![]() |
Gordan jesteśmy z tobą
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html |
Biletów w Bielsku już nie kupicie :
http://tspodbeskidzie.pl/a3165/bilet...sle-wyprzedane Nie ma się co dziwić , skoro tam pojemność trochę ponad 4 tys a teraz jeszcze w dodatku remontują więc pewnie pojemność zmalała . |
Zeby Wisła sie liczyła w walce o puchary w tym sezonie to takie mecze trzeba wygrywać
|
Obawiam się ciężkiego meczu. Nie żeby specjalnie PBB było mocne, tylko, ze nasza ofensywa oparta o kiwki Meliksona i Iliewa niekoniecznie musi być wystarczająco mocna.
Dodatkowo kolejna zmiana w defensywie. |
Nam się zawsze ciężko z 'góralami' grało, więc trochę boje się tego meczu.
Mimo wszystko liczę na nasze zwycięstwo. Już jutro :)) |
Widzę łatwe zwycięstwo jak na wiosnę, oni grają dość otwartą piłkę u siebie i fajnie nam się tam gra, odpadliśmy co prawda pechowo po remisie 2-2, ale to był akurat przypadek.
|
Ło jezu znowu to Podeskidzie
beda biegac i biegac i kopac po czołach byle tylko Meliksonowi nic sie nie stalo. |
Burliga, Quioto, Sobol i Czekaj w 1 składzie!! reszta to samo co ostatnio! Widać, że Probierz myśli nad tym co było złe ostatnio.
|
No i Czekaj z Głowackim się nie popisali...
|
To jest jakis sabotaz.. Jak oni mysleli, ze chodzac wygraja to powodzenia. Lenie bez ambicji i tyle. Tamci biegaja, walcza, sa wszedzie.
|
Czekaj - brak zwrotności, techniki... szkoda słów, wypożyczyć, nie wiem, nic z niego już nie będzie(21 lat, chociaż niektórzy dalej go będą uważać za talent w wieku 25)
Burliga - on gra gorzej od Jaliensa, serio. Garguła - podania katastrofalne, nie umie odebrać to fauluje.. Więcej Polaków panie Probierz. I tak dziękujemy za tych trzech |
Mimo bramki Burligi, jego obraz nieznacznie się w moich oczach poprawił, dalej za mało tych wejść ofensywnie, za mało gry kombinacyjnej
@Lysy018 W Trabzon... jest taktyka, obok Głowackiego grał szybki obrońca przy czym Głowa od szybkich nie należy, tam myślą nad taktyką w Polsce jedyne nad czym to ustawieniem. |
garguła asysta... a wy dalej nie chcecie zobaczyć jak cienki w obronie jest głowa drugi mecz i nasza żywa legenda robi nam więcej krzywdy niż daje pożytku, a co do polaków to wydaje mi się w zeszłym sezonie przy Maskancie cały stadion krzyczał konieć z przepłacanymi obcokrajowcami chcemy młodych polaków... brak wizji zarządu na przyszłość klubu a kibice którzy sami nie wiedzą czego by chcieli.
|
Fajnie, że padła bramka, ale gramy fatalnie... bramkę zawalił Głowacki. Te dośrodkowania... oglądanie tego boli. Frederiksen dobrze w obronie, za to jak ma piłkę gra jakby przez 2 lata miał jakąś kontuzję... Garguła beznadzieja, ale brawo za asystę (chyba jego?).
|
Ten Duńczyk jak na razie gra beznadziejnie...wolny, mało zwrotny, nie umie dośrodkować.
Quito obiecująco. Gra Wisły bardzo słaba. Mówcie co chcecie, ale ja nie widzę ze Probierza żadnej poprawy. Grają jak w tamtym sezonie. |
Wisła gra naprawde bardzo bardzo slabo co juz mozna bylo zauwazyc w meczu z Belchatowem.
Tam sie udalo i tutaj czuje ze tez moze sie udacv ale to nie zmienia obrazu bardzo slabej gry. Chcieli rok temu kibice Czekaja i go dostali,teraz widac dopiero ile wiecej widzi trener od kibica. Niestety ale Czekaj na chwile obecna jest slabym pilkarzem. Dziwi slaba gra Glowackiego co bylo tez widoczne w meczu z Belchatowem. Nie rozumiem tez skad nadal w Wisle gra Gargula ,chlopak neistety nie potrafi nic,kazde podanie niecelne,brak przyjecia pilki,brak pomyslu na rozegranie akcji jednym slowem DNO... Wkurza gra Sobolewskiego ktorty ciagle ma pretensje o wszystko a sam gra kiche jak cholera... Boje sie ze Wisla moze wlasnie w tym sezonie tam grac i ani centa lepiej... Ale taka chcial Wisle Cupial to taka dostal...watpie aby nagle Probierz olsnil tych zawodnikow i aby oni zaczeli grac diametralnie inaczej... |
Asysta Garguły, dobre. Przecież on chciał podać do Genkova, tylko obrońca wstawił nogę i piłka trafiła do Burligi.
Czekaj jest strasznie przeciętny, jak będą zdrowi Bunoza i Chavez to sobie nie pogra. Niestety tak to jest jak w żadnym meczu nie może zagrać ta sama para stoperów. Przed sezonem liczyłem na zgranie w tej formacji, a tu jak nie kontuzja to tragedia rodzinna. |
Z taką grą dzisiaj nie ma co liczeć nawet na remis. ŻENADA.
|
Sami nie wiecie czego chcecie, było mało polaków, to mówiliście, żeby postawić na polaków a nie na gwiazdy bez ambicji, teraz jest kilku to po nich jedziecie. Ciężko się czyta nawet te Wasze brednie.
Cieszy wyrównująca bramka na koniec pierwszej połowy, ale gra fatalna. Ciężko się to ogląda. |
Trzy metry mułu. Dramatycznie wyglądamy, no wyszła jedna akcja i ... tyle. Tyle, że wpadła. Bo naprawdę wygląda to na każdym metrze boiska beznadziejnie. Oby się ogarnęli i zaczęli przynajmniej biegać w drugiej połowie.
|
Za całokształt trzeba powiedzieć słabizna.
Słabe punkty to oczywiście Czekaj który jest mało zwrotny,bezsensownie fauluje do tego brak mu jakiejkolwiek techniki użytkowej,gdy ma piłke to od razu podaje ją Pareice,Fredriksen słabo,nie ma z niego żadnego pożytku w ataku. Niestety Sobolewski też beznadziejnie,wszystkie jego odbiory kończą się faulem ,podania w poprzek boiska albo do najbliższego,Garguła to już jest sabotaż,gdy tylko ma piłke wiadomo,że poda źle albo straci,w ataku bezproduktywny w obronie beznadziejny,gramy w 10 jesli oN JEST na boisku,skrzydła w ogole nie widoczne nie wiem czym to jest spowodowane,ale widać jak na d loni ze Melikson non stop schodzi do srodka bo tam sie czuje najlepiej a nie na skrzydle! W ataku słabizna no ale jak sie nie ma podań to co Oni mają zrobnić,Genkov jak zawsze walczy,Romel jakby troche wystraszony W drugiej połowie powinien zejść Sobol za niego Wilk ,do tego Melikson do srodka w miejsca Garguły a na skrzydło Kirm. Ewentualnie Bugiski lub Sikorski wtedy Romel na lewe skrzydło. |
czy te pseudogwiazdki ktos kiedykolwiek nauczy BIEGAC i walczyc ???? przeciez Oni 2sezon chodza po boisku - Podbeskidzie a przedtem Belchatow czyli tuzy i giganci polskiej pilki wystarcza ze biegaja i juz maja przewage - zero agresji - biegania- determinacji - pomyslu na gre - to zwykle kopanie sie po czole i kompromitacja tak Legia albo Amica na dzien dzisiejszy leja nas na 3-4 do 0 . Nie ma jakiegokolwiek schematu gry - brak chyba przygotowania kondycyjnego bo Wisla 2 mecz z rzedu po prostu chodzi po boisku ...stad tez taka ilosc fauli -p bo biegajacego zawodnika jak mozna na stojoco zatrzymac oprcz faulu >??? .... czy tak miala wygladac Nowa Wielka Wisla panow Probierza i Bednarza - zawsze twierdzilem ze Ci dwaj panowie sa takimi fachowcami w swojej wykonywanej pracy jak ze mnie kosmonauta ???? sory ale dla mnie to kpina i nieudacznictwo .... takimi wlasnie fachowcami Wszechpotezny Boss sie otalczai i otacza wciaz
|
Podoba mi się gra Damiana Byrtka. Ciekawy, młody i pewnie tani.
|
Cytat:
|
....a, co to było Kirm?
|
Remis zasluzony - tyle mam do dodania.
|
Kirm wszedł, stracił parę razy piłkę i zmarnował ostatnią szansę na bramkę. Pierwsza połowa wstyd i żenada, druga już lepiej ale nie było tym razem więcej szczęścia niż umiejętności i powtórki z meczu z GKS...
|
Cytat:
|
Srodek tabeli....
|
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda, że w drugiej połowie nie udało się strzelić bo gra się diametralnie różniła od tego co widzieliśmy w pierwszej odsłonie. Możecie zacząć jęczeć, czas start. |
To będzie męczący sezon...
|
Sobol dzisiaj powinien mieć 2 asysty, gdyby nie spartaczyli Genkov i Kiro :)
Ale ja nie mogę zrozumieć jednego, czego przy stanie 1-1 nie weszli na boisko Boguski/Szewczyk? Niby mieliśmy stawiać na Polaków, a tu remis, w ofensywie bardzo przeciętna gra i ciągle pozostawała jedna zmiana, a przecież w sparingach wyglądali nieźle.. Ale okay, decyzja trenera |
Cytat:
|
Ło Jezus Maria ,jakby to powidzial jeden komentator
do gry Wisly powinni dodawac od razu Iburpom i to cale opakowanie ... glowa boli jak sie patrzy na to dziadostwo ciezki sezon bedzie ,macie racje.,moze sie utrzymamy. |
No ale jak wpuszczamy def pom za ofensywnego to chyba bronilismy wyniku, wiec probierz zadowolony. Za kirma powinien wejsc jakis mlody co ma odrobine ambicji.
|
A Probierz zmienił Gargułe na Wilka.... Zamiast nazwisko Wilk przy zmianie powinno być nazwisko Boguski
|
Pierwsza połowa tragiczna, druga troche lepsza, ale z takim zespołem jak Podbeskidzie to i tak strasznie mało pokazaliśmy. Indywidualnie w skali od 1 do 10 pozwole sobie ocenic w ten sposób:
Pareiko 6 - to co mógł wybronić to bronił pewnie Burliga 4 - w defensywie przeciętny, wiele akcji jego stroną w sumie nie szło, w ofensywie + za bramke, ale poza tym bez szału Głowacki 2 - zawinił przy bramce, takie zachowanie to wstyd dla tak doswiadczonego zawodnika Czekaj 2 - mało zwrotny, woln, przy bramce tez nie bez winy, osobiscie wole jednak Jaliensa Frederiksen 1 - moze sie czepiam, moze za wczesnie oceniam, ale jak dla mnie najslabszy na boisku, moim zdaniem okaze sie kompletnym niewypałem, chocby dlatego, ze w obecnej piłce w przypadku bocznego obroncy BARDZO ważna jest gra ofensywna, Duńczyk jest mało dynamiczny, beznadziejny technicznie i kompletnie nie umie dośrodkowywać. Z tyłu co najwyzej przecietnie, w 1 połowie sporo akcji szło jego stroną Sobolewski 2 - nie te lata juz niestety, dużo strat, dużo pomyłek i ogólnie katastrofalna postawa środka pola Wisły głównie w 1 połowie Garguła 2 - żeby nie asysta i w miare niezłe niektóre wrzutki z rożnych to powinno być 0, rozgrywający to jest zawodnik przez którego przechodzi praktycznie każda akcja i on ma mieć celność podań CO NAJMNIEJ na poziomie 80%, tymczasem Łukasz G. beznadziejnie podejmuje decyzje, nie jest kreatywny a w grze do przodu jest bardzo niedokładny Iliev 4 - za pierwszą połowe należy się 1, ale w drugiej dużo bardziej aktywny, sporo wnosił do gry Melikson 4 - dosyć słaby mecz w jego wykonaniu, nie zrobił nic złego, ale też niewiele dobrego Quioto 3 - miał niezłe zagrania, pokazywał przyzwoite umiejętności, ale to były tylko fragmenty, ogólnie był jednak za mało widoczny i za mało wnosił do gry ofensywnej Genkov 3 - niewidoczny, ale trudno mu przyznać za to 1, bo jest zawodnikiem, którego gra zależy od postawy drugiej linii, a ta dzisiaj była tragiczna po prostu Wilk 1 - chyba każdy widział ile wniosła jego zmiana Kirm 3 - nic szczególnego, dalej nie potrafi wygrać pojedynku 1 na 1, znalazł sie raz w dobrej sytuacji, uderzył celnie i groźnie, ale to powinna być bramka mimo wszsytko |
No, teraz jak zagraliśmy słaby mecz (1 połowa katastrofa, druga niezła) to ciekaw jestem w jaki sposób będą się wypowiadać Ci, którzy twierdzili, że z GKSem słabo zagraliśmy :D Pewnie ilość lamentu rozpierdzieli fundamenty forum i admini będą musieli zapodać express recovery :D A tak na poważnie to spodziewałem się właśnie takiego gównianego meczu, nasi z reguły z PBB grają piach i jak słyszę tą nazwę to mi się włos na głowie jeży :p
Wracając do meczu : Dziś Ci co stanowili o naszej sile w meczu z GKSem zagrali słabo jak na swoje możliwości (mowa oczywiście o Meliksonie i Ilievie). Pierwszą połowę przespaliśmy, zagraliśmy ją po prostu beznadziejnie. Ta przepiękna akcja na 1:1 w 45 minucie może trochę zaciemniać obraz tej połowy, w której zdecydowanie lepsze było Podbeskidzie. W drugiej połowie zagraliśmy dużo lepiej, atakowaliśmy, tworzyliśmy sytuacje. Zawiodła skuteczność, bo dogodnych sytuacji było sporo. Koniec końców remis sprawiedliwy, chociaż wg mnie Wisła była ciut lepsza od PBB i stworzyła sobie jednak więcej klarownych sytuacji. Mam nadzieję, że następny mecz w naszym wykonaniu będzie dużo lepszy. Burliga graczem meczu wg mnie, nie tylko za bramkę, ale również za świetną i równą postawę w defensywie, zupełne przeciwieństwo grającego po przeciwnej stronie Fredriksena. Mały plusik przy Gargule, świetna asysta, parę podań otwierających drogę do bramki, 2 razy jednak klasycznie w swoim stylu zepsuł dobry atak. Mimo wszystko jest dużo bardziej dynamiczny niż w poprzednim sezonie - i nie zgadzam się z oceną, że gościa nie ma na boisku. Raczej za dzisiejszy mecz w palnik powinni zebrać w pierwszej kolejności Quioto i Friediksen, a w drugiej Iliev (za przespanie 90% meczu) oraz Głowacki (za pasywną postawę przy golu dla PBB, on sobie tak fajnie dreptał wokół napastnika Podbeskidzia - zastosował klasyczny pressing Iwańskiego). Co do kłótni Sobol v Wilk, Sobol zagrał lepiej niż Wilk w spotkaniu z GKS. Po prostu Sobol mimo wieku potrafi czasem zagrać coś do przodu, a Wilk to umie tylko walczyć i taranować przeciwników - to chyba trochę za mało jak na pierwszy plac w Wiśle. /edit : do pana nade mną - jeżeli Ty dajesz Qiuoto 3, który nic nie zrobił, a Sobolowi, który dał dwie świetne prostopadłe piły 2 to nie ma o czym gadać. Tak samo zaniżona ocena Burego, który zagrał bardzo dobry mecz. |
Cytat:
A co do meczu to sam Melikson z Ilievem to niestety za malo. Gargula bez formy. No i druzyne buduje sie od tylu. Bo gdyby obrona nie dala sie dzis ograc jak na podworku to pewnie bylyby 3 pkt i nie byloby calej dyskusji. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl