
Moim skromnym zdaniem sznase 50/50 -- w ogóle trudno coś pewnego powiedzieć o grze i Polonii i naszej, ale Polonia sprawiała lepsze wrażenie w pierwszych meczach.
|
Jeśli pierwsi stracimy bramkę może być ciężko wygrać mecz, zwłaszcza że kontry Polonia grać potrafi a my atak pozycyjny nie. Jednak jeśli nie stracimy zwyczajowo pierwsi gola możemy powalczyć o 3 punkty.
Ciężki mecz będzie, ale mam nadzieję że Polonia nie wytrzyma siłowo takiej gry przez zawalony okres przygotowawczy a my zaczniemy wreszcie grać od początku. Po stracie punktów w Bielsku nie możemy pozwolić sobie na kolejną wpadkę jeśli chcemy grac o coś więcej niż miejsca 4-8. |
1:0 0:0 0:1, chyba ze Pawełek będzie dla nas bardzo uprzejmy.
|
Takie czasu nastały, że drużyny na R22 przyjeżdżają po punkty, a powinno to być jak kiedyś, że każda drużyna przyjeżdżała z workiem na bramki i taka polonia powinna dostać 3 do 0 i cieszyć się, że nie dostała więcej... a nie tak jak teraz...
|
Do tej pory w żadnym meczu E-klasy nie padły mniej niż dwie bramki, liczę na nie zaniżenie średniej i kilka goli.
Jeśli nie stracimy gola na początku meczu to myślę że będzie dobrze. Nawet któryś z naszych kopaczy mówił po meczu z Bełchatowem że mieli założenie wyjść i pokazać kto jest gospodarzem, inaczej mówiąc mieli się rzucić GKSowi do gardeł. Nie wyszło, pierwsza minuta i gol dla gości ale jak znowu wyjdą z takim nastawieniem a nie stracą szybko gola to jestem dosyć spokojny o wynik. |
Cytat:
|
Cytat:
Polonia wcale nie wygląda tak źle. Z tym co gramy ostatnio to może nas nieźle pogonić. |
Cytat:
Polonia przyjeżdża do średniaka. Czemu miałaby się bronić? |
Czasy sie zmienily i choc Polonia sklecona z tych co zostali wcale slaba nie jest ,wiec zapowiada sie dobry mecz.
Nasi musza obudzic sie z gra od poczatku bo to jest naprawde przesada ,i trzbeba liczyc na Meliksona ciekawe czy ich kibice przyjada wszak zbierali sie na wyjazd no nas ,zapraszamy z:D |
Cytat:
|
Cytat:
PS jeżeli w bramce nie zagra Pawełek albo Przyrowski to będzie ciężko ;) |
:funkykowal
Przestrzegam przed lekceważeniem Mariusza. Na pewno będzie bardzo zmotywowany i raczej nie liczyłbym na żadnego "pawełka" z jego strony. |
Mnie się dziś śniło, że Pawełek broniąc niezdarnie jakiś strzał wturlał ją sobie do bramki. Oby się spełniło, amen!:)
|
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...Czy_zdazy.html
Melikson kontuzjowany - nie wiadomo czy wystąpi z Polonią. Pograne. |
Cytat:
Masowe samobójstwa , skoki z mostów , setki ofiar, krew się leje strumieniami - Maor nie może zagrać nie zagra on , zagra kto inny , może jakoś uda nam się nawiązać walkę z polonijnym Iniestą , Messim i Villą . |
Mario puść Pawełka hihi
|
Cytat:
Bądź co bądź ale Maor ciągnął grę zarówno w meczu z Lubońskim jaki i z Bełchatowem. Jego brak może znacząco wpłynąć na naszą postawę w meczu z Polonią, bo zapewne nie mamy wariantu przygotowanego na ewentualną kontuzję Izraelczyka, podobnie zresztą jak to było za Maaskanta. Nie mówię, że w przypadku jego absencji w ogóle nie powinniśmy wychodzić na boisko, ale obiektywnie patrząc na dzień dzisiejszy nie umiem wskazać piłkarza, który mógłby nas pociągnąć do przodu. Zagrać niekonwencjonalnie, ściągnąć na siebie obrońców. Sam Genkov nic nie zrobi. |
Dawać Chrapka do pierwszego składu! jeżeli zagra Garguła w piątek to stracę wiare w umiejętności Probierza.
Chrapek na rozegranie i Sobolewski na środku, na skrzydłach Iliev i Kirm no chyba,że Melikson zagra. W ataku Genkow i Boguski który jako jedyny z ataku nie dostał poważnej szansy w tej rundzie. |
Ktoś tu gdzieś napisał, że bez Maora być może gralibyśmy bardziej zespołowo, zanosi się na to, że będzie okazja to zobaczyć już w piątek. Obawiam się jednak, że zobaczymy raczej rozpaczliwe, chaotyczne bicie głową w mur i z upływem czasu coraz śmielsze ataki D/P.
|
Cytat:
Pobożne życzenie :) Ja natomiast chciałbym go w końcu zobaczyć na treningu i w meczowej ''18'' grającego w końcu dłużej niż 2-3 spotkania. Bo na dobrą sprawę, mimo że Marko już u nas trochę jest - nie oceniliśmy jego przydatności do drużyny, bo wiecznie na drodze staje mu kontuzja czy jakiś inny uraz. Cytat:
Walczymy o MP? Bo Bednarz tak powiedział? Moim zdaniem, przy obecnej kadrze wpuszczenie Chrapka, Urygi czy innego młodego piłkarza to nie będzie forma testowania - zostali włącznie do kadry I zespołu, więc w jakimś stopniu muszą się do niego nadawać, nie możemy ich od razu skreślać czy robić z nich zbawców Wisły - osobiście chce ich oglądnąć w kilku meczach w tej rundzie. Zobaczyć jak się prezentują na tle Śląska, Legii, Lecha czy innych drużyn. Jeżeli Probierz włączył ich do I zespołu to musi w nich coś widzieć, kto wie jakby wyglądał nasz środek gdyby Michał nie nabawił się kontuzji. Cytat:
Od pierwszego gwizdka sędziego.. o ile bramka z GKS-em stracona na początku meczu utrudniła to zadanie i mówiło się, że to pokrzyżowało nasze plany w tym meczu, to stracona bramka w meczu z Bielskiego również w początkowej fazie meczu - nakazuje mieć jakieś przemyślenia odnośnie takiego obrotu spraw w dwóch kolejnych spotkaniach. Wiele wskazuje na to, że mamy problem z koncentracją w początkowej fazie meczu. Co do tego, że będziemy dążyć do zwycięstwa w tym meczu nie mam wątpliwości. Ale może się okazać, że będziemy walić głową w przysłowiowy mur i ewentualna strata bramki na 0-1, może być dla nas brzemienna w skutkach. |
Cytat:
Dlatego tak często tracimy bramki na początku meczu, bo przeciwnik nie mysli o rozlożeniu sił na mecz, a rzuca wszystko na szale, by strzelić w pierwszym kwadransie. I pozamiatane. Już dawno na Reymonta nawet pipidówki przyjeżdżająz nadzieją na 3 punkty, że im się uda pierwszym strzelić. |
Jaka kontuzja, mecz z Polonia jest 31 sierpnia, ostatni dzien okienka transferowego! Napewno Maor jest zdrowy skoro zagral z PBB, klub klamie... napewno go sprzedadza i co bedzie ? :(
PS. wygramy 3:1 a Maor przyleci na miotle ;-) |
A może "kontuzja" Meliksona ma drugie dno...
|
Cytat:
|
Cytat:
smuda pedal Wisla sprzedal... ale na powaznie to szczerze w to watpie.. |
Jeśliby faktycznie nie zagrał to jest to perfekcyjna okazja do wykazania się innym, którzy do tej pory byli w cieniu.
Trzeba patrzeć na to nie jako zagrożenie ale jako szanse :) Będzie dobrze - Groclin wróci do siebie pod wozem. |
Cytat:
Swoją drogą taka ciekawostka - wiecie kiedy ostatnio wygraliśmy ligowy mecz przegrywając do przerwy? 4-2 z Lechią w maju 2009:lol: |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
No cóż. Mecz jak zwykle będzie "emocjnoujący". Styl w jakim go zagramy może nam dać odpowiedź czy na ten sezon będzie Wisła z Bełchatowa czy Wisła z GKS.
Bardzo bym chciał żeby Orbit nie zagrał. Już wole Boguskiego w środku. Jego forma jest przynajmniej niewiadoma, co z dnem Orbita jest obiecujące:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl